Absurdy ...na forum ;p - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 17:48   #211
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Dla mnie absurdem jest moralizowanie filtromaniaczek w wątkach o solarium. Ok rozumiem że dla nich solarium to największy kat dla skóry no ale bez przesady jeśli widzę wątek o solarium po prostu do niego nie wchodzę. Takie próby nawrócenia zazwyczaj kończą sie kłótnią.
nuuu.kiedys byla nawet o tym hiper mega dyskusjai jak zwykle nic z niej nie wynikło oprocz kilku banów i upomnien. a! i jeszcze bylo trzaskanie drzwiami i "jestescie be!".

a dziewczyny czy mogłybyscie przestac dyskutowac o tych zwierzakach? to nie na temat.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 18:00   #212
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Widzę, że faktycznie się nie dogadamy. Cóż, płakać z tego tytułu nie będę. A PW jest od tego, żeby nie wyciągać na forum tego, co akurat nie musi tu się znaleźć, to tak na przyszlość, jakbyśmy się nie daj Boże spotkały w jakimś wątku.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 18:34   #213
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość

Intryguje mnie czy Chii naprawdę by tak postąpiła/zrozumiała jak pisze...czy wykoncypowała sobie jakąś według mnie kompletnie nieżyciową teorię i dlatego tak nachalnie offtopuję.
Ale się tego nie dowiesz. Tak samo jak Chii1986 się tego nie dowie. Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono.

A wracając do tematu...
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 19:43   #214
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Nie ma dla mnie absurdów na forum. Jeśli wątek mnie nie interesuje, to na niego nie wchodzę. Nie każdy musi mnie interesować i być pożytecznym. Wszak plotkowanie to rozmowa o wszystkim i niczym.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 20:04   #215
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Przypomniało mi się

Wielkim, ale to wielkim absurdem jest dla mnie pisanie spoilerów w serialowo-filmowych wątkach, które nie są przeznaczone do takich celów.
Irytuje mnie takie lenistwo i bezmyślność. A przecież zaznaczenie tekstu na biało nie jest aż tak skomplikowane i pracochłonne.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 20:10   #216
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Weszłam tu, aby odpowiedzieć na pewien post, który przeczytałam przed wyjściem z pracy - a tego postu już nie ma - czy to absurd, chora wyobraźnia ,czy ślepota

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
ech...właściwie to nie będę tego ciągnąć... licytować się i uzewnętrzniać. Jedno tylko napiszę odnosząc się do sprawy ubolewania nad losem zwierząt. Moim zdaniem osoby, które przeżywają krzywdę zwierząt są bardziej uwrażliwione również na krzywdę ludzką.
Właśnie ja też tak uważam, wręcz miałam to za pewnik. Dlatego tak zdziwiło mnie odwrotne postawienie sprawy.

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
żeby nie było, wiem że dziecko jest słabsze i miejsca powinno się ustąpić

ale jeśli nikt życzliwy się nie znajdzie to żadna krzywda mu sie nie dzieje
i śmieszy mnie porównywanie bestialstwa wobec zwierząt ze stojącym w autobusie 4-5 latkiem
Mnie to nie śmieszy, jak wiesz. No ale cóż - każdy ma inne poczucie humoru...
Co do ewentualnej krzywdy - w wiadomym wątku.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
No a dla mnie właśnie zwierzeta nie są gorsze od ludzi..zwierzęta nie mają rozumu my mamy, co nie znaczy że są one gorsze od ludzi, mają takie samo prawo do życia jak my. Niby dlaczego miałabym uratować człowieka który spadł z własnej nieodpowiedzialności i brawury, wole uratować zwierze, które nie jest niczemu winne. No ale jak już pisałam to moje zdanie i może jest dla kogoś absurdalne ale ja nie pisze,Qusko że czyjeś poglądy są absurdalne bo każdy ma swój punkt widzenia- absurdalne mogą być fakty a nie poglądy, które są subiektywne przecież wiec nieweryfikowalne często. Narcy,racja nie ma co sie spierać- każdy ma swoje zdanie eot także z mojej strony
Może tylko co do podkreślonego fragmentu.
Absurdalne znaczy pozbawione sensu, nielogiczne, wewnętrznie sprzeczne. Siłą rzeczy trudniej więc mówić o absurdalnych faktach niż twierdzeniach.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 07:04   #217
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;5622809]Ale się tego nie dowiesz. Tak samo jak Chii1986 się tego nie dowie. Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono.

