Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz.III - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 20:48   #1171
FraniaPirania
Rozeznanie
 
Avatar FraniaPirania
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza, Manchester
Wiadomości: 597
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
ja jestem głupek i nigdy nie omijałam
pamiętam jak za pewnych czasów jeszcze celowo prowokowałam.. idąc parkiem w nocy nie skręcałam w stronę ulicy do świateł tylko bezczelnie lazłam tamtędy gdzie ktoś siedział i libacjował i nieraz w głowie miałam "no spróbuj gnoju.."
to Ty lobuz jestes
ona tez pomyslala ,,nie oddam Ci mojej torebki,, ale oddala portfel, zostala ze zlamana jedna jedynka, z druga wybita, (jeszcze jest na miejscu ale sie rusza cala) z podbitym okiem, z dziurka na twarzy i w nodze... tylko co ten gnoj mial w rece ze ja podziurawil??

no i policja wie kto to, ale mala szkodliwosc...
FraniaPirania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:50   #1172
eleonoremio
Rozeznanie
 
Avatar eleonoremio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Jawor
Wiadomości: 629
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

HANIU GRATULACJE!!! wiedziałam że na 5 zaliczyszkla ski:

Aniu super że nocki coraz lepsze odpukac oby tak dalej i coraz to lepiej
__________________
Czekamy
https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqtqywd83r0zcb.png
Już z nami
Sebastian 2007
Sara 2010
Sylwia 2017

Kruszynka[*]29.11.20127 tyg.
Maleństwo[*]18.12.201310tyg.
eleonoremio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:50   #1173
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
Na początek informacja: OBRONIŁAM SIĘ i to na 5
gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Scoobs, moja Natka też tylko MAM ciamka i nie wyobrażam sobie, jak miałabym ją przyzwyczajać do spania w swoim łóżeczku bez tego smoczka
a ja kupiłam małemu smoczki difraxa, bo są śliczne i mały nie chce ich tylko nuka lubi!!

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
własnie, Szymek tez miał zielone a do tego czasem pojawiał się śluz (mało ale jednak). Czytałam na ten temat. W tamtym okresie przesadzłam trochę z mlekiem. Jakoś miałam codziennie chcę na płatki. Odstawiłam i od kilku dni brak śluzu.
hmmm... a ja codziennie piję mleko...
a to jakoś źle wpływa?

Cytat:
Napisane przez hd2005 Pokaż wiadomość
i zdjęcie małego w pieluszce
Załącznik 3521611
śliczny !!! i jaka pielusia fajna.

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
My zgubilysmy smoka, szukalam wszedzie
dlatego dobrze mieć conajmniej 2 smoczki.


Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamy. I proszę o komentarze
Ja jestem mamą tegoroczną lipcową, ale dopiero teraz się odzywam.
A powodów jest wiele. I błagam, wybaczcie, ale nie mogę przeczytać wątku od początku, chociaż bardzo bym chciała.
Nie wiem, jak wygląda to u was, ale moja Mała jest bardzo absorbującym dzieckiem.
Przez pierwsze trzy miesiące miała masakryczne kolki. Jest od początku karmiona przewagą mleka modyfikowanego. Kolki były całodobowe, okazało się,że nie toleruje laktozy.
I pod koniec 3 miesiąca na szczęście kolki mineły i myślałam, że będzie już fajnie i radośnie.
A nie jest.
Mała mało śpi w dzień, chociaż widzę po niej, że jest zmęczona, to nie może usnąć, denerwuje się i płacze.
Ubieranie przed spacerem to jest tragedia - jeden wielki ryk, aż się zanosi.
Słyszę, jak dzieci znajomych (w tym samym wieku, czyli początek 5 miesiąca) cały dzień się śmieją i gadaja po swojemu, a moja nie. O uśmiechy musze zawalczyć, zwracać na siebie jej uwagę. Gada bardzo mało.
Wiem, że każde dziecko jest inne, każde ma inny rytm i temperament. Mała rozwija się nad wyraz dobrze jak na swój wiek, wiele rzeczy przychodzi jej z łatwością, mimo, że jest wcześniakiem.
Ale powiem wam, że czasami już nie mam siły.
Nie moge jej na chwilę zostawić na leżaczku czy na macie, bo od razu jest bunt.
Wymaga ciągłego towarzystwa, zabawiania, a zabawy szybko jej się nudzą.
Nawet noszenie na rękach nie pomaga, bo się pręży i denerwuje.
Ogólnie straszny z niej nerwus. Nie wiem, skąd się to wzięło, w naszym domu nie ma ani awantur,ani krzyku, ani hałasu.
Jestem uziemiona, nie mogę z nią nigdzie iść w odwiedziny, bo nie usiedzi spokojnie, zaraz jest płacz i nerwy.

