Wymienię październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-18, 13:09   #1
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.

październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity


hej! witajcie w jesiennym wątku. zacznę od kilku informacji: przede wszystkim, wymieniam się NA TERENIE WARSZAWY. jest to dla mnie priorytet, ale jeśli na czymś mega mi zależy, to chętnie się także wymienię wysyłkowo.

nie noszę młodzieżowych ciuchów, nie ubieram się w croppie, sinsayu, terranovie itp (pewnie z wyjątkami ). bardzo sobie cenię dobre materiały, nie noszę plastikowych swetrów.

kolory: beżowy, kremowy, szary, czarny, biały, bordowy. nie noszę raczej innych kolorów, a już z pewnością nic: żółtego, zielonego, fioletowego.


oto moja krótka wish:
- czarna skórzana (prawdziwa skóra, ale w ostateczności niech będzie sztuczna) ramoneska rozmiar małe XS (tylko ramoneska, tylko czarna) w tym wypadku wymienię się także wysyłkowo, bo bardzo mi zależy
- wełniany (cały, lub z dużą ilością wełny w składzie) płaszcz jednorzędowy o marynarkowym kroju, rozmiar XXS/XS. kolor czarny, beżowy, szary - tu także możliwość wysyłki, bo także mi zależy.
- kaszmirowe swetry w rozmiarze do L - tylko kaszmir, ewentualnie duża zawartość kaszmiru.
- grube skarpety wełniane, do kostki lub trochę za - kolory dowolne
- spodnie w rozmiarze XXS (cubus), h&m (24, 25) cheap monday (23, 24, max 25) kolory: czarny, ciemny granat. bez przetarć i ozdobników
- bielizna - koronkowe staniki i majtki, body, kombinezony, duża dowolność, bo bardzo lubię. rozmiar XS.
- perfumy - coś ciężkiego i mocnego na jesień/zimę, moi ulubieńcy to kenzo flower (mało zimowy, wiem ), lanvin rumeur, alien
- proste sukienki w rozmiarze XS (małym) - kolory jak te opisane, raczej bez wzorów, luźne, mogą być też tuby, ale z długim rękawem, max. do kolan
- koszulki/swetry w paski (biało-granatowe, biało-czarne, biało-czerwone) rozmiar XS/S bawełniane
- mokasyny z frędzlami rozmiar 36 lub 37, chętnie skórzane albo chociaż ze skórzaną wkładką - czarne, karmelowe.
- kombinezony eleganckie, rozmiary XXS/XS, z długimi nogawkami, rękawami, wszelkie.

dokładka najczęściej jest w jakimś żywym kolorze, jak coś znika - zaznaczam na szaro.


mam poza wątkiem także stare numery takich gazet jak: kmag, vogue italia, russia (mam chyba też inne kraje), marie claire, elle itp. mam także sporo obuwia w rozmiarze 39-41, oraz kilka domowych rzeczy, przeważnie kuchennych.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  di2fm0-i.jpg
Wyświetleń: 0
Rozmiar:  59,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zara-plaszcz-camel-oversize-welna-1617796.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  18,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  plaszcz-zimowy-oversize-pullbear.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  30,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  _t2ec16fhjhqffhs_v1ysbr7w5tzsh___60_3.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  15,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  23bdcdc882092b302a948ea25514a4cd.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  13,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  I250x250-mokasyny-cellbes-brazowy-boho.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  14,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-11-12 o 15:50
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 13:19   #2
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

okrycia wierzchnie:


1.Rozmiar Xs, stan bdb, piękna granatowa kurtka w kwiaty. Dobrze chroni przed wiatrem, ma duży kaptur i jest ciepła. Dobra na jesień i wiosnę, także na lekką zimę.
stan bdb, była noszona, ale nie ma żadnych dziur czy zniszczeń. w kilku miejscach wystają króciutkie na mm niteczki, ale jest to ledwo widoczne,a przy noszeniu wcale.

