Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 22:31   #91
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
tak to ogladam co gromadzisz i mysle sobie ze czasami szkoda ze nie ma karmy

Podziwiam cie za cierpliwosc

Swoja droga sprobuje moje dziwne pseudomineraly z ebaya sprasowac


jak się sypia po 2-4 godziny na dobę od kilku lat, to cos trzeba z wolnym czasem robic a że z natury lekko pedantyczna jestem, to sobie porządkuję takie rózne rzeczy, żeby potem nie latać i nie szukać
coś za dziwne minerały na ebayu kupiła? pochwal się
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 22:58   #92
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

http://cgi.ebay.co.uk/36-bare-eyesha...3A1|240%3A1318

to

juz od miesiaca mam ale dalej nie wiem jaki maja sklad, wiem tylko cieni:/

sama nie wiem co z tymi podkladami i rozami zrobic, w sumie moze wystawic na targowisko? wzielam je ale nie bede chyba uzywala. alo oddam komus o ile nie bedzie sie bal uzywac. sprzedawca dostal ode mnie negatywny komentarz za to ze nie moglam sie doprosic skladu.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 23:04   #93
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

zawsze moga posluzyc do prob jaki preparat oprocz mm, biosilku i alko sluzy do prasowania.. :p
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 23:08   #94
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

nie no, cienie sa nawet spoko, tej reszty chyba nie bede uzywac. w szczegolnosci ze najjasniejszy podklad jest za ciemny. nie powiem - zly nie jest, ale za ciemny.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 23:23   #95
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

sabbatha- mnie by było szkoda oddawać, tak jak pisze lele- ja bym uzyła do testów prasowalniczych
Moje oczy nie są szczególnie wrażliwe, a tyle kolorów do sprasowania na pewno bym nie oddala

własnie sobie pomyslalam, ze zamiast czekac znowu 2 tygodnie na nową paletkę, kupię sobie na allegro takie zestawy manhattan road trip - paletka na 6 cieni za 5 zł
manhattana nie lubię, więc od razu poleci do kosza wydłubany z foremek, a ja będę miała za grosze 2 paletki na 12 cieni- czyli akurat tyle, ile mam sypkich NYX-ów

podobają mi się też te :
http://www.allegro.pl/item543632423_...miss_rose.html
trochę kiczowate, ale na swój sposób urocze
ale miejsce tylko na 4 cienie, a to dla mnie za mało

ps. jezeli naruszyłam regulamin podając link do aukcji allegro, to przepraszam... Jakby co, to mogę usunąć.. Ale dodam, ze to ani moja aukcja, ani nikogo ze znajomych i nie promuję w żaden sposób tej aukcji..
może powinnam w takim razie wkleić samo zdjęcie...?
Kurczę, muszę doczytać regulamin

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-30 o 23:26
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 23:28   #96
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

ja mam na 12 paletke;]

ale ja mam male;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 00:06   #97
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Dziewczyny poradźcie mi.
Zrobiłam sobie mm w proporcjach 1 łyżeczka gliceryny 3 łyżeczki wody i wyszła mi konsystencja wody, bardzo bardzo rzadkie, szczerze powiedziawszy myślałam że to będzie troszkę gęstrze o konsystencji powiedzmy rzadkiego kremu. Czy ja coś źle zrobiłam czy to ma takie być?
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 00:57   #98
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie mi.
Zrobiłam sobie mm w proporcjach 1 łyżeczka gliceryny 3 łyżeczki wody i wyszła mi konsystencja wody, bardzo bardzo rzadkie, szczerze powiedziawszy myślałam że to będzie troszkę gęstrze o konsystencji powiedzmy rzadkiego kremu. Czy ja coś źle zrobiłam czy to ma takie być?
wszystko zrobiłas dobrze, tylko ilosc spooora jako iz nie mozna przechowywac tego dluzej niz 2 tygodnie, to pewnie nie dasz rady tego zuzyc...
To wyglada jak woda po wymieszaniu... I w takiej konsystencji tego uzywamy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 01:49   #99
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

