Od dzis biegam aby schudnąć!!! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 10:27   #571
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

v-x-n
Tu masz stronę tej imprezy:
http://gdyniasport.pl/pl/kalendarz-imprez/rok-2013/item/1535-bieg-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci
Grand Prix Gdyni składa się 4 biegów: urodzinowego w 25.02.2013, biegu Europejskiego 11.05, biegu nocnego Świętojańskiego 21.06 i ostatni bieg Niepodległości 11.11. Ogólnie mój Mąż wziął udział we wszystkich, ja wraz z nim będę biec 11.11. jako że od niedawna bieganie polubiłam oczywiście raczej on będzie biec w swoim tempie a jak powoli z tyłu swoim, bo nie chcę zaniżać mu wyniku
Co do biegania, ja też wolę biegać wieczorami, bo wtedy jem obiad ok. 15 a potem mam duuużo czasu aby żołądek wszystko przetrawił i idę biegać wieczorkiem. Po drugie (zwłaszcza w lato) jest chłodno, chodź myślę że w listopadzie nawet z upałem w dzień nie będzie problemu W dzień jak biegam to mam problemy z odpowiednią przerwą między posiłkiem a biegiem, więc będę musiała tego przypilnować w dniu zawodów, abym potem nie miała kolki i innych cudów
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 10:46   #572
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Del, a po jakim czasie od posiłku jest najlepiej biegać? Ja biegam z rana, po śniadaniu. Śniadanie jem lekkie i biegam tak z godzinę po nim.

No i jak juz wspomniałam przerzuciłam się na biegi przy najbardziej ruchliwej ulicy w mieście. Cóż, plus taki, że czuję się bezpiecznie. Ale nie ma to jak biegi po lesie, za miastem <3....Może jak znajde kiedyś partnerkę nowa do biegania to wrócę na te trasy.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 11:10   #573
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

KinkyGirl
wydaje mi się że przerwa pomiędzy posiłkiem a bieganiem zależy od ilości i ciężkości jedzenia oraz ogólnie przemiany . Np. ja po lekkim śniadaniu wolę poczekać z 1,5-2 h a po obiedzie nawet z 3-5 h aż będę miała uczucie pustki (nie głodu!) w żołądku.
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 12:07   #574
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Ja też wolę biegać z pustym żołądkiem.
Przyszła opaska na ramię, więc dziś lecę na dwór!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 13:59   #575
baryleczka
Raczkowanie
 
Avatar baryleczka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 84
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Chodzi o wagę w moim podpisie? To nie suwaczek tylko ręcznie wpisane cyferki A jeśli nie o to chodzi to nie wiem o co

Ja wczoraj biegałam to dziś ćwiczę z Mel B. Następne bieganie dopiero w poniedziałek, potem środa i pt
Tak, o cyferki. Fajne.
Zmobilizowałam się w sobotę do biegania. I jestem zadowolona, bo test Coopera wskazał mi, że mimo miesięcznej przerwy nie jest ze mną tak źle. Wynik wskazuje, że mam dobrą kondycję. Szukam też dobrej apki do biegania, bo chcę zapisywać swoje wyniki. Ta http://yourapps.info/reviews/endomon...r-pro-recenzja jest fajna, ale chyba trochę za dużo pamięci mi zajmuje i zżera sporo transferu. Słyszałam o czymś takim "uciekaj przed zombie", chyba spróbuję, jeśli tylko znajdę. Może będzie nieco szybciej.
__________________
http://yourapps.info/ - najlepszy portal z aplikacjami dla kobiet
http://betweenblankpages.wordpress.com - recenzje, marudzenie, motywacja

Edytowane przez baryleczka
Czas edycji: 2013-09-09 o 13:59 Powód: literówka
baryleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 20:37   #576
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Super mi się dziś biegało, znów przeskoczyłam jeden dzień i biegłam 3x 10/3 i jeszcze trochę tylko trasa słaba, nie bardzo mam gdzie biegać. A endomondo działa bez neta, tylko mi w połowie trasy zgubiło sygnał gps, więc połowy nie policzyło

