Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 22:53   #541
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a ja idę na wesele 25 sierpnia dopiero, ale już myślę o kreacji, bo później nie będę miała kiedy (będę szukać mieszkania i się przeprowadzać)
Niedawno kupiłam sobie taką ciepłoczerwoną sukienkę w H&M za kolano, na odpinanych ramiączkach, z jakby satynową wstążką między talią a biustem mniej więcej w tym samym kolorze i nie mam pojęcia co do niej
jestem w posiadaniu jedynie czarnych butów.. no, mam jedne czerwone, ale zupełnie do tej sukienki nie pasują..
zastanawiam się czy użyć tego perłowego pudru do ciała Oriflame, tego ze srebrnymi drobinkami, nie wiem czy nie będzie się to gryzło..
włosy wiem, że będę miała rudoczerwone i kręcone, bo sobie trwałą zrobiłam
nie mam w ogóle pomysłu co na wierzch, jaki makijaż itd..
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 00:17   #542
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hej bledzioszki Poniewaz juz chce mi sie spac i nie bardzo rozrozniam klawisze pod palcami, to tak krociutko w temacie... Moj ranking lakierow do paznokci - kolory:
1. Czerwony (Inglot z 9 na poczatku)
2. Mleczny (Inglot 82,klasyka)
3. Czarny (na razie mam miss sporty, ale to jeszcze nie to)
4. Ciemny fuksjo-fiolet (Maybelline colorama, nie pamietam numerka)
Paznokci u stop nie maluje, bo nie lubie pokazywac stop i robie wszystko,zeby nie nosic odkrytych butow, wiec i tak nie widac palcow Ale gdybym malowala, to albo na mleczny, albo na czerwony.
Daria, z tego, co napisalas to mysle, ze z makijazem nie ma co szalec, bo w czerwonej sukience i wlosach zrobisz wystarczajaco piorunujace wrazenie Na Twoim miejscu postawilabym na policzki zaakcentowane rozem i czyms blyszczacym, mocno wytuszowane rzesy (albo sztuczne nawet) i cos delikatnego na ustach. To oczywiscie tylko propozycja, ale moze Cie zainspiruje
A w ogole musze sie Wam wyzalic, dziewczyny, slonce mnie lapie jak szalone Rece mam juz brazowe, a i buzia sie ciemniejsza zrobila... Daleko jej do porcelanki. Zeby bylo smieszniej, to mam wrazenie, ze zaden podklad nie chce mi sie stopic z cera i albo jest za jasny (Normateint Opal), albo za ciemny (jakis Revlon, Sand Beige) - mozna krecka dostac
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 10:19   #543
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Daria, z tego, co napisalas to mysle, ze z makijazem nie ma co szalec, bo w czerwonej sukience i wlosach zrobisz wystarczajaco piorunujace wrazenie Na Twoim miejscu postawilabym na policzki zaakcentowane rozem i czyms blyszczacym, mocno wytuszowane rzesy (albo sztuczne nawet) i cos delikatnego na ustach. To oczywiscie tylko propozycja, ale moze Cie zainspiruje
dziękuję za podpowiedź
Wiem, że z makijażem nie mam co szaleć, napewno będę miała czarną kreskę, tyle wiem no i coś błyszczącego na policzkach (myślałam o różowych kuleczkach vollare), ewentualnie myślałam o odrobinie ciepłej czerwieni Inglota mocno roztartej w załamaniu powieki, ale jeszcze to przemyślę. Sztucznych rzęsów trochę się boję, choć kuszą mnie od dawna
Usta napewno będą neutralne, pociągnięte beżowym błyszczykiem tylko, bo ja za szybko zjadam błyszczyki itp chyba sobie wątek założę i pomęczę Wizażanki w odpowiednim miejscu
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 10:50   #544
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Daria, może jak się boisz sztucznych rzęs, to doklej kilka kępek, a nie cały paseczek
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 12:55   #545
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

cmoksia, ja tez wystapie w czerwonej kreacji Jesli chodzi o makijaz to chce zaakcentowac oczy, a usta tez zrobic neutralne. Myslalam o czym takim jaki miala makijaz Angelina Jolie w filmie "aleksander Wielki" Myslalam, nawet o takiej fryzurze, w jakiej wystapila ona w tym filmie
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 21:29   #546
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam po przerwie

