Constar- kupicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-20, 11:53   #1
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Angry

Constar- kupicie?


Ostatnio podczas zakupów zauważyłam, że wędliny Constar wróciły na sklepowe półki... Jak myślicie- zmieniło sie cos od ostatniej "afery"? Ja nigdy nie kupię niczego tej marki . Mam świadomość, że pewnie wiele rzeczy jest produkowanych w sposób ohydny i niehigieniczny, nie tylko te wędliny, ale jakoś niewiedza nie jest tak bolesna... A jakie jest Wasze zdanie?
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:31   #2
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Constar- kupicie?

Ostatnio widziałam następujący plakat reklamowy: "Constar - prawdopodobnie najlepiej kontrolowany zakład w Polsce". Jak widać nawet z takiej afery można wyciągnąć korzyści
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 12:39   #3
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Constar- kupicie?

Mi jednoznacznie slowo "constar" kojarzy sie z zielonymi szynkami..wiec gdy zobacze w sklepie metke tej formy, to tylko usmiechne krzywo.
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 15:33   #4
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Constar- kupicie?

Constar to jedna marka pod którą tworzy ta firma.Jak była afera to przestali produkować pod szyldem Constaru,ale pod innymi nadal tak Ogólnie chyba tylko domowy ubój dalej nam całkowitą pewność tego co jemy.Znam wielu ludzi,którzy pracują w zakładach mięsnych i Constar nie jest jednyny.Ale to wszystko nie dotyczy tylko wędlin-o czym kiedyś był już wątek na Wizażu ze słynnym słokiem keczupu,w którym były robaki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 15:46   #5
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Constar- kupicie?

Nati za to ten domowy ubój jest zakazany Oczywiście w sprzedaży. Bo nasi urzędnicy uważają, że takie mięso jest własnie najgorszej jakości
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 15:54   #6
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Constar- kupicie?

Cytat:
Napisane przez Marzusia
Nati za to ten domowy ubój jest zakazany Oczywiście w sprzedaży. Bo nasi urzędnicy uważają, że takie mięso jest własnie najgorszej jakości
Bo oni się przezabawni Im mniej E coś tam coś tam to gorzej wg nich
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 16:00   #7
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Constar- kupicie?

A ja widziałam ich reklamę z hasłem "Dzięki Wam jesteśmy lepsi" raczej mnie to nieprzekonuje żeby kupować ich produktów
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 16:36   #8
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Constar- kupicie?

u mnie też ostatnio pojawiły się na półkach produkty firmy constar przy pierwszym podejściu zrezygnowałam z kupna ale na drugi dzień już się nie zawachałam po takim rozgłosie jakim zafundowała im telewizja tvn reklama ich jest jak najbardziej wiarygodna
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 16:53   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Constar- kupicie?

Przyznam się szczerze, że zawsze lubiłam Constar, a szczególnie ich szynkę konserwową Z mojego rodzinnego miasta do Starachowic, gdzie firma się mieści mam 20min samochodem, więc Constar jest dla mnie jakby swojską marką (tak samo jak Majonez Kielecki ) i mocno się zdziwiłam, gdy ta afera wyszła na jaw W związku z nią faktycznie marka zniknęła ze sklepów, a teraz szeroko się reklamuje hasłami, który już dziewczyny wyżej wyspisały. I przyznam, że mnie one przekonują Przecież Constar nie może sobie teraz pozwolić na kolejną wpadkę, bo wtedy na pewno byłby już przegrany. Dlatego myślę, że warto im zaufać. W końcu to nie pierwszy i nie ostatni zakład, w którym robi(ło) się różne przekręty, tyle, że oni zaliczyli wielką wpadkę. A ile jest takich zakładów, którym nadal się udaje coś ulepszyć niecnymi sposobami??
Także ja Constar kupię, jeśli tylko będzie w sklepie, bo przyznam się szczerze, że jeszcze nie widziałam od czasu afery. Nie żebym specjalnie szukała ich wędlin, ale zakupu po prostu nie wykluczam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:05   #10
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Constar- kupicie?

Nie jem wędlin z folii, mięsa w puszkach itp. dlatego ja nie sięgne po te produkty tak jak nie sięgałam po nie wcześniej.
Moi rodzice co jakiś czas kupują ćwiartkę świni i mamy zapas mięsa w zamrażarce, robione są tradycyjne szynki i kiełbasy. Oczywiście kupujemy też wędliny w sklepach, ale nigdy nie te w foliach

Ups, skłamałam - mam słabość do parówek Morlinek w folii
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:12   #11
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Constar- kupicie?