DOKŁADKA

rękawiczki marki Emu, w 100%oryginalne, rozmiar XS/S, na drobne dłonie. wykonane ze skóry naturalnej oraz wełny merynosa (środek). jak buty tej marki - dostosowują się do temperatury, są fantastycznie wykonane i solidne. leciutkie, rewelacyjne. kupiłam je za 499 zł w sklepie, ale niestety już mi do niczego nie pasują. wymienię jedynie na perfumy wysokopółkowe, ramoneskę XS, lub wełniany plaszcz. mogą zniknąć, bo mam je wystawione na sprzedaż.

koronkowa sukienka czarna z głębokim dekoltem z tyłu. dółâ˜☠tiulowy, góra z koronki. rozmiar S/M, ale pasuje też na XS/S, nawet lepiej i taki rozmiar bym obstawiała. stan bdb-, koronkowa część jak to w taich ubraniach ma w niektórych miejscach wystające nitki, ale nie rzuca się to bardzo w oczy. oddam najchętniej za inną sukienkę.

dwie nowe z metkami torebki marki pacomena - jedna okrągła, druga prostokątna. wykonane z łączonych materiałów, zapinane na bigiel, z łańcuszkiem. można nosić w ręku lub na ramieniu. idealne na wesele, studniówkę, imprezę. złota kosztowała 239 zł, czarna 259 zł.
czarnej brak
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7982.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  38,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  rekawiczki-emu-townsend-gloves-black-emw03065_5264d0ab0c4bf_p_zoom.jpg
Wyświetleń: 0
Rozmiar:  108,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  rekawiczki-emu-townsend-gloves-black-emw03065_5264d0bd88c96_p_big.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  157,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41642231.jpeg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  70,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41642230.jpeg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  66,2 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41642233.jpeg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  90,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  3b02ffa7ddfc6eee70f4468e538e5cc0.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  149,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41646819.jpeg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  175,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41646995.jpeg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  203,1 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-11-14 o 12:14
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 13:26   #3
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

ciąg dalszy zdjęć kurtki.

sukienki

5. piękna koronkowa beżowa sukienka marki river island, rozmiar z metki 10, ale to zdecydowanie rozmiar 32, bo ja taki noszę i jest idealna. Po bokach ma wycięcia zakryte koronką. Z tylu zamek. kolor jak na pierwszym zdjęciu. stan bdb, miała gdzieś zaszywaną dziurkę, ale mimo tego, że uchwyciłam to na zdjęciu, jest to ledwo widoczne - w tej koronce i tak nic nie widać, jest to z tyłu. podszyta beżowym materiałem, nic nie prześwituje oprócz bokow. porządna, nie jest za krótka.

6.Czarna bandazowa sukienka hm w rozmiarze 34, ale lepiej pasuje na 32. Dla 34 będzie za mała. Do wzrostu 160 cm, w innym wypadku będzie widać pośladki. zapinana na zamek przez całą długość. sukienka jest z grubego materiału, nie prześwituje, nie jest to cienka szmatka.

7.marka: monki
rozmiar: xs, ale pasuje na xxs. dla xs będzie za wąska w biuście i talii.
stan: bdb-. minus na lekkie zaprasowanie przy dekolcie z przodu ( to trzy malutkie jaśniejsze punkty) wiem, że można to usunąć, ale bałam się, że zepsuje.
wymiary:
ramiona - 2x34 cm;
szer. pod pachami - 34 cm;
najszersze miejsce - 2, 37,5 cm;
dł całkowita - 81 cm;
talia - 31,5 cm
dół - 36,5 cm
lekko się naciąga.

sukienka jest czarna, obcisła, z bawełny. długość przy 160 cm to kawałek przed kolano. głęboki dekolt z tyłu jest ozdobiony plecionka. rękaw trochę dłuższy niż krótki.
sukienka była kupiona w firmowym sklepie w Szwecji i kosztowała w przeliczeniu 250 zł.

8.PRZEPRASZAM, ŻE TAKA POMIĘTA, ale nie jestem najlepsza w prasowaniu i nie chcę jej zniszczyć to robiąc. normalnie wygląda tysiąc razy lepiej! Dla chętnych wyślę zdjęcie katalogowe.
na jedno ramię, piękny, cielisto brzoskwiniowy kolor, z czarnym pasem i świetnymi jakby kieszeniami na biodrach. zapinana na zamek z boku. stan idealny, nie była noszona, bo jest dla mnie za duża. idealna na studniówkę czy jakieś eleganckie wyjście.
wymiary:
Pas - 2x34 cm
Długość od ramiączka - 82 cm
Pachy - 2x40 cm
Dół - 2x43 cm
rozmiar S. jest szyta przez polskich projektantów i kosztowała 250 zl.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7984.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  43,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7983.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  52,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7920.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  34,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7925.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  56,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7924.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  62,0 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7935.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  23,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_8519.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  23,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_8522.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  33,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7987.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  32,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7988.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  34,7 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-10-18 o 19:01
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 13:38   #4
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

spódnice

9.Piekna rozkloszowana mini, w kolorze miętowo turkusowym. Z materiału przypominającego neopren, ale nie tak sztywna. posiada gumkę w pasie, dodatkowo jest zapinana na zamek z tyłu. bardzo ładnie się układa.
Mam z przemilej wymiany, ale niestety za duża rozmiar S/M ale raczej to S, większe XS. Nienoszona.


