W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 19:09   #2761
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

rozumiem Lena wiem ze masz racje ale dla mnie to jest cos tak nowego ta sytuacja ze az dziwnego,nie wiem czy potrafie mu na to pozwolic i tym bardziej czy tego chce,bo wlasnie nie chce czuc sie winna czy zeby sie mial martwic przeze mnie.ehhh
ale chyba bede musiala pozwolic skoro chce z nim byc,a to ze biore jest czescia mnie
shit:/
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2009-10-31 o 19:11
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 19:24   #2762
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
rozumiem Lena wiem ze masz racje ale dla mnie to jest cos tak nowego ta sytuacja ze az dziwnego,nie wiem czy potrafie mu na to pozwolic i tym bardziej czy tego chce,bo wlasnie nie chce czuc sie winna czy zeby sie mial martwic przeze mnie.ehhh
ale chyba bede musiala pozwolic skoro chce z nim byc,a to ze biore jest czescia mnie
shit:/

Lenka ma racje. Widac, ze mu zalezy, skoro martwi sie o Ciebie i uwaza, ze to tez jego problem. Moj Tz czasem woli udawac, ze nic sie nie dzieje. Generalnie to ja od ponad roku nic nie biore i nie mam juz takich jazd jak kiedys, ale mam wrazenie, ze on nie chce nawet o tym rozmawiac, bo sie boi, ze to wroci, ze znowu bede plakac codziennie i miec ataki paniki. Nie wiem czasem mam do niego pretensje, ze rzadko sie mnie pyta jak sie czuje, ale mam takiego typa w domu nie innego. Tz rzadko mowi o uczuciach, wstydzi sie, woli pokazac albo wymyslic jakies slowo takie specjalnie dla mnie. Bardzo to lubie, ale czasem zwykle - nie wyobrazam sobie zycia bez Ciebie albo cos takiego by starczylo . Znowu sie nie na temat rozgadalam. Wybacz Bruki .
Wiesz naprawde docen tego faceta, pozwol mu sie zblizyc, bo z tego jak go opisujesz wnioskuje, ze to dobry czlowiek.
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 20:02   #2763
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Gonia a kiedy ty sie hajtasz bo nie pamietam??ja tez nie mam pojecia o formalnosciach ale jeszcze o tym nie mysle bo do wrzesnia kawal czasu-trzeba Karlusia zapytac bo ona swierza w temacie

Brooki pozwol mu na odpowiedzialnosc za Toba bedzie dobrze wierze w to-niewiem czy to pisalam ale kojarzysz mi sie z Brook z mody i bardzo ja lubie

Lenagrodzka co ty tam porabiasz w tym Sopotu?ja pije bimber z cola a smakuje jak whisky
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu

Surimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 20:26   #2764
Lenagrodzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 272
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

lubisz brook z mody? toż to latawica jedna jest!

a ja w sopotu nie robię nic,zbijam bąki,oglądam tv,popijam barszczyk z naleśnikami.. i się nudzę... chyba sie napiję czegoś mocniejszego,bo barszczyk nie "grzeje"
Lenagrodzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 20:39   #2765
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

gonia rozgadalas sie na temat wlasnie zwykle to jest tak ze jeden temat podciaga drugi a ja nie mam nic przeciw wrecz przeciwnie bo moge znalesc jakies roznice badz popdobienstwa do swojego Tz i potrafic ocenic zdrowo sytuacje i to jaki jest.tak coraz bardziej przekonuje sie ze hmm moje dlugasne czekanie przez lata na tego jedynego chyba mi go wkoncu w nagrode przynioslo
kto by pomyslal...
nie ogoladalam nigdy Mody ale slyszaam tam o jakiejs brookbabcia czasem opowiada co tam ie dzieje mimo ze mnie to nie interesuje no ale musi sie komus wygadac jakie to tam sie straszne rzeczy dzieja ja mam nicka z brook z serialu one tree hill

dzieki suri
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 21:33   #2766
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Cytat:
Napisane przez Surimi Pokaż wiadomość
Gonia a kiedy ty sie hajtasz bo nie pamietam??ja tez nie mam pojecia o formalnosciach ale jeszcze o tym nie mysle bo do wrzesnia kawal czasu-trzeba Karlusia zapytac bo ona swierza w temacie
Surimku my to dopiero w lipcu niby tez, ale ja siedzac tutaj jakos czarno widze planowanie. Wszystko jest niby w internecie, ale najchetniej to ja bym wolala zeby to ktos za mnie zrobil .
aa Surik uwielbiam ta wersje piosenki z Twojego podpisu .

