..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::.. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 15:55   #3991
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Muszę zacząć więcej pić. W ciągu dnia piję stanowczo za mało, przy czym problem mam z tym od zawsze. Bo jednak po wszelkiego typu błonnik a tabletkach czy pod inna postacią sięgnę gdy nie będę widziała innego wyjścia na horyzoncie.
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:00   #3992
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

teraz sie ja nieposkromiona wyspowiadam
sniadanie(8.30)- twarog z jog naturalnym i warzywka
....niestety mialam straszny mlyn i nawet nie bylo czasu na II sniadanie... sesja... caly czas w biegu i wierzcie mi nei zdazylam nic zjesc dopiero o godz 13. jogurt naturalny z kako i slodzikiem
Obiad(17.00)- ryba z jajkiem i brokulami i ogorkiem
Kolacja(19.00?)- serek wiejski?? nie wiem o ktorej ta kolacje zrobic i co zrobic? bo bardzo pozno mialam obiad dopiero o 17;/;/ i nie chce nic ciezkiego jesc na noc.. dzisiaj pojde szybko spac kolo 21 moze nawet... wczoraj nie spalam w nocy. serek wiejski nie za mocny?czy moze lepiej 1 jajko? i warzywa?
__________________
CEL - 56kg : love:

Edytowane przez mielnus
Czas edycji: 2009-06-10 o 16:03
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:24   #3993
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Uff, przebiłam się przez wszystkie strony - a nadrabiałam ponad 10!

Żebym nie zapomniała - witam nowe plażowiczki!

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
ale kochane z ta moja waga cos sie dzieje nie tak... znow kg mniej... razem -14,700!!!!! normlanie sama sie dziwie ze teraz dopiero zaczela tak sapdac caly czas... nie ma tygodnia aby nie bylo spadku... zastoje mam moze po 3-4 dni a nie tygodni
i taki maly bilansik: na 20 tygodni odchudzania zrzucilam prawie 15 kg wiec chyba calkiem calkiem nie? srednio 0,75kg na tydzien
Ja się powtórzę : Ty dla wielu z nas powinnaś być wzorem! Plażujesz pięknie, nie głodzisz się - wręcz przeciwnie, a ślicznie chudniesz. I co najważniejsze - zdrowo.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a ja wchodzę do salonu - dziecię leży na podłodze, spod kanapy wystaje jeno dolna połowa ciała
- Bartusiu, co robisz? - pytam
a moje szczęście na to:
- wylał mi się Actimelek i liżę, bo chciałem wytrzeć
-
nie wiem czy śmiać się czy płakać czy podziwiać przedsiębiorczość:rolleye s:
Ilonko, ja dosłownie się popłakałam jak to przeczytałam Ale te Wasze dzieciaczki są pocieszne!

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
ha a dzisiaj na obiad mam mega przesade hahahahaha
koktajl truskawkowy z makaronem pp ciekawa ile porcji wegli wyjdzie z tego hahahahaha
Też jadłam chyba przedwczoraj! Pycha

U mnie dzisiaj się jedynkowo trochę zrobiło, ale zaznaczam od razu - na jedynkę przechodzić nie zamierzam - szczególnie, że wagowy cel już praktycznie osiągnęłam. Po prostu muszę sobie jakoś poradzić z napadami na słodycze, które ostatnio zdarzały się niezwykle często. Ale to kwestia kilku dni - mam nadzieję. No i dołączam od dzisiaj regularne ćwiczenia, żeby ciało jakoś lepiej zaczęło wyglądać. Dzisiaj, o dziwo, poskakałam na skakance 40 min. (!). Nigdy mi się czegoś takiego nie udało dokonać, ale jakoś wyjątkowo miałam dużo sił - pomimo tego, że oczekuję na @, który ma się pojawić lada moment. Idę się zaraz pokręcić na twisterku, później coś poczytam i do łóżeczka wskoczę na chwilkę, bo pomimo tego, że angina już powolutku, powolutku przechodzi, to nie omija mnie okropny i dziwny ból głowy, katar i ból gardła.
Poza tym, źle sobie obliczyłam moje posiłki i dzisiaj została mi do zjedzenia 1 przekąska i kolacja. A niecałą godzinę temu zjadłam obiad. I teraz nie wiem jak to zrobić, żeby wcisnąć jeszcze trochę jedzonka.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:35   #3994
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Postanowione.

