Spirala - wątek zbiorczy! - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 12:09   #3001
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

jak masz typowe menstruacyjne to może lepiej poczekaj te 3 dni?
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 21:01   #3002
aneta2846
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Witam wszytkie kobitki zwracam sie do was z poradą mam spirale miedzianke od 1.5 roku niby wszytko ok oprócz plamien do których sie przyzwyczaiłam jest to bardzo wygodna forma antykoncepcji przyznaje martwi mnie jedno od jakis 3 miesiecy odczuwam bole ledzwiowe nigdy mi nic z tej strony nie dolegało i tak sobie mysle czy to nie przez spirale? a moze mam stan zapalny? juz sie zapisalam na usuniecie spirali sama nie wiem co robic miala ktora z was taki problem dodam ze cytologia i usg sa wporzadku czekam na wiesci od was pozdrawiam
aneta2846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 00:36   #3003
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

zrób badanie moczu plus posiew na bakterie i sie okaze, nie zdejmuj jej pochopnie
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 06:23   #3004
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

żeby było "śmieszniej", okazało się, że podczas tych mega skurczów spirala znowu mi się przesunęła. Tym razem tak bardzo, że czubeczek lekko wystawał z szyjki(!). We wtorek gin stwierdziła, że nie ma co kombinować i ją wyjęła. Teraz się zastanawiam czy wkładać nową w ramach reklamacji czy sobie darować hm..
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 10:20   #3005
aneta2846
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

WitamDziekuje za odp tzn tak robilam badanie krwi i moczu i sa idealne zadnych bakteri w moczu nie mam a ten posiew to mam zrobic z moczu czy cytologie ? z gory dziekuje za odpowiedz
aneta2846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 11:22   #3006
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
żeby było "śmieszniej", okazało się, że podczas tych mega skurczów spirala znowu mi się przesunęła. Tym razem tak bardzo, że czubeczek lekko wystawał z szyjki(!). We wtorek gin stwierdziła, że nie ma co kombinować i ją wyjęła. Teraz się zastanawiam czy wkładać nową w ramach reklamacji czy sobie darować hm..
Ja miałam to samo.Dwa okresy przed wyjęciem spirali to istny horror
Miałam takie skurcze jakbym rodziła co najmnieja na USG okazało się ze spirala jest przesunięta w dół o 3cm i na dodatek jest torbiel na jajniku.
Prawdopodobnie mój organizm nie tolerował ciała obcego i byłam uczulona na miedź.
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:56   #3007
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

jak nie masz bakterii w moczu to posiew niepotrzebny.. a masz bialko w moczu? bo na wysokości ledźwiowej bola nerki.. hmm najlepiej idź do lekarza z tym

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

a ten torbiel Ci sie zrobil na w trakcie noszenia spirali? jak dlugo ja miałaś? pytam, bo na poczatku lutego mam miec zakładane a miałam przeboje z torbielem na jajniku który sie zrobil nie wiadomo skad

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo.Dwa okresy przed wyjęciem spirali to istny horror
Miałam takie skurcze jakbym rodziła co najmnieja na USG okazało się ze spirala jest przesunięta w dół o 3cm i na dodatek jest torbiel na jajniku.
Prawdopodobnie mój organizm nie tolerował ciała obcego i byłam uczulona na miedź.
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 10:34   #3008
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

hejka ja od maja 2010 mam miedzianke i zero sensacji, w jednym z cykli miałam jakieś dziwne plamienia ale teraz już wszystko normalnie, nic nie czuję

nawet zapominam sprawdzać nitek po okresie

miesiączki takie jak miałam po porodzie tak mam, może te dwa pierwsze dni ciut intensywniejsze ale @ nie trwa zwykle dłużej niż 6/7 dni

także tfu tfu odpukać mam nadzieję że dalej będzie okej


a pamiętam ze początkowo też miała obiekcje jak podczytywałam wasze forum, najważniejsze że narazie chroni jak powinna bo 3 bobaska już raczej bym mieć nie chciała
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 10:48   #3009
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
jak nie masz bakterii w moczu to posiew niepotrzebny.. a masz bialko w moczu? bo na wysokości ledźwiowej bola nerki.. hmm najlepiej idź do lekarza z tym