10. seksowna, króciutka spódniczka marki tally weijl, rozmiar XS, ale to XXS. posiada małe plisowanie, atrapy czarnych zapięć, z tyłu gładka, bez plisowania. nie jest z cieniutkiego tandetnego materiału, est gruba i bardzo dobrze wykonana, nie to co chińskie przebrania. zapinana na kryty zameczek z boku. ubrana dwa razy, jednak nie dla mnie.

spodnie, kombinezon

11.Rozmiar z metki S,ale są bardzo elastyczne i generalnie pasują na XS. Kolor między czarnym a granatem, świetnie leżą. nie mają dziur czy przetarć, kolor też nie jest sprany: taki ma być. przez to, że są tak bardzo elastyczne to po jednym ubraniu się lekko 'odkształcają', ale ubrane wyglądają już świetnie. nie polecam dla kogoś poniżej wzrostu 160 cm.
Pas - 31-37 cm x2
Wys stanu - 26 cm przód
Dl. Całkowita - 104 cm
Udo (pod samym zamkiem)- 19-26 cm

12.piękny kombinezon marki h&m, rozmiar 34/XS, długie nogawki, efektowny tył, ładnie zrobiony przód - z jakby plecionką. posiada kieszenie i zaszewki z przodu (chętnym podeślę więcej zdjęć) , nogawki są luźniejsze w udach, zwężają się ku dołowi.
rozmiar, chociaż to 34, to bardziej polecam na S i od wzrostu co najmniej 165 cm - ja mam 160 cm, noszę XXS/XS i tonę w nim. myślę, że kluczowy tu jest wzrost. w pasie ma gumkę, jest zapinany na zamek z boku i guziczki, jest przez to lekko elastyczny.
kosztował 199 zł, dostałam go od koleżanki która pracuje w magazynie modowym i dostają 'próbki' ubrań. nie był noszony nigdy, jest nowy, ale z oczywistych względów nie posiadam metki. wymienię na perfumy.

dokładka 11.11

spódnica h&m divided, zwykła czarna bawełniana. trochę jak ta z linii basic, ale od tamtej różni się tym, że jest z nieco wyższym stanem. mam obie, więc różnica jest widoczna. stan idealny, dla mnie za duża. rozmiar XS.

golf czarny wykonany z elastanu, jest ciepły i przyjemny w dotyku. rozmiar L/XL, ale myślę, że będzie też dobry na mniejsze jako nieco luźniejszy. stan bdb+

sweter h&m z kolekcji conscious, rozmiar S, jest z kolekcji sprzed 3 lub 2 lat (zimowa) beżowy/kremowy z pięknym wzorem. trochę krótszy, dla XS dobry jako lekki oversize. stan bdb-. wykonany z materiałów z recyclingu, w dużej mierze jest to wełna i bawełna. nie muszę oddawać, za coś fajnego się go pozbędę
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7758.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  34,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40340503.jpeg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  62,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7992.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  18,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7977.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  28,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7978.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  22,3 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  czarna-spodnica-divided-lub-inna.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  79,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41949387.jpeg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  30,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41949383.jpeg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  46,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41974083.jpeg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  98,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41974092.jpeg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  139,9 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-11-29 o 14:41
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 13:46   #5
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

bluzki

14.Piękna baskinka w rozmiarze L, wykonana z bawełny o bardzo fajnej fakturze i grubszym splocie, przez co jest idealna na jesień. Na zdjęciu przybliżylam fakturę. Nowa z metka, kupiłam jako oversize, ale jednak nie dla mnie. Kolor nieco jaśniejszy.

15. Piękny nowy z metka top atmosphere, na cienkich ramiączkach i z trzema falbankami z przodu. W w stylu lat 90'. Tył gładki, bez falbanki. Rozmiar S, ale ma regulacje ramiączek i pasuje takze na XS. cena z metki to 5 funtów.

16.piękna mgiełka atmosphere, rozmiar 40, ale to zdecydowanie XS/S max M, bo jest dość mała. stan bdb, nienoszona, ale jest poliestrowa, więc z przodu ma drobniutkie zmechacenia - praktycznie niewidoczne, ale wolę o nich napisać.