Co do zaufania w takich przypadkach - pamiętacie aferę z brytyjską wołowiną? Okazuje się, że przez zaostrzone kontrole i chęć powrotu na rynek, obecnie jest to najlepsza wołowina na rynku.

Niestety u mnie nazwa "Constar" nie budzi zaufania.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 17:19   #12
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Constar- kupicie?

Cytat:
Napisane przez konfitura
Nie jem wędlin z folii, mięsa w puszkach itp. dlatego ja nie sięgne po te produkty tak jak nie sięgałam po nie wcześniej.
Moi rodzice co jakiś czas kupują ćwiartkę świni i mamy zapas mięsa w zamrażarce, robione są tradycyjne szynki i kiełbasy. Oczywiście kupujemy też wędliny w sklepach, ale nigdy nie te w foliach

Ups, skłamałam - mam słabość do parówek Morlinek w folii
Ale przecież Constar to nie tylko wędliny czy mięsa w folii, puszkach itp. Ja osobiście też tego typu rzeczy nie jadam (i jakoś Constaru mi się w oczy nie rzuciły), a Constar do tej pory jadłam. Są wędliny czy parówki na wagę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:21   #13
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Constar- kupicie?

Ja uwielbiam parowki z Constara.Po tej aferze przestalam jesc parowki bo tylko te lubie.Ciesze sie ze Constar wrocil i teraz na pewno bedzie sie staral zeby wszystko bylo wporzadku.
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:23   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Constar- kupicie?

Cytat:
Napisane przez konfitura
Nie jem wędlin z folii, mięsa w puszkach itp. dlatego ja nie sięgne po te produkty tak jak nie sięgałam po nie wcześniej.
Moi rodzice co jakiś czas kupują ćwiartkę świni i mamy zapas mięsa w zamrażarce, robione są tradycyjne szynki i kiełbasy. Oczywiście kupujemy też wędliny w sklepach, ale nigdy nie te w foliach

Ups, skłamałam - mam słabość do parówek Morlinek w folii
Tu u nas jest tak,że u mojej mamy w pracy ktoś zna jakiegoś super rzeźnika i jak akurat zabija świnię to on zbiera zamówienia kto ile czego chce i tym sposobem mamy mięsko w domu plus jeszcze kupujemy w takim małym,rodzinnym zakładzie wędliniarskim do którego mamy zaufanie-przynajmniej te wędliny jak ich nie będziemy długo jeść to zaczynają się psuć,a nie jak te sklepowe-wiecznie dobre (coś alla plastikowe owoce).

Ogólnie to jest zabawna sytuacja jak człowiek nauczony non stop jedzenia sklepowych wędlin spotyka się z takimi wyrobami domowymi.Wszystko jest inne począwszy od wyglądu,zapachu,a następnie smaku jedzenia Ja zawsze lubię sobie popatrzeć na mięso mielone Biorę paczkę sklepowego i takie domowe i patrzę.Oba te mięsa są tylko podobne z nazwy i zastosowania
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:26   #15
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Constar- kupicie?

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ale przecież Constar to nie tylko wędliny czy mięsa w folii, puszkach itp. Ja osobiście też tego typu rzeczy nie jadam (i jakoś Constaru mi się w oczy nie rzuciły), a Constar do tej pory jadłam. Są wędliny czy parówki na wagę.
No tak,ale jak piszesz,że mieszkasz w okolicy to pewnie macie pełną ofertę,a w innych częściach Polski tylko to jedzonko paczkowane jest dostępne Nie spotkałam się w każdym razie z Constarem na wagę
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:33   #16
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Constar- kupicie?

Cytat:
Napisane przez natii4
No tak,ale jak piszesz,że mieszkasz w okolicy to pewnie macie pełną ofertę,a w innych częściach Polski tylko to jedzonko paczkowane jest dostępne Nie spotkałam się w każdym razie z Constarem na wagę
Od 5 lat więcej mnie tam nie ma niż jestem. Teraz mieszkam raczej w Krakowie, a i tu widziałam Constarowe produkty. Np w Hypernowej (jak jeszcze istniała) często kupowałam szynkę konserwową. Wiem, wiem w niej jest najwięcej tych kosnerwantów, ale co na to poradzić, jak ją lubię. Od czasu do czasu nie zaszkodzi...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:47   #17
ergastoplazma
Raczkowanie
 
Avatar ergastoplazma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Constar- kupicie?