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

a ten torbiel Ci sie zrobil na w trakcie noszenia spirali? jak dlugo ja miałaś? pytam, bo na poczatku lutego mam miec zakładane a miałam przeboje z torbielem na jajniku który sie zrobil nie wiadomo skad
Wiesz ja ta spirale nosiłam rok i przez pierwsze trzy miesiące w miarę było oki po tych trzech miechach też robiłam USG i torbiela nie miałam.A teraz po tych moich akcjach to byłam u 2 ginów i ten pierwszy powiedział mi że torbiel od spirali mi się zrobił bo to zawsze jakieś stany zapalne powoduje a z kolei babeczka która mi ją zakładała i wyciągała potwierdziła to z dodaniem że mój organizm może mieć do tego tendencje przy obecności spirali.
Eh że tez musiało trafić na mnie bo oprócz tych przebojów to fajny srodek antykoncepcji tyle że nie dla mnie
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:19   #3010
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
hejka ja od maja 2010 mam miedzianke i zero sensacji, w jednym z cykli miałam jakieś dziwne plamienia ale teraz już wszystko normalnie, nic nie czuję

nawet zapominam sprawdzać nitek po okresie

miesiączki takie jak miałam po porodzie tak mam, może te dwa pierwsze dni ciut intensywniejsze ale @ nie trwa zwykle dłużej niż 6/7 dni

także tfu tfu odpukać mam nadzieję że dalej będzie okej


a pamiętam ze początkowo też miała obiekcje jak podczytywałam wasze forum, najważniejsze że narazie chroni jak powinna bo 3 bobaska już raczej bym mieć nie chciała
super że u ciebie tak to wygląda, mam nadzije że i u mnie tak bedzie. też nie zamierzam mieć już 3 bobaska. Teraz jeszcze musze poczekać ok 6 miesięcy na całkowite zagojenie się macicy po cc i zakładam
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:40   #3011
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo.Dwa okresy przed wyjęciem spirali to istny horror
Miałam takie skurcze jakbym rodziła co najmnieja na USG okazało się ze spirala jest przesunięta w dół o 3cm i na dodatek jest torbiel na jajniku.
Prawdopodobnie mój organizm nie tolerował ciała obcego i byłam uczulona na miedź.
tylko, że ja mam mirene i nie rodziłam
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 18:51   #3012
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
mam trochę głupie pytanie, ale dopadły mnie wątpliwości i już nie jestem niczego pewna. robi się usg ginekologiczne podczas okresu? czy lepiej poczekać aż się skończy?
można
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 07:59   #3013
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
można
już dawno "po ptokach", ale dzięki
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:24   #3014
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Witam..Nareszcie znalazłam wątek ze spiralą Na początek mam jedno pytanie.. Czy może któraś z Was zna ginekologa z Wrocławia lub Warszawy, który założy spiralę dziewczynie, która nie rodziła?Albo może jak , gdzie takich szukać? Pani ginekolog, do której chodzę, stwierdziła, że się takiego ryzyka nie podejmie, a ja przez 2 lata brania tabletek przytyłam 15 kilo i mam dosyć wszelkich tabletek ..
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 08:32   #3015
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
hejka ja od maja 2010 mam miedzianke i zero sensacji, w jednym z cykli miałam jakieś dziwne plamienia ale teraz już wszystko normalnie, nic nie czuję

nawet zapominam sprawdzać nitek po okresie

miesiączki takie jak miałam po porodzie tak mam, może te dwa pierwsze dni ciut intensywniejsze ale @ nie trwa zwykle dłużej niż 6/7 dni

także tfu tfu odpukać mam nadzieję że dalej będzie okej


a pamiętam ze początkowo też miała obiekcje jak podczytywałam wasze forum, najważniejsze że narazie chroni jak powinna bo 3 bobaska już raczej bym mieć nie chciała
doslownie jakbym o sobie czytala!!! z ta roznica za ja swoja wkladke mam od maja 2009