SB od piątku Do tego czasu zaopatruje sie w pomysly na jedzonko, oraz produkty

Takie pytanie - co do rybek (I fazA) to jecie takie normalne np na parze czy z piekarnika ? A czy mozna jesc np takie z puszki w sosie wlasnym?
Ile żółtek jajek jest dozwolonych?
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:46   #3995
WendyiStella
Raczkowanie
 
Avatar WendyiStella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 442
GG do WendyiStella
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Atoska - w rybami i jajami do wyboru do koloru,pieczone, na parze,ograniczeń nie ma, byleby w rybach nie było cukru w składzie zalewy

Dorwałam herbatniki pp bez cukru, także serniczek Telikowy jutro będzie na takim to spodzie Jeszcze gdyby któraś z Was mi poradziła w kwestii tego spodu, byłabym wdzięczna Mianowicie czy te herbatnik pokruszyć i zmieszać z odrobiną mąki, mleka i jajka, czy po prostu wyłożyć nimi blachę ? W internecie znalazłam jakieś przepisy na spody herbatnikowe, ale większość polega na zmiksowaniu ich z masłem i cukrem, wiec raczej odpada
__________________

Waga obecna:71 kg...
Waga zadowalająca: 68 kg
Waga docelowa: 65 kg
SB + MM + ćwiczenia = .... zobaczymy 31 lipca


Edytowane przez WendyiStella
Czas edycji: 2009-06-10 o 16:51
WendyiStella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:47   #3996
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
Takie pytanie - co do rybek (I fazA) to jecie takie normalne np na parze czy z piekarnika ? A czy mozna jesc np takie z puszki w sosie wlasnym?
Można także takie w sosie własnym (patrz: tuńczyk). Jeśli są z puszki, to ważne, żeby nie miały w składzie cukru. Jeśli zdarzy Ci się zjeść takie w oleju, to nic, ważne, żeby ten olej "odsączyć". No i takie smażone rybki, czy z piekarnika też są oczywiście dozwolone.
Ile żółtek jajek jest dozwolonych?
Jeśli nie ma żadnych zdrowotnych przeciwskazań, to nie ma tutaj ograniczeń. Kiedyś dziewczyny rozmawiały o tym, że do 1 dania max. 2 jajka, ale jakichś dziennych określonych max. dawek nie ma. A jeśli dajesz na kolację jajka, to lepiej jednak zjeść 1 jajko i 1 białko. Żeby ta kolacja była jak najbardziej białkowa.
I to chyba tyle. Mam nadzieję, że wytłumaczyłam dobrze. Jeśli czegoś jeszcze nie wiesz, pytaj
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 17:24   #3997
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
I to chyba tyle. Mam nadzieję, że wytłumaczyłam dobrze. Jeśli czegoś jeszcze nie wiesz, pytaj


Dziękuję dziewczyny*

Lece sie teraz uczyc na egzamin, a pozniej poszukam juz powoli moze cos na piątek Jakbym miala jeszcze pytania to oczywiscie wiem gdzie się zwrócić
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 17:53   #3998
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Przeklęte ciągi węglowe...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 18:08   #3999
WendyiStella
Raczkowanie
 
Avatar WendyiStella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 442
GG do WendyiStella
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Beo - aż tak źle ? Może zrób sobie dwa dni I fazowe, a potem przejdź na system 1+1?
__________________

Waga obecna:71 kg...
Waga zadowalająca: 68 kg
Waga docelowa: 65 kg
SB + MM + ćwiczenia = .... zobaczymy 31 lipca

