Chłopak ma problem z uczuciami... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 15:41   #1
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875

Chłopak ma problem z uczuciami...


Spotykam się już dosyć długo z pewnym chłopakiem od jakiegoś pół roku... Jest śmiesznie, sympatycznie, mamy o czym gadać, ale jest jedno co mnie nurtuje - otóż on nie okazuje mi uczuć - nie całuje, nie przytula, nie złapie za ręke, czasami tylko pobawi się włosami, a tak to nic.... Wszystko byłoby prostsze,(normalnie to skoro nie szuka kontaktu fizycznego to poprostu pomyślałabym że jestem zwykła koleżanką i zwyczajnie mu się nie podobam...) gdyby nie to, że ostatnio rozmawialismy i powiedział, że mu zależy, że nigdy nie poznał takiej dziewczyny jak ja, że chce ze mną być itp. i na tym się skończyło, żadnego kontsktu fizycznego nic z jego strony... Myślałam, ze wszystko przyjdzie z czasem, ale czekałam na daremno - nawet kiedy się otworzyłam i powiedziałam ze chce porozmawiac o tym co nas łaczy to nie zrobił nic -same puste słowa.
Czuje się nieatrakcyjna w jego oczach, nie czuje się jak kobieta, nie widze aby mnie pożądał NIC! Czy on ma problem z okazywaniem uczuć? Mówi, że jestem atrakcyjna, że mu zależy a nie robi nic!
Co robić?
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:16   #2
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Chłopak ma problem z uczuciami...

może się wstydzi?

poczekaj na rozwój sytuacji, nie ponaglaj go, moze się otworzy sam
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:29   #3
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Chłopak ma problem z uczuciami...

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Spotykam się już dosyć długo z pewnym chłopakiem od jakiegoś pół roku... Jest śmiesznie, sympatycznie, mamy o czym gadać, ale jest jedno co mnie nurtuje - otóż on nie okazuje mi uczuć - nie całuje, nie przytula, nie złapie za ręke, czasami tylko pobawi się włosami, a tak to nic.... Wszystko byłoby prostsze,(normalnie to skoro nie szuka kontaktu fizycznego to poprostu pomyślałabym że jestem zwykła koleżanką i zwyczajnie mu się nie podobam...) gdyby nie to, że ostatnio rozmawialismy i powiedział, że mu zależy, że nigdy nie poznał takiej dziewczyny jak ja, że chce ze mną być itp. i na tym się skończyło, żadnego kontsktu fizycznego nic z jego strony... Myślałam, ze wszystko przyjdzie z czasem, ale czekałam na daremno - nawet kiedy się otworzyłam i powiedziałam ze chce porozmawiac o tym co nas łaczy to nie zrobił nic -same puste słowa.
Czuje się nieatrakcyjna w jego oczach, nie czuje się jak kobieta, nie widze aby mnie pożądał NIC! Czy on ma problem z okazywaniem uczuć? Mówi, że jestem atrakcyjna, że mu zależy a nie robi nic!
Co robić?
może ma inną i nie umie się wyplątać z tamtego związku
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:38   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Chłopak ma problem z uczuciami...

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Spotykam się już dosyć długo z pewnym chłopakiem od jakiegoś pół roku... Jest śmiesznie, sympatycznie, mamy o czym gadać, ale jest jedno co mnie nurtuje - otóż on nie okazuje mi uczuć - nie całuje, nie przytula, nie złapie za ręke, czasami tylko pobawi się włosami, a tak to nic.... Wszystko byłoby prostsze,(normalnie to skoro nie szuka kontaktu fizycznego to poprostu pomyślałabym że jestem zwykła koleżanką i zwyczajnie mu się nie podobam...) gdyby nie to, że ostatnio rozmawialismy i powiedział, że mu zależy, że nigdy nie poznał takiej dziewczyny jak ja, że chce ze mną być itp. i na tym się skończyło, żadnego kontsktu fizycznego nic z jego strony... Myślałam, ze wszystko przyjdzie z czasem, ale czekałam na daremno - nawet kiedy się otworzyłam i powiedziałam ze chce porozmawiac o tym co nas łaczy to nie zrobił nic -same puste słowa.
Czuje się nieatrakcyjna w jego oczach, nie czuje się jak kobieta, nie widze aby mnie pożądał NIC! Czy on ma problem z okazywaniem uczuć? Mówi, że jestem atrakcyjna, że mu zależy a nie robi nic!
Co robić?
A nie mozesz po prostu np. jak gdzieś idziecie Ty wziąć go za reke? U mnie to ja pierwsza taki ruch wykonałam, a nie TŻ i nie żałuję

A po drugie: usiądź, porozmawiaj. Uważam, że powinnaś mu po prostu powiedzieć, że ten brak kontaktu fizycznego między wami Cię męczy i tyle. Kurcze, to jest Twój TŻ (jeśli dobrze rozumiem?), jak można o takich rzeczach nie rozmawiać...? Konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:46   #5
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Chłopak ma problem z uczuciami...

A może on myśli że Ty się tego obawiasz? Albo że jak wykona taki ruch to wszystko zepsuje?
Weź sprawy w swoje ręce, jak będziecie na spacerze to złap go za rękę , wtedy on zobaczy że Ty też tego chcesz i potem powinno być już łatwiej. Też kiedyś spotykałam się z takim chłopakiem i już na którymś z kolei spotkaniu powiedziałam mu wprost żeby mnie pocałował )!! I okazało się że to bardzo uczuciowy chłopak tylko wstydliwy
Spróbuj zainicjować coś pierwsza
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 18:33   #6
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Chłopak ma problem z uczuciami...

Zakładam że jestes jego pierwszą skoro tak się wstydzi? Pół roku to dosyc długo zeby oswoic się z dziewczyną... może ma jakieś zachamowania, nie wiem. Nawet bardzo niesmiały chłopak przez pół roku powinien przełamac się i wziąść Cię chociaż za rękę
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:03   #7
nadto_skomplikowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 444
Dot.: Chłopak ma problem z uczuciami...

Może się po prostu boi, że jeśli posunie się dalej, to Ciebie wystraszy

Gdybym była na Twoim miejscu, to podczas rozmowy z nim, w odpowiednim momencie np. musnęłabym dłonią jego policzek, albo chociaż pogładziła go po ramieniu, no w ostateczności kolanie . To takie małe gesty, a dają tyle ciepła, że hej!

Wiem po sobie, bo sama miałam podobną sytuację.

Zrób pierwszy ruch, ale bardzo subtelny. Jeśli mu faktycznie zależy na Tobie i jest kumaty, to załapie. Może nie rzuci się od razu do całowania, ale Twój znak powinien go ośmielić. Jeśli nie - odpuść, albo próbuj odważniej. Objąć go, złapać za rękę. Niektórzy faceci nie ogarniają tych delikatnych sygnałów.
nadto_skomplikowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 21:12   #8
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Chłopak ma problem z uczuciami...

Może skoro on taki nieśmiały, Ty coś zrób?
Nie zaszkodzi spróbować, nie jest powiedziane, że to facet zawsze musi zacząć.
Możesz potem nie żałować...
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.