17.PRZEPRASZAM, ŻE TAKA POGNIECIONA! leżała w szafie, a ja wolę nie tykać prasowania jej, bo to delikatny materiał.
rozmiar M, piękna błękitna koszulka z ozdobnym przodem. lekko krótsza, ale przy niższym wzroście sięga za pępek. piękna do spódnic z wysokim stanem. stan idealny, oderwane metki, ale nigdy nie noszona. kosztowała 59,90 zł. pasuje też na rozmiar S.

18. super koszula w kratę w kolorach białym, niebieskim i szarym, różne odcienie. rozmiar S, ale pasuje też na XXS/XS jako oversize. 100%bawełna. stan bdb-, ponieważ ma drobne zmechacenia, co jednak nie jest bardzo widoczne, bo koszula ma wzór. idealna na jesień, przyjemna i miła.

dokładka

piękne burgundowe cygaretki h&m, rozmiar XS. mam z wymiany, jednak niestety są sporo za duże. były zwężane, ale wciąż są dla mnie za luźne :/ rozmiar teraz to wciąż XS. stan idealny, były robione u krawcowej, ale wolę o tym fakcie wspomnieć. najchętniej oddam za spodnie tego typu, bo mam niedobór eleganckich spodni rozmiar XXS/XS/

dorzucam granatowe skinny z h&m, rozmiar 30/32, niestety nie znam się na rozmiarach więc nie wiem, na jaki wypada. noszone mało, dla mnie były jako baggy, ale jednak sporo za duże się okazały.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7904.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  29,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7985.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  38,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7880.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  39,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41123386.jpeg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  76,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41123387.jpeg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  65,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41123388.jpeg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  77,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41641583.jpeg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  85,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41641584.jpeg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  115,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41641585.jpeg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  134,0 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-11-10 o 11:10
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 13:52   #6
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

swetry, marynarki

19.Piękny sweter marki hm, rozmiar S, ale jest luźny i super leży jako oversize dla XS i jest też dobry dla M. Stan bdb, nosiłam kilka razy ale już nie w moim stylu.


20. ciekawa maryarka w kolorze khaki i w kwiaty. Cienka, bawełniana, podwijane rękawy. Bez podszewki. Stan idealny, ubrana dwa razy. Rozmiar S, ale na XS tez super. Kupiłam ją na allegro w te wakacje, ale niestety nie czuję się dobrze w takich kolorach. sprzedaję z tego powodu, bo po prostu nie pasuje mi kolorystycznie do reszty szafy.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40550537.jpeg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  128,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40550533.jpeg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  149,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40550536.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  186,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40550535.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  158,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  38009998.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  34,5 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-11-29 o 14:41
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 14:00   #7
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

buty

21.koturny karmelowe z kożuszkiem na wierzchu, wiązane i zapinane z boku. Stan db+ mają kilka wad ale spokojnie można je jeszcze ponosić. Lekko starte fleki i kilka przetarc (czubek i boki wewnątrz) nie sa mega widoczne. Starałam się pokazać na zdjęciu. rozmiar 36 i na taki wypadają. chętnie oddam za jakiś fajny komplet (czapka+szal) w neutralnym kolorze, ale oddam też po prostu za coś z wish.

22.slip ony złoto czarne w wężowy wzór, buty noszone,ale w stanie bdb. kupione w szwecji za równowartość 199 zł. mają jedynie zagięcia na czubkach od noszenia, ale to normalne po paru ubraniach. oddam najchętniej za mokasyny.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40586301.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  86,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40586302.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  97,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40586300.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  88,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40586303.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  89,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40586304.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  102,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7902.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  39,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7903.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  30,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 14:01   #8
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

inne

23. beżowa duża czapka, stan bdb, drobne zmechacenia.

24. komin w karmelowym/beżowym kolorze, przeplatany złotą nitką. luźny, nie da się go założyć na dwa razy, ale nosilam go na gruby szal. stan bdb-, zmechacenia widoczne na zdjęciu. bardzo milutki i przyjemny.

