Tanie wakacje - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 09:32   #121
stearyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 37
Dot.: Tanie biura podróży, strony www

Cytat:
Napisane przez Neptune Pokaż wiadomość
Mam pytanko, czy ktoś zna jakieś sprawdzone dobre stronki, czy biura podróży, w których można kupić niezbyt drogie ale fajne wycieczki? Ja poszukuję all inclusive, tak 10-14 dni - no i interesują mnie przeróżne kraje. A w internecie jest tyle stronek, że ciężko się wywiedzieć, komu można zaufać Z góry dziękuję za pomoc
Umiesz liczyć- licz na siebie. Zamiast all inclusive można samemu sobie zaklepać hotel i dokupić wycieczki na miejscu.
stearyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 21:21   #122
Ania990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 99
Dot.: Tanie biura podróży, strony www

Muszę się z Tobą nie zgodzić. Mój ostatni wyjazd na narty bardziej opłacało się kupić przez biuro podróży, niż bezpośrednio na miejscu.

A dokupywanie wycieczek proponuję u rezydenta hotelu. Znajomi lubią tak kombinować, że kupują wycieczki na mieście u tubylców i już dwa razy mieli problem bo miał być polski przewodnik, a nagle się okazuje, że jest ruski...

Ja zawsze wybieram sobie jakiś konkretny hotel w cenie która mnie interesuje, a potem chodzę od biura do biura i wybieram najtańszą opcję. A wierzcie mi, że rozrzut cenowy jest ogromny... Różnice w cenach nawet do 2tys za dokładnie to samo...
__________________
Promocje, wyprzedaże, kody rabatowe http://shoppingnews.pl
Ania990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 15:47   #123
stearyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 37
Dot.: Tanie biura podróży, strony www

Cytat:
Napisane przez Ania990 Pokaż wiadomość
Muszę się z Tobą nie zgodzić. Mój ostatni wyjazd na narty bardziej opłacało się kupić przez biuro podróży, niż bezpośrednio na miejscu.
Jak to możliwe?
stearyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 08:07   #124
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Tanie biura podróży, strony www

Cytat:
Napisane przez Ania990 Pokaż wiadomość
Muszę się z Tobą nie zgodzić. Mój ostatni wyjazd na narty bardziej opłacało się kupić przez biuro podróży, niż bezpośrednio na miejscu.

A dokupywanie wycieczek proponuję u rezydenta hotelu. Znajomi lubią tak kombinować, że kupują wycieczki na mieście u tubylców i już dwa razy mieli problem bo miał być polski przewodnik, a nagle się okazuje, że jest ruski...

Ja zawsze wybieram sobie jakiś konkretny hotel w cenie która mnie interesuje, a potem chodzę od biura do biura i wybieram najtańszą opcję. A wierzcie mi, że rozrzut cenowy jest ogromny... Różnice w cenach nawet do 2tys za dokładnie to samo...
Nie przerażaj mnie wiem, że różnice w cenach są ale myślałam że raczej w granicach kiluset złotych a nie kilku tysięcy. Nigdy nie jechałam nigdzie przez biuro podróży i coraz bardziej zaczynam się bać
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:26   #125
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Tanie biura podróży, strony www

Cytat:
Napisane przez muszka_90 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a niektóre biura podrózy juz zaczeły sprzedawać swoje zimowe oferty. Czy uważacie ze opłaca sie kupowanie już teraz takich wycieczek ?
Opłaca się, bo są to opcje w niższej cenie. Później ceny rosną, oczywiście można polować na last minute ale różnie z tym bywa.

Dodatkowo biura w przedsprzedaży oferują np. gwarancję niezmienności ceny gratis, możliwość 1 bezpłatnej zmiany terminu wylotu etc.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 10:35   #126
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Tanie biura podróży, strony www

Dziewczyny prowadzę badania dot. zakupów w sklepach internetowych i ogólnie korzystania z usług oferowanych w internecie. Jesli znajdziecie chwilę to proszę o wypełnienie poniższej ankiety, będe bardzo wdzięczna

www.surveymonkey.com/s/soa1k.

Zgromadzone informacje posłużą do analizy rynku e-usług w Polsce i będą podstawą do wydania publikacji naukowej w 2013 r.

