Kozaki EMU - zbiorczy - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-16, 18:13   #2911
marienkafer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

ja normalnie noszę 36 , emu kupiłam dziecięce - rozmiar 33 !!! ;o więc mniejsze mniejsze i jeszcze raz mniejsze !
martwię się tylko tym, że to model bronte lo i mogę przemakać ... ?
marienkafer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 20:36   #2912
Nolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 84
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez marienkafer Pokaż wiadomość
ja normalnie noszę 36 , emu kupiłam dziecięce - rozmiar 33 !!! ;o więc mniejsze mniejsze i jeszcze raz mniejsze !
martwię się tylko tym, że to model bronte lo i mogę przemakać ... ?
i zmiesciła Ci się stopa ?? to przecież aż 3 rozmiary ja na codzien nosze 35/36 i takie też mam emu ale nastepne zamierzam kupic 35 dzieciece tylko boje sie ze beda za niskie. A aby nieprzemokły stosukie kiwi aquastop czy cos takiego, najlepiej spryskac je 2 lub 3 razy przed pierwszym wyjsciem a potem co któreś i nic nie przemaka
Nolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 07:33   #2913
kubeeeczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

A ja jestem KOMPLETNIE załamana.
Miałam cudowne emu bronte low takie błękitne, cudowne. I zabrudziły mi się przy cholewce i na dole trochę. Najpierw zrobiłam specjalną pianką do czyszczenia zamszu i nubuku (40zł) i nic, kompletnie nic to nie dało. Więc wypraliśmy je w pralce na delikatnym programie 30C i na najmniejszych obrotach i to jeszcze w perwollu. I co? Z moich ślicznych błękitnych emu, zrobiły się teraz spłowiałe ni to krem ni to niebieski. Szukam wszędzie teraz niebieskiego sprayu do zamszu, bo one pod względem koloru nie nadają do noszenia. Aż mi się płakać chce.. A, i przy okazji zaznaczam, że to są EMU a nie podróbki.
kubeeeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 15:37   #2914
lybecka
Rozeznanie
 
Avatar lybecka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 897
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

a ja mam pytanie z innej beczki :P jak w emu chodzi się po śniegu(interesują mnie tylko te oryginalne bo podróbki mam i strasznie się ślizgają) ?
lybecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 15:49   #2915
kollorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

ja dzisiaj chodziłam i nawet jak się chciałam poślizgać to się nie za bardzo dało
kollorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 17:41   #2916
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Jakie specyfiki polecicie do pielęgnacji oryginalnych EMU? Coś takiego, żeby butki nie przemakały?
Chcę sobie kupić te butki i od razu coś do pielęgnacji
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 19:14   #2917
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

ja mam emu od lat i nigdy nie kupuję tych specyfikow firmy emu, mam zwykly bezbarwny impregnat do butow, za 14,99zl taki spray 200ml. kupilam albo w deichmanie albo w zwyklym obuwniczym juz nie pamietam nie robi plam ani smug na butkach no i chroni przed przemakaniem, nie mam emu stringer (czyli nieprzemakalnych) a mimo to mi nie przemakają.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

coon mam taką sama dlugosc stopy i dzieciece 35/36 sa super zaraz po ubraniu, tak przyjemnie otulaja stope, teraz juz mi sie ubily i sa za duze, to znaczy pewnie na 34 bym sie nie zdecydowala ale wolalam moje 35/36 przed ubiciem, skoro w tych stopa mi lata to nie wiem co by bylo w 37 czy 38 bo takie rozmiary obuwia zwykle nosze.
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc

Edytowane przez klaustrofobia007
Czas edycji: 2009-12-17 o 19:15
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 23:02   #2918
Nolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 84
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez lybecka Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z innej beczki :P jak w emu chodzi się po śniegu(interesują mnie tylko te oryginalne bo podróbki mam i strasznie się ślizgają) ?
Moje się nie ślizgają no chyba, że stane na taki wyślizgany śnieg to wtedy troszke a pozatym nic, a przepraszam lekki poślizg mam na przejściach dla pieszyc tylko na białych pasach
Nolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 08:25   #2919
muppeciakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez kollorek Pokaż wiadomość
ja dzisiaj chodziłam i nawet jak się chciałam poślizgać to się nie za bardzo dało
U mnie tak samo .
Ja ogólnie jestem niezłą kaleką, więc cieszę się, że mam butki nieślizgające się (na prawdę, mnie się emu wcale nie ślizgają - wyjątkiem są może mokre schody przy sklepach, ale na to chyba zawsze trzeba uważac, nie ma bata), ale czasem wręcz żałuję, bo momentami chce się człowiek poślizgac .