i powiem Wam ze nadal z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej i co najsmieszniejsze co miesiac uwazam ze jest super hahaah ze lepiej juz byc nie moze hahaha
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 18:00   #3016
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
Witam..Nareszcie znalazłam wątek ze spiralą Na początek mam jedno pytanie.. Czy może któraś z Was zna ginekologa z Wrocławia lub Warszawy, który założy spiralę dziewczynie, która nie rodziła?Albo może jak , gdzie takich szukać? Pani ginekolog, do której chodzę, stwierdziła, że się takiego ryzyka nie podejmie, a ja przez 2 lata brania tabletek przytyłam 15 kilo i mam dosyć wszelkich tabletek ..
ja znam w Wawie, ale drogo...
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 18:07   #3017
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
Witam..Nareszcie znalazłam wątek ze spiralą Na początek mam jedno pytanie.. Czy może któraś z Was zna ginekologa z Wrocławia lub Warszawy, który założy spiralę dziewczynie, która nie rodziła?Albo może jak , gdzie takich szukać? Pani ginekolog, do której chodzę, stwierdziła, że się takiego ryzyka nie podejmie, a ja przez 2 lata brania tabletek przytyłam 15 kilo i mam dosyć wszelkich tabletek ..
wiem co czujesz, ja miałam podobny problem tylko że w krakowie, zanim znalzłam pania doktor która zgodziła sie załozyć spiralę 21 latce która nie rodziła schodziłam chyba 10 ginekologów, każdy namawiał mnie uparcie na tabletki. A ja na tabletkach prawie wyłysiałam. nigdy więcej tabletek brrr.. teraz szukam innego ginekologa w krakowie który zakłada i zdejmuje spirale ze znieczuleniem bo moja doktor robi to niestety na żywca a ja myślałam ze umrę przy zakładaniu
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 18:52   #3018
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kotka20093 Pokaż wiadomość
teraz szukam innego ginekologa w krakowie który zakłada i zdejmuje spirale ze znieczuleniem bo moja doktor robi to niestety na żywca a ja myślałam ze umrę przy zakładaniu
aż TAK to boli ? bo ja w lutym jak bede miała okres (teraz jestem 2 dni przed,ale mam infekcje dróg moczowych i jeszcze sie jej do konca nie pozbylam,wiec musialam zmienic termin xD) ide na zalozenie spiralki i o zadnym znieczuleniu mowy nie było oO spiralke finansuje mi mama, ona tez kiedys miala i mowila ze zakladanie i zdejmowanie nic nie boli xD
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 19:49   #3019
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

wiesz mnie bolało, dlatego wolałabym następnym razem jakieś znieczulenie wiem że jest taka możliwość. jak ja sie pytałam mojej doktor czy to boli powiedziała; ze "da sie wytrzymać " . i owszem da się ale skor można tak bez bólu to czemu nie.
mam prośbę do kobitek z Krakowa które zakładały spiralę zeby pisały nazwiska ginekologów.
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 20:01   #3020
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Ja za miesiąc powinnam iśc ściągnąć a raczej wymienić na nową ,zakładanie bolalo bardzo
Nie bede miala znieczulenia przy wyjmowaniu ,wczesniej łyknę coś przeciwbólowego i no spę a lekarz zasugerował walnięcie kielicha
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:25   #3021
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ja za miesiąc powinnam iśc ściągnąć a raczej wymienić na nową ,zakładanie bolalo bardzo
Nie bede miala znieczulenia przy wyjmowaniu ,wczesniej łyknę coś przeciwbólowego i no spę a lekarz zasugerował walnięcie kielicha

oj dziewczyny ojojoj wystraszylyscie mnie juz ta spiralna brr
niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:32   #3022
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niebieskayumm Pokaż wiadomość
oj dziewczyny ojojoj wystraszylyscie mnie juz ta spiralna brr
Zauważ ,że ja chcę założyć kolejną czyli spirala dla mnie ma wiecej plusów niż minusów i te 3 minuty ew. bólu można wytrzymac ,że by mieć na 5 lat zapewnioną dobrą antykoncepcję