Jesli chodzi o jedzenie: ostatnio wymysliła, że na rękach je tylko w nocy, a w dzień - nie. Dobrze, że wykombinowałam, że owszem, zje, ale na leżaczku lub na leżąco w łóżeczku.

Dodam, że jest normalnym, zdrowym dzieckiem, więc proszę nie piszcie o adhd itp

Powiedzcie mi tylko, czy któras z Was też przeżywa to, co ja?
Bo czasami wydaje mi się, że tylko u mnie sa takie numery
to co zaznaczyłam dotyczy mnie ale generalnie nie jest źle...
staram się małego zabawić w różny sposób - zmieniam mu miejsca gdzie leży, ponoszę w różnych pozycjach na rękach a wtedy jest spokojniejszy... przez chwilę
w tych wolnych chwilach szybko ogarniam co muszę - sprzątam, gotuję itd.
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:51   #1174
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
ja jestem głupek i nigdy nie omijałam
pamiętam jak za pewnych czasów jeszcze celowo prowokowałam.. idąc parkiem w nocy nie skręcałam w stronę ulicy do świateł tylko bezczelnie lazłam tamtędy gdzie ktoś siedział i libacjował i nieraz w głowie miałam "no spróbuj gnoju.."

Im dziecko starsze tym wolniej przybiera

jakie komentarze? Może w czymś pomóc?
Też tak miałam kiedyś. A teraz się boję...:P Już nie te gnaty
Co do wagi- ja to myślę, że ona przez te swoje odpuszczane jedzonka- przez to ilość mlesia też mi spadła .
A Ty już gotowa do walki? O komentarz do allegro
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:55   #1175
FraniaPirania
Rozeznanie
 
Avatar FraniaPirania
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza, Manchester
Wiadomości: 597
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

isc spac czy nie isc... o to jest pytanie

jutro mam wypelniony dzien, znaczy goscia, w czwartek tez, bo siedze sama, maz polechal pod londyn
wspolczuje dziewczynom ktore siedza same

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Też tak miałam kiedyś. A teraz się boję...:P Już nie te gnaty

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
A Ty już gotowa do walki?
siala rambo

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

ciiiiiiiiiiii nie smiejmy sie bo nam poprzestawia
FraniaPirania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:56   #1176
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
W porządku ale ciekawi mnie Twoja pewność w kwestii tego adhd. Nie twierdzę, ze twoje dziecko je ma. Tylko skąd wiesz, ze nie ma? Przeciez to nie ma takich typowo wyrazistych objawów jak np grypa.

To jest moje 1 dziecko, więc na początku przesadzałam z troskliwością i była pod opieką 3 neonatologów i 1 neurologa dziecięcego o bardzo dobrej renomie. Wiem, co sobie pomyślisz, teraz sama się z tego śmieję. Przy drugim będę mądrzejsza.
Pozostało mi wierzyć lekarzom, że jest zdrowa, ino charakterna. I jestem pewna, że jest zdrowa.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:56   #1177
eleonoremio
Rozeznanie
 
Avatar eleonoremio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Jawor
Wiadomości: 629
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
Mój mały zlosnik urodził sie 6 lipca, wcześniaczek w 37 tygodniu. Tak jak pisałam pierwsze trzy miesiące to wieczne kolki i cierpienia mojej małej, potem był tydzień spokoju, chyba odsypiała ten ciągły ból.
A poźniej pokazała charakterek, chociaz mój pediatra już wczesniej mówił, że ma strasznie bystre oczka i że będę miała pełne ręce roboty. Mam nadzieję tylko, że małe zlośniki z tego wyrastają.
witaj w klubie złosników moja Sara z 4 lipca tez wczesniaczek przełom 36/37 tc w sumie to nie ma nic z wczsniaczych objawów, kolek tez nie ale tak jak twój strasznie domaga sie towarzystwa jak tylko zostaje sama zaczyna swój protest i u niej nie ma tzw rozkrecania od razu ryk i krzyk
__________________
Czekamy
https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqtqywd83r0zcb.png
Już z nami
Sebastian 2007
Sara 2010
Sylwia 2017