WendyiStella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 18:23   #4000
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Przeklęte ciągi węglowe...
Coś o tym wiem... Odkąd musiałam opuścić na chwilę SB to miałam je non stop! Jak już na coś sobie pozwoliłam, to później już było z górki.
Dzisiaj dzień bez węgli u mnie i właśnie ciągnie mnie do tego makaronu z musem truskawkowym. A jeszcze bardziej do chałwy z rodzynkami (mój nałóg). Masakra jakaś.
Może zajmij się czymś? Ja poszłam się uczyć, ale u mnie to chyba nic nie daje, bo czytając teksty, myślę tylko o jedzeniu. No ale może przejdź się gdzieś. No nie wiem.
Ja próbuję z tym wyłączeniem na chwilę węgli. Ciekawe, czy to coś da. Jak nie, to ja pomysłów nie mam.

edit: a właśnie! nie wiem jak to mogło się stać, ale papraczku, chudzinko: co za nogi!! zazdroszczę

edit: i na szybko może wkleję mój jadłospis z dzisiaj (miały być też zdjęcia, ale mam tylko chwilę, więc nie zdążę zgrać):

Śniadanie (10.30): omlet z 2 jaj z plasterkiem sera topionego fit i mnóstwo (dosłownie mnóstwo, bo mam nadzieję, że pamiętacie, że uwielbiam) pieczarek - więcej warzyw nie ma, bo jak wczoraj napisałam, musiałam zakupy zrobić na szybko
Przekąska (13.45): jogurt naturalny Zott (180 ml) i 5 całych orzechów włoskich
Obiad (16.30): 2 jajka sadzone i sałatka (fasola, papryka, rzodkiewka, ogórek kiszony i cebulka)
Przekąska (19.30): tylko ok. 100 g twarogu, bo muszę jeszcze zmieścić kolację
Kolacja: pół makreli wędzonej i reszta sałatki z obiadu

Jak to dziewczyny widzicie? Ujdzie? Bo dawno nie wstawiałam jadłospisu i się boję, że coś jest nie tak.
No i wiadomość jak dla mnie najgorsza - zapomniałam, że jutro sklepy zamknięte! I będę się musiała ratować tym, co mam w lodówce. Ale może jakoś dam rady.

Dobranoc!

Edytowane przez alusia1989
Czas edycji: 2009-06-10 o 19:07
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:14   #4001
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

O matko jak mi dzis wzorowo wyszedl dzien, az sama jestem w szoku, chyba jednak cos sie w glowie przestawilo.
Zaraz zmykam do kuchni piec drozdzowe z truskawkami (znowu, to nasz hit truskawkowy) i muffinki owsiane. I spagetti na jutro zrobie, bo bede sama z chlopakami, wiec nie chce siedziec w kuchni pol dnia.

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
Postanowione.

SB od piątku Do tego czasu zaopatruje sie w pomysly na jedzonko, oraz produkty

Takie pytanie - co do rybek (I fazA) to jecie takie normalne np na parze czy z piekarnika ? A czy mozna jesc np takie z puszki w sosie wlasnym?
Ile żółtek jajek jest dozwolonych?
Zajrzyj na watek przepisowy, tam sa propozycje na rybke - mozna gotowana na parze (ja bym nie tknela), pieczona, grillowana, smazona - jak ci sie zywnie podoba.
Co do puszek - tak jak mowia dziewczyny, ale osobiscie polecam kupic np. makrele i zrobic sobie w pomidoracg po swojemu - wtedy wiesz, co w niej jest.
Jajka bez ograniczen, ale maks 2 w jednym posilku.

Cytat:
Napisane przez WendyiStella Pokaż wiadomość

Dorwałam herbatniki pp bez cukru, także serniczek Telikowy jutro będzie na takim to spodzie Jeszcze gdyby któraś z Was mi poradziła w kwestii tego spodu, byłabym wdzięczna Mianowicie czy te herbatnik pokruszyć i zmieszać z odrobiną mąki, mleka i jajka, czy po prostu wyłożyć nimi blachę ? W internecie znalazłam jakieś przepisy na spody herbatnikowe, ale większość polega na zmiksowaniu ich z masłem i cukrem, wiec raczej odpada
Kurcze nie pomoge, bo robilam bez spodu. Ja bym je wylozyla bez niczego w calosci - i tak namokna masa serowa, albo pokruszone wylozyla bez zadnych dodatkow.

