Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-03, 09:23   #871
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Daj znaka ja od rana przebieram nóżkami z niecierpliwości a to jeszcze co najmniej 5 godzin
Na pewno dam znać
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 09:26   #872
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez vessa Pokaż wiadomość
Odnośnie kolorów spostrzeganych przez mężczyzn (żart sprzedał kolega):
Mężczyźni rozróżniają 5 kolorów: biały, czarny, oczy, cycki i pupcia
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 09:30   #873
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Niet ktoś mi ją sprzątnął sprzed nosa tak się długo zastanawiałam i mam za swoje obawiałam się tego zapachu, gdyby to była laguna lub zielona herbata kliknęłabym od razu [COLOR=Silver]
To dobrze, bo jak nie przepadasz za rajskimi nutami zemdlałabyś w kąpieli
Patrzę jak poszalałyście z temperówkami, wymiecione wszystko
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 09:36   #874
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
To dobrze, bo jak nie przepadasz za rajskimi nutami zemdlałabyś w kąpieli
Patrzę jak poszalałyście z temperówkami, wymiecione wszystko
Ogólnie zapach kokosa lubię ale nie znoszę słodkich do obrzydzenia chemideł wszelkiego rodzaju, migrena murowana
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 09:39   #875
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ogólnie zapach kokosa lubię ale nie znoszę słodkich do obrzydzenia chemideł wszelkiego rodzaju, migrena murowana
mnie ta "wanienka" kusiła, a słodziactwa kocham na potęge
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 09:41   #876
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
mnie ta "wanienka" kusiła, a słodziactwa kocham na potęge
może ją jeszcze wystawią na sprzedaż

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Sprawdziłam status mojej paczki ze zwrotem do D. Wczoraj dostarczona. Ciekawe kiedy zwrócą mi kasę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 09:47   #877
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ogólnie zapach kokosa lubię ale nie znoszę słodkich do obrzydzenia chemideł wszelkiego rodzaju, migrena murowana
Ja właśnie nie przepadam za takimi słodkimi zapachami jak kokos, migdał czy wanilia, właśnie ze względu na migrenę. Potem dochodzę do siebie przez 2-3 dni, nawet ketonale mi nie pomagają dlatego unikam takich zapachów jak ognia

Do 12.10 -20% na cały asortyment w S ( online i stacjo ) kod: PVPBS - zabankrutuje jeszcze trochę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 09:48   #878
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
może ją jeszcze wystawią na sprzedaż [COLOR="Silver"]
nawet nie mów. Mam tyle łupów że musiałabym przez tydzień leżeć w wannie i tylko co godzina wodę zmieniać

Mam promo w helfach na dzien chłopa
http://www.helfy.pl/wlosy/olejki-do-...tm_campaign=nh

Słynny olejek Sesa hamujący
wypadanie włosów u mężczyzn
ponownie w Helfy!

skutecznie hamuje wypadanie włosów
pobudza wzrost mocnych włosów
wzmacnia włosy słabe i cienkie
likwiduje łupież

Tylko przez 6 dni możesz zakupić go
15% taniej - od 30.09 do 05.10.2014 r.

30,00 zł → 25,00 zł

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2014-10-03 o 09:50
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 09:57   #879
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź Miałam Primer Potion i też nic dobrego mi nie zrobił Spróbuje na to nałożyć Cień Mono Diora cielisty i jeszcze przypudrować..
Spróbuj na bazę UD PP nałożyć najpierw kremowy matowy cień (ten z Diora formułę ma chyba podobną do Paint Potów z MAC) i na to dopiero właściwe cienie. Powinno się sprawdzić.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wiem, że nie do mnie pytanie, ale z chęcią wstawię zdjęcia dwóch, czyli Lot's o' latte i Lavish Lilac Akurat mam zdjęcia na dysku. Z lampą i bez

Btw, dzwonił do mnie kurier, moja paczuszka będzie między 10 a 13 Ale się cieszę! Ciekawe co to za błyszczyk Clarins...
Ale ładne te cienie, zwłaszcza Lavish Lilac.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 10:38   #880
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

ja uwielbiam jako bazy właśnie Paint poty baaardzo trwałe u mnie
przymierzam się do kolejnego, tym razem mam na celowniku Painterly
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 10:56   #881
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dostałam mini pakę z S. znowu wepchali do małego pudełka, które się nie zamknęło...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 11:59   #882
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Spróbuj na bazę UD PP nałożyć najpierw kremowy matowy cień (ten z Diora formułę ma chyba podobną do Paint Potów z MAC) i na to dopiero właściwe cienie. Powinno się sprawdzić.