Kruszynka[*]29.11.20127 tyg.
Maleństwo[*]18.12.201310tyg.
eleonoremio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 21:08   #1178
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez eleonoremio Pokaż wiadomość

a no on zawsze za nami łazi a do kuchni szczególnie bo wiecznie głodny pies oczywiscie. W ogóle od wczoraj kaszle masakra , tz był z nim u weterynarza 150 zł na leki wydał dla niego mam nadzieje że pomoga ale wet powiedział że to tez może byc spowodowane tym ze cos połkną i mu sie wbiło w gardło ( nastepna 100 jak cos). Ale kaszle strasznie głosno tak jak by go cofalo i zyg ale bez zygow.
................

własnie nie cere moim zdaniem mamszara z naczynkami i straszne cienie pod oczami nie wiem jak ich się pozbyć.
Co do kaszlu psa- może to głupie, ale my kiedyś dawaliśmy zwykły ludzki syrop bez recepty i pomogło!!! Tylko się cały pies i dywan kleił od tego słodkiego :P.

Piszesz, że masz cerę z naczynkami- ja też. Ostatnio jak na spacerze wylądowałam na karmieniu w aptece, to mi kobieta oceniła cerę komputerowo i mam naczynkową, z tendencjami do zaczerwienień, mieszaną.

Cytat:
Napisane przez FraniaPirania Pokaż wiadomość



siala rambo

ciiiiiiiiiiii nie smiejmy sie bo nam poprzestawia
No i z czego HA?
Kiedyś to chociaż przez chwilę potrafiłam szybko biegać, a teraz?
Moje 4 litery są tak grube, że nie do przestawienia. Siem nie bojem.

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
To jest moje 1 dziecko, więc na początku przesadzałam z troskliwością i była pod opieką 3 neonatologów i 1 neurologa dziecięcego o bardzo dobrej renomie. Wiem, co sobie pomyślisz, teraz sama się z tego śmieję. Przy drugim będę mądrzejsza.
Pozostało mi wierzyć lekarzom, że jest zdrowa, ino charakterna. I jestem pewna, że jest zdrowa.
Spokojnie. Skoki są normą u wszystkich dzieci. Oczywiście traktuj ten wykres przykładowo, bo czas się rozciąga/zmienia. I zastanów się, czy ostatnio Mała nie nauczyła się czegoś nowego? To właśnie jest następstwo skoków. Dziecko jest marudne i wymagające, bo jego nowe umiejętności robią mu burzę w układzie nerwowym i główce i musi się z tym oswoić. Jak to piszą w internecie- jest tak, jakby dziecko zasnęło w nocy i obudziło się umiejąc zupełnie nowe rzeczy- jakby nauczyło się tego przez sen. To się sprawdza!
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:11   #1179
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez FraniaPirania Pokaż wiadomość
to Ty lobuz jestes
ona tez pomyslala ,,nie oddam Ci mojej torebki,, ale oddala portfel, zostala ze zlamana jedna jedynka, z druga wybita, (jeszcze jest na miejscu ale sie rusza cala) z podbitym okiem, z dziurka na twarzy i w nodze... tylko co ten gnoj mial w rece ze ja podziurawil??

no i policja wie kto to, ale mala szkodliwosc...
jak mała szkodliwość?! Przecie to jest żywcem "dziesiona"!!
Znaczy się pobicie z kradzieżą!
Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Też tak miałam kiedyś. A teraz się boję...:P Już nie te gnaty
Co do wagi- ja to myślę, że ona przez te swoje odpuszczane jedzonka- przez to ilość mlesia też mi spadła .
A Ty już gotowa do walki? O komentarz do allegro
No jo pirszo do bitki
Dawać komantarze bo w ryyyjaaaaa
Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
To jest moje 1 dziecko, więc na początku przesadzałam z troskliwością i była pod opieką 3 neonatologów i 1 neurologa dziecięcego o bardzo dobrej renomie. Wiem, co sobie pomyślisz, teraz sama się z tego śmieję. Przy drugim będę mądrzejsza.
Pozostało mi wierzyć lekarzom, że jest zdrowa, ino charakterna. I jestem pewna, że jest zdrowa.
nie no, nie myślę wcale że jesteś przewrażliwiona jeśli to miałaś na myśli, że ja tak myślę każdy się martwi o swoje dziecko i lepiej dmuchać na zimne niż zbagatelizować