25. czapka elastyczna z przeplataną kolorową nitką w niektórych miejscach. stan bdb-, drobne zmechacenia

dorzucam:

okulary ze strony brylove.pl z podnoszonymi szkłami. stan idealny, niestety nie mój kształt. śliczne, mega oryginalne i fajne. mam jeszcze takie w szarym kolorze szkieł.

dokładka 11.11

Piękna budrysowka marki asos z linii petite. Rozmiar z metki M, ale jako że jest dla niskich osób to najlepiej leży na XS. Noszę taki rozmiar i jest idealna. Krój lekko luźny. W składzie 77% wełny, wiec nie jest to zimna kurtka ze sztucznego materiału, jest idealna na zimę.
Stan bdb-, widać że nie jest nowa, ale nie ma plam, zniszczeń czy coś. Jedyna ingerencja jakiej ja podałam to zrobienie trzech dziurek żeby móc przyszyc guziki, bo tak to jest tylko zapinany na drewniane guziki. Dziurki są w środku i nie widać tego Podczas noszenia. tylko za inne okrycie wierzchnie z wełną (wish!), bo nie mam w czym chodzić.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40577233.jpeg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  117,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40577234.jpeg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  134,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41669876.jpeg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  127,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41669875.jpeg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  95,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41894945.jpeg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  53,2 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41894949.jpeg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  116,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  41894952.jpeg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  72,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-11-11 o 17:50
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 14:03   #9
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

dokładam, jak obiecałam:

26. sukienka marki guess, rozmiar S, pasuje także na XS i mniejsze M. w idealnym stanie, kupiłam ją w firmowym sklepie jakiś czas temu. nie jest już niestety w mojej tonacji kolorystycznej, więc przekazuję w świat. była droga (ponad 300 zł), ale i tak jej nie noszę, więc nie będę wybredna.

27. Piękne body w brzoskwiniowym kolorze. Marka Boohoo, rozmiar S, kupiłam je na stronie asos. nie noszę, bo zmieniłam kolor włosów, schudłam i przestało mi pasować. Stan bdb. Ładna koronka w talii.
lekko rozciągliwe, będzie pasować także na XS.


28. Piękne, nowe obcasy na platformie. Wykonane z imitacji zamszu, czarne, z różowa podeszwa, ktora z przodu jest antypoślizgowa. Odkryte palce, piękna kokardka.
Rozmiar 8,5, do wkładki to ok 25,5 cm (według strony stylowebuty skad pochodza) wiec to rozmiar 39.
Obcas 14,5 cm,platforma 4. Wyglądają zgrabnie, nie topornie. niestety nie mam możliwości zrobienia zdjęć na stopie, bo noszę rozmiar 36. kosztowały 129 zł.

dokładka zapachowa!

jesus del pozo duende, piękny, lekki zapach, który ma w sobie sporo mocy trawiasto-wodny, dla mnie bardzo przyjemny, ale niestety mam dosyć takich perfum i szukam czegoś mocniejszego. u mnie rozwijają się w zbyt cukrową nutę. Nuta głowy: bergamotka, mandarynka, lipa, melon,
Nuta serca: mimoza, ylang-ylang, jaśmin,
Nuta bazy: cedr, sandałowiec,mech dębowy,bylica pospolita
oddam za inny zapach.

dokładka

dorzucam słynny bralet w tropikalnym klimacie h&m, rozmiar XS. ten sam który był reklamowany przez beyonce. mam z wymiany, ale jestem głupia i nie wiem co sobie myślałam - i tak nie noszę braletow

kolia z czarnymi kamieniami o srebrnym kolorze - nienoszona, nowa, bez metek. śliczna, ale nie noszę tak efektownych ozdób. idealna na prezent.

znalazłam jeszcze jesienno-zimowe koturny. rozmiar 38/39 (24,5 cm o ile dobrze pamiętam), bamboo, w środku ocieplane futerkiem. wada widoczna na zdjęciu.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  38010707.jpeg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  101,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  40339107.jpeg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  99,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  39421380.jpeg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  156,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  39421381.jpeg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  134,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  39421376.jpeg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  120,4 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_3671.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  18,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  images-5.jpeg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  5,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  26822733.jpeg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  143,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  24522578.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  39,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  24522577.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  50,2 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-11-10 o 11:08
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 14:09   #10
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

dokładka - buty.