Ale ładne te cienie, zwłaszcza Lavish Lilac.
Dziękuję, wypróbuję
Lavish Lilac bardzo lubię, ładnie odświeża oko, dość niespotykany odcień

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Dziewczyny przyszła paka Wszystkim czekającym obwieszczam, że mini błyszczyk Clarins to Gloss Prodige, nie Color Quench. Bardzo fajny kolorek, ciemno różowy z domieszką fioletu. Ma dość duży gąbkowy aplikator jak do tego puzderka. Zajmuje chyba połowę
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 12:05   #883
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

Dziewczyny przyszła paka Wszystkim czekającym obwieszczam, że mini błyszczyk Clarins to Gloss Prodige, nie Color Quench. Bardzo fajny kolorek, ciemno różowy z domieszką fioletu. Ma dość duży gąbkowy aplikator jak do tego puzderka. Zajmuje chyba połowę
Oj, szkoda mam już 2 takie miniatury, dzisiejsza będzie trzecia bardzo go lubię, jednak chciałam wypróbować Color Quench... No trudno, jak mawiają: darowanemu koniu...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 12:06   #884
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oj, szkoda mam już 2 takie miniatury, dzisiejsza będzie trzecia bardzo go lubię, jednak chciałam wypróbować Color Quench... No trudno, jak mawiają: darowanemu koniu...
No ja też wolałam Color Quench A gdzie dostałaś takie miniatury? Ten sam kolor?

A ten bon 25 zł niech sobie w d.. wsadzą Od 250 zł, pffff...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 12:11   #885
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No ja też wolałam Color Quench A gdzie dostałaś takie miniatury? Ten sam kolor?

A ten bon 25 zł niech sobie w d.. wsadzą Od 250 zł, pffff...
Kiedyś w D. często do 2 produktów Clarinsa dawali kosmetyczki z miniaturami, mam dzięki temu 2 te mini błyszczyki (ten sam kolor 04), 2 mini tusze, jakiś demakijaż 2-fazowy i 2 bazy pod podkład ostatnio niechętnie rozdają Clarinsowe miniatury, szkoda
Te mini błyszczyki są super na imprezy, wesela, itp. Mieszczą się do każdej kopertówki, mają śliczny kolorek i pięknie pachną, mogę ich mieć nawet 10, nie będę narzekać może kiedyś rzucą miniaturą Color Quench na testy
Te bony u mnie od razu idą do kosza, też mi atrakcja...