Dziewczyny, mam też do was małe pytanko. Kiedy chodzę po śniegu, to w stopy jest mi bardzo cieplutko, ale kiedy na przykład siedzę w autobusie w bezruchu, to nogi mi trochę marzną. Czy wam też zdarza się, że np. w autobusie jest wam chłodno w stopy?
muppeciakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 08:42   #2920
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez muppeciakk Pokaż wiadomość
U mnie tak samo .
Ja ogólnie jestem niezłą kaleką, więc cieszę się, że mam butki nieślizgające się (na prawdę, mnie się emu wcale nie ślizgają - wyjątkiem są może mokre schody przy sklepach, ale na to chyba zawsze trzeba uważac, nie ma bata), ale czasem wręcz żałuję, bo momentami chce się człowiek poślizgac .

Dziewczyny, mam też do was małe pytanko. Kiedy chodzę po śniegu, to w stopy jest mi bardzo cieplutko, ale kiedy na przykład siedzę w autobusie w bezruchu, to nogi mi trochę marzną. Czy wam też zdarza się, że np. w autobusie jest wam chłodno w stopy?
to jest normalne ze jak nie ruszasz palcami to sie robi zimno. mi sie zdarza ze jest mi zacieplo w stopy jak chodze.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 13:57   #2921
marienkafer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez Nolla Pokaż wiadomość
i zmiesciła Ci się stopa ?? to przecież aż 3 rozmiary ja na codzien nosze 35/36 i takie też mam emu ale nastepne zamierzam kupic 35 dzieciece tylko boje sie ze beda za niskie. A aby nieprzemokły stosukie kiwi aquastop czy cos takiego, najlepiej spryskac je 2 lub 3 razy przed pierwszym wyjsciem a potem co któreś i nic nie przemaka


nie nie, są trochę wyższe jak takie najzwyklejsze saszki,takie w sam raz dzięki za pomoc
marienkafer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 16:42   #2922
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez muppeciakk Pokaż wiadomość
U mnie tak samo .
Ja ogólnie jestem niezłą kaleką, więc cieszę się, że mam butki nieślizgające się (na prawdę, mnie się emu wcale nie ślizgają - wyjątkiem są może mokre schody przy sklepach, ale na to chyba zawsze trzeba uważac, nie ma bata), ale czasem wręcz żałuję, bo momentami chce się człowiek poślizgac .

Dziewczyny, mam też do was małe pytanko. Kiedy chodzę po śniegu, to w stopy jest mi bardzo cieplutko, ale kiedy na przykład siedzę w autobusie w bezruchu, to nogi mi trochę marzną. Czy wam też zdarza się, że np. w autobusie jest wam chłodno w stopy?
Mnie czasami też marzną stopy, zazwyczaj jak siedzę bez ruchu w samochodzie zanim się nagrzeje
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:01   #2923
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Jeszcze rok temu uważałam emu za najobrzydliwsze buty świata, ale ostatnio zaczynam się do nich przekonywać (a zwłaszcza do ich właściwości grzewczych ). Nie mam zamiaru dłużej marznąć... Jak to jest w końcu z ich przemakaniem? Czy na takie śnieżne dni się nadają?
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:23   #2924
kollorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

ja ostatnio w emu chodziłam po kostki w śniegu i nic nie przemokły.
tylko trzeba je zaimpregnować przed 1 wyjściem i w między czasie jeszcze kilka razy(tylko muszą być suche!) i już ;D
kollorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:25   #2925
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Moim zdaniem, na śnieg się nadają, gorzej jest z pluchą i tym błotem na chodnikach... :|
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:31   #2926
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