aha no to dobrze, no nie szkodzi, wlałam to w pojemniczek bo brokacie.
Robiłam już testy na ręcę. Używałam cieni słabo napigmenotowanych, różnica była kolosalna.
Z zieleni bardzo bladej, takie biało zielonej wyszedł mi kolor mocny trawiasty, a z ledwo widocznego różu wyszedł mi prawie czerwony. Jestem bardzo zadowolona muszę jeszcze tylko przetestować jak będą się zachowywać cienie po kilku godzinach.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 01:57   #100
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
aha no to dobrze, no nie szkodzi, wlałam to w pojemniczek bo brokacie.
Robiłam już testy na ręcę. Używałam cieni słabo napigmenotowanych, różnica była kolosalna.
Z zieleni bardzo bladej, takie biało zielonej wyszedł mi kolor mocny trawiasty, a z ledwo widocznego różu wyszedł mi prawie czerwony. Jestem bardzo zadowolona muszę jeszcze tylko przetestować jak będą się zachowywać cienie po kilku godzinach.
prawda, że fajna zabawa z odkrywaniem swoich cieni na nowo
tylko nie zapomnij o bazie na powieki, bez tego ani rusz przy używaniu mixing medium...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 04:11   #101
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

cienie są mniej trwałe z mm bez bazy?
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 11:01   #102
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

ja wczoraj pseudomineraly ebayowe po rece troche pomizialam no i masaaakra. zdecydowanie sprasuje czesc
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 19:06   #103
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Zrobiłam
Zrobiłam stosunek 1:3 i jak na razie mi odpowiada, pewnie będę eksperymentować, ale polecam taką proporcję. Wlałam do atomizera i zraszam pędzelek już po nałożeniu cienia (na pędzelek). Mam parę takich cieni, które są słabo napigmentowane, a przy rozcieraniu praktycznie zupełnie tracą kolor, a teraz ten problem znika To naprawdę działa, polecam.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 23:00   #104
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

ja nie zrobie bo nie mam do czego wlac... w koncu sie moze jutro za to zabiore
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:26   #105
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

prasuje cien sypki bell - on powinien przy mieszaniu mixing medium domowym wygladac jak rtec?

sprobuje z tym plynem do soczewek, jestme soczewkowcem wiec plynu ci u mnie pod dostatkiem;]

a co do palet - proponuje zakup np ruby rose

ja mam taka malutka paletke z cieniami i je wydlubie i tak wygladaja jak ruby rose;d

http://allegro.pl/item522556398_cien...bleu_star.html

to by mozna bylo wydlubac

edit: wymieszalam innego bella z plynem do soczewek - zachowywal sie przy mieszaniu identycznie jak mm. Ide go podsuszyc na prostownicy. Drugi cien niestety jest w pudelku wiec schnie na kaloryferze (ciezko bylo mi wypraske wyciagnac)

A mi zostaly takie male glutki (kuleczki jak rteci) ale nie mialam cierpliwosci ich dokladnie wymieszac

edit: sprasowalam tego bella z plynem do soczewek, na szybko, nie mam czym scisnac bo kwadratowa wypraska (wezme nastepnym razem jakis plastik i wytne, bo mam jeszcze integrowe wypraski i inne kwadratowe) - ubilam tez na szybko. Nawet to wyglada. Ciezko jest to generalnie wymieszac, poza tym trzeba miec duzo czasu i cierpliwosci zeby wypraske cala wypelnic (ja mam tak do poziomu1/3 wypraski)

edit: cienie wymieszane z plynem sa miekkie, bardzo dobrze sie je nabiera, trzeba dosc delikatnie zastanawiam sie nad dodaniem do nich kropli gliceryny (do plynu) - nie mam kroplomierza i latwiej mi plyn dozowac niz gliceryne sprobujemixing medium z plynem zrobic, bo i tak nie zuzywam nigdy calej butli
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-02-01 o 16:29
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:42   #106
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

ja sprasowałam nyxa purple i jakiegoś vollare - nyx wyszedł zbyt lejący a vollare za twardy

tak apropo, puste pansy http://cgi.ebay.com/15-empty-26mm-ey...3%3A2|294%3A50
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:01   #107
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

ale jak sie sprasuje to mozna jeszcze powalczyc jak macie cien! ja np mialam za bardzo przyczepiajacy sie do palca wiec go skruszylam i dodalam plyn jeszcze raz (chyba musi byc bardziej mokry i dobrze rozmieszany bo inaczej nie chce wyschnac )

A w ogole Cathy gdzie ty jak walczymy z cieniami
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:38   #108
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość

A w ogole Cathy gdzie ty jak walczymy z cieniami
hi hi pizzę robię i w międzyczasie podglądam sobie Wasze zmagania

Wracając do tematu- mówiłam, że prosto nie będzie, tym bardziej, że każdy cien zachowuje się zupełnie inaczej, więc gotowej recepty nie ma...
I odkryłam jeszcze jedno- sypańce NYX-a zachowują się lepiej, jeżeli konsystencja po rozmieszaniu będzie o krok przed wyglądem rtęci, czyli mówiąc inaczej- jeszcze nie tak zupełnie błyszcząca i lejąca, ale już nie taki calkiem zmoczony proszek..
No i ja wyprasowałam kolejny cień NYX-a uzywając płynu micelarnego Ziaji
Dodałam do foremki mieszankę gliceryny z płynem (pół łyżeczki płynu Ziaji i 1 kropla gliceryny)... Wyszedł całkiem dobrze, tylko sprasowałam maleńką ilość, na samym dnie foremki taka odrobina,więc nie wygląda to dobrze, ale chciałam tylko sprawdzić, a szkoda mi było więcej cienia na test

a co do pansów (czyli foremek), owszem, fajne i tanie, tylko gdzie to powsadzać Do tego jednak paletka się przyda.. Ja na razie zamówiłam kolejną ze starsmakeupheaven, ale bez foremek, na moje lecące do mnie trójkowe NYXy (w sumie 8 po 3, czyli 24 sztuki pojedynczych cieni).

A na prasowańce w koncu chyba kupię cos na allegro i powydłubuję...tylko żeby znaleźć jeszcze jakąś estetyczną paletkę na przynajmniej 12 sztuk i niedrogą... Nic mi się nie podoba ... A jak mi się podoba, to koszt taki, że szkoda mi by było cieni z palety do kosza wyrzucić

sabbatha- mówisz, że nie masz kroplomierza... A nie została Ci jakaś buteleczka po kroplach do oczu, do uszu, do nosa ? Ja własnie swoją szklaną wypłukałam w spirytusie i nadaje się do odmierzania gotowej mieszanki w kroplach idealnie
A moja kupiona z kroplomierzem leży w kącie, bo jakoś mi za duże krople z niej wypływają

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-01 o 18:41
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:46   #109
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

hm ale one sie nie odkrecaja, zasysasz te wode?

Okresl jaka powinna byc konsystencja? Wydaje mi sie ze lepiej trochę bardziej wodnistą niż gęstą?

Od razu mówię, że faktycznie lepiej jak najdokładniej wymieszać, bo jak sa malutkie nawet kuleczki z cienia to zle wysycha

Ja z racji tego ze mam duzo vollare to zacznę wydłubywać powoli cienie z paletki 12stki z uk

W sumie jak mieszam z plynem do soczewek nie potrzebuje kroplomierza

Do następnych dodam ciut gliceryny
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:56   #110
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
hm ale one sie nie odkrecaja, zasysasz te wode?

Do następnych dodam ciut gliceryny
ja mam takie, które się odkręcają Ale nazwy Ci już nie podam, bo jak wyparzałam buteleczkę, to i naklejka poszła do śmieci oczywiscie

A wlasnie się zorientowałam, że mam w domu mnóstwo olejków zapachowych i one też mają taką zatyczkę, przez którą krople całkiem ładne wypływają... Tylko, że mi więcej buteleczek z kroplomierzem nie trzeba ...

Co do konsystencji- nie pomogę Ci, bo sama robię to metodą prób i błędów, ale na pewno nie może być ani za rzadka ani za gęsta- no i sprasowanie, czyli dociśnięcie cienia czymś to podstawa, bo inaczej nic z tego nie będzie Jeżeli masz kwadratowe foremki, to może poszukaj jakiejś grubszej tekturki, albo kawałka plastiku, który będziesz mogła dociąć do kształtu foremki, a potem i tak owijasz go w szmatkę i dociskasz...

