Puchnięcie ust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-04, 06:50   #1
geri1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 17

Puchnięcie ust


Witam od miesiąca zażywam tabletki antykoncepcyjne drosfemine mini. Teraz zaczęłam 11 dzień drugiego opakowania. od ponad roku lek asertin. Od 5 dni wstaje w nocy z opuchnietymi ustami zażywam Clarte i pomaga przy czym 2 dni miałam bez żadnego puchnięcie. Tabletki antykoncepcyjne zażywam o 16:30 A wstaje opuchnięte 3 lub 5 nad ranem. Czy to moze być wina antykoncepcji ?
geri1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 21:24   #2
opeggybrown95
Raczkowanie
 
Avatar opeggybrown95
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 80
Dot.: Puchnięcie ust

też puchną mi usta, ale ja ogólnie mam tendencję do porannych obrzęków (dłonie, stopy, piersi). odstawiłam tabsy i nic się nie zmieniło. biorę też Asertin, ale nie sądzę, że jest winowajcą, bo puchnięcie zauważyłam już dawno. u Ciebie są to tylko usta?
__________________
Świat interesuje mnie zwłaszcza w kontekście mnie samej.
opeggybrown95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 17:37   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Puchnięcie ust

Cytat:
Napisane przez geri1994 Pokaż wiadomość
Witam od miesiąca zażywam tabletki antykoncepcyjne drosfemine mini. Teraz zaczęłam 11 dzień drugiego opakowania. od ponad roku lek asertin. Od 5 dni wstaje w nocy z opuchnietymi ustami zażywam Clarte i pomaga przy czym 2 dni miałam bez żadnego puchnięcie. Tabletki antykoncepcyjne zażywam o 16:30 A wstaje opuchnięte 3 lub 5 nad ranem. Czy to moze być wina antykoncepcji ?
Ja miałam taką opuchliznę przez niedoczynność tarczycy. Budziłam się z opuchniętymi powiekami, ustami i do dwóch godzin po wstaniu opuchlizna mijała.

Na tabletkach nie miałam takich objawów, ale mogą się dziwne rzeczy dziać na początku. Obserwuj sytuację i zbadaj tarczycę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-12, 13:31   #4
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Puchnięcie ust

Ja bym tez sprawdzila czy to nie jest jakas reakcja alergiczna na np. kosmetyki ktorych uzywasz.
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-12 14:31:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.