Dziękuje!
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:16   #127
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Question tanie wakacje

Czy na prawdę da się spędzić tani wypoczynek za granicą ? Swego czasu wszędzie trąbili o tym, że można podróżować za grosze, a ja nawet nie wiem jak się do tego zabrać.
Ciekawi mnie to czy na prawdę da się zorganizować kilkudniowy pobyt na jakimś malowniczym wybrzeżu za np. 600 zł.
Ja nigdy nie byłam za granicą, baa wszystkie moje wakacje kończyły się na wsi u rodziny.
Teraz myślę nad jakimś kilkudniowym wypadem z TŻ za niezbyt wygórowaną cenę. Marzy mi się Hiszpania, albo jakieś wyspy Ogólnie plaża, morze, drinki
Tylko ja nawet nie wiem jak się zabrać do planowania takiej podróży... macie jakieś doświadczenia w tanim podróżowaniu?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 15:48   #128
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Czy na prawdę da się spędzić tani wypoczynek za granicą ? Swego czasu wszędzie trąbili o tym, że można podróżować za grosze, a ja nawet nie wiem jak się do tego zabrać.
Ciekawi mnie to czy na prawdę da się zorganizować kilkudniowy pobyt na jakimś malowniczym wybrzeżu za np. 600 zł.
Ja nigdy nie byłam za granicą, baa wszystkie moje wakacje kończyły się na wsi u rodziny.
Teraz myślę nad jakimś kilkudniowym wypadem z TŻ za niezbyt wygórowaną cenę. Marzy mi się Hiszpania, albo jakieś wyspy Ogólnie plaża, morze, drinki
Tylko ja nawet nie wiem jak się zabrać do planowania takiej podróży... macie jakieś doświadczenia w tanim podróżowaniu?
Niestety ja jestem zwolenniczką polskich klimatów. W POLSCE jest tak pięknie, ale my Polacy tego nie potrafimy dostrzec,a tym czasem nasz kraj ma tyle krain geograficznych, że każdy znajdzie coś dla siebie. Lubisz góry pojedź do Zakopanego , lubisz morze wybierz Ustkę. Naprawdę jest co podziwiać.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 16:24   #129
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Niestety ja jestem zwolenniczką polskich klimatów. W POLSCE jest tak pięknie, ale my Polacy tego nie potrafimy dostrzec,a tym czasem nasz kraj ma tyle krain geograficznych, że każdy znajdzie coś dla siebie. Lubisz góry pojedź do Zakopanego , lubisz morze wybierz Ustkę. Naprawdę jest co podziwiać.
Dziwi Cię ciekawość świata? Zakopane i Ustkę to można, przy dobrych wiatrach, zwiedzić w dwa dni (nie mówię o chodzeniu po górach czy leżeniu na plaży). Mówię tylko o tym, że młodość jest najlepszym czasem na podróże zagraniczne (jak mi strzeli 60 to napiszę, czy w tym wieku też jest fajnie ).
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 10:14   #130
ewelinap5
Raczkowanie
 
Avatar ewelinap5
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: tanie wakacje

Myślę, że z Hiszpanią może być ciężko za 600zł.
Planując jakikolwiek wyjazd musisz zacząć od znalezienia środka transportu:
- tanie linie lotnicze
- promocje na PolskiBus lub SimpleExpress (raczej duże miasta u naszych sąsiadów np Praga, Wiedeń niż plaże, ale to opcja taniego wyjazdu)
Kolejna sprawa to nocleg - spróbuj wyszukiwarki booking.com lub podobne.
To są główne koszty każdej podróży.
Gdy planuję jakąś podróż otwieram sobie strony internetowe z atrakcjami danego miasta, okolicy wybieram co mnie interesuje i tworzę mapę w Google Maps. Potem na podstawie mapy ustalam kolejność i tworzę kosztorys, w którym uwzględniam dodatkowe bilety komunikacji miejskiej, bilety wstępu do danego obiektu.
Z internetem możliwości są ogromne. Powodzenia
__________________
W poszukiwaniu ciekawych miejsc: www.podroze-ep.blogspot.com
ewelinap5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 11:44   #131
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: tanie wakacje