A wracając do tematu...
[/quote]
racja..mogę tylko spekulować jak bym postąpiła w sytuacji kryzysowej i stresowej nie wiem

Co mnie ostatnio irytuje na forum, może nie same wątki bo każdy wątek ma prawo bytu jeśli ktoś sie wypowania w nim na temat, ale czysto prowokacyjne wątki, w których wiadomo,że dojdzie do sporów, i nie jest w sobie zły sam wątek co odpowiedzi w nim np. właśnie jak ktoś już tu wpomniał- solarium i filtromaniaczki- zawsze znajdą się dziewczyny uparcie przekonujące do filtrów, do tego,że solarium jest złe,straszące zmarszczkami i innymi skutkami. I to nawet w wątkach typu: czy lubicie być blade bo ja wole być opalona, albo jak sie przygotować do wizyty w solarium- autorka nie prosi w takim wątku o moralne wywody i pouczenia tylko o konkretną rade lub odpowiedz na pytanie ale i tak zawsze zaczyna sie litania w stylu: no wiesz jak chcesz to idzi na solarium ale za pare lat bedziesz miała zmarszczki itp.... chyba wiekszość ludzi jednak wie,że solarium jest szkodliwe wiec nie trzeba nikogo uświadamiać, a jeśli już napisze to jedna osoba, że opalania jest złe i prowadzi do tego i tego, to nie rozumiem po co pisze to 10 innych osób skoro wątek jest na inny temat.

-poza tym denerwuje mnie jak ktoś zakłada wątek prosząc pilnie o rade czy to jeśli chodzi o włosy,urode czy to o intymne sprawy... ktoś nie odpisuje, albo odpisze tylko jedna osoba...a autorka watku wylatuje oburzona z tekstem" naprawde nikt mi nie pomoże?! dzieki za pomoc...myślałam,że jednak ktoś tu wejdzie i coś napisze..no napiszcie coś!" itp... jakby Wizażanki były serwisem klienta działającym 24/h i miały obowiązek pisać.

-no i denerwujące jest gdy ktoś pisze o jakiejś sytuacji i prosi o rade i o opinie na ten temat(także o konstruktywną krytykę), Wizażanki udzielają rad zarazem krytykując postepowanie autorki wątku... i wtedy autorka wątku ze złością "nie podoba sie Wam ten wątek to nie czytajcie, koniec tematu bo wszyscy mnie atakują, nie chce już żebyście pisały,zamykam wątek"
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 07:54   #218
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
-no i denerwujące jest gdy ktoś pisze o jakiejś sytuacji i prosi o rade i o opinie na ten temat(także o konstruktywną krytykę), Wizażanki udzielają rad zarazem krytykując postepowanie autorki wątku... i wtedy autorka wątku ze złością "nie podoba sie Wam ten wątek to nie czytajcie, koniec tematu bo wszyscy mnie atakują, nie chce już żebyście pisały,zamykam wątek"
Tak, to też bywa absurdalne
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 08:05   #219
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Wiem, że któraś z Wizażanek już to pisała. Jednak muszę to napisać, bo mnie to niesamowicie drażni. Nie lubie gdy na zadane pytanie odpowiada się "wyszukiwarka nie gryzie", "poszukaj w wyszukiawarce". Ja rozumiem, że czasem pytanie zadawane jest po raz 100, ale co za problem odpowiedzieć na pytanie i można na końcu napisać o wyszukiwarce.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 08:17   #220
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