Nienawidze mieszkac w centrum, zwlaszcza w soboty! Czy ludzie idacy na impreze musze byc tacy glosni. Ja sobie nie przypominam zebym spiewala, czy tez darla sie w nieboglosy tylko dlatego, ze ide gdzies z ekipa! Zaraz mnie szczysci!
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 22:02   #2767
Lenagrodzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 272
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

u mnie to też normalka.. a jak z meczu wracają to już w ogóle masakra.. :P a wcale nie mieszkam jakos centralnie w centrum
nienawidzę tego..


a piosenka śliczna.. chociaż wole oryginalną wersję
Lenagrodzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 22:19   #2768
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

surimku-nikt tak do mnie nie mowil sliczzne to Goniu
ja tez chce to wszystko miec za soba ale coz bedzie trzeba niedlugo dupsko ruszyc

brook z mody-to nie ladacznica-ona ma wiele problemow na glowie i musi sie z nimi uporac

Lenagrodzka walnij se kielicha to dobrze robi ja mam dzis h.uju muju w glowie hihihi

a piosenka to chce miec taka w kosciele a nie na 1 taniec

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

o kurna i jeszcze chcialam wam powiedziec ze was wsio Kocham jak leci dobranoc dziewczonka ide spac bo mam we łbie wiecie co
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu


Edytowane przez Surimi
Czas edycji: 2009-10-31 o 22:17
Surimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 22:30   #2769
Lenagrodzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 272
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Tak wiem co masz w głowie.. dobranoc surciu

chciałam Wam wkleic fotkę ale nie wiem czemu,nie moge ich dodawać do tamtego albumu,coś mi się pochrzaniło,dodam link i hasło do mojego prywatnego,umieszczę to może jutro w komentarzu pod jakimś zdjęciem małej.

chyba pójdę też spać ,bo śpiąca jestem jak diabli..

gdzie Wicza? Karla? reszta? kurcze.. wicza miała cos napisac wczoraj i nie napisała.. no nic,moze jutro..
Lenagrodzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 23:45   #2770
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Suri dobranoc

a ja sie tak zastanwiam czy mozna miec jakies takie wlasnie ''dziwne'' prosby na slubie? chcialabym zeby w srodku np byli tylko goscie zaroszeni a nie ze kosciol otwaty dla wszytskich( przez moja nerwice )
albo czy jakas wlasnie piosenka ulubiona czy mozne byc puszczona na wstepie jak sie idzie do oltarza itd

ok to ja wam puszcze co chce na 1 taniec - jesli wogole kiedykolwiek w zyciu bede sie chajtac

http://www.youtube.com/watch?v=DD9DPjn74Nw
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2009-11-01 o 00:09
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 00:12   #2771
Lenagrodzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 272
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

mm.. zmysłowe.. ja to bym od razu z wesela zwiała z Tżtem na "make love"

brook,chyba można zamknąć.. życzenia można mieć.. w końcu płacisz za ślub..
Lenagrodzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 00:19   #2772
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Cytat:
Napisane przez Lenagrodzka Pokaż wiadomość

brook,chyba można zamknąć.. życzenia można mieć.. w końcu płacisz za ślub..
Wlasnie..moja przyszla tesciowa strasznie mnie wczoraj wkurzyla mowiac, ze bez sensu, ze nie chce wziac slubu u siebie w parafii, bo nie dosc, ze to bez sensu , to jeszcze bede musiala 2 razy placic, ze niby w parafii za zapowiedzi, bo musza isc, a potem w tym kosciele gdzie sie juz ochajtamy. Jak to jest? Gdzie Karlunek? Ona na pewno cos wie .
A u nas swiateczne reklamy w TV i powoli dolek sie zaczyna, bo znowu swieta tutaj. Czwarte juz, bez najblizszych - za wyjatkiem TZta .
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 00:36   #2773
Lenagrodzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 272
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

a ja to w ogóle na myśl o świętach to doła łapie.. a tak kochałam święta..
Lenagrodzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 00:43   #2774
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Cytat:
Napisane przez Lenagrodzka Pokaż wiadomość
a ja to w ogóle na myśl o świętach to doła łapie.. a tak kochałam święta..
Ja tez, Lenula, ja tez.
Generalnie to dalej kocham. Uwielbiam ubierac choinke, lazic po przystojonych sklepach, piec uwielbiam, gotowac, przygotowywac sie do wigilii....potem juz nie lubie, bo nie mam sie z kim tym cieszyc. Oczywiscie jest TZ, ale brakuje mi siorki, jej syneczkow kochanych, rodzicow...
Ide spac, dalej nie wiedzac w czym jutro ide na te chrzciny . Super.
__________________
Pani żonka