Ja myślę, że nawet jak czasem można znaleźć bardzo tani bilet to na miejscu (tym bardziej w popularnych miejscach) noclegi tanie nie są, nie mówiąc już o drinkach, a jeść też coś trzeba. Musisz wziąć pod uwagę, że będziesz musiała się dostać z lotniska itp. Myślę, że 600 zł to niestety za mało.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 13:43   #132
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: tanie wakacje

ile wg was taka podróż może kosztować ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 14:21   #133
ewelinap5
Raczkowanie
 
Avatar ewelinap5
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: tanie wakacje

Ciężko odpowiedzieć: Ile, bo wpływa na to wiele czynników.
Przede wszystkim wybór miejsca i sposobu transportu, czy znajdziecie jakąś promocję ile wydacie na dodatkowe atrakcje, nawet termin jest istotny - w sezonie wakacyjnym czy w weekend trudniej znaleźć tanią ofertę na nocleg.
Wyjazd do Hiszpanii czy na jakieś ciepłe wyspy to spory koszt i potrzeba na niego więcej czasu.
Skoro nigdy nie byłaś za granicą to może spróbujcie jednak wybrać się na jakieś 3-4 dni gdzieś bliżej.
__________________
W poszukiwaniu ciekawych miejsc: www.podroze-ep.blogspot.com

Edytowane przez ewelinap5
Czas edycji: 2013-01-20 o 14:25
ewelinap5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 18:34   #134
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: tanie wakacje

Moja kolezanka z ostatnie wakacje sama ze znajomymi zorganizowala wyjazd do Hiszpanii. Niestety nie ma szansy aby za 600 zl wyjechac na wakacje .
Korzystala z HRS (noclegi) i tanich linii lotniczych. Na miejscu wynajeli samochod z wypozyczalni, ktora znalezli przez internet. Mieli rozplanowany kazdy dzien praktycznie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 16:54   #135
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: tanie wakacje

nie wiem ile masz lat i czy jesteś zdecydowana na autokar. ale jeśli np. jesteś studentką albo nie przeszkadza Ci długa podróż w autokarze. to porozglądaj się za ofertami studenckimi. no i napewno nie w środku lipca. ale początek czerwca albo przełom września.
i za 600 może Hiszpanii nie będzie.
ale około 700 złotych można np. wynaleźć grecje, typu autokar, ubezpieczenie, nocleg 7 nocy.

więc musisz się liczyć że dodatkowa kasa wyjdzie na wyżywienie i inne atrakcje.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:34   #136
kamnowa32
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: tanie wakacje

No i jest przecież couchsurfing - podróż za jeden uśmiech, dosłownie i w przenośni... Ale to oczywiście zupełnie inna opcja podróżowania - nie wiem, czy Cię zainteresuje, możesz sprawdzić. Dopiero się zagłębiam w temat, wczoraj założyłam konto, ale myślę, że to naprawdę super opcja. Mam nadzieję, że w wakacje w końcu uda mi się przetestować osobiście.
kamnowa32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 10:29   #137
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: tanie wakacje

Bardzo tanie loty są np. do Barcelony (głównie z Warszawy - tzn. z innych miast też są, ale z Wawy najtańsze; polecam skyscanner). Więc załóżmy że kupisz bilety w obie strony za 300 zł, nocleg powiedzmy 15 euro/dobra (w hostelu, poza sezonem), jedzenie - hmm, nie wiem, 50-60 euro/tydzień? (jeśli będziecie oszczędzać). Komunikacja miejska załóżmy 15 euro. Czyli za jakiegoś tysiaka (zł) z kawałkiem można bardzo oszczędzając wyjechać do Hiszpanii

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Niestety ja jestem zwolenniczką polskich klimatów. W POLSCE jest tak pięknie, ale my Polacy tego nie potrafimy dostrzec,a tym czasem nasz kraj ma tyle krain geograficznych, że każdy znajdzie coś dla siebie. Lubisz góry pojedź do Zakopanego , lubisz morze wybierz Ustkę. Naprawdę jest co podziwiać.
Niestety, ale w Polsce nie poznasz innych kultur, języków, smaków itp. itd. Nie mówiąc już o permanentnym braku słońca