Kurnaaaa to ja już wiem czemu moje dziecko jest ostatnio znowu takie upierdliwe...! Skok jak byk.. zaczynamy 18 tydzień więc te pioruny są nad nami już dłuższy czas! Drze się przy każdym położeniu.. Podnoszę, przesuwam np do zmiany pieluchy - ryk..., mało gada ostatnio a nawijał jak najęty aż uszy mi więdły i wiecznie coś mu nie tak!
Ale stopy już zaczyna łapać i ładować do paszczy.. do siadu się rwie, że ino patrzeć jak usiądzie
A te piąchy to ma po mnie chyba bo mnie ciągle okłada po gębie i kopie jak wściekły
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-11-09 o 21:13
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:18   #1180
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Siala mój mały też ostatnio mało gada, tez się denerwuje jak Go kładę...
Zaczynamy jutro 15 albo 16 tydzień (nie pamiętam bo nie liczę tyg. tylko miesiącami), więc to skok...

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Idę kąpu!!!
A potem luli.

Dobranoc
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:28   #1181
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

jakie komentarze? Może w czymś pomóc?
dzidzia juz napisala

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
aniaa
tak, Zosia jeszcze ma swoje dlugie drzemki. dopoludnia ok3h i popoludni 1-2h
ale ci dobrze

Cytat:
Napisane przez eleonoremio Pokaż wiadomość
a no on zawsze za nami łazi a do kuchni szczególnie bo wiecznie głodny pies oczywiscie. W ogóle od wczoraj kaszle masakra , tz był z nim u weterynarza 150 zł na leki wydał dla niego mam nadzieje że pomoga ale wet powiedział że to tez może byc spowodowane tym ze cos połkną i mu sie wbiło w gardło ( nastepna 100 jak cos). Ale kaszle strasznie głosno tak jak by go cofalo i zyg ale bez zygow.
mam nadzieje ze skonczy sie na lekarstwach tylko. a moja psina tez tak lazi caly czas za nami

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
A Ty już gotowa do walki? O komentarz do allegro


Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Kurnaaaa to ja już wiem czemu moje dziecko jest ostatnio znowu takie upierdliwe...! Skok jak byk.. zaczynamy 18 tydzień więc te pioruny są nad nami już dłuższy czas! Drze się przy każdym położeniu.. Podnoszę, przesuwam np do zmiany pieluchy - ryk..., mało gada ostatnio a nawijał jak najęty aż uszy mi więdły i wiecznie coś mu nie tak!
Ale stopy już zaczyna łapać i ładować do paszczy.. do siadu się rwie, że ino patrzeć jak usiądzie
A te piąchy to ma po mnie chyba bo mnie ciągle okłada po gębie i kopie jak wściekły
misiek tez przestal gadac w tym skoku ale zaczyna juz powoli od nowa ale fajnie ze sebek juz stopki lapie. misiek dzis pierwszy raz zlapal ale to jak mu ja nozki podciagnelam do gory. ale od jakiegos czasu stopki go bardzo interesuja

i juz chyba wiem czemu sie tak wierci i kreci dzis. damian zapomnial dac mu bobotic do ostatniego mleka

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

dzidzia dzieki
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 21:36   #1182
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Aniaa no problem i też dziękuję.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:37   #1183
FraniaPirania
Rozeznanie
 