To co spowiedz???
A niech bedzie:
sn: ok 70 g chlebka z salata i szynka z indyka + jajecznica (z cukinia pomidorem, pieczarkami, cebulka, szczypiorem) + ogorki i papryka + serniczek telika
p: kanapka (ok 25 g) z camembertem i salata + dwa ogorasy maloslne
o: kotelciki z cieciorki z duza iloscia ziol + salata z jogurtem
p: wielki kawal telikowego sernika + ok 100 g czeresni
k: ok 80 g piersi z kuraka pieczone + kiszona mloda kapusta i malosolne
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 19:16   #4002
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Może to nie byłoby takie głupie (wyłączenie węgli)...
Tak się wzbraniam przed ograniczaniem, jem ich coraz więcej, aż doszłam do momentu gdy zaczęło mi być wszystko jedno i gdyby ktoś mu teraz zaproponował tort (nawet nie lubię) lub słoik Nutelli, to chyba bym nie odmówiła.
Na pierwszej fazie (choć byłam na niej tylko przez 8 dni) było strasznie, ale później przez dobry miesiąc nie miałam problemu z ciągami.
Może właśnie przez to liczenie, ograniczanie i obawianie się ich - Wam w końcu "wychodzi"

Nie wiem, nie wiem.

Edytowane przez beoneself
Czas edycji: 2009-06-10 o 19:18
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:47   #4003
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Beo

Grzesznica karton podpisuje się obiema łapkami, byłabym mniej winna gdyby wreszcie przestało lać i mogłabym przebiec chociaż 500m
Byłam dziś ze znajomymi w Kolonii.
Rano śniadanie - SB, potem zabrałam muffiny otrębowe, które miałam zjeść do kawy już na miejscu ale w autobusie mnie porządnie zemdliło i musiałam się czymś posilić.
W Starbucksie byłam dzielna i nie zjadłam ani sernika ani muffina (potem doszłam do wniosku, że SB nie mam tu na miejscu i co jak co ale tam grzech mogę sobie wybaczyć... ) Potem obiad w tajskiej knajpie - zamówiłam na chybił trafił (bo to autobus już prawie odjeżdżał a ja nie mówiąca po niemiecku i coś trzeba było wziąść) i oczywiście musiało paść na kurczaka w panierce z makaronem i znikomą ilością warzyw
Na koniec była druga wyprawa do SB i czekoladowy muffin. Kolega (gej, wiecznie się odchudza i to głównie głodówką i tabletkami) mnie straszliwie zganił, że na diecie a jem ciastka. Pffff!
A potem to właśnie tak jak mówi Beo - z górki.

Przymierzałam dzisiaj ciuchy w sklepie (kupiłam nawet szorty udając, że wystający tyłek wcale taaak nie wystaje!) i wydaje mi się, że coś tam z tych nóg zeszło ale prawdopodobnie sobie wmawiam, tak na pocieszenie
__________________
instagram: @uttterly

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2009-06-10 o 19:48
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:53   #4004
WendyiStella
Raczkowanie
 
Avatar WendyiStella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 442
GG do WendyiStella
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

A Was ciagnie to węgli złożonych tak? Bo mi to się często gęsto przegnie z owocami :PP Uciekam biegać
__________________

Waga obecna:71 kg...
Waga zadowalająca: 68 kg
Waga docelowa: 65 kg
SB + MM + ćwiczenia = .... zobaczymy 31 lipca

WendyiStella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:58   #4005
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Hmmm... głównie tak. Słodycze, słodycze...
Chociaż nie tak dawno wracając ze supermarketu wpadło trochę truskawek (ilościowo to nie przegięcie bo wcześniej jedynie troszkę brzoskwini w muffinach, no ale pora nie ta).

