Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 16:14   #721
paulazawalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Irlandia lub Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Mam jeszcze małą uwagę do osób które wybierają sie na Kosmetologię. Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu iść tam jesli kladziecie nacisk na praktyki i chcecie pracowac w salonie, i nie rozumiem po co wam ten licencjat? Ja nie wyobrazam sobie zebym poszla na studia tylko dla licencjata, chce zrobic magistra i jakas podyplomowke. Tak naprawde nas kształcą w strone teorii i poradni. To zalezy jak sie ukierunkujesz i jak bedziesz sie ksztalcic po licencjacie. A mozliwosci jest wiele, dietetyka, wykladowca, konsultantka przy lekarzu chirirgu plastycznym, podologia, manager spa & wellness, szkoleniowiec, konsultant dermatologa, jesli skonczysz podyplomowke z chemii kosmetycznej mozesz pracowac w laboratorium, mozesz testowac juz wyprodukowane kosmetyki ale to wszystkie nie po licencjacie moje drogie Takze jak juz zaczynacie to konczcie godnie i nie wyciskajcie ludziom wągrów za 1000zł miesiecznie w jakims podrzednym salonie bo to zenujace.
paulazawalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 16:36   #722
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Dobrze powiedziane Kosmetyczek w salonach jest multum, a ja nie po to się ścieram i wydaję grubą kasę by ledwo coś znaleźć a jak już znaleźć to być zwykłą kosmetyczką, która zarabia maksymalnie 1500 zł.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:24   #723
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Co do 1500 to sie mylicie.U mnie zarabiaja po 3 ,4 tys.
A ja nie poszlam na kosmetologie tez ze wzgledu na finanse i bede porzedna kosmetyczka
Niestety nie wszystkich stac na kosmetologie chocbym nie wiem jak rece urabiala
( i mowia to kolezanki z kosmetologii ze to b.drogie studia a malo warte)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 18:02   #724
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

a ja mam takie pytanie...obecnie nie pracuje, zlikwidowalam firme i mam sporo czasu na rozmyslanie. I pomyslalam, ze w koncu mam czas sie dokształcić. I chcialabym isc na 2letnie studium kosmetyczne. Ale nie dla zawodu, ale dla samej siebie. Zawsze mnie interesowal ten fach. Ale nie stac mnie aby placic miesiecznie 200zl (utrzymuje sie sama, A jak pisalam wyzej, teraz jestem bez pracy,. wiec tym bardziej mam pod górke). I znalazlam na necie szkole Cosinus. Darmowa. Pewnie to szkola sredniej jakosci, ale coz...cos tam sie naucze, dowiem. Jak myslicie,warto? Czy szkoda czasu jednak?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:12   #725
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie...obecnie nie pracuje, zlikwidowalam firme i mam sporo czasu na rozmyslanie. I pomyslalam, ze w koncu mam czas sie dokształcić. I chcialabym isc na 2letnie studium kosmetyczne. Ale nie dla zawodu, ale dla samej siebie. Zawsze mnie interesowal ten fach. Ale nie stac mnie aby placic miesiecznie 200zl (utrzymuje sie sama, A jak pisalam wyzej, teraz jestem bez pracy,. wiec tym bardziej mam pod górke). I znalazlam na necie szkole Cosinus. Darmowa. Pewnie to szkola sredniej jakosci, ale coz...cos tam sie naucze, dowiem. Jak myslicie,warto? Czy szkoda czasu jednak?
Hej ja gdzies tutaj czytalam , ze jakas dziewczyna chodzi do szkoly Cosinus ( nie pamietam juz gdzie, ale poszperaj w moich postach to moze tam znajdziesz, bo tam jej odp) i jest bardzo zadowolona pod wzgledem kadry , wyposazenie sal Takze wydaje mi sie , ze mozesz sprobowac , a nic na tym nie tracisz , a jak przeczytalam jej wypowiedz to bylam pod wrazeniem, ahas na innym forum znam taka Pania Kosmetolog , ktora szuka do takich szkol takiej kadry takze cos o tym swiadczy