Edytowane przez gonka23
Czas edycji: 2009-11-01 o 00:47
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 00:52   #2775
Lenagrodzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 272
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

ja też dalej kocham.. i lubie to wszystko.. ale to tak nie cieszy jak kogoś brakuje.. kogoś bardzo bliskiego,ehh.. no nic,dobranoc.. i udanych chrzcin
Lenagrodzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 10:48   #2776
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

hej dziewczyny : )ja nie pisałam, bo mam ręce pełne roboty...
Lena - to co masz w podpisie to arabski? Bo u nas na uczelni są darmowe zajęcia z arabskiego i bym poszła sobie... Tylko, że mi z jednym wykładem kolidują, który chyba jest obowiązkowy... Grr...
Brook - Jeśli chodzi o tą pisoenkę, to raczej chyba tylko organista może Ci coś zagrać... Ja się jeszcze nie spotkałam by leciała taka pisoenka nowoczesna, raczej sama muzyka klasyczna...

http://www.youtube.com/watch?v=DZHw9uyj81g
ja bym chciała tą Ale nie wiem czy się da poprosić właśnie o coś takiego.

W ogóle byłam niedwno na spotkaniu ze znajomymi z liceum i wszyscy, jak jeden mąż (no właśnie: ] ) o ślubach. Albo zaręczeni już, albo ślub na dniach, albo po ślubie. Ja byłam wyjątkiem Co to niczego nie planuje...
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 12:12   #2777
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

wicza chciala napisac ze zyje, ze daje rade, ale w piatek z kumplem i tezetem zalewala robala do 9 rano i jeszcze chyba nie nadaje sie do powaznych konwersacji.
wiec wicza wroci, jak sie wicza wyspi, bo teraz zamiast zrobic sobie herbate wylala wrzatek z czajnika na blat, bo kubek przewrocila, wiec chyba jeszcze sie nie wyspala
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 13:51   #2778
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Hello dziolchy
Ja dopiero przyjechalam od rodzinki, bylam na swieta wlasnie.
Juz nadrobilam co pisalyscie i jak sie ogarne troche to zaraz Wam odpisze- zwlaszcza Goni i Suri jak to z tymi slubami, papierkami i oplatami. " Nie chce mi sie ruszyc, Chcialabym miec juz wszystko za soba "- skad ja to znam
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:58   #2779
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

aloha
ja też dopiero wróciłam, lecę nadrabiać.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 16:37   #2780
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Intra ta z linka co ja podalam to wlasciwie na wesele nie na Kosciol .,wlasnie tak myslalam ze jak juz to tylko orgnaista moze zagrac nasza uslubiona piosenke z nut
ale dobre i to bo tez mam ulubionaa taka zwykla puszczana to nie nie chcialabym takie z dvd czy z czego i spiewana ,.urok by stracilo to dla mnie

Intra u mnie tez slub za slubem na Nk non stop foty ,wczoraj sie dowiedzialam ze moja dobra kolezanka z lawki z podstawowki wyszla za maz tydzien temu chcialam na Nk obczaic foty ale usunela konto swoje

ale tu w De ladne groby sa ,moze wam wrzuce na klub jak w Juesej bajer
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:28   #2781
Lenagrodzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 272
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

jak wiem jakie tam sa groby,byłam.. mają tak jak w juesej,potwierdzam.. jest trawka i tylko płyta z napisami.. ładnie to wszystko wygląda,tak jak nie cmentarz..

intra,to nie arabski tylko perski to jak polski i czeski,podobne,a jednak nie to samo tak mi się wydaje przynajmniej :P