Nikita-v ja lubię na paznikciach zieleń, mam taką jedną Manhattanu "Quick Dry" 85 I jeszcze lubię fuksję i ciemny brąz i czarny oczywiście

Daria przydymiony i czarne dotatki (włącznie z butami), te studniówkowe na przykład

A ja już jestem po weselu (jeszcze 2), sukienka jest niżej (przepraszam, że kazałam na nią tak długo czekać, ale nie miałam czasu), jest czerwona a na tym czarny tiul, na zdjęciu wyszła taka bordopodobna
Vollare z Revlonem wytrzymały bez naruszenia! na antyperspirancie grubo ponad 24h A puder Oriflame mnie nie zachwycił Strasznie szybko schodzi

1. sukienka z pierwszego dnia
2. buty z pierwszego dnia
3. kawałek mnie z pierwszego dnia, postawiłam na makijaż a'la Dita, jednak nie bardzo widać to na tej fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (36,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010.jpg (71,7 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 051.jpg (44,6 KB, 187 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 22:05   #547
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Daria, może jak się boisz sztucznych rzęs, to doklej kilka kępek, a nie cały paseczek
boję się tego, że nie będę umiała ich dobrze przykleić, więc już wolę cały pasek niż kępki
Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
cmoksia, ja tez wystapie w czerwonej kreacji Jesli chodzi o makijaz to chce zaakcentowac oczy, a usta tez zrobic neutralne. Myslalam o czym takim jaki miala makijaz Angelina Jolie w filmie "aleksander Wielki" Myslalam, nawet o takiej fryzurze, w jakiej wystapila ona w tym filmie
ale moja jest różowawa
masz może jakieś zdjęcia tego makijażu?

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Witam po przerwie


Daria przydymiony i czarne dotatki (włącznie z butami), te studniówkowe na przykład

A ja już jestem po weselu (jeszcze 2), sukienka jest niżej (przepraszam, że kazałam na nią tak długo czekać, ale nie miałam czasu), jest czerwona a na tym czarny tiul, na zdjęciu wyszła taka bordopodobna
Vollare z Revlonem wytrzymały bez naruszenia! na antyperspirancie grubo ponad 24h A puder Oriflame mnie nie zachwycił Strasznie szybko schodzi
przydymiony do niej nie pasuje, studniówkowe buty tym bardziej, poza tym nie założę ich więcej na całą noc jak się wyprowadzę, będą stały jako ozdoba w pokoju

fajna ta sukienka takie buty, tylko, że nie peep toe i bez kokardki mi się marzą

jak to na antyperspirancie?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.JPG (23,7 KB, 54 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 22:10   #548
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

no cmoksia, nie pamietasz ? kiedys gadalysmy o smarowaniu twarzy antyperspirantem, oczywiscie tylko w wyjatkowych przypadkach ja tez to zastosowalam i nic sie nie stalo a twarz nie spocila ani nie przetluscila sie wogole


Edit: Pogoda, właśnie spojrzałam, masz te ślicze buty o ktorych marze widziałam je w gazetce deichmanna Ile zapłaciłaś jeśli to nie tajemnica?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 22:18   #549
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
no cmoksia, nie pamietasz ? kiedys gadalysmy o smarowaniu twarzy antyperspirantem, oczywiscie tylko w wyjatkowych przypadkach ja tez to zastosowalam i nic sie nie stalo a twarz nie spocila ani nie przetluscila sie wogole
hmm.. możliwe, ja mam sklerozę postępującą
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 22:30   #550
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Antyprespirant na twarzy? O ja cie... Taki w sztyfcie czy w kulce?
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-08, 22:36   #551
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
boję się tego, że nie będę umiała ich dobrze przykleić, więc już wolę cały pasek niż kępki

ale moja jest różowawa
masz może jakieś zdjęcia tego makijażu?

przydymiony do niej nie pasuje, studniówkowe buty tym bardziej, poza tym nie założę ich więcej na całą noc jak się wyprowadzę, będą stały jako ozdoba w pokoju

fajna ta sukienka takie buty, tylko, że nie peep toe i bez kokardki mi się marzą

jak to na antyperspirancie?!
oj, uwazam, ze przyklejanie kepek jest znacznie prostsze niz przyklejenie calego paska. Kepki przyklejasz punktowo uzywajac pesety, co jest dziecinnie proste Uwierz mi

Zdjecie nizej
Chce zrobic sobie fryzure na wesele jak na zdjeciu 2 i 3...