Wydaje mi się, że bez odrobiny gliceryny (ale naprawdę odrobiny) ciężko jest uzyskać sensowny efekt, bo wtedy cienie są po prostu zbyt miękkie i dalej się osypują (a przeciez prasujemy po to, żeby tego uniknąć )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:59   #111
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

ja zrobilam bez gliceryny i sie trzymaja fajnie w foremce (sam plyn do soczewek) - docisnelam chwilke tekturką którą dociskałam czymśtam - i jest fajnie. Drugmix za to schnie i schnie, zobacze co rano bedzie. Niestety tego nie przysusze prostownica bo foremka jest w opakowaniu


edit: sprasowalam 3 cienie z ebaya - jesli wyjda to beda idealne do ingekrowych foremek;d
do kazdych uzylam innej mieszanki

do jednego mniej wiecej 1:3, do drugiego 1:5 a do trzeciego sama gliceryne
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-02-01 o 21:47
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:56   #112
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Jak najlepije nakładać mixing medium?
1.Nakładając mm na powieke i potem maziać powiekę?
2.Nakładając cień na pędzelek a potem prysnąć na niego z atomizera i wtedy na powieke?
Czy może macie jakieś sposoby dające lepsze sposoby?
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:58   #113
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

sabattha... z samą gliceryną zmieszalaś Oj, nie wróżę sukcesu
KochamMichasia.. w pierwszym wątku są opisane różne sposoby aplikacji, a do tego, jak nakładać u siebie, każda z nas musi dojśc sama, bo każdej odpowiada inny sposób...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:02   #114
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

w sumie to i tak nie szkoda mi tych cieni, wymieszalo sie ladnie teraz sie grzeja na prostownicy. Swoja droga straszny syf robie mieszajac (w dodatku robie to wsuwka )
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:13   #115
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
w sumie to i tak nie szkoda mi tych cieni, wymieszalo sie ladnie teraz sie grzeja na prostownicy. Swoja droga straszny syf robie mieszajac (w dodatku robie to wsuwka )
żebyś Ty widziała, jak moje biurko wyglądało, gdy się pierwszy raz zabralam za prasowanie, to byś nic nie mówiła o swoim syfie Nie tylko biurko, ale i ja cała się wysmarowałam sypkimi cieniami, bo zachciało mi się je przesypywać, mieszać itd
nawet bluzka połyskiwała pięknym pyłkiem
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:15   #116
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

ja siedze w starych ciuchach i mieszam na duzym woreczku strunowym;d oczywiscie zdazylam powycierac wsuwke w ciuchy zamiast w papier no ale coz

kontrola cieni numer 1... brb;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:21   #117
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

eee...to Ty fachowo się do tego zabrałaś A ja prosto z marszu, w tym, w czym byłam, zabrałam się do mieszania... A później tego gorzko żałowałam, zwłaszcza, jak mi cień leishi w kolorze turkusowym na spodnie poleciał, a ja zamiast pomyśleć, to próbowałam go zetrzec, wcierając go tym samym w spodnie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:35   #118
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

a bo ja po domu chodze w starym dresie ;]


sama gliceryna nie dziala, pierwszy test tez taki sobie, 1:5 chyba lepiej wyszlo niz 1:3 sprobuje je doprasowac;d


edit - oba zachowuja sie tak samo, trzeci probuje ratowac. Zastanawiam sie jak to zrobic zeby miec prawie pelna foremke bo znowu mam tak do polowy...

ja teraz wycielam ze sztywnego plastiku ksztalt i dociskalam takim gumowym kopytkiem do odsuwania skórek. nie chce mi sie czekac i kombinowac z imadlem ;]

a, zauwazylam jedna rzecz - cienie sprasowane z domowym mm trzymaja sie o wiele dluzej! nie nakladalam bazy i trzymaja sie juz pare godzin, a przedem nalozylam tez bell na mm samo na oko to sie zrolowal. ot - ciekawostka ;] ale to jeszcze sprawdze
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-02-01 o 22:45
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 23:08   #119
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

podsumowujac

3 cienie wyszly, 2 nie, proporcja 1:3 lub 1:5 jest sluszna. Brakuje mi cierpliwosci i nie wiem czy sie jeszcze bede tym bawila ;d Poeksperymentowałam i chyba wole sie babrac z sypancami;d

A, cien z samym plynem jest fajnie zrobiony
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 21:13   #120
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Mixing medium, prasowanie cieni, tworzenie palet- wszystko, co trzeba wiedzieć

zgadnijcie co robie:/

kurde wyszly mi dwa cienie super no i trzeci chce do kompletu do pudeleczka po inglot integra - wymieszalam ladnie ciemny braz z czernia i bedzie mi pasowal do pozostalych cieni i walcze z nim i walcze;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-17 00:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.