Miłośniczki H&M cz. 23 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-25, 20:33   #4801
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

a ja ostatnio zaczęłam żałować, że zmieniłam kierunek kilka lat wstecz czaję się teraz na podyplomówkę i rozpoczęcie nowego kierunku od października
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 20:37   #4802
myszmoni
Zadomowienie
 
Avatar myszmoni
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 666
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
powodzenia

tylko, że ja nigdy nie pracowałam w zawodzie
ja w zawodzie: miesiąc + 7 mies stażu

Cytat:
Napisane przez 19dominisia90 Pokaż wiadomość
Myszmoni wiem że zamawiałaś http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0399403003.html, możesz coś o niej powiedzieć?
ładna, zamówiłam ten sam rozmiar co zwykle i nie dopięłam się w biuście zwróciłam, większej na razie nie klikam, więc szału nie było, ale może jak dadzą jakiś kod...
myszmoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 20:40   #4803
19dominisia90
Raczkowanie
 
Avatar 19dominisia90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez myszmoni Pokaż wiadomość
ja w zawodzie: miesiąc + 7 mies stażu



ładna, zamówiłam ten sam rozmiar co zwykle i nie dopięłam się w biuście zwróciłam, większej na razie nie klikam, więc szału nie było, ale może jak dadzą jakiś kod...
dziekuje
19dominisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 20:44   #4804
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
a ja ostatnio zaczęłam żałować, że zmieniłam kierunek kilka lat wstecz czaję się teraz na podyplomówkę i rozpoczęcie nowego kierunku od października
z czego chcesz zrobić podyplomówkę?
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 21:08   #4805
olgus1987
Raczkowanie
 
Avatar olgus1987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 88
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez 19dominisia90 Pokaż wiadomość
Myszmoni wiem że zamawiałaś http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0399403003.html, możesz coś o niej powiedzieć?


Ja ją mam. przyszła wczoraj, z kodem za 35zł jest ok. Noszę rozmiar 34 i taki mam taka grzeczna kiecka do pracy, ale obcas do tego i naszyjnik i jest ok
olgus1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 21:25   #4806
19dominisia90
Raczkowanie
 
Avatar 19dominisia90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez olgus1987 Pokaż wiadomość
Ja ją mam. przyszła wczoraj, z kodem za 35zł jest ok. Noszę rozmiar 34 i taki mam taka grzeczna kiecka do pracy, ale obcas do tego i naszyjnik i jest ok
a podasz mi wymiary w biuście i talii? ewentualnie pięknie proszę o jakąś fotkę
19dominisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 07:10   #4807
iwonkap19
Zadomowienie
 
Avatar iwonkap19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: K-P
Wiadomości: 1 175
GG do iwonkap19
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Macie kod na te swetry??
__________________
Doceń to co masz,walcz o to czego pragniesz
iwonkap19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 07:37   #4808
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
to daleko od domu, ja studia skończyłam dwa lata temu...

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



też jestem po finansach i rachunkowości czego nienawidzę, bo jestem humanistką


Dziś będę mieć pudrową koszulę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod (2).jpg (29,3 KB, 22 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 08:20   #4809
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
z czego chcesz zrobić podyplomówkę?
chyba z zarządzania kryzysowego


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Dziś będę mieć pudrową koszulę




chodzi za mną tatuaż od kilku lat, tylko teraz już coraz częściej o nim myślę, ale jeszcze się waham
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 08:31   #4810
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
chyba z zarządzania kryzysowego








chodzi za mną tatuaż od kilku lat, tylko teraz już coraz częściej o nim myślę, ale jeszcze się waham
Ja mam trzy plus kolczyk w języku
Kiedyś miałam jeszcze w pępku, ale już za stara jestem.
Muszę poprawić ten na plecach bo już ma 10 lat.
Gdzie chcesz i jaki?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 08:39   #4811
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja mam trzy plus kolczyk w języku
Kiedyś miałam jeszcze w pępku, ale już za stara jestem.
Muszę poprawić ten na plecach bo już ma 10 lat.
Gdzie chcesz i jaki?
mówisz, że wciąga? chcę diament z napisem ohana, chyba na bocznej linii stanika, ale wysunięty w kierunku pleców
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 08:46   #4812
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
chyba z zarządzania kryzysowego