dla mnie kretynskie sa watki typu "o czym teraz myslisz", "powiedz wszystkim dzien dobry/dobranoc" i inne tego typu.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 09:45   #221
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Wiem, że któraś z Wizażanek już to pisała. Jednak muszę to napisać, bo mnie to niesamowicie drażni. Nie lubie gdy na zadane pytanie odpowiada się "wyszukiwarka nie gryzie", "poszukaj w wyszukiawarce". Ja rozumiem, że czasem pytanie zadawane jest po raz 100, ale co za problem odpowiedzieć na pytanie i można na końcu napisać o wyszukiwarce.
nie moge sie zgodzic zakladaja nowy watek, na temat walkowany 95985853058 razy,mam kolejny raz pisac o dekoloryzacji, skoro wiele osob juz sie wypowiadalo na ten temat?wystarczy przejrzec, troche sie wysilic.

gdy ktos zamiast wyszukiwarka napisze jaka krotka rade, to na 99% przypadkow dyskusja ciagnie sie dalej w tym nowym watku zamiast w zbiorczym i robi sie syf na forum

moze jestem jędzą, ale mam ochote zamykac od razu takie watki, po napisaniu wyszukiwarka aby dyskusja nie toczyla sie od nowa
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 10:25   #222
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
moze jestem jędzą, ale mam ochote zamykac od razu takie watki, po napisaniu wyszukiwarka aby dyskusja nie toczyla sie od nowa
Też bym była za zamykaniem albo nawet gorzej - usuwaniem w ogóle takiego tematu, żeby nie zaśmiecać forum


Jako aktywna uczestniczka forum ginekologicznego napisałam już pewnie z 50 razy:
że tak, tabletki działają w 7 dniowej przerwie, że należy brać je pierwszego dnia i nie ma zmiłuj, że plamienia są rzeczą normalną, że tak, ginekolog jest konieczny jak cię coś cię swędzi/piecze/boli : że nie ma dni płodnych jak się bierze tabletki

I jakieś 150 razy, że nie wiadomo czy jesteś w ciąży - zrób test


Może ktoś mi powie, żebym nie wchodziła na takie wątki i czasem nie wchodzę, ale często naprawdę chcę pomóc, odpisuje w setnym wątku na ten sam temat i nie mówcie mi, że to nie zaśmieca forum...
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 10:35   #223
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
I jakieś 150 razy, że nie wiadomo czy jesteś w ciąży - zrób test

Wątki typu czy jestem/mogę być w ciąży są the best
może autorki takich wątków myślą że wizażami potrafią wróżyć z kart
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 10:40   #224
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Też bym była za zamykaniem albo nawet gorzej - usuwaniem w ogóle takiego tematu, żeby nie zaśmiecać forum


Jako aktywna uczestniczka forum ginekologicznego napisałam już pewnie z 50 razy:
że tak, tabletki działają w 7 dniowej przerwie, że należy brać je pierwszego dnia i nie ma zmiłuj, że plamienia są rzeczą normalną, że tak, ginekolog jest konieczny jak cię coś cię swędzi/piecze/boli : że nie ma dni płodnych jak się bierze tabletki

I jakieś 150 razy, że nie wiadomo czy jesteś w ciąży - zrób test


Może ktoś mi powie, żebym nie wchodziła na takie wątki i czasem nie wchodzę, ale często naprawdę chcę pomóc, odpisuje w setnym wątku na ten sam temat i nie mówcie mi, że to nie zaśmieca forum...
ale to wszystko jak grochem o sciane zawsze znajda sie uzytkowniczki(o dziwo o krotkim stazu na tym forum) ktore Cie skrytykuja za bycie zołzą i grzecznie sie produkuja, oczywiscie powielajac to co 958383 przed nimi napisalo ale zauwazylam, ze ta tendencja zmienia sie wraz ze wzrostem stazu

ale robi sie syf kiła i mogila, przez takie watki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 11:16   #225
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Thumbs down Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Znalazłam wreszcie test ciążowy o który wszystkim chodzi Trzeba zacząć propagować

