Prezenty mikołajkowo-świąteczne dla bliższych i dalszych /2006/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-31, 18:05   #1
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Smile

Prezenty mikołajkowo-świąteczne dla bliższych i dalszych /2006/


Dziewczyny, ja juz święta czuję w powietrzu
Macie juz może jakieś skonkretyzowane plany zakupowe ???
Tyloma pachnącymi prezentami można bliskich obdarować
Nie ukrywam, że perfumami uwielbiam być obdarowywana, ale równie przyjemne dla mnie jest sprawianie nimi przyjemności innym

Dla mojej mamy planuję zakup jej ukochanych Faubourg 24, marzy mi sie kupic jej także EAU DU SOIR SISLEY, ale nawwet na allegro sa piekielnie drogie...a jest to zapach stworzony wprost dla mojej M ... no pomyslimy
Dla mojego TŻ musze wreszcie kupić envy gucciego, juz mu się skończył i ciągle o nim wspomina, a mi tez tego zapachu na nim brakuje. Juz tyle razy miałam na niego kliknac a tu zawsze zdarzała sie jakas inna "okazja".
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:10   #2
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: świąteczne prezenty :)

Jedno co wiem , to że TŻ dostanie Tumulte Homme Natomiast nie wiem, o co ja mam prosić Mikołaja
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:18   #3
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja juz święta czuję w powietrzu
Ja też czuję je w powietrzu i nawet włączyłam sobie przed chwilą "Little Drummer Boy" w wykonaniu Nat King Cole'a , za co mój TŻ mocno mnie wyściskał, bo wie, że jestem nieuleczalnym maniakiem świąt Bożego Narodzenia i kocham tę ich całą kolorową, kiczowatą oprawę .

A o prezentach jeszcze nie myślałam .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:21   #4
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Ja też czuję je w powietrzu i nawet włączyłam sobie przed chwilą "Little Drummer Boy" w wykonaniu Nat King Cole'a , za co mój TŻ mocno mnie wyściskał, bo wie, że jestem nieuleczalnym maniakiem świąt Bożego Narodzenia i kocham tę ich całą kolorową, kiczowatą oprawę .

A o prezentach jeszcze nie myślałam .
ja tez je po prosyu uwielbiam , są takie optymistyczne, radosne, ciepłe, choc aura mroźna
Można powiedzieć, że cały rok czekam własnie na ten okres
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:22   #5
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: świąteczne prezenty :)

Cytat:
Napisane przez Edyta Pokaż wiadomość
Jedno co wiem , to że TŻ dostanie Tumulte Homme Natomiast nie wiem, o co ja mam prosić Mikołaja
Ja w moim liście poprosze mikołaja o poeme lancome...najlepiej seteczkę
Byłam grzeczną dziewczynką, to może dostanę
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:25   #6
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Dziewczyny, jesteście szybsze, niż galerie handlowe Tam jeszcze nic świątecznego nie ma, a my już mamy stosowny wątek
O prezentach myślałam na razie bardzo samolubnie, bo planuję co ja bym chciała dostać O tym co dać pomyślę potem
A generalnie to należę do tej niewielkiej grupy ludzi, która świąt nie lubi i którą denerwuje to całe zamieszanie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:27   #7
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście szybsze, niż galerie handlowe Tam jeszcze nic świątecznego nie ma, a my już mamy stosowny wątek
O prezentach myślałam na razie bardzo samolubnie, bo planuję co ja bym chciała dostać O tym co dać pomyślę potem
A generalnie to należę do tej niewielkiej grupy ludzi, która świąt nie lubi i którą denerwuje to całe zamieszanie
a co chciałabyś dostać?
jeżeli mozna zapytac
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 18:33   #8
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
a co chciałabyś dostać?
jeżeli mozna zapytac
No pewnie, że można Mam nadzieję wyprosić na Mikołaja połączonego z imieninami Brit Red, a na Gwiazdkę Flowerbomba, ale z tym to może być ciężko, bo na Allegro go raczej nie ma, a w perfumeriach ceny ma niefajne Jak widać naszło mnie na słodziaki Ale do Świąt masa czasu, może coś mnie jeszcze olśni...