Tzn. ja po Polsce TEŻ podróżuję i uważam, że jest piękna, żeby nie było
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 00:10   #138
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez zigazag Pokaż wiadomość
No tak ale za takiego tysiaka masz też wczasy w hiszpanii lub chorwacji orgaznizowane przez bp. A tutaj masz przynajmniej pewność ze nocleg i jedzenie będzie. Ale wiadomo - co kto lubi ja ostatnio byłam w chorwacji właśnie na takich wczasach i sobie chwalę. A mój portfel wcale nie ucierpiał !
Nie każdy ma jaranko na plażowanie nad morzem (za tysiaczka to sobie raczej nie pozwiedzaliście). Za to za tysiaczka to można mieć bardzo fajny trip Wilno-Ryga-Tallin-Helsinki - najwięcej pożrą bilety na prom, ok. 150-200 zł. Resztę można złożyć za ok. 100 zł/osoba. Hostele 50 zł nocka /maks. W Helsinkach nie nocujemy i nie potrzebujemy kasować biletu. Pozostałe miasta mają przyjemne ceny, więc za te 600-700 zł to można te kilka dni coś zobaczyć ciekawego
Ale co kto woli, jedni lubią BP, inni są sami sobie BP, jeszcze inni mają fajnych znajomych, co ich ze sobą zabierają i ogarniają. Ja osobiście jestem mega zwolenniczką samodzielnych wypraw i prędzej umrę, niż pojadę z BP gdziekolwiek (no dobra, na chwilę obecną, za 50 lat może mi się zmieni)
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:13   #139
womanontheway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 198
Dot.: tanie wakacje

hey Dziewczyny, moze ja cos dodam od siebie. Jezdzilam za grosze, ale 600zl teraz to chyba moze byc za malo. Za 800 juz predzej ( jesli to Maroko/ Wyspy kanaryjskie). Z takimi srodkami zwiedzalam Maroko, Turcje, wyspy kanaryjskie

1. Ryanair lub wizzair. Poszukaj biletow, tanich. Czesto bylo tak ze na Teneryfe czy Lanzarote lecialam przez Mediolan/ Madryt bo bylo tanio. Mialam trase np. do Maroka: Poznan- Milan- Madryt- Maroko. No i tylko bagaz podreczny

2. Na miejscu Couchsurfing. Nie bede sie rozpisywac o tym. jesli nie: hostelworld.com

3. Jedzenie w marketu albo stragany, oszczednie.

Udanych podrozy!
__________________
podróze http://womanontheway.wordpress.com/


fitness blog: http://elizasylwia.blogspot.ie/
TRENUJE...WSZYSTKO CO SIE DA
bylo: 82kg, jest 58kg
womanontheway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 11:50   #140
trzyfuntylnu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 59
Dot.: tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez malczikowski Pokaż wiadomość
Groupon Groupon i jeszcze raz groupon!
Oferty z groupona zazwyczaj są lekko mówiąc średnie.
trzyfuntylnu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 09:55   #141
Peppa 3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 36
Dot.: tanie wakacje

link do ankiety - prośba o wypełnienie - usuwam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-02-20 o 12:04
Peppa 3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 14:09   #142
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez zigazag Pokaż wiadomość
A tutaj masz przynajmniej pewność ze nocleg i jedzenie będzie.
Po ostatnich bankructwach biur podróży to raczej nie kojarzą mi się one z pewnością Jak jedziesz sama to też masz pewność że jedzenie będzie (bo niby czemu nie?), nocleg oczywiście może się wykrzaczyć, ale nie demonizowałabym
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:21   #143
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: tanie wakacje