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 20:49   #577
Lena89_
Raczkowanie
 
Avatar Lena89_
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cześć
Można się przyłączyć? Od jutra zamierzam zacząć biegać. I fajnie tak by było się z kimś podzielić swoimi małymi sukcesami i przemyśleniami, bo niestety moich znajomych to w ogóle nie kręci
Lena89_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 21:55   #578
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
W dzień jak biegam to mam problemy z odpowiednią przerwą między posiłkiem a biegiem, więc będę musiała tego przypilnować w dniu zawodów, abym potem nie miała kolki i innych cudów
Dzięki za linka, koniecznie zdaj szczegółową relację po biegu! Chyba faktycznie masz rację z tymi przerwami dotyczącymi posiłku, to może być ten główny problem (chociaż ja ze swojej strony po prostu nie lubię światła, kocham ciemność - mrrrroczna natura hahahah ).
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 05:11   #579
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

A ja mam takie zakwasy po wczoraj!! Do wczorajszej 15-minutówki dodałam pół godzinki z Jilian.... Hehe jak siadam to mam niezły ból od squotów. No nic. Mała owsianka, mała kawa, pół godzinki na ułożenie się tego w brzuchu i lecę pół godzink potruchtać
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 05:26   #580
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Odp: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

A mnie strasznie biodra bolą :/ macie tak?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 06:03   #581
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Melduje poranne bieganie - 5 km

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Super mi się dziś biegało, znów przeskoczyłam jeden dzień i biegłam 3x 10/3 i jeszcze trochę tylko trasa słaba, nie bardzo mam gdzie biegać. A endomondo działa bez neta, tylko mi w połowie trasy zgubiło sygnał gps, więc połowy nie policzyło

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Endomendo też mi czasem gubi sygnał, psiocze na niego, a i tak używam.

Cytat:
Napisane przez Lena89_ Pokaż wiadomość
Cześć
Można się przyłączyć? Od jutra zamierzam zacząć biegać. I fajnie tak by było się z kimś podzielić swoimi małymi sukcesami i przemyśleniami, bo niestety moich znajomych to w ogóle nie kręci
Hehe moich znajomych to też nie kręci, zdecydowanie wolą siedzenie na kanapie.
Jeśli jestes z większego miasta możesz poszukać grupy biegowej. Zawsze to fajnie spotkać się z innymi biegaczami, posłuchać o ich początkach i tym co osiągnęli.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."





Edytowane przez Mandragorrka
Czas edycji: 2013-09-10 o 06:07
Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 06:38   #582
bea369
Raczkowanie
 
Avatar bea369
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 134
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak sie nie ma w telefonie neta, to endomondo nie zadziała, nie? Bo przecież nie wykryje satelit bez neta
Specem nie jestem, ale wydaje mi się, że działa bez neta.
Ja nie mam endomondo a navime. Moja aplikacja działa poprzez łączenie się w trasie z gps. Dopiero w domu łączę się z netem po wifi i przesyłam dane do neta.
__________________
4lady.pl - portal dla nowoczesnych kobiet
bea369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 06:49   #583
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez bea369 Pokaż wiadomość
Specem nie jestem, ale wydaje mi się, że działa bez neta.
Ja nie mam endomondo a navime. Moja aplikacja działa poprzez łączenie się w trasie z gps. Dopiero w domu łączę się z netem po wifi i przesyłam dane do neta.
o ja robię dokładnie tak samo!

generalnie zapomniałam wcisnąć start jak dzisiaj wyruszałam, zauważyłam to dopiero w połowie drogi. Niby powinnam mieć w tyłku to endo, ale to jest dla mnie dodatkowa motywacja. Możliwość, że mogę się tym podzielić ze znajomymi na fb. No bo co? Teraz jak przestanę dodawać to będzie, że przestałam biegać i znowu odpuściłam...
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 06:49   #584
Xarien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Lena89_ Pokaż wiadomość
Cześć
Można się przyłączyć? Od jutra zamierzam zacząć biegać. I fajnie tak by było się z kimś podzielić swoimi małymi sukcesami i przemyśleniami, bo niestety moich znajomych to w ogóle nie kręci
Hej! Witamy w naszym gronie

Psotka87 Mnie też okropnie bolały biodra, dlatego teraz biegam po bieżni.