Edit - podumałam trochę i jedyne co mi przyszło do głowy, to prezent dla Taty - Declaration najprawdopodobniej, który dostać miał na imieniny, ale stanęło na czymś innym. Z Mamą będzie duży problem, bo jej się nic nie podoba i po prostu używa moich perfum

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2006-10-31 o 19:05
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:58   #9
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Ja jak na razie planuje tylko jeden zapachowy prezent, którego darbiorca ma zostać moja Mama. Waham sie tylko co jej kupić: Dune (które baardzo l;ibie), czy Samsarę (którą bym jej podbierała)
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 19:37   #10
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Listopad i grudzień to mój ulubiony czas jeżeli chodzi o prezenty-mam urodziny,dochodzą do tego mikołajki i święta.Bardzo chciałabym dostać Pure Poison Elixir i może w końcu Echo,które otatnio sobie przypomniałam i wywołały bardzo miłe wspomnienia
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 20:00   #11
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Widzę, że nie tylko ja mam świątecznego bzika. O świętach myślę już jakiś czas i same z tym mam problemy.
Moja mama tak oszczędza perfumy, że z tych które kupiłam jej na urodziny (pół roku temu) ma jeszcze 4/5, więc muszę wymyślić coś innego niż zapach.
Mój TŻ ostatnio ma focha i nic mu się nie podoba. Nie mam bladego pojęcia co mu kupić. Obstawiałam szarą Lacostę albo Code, bo mnie się te zapachy na nim widzą, ale on twierdzi, że po dłuższym czasie przestają mu się podobać i wystrzelił z zielonym STR8. Ale tego ode mnie nie dostanie, o nie.

Najmniejszy problem mam z bratem, bo on ma ostatnio etap Adidasowy. Co prawda umyślił sobie Active Bodies, ale bywa na allegro, więc da się załatwić

Gorzej z ojcem, od lat uwielbia Adidas Adventure, a tego (poza niemieckim ebay'em) nigdzie nie ma, a tam to ja się kupić nie odważę, za głupia jestem na handel międzynarodowy.

Problemu nie mam ze sobą - poproszę Mikołaja o Code.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 21:03   #12
AmabA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Świąteczne prezenty :)

W tym roku Mikołaj napewno wstąpi do perfumerii...
Mój mąż poluje na Ambre Narguile Hermessence dla mnie i tego prezentu bardzo wyczekuję. Dni są chłodne i chciałabym już otulić się tą piekną ambrową szalenie kobiecą kompozycją.
Mojej mamie kupię coś z linii kąpielowej Euphoria. Uwielbia ten zapach i myślę że taki prezent ją uszczęśliwi. Wpradzie nie wiem jak rozbudowana jest ta linia, ale do Świąt trochę czasu. Dla męża biorę pod uwagę Gaiac. To niezwykła kompozycja bardzo mu się podobała kiedy byliśmy w Quality.
Przyznam że mnie też zafascynowała...
A tata dostał perfumy w zeszłym roku więc musimy pomyśleć o czymś innym
AmabA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 08:14   #13
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Mrrrrr ^..^
No moze i chcialabym dostac jakies perfumy ale sie zobaczy (Mademoiselle Coco albo Eau De Soir albo jakies 10 innych z listy ). A co ja komu kupie to ciiiii....
podgladaja na wizazu

Mamie chcialm sprawic jakies fajne ale pewnie mnie opieprzy, ze za duzo kasy wydalam ech

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 08:40   #14
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Ja też uwielbiam Święta i tą ich atmosferęPrezenty w sumie dawno mam obmyśloneOjcu chcę kupić kolekcję płyt z muzyką poważna(ma fioła na jej punkcie).Mama uwielbia za to zapach Far Away z Avon-i zamierzam jej go nabyć wraz z całą linią kąpielową
A co ja bym chciała...?hmmm...w sumie to nie zastanawiałam sięNie wiem czy koniecznie zapach(niestety u mnie w rodzinie panuje przekonanie,że perfumy to zbedny wydatek...grrr).Ale gdybym miała wybrać jakieś perfumy to pewnie najbardziej bym chciała Blv Bvlgariego.Albo Stella w wersji perfum(nie widziałam niestety w żadnej perfumerii...a flakonik przecudny-taki rubinek ).Na oba narobiłam sobie niesamowitej ochoty.O OI nie marzę nawet(choć widziałam ostatnio na Allegro 100 ml-tylko ta cena)
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 09:09   #15
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście szybsze, niż galerie handlowe


Tulipanko, mi niecały rok temu zamarzył się Brit Red i zużyłam z 30 ml tyle co kot napłakał Szybko mi się znudził niestety ten słodziak, nie wiem czemu. Teraz sobie leży w kolejce do oddania