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-10-03 o 12:12
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 12:40   #886
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kiedyś w D. często do 2 produktów Clarinsa dawali kosmetyczki z miniaturami, mam dzięki temu 2 te mini błyszczyki (ten sam kolor 04), 2 mini tusze, jakiś demakijaż 2-fazowy i 2 bazy pod podkład ostatnio niechętnie rozdają Clarinsowe miniatury, szkoda
Te mini błyszczyki są super na imprezy, wesela, itp. Mieszczą się do każdej kopertówki, mają śliczny kolorek i pięknie pachną, mogę ich mieć nawet 10, nie będę narzekać może kiedyś rzucą miniaturą Color Quench na testy
Te bony u mnie od razu idą do kosza, też mi atrakcja...
Szkoda, że już nie dają takich kosmetyczek.. ehh.. W Anglii to co innego. Jak byłam w Debenhamsie, to kupiłam coś z Estee Lauder i dostałam wielką kosmetyczkę z pełnowymiarowymi kosmetykami.. masakra. W Polsce się nie doczekasz. Clinique tylko tak obdarowuje
Zapach naprawdę ma boski Aż nabrałam ochoty na więcej! Podoba mi się jeszcze taki różowy kolorek I w ogole te Color Quench bym spróbowała Bo na razie moimi bezkompromisowymi ulubieńcami są Natural Lip Perfectorki
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 12:51   #887
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Poziomko mogłabyś wstawić zdjęcie mini-błyszczyka Clarins?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 12:59   #888
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Szkoda, że już nie dają takich kosmetyczek.. ehh.. W Anglii to co innego. Jak byłam w Debenhamsie, to kupiłam coś z Estee Lauder i dostałam wielką kosmetyczkę z pełnowymiarowymi kosmetykami.. masakra. W Polsce się nie doczekasz. Clinique tylko tak obdarowuje
Zapach naprawdę ma boski Aż nabrałam ochoty na więcej! Podoba mi się jeszcze taki różowy kolorek I w ogole te Color Quench bym spróbowała Bo na razie moimi bezkompromisowymi ulubieńcami są Natural Lip Perfectorki
u nas nawet próbek żałują, a co dopiero miniatury poza tym podobno za granica gifty Clinique są dawane do znacznie mniejszych kwot niż u nas (na stronie C. do prezentu był zawsze ustawiony próg od 250zł, a teraz 290zł )
W tym Color Quench nie podoba mi się jedynie aplikator w postaci dziury w plastiku miałam kiedyś podobny błyszczyk, ale z tańszej firmy i nie umiałam go nałożyć . Ale może Clarinsa lepiej się aplikuje
A Lip Perfectory kocham mam 4 i chcę więcej!

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Mam pakę z D. błyszczyk identyczny z tymi, co mam zdjęcie na stronie było bardzo mylące... Ale i tak się opłaciło zamówić
Znalazłam zdj. w necie:

Długość - 7cm, więc nie takie mini

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-10-03 o 13:01
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:07   #889
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Poziomko mogłabyś wstawić zdjęcie mini-błyszczyka Clarins?
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
u nas nawet próbek żałują, a co dopiero miniatury poza tym podobno za granica gifty Clinique są dawane do znacznie mniejszych kwot niż u nas (na stronie C. do prezentu był zawsze ustawiony próg od 250zł, a teraz 290zł )
W tym Color Quench nie podoba mi się jedynie aplikator w postaci dziury w plastiku miałam kiedyś podobny błyszczyk, ale z tańszej firmy i nie umiałam go nałożyć . Ale może Clarinsa lepiej się aplikuje
A Lip Perfectory kocham mam 4 i chcę więcej!

Eh po prostu taki syf jest u nas ze naprawde. Klient jest nic nie warty. Nie ważne, że zostawia kupe kasy
Lip Perfectory są po prostu naj naj Tez mam 4, oprocz brazowego i brzoskwiniowego, nie moje kolory Ja lubię róże

Wstawiam fotkę błyszczyku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06447 (Copy).jpg (89,1 KB, 47 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-03, 13:08   #890
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Hehe Martusia mnie ubiegła
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:10   #891
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hehe Martusia mnie ubiegła

Ale to zdj. z neta takie sobie Twoje z misiem w tle lepsze
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:12   #892
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ale to zdj. z neta takie sobie Twoje z misiem w tle lepsze
Mam bzika na punkcie misi Choć stara dupa jestem to kocham wszystko co pluszowe Ostatnio luby mi kupił takiego wielkiego psa pluszowego do spania, jest świetny jako poducha, jest na czym brodę oprzeć i nogi założyć To już mania
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:12   #893
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
u nas nawet próbek żałują, a co dopiero miniatury poza tym podobno za granica gifty Clinique są dawane do znacznie mniejszych kwot niż u nas (na stronie C. do prezentu był zawsze ustawiony próg od 250zł, a teraz 290zł )
W tym Color Quench nie podoba mi się jedynie aplikator w postaci dziury w plastiku miałam kiedyś podobny błyszczyk, ale z tańszej firmy i nie umiałam go nałożyć . Ale może Clarinsa lepiej się aplikuje
A Lip Perfectory kocham mam 4 i chcę więcej!