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Co do 1500 to sie mylicie.U mnie zarabiaja po 3 ,4 tys.
A ja nie poszlam na kosmetologie tez ze wzgledu na finanse i bede porzedna kosmetyczka
Niestety nie wszystkich stac na kosmetologie chocbym nie wiem jak rece urabiala
( i mowia to kolezanki z kosmetologii ze to b.drogie studia a malo warte)
Troche glupota jest dla mnie przesciganie sie kto wiecej zrabia, czy ta czy tamta , kazdy zarobi na ile sobie wypracuje i nie oceniajcie po papierku, ze jest ktos gorszy, bo to nie o to chodzi. Tj prawda nie kazdego stac na tak drogie studia , a sa drogie , szkol sie otwiera mnostwo , bo kier jest modny. Ja nie patrze czy jest ktos dobry po paierku tylko po umiejetnosciach. Nie wiem mzoe jestem tak wychowana Ze mna chodzi fajna dziewczyna , ktora skonczyla Kosmetologie na UM w Lodzi i jakos sie tym nie szczyci , aj est taka skromna i chetna do pomocy , po prostu zlota dziewczyna , oby kazdy taki byl. A jesli juz tak porownujecie kto lepszy kto gorszy to moze startujcie na Panstwowe Medyczne Uczelnie, a nie Prywatnie Powodzenia p.s. Niektore kierunki zostaly stworzone tylko dla pieniazkow
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619

Edytowane przez edytka8787
Czas edycji: 2010-02-04 o 21:18
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 13:53   #726
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

darmowa szkola? ale naprawdenaprawd darmowa? bez wpisowych itd? kurcze nie slyszalam nigdy.. ile trwa? jak odbywa sie rekrutacja? ma sie po niej jakis tytuł czy tylko papierek o ukończeniu?
zaciekawilyscie mnie
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:08   #727
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
darmowa szkola? ale naprawdenaprawd darmowa? bez wpisowych itd? kurcze nie slyszalam nigdy.. ile trwa? jak odbywa sie rekrutacja? ma sie po niej jakis tytuł czy tylko papierek o ukończeniu?
zaciekawilyscie mnie
No cos mi sie obilo o uszka i chyba tj prwda No poszperajcie to cos znajdziecie
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 17:20   #728
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

2 lata. Potem zdobywasz dyplom Technik usług kosmetycznych, Chyba sie zapisze, jeszcze mozna. A rekrutacja- zapisujesz sie i tyle. Bez zadnych egzaminów

www.cosinus.pl

bez wpisowego, 100% bezpłatna

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2010-02-05 o 17:22
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:28   #729
kasia1720
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez izuleczek Pokaż wiadomość
Ja zaczynam studia na am w lublinie.Moze ktoras z was tez tam bedzie studiowac?
Hey mam pytanie, ponieważ zastanawiam się nad kosmetologią na UM w lublinie czy mogłabyś coś o tej uczelni napisać np. czy trudno się dostać i czy ogólnie ją polecasz?? Byłabym bardzo wdzięczna bo mieszkam bardzo daleko od Lublina i trochę się obawiam Z góry dzięki i pozdrawiam
kasia1720 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 21:54   #730
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Chciałabym się was zapytać
*czy są studia stacjonarne z tym kierunkiem w Gdańsku?
*w jakich miastach jest możliwość studiowania kosmetologii?
*jakie zajęcia są na tym kierunku?
głównie chodzi mi o państwowe..
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 22:08   #731
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

nie mialam pojecia ze mozna sie zupelnie za darmo uczyc w jakis prywatnych szkolach :O ja raczej wybiore wsf, zalezy mi na licencjacie, pozniej ewentualnie mgr

myslicie, ze 2 lata na bezplanych a potem 3 lata na kosmetologii to byloby dobre rozwiazanie? czy za duzo by tego juz bylo? tak tylko sie pytam, nie zebym myslala o takim rozwiazaniu. po prostu pomyslalam ze juz z jakąs wiedzą poszłoby sie na studia, moze byloby wtedy jakos latwiej. wieksze doswiadczenie i wiedza, itd. co o tym myślicie?


dziewczyny, moglaby mi ktoras powiedziec co lepiej wybrac? dzienne czy zaoczne (zaznacze ze mam mozliwosc wyboru dziennych)? oczywiscie pierwsze co sie rzuca to ilosc godzin na dziennych, co jest oczywiscie wielkim plusem. bo za te same pieniądze są zaoczne- mniej godzin. ale jak to jest w praktyce? studentki zaocznych musza wiecej same pracowac nad materialem w domu czy jak? mogłaby mi ktoras poradzic cos w tej kwestii? bo wiadomo, jesli na dziennych i zaocznych trzeba poswiecic dokladnie tyle samo czasu na nauke we wlasnym zaciszu domowym i tak naprawde niczym sie nie roznia oprocz wiekszej ilosci godzin czy wykładów(to jeszcze zalezy ile takie wykłady nam dają) to moze lepiej wybrac zaoczne? jestem naprawde wewnetrznie rozdarta, juz nie wiem co mam o tym sądzic