chodzi za mną tatuaż od kilku lat, tylko teraz już coraz częściej o nim myślę, ale jeszcze się waham
Ja się coraz częściej zastanawiam nad tatuażem, jak się moja blizna na brzuchu wygoi. Jakiś ładny orientalny motyw może. Wolę żeby się tatoo rzucał w oczy jak pocięty brzuch hehe. Mój mąż jest bardzo na nie, no ale zobaczymy jak się sprawa potoczy.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Nigdy nie zgadniecie czym się zajmuje hehe, a skończyłam turystykę i rekreację. Miały być podróże, jednak pozmieniały mi się priorytety i rodzina i mąż na pierwszym miejscu Czas dużo weryfikuje
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 08:59   #4813
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
mówisz, że wciąga? chcę diament z napisem ohana, chyba na bocznej linii stanika, ale wysunięty w kierunku pleców
Oj będzie bolało.

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Ja się coraz częściej zastanawiam nad tatuażem, jak się moja blizna na brzuchu wygoi. Jakiś ładny orientalny motyw może. Wolę żeby się tatoo rzucał w oczy jak pocięty brzuch hehe. Mój mąż jest bardzo na nie, no ale zobaczymy jak się sprawa potoczy.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Nigdy nie zgadniecie czym się zajmuje hehe, a skończyłam turystykę i rekreację. Miały być podróże, jednak pozmieniały mi się priorytety i rodzina i mąż na pierwszym miejscu Czas dużo weryfikuje

Na brzuchu? Ja bym się bała. Przemyśl jeszcze. Brzuch ma tendencję do tycia i wtedy tatuaż się rozciągnie.

No dawaj czym?

Mam koszulę. Sama nie wiem. Niby to 32 jest ok, ale jest krótkie. Mierzyłam na drugą bluzkę i podkoszulkę, ale wydaje mi się, że 34 byłoby lepsze. Nie chce mi się znowu odsyłać....
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 09:07   #4814
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
no nareszcie
Cherry , Jak treningi ? U mnie przerwa, a raczej koniec ... Kontuzja i dopiero po Nowym Roku albo i wiosną będę mogła wrócić, ale tylko do jogi. A poza tym, przyrost masy mięśniowej mnie naprawdę wkurzał, więc nawet się cieszę

Netkaa00, Morelle
, to przybijcie piątkę Ja jestem po zarządzaniu i marketingu i też humanistka. Lubię cyferki , ale bardzo żałuję, ze jednak nie skończylam humanistycznego kierunku. Tylko, ze 10-15 lat temu wcale się nie widziałam w roli nauczyciela ( to były filologie ), a teraz trochę załuję. Co prawda, poszło też o to, ze zycie zdecydowalo po części za mnie, ale teraz trochę myślę o tym, zeby iść na kolejne studia. Tylko czy teraz to ma sens i czy dam radę. Ech

Kasiula36, dziękuję za odpowiedź w sprawie COS, może kiedyś się odważę na zakupy

EDIT : White_Latte, masz całkowitą rację, ze z czasem zmieniają się priorytety. 10 lat temu byłam przekonana, ze zawodowo będę dziś w zupełnie innym miejscu i pewnie jeszcze nie będę miałą rodziny i dziecka. Oczywiscie nie twierdzę, ze nie można pogodzić jednego z drugim, wiele osób godzi, ale w naszej sytuacji, gdy TŻ długo pracuje, sama zrezygnowałam z etatu i mogłam sobie pozwolić tylko na " doskok" od kiedy jestem mamą. Ale lata lecą i myślę o zmianach

Edytowane przez KarinaBallerina
Czas edycji: 2016-10-26 o 09:12
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 09:12   #4815
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Kurcze zła jestem. 4 zamówienie z rzędu do zwrotu. Chyba spróbuje sprzedać tą koszulę.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 09:25   #4816
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Oj będzie bolało.




Na brzuchu? Ja bym się bała. Przemyśl jeszcze. Brzuch ma tendencję do tycia i wtedy tatuaż się rozciągnie.

No dawaj czym?

Mam koszulę. Sama nie wiem. Niby to 32 jest ok, ale jest krótkie. Mierzyłam na drugą bluzkę i podkoszulkę, ale wydaje mi się, że 34 byłoby lepsze. Nie chce mi się znowu odsyłać....
o tom rozciąganiu nie pomyślałam, choć drugiego dziecka raczej nie planuję.