Myślałam sobie bodajże wczoraj nad tym wszystkim i nie wiem co ja ze sobą zrobiłam, ale naprawdę - może dlatego, że wcześniej (mam na myśli okres przed wyjazdem tutaj i bycie szczupłą) nie musiałam się ograniczać i myśleć o kaloriach, cukrze, tłuszczu i cholera wie czym jeszcze - nigdy mi się coś takiego jak ciągi węglowe nie zdarzało O_o
Żeby ganiać po kuchni i skubać co popadnie. Miałam smaka na snicersa to go jadłam i nie wiem czy przez to - chociaż wydawało się, że jem co chcę - to nie jadłam mniej takich np. słodyczy.
__________________
instagram: @uttterly

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2009-06-10 o 19:59
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:59   #4006
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Asiu, widzę że faktycznie możemy sobie ręce podać...
Jakiś pomysł - co z tym zrobimy? Jeśli opracujemy odpowiednią strategię, to jest szansa na wygraną
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:05   #4007
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Myślę nad tym uporczywie, może nasze weteranki coś poradzą?
Póki co szykują się same przeszkody - pojutrze urodziny koleżanek, potem od 17stego 3 tyg wakacji
Na urodzinach za tort podziękuję (o ile takowy będzie) bo to co dzisiaj w autobusie wyczyniał mój brzuch po muffinie (prawdopodobnie) to ech... Namęczyłam się niemało
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:11   #4008
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

dziewczyny ja jedyna jaka mam rade to naprawde samozaparcie... niestety!
ja to w zyciu wychodze z zalozenia ze najlepsza metoda jest szybkie ciecie... tzn nie i koniec! stosowalam to skutecznie do rzucania fajek, oduczania dzieci smoka, sikania w pieluchy hahahaha i wiele wiele innych
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:37   #4009
Regina Phalangi
Raczkowanie
 
Avatar Regina Phalangi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

kobietki poradźcie mi prosze ... chcę spłodzić zupę brokułową ale w przepisie jest żeby dodać łyżeczkę masła ... przejdzie to czy nie ?? czy mam to jakoś zastąpić czy moze po prostu olać i nie dodawać ??
__________________
jesteś postacią z beverly hills i niestety, jesteś tori spelling !
Regina Phalangi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 21:26   #4010
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Hej laseczki hahha powiem wam co mi sie dzisiaj zdarzyło, taka siare sobie zrobiłam ze masakra. Wracałam do domu pociagiem.. i mialam ubrane obcasiki, dodatkowo z 5 toren laptopa i co nie tylko. Patrze ze moj przystanek juz jest, pakuje sie do wyjscia, taka zadowolona i ucieszna ze w koncu w domu. POciag sie zatrzymuje ja wychodze i... ZONK. hahha utkwiłam w tych butak na schodku i nie dało rady. Obcas mi wlazł w kraki,za mna tłum ludzi przeemna tłum ludzi.Ludzie chca przejsc, a ja zaklinowałam przejscie. AHAHAHAH patrza sie na mnie, ja nie wiem co zrobic bo szarpie but a on nawet nie drgnie, to sciagnełam i na bosaka wyciagam buciora W koło sie patrza i jakies usmieszki. Co najlepsze to juz nie 1 raz mi sie tak stało Ostatni raz na głównym placu przed politechnika wszedł mi miedzy płytki... i tez tłum, a ja w samym śrdoku placu szarpie sie z ta mteria dobre))

A tak wogole to prowadze sie grzecznie jutro 4 dzien I fazy jupi jaj i planuje
sniadanie: zawijas z jajecznica herbata
obiad: cheesburgery I fazowe ale nie wiem co z serem + sałatka
przekaska: krem kawowy ale zamias kawy kakao
Kolaca: twaróg bedziei warzywka

nawet jutro poswiece sie... wstane o 7 bo na 9 mam w kosciele.. i zeby sie wyrobic przygotowac sniadanie wstane 2 godizny wczesniej az sie ciesze.... To gotowanie sprawia mi duuuuzo frajdy
__________________
CEL - 56kg : love:

Edytowane przez mielnus
Czas edycji: 2009-06-10 o 21:28
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:13   #4011
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Wiecie co mnie wkurza?
Eliminowanie cukru ze wszystkiego - cukier w zalewie warzyw, cukier w zalewie ryb, cukier w sosach...
Czy to jest naprawdę konieczne? Warzywa odsącza się zwykle zalewy. Ileż tego cukru zjemy z warzywami?
Sosu też używa się łyżkę-dwie...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:14   #4012
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Uch, nie no u mnie w domu to się jednak nie da... no bo weź i nie zjedz odrobiny zupki ugotowanej specjalnie przez babcię dla mnie na kurczaczku (z kaszą... ale zjadłam maluteńko) albo troche truskawek prościutko z wlasnej grzadki. No nic, II faza mi się przybliżyla o 1 dzień :P Co poradzę. I tak bez sentymentów oparłam się chlebkowi i świeżuteńkiej białej bagietce.

A moja mama je co chce, ostatnimi czasy trochę jej zmalał apetyt (ale niczego sobie nie odmawia a słodycze luuubi) i taka chudzinka... ech. Niby 7 cm niższa ode mnie, ale i tak mam ambicje. Chociaż wchodzę w PRAWIE wszystkie jej spodnie ale nie spocznę, póki nie zniknie to PRAWIE. Mówicie, że biegać biegać biegać? A co sądzicie np. o tańcach Bolly? Bo mnie ciągnie na jakiś wakacyjny kurs ;D

beo też czasem sie zastanawiam, czy to nie przesada... nic nie słodzimy, nie jemy prostych węgli (znaczy pszennych produktow itp.), czy trzeba nie kupować np. ryby w sosie pomidorowym bo ktos do niego wsypał troszkę cukru... wiem o co chodzi, ale można czasaem popaść w paranoję. Albo to moje wydłubywanie kukurydzy wczoraj z salatki... a tak ją uwielbiam... może ta kukurydza coś Agatstonowi zrobiła, że i na II fazie jest be? :P
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub

Edytowane przez ennostiel
Czas edycji: 2009-06-10 o 22:16
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:30   #4013
WendyiStella
Raczkowanie
 
Avatar WendyiStella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 442
GG do WendyiStella
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

No, mój sernik dochodzi do siebie w lodówce po tym, jak siostra chciała go podnieść nie zamykając tortownicy Wylało się 3/4 galaretki tej wierzchniej, i tak sobie część jest pod galaretką, a część bez Wyglądało mało ciekawie z góry, więc posypała wiórkami kokosowymi i już. Co ma być to będzie .
Ćwiczonka zrobione, uciekam w kime, bo przed 7 trzeba wstać i podreptać troszkę

Co do cukru - przyznam się, że dziś po zjedzeniu 3 tic taków, zaczęłam studiować ich skład i zastanawiać się, ile tam mogło go być Też czasem jak patrze na te wszystkie jogurty truskawkowe, waniliowe itp to mam ochotę sobie taki zafundować, no bo ile tam tego cukru? Ale zrobiłam sobie dawno temu listę "Rzeczy unikanych" na diecie, i na 1. miejscu uplasował się cukier. Staram się tego trzymać i nie łamać pod wpływem chwilowej ochoty. Cóż, dieta walką z własnymi słabościami. Uprzedzali, że nie będzie łatwo


Dobranoc, i nie dajmy się zwariowac
__________________

Waga obecna:71 kg...
Waga zadowalająca: 68 kg
Waga docelowa: 65 kg
SB + MM + ćwiczenia = .... zobaczymy 31 lipca


Edytowane przez WendyiStella
Czas edycji: 2009-06-10 o 22:36
WendyiStella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:30   #4014
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Idę spać bo nic innego tylko żrę!
(chciałam odpokutować, już zawiązałam adidasy i znów się rozpadało )
Niech będzie już jutro.