Myśle, że mimo tej całej afery prędzej czy później się skusze i kupie coś z Constaru. W końcu pewnie jest tam zaostrzona kontrola i wedliny są dobrej jakości. Poza tym Constar to wierzchołek góry lodowej i na pewno jest wiele firm które odświezają wędliny, tylko się o tym nie mówi. I tak naprawde do konca nie wiemy co jemy
ergastoplazma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:58   #18
kasia82
Raczkowanie
 
Avatar kasia82
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 92
Dot.: Constar- kupicie?

Ja lubiłam parówki z constaru jednak po tej całej aferze nie widze teraz w sklepach ich produktów. I chyba sie nie skuszę
kasia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:59   #19
kasia82
Raczkowanie
 
Avatar kasia82
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 92
Dot.: Constar- kupicie?

Ja lubiłam parówki z constaru jednak po tej całej aferze nie widze teraz w sklepach ich produktów. I chyba sie szybko nie skuszę
kasia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 18:06   #20
kasia82
Raczkowanie
 
Avatar kasia82
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 92
Dot.: Constar- kupicie?

ups
kasia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 19:12   #21
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Constar- kupicie?

Mogę byc stronnicza, pochodzę ze Starachowic Na poczatku przyznam szczerze, ze to co widziałyście w TV to tylko wierzchołek góry, w Constarze zawsze działy się dziwne rzeczy jakieś trzy lata temu np. uwędził się pracownik , poniewaz zamknieto go w pomieszczeniu do wędzenia Szynki moczono w nadmanganianie potasu żeby były różowe, itp. To wszystko prawda. Ale po aferze Constar naprawdę się zmienił, mysle że hasło reklamowe najlepiej kontrolowany zakład w Polsce świetnie tu pasuje. Oni sobie nie mogą juz pozwolić na jeszcze jedną pomyłkę. I przyznam szczerze , że choć przed aferą nie kupowano u mnie w domu wyrobów Constaru tak teraz je kupujemy.
Patrząc z innej strony. bezrobocie u mnie w mieście sięga 25 %. constar dawał zatrudnienie setkom ludzi, po aferze 1/4 wyleciała na bruk.Boję się myslec co by było gdyby padł cały zakład. Podobne rzeczy robią zakłady mięsne w całej Polsce, nie wspominając juz o hipermarketach. ktos wykryl aferę, zrobił ciekawy reportaż, zgarnął kupę kasy, dyrekcja constaru wiele nie ucierpiała na pewno szybko odbiją sobie straty, może znajdą nowe rynki. wszystko fajnie. jak zwykle ucierpieli ci, których Constar był jedynym źródłem utrzymania. na szczescie zaraz obok zakładu jest kasa wypłacająca zasiłki bezrobotnym...
Ja wiem że to może ma się nijak do tematu po prostu chciałam napisać coś ze swojej perspektywy.
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 19:19   #22
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Constar- kupicie?

Cytat:
Napisane przez MagJa
Ale przecież Constar to nie tylko wędliny czy mięsa w folii, puszkach itp. Ja osobiście też tego typu rzeczy nie jadam (i jakoś Constaru mi się w oczy nie rzuciły), a Constar do tej pory jadłam. Są wędliny czy parówki na wagę.
Dla mnie Constar to przede wszystkim wędliny z folii. Nawet w supermarketach nie widzę na stoiskach mięsnych tej nazwy. Mięso, wędlinę kupuję tak jak natii4 - w zaufanych małych, takich "domowych" sklepach mięsnych Mają ubojnie, robią na miejscu wędliny i jest git.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 19:47   #23
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Constar- kupicie?

Cytat:
Napisane przez sylwónia
Mogę byc stronnicza, pochodzę ze Starachowic Na poczatku przyznam szczerze, ze to co widziałyście w TV to tylko wierzchołek góry, w Constarze zawsze działy się dziwne rzeczy jakieś trzy lata temu np. uwędził się pracownik , poniewaz zamknieto go w pomieszczeniu do wędzenia Szynki moczono w nadmanganianie potasu żeby były różowe, itp. To wszystko prawda. Ale po aferze Constar naprawdę się zmienił, mysle że hasło reklamowe najlepiej kontrolowany zakład w Polsce świetnie tu pasuje. Oni sobie nie mogą juz pozwolić na jeszcze jedną pomyłkę. I przyznam szczerze , że choć przed aferą nie kupowano u mnie w domu wyrobów Constaru tak teraz je kupujemy.
Patrząc z innej strony. bezrobocie u mnie w mieście sięga 25 %. constar dawał zatrudnienie setkom ludzi, po aferze 1/4 wyleciała na bruk.Boję się myslec co by było gdyby padł cały zakład. Podobne rzeczy robią zakłady mięsne w całej Polsce, nie wspominając juz o hipermarketach. ktos wykryl aferę, zrobił ciekawy reportaż, zgarnął kupę kasy, dyrekcja constaru wiele nie ucierpiała na pewno szybko odbiją sobie straty, może znajdą nowe rynki. wszystko fajnie. jak zwykle ucierpieli ci, których Constar był jedynym źródłem utrzymania. na szczescie zaraz obok zakładu jest kasa wypłacająca zasiłki bezrobotnym...
Ja wiem że to może ma się nijak do tematu po prostu chciałam napisać coś ze swojej perspektywy.
Myślę Sylwóniu, że to jak najbardziej właściwa perspektywa Rzadko się zastanawiamy jak fakt bojkotowania wyrobów jakiejś firmy może na nią wpłynąć oraz jak może wpłynąć na pracujących w niej ludzi. Mam nadzieję, że zakład przetrwa i że ludzie nie stracą pracy.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:12   #24
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Constar- kupicie?