Edytowane przez agiii
Czas edycji: 2010-02-06 o 22:25
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 20:03   #732
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Naprawdę bawi mnie takie prześciganie się i ciągłe drążenie tego tematu kosmetyczka kosmetolog... To zatacza tylko koło, nie zauważyłyście? Zarabiasz 3 tysiące bez wyższego wykształcenia, to gratulację, bo wykształcenie to nie wszystko więc szczęść ci Boże.
Nie chcesz iść na studia idź na studium, może kiedyś zrobisz studia nikt ci nie broni. Chcesz iść na studia idź. Czasem nie każdy ma możliwość startować na Akademie i Uniwerki i to wcale nie ze względu na ambicje czy poziom oleju w mózgownicy. Nie stać cię, a chcesz studiować? A od czego jest kredyt studencki... 600 zł lub 400 zł jak wolisz, miesięcznie, możesz spłacić po 2 latach z odsetkami 2%, ogólnie spłacasz połowę, bo resztę spłaca fundusz, będziesz dobrze się uczyć? Spłacisz jeszcze mniej, zaczniesz spłacać od razu po studiach? 0 % odsetek. Zamiast się wykłócać taka reklama. Mi nie było łatwo podjąć decyzję, ale walczę na kosmetologi, pracuję i mam kredyt. Dlatego skończcie już takie gadanie, bo to nudne.
(żeby nie było, piszę 'ci' z małej litery, żeby podkreślić, że nie piszę do nikogo konkretnie)

agiii mi kiedyś kosmetyczka powiedziała, że zrobiła studium zaczęła się wkręcać w zawód, a później i tak robiła studia. Ja akurat na moich mam 6 godzin praktyk co zjazd, bo niektórzy mówią, że na studium jest więcej praktyk niż na studiach. Jeśli masz możliwość to idź na dzienne, bo np. na mojej uczelni mam tyle samo godzin co dzienne tylko, że zjazdy też z piątkiem i naprawdę męczące jest siedzenie cały dzień w szkole i marnowanie weekendu, ale niestety ja akurat aktualnie nie mam wyboru. A studia takie czy siakie to i tak praktycznie cały czas samokształcenie.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2010-02-08 o 20:05
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:25   #733
paulazawalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Irlandia lub Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

W szkole Czamary nie ma zjazdów w piątek, tylko sobota i niedziela. Ja poszlam na zaoczne bo dzienne dla mnie to strata czasu. Faktycznie dzienne maja wiecej godzin ale my na jednym wykladzie robimy dwa tematy a oni po jednym dlatego maja wiecej godzin, ale material ten sam, dlatego tez cena za studia jest taka sama Pozdrawiam

A co do sporu miedzy kosmetyczka a kosmetologiem to dalej go nie rozumiem :/ Jesli chcecie byc kosmetyczkami i pracowac w salonie to idzcie na studium tam jest wiecej praktyk. Pozdrawiam
paulazawalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:01   #734
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

No ja poszłam na Nowowiejską, bo zjazdy są co 2 tygodnie dlatego z piątkiem.
Dokładnie, kosmetolog to nie tylko praca w salonie...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:22   #735
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

macie racje dziewczyny jeżeli już zaczynacie licencjat to warto zrobić i magisterke ! a fakt faktem trzeba niezle sie nameczyc zeby pracowac + studiowac (weekedny sa baaardzo meczace od piatku do niedzieli non stop ) ale cos kosztem czegos
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 21:41   #736
jinxi
Raczkowanie
 
Avatar jinxi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 98
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