Agee
, wiem, że samozaparcie i silna wola to podstawa, postaram się zawziąć no bo przecież tak nie można! Przynajmniej teraz, przez te kilka dni kiedy mam swoje jedzenie, warzywa na półce i sama decyduje o tym co jem
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 23:04   #4015
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja jedyna jaka mam rade to naprawde samozaparcie... niestety!
ja to w zyciu wychodze z zalozenia ze najlepsza metoda jest szybkie ciecie... tzn nie i koniec! stosowalam to skutecznie do rzucania fajek, oduczania dzieci smoka, sikania w pieluchy hahahaha i wiele wiele innych
Robie identycznie. Jak sie na cos decyduje to ze 100% konsekwencja - pieluchy, smoczek u mnie podobnie

Cytat:
Napisane przez Regina Phalangi Pokaż wiadomość
kobietki poradźcie mi prosze ... chcę spłodzić zupę brokułową ale w przepisie jest żeby dodać łyżeczkę masła ... przejdzie to czy nie ?? czy mam to jakoś zastąpić czy moze po prostu olać i nie dodawać ??
Olej, albo daj odrobine oliwy.

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
Hej laseczki hahha powiem wam co mi sie dzisiaj zdarzyło, taka siare sobie zrobiłam ze masakra. Wracałam do domu pociagiem.. i mialam ubrane obcasiki, dodatkowo z 5 toren laptopa i co nie tylko. Patrze ze moj przystanek juz jest, pakuje sie do wyjscia, taka zadowolona i ucieszna ze w koncu w domu. POciag sie zatrzymuje ja wychodze i... ZONK. hahha utkwiłam w tych butak na schodku i nie dało rady. Obcas mi wlazł w kraki,za mna tłum ludzi przeemna tłum ludzi.Ludzie chca przejsc, a ja zaklinowałam przejscie. AHAHAHAH patrza sie na mnie, ja nie wiem co zrobic bo szarpie but a on nawet nie drgnie, to sciagnełam i na bosaka wyciagam buciora W koło sie patrza i jakies usmieszki. Co najlepsze to juz nie 1 raz mi sie tak stało Ostatni raz na głównym placu przed politechnika wszedł mi miedzy płytki... i tez tłum, a ja w samym śrdoku placu szarpie sie z ta mteria dobre))

A tak wogole to prowadze sie grzecznie jutro 4 dzien I fazy jupi jaj i planuje
sniadanie: zawijas z jajecznica herbata
obiad: cheesburgery I fazowe ale nie wiem co z serem + sałatka
przekaska: krem kawowy ale zamias kawy kakao
Kolaca: twaróg bedziei warzywka

nawet jutro poswiece sie... wstane o 7 bo na 9 mam w kosciele.. i zeby sie wyrobic przygotowac sniadanie wstane 2 godizny wczesniej az sie ciesze.... To gotowanie sprawia mi duuuuzo frajdy
Nie no nie wytrzymamDwie godziny wczesniej, zeby jajecznice zrobic na sniadanie, dobry zart... Na temat Twoich jadlospisow juz dawno sie nie wypowiadam, bo nie ma to najmniejszego sensu. I tak masz zlewke.