Dziewczyny słyszałyście o parkrunie? Koleżanka mi o tym opowiedziała i zamierzam się wybrać pod koniec września
http://www.parkrun.pl/?PHPSESSID=98e...24c76e1665068e
Xarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 07:20   #585
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Xarien Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyście o parkrunie? Koleżanka mi o tym opowiedziała i zamierzam się wybrać pod koniec września
http://www.parkrun.pl/?PHPSESSID=98e...24c76e1665068e
O, proszę nie słyszałam wcześniej o tym. Świetna sprawa. Tylko mapa mi się nie wczytuje
W ogóle odkąd zaczęłam biegać nieco czytam o tym na necie. Jestem zdziwiona, że jest tyle akcji, klubów promujących biegnie.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 09:03   #586
Lena89_
Raczkowanie
 
Avatar Lena89_
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Mandragorrka niestety jestem z małej mieściny
Mam pytanie kiedy wolicie biegać rano czy wieczorem?
Lena89_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 09:20   #587
bea369
Raczkowanie
 
Avatar bea369
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 134
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Xarien Pokaż wiadomość

Dziewczyny słyszałyście o parkrunie? Koleżanka mi o tym opowiedziała i zamierzam się wybrać pod koniec września
http://www.parkrun.pl/?PHPSESSID=98e...24c76e1665068e
Tak, mój TŻ biega w poznańskim parkrunie. Wspaniała atmosfera. Bieg jest co sobotę o godz. 9,00. Dystans 5 km.
Trzeba najpierw wejść na stronę, zarejestrować się i wydrukować sobie swój kod kreskowy. Ten kod trzeba mieć na każdym biegu, bo po zakończeniu następuje skanowanie i przypisanie czasu biegu do uczestnika.
Na stronie parkrunu publikowane są tabele wszystkich biegów, gdzie można dokonywać sobie analiz własnych biegów w rożnych kryteriach (np. w grupie wiekowej).
Uczestnikami są zarówno tacy biegacze, którzy pokonują dystans w ciągu 17 minut, jak i tacy, którzy zjawiają się na mecie po ponad 40 minutach.
W Poznaniu biega między innymi para (mama i tata) biegaczy z bliźniętami w wózku, pani z pieskiem na smyczy, a także pan z kijkami nordic walking. Jest naprawdę fajnie.

No i co najważniejsze: bieg nie wymaga wnoszenia opłaty startowej!
__________________
4lady.pl - portal dla nowoczesnych kobiet

Edytowane przez bea369
Czas edycji: 2013-09-10 o 09:25
bea369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 09:25   #588
baryleczka
Raczkowanie
 
Avatar baryleczka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 84
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Lena89_ Pokaż wiadomość
Mandragorrka niestety jestem z małej mieściny
Mam pytanie kiedy wolicie biegać rano czy wieczorem?
Chciałabym biegać rano, ale .... mi nie wychodzi


Właśnie zapisałam się na swój pierwszy oficjalny bieg. Chciałam pobiec jeszcze w biegnij warszawo, ale ... 90 zł opłaty to sporo...

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Super mi się dziś biegało, znów przeskoczyłam jeden dzień i biegłam 3x 10/3 i jeszcze trochę tylko trasa słaba, nie bardzo mam gdzie biegać. A endomondo działa bez neta, tylko mi w połowie trasy zgubiło sygnał gps, więc połowy nie policzyło

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak to działa bez netu? Mnie wówczas nie pokazuje trasy. A próbowałyście Runtastic?
__________________
http://yourapps.info/ - najlepszy portal z aplikacjami dla kobiet
http://betweenblankpages.wordpress.com - recenzje, marudzenie, motywacja
baryleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 10:11   #589
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez bea369 Pokaż wiadomość
Specem nie jestem, ale wydaje mi się, że działa bez neta.
Ja nie mam endomondo a navime. Moja aplikacja działa poprzez łączenie się w trasie z gps. Dopiero w domu łączę się z netem po wifi i przesyłam dane do neta.