Avatar FraniaPirania
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza, Manchester
Wiadomości: 597
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
jak mała szkodliwość?! Przecie to jest żywcem "dziesiona"!!
Znaczy się pobicie z kradzieżą!
dla mnie to tez jest pobicie z przedluzeniem reki, za zlamanego zebe powiedzial jej stomatolog 1500....
ale to mala szkodliwosc bo miala w potrwelu 150 zl, powinna powiedziec ze miala 1000 albo wiecej to by sie zajeli...
Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
No jo pirszo do bitki
Dawać komantarze bo w ryyyjaaaaa
FraniaPirania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:39   #1184
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

aniaa mam nadziejej ze jednak nocka bedzie Hubert chodzi spac kolo21.30 i tak codziennie i wczoraj mi zasnal o 20.00 bo nie bylo drzemki poznym popoludniem myslalam ze snem nocnym bo juz byl po kapieli a ten co? niespodzianka o 20.50 pobudka ale powiercil sie pogadal powyglupia i poszedl spac o 22.00 trzymam kciuki zeby Misko jednak spal dobrze

siala super ze Sebus chwyta stopki moj mlody tak fajnie sie lapie za kolana i siedzi zadowolony super to wyglada a no i jak siedzi to probuje stopy wlozyc do buzi i sie wkurza bo mu to nie wychodzi
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:39   #1185
FraniaPirania
Rozeznanie
 
Avatar FraniaPirania
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza, Manchester
Wiadomości: 597
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

aniaa w nagrode zatkajmy mu korkiem na tydzien
FraniaPirania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:51   #1186
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

uciekam spac dobranoc mamuski

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez FraniaPirania Pokaż wiadomość
aniaa w nagrode zatkajmy mu korkiem na tydzien

lo kuzwa oplulam lapka przez ciebie jestescie niemozliwe

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

kurcze chyba naprawde zrobie ten test bo mi wlasnie krew z nosa zaczela leciec...

powiem wam ze nie bala bym sie ze drugie dziecko a Hubert taki maly itd choc chciala bym mu dac cala siebie a wiem ze przy drugiej dzidzi bylo by to nie mozliwe ale bala bym sie tej pier,dolonej cholestazy ze bedzie znowu i musiala bym znowu tyle w szpitalu lezec a nie potrafila bym Hubcia zostawic na jeden dzien a co dopiero na tyle tygodni
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:51   #1187
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

aniaa
mam nadzieje ze mimo wszystko nocka bedzie ok

łaże po all, spodobala mi sie sukienka, ciekawe jak z jakoscia
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:52   #1188
FraniaPirania
Rozeznanie
 
Avatar FraniaPirania
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza, Manchester
Wiadomości: 597
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
moj mlody tak fajnie sie lapie za kolana i siedzi zadowolony super to wyglada
wiem cos o tym
FraniaPirania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:59   #1189
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez FraniaPirania Pokaż wiadomość
wiem cos o tym
eeeee jaką minę ma... normalną
Gdyby nie pyziol marchwiany
i jakie ma włosyyy! Mój kurde ma 3 kłaki na krzyż i krótkie dalej.. i z tyłu mu się wytarły i ma taki placek jakby był mnichem
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 22:00   #1190
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

śliczne fotki wszystkich malców
HD - gratulacje
ania - życzę spokojnej nocki

Mała ładnie już podnosi się do siadania, ale za miast siadania woli już na nogi iść rwie się do stania i ładnie ugina nóżki, jak ją trzymam nad nogami to tak się rwie do robienia kroków, myślę że szybko zacznie chodzić, nawet moja mam dziś zauważyła że woli na nogi niż siedzieć, nawet grzeczna jest, a wcinała dziś deserek zrobiony przez mamę, że babcia nie nadążała karmić

Idę się położyć jutro będę w domu, nigdzie prócz spaceru się nie wybieram, a tz jutro ostatni dzień i weekend
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 22:01   #1191
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

itakasia sliczna sukienka

frania no bardzo podobnie a jak twoj slodzial ladnie umiziany do tego jest!
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 22:01   #1192
FraniaPirania
Rozeznanie
 
Avatar FraniaPirania
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza, Manchester
Wiadomości: 597
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
eeeee jaką minę ma... normalną
Gdyby nie pyziol marchwiany
i jakie ma włosyyy! Mój kurde ma 3 kłaki na krzyż i krótkie dalej.. i z tyłu mu się wytarły i ma taki placek jakby był mnichem
mine ma madra pokazac ci jego wlosy z tylu?
FraniaPirania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 22:05   #1193
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez FraniaPirania Pokaż wiadomość
mine ma madra pokazac ci jego wlosy z tylu?
nie wiem czy to wytrzymam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 22:08   #1194
FraniaPirania
Rozeznanie
 