Dziekuję za zrozumienie
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:20   #25
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Constar- kupicie?

Ja jednak obstawiam małe sklepiki regionalnych ubojni... W ogóle to co robia hipermarkety i Constar to jakas pomyłka spożywcza...
Moim zdaniem niekoniecznie zwyczaje firmy musza sie zmienić... może po prostu będą sie bardziej pilnować. W Polsce dużo mozna ukryć jeśli ma się odpowiednie zasoby lub\i znajomości...
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:38   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Constar- kupicie?

Cytat:
Napisane przez noemi_kh
Ja jednak obstawiam małe sklepiki regionalnych ubojni... W ogóle to co robia hipermarkety i Constar to jakas pomyłka spożywcza...
Moim zdaniem niekoniecznie zwyczaje firmy musza sie zmienić... może po prostu będą sie bardziej pilnować. W Polsce dużo mozna ukryć jeśli ma się odpowiednie zasoby lub\i znajomości...

Nie koniecznie znajomość.Firmy poprostu potrafią kantować.Np.kiedy firma ma mieć rozmowy z przedstawicielami sklepów,w których miałyby się pojawiać dane produkty to robią wędliny lepsze,super doprawione.Oni kosztują.Stwierdzają super,a jak przychodzi do produkcji to wszystko na odwal I to jest Polska właśnie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:51   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Constar- kupicie?

ludzie jedli i żyja ,wszytsko co jemy moz ebyc produkowane w ten sam sposób ,chleb odswieżany tez jest.
gorsze rzeczy ludzie jedza np. sławetne fast foody i jeszcze maja mordki zadowolone.

dobrze ,ze sprawa wyszla na jaw ,zaostrzyli kontrole i pewnie w innych firmach tez i dobrze.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:53   #28
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Constar- kupicie?

Cytat:
Napisane przez konfitura
Nie jem wędlin z folii, mięsa w puszkach itp. dlatego ja nie sięgne po te produkty tak jak nie sięgałam po nie wcześniej.
Moi rodzice co jakiś czas kupują ćwiartkę świni i mamy zapas mięsa w zamrażarce, robione są tradycyjne szynki i kiełbasy. Oczywiście kupujemy też wędliny w sklepach, ale nigdy nie te w foliach

Ups, skłamałam - mam słabość do parówek Morlinek w folii
Konfituro a wiesz, że teraz wszystkie wędliny, albo prawie wszystkie są pakowane w próżniowych opakowaniach? Nawet te co są sprzedawane na kilogramy. Tylko Panie je rozpakowują i kładą do lady bez żadnych opakować.

A tak poza tym dziewczyny jestem pewna, że nie tylko Constar robi czy robił jakieś brudne przekręty. Taka jest polska rzeczywiśtość.

Ale zgadzam się z niektórymi z Was najlepsze są te małe przetwórnie, które dbają o swoją markę w regionie. Pamiętam jak morliny były małe i mało znane. Produkty ich były naprawde świetne. A terz, iedość, że drogie, to niestety jakość też się popsuła.
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 22:08   #29
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Constar- kupicie?

Cytat:
Napisane przez Marzusia
Konfituro a wiesz, że teraz wszystkie wędliny, albo prawie wszystkie są pakowane w próżniowych opakowaniach? Nawet te co są sprzedawane na kilogramy. Tylko Panie je rozpakowują i kładą do lady bez żadnych opakować.
Nie wiem, ale zajadam albo świnię zabitą przez wuja albo mięso z zaufanego sklepu - tam też pakuja w folię?
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 00:14   #30
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Constar- kupicie?

Ja bym kupiła, choć ogólnie jem mało mięsa, wydaje mi się, że teraz faktycznie są "na celowniku" i prawdopodobnie ich produkty są lepsze niż konkurencji.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.