Czerwone conversy, rozmiar 37,5 ale ja noszę 36 i są ok. Stan oceniam na bdb-: buty były noszone i maja drobne wady. Z tyłu napis się trochę odkleja ale nie ma dziury. W środku są lekko przetarte na pięcie ale nie ma dziury. Lekko brudne bo były w szafie. wady nie mają wpływu na użytkowanie, nie są poniszczone.

buty posiadają wady widoczne na zdjęciach, chętnie podeślę więcej zdjęć. rozmiar 37,5 ale pasują dobrze też na 36 czy 36,5 bo ja taki rozmiar noszę. kolor fioletowy - pomiędzy szarością a fioletem. lekko sprane, ale nie jakoś bardzo.
mimo wad, buty nie mąją dziur, a jedynie przetarcia. widoczne rozprucia materiału to nie dziury, nie wychodzi przez nie stopa. w środku trochę starte. reszta wad typowa dla trampek - zdarty lekko napis z tylu czy drobne rozklejenie z przodu. mam je z wymiany (niezbyt udanej) i miały być granatowe i w idealnym stanie... mimo wszystko uważam, że buty można spokojnie jeszcze długo ponosić, bo wady nie są jakieś istotne i naprawdę trzeba się przyjrzeć, żeby je dostrzec.


dorzucam:

nowe z metką chinosy fioletowe h&m. brokatowe, ale nie błyszczą jakoś mega nachalnie. rozmiar M, dla Ski większej też powinny być ok. Cena z metki 129 zł, kupione na promocji za 60 zł. dla chętnych więcej zdjęć.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7695-kopia.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  47,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7696-kopia.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  49,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7697-kopia.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  47,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7698.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  44,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7699.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  46,0 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7700.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  44,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7701.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  40,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7702.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  48,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  unikat-brokatowe-chinosy-nowe-hm-fiolet-m-hit-2.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  119,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  unikat-brokatowe-chinosy-nowe-hm-fiolet-m-hit-4.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  83,9 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-12-03 o 20:31
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 14:10   #11
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

dokładka prezentowa

rzeczy nowe z metką lub nowe ale bez metek, w stanie idealnym, dobre na prezent.

nowy krawat vistula, 100%jedwab, granatowy, wąski. jest to prezent - mój chłopak dostałâ go od byłej, więc same rozumiecie, że chcę się go pozbyć i tak go nie nosi, nigdy go nie ubrał, nie lubi wąskich krawatów. nowy, ale z oczywistych prezentowych względów bez metki. kosztowałâ˜â˜☠100 zł. oddam najchętniej za poszetkę (żeby był tym razem prezent ode mnie ).

nowy pierścionek parfois z krokodylem, rozmiar L. kosztowałâ˜â˜☠59 zł, ale jest dla mnie sporo za duży, więc nigdy nie był noszony.

dokładka

czarne skórzane rękawiczki h&m, dłuższe. rozmiar S, w środku nie jest goła skóra tylko taka podszewka bawelniana. kosztowały 129 zł. ubrałam je dwa razy, może trzy, jednak nie potrzebuję aż tak długich.

dorzucam dwa kombinezony, bo teraz znalazłam.

w kwiatki, z krzyżującymi się ramiączkami - new look, rozmiar 10, ale polecam też na S, lub XS z większym biustem. śliczny, ale dla mnie za duży. dobry nawet na jesień do czarnych rajstop i swetra.

piękny cielisty kombinezon w rozmiarze S, super dekolt i nogawki. niestety, za duży dla mnie. także nadaje się na "teraz" do rajstop czy grubego kardigana.

dorzucam trzy rolki tapety bo raczej jej nie użyję. nowa, zapakowana, wystarczy chyba na jedno pomieszczenie. jedna rolka kosztuje 79 zł. oddam za wish.

dokładka 13.11

sukienka szyta na miarę, ze skóry naturalnej (nie ma 100% pewności, ale na 99%, ma wykonczenie w środku jak zamsz) była bardzo droga. rozmiar ok M, luźny krój. przez całą dlugość z tylu idzie zamek. kolor burgundowo-czarny, ciekawy krój ramion. fajna, ale dla mnie za duża. długośc - 81 cm, szer. na dole - 49cm, szer w pachach - 48 cm.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  26854253.jpeg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  126,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  67848728.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  61,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  67848737.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  118,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7869.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  31,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_7874.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  31,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  51tt66B99BL.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  48,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0354-2.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  103,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0356-2.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  95,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  42111742.jpeg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  61,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  42111748.jpeg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  75,1 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-11-13 o 17:56
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 14:11   #12
VSVP
Zadomowienie
 