http://www.joemonster.org/art/8073/I...y-test-ciazowy
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 12:48   #226
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

hmm, dziwi mnie w sumie, ze nikt tu o tym nie wspomniał... chociaż zaraz mnie tu ktoś moze inteligentnie i ironicznie zjechać, ze to nie absurd
więc, chodzi mi o wklejanie swoich zdjęc, np do wątku 'jak wyglądacie' i pisanie: och, jestem taka okropna, nie moge na siebie patrzec, ale wkleje siebie. i tu pojawia sie caaała sesja w jakis dziwnych pozach <olaboga>
no i po cóz ta fałszywa skromnosc?

dziwi mnie tez troche dodawanie po 10 swoich zdjec co jakis (krótki) czas. no, ale tego juz absurdem nazwac nie mozna
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 12:50   #227
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
hmm, dziwi mnie w sumie, ze nikt tu o tym nie wspomniał... chociaż zaraz mnie tu ktoś moze inteligentnie i ironicznie zjechać, ze to nie absurd
więc, chodzi mi o wklejanie swoich zdjęc, np do wątku 'jak wyglądacie' i pisanie: och, jestem taka okropna, nie moge na siebie patrzec, ale wkleje siebie. i tu pojawia sie caaała sesja w jakis dziwnych pozach <olaboga>
no i po cóz ta fałszywa skromnosc?

dziwi mnie tez troche dodawanie po 10 swoich zdjec co jakis (krótki) czas. no, ale tego juz absurdem nazwac nie mozna
mam podobne refleksje czasem

caaala sesja zdjec w gatunku znajdz 10 roznic
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 13:34   #228
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

absurd nr 1: ortografia (tak tak, hodujmy sobie analfabetów )

absurd nr 2: bany za nadmiar szczerości (czasami to mam ochotę założyć wątek "Pobluzgaj sobie na wizażanki, które Cię wnerwiają" , przecież wiadomo, że nie wszystkich się kocha, a emocji tłamsić nie można, to niezdrowo )

absurd nr 3: nabijanie postów (nie oszukujmy się, to się praktykuje )

absurd nr 4: powiązany z trójką - ocenianie użytkowników po ilości postów; nikt mi nie wmówi, że nie odpowiada się inaczej na posty starych wyjadaczek a inaczej na Asi7490702 z 11 postami

heh
to trochę wyrzygałam co mi leżało na sercu
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 13:36   #229
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mam podobne refleksje czasem

caaala sesja zdjec w gatunku znajdz 10 roznic
Hehe, pisałam o tym wcześniej, dziewczyny (kolejny absrud - nie czytanie całego wątku )
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 13:37   #230
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
hmm, dziwi mnie w sumie, ze nikt tu o tym nie wspomniał... chociaż zaraz mnie tu ktoś moze inteligentnie i ironicznie zjechać, ze to nie absurd
więc, chodzi mi o wklejanie swoich zdjęc, np do wątku 'jak wyglądacie' i pisanie: och, jestem taka okropna, nie moge na siebie patrzec, ale wkleje siebie. i tu pojawia sie caaała sesja w jakis dziwnych pozach <olaboga>
no i po cóz ta fałszywa skromnosc?

dziwi mnie tez troche dodawanie po 10 swoich zdjec co jakis (krótki) czas. no, ale tego juz absurdem nazwac nie mozna
otóż to !albo pokaż swoje włosy,czy tyłek.
I 80% podpisuje : moje okropne włosy poniszczone,mój tłusty tyłek.
Jasne.To jest chyba wymuszanie komplementów,bo jakby ktoś nienawidził swojego tyłka to w życiu by go nie wkleił.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 13:38   #231
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nie moge sie zgodzic zakladaja nowy watek, na temat walkowany 95985853058 razy,mam kolejny raz pisac o dekoloryzacji, skoro wiele osob juz sie wypowiadalo na ten temat?wystarczy przejrzec, troche sie wysilic.