Jestem doradcą do spraw zamocowań. Czyli budowlanka, elektro narzędzia, różnego rodzaju klucze, śruby, wkręty, kołki, trochę mechaniki. Wszystkiego po trochu Dodatkowo fakturuję dostawy.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Kurcze zła jestem. 4 zamówienie z rzędu do zwrotu. Chyba spróbuje sprzedać tą koszulę.
Znam tą złość bardzo dobrze

Ja właśnie zawsze zamawiam nieco większą, a nawet niech jest troszkę luźniejsza. Wolę tak jakby było za krótkie co w hm często się zdarza, nawet na takie niskie osoby jak ja.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Cherry , Jak treningi ? U mnie przerwa, a raczej koniec ... Kontuzja i dopiero po Nowym Roku albo i wiosną będę mogła wrócić, ale tylko do jogi. A poza tym, przyrost masy mięśniowej mnie naprawdę wkurzał, więc nawet się cieszę

Netkaa00, Morelle
, to przybijcie piątkę Ja jestem po zarządzaniu i marketingu i też humanistka. Lubię cyferki , ale bardzo żałuję, ze jednak nie skończylam humanistycznego kierunku. Tylko, ze 10-15 lat temu wcale się nie widziałam w roli nauczyciela ( to były filologie ), a teraz trochę załuję. Co prawda, poszło też o to, ze zycie zdecydowalo po części za mnie, ale teraz trochę myślę o tym, zeby iść na kolejne studia. Tylko czy teraz to ma sens i czy dam radę. Ech

Kasiula36, dziękuję za odpowiedź w sprawie COS, może kiedyś się odważę na zakupy

EDIT : White_Latte, masz całkowitą rację, ze z czasem zmieniają się priorytety. 10 lat temu byłam przekonana, ze zawodowo będę dziś w zupełnie innym miejscu i pewnie jeszcze nie będę miałą rodziny i dziecka. Oczywiscie nie twierdzę, ze nie można pogodzić jednego z drugim, wiele osób godzi, ale w naszej sytuacji, gdy TŻ długo pracuje, sama zrezygnowałam z etatu i mogłam sobie pozwolić tylko na " doskok" od kiedy jestem mamą. Ale lata lecą i myślę o zmianach
U nas podobna sytuacja. Mąż długo i dużo pracuje, ma jakby lesze i szybsze perspektywy rozwoju i tym samym zarobku. I podobnie jestem na razie na pól etatu. Czekam aż mały pójdzie do przedszkola i wrócę na cały. Zawsze to więcej kasy na swoje przyjemności zakupowe
Albo jedno kariera, albo drugie. Wspólnie wybraliśmy męża, bo w sumie aż tak wielkich ambicji zawodowych nie mam. Jak pisałam- rodzina
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 09:30   #4817
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Dziś będę mieć pudrową koszulę

też mam na nią ochotę

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
chyba z zarządzania kryzysowego








chodzi za mną tatuaż od kilku lat, tylko teraz już coraz częściej o nim myślę, ale jeszcze się waham
brzmi ciekawie

co do tatuażu to też kiedyś sobie zrobię

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Oj będzie bolało.




Na brzuchu? Ja bym się bała. Przemyśl jeszcze. Brzuch ma tendencję do tycia i wtedy tatuaż się rozciągnie.

No dawaj czym?

Mam koszulę. Sama nie wiem. Niby to 32 jest ok, ale jest krótkie. Mierzyłam na drugą bluzkę i podkoszulkę, ale wydaje mi się, że 34 byłoby lepsze. Nie chce mi się znowu odsyłać....
jak będziesz mogła to się pokaż

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Cherry , Jak treningi ? U mnie przerwa, a raczej koniec ... Kontuzja i dopiero po Nowym Roku albo i wiosną będę mogła wrócić, ale tylko do jogi. A poza tym, przyrost masy mięśniowej mnie naprawdę wkurzał, więc nawet się cieszę

Netkaa00, Morelle
, to przybijcie piątkę Ja jestem po zarządzaniu i marketingu i też humanistka. Lubię cyferki , ale bardzo żałuję, ze jednak nie skończylam humanistycznego kierunku. Tylko, ze 10-15 lat temu wcale się nie widziałam w roli nauczyciela ( to były filologie ), a teraz trochę załuję. Co prawda, poszło też o to, ze zycie zdecydowalo po części za mnie, ale teraz trochę myślę o tym, zeby iść na kolejne studia. Tylko czy teraz to ma sens i czy dam radę. Ech

