a po jakim czasie sex? :P - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-27, 11:50   #91
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

seks po 3 miesiącach. kocham usłyszałam w swoje urodziny po 7 miesiącach
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:12   #92
Agatka152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kobyłka
Wiadomości: 9
GG do Agatka152
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Ja po roku, dokładnie w nasza rocznice. teraz jestesmy ze soba 4,5 roku nadal sie bardzo kochamy!
Agatka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:53   #93
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Thumbs up Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Z moim Kochanym po niecałym miesiącu znajomości i jesteśmy juz razem 6 lat
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 00:46   #94
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

w moim przypaku bylo to po 9 miesiacach.. byl to moj pierwszy facet i jestem z nim do dzis
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 01:58   #95
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

A ja sobie mowilam, ze sex nie krocej jak po pol roku znajomosci. Kolezanka mowila, ze nie wytrzymam nawet trzech miechow. A co wyszlo? Ze po dwoch juz nie bylam dziewica Dluzej bym w tym stanie zostala, ale jakos tak wyszlo, nie bylam swiadoma tego co sie dzieje a bylam trzezwa. Widac mialo tak byc. TZ chcial bym zostala jego zona juz na drugi dzien gdy mnie poznal a "kocham cie" uslyszalam po miesiacu. Powiedzialby to wczesniej, ale bal sie, ze mu uciekne
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 22:27   #96
**KaNiA**
Raczkowanie
 
Avatar **KaNiA**
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 301
GG do **KaNiA**
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Cytat:
Napisane przez jaga_2001
A ja sobie mowilam, ze sex nie krocej jak po pol roku znajomosci. Kolezanka mowila, ze nie wytrzymam nawet trzech miechow. A co wyszlo? Ze po dwoch juz nie bylam dziewica Dluzej bym w tym stanie zostala, ale jakos tak wyszlo, nie bylam swiadoma tego co sie dzieje a bylam trzezwa. Widac mialo tak byc. TZ chcial bym zostala jego zona juz na drugi dzien gdy mnie poznal a "kocham cie" uslyszalam po miesiacu. Powiedzialby to wczesniej, ale bal sie, ze mu uciekne
meskie podejscie do zycia czasmai jest takie urocze . a tak z ciekawosci jestes z nim nadal?
__________________
**KaNiA** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 01:06   #97
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

w pazdzierniku minie 4 lata od kiedy sie poznalismy i ze soba jestesmy. prawdopodobnie bede z nim juz zawsze. Jeszcze sie nie kochalismy, co nie znaczy, ze do tej pory tylko patrzymy sobie w oczy
Ostatnio dużo o tym rozmawialismy i staram się podjąc jakąs decyzję. Kiedyś myslalam, ze dopiero po Slubie. Teraz chciałabym sie juz w sumie zdecydowac, ale cholerka... strasznie boje się wpadki, a tabletkami anty- nie mam sie ochoty szprycowac. No i mam powazny dylemat, bo ja chcę jeszcze kontynuować studia, pozarabiać (w najblizszym czasie idę do pierwszej pracy w swoim zyciu), a nie ewentualnie wpakowac sie w pieluchy.
Jak zrobić, zeby bylo przyjemnie bez przykrych konsekwencji? heheh
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 10:04   #98
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Cytat:
Napisane przez Ash
w pazdzierniku minie 4 lata od kiedy sie poznalismy i ze soba jestesmy. prawdopodobnie bede z nim juz zawsze. Jeszcze sie nie kochalismy, co nie znaczy, ze do tej pory tylko patrzymy sobie w oczy
Ostatnio dużo o tym rozmawialismy i staram się podjąc jakąs decyzję. Kiedyś myslalam, ze dopiero po Slubie. Teraz chciałabym sie juz w sumie zdecydowac, ale cholerka... strasznie boje się wpadki, a tabletkami anty- nie mam sie ochoty szprycowac. No i mam powazny dylemat, bo ja chcę jeszcze kontynuować studia, pozarabiać (w najblizszym czasie idę do pierwszej pracy w swoim zyciu), a nie ewentualnie wpakowac sie w pieluchy.
Jak zrobić, zeby bylo przyjemnie bez przykrych konsekwencji? heheh
Podziwiam Tyle czasu..silna psychicznie kobieta jestes. nie wszytskie tak potrafimy panowac nad zmyslami... POzdrawiam
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 10:36   #99
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Cytat:
Napisane przez blue _eyes
Podziwiam Tyle czasu..silna psychicznie kobieta jestes. nie wszytskie tak potrafimy panowac nad zmyslami... POzdrawiam
chyba nie jestem strasznie temperamentna
a powaznie..powstrzymuje mnie wielki strach przed ciążą. Poza tym, jak mam sie kochac i caly czas myslec o tym, czy nie zalicze wpadki, to zadna przyjemnosc. Nici z seksu W ostatnim roku pelno moich kolezanek z czasow podstawowki zaszlo w ciążę. To tym bardziej potęguje moj strach. Jednak zastanawialam sie ostatnio czy to zawodnosc srodkow antykoncepcyjnych czy ludzie sa po prostu tak nieodpowiedzialni, ze czasem sie zabezpieczaja, a czasem nie. Jak gadalam z jedna, to stwierdzila, ze wpadla akurat wtedy, kiedy uzywali prezerwatywy, a wtedy kiedy nie uzywali, to jakos sie udawalo.Wydaje mi sie, ze cos kreci, bo chyba jest jej sie glupio przyznac, ze zawalila sobie zycie na wlasne zyczenie. Bo final jest taki, ze facet ja zostawil i juz sie ugania za innymi spodniczkami, a jej pomagaja super wyrozumiali i kochajacy rodzice.