Avatar FraniaPirania
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza, Manchester
Wiadomości: 597
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
nie wiem czy to wytrzymam
dasz rade, jestes kobieta o silnych nerwach
...
tadam:
FraniaPirania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 22:19   #1195
FraniaPirania
Rozeznanie
 
Avatar FraniaPirania
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza, Manchester
Wiadomości: 597
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

teraz w sumie ma tam jeszcze wiecej, zgestnialy mu
z tylu to jest moja dziewczyna (do 6 miesiaca bylam przekonna ze to dziewczynka)

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

ide spac
pa!
FraniaPirania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 22:30   #1196
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez FraniaPirania Pokaż wiadomość
dasz rade, jestes kobieta o silnych nerwach
...
tadam:
jakie ma długie! A mój placek ma do łysego wytarty
I albo mi się zdaje albo twój E też ma takie maleńkie czerwone plamki z tyłu głowy mój S ma kilka, chyba 3 tak obok siebie.. śmiałam się że ma znamię jak z filmu "Omen" i że jak będzie większy to te 666 będzie wyraźniejsze
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 22:59   #1197
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Xawmeli Pokaż wiadomość
hej super dziewczyny zza oceanu
fajne zakupy, milen przecudna ah te dziewczynki i 5 mcy hoho ....jaka macie pogode.....
a Augulentin mialam pytac na rotawirusy szczepicie...?
kochana pogoda u nas w kratke...sa dni, ze bardzo zimno juz, a bylo kilka takich z temp po 18 stopni
Jesli chodzi o rotawirusy, to ja szczepilam z dwoch powodow - Milena miala problemy brzuszkowe, wiec gdyby ja cos takiego dopadlo to pewnie by gorzej znosila. A po drugie mieszkam w kraju, gdzie syf(czyt. ludzie) z calego swiata jest, wiec ryzyko wieksze...
Gdybym mieszkala w PL i nie posylala dziecka do zlobka, to nie szczepilabym...

hd
wielkie gratulacje i pewnie, ze wszystkie wiedzialysmy, ze bedzie 5

Cytat:
Napisane przez AGAMARCIO Pokaż wiadomość
alquien- dziękuję kochana w najbliższym czasie wrzucę zdjęcie Karolki specjalnie dla cioci Marty
To czekamy

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
No w tyle zostałyście Wy, my, Zosia itakasi i Blanka Bajki... Chyba...
My jestesmy gdzies na 30 centylu chyba. Ale dowiem sie dokladniej za kilka tyg jak bede miala okazje zwazyc mala.

itakasia
sukienka wydaje sie fajowa
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 23:14   #1198
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

dzidzia zapomniałam wczoraj napisać szkoda, że test negatywny a myślałam, że pozytywny będzie
niezawsze co z twoim ?

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
wiolek1 rodziłam Wojewódzkim Szpitalu Specjalistyczny im. Fryderyka Chopina
dokładnie mieszkam pod Rzeszowem w Głogowie Małopolskim do Rzeszowa ma 10 km. A mieszkam w tej mieścinie od pół roku bo jestem z lubelskiego.Pierwsze dziecko rodziłam w Biłgoraju. Myślałam,że w tak dużym mieście jak Rzeszów będzie lepsza opieka przy porodzie i po ale gów.. prawda było do d...Na szczęscie poród miałam szybki i mało bolesny.
ja też miałam na szopena rodzić nawet chodziłam prywatnie do lekarza, który tam pracuje ale jednak zdecydowałam się rodzić "u siebie" w kolbuszowej 15 km nad tobą na północ
a na szopena mimo, że podobno najlepszy w rz to i tak albo kasa albo znajomości zresztą jak prawie wszędzie

Cytat:
Napisane przez lazurowa Pokaż wiadomość
A właśnie... przypomniało mi się, że miałam zapytać... Siala, Ty chyba kiedyś wywoływałaś zdjęcia u kogoś z allegro, dobrze pamiętam? Opłacało się? Jakiej jakości były zdjęcia?