gdy ktos zamiast wyszukiwarka napisze jaka krotka rade, to na 99% przypadkow dyskusja ciagnie sie dalej w tym nowym watku zamiast w zbiorczym i robi sie syf na forum

moze jestem jędzą, ale mam ochote zamykac od razu takie watki, po napisaniu wyszukiwarka aby dyskusja nie toczyla sie od nowa
Ja rozumiem, że jest to wkurzające, ale osoba ktora jest pierwszy raz na forum od razu zakłada nowy wątek i tego NIKT NIE ZMIENI. Pozostaje tylko łączenie wątków. Nie wymagajmy od ludzi idealizmu. Poza tym jeśli ktoś jest dłużej na Wizażu to wie co to wyszukiwarka.
Postaw się w sytuacji kogoś kto potrzebuje pomocy, a za chwilę mod zamyka wątek. I co ma to sens??
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 13:45   #232
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Przepraszam za OT - Prosimy o wsparcie przy wysyłaniu petycji - chodzi o psa, który został wykorzystany, jako "przedmiot w galerii"- pies umarł podczas wystawy z głodu i pragnienia...

szczegóły -

http://www.wizaz.pl/forum/ showthread.php?t=216945

a tutaj list, który niezależnie od petycji można wysylać do "galerii"

http://www.wizaz.pl/forum/ showpost.php?p=5627005&po stcount=40
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 13:46   #233
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Hehe, pisałam o tym wcześniej, dziewczyny (kolejny absrud - nie czytanie całego wątku )
ja czytam dokladnie czy to znaczy, ze nie moge w tym watku poruszyc kwestii juz poruszanej?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
otóż to !albo pokaż swoje włosy,czy tyłek.
I 80% podpisuje : moje okropne włosy poniszczone,mój tłusty tyłek.
Jasne.To jest chyba wymuszanie komplementów,bo jakby ktoś nienawidził swojego tyłka to w życiu by go nie wkleił.
a sprobuj tylko odpisac "noo faktycznie masz tlusty tylek" bylby foch na calego

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że jest to wkurzające, ale osoba ktora jest pierwszy raz na forum od razu zakłada nowy wątek i tego NIKT NIE ZMIENI. Pozostaje tylko łączenie wątków. Nie wymagajmy od ludzi idealizmu. Poza tym jeśli ktoś jest dłużej na Wizażu to wie co to wyszukiwarka.
Postaw się w sytuacji kogoś kto potrzebuje pomocy, a za chwilę mod zamyka wątek. I co ma to sens??
naprawde nie rozumiesz o co mi chodzi?

mam co chwile robic sklejke z samymi pytaniami? osoba ktora odesle do takiego watku bedzie miala troche metlik w glowie

odpisalam dziewczynie, podalam jej link do watku, zamknelam. dzien pozniej ona znowu go zaklada jak mam to rozumiec? slaba znajomosc jezyka polskiego, bezmyslosc, L-E-N-I-S-T-W-O
+++++++++++++++++++++++++ +++++

kolejnym absurdem jest dla mnie to, ze niektore osoby z premedytacja kasuja fotki, bo wiedza, ze dostana bana tymczasowego, punkty wygasna po 2 tygodniach i pokuta sie skonczy. zupelna bezkarnosc

ja bylabym za tym, aby wszystkie punkty nie wygasaly, aby kazdy widzial, ze osoba to zmajstrowala, bo to nieuczciwe wobec innych wizazanek, przegladaja forum, pokasowane fotki, brak sensu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 13:47   #234
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Wiem, wiem, żartowałam
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 13:54   #235
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja czytam dokladnie czy to znaczy, ze nie moge w tym watku poruszyc kwestii juz poruszanej?

a sprobuj tylko odpisac "noo faktycznie masz tlusty tylek" bylby foch na calego

naprawde nie rozumiesz o co mi chodzi?