No i tak jak juz pisalam w poprzednim poscie. Chyba juz chciałabym sie zdecydowac na ten krok, ale nie na tabletki. Zastanawiam sie czy prezerwatywa ze srodkiem plemnikobojczym wystarczy, czy moze jeszcze dodatkowo jakis zel... No i ciekawe jaka to wszystko razem wziete daje skutecznosc.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 12:04   #100
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Jak czytam Wasze odpowiedzi to zaczyna mi być głupio

Ja to zrobiłam po raz pierwszy ze swoim przyjacielem chyba bardziej z ciekawości (więc ciężko określić po jakim czasie)
Miałam ok 18 lat (byłam już po maturze) Ale muszę dodać że do dzisiaj jesteśmy dobrymi kumplami (bo nie powiem już przyjaciółmi ) I niczego nie żałuje. On ma teraz swoją kobietę, ja swojego mężczyznę.

A ze swoim obecnym partnerem było tak:
Pozanaliśmy się w górach w lipcu 2004. Widzieliśmy się zaledwie 2 dni, ale zaiskrzyło. Później były tylko rozmowy na gg, przez telefon, maile. No i w końcu przyjechał 28 grudnia. I wtedy się TO stało To jest moje najlepsze wspomnienie w życiu!!

Edytowane przez giraffe
Czas edycji: 2006-10-17 o 16:29
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 12:10   #101
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Cytat:
Napisane przez Ash
chyba nie jestem strasznie temperamentna
a powaznie..powstrzymuje mnie wielki strach przed ciążą. Poza tym, jak mam sie kochac i caly czas myslec o tym, czy nie zalicze wpadki, to zadna przyjemnosc. Nici z seksu W ostatnim roku pelno moich kolezanek z czasow podstawowki zaszlo w ciążę. To tym bardziej potęguje moj strach. Jednak zastanawialam sie ostatnio czy to zawodnosc srodkow antykoncepcyjnych czy ludzie sa po prostu tak nieodpowiedzialni, ze czasem sie zabezpieczaja, a czasem nie. Jak gadalam z jedna, to stwierdzila, ze wpadla akurat wtedy, kiedy uzywali prezerwatywy, a wtedy kiedy nie uzywali, to jakos sie udawalo.Wydaje mi sie, ze cos kreci, bo chyba jest jej sie glupio przyznac, ze zawalila sobie zycie na wlasne zyczenie. Bo final jest taki, ze facet ja zostawil i juz sie ugania za innymi spodniczkami, a jej pomagaja super wyrozumiali i kochajacy rodzice.

No i tak jak juz pisalam w poprzednim poscie. Chyba juz chciałabym sie zdecydowac na ten krok, ale nie na tabletki. Zastanawiam sie czy prezerwatywa ze srodkiem plemnikobojczym wystarczy, czy moze jeszcze dodatkowo jakis zel... No i ciekawe jaka to wszystko razem wziete daje skutecznosc.
To ze ktos zaciązyl mimo zabezpieczenia sa to sporadyczne przypadki. Wydaje mi sie ze trzeba miec naprawde pecha. A co do prezerwatyw to mysle ze po kazdym skonczonym stosunku nalezalo by sprawdzic czy aby cos nam nie peklo Zawsze mozna siegnac po tabletki ktore mozna stosowac do 72 godzin i ratuja nas one przed niechcialana ciaza.
No, ale wiadomo jak sie boisz, to stres nie umili Ci stosunku
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:11   #102
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Pierwszy seks po 1,5 roku (teraz jesteśmy razem 4 lata).
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 16:31   #103
szaaaalona
Raczkowanie
 
Avatar szaaaalona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 437
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Pierwszy pierwszy po ponad roku Po kolejnym 0,5 roku się rozpadło...