wrzuciłam ten komentarz w albumie


śluby,śluby... e tam

Edytowane przez Lenagrodzka
Czas edycji: 2009-11-01 o 17:29
Lenagrodzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:30   #2782
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Gonia, Suri- zakladam, ze obie bierzecie slub konkordatowy. Wiec tak:
-najpierw zalatwcie sobie oodpisy aktow urodzenia ( my zaplacilismy po 20 zl )
- idziecie do Urzedu Stanu Cywilnego z tymi odpisami( max. 3 miesiace przed slubem, bo dokumenty tylko tyle czasu sa wazne )- zglaszacie , ze chcecie wziasc slub i potrzebujecie zaswiadczenia, ze nie ma zadnych przeszkod - dostajecie je tam od reki ( 60 zl )
- z zaswiadczeniem z USC idziecie do ksiedza i ksiadz spisuje z Wami protokol cywilno-prawny ( chodzi w nim np. o ustalenie kwestii nazwisk po slubie lub tego jakie nazwisko bedzie nosilo dziecko )
-dostajecie kartki do spowiedzi i musicie ustalic w Poradni Rodzinnej termin na nauki przedmalzenskie ( 1. spowiedz na 2 miesiace przed slubem, 2 spowiedz na dzien przed, nauki trzeba bylo u nas odbyc 3 miesiace wczesniej )
- na dzien przed slubem jeszcze raz podpisujecie protokol cywilno- prawny
To chyba wszystkie formalnosci, jesli chodzi o dokumenty. Wiem, ze ciezko sie zabrac za zalatwianie ale glowa do gory Nie jest tak zle

U ksiedza oczywiscie zostawiacie " co laska" i wiem, ze ceny w urzedach za wydanie papierka tez bywaja rozne.
Gonia- to prawda jesli chodzi o zapowiedzi! Zapowiedzi musza wyjsc w Waszych obu parafiach ( jesli jestescie z roznych ) i w kosciele , w ktorym bierzecie slub.
Jakbyscie mialy jeszcze jakies pytania to sluze uprzejmie

Lencia- a Ty wiesz, ze ja na studiach na 1 i 2 roku mialam perski????? I to obowiazkowo. Studiowalam nauki polityczne Bliskiego Wschodu . Pamietam jak przez pol roku nie moglam sie przyzwyczaic do pisania na odwrot- znaczy z prawej do lewej, i pisalam po swojemu , a po persku wychodzilo na to, ze pisze od tylu A pozniej juz bylo z gorki
__________________
MY LIFE = MY LOVE

Edytowane przez Karla1983
Czas edycji: 2009-11-01 o 17:34
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:36   #2783
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Teraz to podobno jest co laska, ale nie mniej niz....

Dobry wieczor tak w ogole. Juz myslalam, ze system mi padl, ale zyje. Uffff....
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:46   #2784
Lenagrodzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 272
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Karla.. od lewej do prawej pisałaś? to ja mogę sobie wyobrazić jak to brzmiało.. jak ten z majewskiego.. jak on ma.. ten co od tyłu śpiewa..


czemu znów mam doła.. musze się napić czy coś
Lenagrodzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:47   #2785
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

a ja nie wiem na co ida te pieniadze '' co laska''? na ustrojenie Kosciola czy na co?

perski m sie kojarzy tez zarabakism wizualnie ladnie ale wydaje sie rownie trudny jak chinski w pisaniu
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:48   #2786
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

ja też a raczej długoterminowe zwątpienie w sens życia.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:56   #2787
Lenagrodzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 272
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

kawa.. co za pesymizm..

brook,dlatego ja po persku to tyle co mi mama pogada.. a pisac to i tak prosze o pisownie łacińską,bo tych znaczków za cholerę nie dzierżę..
z ormiańskim to samo..
"masz umieć cały alfabet!" no umiem.. ale pisać i tak pisze po łacińsku,bo nie lubię tych znaczków jak byłam mała to lepiej gadałam,teraz to tak sobie.. :/ zatraciłam się prze polski i tak zostało,teraz są problemy.
Lenagrodzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 18:59   #2788
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

Brook- bo perski jest jednym z jezykow arabskich
No i " co laska " niby za wszystko- za sam slub, czy to pogrzeb, czy chrzciny, za organiste, ustrojenie kosciola, ja nawet jak bralam zaswiadczenie ze moge byc matka chrzestna to zostawilam grzecznosciowo koperte. No ale wiadomo, ze jakis tam niepisany taryfikator jest...

Lenka- troszke zle mnie zrozumialas Przeciez po persku pisze sie inaczej niz u nas- zamiast od lewej ( jak my ) do prawej, to tam od prawej do lewej. Jak przepisywalam jakies slowko z tablicy to pisalam " po naszemu" czyli od lewej do prawej, i w sumie wychodzilo jesli chodzi o samo slowo na to samo, z tym ze ja na poczatku nie moglam sobie dac rady z tym pisaniem w inna strone... Zakrecilam, ale mam nadzieje ze wiesz o co chodzi

Ale Wicza poimprezowala sobie silnie
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:09   #2789
Lenagrodzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 272
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

aaaa.. teraz kumam.. źle zrozumiałam
Lenagrodzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:19   #2790
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: W wolnym czasie rzucam szklankami - czyli wspólne picie meliski. Część 3

No
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.