Ale mnie właśnie telefon nie chce połączyć z GPSem bez internetu. Nie wykrywa satelit. Dopiero jak podłącze neta to wykrywa satelity.
A te nativeme jest za darmo do pobrania?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 10:55   #590
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez baryleczka Pokaż wiadomość

Jak to działa bez netu? Mnie wówczas nie pokazuje trasy. A próbowałyście Runtastic?
Trasę pokazało mi w domu jak już był net ciekawe czy inne by nie zgubiły sygnału.

Ja nie mam wyboru, biegam wieczorem, bo po położeniu młodej to jedyny czas kiedy na 100% nie będę musiała zaraz karmić.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 11:09   #591
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Lena89_ Pokaż wiadomość
Mandragorrka niestety jestem z małej mieściny
Mam pytanie kiedy wolicie biegać rano czy wieczorem?
Biegam rano, bo wtedy mam czas. Wychodzę z domu ok 6. Dziecko jeszcze spi, a jak się obudzi to zajmie się nią maz. Jak rano zrobi się ciemno to będe biegać po południu. Tylko to będZie logistycznie bardziej skomplikowane, bo maz roznie kończy pracę. Ale jakoś się zagramy. Ach biegam razem z małżem na zmianę - jeden dzień on, jeden ja.





Cytat:
Napisane przez bea369 Pokaż wiadomość
Tak, mój TŻ biega w poznańskim parkrunie. Wspaniała atmosfera. Bieg jest co sobotę o godz. 9,00. Dystans 5 km.
Trzeba najpierw wejść na stronę, zarejestrować się i wydrukować sobie swój kod kreskowy. Ten kod trzeba mieć na każdym biegu, bo po zakończeniu następuje skanowanie i przypisanie czasu biegu do uczestnika.
Na stronie parkrunu publikowane są tabele wszystkich biegów, gdzie można dokonywać sobie analiz własnych biegów w rożnych kryteriach (np. w grupie wiekowej).
Uczestnikami są zarówno tacy biegacze, którzy pokonują dystans w ciągu 17 minut, jak i tacy, którzy zjawiają się na mecie po ponad 40 minutach.
W Poznaniu biega między innymi para (mama i tata) biegaczy z bliźniętami w wózku, pani z pieskiem na smyczy, a także pan z kijkami nordic walking. Jest naprawdę fajnie.

No i co najważniejsze: bieg nie wymaga wnoszenia opłaty startowej!
Nie, no jeszcze raz powiem, że fantastyczna sprawa.



Cytat:
Napisane przez baryleczka Pokaż wiadomość
Chciałabym biegać rano, ale .... mi nie wychodzi

Właśnie zapisałam się na swój pierwszy oficjalny bieg. Chciałam pobiec jeszcze w biegnij warszawo, ale ... 90 zł opłaty to sporo...

Jak to działa bez netu? Mnie wówczas nie pokazuje trasy. A próbowałyście Runtastic?
Czemu Ci nie wychodzi? Wychodzisz z domu i biegniesz
Jaki bieg?
Korzystałam przez jakąś chwile z Runtastica. Ma więcej opcji niż podstawowa wersja Endo.
Jednak w domu - gdzie już miałam połączenie z netem nie pokazywał mi mapy. Ale to nie była wina apki tylko mojego telefonu (nie miałam jakiejś aktualizacji mapy, a nie mogłam ściągnąć no tel niby miał za mało miejsca ) u mojego męża działało, ale on teŻ wrócił do Endo. W sumie nie wiem cZemu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 11:56   #592
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Hej dziewczyny! Mogę do Was dołączyć? tak naprawdę to nie chcę jakoś bardzo schudnąć, ale raczej wymodelować figurę i zgubić trochę tłuszczyku biegam lekko ponad miesiąc dopiero, ale bardzo mi się to spodobało mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do siebie

widzę dyskusję o aplikacjach - ja biegam z Endo, ale oststnio mi bardzo szaleje i często gubi sygnał a przez to wylicza mi dziwne czasu i odległości, zupełnie niezgodne z prawdą, także rozglądam się za jakąś alternatywą, tylko szkoda by mi było stracić "Historię treningów", chciałabym ją jakoś przenieść do innej aplikacji, ale to raczej niemożliwe
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 12:42   #593
Xarien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Ja mam Nike+, jest troszkę komercyjny i nieustannie mnie pyta w jakich nikach biegam a ja przecież biegam w butach z Lidla ;] Ale dobrze mi służy.