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Mam pakę z D. błyszczyk identyczny z tymi, co mam zdjęcie na stronie było bardzo mylące... Ale i tak się opłaciło zamówić
Znalazłam zdj. w necie:

Długość - 7cm, więc nie takie mini
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Eh po prostu taki syf jest u nas ze naprawde. Klient jest nic nie warty. Nie ważne, że zostawia kupe kasy
Lip Perfectory są po prostu naj naj Tez mam 4, oprocz brazowego i brzoskwiniowego, nie moje kolory Ja lubię róże

Wstawiam fotkę błyszczyku
Dziękuję:roza :

Błyszczyk wydaje się dosyć ciemny, ale i tak wydaje mi się, że warto było zamawiać Czekam niecierpliwie na swoje zamówienie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:17   #894
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziękuję:roza :

Błyszczyk wydaje się dosyć ciemny, ale i tak wydaje mi się, że warto było zamawiać Czekam niecierpliwie na swoje zamówienie
W opakowaniu jest ciemny, ale na ustach wg mnie jest troszkę jaśniejszy, bardzo ładnie wygląda, tak naturalnie i pasuje do różnych makijaży

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Mam bzika na punkcie misi Choć stara dupa jestem to kocham wszystko co pluszowe Ostatnio luby mi kupił takiego wielkiego psa pluszowego do spania, jest świetny jako poducha, jest na czym brodę oprzeć i nogi założyć To już mania
Ale masz fajnie, też bym chciała takiego giga-misia
Również uwielbiam pluszaki, poza tym często oglądam kreskówki, choć do najmłodszych już nie należę każdy ma w sobie coś z dziecka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:32   #895
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Fajny ten błyszczol Dziewczyny
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:40   #896
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Psiknęłam sobie na nadgarstek próbkę Versace Yellow Intense i całkiem fajny trochę dziwny, taki owocowo-kwiatowy, raczej z tych świeżych. Ciekawe, jak z trwałością Versace robi strasznie nietrwałe zapachy, poza koszmarnym czarnym kryształem, który morduje swoją trwałością i chemicznym kokosem
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:45   #897
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Fajny ten błyszczol Dziewczyny
Fajny, fajny( tysz go mam, w jakiejś torebuni
Muszę odsubskrybować ten wątek bo mnie na złe tory sprowadzi

Ledwo co podjęłam wielkie wyzwania zużywania próbek perfum. od 3miesięcy ino wykańczam te resztki pracowicie. I co chwila bum, jakaś paka

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Psiknęłam sobie na nadgarstek próbkę Versace Yellow Intense i całkiem fajny trochę dziwny, taki owocowo-kwiatowy, raczej z tych świeżych. Ciekawe, jak z trwałością Versace robi strasznie nietrwałe zapachy, poza koszmarnym czarnym kryształem, który morduje swoją trwałością i chemicznym kokosem
Ło, to nie poznałaś Medusy. To jest koszmar i w dodatku strasznie trwały. Czarnego lubię
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:48   #898
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Fajny, fajny( tysz go mam, w jakiejś torebuni
Muszę odsubskrybować ten wątek bo mnie na złe tory sprowadzi

Ledwo co podjęłam wielkie wyzwania zużywania próbek perfum. od 3miesięcy ino wykańczam te resztki pracowicie. I co chwila bum, jakaś paka



Ło, to nie poznałaś Medusy. To jest koszmar i w dodatku strasznie trwały. Czarnego lubię
Ja przez ten wątek dorobiłam się takiego majątku kosmetycznego, że głowa boli

Meduse miałam kiedyś w postaci miniatury i nawet mi się podobała, czułam jakieś kwieciuchy najpiękniejszym zapachem Versace jest dla mnie Vanitas, ale niestety trwałość lipna (jakieś 3h na mnie ).
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:54   #899
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja przez ten wątek dorobiłam się takiego majątku kosmetycznego, że głowa boli
ponoć na ból głowy najlepiej kupić jakiś kosmetyk
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:57   #900
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
ponoć na ból głowy najlepiej kupić jakiś kosmetyk
najgorsze jest to, że mino, iż mam qpę kosmetyków to ciągle chcę więcej! a najlepiej okazyjnie/w promocji/w gratisie, bo to mnie cieszy najbardziej
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.