Kasiula36, dziękuję za odpowiedź w sprawie COS, może kiedyś się odważę na zakupy

EDIT : White_Latte, masz całkowitą rację, ze z czasem zmieniają się priorytety. 10 lat temu byłam przekonana, ze zawodowo będę dziś w zupełnie innym miejscu i pewnie jeszcze nie będę miałą rodziny i dziecka. Oczywiscie nie twierdzę, ze nie można pogodzić jednego z drugim, wiele osób godzi, ale w naszej sytuacji, gdy TŻ długo pracuje, sama zrezygnowałam z etatu i mogłam sobie pozwolić tylko na " doskok" od kiedy jestem mamą. Ale lata lecą i myślę o zmianach
nigdy nie jest za późno na naukę i zmiany, potrzeba tylko chęci

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Kurcze zła jestem. 4 zamówienie z rzędu do zwrotu. Chyba spróbuje sprzedać tą koszulę.
też nie lubię tych zwrotów...
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 09:34   #4818
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
o tom rozciąganiu nie pomyślałam, choć drugiego dziecka raczej nie planuję.

Jestem doradcą do spraw zamocowań. Czyli budowlanka, elektro narzędzia, różnego rodzaju klucze, śruby, wkręty, kołki, trochę mechaniki. Wszystkiego po trochu Dodatkowo fakturuję dostawy.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------



Znam tą złość bardzo dobrze

Ja właśnie zawsze zamawiam nieco większą, a nawet niech jest troszkę luźniejsza. Wolę tak jakby było za krótkie co w hm często się zdarza, nawet na takie niskie osoby jak ja.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------



U nas podobna sytuacja. Mąż długo i dużo pracuje, ma jakby lesze i szybsze perspektywy rozwoju i tym samym zarobku. I podobnie jestem na razie na pól etatu. Czekam aż mały pójdzie do przedszkola i wrócę na cały. Zawsze to więcej kasy na swoje przyjemności zakupowe
Albo jedno kariera, albo drugie. Wspólnie wybraliśmy męża, bo w sumie aż tak wielkich ambicji zawodowych nie mam. Jak pisałam- rodzina
Hehe ciekawy zawód

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
też mam na nią ochotę

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------



brzmi ciekawie

co do tatuażu to też kiedyś sobie zrobię

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------



jak będziesz mogła to się pokaż

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------



nigdy nie jest za późno na naukę i zmiany, potrzeba tylko chęci

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------



też nie lubię tych zwrotów...
Jest 1 szt. 34. Ja nie będę zamawiać większej.
Nie wiem czy jej dziś nie sprzedam w pracy
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 09:39   #4819
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Hehe ciekawy zawód



Jest 1 szt. 34. Ja nie będę zamawiać większej.
Nie wiem czy jej dziś nie sprzedam w pracy
jak masz chętnego to się pozbywaj
czekam na kod to kliknę o ile będzie!
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 09:58   #4820
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
jak masz chętnego to się pozbywaj
czekam na kod to kliknę o ile będzie!
Ja kliknęłam z urodzinowym
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 10:06   #4821
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Kurcze zła jestem. 4 zamówienie z rzędu do zwrotu. Chyba spróbuje sprzedać tą koszulę.
U mnie tak samo, 4 z rzędu do zwrotu i do jednego wykorzystałam swój kod na 10 %
Na szczęście szybciutko mi je rozliczyli i już dostałam maile, ze doszły


Netkaa00, masz rację, muszę się wziąć w garść.

white_latte, fajna praca, życie mnie też nauczyło, ze zaskakuje Z karierami róznie bywa, znam związki, gdzie oboje rodzice mają bardzo bogate życie zawodowe, ale nie oszukujmy się , wtedy albo żłobek albo niania albo babcie. Ja byłam zdecydowana w miarę możliwości żłobka uniknąć, babcią nie dysponowałam, a niani się bałam. Może podejscie do dziecka będzie miała, ale co z kotami Oczywiscie, zartuję Tak, ja też nie marzyłam o karierze, pewnie dlatego jest jak jest Ale teraz otwiera się nowy etap, mąż zaczyna częściowo pracować z domu, więc kto wie


Grymaszę ostatnio w h&m, albo za duże mi przychodzą, w ogole nie odpowiadające rozmiarowi albo jakość nie taka. Czekam na zimową wyprzedaż, jak zwykle na kaszmirowe albo wełniane szaliki będę polować
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 10:25   #4822
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Cherry , Jak treningi ? U mnie przerwa, a raczej koniec ... Kontuzja i dopiero po Nowym Roku albo i wiosną będę mogła wrócić, ale tylko do jogi. A poza tym, przyrost masy mięśniowej mnie naprawdę wkurzał, więc nawet się cieszę