POMÓŻcie!
Witam
Dziewczyny mam nadzieję, że któras z Was będzie potrafiła odp mi na moje pytanie...
Jestem mamą 3 miesięcznego bobaska, karmie piesią i jeszcze jakiś czas planuje to kontynuować, ale w lipcu mam ślub siostry i chciałabym zrobić sobie makijaż permanentny ust... od dawna o tym mwśle a teraz nadarza się super okazja... ale do rzeczy... Byłam ostatnio u kosmetyczki dyplomowanej Pani kosmetolog nadmienie i rozmawiałysmy na temat ów makijażu... powiedziała że w zasadzie jako karmiąca moglabym zrobić sobie makijaz ale najpierw musiałabym upewnić się co do Heviranu...
Otóż z tego co zdążyłam się zorientowac Hwviran można stosować podczas karmienia więc dlaczego wszędzie pisze że kobieta w ciąży i karmiąca nie powinny robić takiego makijażu?
Czy rzeczywiście nie mogę go zrobić?
Proszę o rzetelną odp i z góry BARDZO dziękuje!
__________________
1 minuta gniewu to stracone 60 sekund szczęścia!
jinxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:50   #737
paulazawalska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Irlandia lub Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

makijaż permanentny wykonywany jest na zasadzie tatuażu może wywołać infekcję lub uczulenie nawet jeśli wcześniej nie było się uczulonym na dany składnik. Skóra kobiety w ciąży jest bardzo wrażliwa, dlatego radziłabym odpuścić sobie tego typu zabieg
paulazawalska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:53   #738
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

otwieram nową turę: Kosmetologia na WSZKiPZ w Warszawie 2010/11. Jeszcze nic pewnego, ale mam od dłuższego czasu zamiar własnie tam się wybrać. Jest ktoś poza mną?
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 02:07   #739
katherinaaa
Raczkowanie
 
Avatar katherinaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wawa/Opo.
Wiadomości: 77
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cześć dziewczyny odnosnie studiow kosmetologicznych to co sadzicie o tych we wroclawiu? WSF i tej na Nowowiejskiej?? Moze ktos cos doradzic?
katherinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 16:46   #740
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Napisałam w innym wątku o tym właśnie ;p
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 17:28   #741
katherinaaa
Raczkowanie
 
Avatar katherinaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wawa/Opo.
Wiadomości: 77
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Widzialam... chodzisz na nowowiejska?
katherinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:12   #742
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Chodziłam :P
NIE PAKUJCIE SIĘ W TO G...!!! NWSK to porażka!! Odradzam każdemu!!!!!! Złodzieje i manipulanci!!

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2010-03-28 o 10:54
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:36   #743
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Witam, przyłączam się do Was. Ja jestem w policealnej dwuletniej zaocznej właśnie na technika, poszłam ot tak dla siebie w ramach dodatku do studiów dziennych, bardzo mnie interesuje kosmetologia i wiążę z tym swoją przyszłość.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:12   #744
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Witam,
Tak w ramach off topu chcialam zapytac czy ktos z Was uczy sie w studium kosmetycznym w Lublinie?
Ja obecnie chodze do Kursora, ale watpie ze ukoncze 1sem ze wzgledu na zle samopoczucie i brak mozliwosci uczeszczania regularnie na zajecia
Nie moge znalezc zadnych opinii na temat Cosinusa, Akademii Prenier czy innych szkol policealnych w Lbn.
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:06   #745
Liselore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Złotoryja / Wrocław
Wiadomości: 7
GG do Liselore
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ja jestem studentka pierwszego roku na WSF i jestem zadowolona, od razu powiem ze jak nie jesteś z Wrocławia to na pierwszy semestr wraz z wynajmowaniem pokoju czy czegoś innego szykuj ok 7000 zł (co miesiąc mieszkanie, szkoła a do tego co chwilę dochodża nowe wydatki na wyprawkę itp) Zajęcia praktyczne są 3h/tyg i to w zupełności wystarcza, patrząc na to ile jest do nauki na inne przedmioty i wcale anatomia nie jest najgorsza (chociaż zależy na kogo trafisz), tylko histologia