Z obecnym TŻetem hmm po miesiący intensywnego, niemal codziennego spotykania się
__________________
'Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak;
I chociaż czas pewnie odmieni kiedyś nas - mów tak... '


Adaś
szaaaalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 19:30   #104
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

po 2 miesiacach. godzine potem mnie pobil. nigdy wiecej go nie widzialam.
zobaczymy po ilu bedzie z moim obecnym
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 19:33   #105
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

1 po roku chyba,nie pamietam .Pamietam ze z jego powodu bo mial schizy na punkcie ciązy,chyba bał sie ,ze go wrobie w dziecko bo byłam starsza.Bylismy razem1,5 roku a zrobilismy tylko raz
2 po paru spotkaniach ale tez nie pamietam dokladnie ale tez nic z tego nie wyszlo, bo rowniez jemu .. nie wychodzilo,no i tak mu nie wychodzilo tez 1,5 roku.
Generalnie nie mam szczescia do pożycia
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 08:47   #106
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Hmmm po 2 miesiacach
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 08:48   #107
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

No i oczywiscie jestem z nim obecnie
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 16:02   #108
silence18
Raczkowanie
 
Avatar silence18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 470
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

po dwóch miesiącach spotykania się
__________________
http://www.pajacyk.pl/

Sereno e, rimanere a letto ancora un po'...

Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej...

A6W od 21.09/i nie udało sie/16.10 A6W reaktywacja
silence18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 16:20   #109
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Wydaje mi się, że to nie ma większego znaczenia w naszych czasach, po jakim okresie trwania związku zaczniemy uprawiać seks. Równie dobrze ten związek może się rozpaść, gdy szybko "przjedziemy do konkretów" i jeżeli uprawę seksu rozpoczniemy po roku.
Seks jest ważnym, ale nie najważniejszym elementem związku. Zbytnie zwlekanie z tym też nie ma większego sensu, podobnie jak czekanie na tego Jednynego. Nie znaczy to oczywiście, żeby robić to z kim popadnie, ale bez wpadania w paranoje - NIGDY nie będziemy wiedziały, czy ten, z którym właśnie decydujemy się to zrobić, jest nasza jedyną życiową miłością. I przepraszam jeżeli kogoś urażę, ale dwudziestoparoletnia dziewica oznacza dla mnie, że coś jest jednak nie tak.

A sama zrobiłam to po 5 miesiącach trwania związku...chociaż mogłabym i szybciej, bo dla mnie fakt uprawiania seksu nie jest czymś najważniejszym w związku, chociaż rzeczywiście bardzo zbliża ludzi.

I jestem zdania, że dziewczyny z obsesyjnym lękiem przed wpadką nie powinny tego robić, bo to ewidentny znak, że nie są jeszcze gotowe, albo partner nie ten. Tak samo denerwują mnie przypadki, gdy słyszę, że chłopak każe dziewczynie brać tabletki, bo on panicznie boi sie wpadki. Dla mnie to oznacza, że albo nie jest na seks gotowy...albo nie mysli powaznie o tej dziewczynie.

Uff...no to sie nawymądrzałam
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 17:09   #110
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to nie ma większego znaczenia w naszych czasach, po jakim okresie trwania związku zaczniemy uprawiać seks. Równie dobrze ten związek może się rozpaść, gdy szybko "przjedziemy do konkretów" i jeżeli uprawę seksu rozpoczniemy po roku.
Seks jest ważnym, ale nie najważniejszym elementem związku. Zbytnie zwlekanie z tym też nie ma większego sensu, podobnie jak czekanie na tego Jednynego. Nie znaczy to oczywiście, żeby robić to z kim popadnie, ale bez wpadania w paranoje - NIGDY nie będziemy wiedziały, czy ten, z którym właśnie decydujemy się to zrobić, jest nasza jedyną życiową miłością. I przepraszam jeżeli kogoś urażę, ale dwudziestoparoletnia dziewica oznacza dla mnie, że coś jest jednak nie tak.

A sama zrobiłam to po 5 miesiącach trwania związku...chociaż mogłabym i szybciej, bo dla mnie fakt uprawiania seksu nie jest czymś najważniejszym w związku, chociaż rzeczywiście bardzo zbliża ludzi.