Mnie bolało zakładanie ale nie jest to reguła ,jednych boli ,innych nie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 03:16   #3023
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Mnie może bardzo nie bolało, ale czułam dyskomfort podczas wkładania. Wyjmowania prawie w ogóle nie poczułam, ale głównie dlatego, że spiralka już prawie sama mi wypadła
ból u mnie zaczął się dopiero po kilku godzinach i trwał miesiąc... miałam mega skurcze i okazało się, że macica nie zaakceptowała ciała obcego i w końcu "wypchnęła" spiralkę do szyjki
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 08:31   #3024
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
Czy może któraś z Was zna ginekologa z Wrocławia lub Warszawy, który założy spiralę dziewczynie, która nie rodziła?Albo może jak , gdzie takich szukać? Pani ginekolog, do której chodzę, stwierdziła, że się takiego ryzyka nie podejmie, a ja przez 2 lata brania tabletek przytyłam 15 kilo i mam dosyć wszelkich tabletek ..
A chciałabyś mieć kiedyś dzieci? ja nie podjęłabym na siebie takiego ryzyka gdybym chciała mieć dzieci, nieródkom ne zakłada się spirali ze względu na różne powikłania, które mogły by potem spowodować że nie będziesz mogła zajść w ciążę - ja bym nie zakładała na Twoim miejscu
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 10:12   #3025
fobia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny!
Uff przebrnęłam prawie przez wszystko;-) na raty oczywiście...
Ja od tygodnia mam wkładke miedziana GyneFix. Zakładałam w 2 dniu okresu, którego juz nie mam, plamień też właściwie nie mam, kontrolne usg w poniedziałek i nadzieja zielone światło;-)
Decyzja o założeniu nie była łatwa.... podjęłam ja i mam nadzieje sie cieszyć przez kolejne lata.
pozdrawiam
fobia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 12:30   #3026
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
A chciałabyś mieć kiedyś dzieci? ja nie podjęłabym na siebie takiego ryzyka gdybym chciała mieć dzieci, nieródkom ne zakłada się spirali ze względu na różne powikłania, które mogły by potem spowodować że nie będziesz mogła zajść w ciążę - ja bym nie zakładała na Twoim miejscu
moj gin twierdzi, że jeśli jest dobrze założona, to nie ma żadnych później problemów z zajściem w ciążę, a nieródkom się nie zakłada, bo jest trudniej (węższe ujście szyjki)i bardziej boleśnie, poza tym macica jest nieprzyzwyczajona
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:51   #3027
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ja za miesiąc powinnam iśc ściągnąć a raczej wymienić na nową ,zakładanie bolalo bardzo
Nie bede miala znieczulenia przy wyjmowaniu ,wczesniej łyknę coś przeciwbólowego i no spę a lekarz zasugerował walnięcie kielicha
ostatecznie jak tez wezmę 2 no-spy przed, z tym kielichem to metody jak za sredniowiecza:/
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:06   #3028
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

moja gin twierdzi tak samo i twierdzi tez ze to jest kompletnie bezbolesne..wie c teraz sama nie wiem:P
jestem nieródka, chce 2 dzieci i moja gin i znajomi tak mnie prtzekonali ze ta płodnosc wraca ze zakladam

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
moj gin twierdzi, że jeśli jest dobrze założona, to nie ma żadnych później problemów z zajściem w ciążę, a nieródkom się nie zakłada, bo jest trudniej (węższe ujście szyjki)i bardziej boleśnie, poza tym macica jest nieprzyzwyczajona
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:51   #3029
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
moja gin twierdzi tak samo i twierdzi tez ze to jest kompletnie bezbolesne..wie c teraz sama nie wiem:P
jestem nieródka, chce 2 dzieci i moja gin i znajomi tak mnie prtzekonali ze ta płodnosc wraca ze zakladam
samo zakładanie bardzo nie boli. ja czułam po prostu dyskomfort, ale raczej nie ból, w momencie, kiedy gin musiała chwilowo 'poszerzyć' ujście szyjki
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 19:42   #3030
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: spirala-co i jak - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kotka20093 Pokaż wiadomość
wiem co czujesz, ja miałam podobny problem tylko że w krakowie, zanim znalzłam pania doktor która zgodziła sie załozyć spiralę 21 latce która nie rodziła schodziłam chyba 10 ginekologów, każdy namawiał mnie uparcie na tabletki. A ja na tabletkach prawie wyłysiałam. nigdy więcej tabletek brrr.. teraz szukam innego ginekologa w krakowie który zakłada i zdejmuje spirale ze znieczuleniem bo moja doktor robi to niestety na żywca a ja myślałam ze umrę przy zakładaniu
A jak się czułaś z tą spiralą? Wszystko było w porządku? Mam sporo obaw związanych nie z samym założeniem, ale z tym jak jest później..Ale moja waga mnie przeraża

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ja znam w Wawie, ale drogo...

A czy mogłabym poprosić o informację jak drogo?
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-07 18:10:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.