Jak ktoś ma pytania, proszę pisać, w wolnej chwili odpiszę
Pozdrawiam
Liselore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:43   #746
olusSsSs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Ktoś chciał zeby sie wypowiedziec na temat KOSMETOLOGII w Lublinie... Ja jestem studentką 1go roku. Hmmm co moge powiedziec: po pierwsze w zwiazku z tym ze ten kierunek został otworzony na UM dopiero w tym roku było niemałe zamieszanie w pierwszym semestrze, nikt nic nie wiedzial itd... bylysmy takie troche 'olewane' nawet nie było jeszcze gabinetu przygotowanego bo wszystko było zamówione ale przyjechało dopiero w styczniu ;] wiec pol roku uczylysmy sie kosmetologii pielegnacyjnej tylko teoretycznie ale teraz musze przyznac ze gabinet mamy całkiem całkiem i zajecia sa co raz ciekawsze :P Ale musicie sie przygotowac na duuuuzo nauki bo studia do łatwych nie naleza (w koncu uniwersytet medyczny ;P) szczegolnie nas strasznie cisna bo nie maja za bardzo rozeznania co powinni od nas wymagac a czego nie, dlatego wala nam za duzo informacji... Przykładowo mamy taki wspaniały przedmiot jak kosmetyczne surowce naturalne i ziołolecznictwo w skrócie - farmakognozja ;P przedmiot typowo farmaceutyczny i mimo ze mamy dwa razy mniej godzin niz farmacja realizujemy praktycznie ten sam materiał z wiakszym naciskiem na surowce o zastosowaniu kosmetycznym ale o tych leczniczych tez jest od zarabania do nauki :P Pani Gosia doszła do wniosku ze dopiero pod koniec roku zrobimy ankiete anonimowa zeby kazdy mogl wyrazic opinie na temat czego nie powinnysmy sie uczyc lub np czego nam brakowało na zajeciach tak dla potomnych.... no ale my jako pierwszy rok jestesmy takimi króliczkami doswiadczalnymi troszke wiec mysle ze z czasem to sie unormuje i bedzie naprawde ok...W sesji zimowej miałysmy 3 naprawde duze egzaminy z anatomii biologii i chemii kosmetycznej. Ale wszystko jest do przejscia ;> Ogólnie studia sa swietne, mamy duze podstawy od strony medycznej i naprawde bedziemy mialy spora wiedze nie tylko o "malowaniu i przyklejaniu paznokci" jak co niektorzy uwazaja;> studia sa ciezkie i trzeba sie tak nastawic no ale ktore studia sa łatwe?;] Na roku jest super atmosfera jestesmy zgrane, dziewczyny sa zawsze chetne do pomocy - czego sie nie spodziewałam mowiac szczerze idac na studia gdzie sa same dziewczyny :P Naprawde polecam ten kierunek, szczególnie na naszej uczelni
olusSsSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:06   #747
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Talking 2010 - egzamin!

To już w czerwcu...
Tak szybko ten czas leci hmm...
Jak sądzicie co będzie za temat na teoretycznym egzaminie w tym roku?
Co obstawiacie?
Pozdrawiam Aguś
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:52   #748
Alexxxxis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 545
GG do Alexxxxis
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Witam Zastanawiam sie i chcialabym zebyscie mi doradzily. Studiuje Ochrone Środowiska na UWr (2rok) ale zaczelam miec tam problemy. Ten kierunek w ogole mnie nie interesuje a zawsze bardzo chciałam zalozyc swoj salon kosmetyczny. Do tego chce twardo dazyc wiec poki co zapisalam sie i od lutego ucze sie na kierunku kosmetologia w studium. Teraz jednak postanowilam zrezygnowac z ochrony srodowiska wiec od pazdziernika spokojnie moge isc na inne dzienne studia. Pomyslalam o szkole Andrzeja Czamary na Kosciuszki we Wrocławiu. Ale teraz co zrobic-zrezygnowac ze studium i pojsc na dzienne do Czamary? Skoro bede kiedys dazyc do otworzenia wlasnego kosmetycznego biznesu to raczej lepiej bedzie pojsc do porzadnej szkoly, prawda? I mam jeszcze pytanie poniewaz mam zaliczona chemie organiczna, nieorganiczna i fizyczna to czy daloby rade przepisac ocene z indeksu do szkoly Czamary? Czekam na odpowiedzi i licze na szczera pomoc Pozdrawiam Ahaaa a co myslicie o tej szkole na Nowowiejskiej? U czamary za miesiac placi sie 490 i pozniej koszta wzrastaja-a na nowowiejskiej? I jak tam z poziomiem-jest trudniej czy latwiej niz u czamary?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=34554891 #post34554891

Edytowane przez Alexxxxis
Czas edycji: 2010-04-02 o 17:17
Alexxxxis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:18   #749
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: 2010 - egzamin!

Yyy...a o jakim egzaminie mowa, bo nie napisałaś. A chyba nie matury, bo matury to w maju są, a nie w czerwcu.
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:23   #750
rozowaagus8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 224
Dot.: 2010 - egzamin!

Przepraszam ;p
Chodzi mi o egzamin z kosmetologii
__________________

Konsultantka Oriflame
************************* ********************
Technik Usług Kosmetycznych - czekam na wyniki 28 sierpnia
rozowaagus8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 14:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.