Avatar VSVP
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 111
Przekupka: 7 pkt / 90% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

kosmetyczna dokładka:

masło do ciała z konopii, tbs, 200 ml, użyłam kilka razy i raz mi się przewaliło - przez co jest nieco zabrudzone wieczko w środku. myślę, że ubytek to max 10%, ale wątpię że nawet tyle. dla skóry bardzo suchej. specyficzny, ziołowy zapach, trochę męski. niestety, dla mnie zbyt tłusty

różana woda micelarna nuxe, 35 ml, użyta raz, zostało 80%, ważna do 2016 roku.

spray do stóp i paznokci fuss wohl rossman, użyta trzy razy, ubytek max 5%.

dorzucam:

elizabeth arden green tea yuzu - ok 28/30 ml, piękny zapach, ale dla mnie trochę męczący. za inny najchętniej.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  24254m_l.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  35,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  nuxe-micellar-cleansing-water-with-rose-petals-sensitive-skin-100ml33oz-15086023701.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  24,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  61514_250.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  6,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  nd.24471.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  65,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
wiosenny sh
moja wish
piszę i jestem stylistką.

Edytowane przez VSVP
Czas edycji: 2015-11-10 o 11:11
VSVP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 14:53   #13
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

Witaj, znajdziesz coś u mnie za kombinezon H&M i levisy? Rozmiarówkę mam raczej nie Twoją, ale może w butach jest jakaś nadzieja
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 16:55   #14
kalka088
Wtajemniczenie
 
Avatar kalka088
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 509
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

niestety nic nie znalazłam. za szpilki również podziękuje, bo rzadko nosze. pozdrawiam
kalka088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 18:52   #15
firstdayofherlife
6 lat z wizażem:)
 
Avatar firstdayofherlife
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ukochane miasto Warszawa <3
Wiadomości: 808
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

Mi to się ta miętowa podoba

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

fajno, chętnie przygarnę, piszę pw
firstdayofherlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 08:44   #16
_gemini
Zakorzenienie
 
Avatar _gemini
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 878
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

coś za kombinezon HM ?
_gemini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 21:09   #17
Ralfioza
Zakorzenienie
 
Avatar Ralfioza
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: blisko morza
Wiadomości: 4 290
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

Niestety nic nie wyszukałam, fajne masz rzeczy, ale zarówno ciuchy, jak i buty, nie są z mojego wymiaru
__________________
Kosmetyki
Ralfioza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 21:45   #18
klaudiaphelps
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudiaphelps
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 535
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

niestety torebka wymieniona
__________________
Płatne ankiety :

YouGov


opinie.pl


Toluna




"Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane" klik
klaudiaphelps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 10:41   #19
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

hej podobają mi się jedynie szare rurki levi's
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 12:36   #20
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

Hej,
THORN już poleciał. Bloger chyba jednak został - sprawdzę jak wrócę do domu i dam znać.
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 17:00   #21
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

Bloger tez jednak juz poleciał, nie pamietam niestety do kogo.
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 20:30   #22
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

kochana podoba mi sie jeszcze

masło z konopii tbs, ok 195/200 ml
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 20:49   #23
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

Hej, coś za:
masło do ciała z konopii, tbs, 200 ml, użyłam kilka razy i raz mi się przewaliło - przez co jest nieco zabrudzone wieczko w środku. myślę, że ubytek to max 10%, ale wątpię że nawet tyle. dla skóry bardzo suchej. specyficzny, ziołowy zapach, trochę męski. niestety, dla mnie zbyt tłusty
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 13:16   #24
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

Coś za rękawiczki H&M?

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Dzięki za odpowiedź, przemyślę
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 13:23   #25
genevive
Zakorzenienie
 
Avatar genevive
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 162
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

Niestety nic. Poza tym Jil jest w negocjacjach z inną wizażanką...
genevive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 13:29   #26
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Przekupka: 60 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

Jesus del pozo mnie interesuje
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 15:07   #27
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 224
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

Cytat:
Napisane przez VSVP Pokaż wiadomość
cześć! może znajdziez coś za sweter c&a z wełny i kaszmiru? jeśli nie, to przejrzę dokładnie Twoją wish i zobaczę, czy mam coś z niej pozdrawiam!

Przykro mi, ale w sierpniu mnie wystawiłaś, więc nie mam zamiaru ponownie się umawiać na wymianę z Tobą, skoro potem się nie odzywasz. Takie zachowanie jest niepoważne, nie uważasz?