Cześć wiewioreczka, jakie robisz dystanse i w jakim czasie?

Ja mam chyba coś z hormonami że nic nie chudnę od tego biegania, idę do lekarza 25 września.
Xarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:23   #594
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Wiewioreczka witaj
Treningi do innej aplikacji pewnie można wprowadzić ręcznie, tylko czy będzie Ci się chciało.

Cytat:
Napisane przez Xarien Pokaż wiadomość
Ja mam Nike+, jest troszkę komercyjny i nieustannie mnie pyta w jakich nikach biegam a ja przecież biegam w butach z Lidla ;] Ale dobrze mi służy.

Cześć wiewioreczka, jakie robisz dystanse i w jakim czasie?

Ja mam chyba coś z hormonami że nic nie chudnę od tego biegania, idę do lekarza 25 września.
Może zmiana diety? Może jakiś przestoj?
Biegam od miesiąca i w tym czasie ubyło mi 0,7 kg. Mały spadek, jednak nie biegam po to aby schudnac. Diety nie zmieniłam, w tym czasie nawet zaliczylam
Wesele podczas którego zywilam się tylko ciastem - przez trzy dni
Spadek wagi u mnie pewne będzie tylko na początku, potem na to nie licze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 13:49   #595
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Xarien Pokaż wiadomość
Ja mam Nike+, jest troszkę komercyjny i nieustannie mnie pyta w jakich nikach biegam a ja przecież biegam w butach z Lidla ;] Ale dobrze mi służy.

Cześć wiewioreczka, jakie robisz dystanse i w jakim czasie?

Ja mam chyba coś z hormonami że nic nie chudnę od tego biegania, idę do lekarza 25 września.
no ja to nie jestem zbytnio zaawansowana, wręcz mocno początkująca :P
staram się biegać co 2 dzień. Biegam 8 - 9 km w ciągu 50 -60 minut w zależności od dnia, różnie to bywa, zależy od pogody, nastroju i chęci
jak na razie udało mi się dotrzeć do momentu, kiedy jestem w stanie biec 30 - 35 minut bez przerwy, potem chwilkę sobie maszeruję i dalej biegnę te końcowe 2 km także pierwsze koty za płoty !
mój cel obecnie to 10 km a potem będę pracować nad czasem
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 14:32   #596
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
no ja to nie jestem zbytnio zaawansowana, wręcz mocno początkująca :P
staram się biegać co 2 dzień. Biegam 8 - 9 km w ciągu 50 -60 minut w zależności od dnia, różnie to bywa, zależy od pogody, nastroju i chęci
jak na razie udało mi się dotrzeć do momentu, kiedy jestem w stanie biec 30 - 35 minut bez przerwy, potem chwilkę sobie maszeruję i dalej biegnę te końcowe 2 km także pierwsze koty za płoty !
mój cel obecnie to 10 km a potem będę pracować nad czasem
Hehe ale taka całkiem początkujaca to też nie jestes. Ja przebiegać nieco ponad 5 km i obecnie moim celem jest przyciągnięcie 30 min bez przerwy powoli sobie do tego dąże.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."





