Sklepy internetowe????? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-18, 11:17   #31
Aguska1221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Sklepy internetowe?????

Możesz nazywać to jak chcesz - każdy sam zdecyduje czy sklepik jest wary odwiedzania. Ja zawsze zaczynam poszukiwania butów w sieci od tego sklepu. Bardzo mi podpasował.
Aguska1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:18   #32
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Sklepy internetowe?????

Skoro jesteśmy przy zaczynaniu...obecnośc na wizażu winnaś zacząć od zapoznania się z regulaminem.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 23:47   #33
wentyl168
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy internetowe?????

co za bzdury ludzie pisza az sie smiac chce heheh sekta?? znacie jeszce jakies sekty?? jak widac wogole sie tutaj ludzie na mlm nie znaja- dlatego takie bzdury pisza.. szkoda.. ja lubie firmy Amway, Oriflame, FM Group, Alveo itd itp i co one maja wspolnego z sekta( opisuje wszystkie razem bo na tym samym polegaja)?? to ze jakas stronka opisuje Amway jako sekte podajac kilka ciekawych argumentow nie znaczy wcale,ze tak jest. poprostu maja inny system treningowy- jest on dla ludzi z biznesu.. a jak czujecie sie przez kogos zmuszanymi do zakupy lub uczestnictwa - to nie przez firme tylko brak wiedzy i panowania nad emocjami przez tego delikwenta zamist czytac o amway- poczytajcie co to wogole jest MLM!!! co Ciekawe- hmm kim sa ludzie ktorzy zle oceniaja firme Amway?? ja tez mialam takie myslenie, ale co zrobilam??- poczytalam , poslychalam ludzi ktorzy osogneli sukcesy w innych dziedzinach ale znaja sie na przedsiebiorczosci a nie sluchalam opini .. polecam zrobic to samo- i czytac profesjonalne artykuly, bo z tego co wiem Amway weszlo na 1 miejsce pod wzgledem sprzedazy bezposredniej w tym roku.
wentyl168 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 10:25   #34
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Sklepy internetowe?????

Dziewczyny prowadzę badania dot. zakupów w sklepach internetowych i ogólnie korzystania z usług oferowanych w internecie. Jesli znajdziecie chwilę to proszę o wypełnienie poniższej ankiety, będe bardzo wdzięczna

www.surveymonkey.com/s/soa1k.

Zgromadzone informacje posłużą do analizy rynku e-usług w Polsce i będą podstawą do wydania publikacji naukowej w 2013 r.

Dziękuje!
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.