Nie musisz jechać z biurem, żeby mieć jedzenie wliczone w cenę, nawet np na booking.com możesz sobie taką wersję ustawić, żeby mieć zapewnione posiłki.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:53   #144
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Nie musisz jechać z biurem, żeby mieć jedzenie wliczone w cenę, nawet np na booking.com możesz sobie taką wersję ustawić, żeby mieć zapewnione posiłki.
Dokładnie. Poza tym trzeba uważać, gdzie się jedzie, sprawdzać opinie, bo można się, łagodnie mówiąc, rozczarować jakością (świeżością, różnorodnością) jedzenia. Dla mnie gwarancja posiadania jedzenia na miejscu nie jest najistotniejsza, lubię sama sobie wybierać na miejscu lokalne jedzenie.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:57   #145
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dokładnie. Poza tym trzeba uważać, gdzie się jedzie, sprawdzać opinie, bo można się, łagodnie mówiąc, rozczarować jakością (świeżością, różnorodnością) jedzenia. Dla mnie gwarancja posiadania jedzenia na miejscu nie jest najistotniejsza, lubię sama sobie wybierać na miejscu lokalne jedzenie.
mam podobnie, bo nie chciałabym być uzależniona od posiłków, żeby wracać na nie do hotelu, jem gdzie chcę i co chcę
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 13:55   #146
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: tanie wakacje

Cytat:
Napisane przez zigazag Pokaż wiadomość
Malgos i AsiaAsia - no przecież wiadomo, że jedzenie nie jest głównym punktem programu. Mówię tak ogólnie. Ja nie mam nic przeciwko podróżowaniu z biurem podróży jeżeli jest sprawdzone i pewne. Wiem, że takich jest pewnie nie za dużo, ale ja akurat mam....
I jeżeli chcę to pojadę z biurem...a jak nie to pojadę sama....z jedzeniem lub bez
wybacz, nie chciałam zabrzmieć oceniająco, to była taka moja luźna opinia, ja po prostu tak do tego podchodzę i na szczęście mój tż również... każdy podróżuje tak jak mu się podoba i ja to rozumiem, chociaż czasami myślę, że jak ktoś pojedzie raz czy dwa razy samemu, to później częściej wybiera taki rodzaj organizacji, ale na każdy wyjazd zbiera się bardzo wiele czynników i tak jak mówisz każdy robi tak jak chce
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 22:23   #147
imakaszu
Raczkowanie
 
Avatar imakaszu
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
Dot.: tanie wakacje

Są różne wersje taniego podróżowania - ja pojechałam za 5 euro do Grecji, ale jeżdżę stopem i to dlatego (jak ktoś chce się wczytać, polecam bloga - link w podpisie pod postem).

Ale jak ktoś się boi to można po prostu ogarnąć tanie loty na mlecznepodroze.pl (na przykład Włochy czy Chorwacja za 200zł w obie strony). Pola campingowe też można znaleźć w śmiesznie niskich cenach.

Polski Bus też ma całkiem tanie przejazdy. Ja z Wenecji za 290zł dojechałam. Wakacje można spędzić prawie za darmo, trzeba po prostu dobrze szukać.
__________________
.
! autostopem po świecie - www.podrozezajedenusmiech.pl !


Wszystko o Tanich Lotach - jak ich szukać? http://www.podrozezajedenusmiech.pl/...zukiwania.html
.
imakaszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 15:10   #148
rybkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 38
Dot.: tanie wakacje

Przychylam się do postu powyżej a od siebie dodam jeszcze, że zamiast płacić za nocleg można wypróbować couchsufing. W takim wypadku pozostają nam koszty jedzenia (a też nie zawsze jeśli trafi nam się wyjątkowo gościnny couchsurfer.
rybkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 22:51   #149
pieronek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: tanie wakacje

timeshare jest jakąś opcją tanich wakacji przy porównaniu do wyjazdów np. 5 lat z rzędu. Biorąc pod uwagę standard i komfort stosunek cena/jakość jest na najwyższym poziomie
pieronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 12:31   #150
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Tanie biura podróży, strony www

Z jakim biurem / gdzie szukać tanich wycieczek do Turcji / Tunezji ?

Wiem ze moje koleżanki w okresie sierpień a druga we wrześniu poleciały do turcji (miasto na A.) za 800 zł all inclusive do 4 gwiazdkowego hotelu... A teraz szukam już sporo czasu wycieczek do turcji w tym okresie w różnych biurach podrózy i najtaniej od osoby to 1 700 zł.


Ma ktoś doświadczenie, może mi podpowiedzieć gdzie zarezerwować, jakie biuro podróży, ile wcześniej?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-15 11:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.