mam co chwile robic sklejke z samymi pytaniami? osoba ktora odesle do takiego watku bedzie miala troche metlik w glowie

odpisalam dziewczynie, podalam jej link do watku, zamknelam. dzien pozniej ona znowu go zaklada jak mam to rozumiec? slaba znajomosc jezyka polskiego, bezmyslosc, L-E-N-I-S-T-W-O
+++++++++++++++++++++++++ +++++

kolejnym absurdem jest dla mnie to, ze niektore osoby z premedytacja kasuja fotki, bo wiedza, ze dostana bana tymczasowego, punkty wygasna po 2 tygodniach i pokuta sie skonczy. zupelna bezkarnosc

ja bylabym za tym, aby wszystkie punkty nie wygasaly, aby kazdy widzial, ze osoba to zmajstrowala, bo to nieuczciwe wobec innych wizazanek, przegladaja forum, pokasowane fotki, brak sensu
Mówisz tutaj o skrajnym przypadku. Wielkorotnego zakładania tego samego wątku nie pochwalam. Sama nieraz zwracałam uwagę na coś takiego. W takim przypadku to rzeczywiście lenistwo.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 14:00   #236
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
absurd nr 2: bany za nadmiar szczerości (czasami to mam ochotę założyć wątek "Pobluzgaj sobie na wizażanki, które Cię wnerwiają" , przecież wiadomo, że nie wszystkich się kocha, a emocji tłamsić nie można, to niezdrowo )
Najwidoczniej tutaj szczerości się nietoleruje.Za samo skomentowanie: zostawie to bez komentarza można dostać ostrzeżenie. Absurdem dla mnie jest to,że dobija się leżącego w ten sposób.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 14:07   #237
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Najwidoczniej tutaj szczerości się nietoleruje.Za samo skomentowanie: zostawie to bez komentarza można dostać ostrzeżenie. Absurdem dla mnie jest to,że dobija się leżącego w ten sposób.
eee no nie przesadzaj, że na Wizażu szczerości się nie toleruje jeśli wypowiedź jest w dobrym tonie to wszystko jest ok.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 14:09   #238
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Mówisz tutaj o skrajnym przypadku. Wielkorotnego zakładania tego samego wątku nie pochwalam. Sama nieraz zwracałam uwagę na coś takiego. W takim przypadku to rzeczywiście lenistwo.
to co mam innego robic jako moderator?

1. grzecznie informuje ze watek juz jest i prosze o skorzystanie z wyszukiwarki
2.jak mam dobry dzien to podaje bezposrednio linka
3. watek zamykam badz łacze

posiedz troche na fryzjerskim to mysle, ze bedziesz miala podobne zdanie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 14:13   #239
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Najwidoczniej tutaj szczerości się nietoleruje.Za samo skomentowanie: zostawie to bez komentarza można dostać ostrzeżenie. Absurdem dla mnie jest to,że dobija się leżącego w ten sposób.
Atka Ty też masz chyba cięty język, więc wiemy o co chodzi

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
eee no nie przesadzaj, że na Wizażu szczerości się nie toleruje jeśli wypowiedź jest w dobrym tonie to wszystko jest ok.
no może szczerości nie, ale mówienia prosto z mostu co się o kim myśli raczej się nie pochwala

bo ja to tak naprawdę to bym chciała zrealizować w końcu ten Krwawy Wizaż
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 14:13   #240
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Absurdy ...na forum ;p

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
to co mam innego robic jako moderator?

1. grzecznie informuje ze watek juz jest i prosze o skorzystanie z wyszukiwarki
2.jak mam dobry dzien to podaje bezposrednio linka
3. watek zamykam badz łacze

posiedz troche na fryzjerskim to mysle, ze bedziesz miala podobne zdanie
Tam się nie udzielam. Często bywam na Ginekologii i uwierz tam też jest urwanie głowy. Czasami się zdarza, że do drugi post jest o wyszukiwarce albo się "jedzie" po danej osobie i to mnie denerwuje.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.