Netkaa00, Morelle
, to przybijcie piątkę Ja jestem po zarządzaniu i marketingu i też humanistka. Lubię cyferki , ale bardzo żałuję, ze jednak nie skończylam humanistycznego kierunku. Tylko, ze 10-15 lat temu wcale się nie widziałam w roli nauczyciela ( to były filologie ), a teraz trochę załuję. Co prawda, poszło też o to, ze zycie zdecydowalo po części za mnie, ale teraz trochę myślę o tym, zeby iść na kolejne studia. Tylko czy teraz to ma sens i czy dam radę. Ech

Kasiula36, dziękuję za odpowiedź w sprawie COS, może kiedyś się odważę na zakupy

EDIT : White_Latte, masz całkowitą rację, ze z czasem zmieniają się priorytety. 10 lat temu byłam przekonana, ze zawodowo będę dziś w zupełnie innym miejscu i pewnie jeszcze nie będę miałą rodziny i dziecka. Oczywiscie nie twierdzę, ze nie można pogodzić jednego z drugim, wiele osób godzi, ale w naszej sytuacji, gdy TŻ długo pracuje, sama zrezygnowałam z etatu i mogłam sobie pozwolić tylko na " doskok" od kiedy jestem mamą. Ale lata lecą i myślę o zmianach
KarinaBallerina, gdybyś chciała porad i zobaczyć zdjęcia z naszych przymiarek to mamy na wizażu wątek o COS, bo kupowanie tam nie jest proste z uwagi na dziwną często rozmiarówkę
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 10:35   #4823
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Dziewczyny
Czy macie może te woski? http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0355953010.html
Warte zakupu?
I jeszcze pytanie czy rozmiarówka standardowa i jaka długość nogawki

Zastanawiam się między tymi a tymi http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0417078001.html
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 10:46   #4824
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;66796746]KarinaBallerina, gdybyś chciała porad i zobaczyć zdjęcia z naszych przymiarek to mamy na wizażu wątek o COS, bo kupowanie tam nie jest proste z uwagi na dziwną często rozmiarówkę [/QUOTE]

Bardzo dziękuję za pomoc Aktualnie nie poluję na nic konkretnego, ale będę pamiętać
KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 11:01   #4825
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Bluzka sprzedana w pracy
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 11:42   #4826
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za pomoc Aktualnie nie poluję na nic konkretnego, ale będę pamiętać


o.k.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 11:48   #4827
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość

Mam koszulę. Sama nie wiem. Niby to 32 jest ok, ale jest krótkie. Mierzyłam na drugą bluzkę i podkoszulkę, ale wydaje mi się, że 34 byłoby lepsze. Nie chce mi się znowu odsyłać....
Podałabyś wymiary? też się na nią czaję a waham się między 32 a 34...

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

aaa już doczytałam, że sprzedana
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 12:07   #4828
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
jak na kapcie to może i ja bym chciała
kurs kadry i płace, sama nie wiem czy dobrze robię, ciągle walka o jakieś lepsze zarobki, już mnie to męczy kurs półroczny

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------




też słyszałam, ale miałam nadzieję, że mnie to nigdy nie dopadnie zwłaszcza, że ja nigdy na nic uczulona nie byłam

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------




u mnie akurat po wewnętrznej stronie dłoni i stóp, na początku swędzące bąbelki z wodą, później to się wysuszało i schodziła skóra, znowu bąbelki i tak w kółko
http://2.bp.blogspot.com/-TL9tCHAjwW...600/palec2.jpg
dokładnie coś takiego tylko u mnie po wewnętrznej stronie dłoni
http://static2.medforum.pl/upload/im...6fd6d7fd2b.JPG
o tak gdy schodziła skóra
o kurcze, nie fajne uczuliło Cię od razu po pierwszej hybrydzie czy po którejś?
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 12:18   #4829
white_latte
Zadomowienie
 
Avatar white_latte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 337
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Czy macie może te woski? http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0355953010.html
Warte zakupu?
I jeszcze pytanie czy rozmiarówka standardowa i jaka długość nogawki

Zastanawiam się między tymi a tymi http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0417078001.html

podbijam, też jestem zainteresowana chyba już wiem na co pójdzie rabat urodzinowy.

te drugie mają bardzo niską talię;/
white_latte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 12:19   #4830
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 23

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Podałabyś wymiary? też się na nią czaję a waham się między 32 a 34...

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

aaa już doczytałam, że sprzedana
Nie mam jak właśnie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-06 19:31:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.