Oj, ja chciałabym dostać Innocenta
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 09:50   #16
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Jeszcze nie obmyślałam prezentów świątecznych, tylko TŻ został już zaplanowany, albo Farenheit, albo Givenchy.
A ja... ostatnio nie wiem sama, nic z zapachów nie urzekło mnie na tyle, aby było wpisane na listę. No ale nie pogniewałabym się za:
Stellę, Euphorię, większą Lolitkę (jakoś te 20ml to za mało dla mnie)...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 10:05   #17
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Świąteczne prezenty :)

ja również uwielbiam święta Bożego Narodzenia. jest w tym czasie taka szczególna atmosfera- wszędzie słyszymy kolędy- radio, tv, sklepy... za oknem jest siarczysty mróz a w domu cieplutko, przytulnie, czuć zapach przygotowywach potraw i słychać w tle muzykę- taką świąteczną, radosną.. wydaje mnie się, że wtedy ludzie są bardziej wrażliwsi, milsi dla siebie -tak ja to odbieram. uwielbiam usiąść na chwilkę wieczorem w fotelu przy włączonej choince....z kubkiem gorącej czekolady. ale się rozmarzyłam.......


a wracając do tematu nie mam jeszcze pomysłów na prezenty pod choinkę dla najbliższych.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 11:25   #18
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Chcialabym sprezentowac mamie perfumy, w ktorych zakochala sie jakis czas temu - J'adore Dior bardzo, bardzo jej sie spodobaly w perfumerii, ale ze nie jest taka maniaczka perfumowa jak ja, to wystarczaja jej Nina Ricci Lucky Day i nie chce kupowac sobie zadnych innych, uwaza, ze tyle flakonikow to strata pieniedzy, bo i tak nigdy nie zuzyje (to taki przytyk osobisty do mojej osoby ), wiec barzdo chcialabym go jej podarowac
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 11:52   #19
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Świąteczne prezenty :)

u mnie raczej o pachnących prezentach nie ma co myśleć
mąż - od X lat te same aqua di gio, na zapachach się nie zna, nie rozróżnia a tych używa bo mu nie przeszkadzają... Wszelkie próby uszczęśliwienia go czymś innym dają efekt w postaci kolejnej flaszki kurzącej się w szafce...
mama - ostatnio tylko DV, w którą zaopatruje ją tata, do tego stopnia że ma na stanie 3 flaszki po 100ml (przywoził z każdej delegacji)
tata - tatuś używa pumy niebieskiej, ale naprawdę raczej tylko dlatego że mu mama każe, nie zwraca uwagi na zapachy....więc raczej zapachem go nie uszczęśliwię....
o mnie też mikołaj raczej pewnie będzie myślał raczej pod względem biżuteryjno (mąż)/ciuchowym (rodzice) bo moja rodzinka uważa że i tak mam o jakieś 5 flaszek za dużo (według nich 1 flaszka jest ok). Moje delikatne aluzje na nic się nie zdają....
Może sama sobie prezent za bony świąteczne może... kolejne poeme?
chociaż właściwie to nie mam na stanie nic świeżego
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 12:46   #20
vanilla_blossom
Raczkowanie
 
Avatar vanilla_blossom
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 214
Dot.: Świąteczne prezenty :)

witam, dawno mnie tu nie było taki urok studiow...
a w temacie: mi się marzy nowa Lolita L na święta ale to strefa marzeń, raczej nierealna do spełnienia (nikt mi tego na pewno nie sprezentuje)
__________________

vanilla_blossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 14:06   #21
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Ja też czuję je w powietrzu i nawet włączyłam sobie przed chwilą "Little Drummer Boy" w wykonaniu Nat King Cole'a
Ja co prawda nie czuję jeszcze atmosfery świąt, ale Nat King Cole'a posłuchałabym z przyjemnością A za Bożym Narodzeniem i całą otoczką przepadam
Pachnącym prezentem zostanie obdarowany mój tata- może to będzie Allure, może Opium PH- muszę się jeszcze zastanowić Mama ma w zwyczaju używanie jednego zapachu na raz (nie mam pojęcia, jak to możliwe ), a i tak musi pomóc mi wykończyć czteroletnią Dolce Vitę (odziedziczyłam ją po niej, notabene) tej zimy.

Od Mikołaja chciałabym otrzymać Black Cashmere, a sama może sprezentuję sobie Presence d'une Femme
__________________

Dallale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 14:32   #22
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

O prezentach myślałam na razie bardzo samolubnie, bo planuję co ja bym chciała dostać O tym co dać pomyślę potem
Mi sie marzy Extraordinary lub Incandessence Avonu,a z droższych perfum Burberry Week End lub 5th Avenue:rolleyes :
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 14:43   #23
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Świąteczne prezenty :)

U mnie też zapachy pojawia się pod choinką - na pewno będzie coś dla TŻ i mam nadzieję, że uda mi sie go przekabacić na coś innego niż Hugo Boss

O swojej mamie nawet nie myślę, bo chociaż wiem, co jej sie podoba, to swoje zapachy zużywa w tempie ślimaczym i zanim wykończy tę flaszkę Splendor, którą też zresztą ma ode mnie, miną wieki - a jej nie mieści się w głowie, że zapachów można mieć więcej niż jedną flaszkę.