Anuszka- jak sweterek z all? Jak się zachowuje po praniu? Bardzo mi się podobał ten fason.
ja wywoływałam cenowo super jakościowo do dupy :/ mogę ci podać namiary kogo nie polecam ale może na innych aukcjach lepsza jakość.
ja właśnie niedługo będę próbować od kogoś innego bo mimo, że jakość kiepska to za 100 zdj 10x15 z przesyłką zapłacilam 24 zł a u fotografa u nas kosztowało by to 95 zł więc różnica jest

anuszka u tego co ja zamawiałam nie trzeba było instalować programu tylko poprzez strone internetową taką specjalną się robiło

aniaa22cieszę się bardzo, że nie trzeba rechabilitacji

Xaw dziewczyną piszesz nie znikać a sama :P
pięknie Nadin waży uwielbiam takie okrąglaczki, mój rekin wkońcu też się robi okrąglaczek ( lubię tą nazwę prawie tak bardzo jak " rekin" a mówię tak do mojego bo ma główkę szerszą niż długą )

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
No taak a Moj Micho co robi????

Ogląda telewizję w najlepsze!!!

Założyłam sobie profil na facebooku http://www.facebook.com/profile.php?id=100001778823532
wysłałam.
no szał z tą tv aleks to samo ostatnio jak bym go nie położyła głowkę kieruje na tv cfaniak mały

Alguien no Milenka pięknie wcina warzywka to teraz pora na słodkości owoce

anuszka biedna Igusia

hd gratulacje :roz a: Szymuś śliczniusi i fajną krówkę ma na dupce ale jednak dla mnie cenowo kosmos i roboty też za dużo ( wiem, że się zwracają po roku czy tam 2 ale chodzi mi o jednorazowy wydatek )

martysek twoja córa to przebiła chyba wszystkie okrąglaczki

gloria wspólczuje bardzo

anoxa ale masz dzielnego chłopaka

modro po twoim opisie "zabaw" nie wydaje mi się żebyś za mało stymulowała przynajmniej ja nie robię nic więcej ale niestety nie pomogę

itakasia plan dnia elegancki a Zosia nie burzy go czasami
sukienka śliczna ehhh szkoda, że brak funduszy :/

entertete super, że nie ma napięcia za jutro daj znać koniecznie

siala "no spróbuj gnoju.." szalona mój też ma placuchy bez kłaczków

Frania matko jak to mała szkodliwość ? pfffffffff
a E. to ty tak specjalnie upaćkałaś
a czy pod włoskami on ma taki rumień czerwony ? ja wam jutro pokaże mojego jaki ma straszny pediatra mówi, że powinno zniknąć do 2 roku ale boje się, że nie

sorki, że tak bez cytowania ale czytałam i pisałam sobie w 2 okienku bo nie zacytowałoby mi wszystkiego

dopiero skończyłam was czytać z całego dnia i idę spać. dobranoc
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 23:35   #1199
scoobs
Rozeznanie
 
Avatar scoobs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 742
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
ale moj Hubcio przebija wszystkich wazy 8,1kg az sie boje co by bylo gdy by wiecej jadl dzisiaj go wazyl przed szczepieniem a jutro konczy 17tyg chociaz byla znajoma z corcia na szczepieniu i bylam w szoku bo jej mala w czwartek bedzie miala 16tyg po porodzie wazyla 3,3kg a dzisiaj 7,5kg a jak ja biore na raczki to taka leciutka mi sie wydawala i mialam wrazenie jak by Hubert ze 2kg byl ciezszy
No mojego Alexa chyba nie przebije, ostatnio jak Go wazylam, mial 8.54kg, 18 tygodni

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość

Frania matko jak to mała szkodliwość ? pfffffffff
a E. to ty tak specjalnie upaćkałaś
a czy pod włoskami on ma taki rumień czerwony ? ja wam jutro pokaże mojego jaki ma straszny pediatra mówi, że powinno zniknąć do 2 roku ale boje się, że nie
Moj tez ma ten rumien, i Amelka miala, bede musiala zobaczyc, czy jeszcze jest pod wloskami
scoobs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 23:58   #1200
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

mój ma jeszcze na czole między oczami taką małą czerwonkawą plamkę.. teraz chyba przybladła. No i ma znamię na brzuszku - małe, taką brązowawą plamkę... mój małż ma taką tylko, ze ciemniejszą na czole.. a i na jestem "naznaczona" jakimś śmiesznym dzyndzlem przy uchu i mam plamkę czerwoną na kostce lewej.. jak nacisnę paluchem to znika a po sekundzie się pojawia jakiś taki naród ciapaty jesteśmy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.