I jestem zdania, że dziewczyny z obsesyjnym lękiem przed wpadką nie powinny tego robić, bo to ewidentny znak, że nie są jeszcze gotowe, albo partner nie ten. Tak samo denerwują mnie przypadki, gdy słyszę, że chłopak każe dziewczynie brać tabletki, bo on panicznie boi sie wpadki. Dla mnie to oznacza, że albo nie jest na seks gotowy...albo nie mysli powaznie o tej dziewczynie.

Uff...no to sie nawymądrzałam
Byc moze ten wpis jest aluzja do mojego posta.
Nie uwazam, zeby bylo cos ze mna nie tak. Strach jest normalny. Jedni sie boja bardziej, inni mniej. Jedni idą po najprostszej linii oporu i biorą tabletki, nie zwazajac na skutki uboczne - aktualne lub przyszle, inni ryzykuja na mniej skutecznych zabezpieczeniach.
Mineło troche czasu, odkad pisalam ostatniego posta w tym watku. Zmalal tez znacznie moj strach. Mimo wszystko, jak któraś z wizażanek ma w podpisie ... Współżyjesz = jesteś gotowym na potomstwo!
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 17:41   #111
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Ponad 20-sto letnia dziewica wcale nie oznacza, że coś z nią nie tak. Całkiem-spoko, sama napisałaś

Cytat:
Napisane przez Całkiem-spoko
I jestem zdania, że dziewczyny z obsesyjnym lękiem przed wpadką nie powinny tego robić, bo to ewidentny znak, że nie są jeszcze gotowe, albo partner nie ten.
Więc może taka dzewczyna nie była na tyle gotowa, by współżyć, z tychże własnie powodów.
Może nie uprawiała sexu, gdyż nie spotkała faceta, z którym w pełni odpowiedzialnie mogłaby to zrobić.

Dlatego nie uważam, że jest w tym coś dziwnego.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 18:43   #112
paula_124
Przyczajenie
 
Avatar paula_124
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Wink Dot.: a po jakim czasie sex? :P

po 3 miesiacach z pierwszym i po 3 miesiachach z drugim- tym jedynym tylko szkoda ze to dla niego nie zostwilam tej przyjemnosci...
paula_124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 18:49   #113
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

giraffe, ja w zasadzie napisałam, dlaczego dziewczyny, które mają obsesyjny lęk przed wpadką nie powinny uprawiać seksu. Nie uważam takiego obsesyjnego lęku za coś zdrowego, a tym bardziej, jeżeli takie lęki ma dwudziestoparoletnia dziewica.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 19:22   #114
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Lęk przed ciążą... Nie mam. Moja przyjaciółka też nie miała. Dziś zobaczyła na ekranie swoje 3 tygodnione dziecko. Nic tylko się popłakac. Tylko nie wiem czy czasem nie ze szczęścia.

Wracając do tematu.
Z moim obecnym tż po niecałych 3 miesiącach. Oboje jesteśmy na tyle dojrzali, że zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet tabletki mogą zawieść. Jednak poki co są najbezpieczniejszą metodą i będę sie jej trzymać
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 19:35   #115
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Nati a u przyjaciółki tabletki zawiodły??
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 21:19   #116
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Z moim obecnym TŻ sex uprawiałam 2 miesiące po tym, jak zaczęliśmy być ze sobą.
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2009-10-11 o 20:04
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 21:39   #117
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Cytat:
Współżyjesz = jesteś gotowym na potomstwo!
Ja się z tym nie zgadzam. Nie jestem gotowa na potomstwo i nie mam ochoty się rozmnażać. Od pierwszego razu minęło już ponad 8 lat i wciąż nie czuje się bardziej gotowa.
Jesli kogos paniczny strach przed ciążą hamuje przed rozpoczęciem współżycia, to albo jest bardzo niegotowy albo po prostu jego libido jest naprawdę minimalne.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 08:54   #118
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Ja się z tym nie zgadzam. Nie jestem gotowa na potomstwo i nie mam ochoty się rozmnażać. Od pierwszego razu minęło już ponad 8 lat i wciąż nie czuje się bardziej gotowa.
Jesli kogos paniczny strach przed ciążą hamuje przed rozpoczęciem współżycia, to albo jest bardzo niegotowy albo po prostu jego libido jest naprawdę minimalne.
dokładnie!
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:58   #119
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

pierwszy raz po 5,5 miesiaca, pierwsze kocham(z jego strony) w rocznice pierwszego roku bycia razem
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 13:15   #120
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: a po jakim czasie sex? :P

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
Nati a u przyjaciółki tabletki zawiodły??
Prezerwatywy niestety. Tabletki musiala odłyżyc na jakis czas bo cos z jajnikami się jej robiło... i zaraz po odstawieniu stało się
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.