Edytowane przez Mandragorrka
Czas edycji: 2013-09-10 o 14:33
Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:38   #597
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

witajcie po krótkiej przerwie. miałam ze 3-4 dni przerwy przez kolano. juz ok i już wczoraj pobiegałam.

dołączyła do mnie koleżanka, która na razie nie daje rady bez przerwy przebiec dychy, ale biegniemy ok. 6min potem ze 3-4 marsz i tak ta dyszka leci. kumpela narzuca ostre tempo, co mnie troche wybija, bo jednak każdy ma swoją długość kroku, a ona malutka to i drepcze jakoś tak małymi a szybko hahaha nigdy z nikim nie biegałam i trochę sie musze dostroić.
ja biegam wieczorem, bo tylko wtedy mogę tę godzinę wyrwac dla sebie. niestety robi się coraz wczesniej ciemno i gdy biegałyśmy wczoraj od 19:00 to wrciłyśmy już prawie w ciemną noc. musze wyciągnąc odblaskową opaskę z szuflady. niby na ciuchach coś tam mam ale malutkie.

tez mi się pomału marzy start w jakims zorganizowanym biegu.

ja nie mam neta w telefonie i pewnie też nic by mi nie działało.w ogóle nie znam tych aplikacji
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:39   #598
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hehe ale taka całkiem początkujaca to też nie jestes. Ja przebiegać nieco ponad 5 km i obecnie moim celem jest przyciągnięcie 30 min bez przerwy powoli sobie do tego dąże.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no tak całkiem początkująca na szczęście już nie, bo na samym początku to biegłam maksymalnie 2 minuty i już ledwo zipałam i musiałam siadać na ławce... ale zmotywował mnie bardzo widok dużej liczby biegających i pomyślałam, że to "siara", że tak ciągle siadam i ledwo żywa truchtam więc się wzięłam za siebie
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:09   #599
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Xarien Pokaż wiadomość
Ja mam chyba coś z hormonami że nic nie chudnę od tego biegania, idę do lekarza 25 września.
A trzymasz jakąś sensowną dietę czy tylko biegasz? Bo ja chudnę bardzo ładnie i mam wrażenie że właśnie najlepiej od biegania (jak przez jakiś czas przerwałam bieganie to spadało znacznie wolniej).

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
no ja to nie jestem zbytnio zaawansowana, wręcz mocno początkująca :P
staram się biegać co 2 dzień. Biegam 8 - 9 km w ciągu 50 -60 minut w zależności od dnia, różnie to bywa, zależy od pogody, nastroju i chęci
jak na razie udało mi się dotrzeć do momentu, kiedy jestem w stanie biec 30 - 35 minut bez przerwy, potem chwilkę sobie maszeruję i dalej biegnę te końcowe 2 km także pierwsze koty za płoty !
mój cel obecnie to 10 km a potem będę pracować nad czasem
ładne mi początkująca, 8km :P Ja jeszcze do 5 nie dobiłam :P

Ja bym nie umiała biegać z kimś. Co prawda czułabym się bezpieczniej, ale nie cierpię się podporządkowywać :P

Jutro próbuję inną trasą biec, minus jest taki że w jedną stronę jest cały czas w dół, a powrót będzie mocno pod górę, ale niestety w takiej dzielnicy mieszkam że w każdą stroną to samo :/ Za to trasa przynajmniej ma 6km, nie będę musiała kombinować gdzie tu jeszcze pobiec żeby wybiegać te 40 minut. Ciężko się biega w środku miasta.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:44   #600
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Odp: Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
A trzymasz jakąś sensowną dietę czy tylko biegasz? Bo ja chudnę bardzo ładnie i mam wrażenie że właśnie najlepiej od biegania (jak przez jakiś czas przerwałam bieganie to spadało znacznie wolniej).



ładne mi początkująca, 8km :P Ja jeszcze do 5 nie dobiłam :P

Ja bym nie umiała biegać z kimś. Co prawda czułabym się bezpieczniej, ale nie cierpię się podporządkowywać :P

Jutro próbuję inną trasą biec, minus jest taki że w jedną stronę jest cały czas w dół, a powrót będzie mocno pod górę
, ale niestety w takiej dzielnicy mieszkam że w każdą stroną to samo :/ Za to trasa przynajmniej ma 6km, nie będę musiała kombinować gdzie tu jeszcze pobiec żeby wybiegać te 40 minut. Ciężko się biega w środku miasta.
a to akurat jest bardzo dobre,taki trening jest super,na początku lajtowo a na koniec najgorzej o to właśnie chodzi.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 02:46:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.