Napiszcie cos wiecej o metodzie na natyperspirant. To ma byc antyperspirant w kylce, czy w sztyfcie, bo na spray ryzykowac nie bede
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g47.jpg (39,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g51.jpg (51,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g56.jpg (33,8 KB, 92 załadowań)
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 07:27   #552
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Widze, że mamy temat weselny teraz
Ja mam w październiku wesele koleżanki i poprawiny i nadal nie mam pojęcia jaką sukienkę kupić/uszyć, wiem tylko, że podoba mi się z materiałów satyna i 4 kolory:
ciemny, głęboki niebieski , fiolet(taki bakłażanowy) i róż taki w stronę fuksji(nieco rażący) oraz turkus, ale nie taki jaki często widuję np. w ciuchach na Allegro(bo to bardziej niebieski jest niż turkusowy), tylko taki właśnie niebieskawo-zielony

Wiem też, ze nie chcę sukienki takiej typowo balowej z gorsetami itp. bo to już przeżytek i długość mam zaplanowaną do kolan
Jestem też pewna, że dodatki(czyli biżu) będą srebrne, bo złota nie znoszę Buty na pewno peep-toe, albo może jakieś ładne sandałki, ale to sie jeszcze zobaczy

Wklejam fasony kiecek, jakie mi się podobają

Eh... Ja zwariuję zanim na to wesele pójdę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _5245072.jpg (50,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5306116.jpg (53,9 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3753306X.jpg (37,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NMT0KGE_mp.jpg (24,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele1.jpg (53,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V259481.jpg (30,3 KB, 31 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 10:42   #553
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja w sierpniu mam wesele brata, a co za tym idzie masa spraw do zalatwienia. Nie mam pojecia, czy malowac sie sama, czy isc do wizazystki... Z tym bylby problem, bo ja nienawidze jak ktos dotyka mojej twarzy
O fryzure sie nie martwie, mam swoja ukochana guru w tych sprawach
Co do sukienki...niby kupilam sobie taka biala, w sredniej wielkosci czarne grochy... Zastanawiam sie nad imagem w stylu lat '60. Jednak, jak znam siebie, wynajde jeszcze inny pomysl i kupie z tuzin innych kiecuszek
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 13:47   #554
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Isa, ta jest piekna!
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4522296
Taka to bym na wlasny slub cywilny mogla ubrac... ale nie znalazl sie jeszcze zaden frajer gotow spedzic ze mna cale zycie
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 14:00   #555
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Isa, ta jest piekna!
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4522296
Taka to bym na wlasny slub cywilny mogla ubrac... ale nie znalazl sie jeszcze zaden frajer gotow spedzic ze mna cale zycie

Inaczej: zaden nie jest godzien dostapic tego zaszczytu bycia przy Tobie przez cala reszte zycia Tez tak mowie o sobie
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 14:27   #556
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

scenka rodzajowa
idę z kolegą (ciemniejszym oczywiście ode mnie ) między blokami, w cieniu drzewek itd
mijamy 2 pijaczków juz mocno wstawionych
Pijaczek: co pani taka nieopalona?
Ja: bo nie lubie
Pijaczek: JAK TO?!
więcej z nim nie gadałam, bo kolega zaczął się nabijać

a tak w ogóle to mam lola, bo przyjechała do mnie rodzinka i w prezencie dostałam.. mleczko do opalania! faktor 2 (słownie DWA!) i mleczko po opalaniu
__________________

Edytowane przez cmoksia
Czas edycji: 2007-06-09 o 14:51
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 14:28   #557
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Edit: Pogoda, właśnie spojrzałam, masz te ślicze buty o ktorych marze widziałam je w gazetce deichmanna Ile zapłaciłaś jeśli to nie tajemnica?
79 czy 89 zł, nie pamiętam dokładnie. Musiałam o nie powalczyć, bo szły jak doda, miałam dodatkowo sprowadzane. Ale musiałam je mieć

Co do metody na antyperspirant to użeyłam hypoalergicznego antyperspirantu w kulce AA bez alkoholu. Poprostu posmarowałam nim twarz jak kremem

Cmoksia faktycznie nie pasuje, ale może złoto? Jakieś złote lub srebrne sandałki i złotawy cień? Albo jakiś brąz.