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez VSVP Pokaż wiadomość
Nie będę się wdawać w dyskusje czy pyskówki, powiem tylko, że sama też wtedy się nie odezwałaś jeśli dobrze pamiętam, więc wina jest wspólna. Był sierpień, byłam w rozjazdach między dwoma miastami i oczywiście rozumiem, że wyszło słabo i niezbyt fajnie, ale nie wystawiłam Cię na miejscu, na umówionym spotkaniu czy z dnia na dzień, a po prostu kompletnie się zakręciłam ze wszystkim, potem nagromadziło mi się rzeczy i przyznaję - zapomniałam. Ale rozumiem. No nic, miłego dnia i pozdrawiam.
Napisałam Ci kulturalnie dlaczego się nie wymienimy, gdzie tu pyskówka? Chyba, ze wytknięcie prawdy to Twoim zdaniem pyskówka?

Zapomniałaś, byłaś zajęta - trzeba było napisać do mnie, a nie olewać, skoro na wizaz.pl się logowałaś.

I jeszcze kłamiesz... Proszę, o to dowód na czym stanęło między nami, obiecałaś że się odezwiesz, TY obiecałaś, nie ja:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=60

miałaś się odezwać - co sama napisałaś, nie odzywałaś się, więc napisałam w Twoim starym wątku co robimy, widziałam, że w między czasie się logowałaś na wizaz.pl, więc po prostu mnie olałaś, stwierdziłam, ze skoro Tobie nie zależy na wymianie to mnie tym bardziej

kolejne dowody, że mijasz się z prawdą:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...9&postcount=24

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...9&postcount=47

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez VSVP Pokaż wiadomość
Wow.

W każdym razie - logowanie nie równa się z śledzeniem wątku, wątków w ogóle. Owszem, miałam się odezwać, ale przyznałam - zapomniałam. Po prostu. Mam się za to zabiczować, rozrywać szaty czy co? Przyznałam Ci rację, przyznałam, że FAKTYCZNIE źle wyszło w większości z mojej winy, a Ty nazywasz mnie kłamcą? Nie uważasz, że trochę za daleko się posuwasz?

Nie mam pojęcia, co jeszcze mam Ci napisać oprócz tego, co już napisałam - a przyznałam rację, normalnie jak człowiek, bez żadnego ataku, który Ty teraz faktycznie urządzasz. Odpisałaś, czemu się nie wymienisz - ok. Rozumiem, serio. Odpisałam, pozdrowiłam i zakonczyłam dyskusję, a Ty dalej.

Przepraszam, że tak wyszło, ale nic więcej teraz z tym nie zrobię. Głupio postąpiłam, ale ten atak jest dla mnie nad wyrost. Proszę, urwijmy tą rozmowę w tym miejscu, bo napisałam WSZYSTKO co mogłam i ZROZUMIAŁAM Twoje powody odmowy wymiany. Uważam, że to powinna być zakończona rozmowa.
Wystarczyło od razu po prostu odpisać, że rzeczywiście wtedy dałaś ciała i przepraszasz, nie byłoby tematu i mogłybyśmy się wymienić teraz.

Zamiast tego zwalałaś winę też na mnie, a na to sobie nie pozwolę:

"Nie będę się wdawać w dyskusje czy pyskówki, powiem tylko, że sama też wtedy się nie odezwałaś jeśli dobrze pamiętam, więc wina jest wspólna. "

Napisałaś, że z tego co pamiętasz, to była nasza wspólna wina, na co ja się nie zgodziłam, bo mojej winy w Twoim braku czasu i zakręceniu nie ma żadnej. Ja biorę odpowiedzialność za swoje słowa i czyny, a Ty za swoje. Mogłaś potem zajrzeć do swojego wątku, jak już się ogarnęłaś. Założyłaś nowy, nie interesowało Cię co jest w tamtym?

Teraz to nieistotne. Wystarczyło zwykle przepraszam, zamiast pyskówki.
__________________
20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
01*09*2008 nie farbuję

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy

Edytowane przez atenaz
Czas edycji: 2015-10-21 o 14:46
atenaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 17:06   #28
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Przekupka: 60 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

to zapraszam na pw, jak jestes pewna
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 19:09   #29
_Johnny
Raczkowanie
 
Avatar _Johnny
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

niestety nic
__________________
NOWY WSZYSTKOWĄTEK
smartfon, kosmetyki, biżuteria, ciuchy.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post52917066
_Johnny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:44   #30
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
Dot.: październikowa wymiana XXS-M parka h&m koturny same hity

coś u mnie? tutaj jeszcze są moje rzeczy na wymianę http://www.vinted.pl/members/528784-aneta12182/ubrania
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-20 10:05:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.