Dla siebie też bym coś wybrała - Dolce Vita ciągle za mną chodzi, nie pogardziłabym też malutką flaszką L de Lolita...To chyba tyle - no, może jeszcze Cristobal albo Le Parfum Lalique i liliowy Aniołek... A wybrać mogę jeden zapach
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 14:51   #24
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Jesteście niesamowite Czuję się rozgrzeszona, że planuję kolejny zakup (na gwiazdkę oczywiście ) U mnie w domu perfumy zbytnią estymą się nie cieszą. Mama ma jeden flakon i uważa, że to starczy, tata zapachów w ogóle nie uznaje. Pachnący prezent sama więc sobie zrobię Tylko jeszcze nie wiem co - marzy mi się Euphoria albo Coco, albo Hypnotic Poison, albo któraś z limitowanek Opium, na wiosnę przydałby się Woman (manierka, nigdy nie pamiętam dokładnej nazwy), kończy mi się Herba Fresca (te 10 ml kłuje mnie po oczach i ciągle mi się wydaje, że ich już i natychmiast braknie, mimo że teraz nie używam ) albo... jeszcze coś innego, o czym teraz zapomniałam Coś na pewno wymyślę

Też uwielbiam święta z całą ich marketingowo-kiczowatą oprawą... i niech sobie malontenci mówią co chcą
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 15:14   #25
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Ja już jakiś miesiąc temu myślałam o prezentach gwiazdkowych

Njabardziej jestem pewna tego co sama chce dostać,czyli Pink Sugar Do tego jakiś mały kosmita od Thierrego Muglera plus do tego-wiadomo Boże Narodzenie to rodzinny czas,by małemu kosmicie nie było smutno-mały aniołek w gwiazdeczce dla mamy W takim wypadku brat też powinien coś dostać od T.M.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 15:48   #26
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Jeszcze nie myślałam co komu kupić hmmm... siostra jest wielbicielką Pure Poison więc może Pure Poison Elixir tylko te zabójcze ceny na allegro Dla reszty domowników to nie mam pojęcia.

A ja w liście do Mikołaja poproszę o L Lempickiej lub Angela
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 12:59   #27
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Ja tez juz mysle o Swietach Niestety jestem strasznym samolubem i dlatego w pierwszej kolejnosci mysle o pachnacym prezencie dla mnie samej Poza tym rodzinka jakos niespecjalnie daje mi pole do popisu, bo mama ma juz wszystkie zapachowe marzenia spelnione. Za to siostrze chetnie sprezentowalabym Artemisie Penhaligon's. To sliczny, cipely zapach, jednak ona twierdzi, ze nietrwaly... A tak bym chciala, zeby zmienila perfumy

Jelsi chodzi o mnie to sama nie wiem czego chce... dzisa ma do mnie przyjsc troche zapachow do wyrpobowania z Quality i sie zobaczy. Niedanwo strzelia mi do glowy Mandragora, teraz zaczynam myslec o Rive Gauche... Chyba zaczynam szalec
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 23:13   #28
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Świąteczne prezenty :)

Mama - Caleche Hermes
Chrzestna - Magie Noire Lancome
Siostra - Contradiction CK
Rozterka - EDM Hermes

będzie składkowo
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 20:58   #29
Revelyn
Raczkowanie
 
Avatar Revelyn
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 307
Smile Prezenty mikołajkowo-świąteczne dla bliższych i dalszych /2006/.

Szukam zapachu dla młodego mężczyzny o południowym typie urody, który kocha żagle. Ostatnimi czasy używał Del Mar, ale teraz chciałabym mu kupić perfumy, które byłby jakąś kombinacją świeżości i ciepła a nie tylko np. banalnym cedrem jakich wiele... Idzie zima, więc przydałoby się coś cieplejszego, ale nie nachalnego. Dziś weszłam do Sephory i zgłupiałam. Kompletnie brak mi pomysłu...Czy ktoś mnie poratuje? Bardzo prosze...
Revelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 21:09   #30
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Męski zapach, czyli z cyklu Mikołajki 2006 ;-)

Del Mar jest adresowany do bardzo dojrzałych mężczyzn. Fakt ma łódź motorową w tle.
Sprawdź jak na twoim nadgarstku, albo jakiegoś faceta będzie pachniał np.
M7 YSL- ciepły ale z taką emanującą energią.
Chanel Egoist
Fahrenheit by Christian Dior

Nie przychodzi mi nic do głowy co pasuje do żeglarza- zapytaj może na jakimś forum o ich perfumy.
No może strój marynarza w reklamie La Male JPG- ale to reklama adresowana do ciot.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.