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Wiecie co mnie wkurza?
Eliminowanie cukru ze wszystkiego - cukier w zalewie warzyw, cukier w zalewie ryb, cukier w sosach...
Czy to jest naprawdę konieczne? Warzywa odsącza się zwykle zalewy. Ileż tego cukru zjemy z warzywami?
Sosu też używa się łyżkę-dwie...
Ale Beo, o co cala afera. Nadmiar cukru powoduje, ze tyjemy, ze mamy ciagi weglowe, ochote na wiecej i wiecej, Jezeli zjesz jogurt z cukrem, chleb z cukrem, sos z cukrem, dorzucisz kawalek czekolady, owoce - to uzbiera sie niezla ilosc i to w jednym dniu.
Mi SB uswiadomila, ile cukru niepotrzebnie zjadam wbrew sobie, tkwilam w nieswiadomosci. Sosy z paczki, gotowe przyprawy, chleb, jogurt (a przeciez taki zdrowy i fit).
Nie sprawia mi najmniejszego problemu nieuzywanie produktow bez cukru, po prostu po nie nie siegam i nie zastanawiam sie, jakie slodycze zjesc, ktore cukru nie zawieraja, bo sa slodzone innym gownem.
Kupuje produkty sprawdzone, jezeli siegam po cos nowego - sprawdzam sklad. Trwa to ok. 15 sekund.
To wlasnie m.in. przez to, ze producenci chca poprawic smak swoich wyrobow cukrem, sokiem winogrnowym, syropem glukozowym mamy coraz wiecej ludzi z nadwaga.
Sama mowisz o ciagu weglowym - bo siegasz po wegle, podnosi ci sie poziom insuliny, wiec chcesz wiecej i szybciej czujesz glod. Dlatego unikamy cukru! Bo zupelnie nieswiadomie wpedzamy sie w ciagi wlasnie dzieki takim "ulepszonym" produktom. Ja wole sobie sama zrobic makrele w pomidorach czy szprotki - przynajmniej wiem, co jem i dobrze mi z tym, nie mam zupelnie ochoty kupowac jakis "gotowcow", skoro wiem, ze moje home made bedzie zdrowsze i coz... najczesciej o wiele bardziej smaczne.
Jasne, ze nie mozna popadac w paranoje, bo ja tez jem herbatniki, ciasto nie SB, ale dzis wieczorem stojac nad truskawkami i chcac siegnac po nie pomyslalam - przeciez nie masz na nia ochoty, chcesz ja zjesc, bo chce ci sie pic. Wystarczy posluchac siebie, co oczywiscie nie zawsze sie udaje, na co jestem zywym przykladem.



Upieklam te zdrowe muffiny doktorka... Zobaczymy czy beda zjadliwe
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 23:20   #4016
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Misie a jak robicie te zawijaski ?
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 23:27   #4017
Regina Phalangi
Raczkowanie
 
Avatar Regina Phalangi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

dzięki effa bez ciebie jak bez ręki ... zawsze dopomożesz
__________________
jesteś postacią z beverly hills i niestety, jesteś tori spelling !
Regina Phalangi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 04:18   #4018
CherryNoir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Hej. Ja wracam do Was po dniowej nieobecności. I mam do Was jedno pytanie. Po jakim czasie pierwszej fazy waga zaczyna spadać? Bo mi w dwa dni zeszło jakieś 1,3 -1,5 kg, teraz stanęło na 3 i 4 dzień. Dziś mam piąty i zacznę chyba jakiś sport dodawać. Strasznie wolno mi to idzie. Może wody za mało piję. I przyznaję że zdarzają mi się potyczki (te dwa kieliszki likieru dwa dni temu, czasami kawa z mlekiem 2% jak nie ma w pracy innego). Czy te potyczki mogą mieć takie znaczenie, że zachamowują spadek wagi? Bo ogólnie zasad trzymam się dość ściśle. Pozdrawiam i lece, bo robię dla siebie i mojej mamy zapiekankę warzywną wg SB (wiem, że piąta rano to dziwna pora).
__________________
I faza south beach :
7 czerwca - 21 czerwca 2009

dziś: 11/14

56-> 54,4 (jakaś poprawa zawsze) -> 52 -> 50 -> 48
CherryNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 06:00   #4019
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

hej Niedawno wrocilismy z lotniska i juz jestesmy w NY spaleni jak afroamerykanie Nadrobilam czytanie ale pisac zaczne pewnie jutro. No i zaczynamy scisla trojke bo ostatnio same wegle proste byly. Na szczescie wagowo ok, przynajmniej u mnie bo mam metabolizm lepszy, u meza chyba stanelo badz ciut przybylo go.

U mnie juz pierwsza w nocy wiec odezwe sie jutro.
Milego poranka
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:02   #4020
Regina Phalangi
Raczkowanie
 
Avatar Regina Phalangi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

witam plażowiczki z samego rana

tak sobie myślę że będzie dzisiaj ładny dzień aż mam ochotę ugotować coś wypasionego,
póki co jednak śniadanie pod postacią sałatki z jajka, makreli, ogórka kiszonego, cebuli z jogurtem i odrobinką musztardy do tego tona pomidorów z rzodkiewką
pycha ...


pzdr i miłego dnia
__________________
jesteś postacią z beverly hills i niestety, jesteś tori spelling !
Regina Phalangi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.