Szuka fioletowego materiału, ewentualnie gotowej sukienki przez co razi mnie wszystko, co fioletowe: samochody, ogłoszenia i sukienki na innych babach
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 14:53   #558
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
79 czy 89 zł, nie pamiętam dokładnie. Musiałam o nie powalczyć, bo szły jak doda, miałam dodatkowo sprowadzane. Ale musiałam je mieć

Co do metody na antyperspirant to użeyłam hypoalergicznego antyperspirantu w kulce AA bez alkoholu. Poprostu posmarowałam nim twarz jak kremem

Cmoksia faktycznie nie pasuje, ale może złoto? Jakieś złote lub srebrne sandałki i złotawy cień? Albo jakiś brąz.

Szuka fioletowego materiału, ewentualnie gotowej sukienki przez co razi mnie wszystko, co fioletowe: samochody, ogłoszenia i sukienki na innych babach
problem w tym, ze nienawidze zlota, a przede wszystkim siebie w zlocie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 20:25   #559
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a propos antyperspirantów pod makijaż - ja słyszałam to o takim SVR-a w kremie, wiec nie trzeba buźki sprayem traktować
ale można też jak Pogoda, jak widać, w sumie to, co sie wylewa spod kulki to też się da posmarować...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 20:45   #560
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja kulkę wyjęłam i tym płynem posmarowałam
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 22:36   #561
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Pogoda to zdjęcie, na którym widnieje Twój zacny profil, to myślałam, że to moja fotka Poważnie, z takiego ujęcia, jakie widnieje na zdjęciu wyglądam identiko
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 09:57   #562
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ze wsząd czuję się atakowana.
Oglądam mecz w tv, reklamy... Garnier skóra muśnięta słońcem! Przełączam na inny program, l'Oreal nutri bronze!
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 10:05   #563
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ze wsząd czuję się atakowana.
Oglądam mecz w tv, reklamy... Garnier skóra muśnięta słońcem! Przełączam na inny program, l'Oreal nutri bronze!
Dokładnie, i jeszcze do tego reklama chyba czegoś z Nivei zaczynająca się od słów: "Czy jest coś piękniejszego od opalenizny?"
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 10:14   #564
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Dokładnie, i jeszcze do tego reklama chyba czegoś z Nivei zaczynająca się od słów: "Czy jest coś piękniejszego od opalenizny?"
To J&J. Przy tej reklamie zawsze mruczę pod nosem... Tak! Blada i nieopalona skóra!

Jeśli chodzi o wesela. Mam taką łososiową kieckę (złoto, róż, cegła). Kupiłam z myślą dopasowania do niej komplet biżuterii (srebrna bransoletka i wisiorek), problem w tym że żadne wesele mi się nie szykuje. No i znowu jako brunetka (miał być mroźny beż ) przez miesiąc nie będę do niej pasowała.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 10:31   #565
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Pogoda to zdjęcie, na którym widnieje Twój zacny profil, to myślałam, że to moja fotka Poważnie, z takiego ujęcia, jakie widnieje na zdjęciu wyglądam identiko

Ciekawe Jak się w końcu odważę to wstawię zdjęcie of frontu.

Daria to to moja inwencja twórcza chyba się wyczerpała
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:29   #566
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Daria to to moja inwencja twórcza chyba się wyczerpała
ale dziękuję za pomysł
nie dość, że sukienka jest problemowa, to jeszcze ja jestem straszna maruda
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:39   #567
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
A puder Oriflame mnie nie zachwycił Strasznie szybko schodzi
Nałożyłaś go na nawilżoną czy suchą skórę?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 21:12   #568
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zmobilizowalyscie mnie tymi stopowymi malunkami i sie przelamalam - preferuje naturalny wyglad stop - nalozylam dwie warstwy Manhattan All In One nr 66 (czeresnia) - rzeczywiscie swietnie sie takie kolory komponuja z jasna skora
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 21:23   #569
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zmobilizowalyscie mnie tymi stopowymi malunkami i sie przelamalam - preferuje naturalny wyglad stop - nalozylam dwie warstwy Manhattan All In One nr 66 (czeresnia) - rzeczywiscie swietnie sie takie kolory komponuja z jasna skora
ta tak jak ja, zachecona przez Kattarine kupilam Inglota 305 - opalizujaca czerwien - i zrobilam sobie pedicure, i slcznie wyglada
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 21:55   #570
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam pozostałe hrabianki...
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.