No to chyba w najbliższym czasie sprawię sobie takie butki... Tylko pozostaje problem - jaki kolor? xD Czekoladowe sa fajne.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:35   #2927
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

a ja mam je z lumpka wiec chyba nie musze ich impregnowac co?? nie mialam ich jeszcze na sniegu a jutro wybieram sie w dluga podroz - mam nadzeje ze nie bede sie slizgac bo wiem ze np oficerki sa bardzo sliskie te tez nie wydaja mi sie zbyt pewne...ale znow byly noszone, ale nie sa za bardzo zjechane

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2009-12-18 o 20:37
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:01   #2928
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

w jakich sklepach są emu? nie chce zamawiać na allegro. Chyba wresrved są i new yorker ?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 23:01   #2929
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
w jakich sklepach są emu? nie chce zamawiać na allegro. Chyba wresrved są i new yorker ?
zalezy o co konkretnie pytasz - podroby znajdziesz w wiekszosci sieciowek - byly w new yorkerze, re, terranovie napewno; w bershce chyba mi mignely ostatnio jakies, tail weijl bodajze, pepco. Teraz niemal wszedzie dorwiesz takowe.

No chyba, ze pytasz o oryginaly - to inna bajka [np. venezia, gortz17, szuz szop, heavy duty, zebra].

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2009-12-18 o 23:02
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 23:39   #2930
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Czy cena okolo 250 zl za Emu Stinger Low (kolor niebieski) jest okazyjna? Mam Bronte Hi kupione rok temu za jakies 130/140 zl i nie bardzo wiem, czy sie oplaca kupic kolejne za dwa razy tyle. Wiem, ze to inny model o innych wlasciwosciach, ale czy cena jest atrakcyjna? Wydaje mi sie, ze tak ale nie sledze na biezaco cen Emu. Na stronie jest napisane, ze oszczedzam 39% ceny sugerowanej... Hmm?

Edytowane przez Eggnogg
Czas edycji: 2009-12-18 o 23:59
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 09:53   #2931
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

dziewczyny, orientujecie się czy poniższe butki są oryginalne? jedne to Emu drugie Uggi:

http://allegro.pl/item853843372_emu_..._8_grafit.html

http://allegro.pl/item854758064_ugg_...oz_39_us8.html
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 12:46   #2932
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Czy cena okolo 250 zl za Emu Stinger Low (kolor niebieski) jest okazyjna? Mam Bronte Hi kupione rok temu za jakies 130/140 zl i nie bardzo wiem, czy sie oplaca kupic kolejne za dwa razy tyle. Wiem, ze to inny model o innych wlasciwosciach, ale czy cena jest atrakcyjna? Wydaje mi sie, ze tak ale nie sledze na biezaco cen Emu. Na stronie jest napisane, ze oszczedzam 39% ceny sugerowanej... Hmm?
za stingery? Porownujac np z cenami w PL to jest bardzo okazyjna. Tutaj bronte hi kosztuja ponad 3 stowy, nie mowiac o stingerach. No, w USA i Uk sa tansze, jednak mimo wszystko (o ile to sprawdzona strona; moglabym prosic link?) - bierz, jesli idzie o cene, bo taniej nie bedzie.

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2009-12-19 o 12:53
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:05   #2933
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Dziewczyny gdzie w katowicach dostane jakąs tanią podróbke emu??
Szukałam dziś i nic.
__________________

iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:08   #2934
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny, orientujecie się czy poniższe butki są oryginalne? jedne to Emu drugie Uggi:

http://allegro.pl/item853843372_emu_..._8_grafit.html

http://allegro.pl/item854758064_ugg_...oz_39_us8.html
Sama kupilam UGG u tego faceta czekam az przyjada i dam znac czy sa orginalne mam nadzieje ze w pon juz bd
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 16:07   #2935
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Sama kupilam UGG u tego faceta czekam az przyjada i dam znac czy sa orginalne mam nadzieje ze w pon juz bd
UGG tańsze od Emu?... trochę podejrzanie niska cena tych butów, no ale oby okazały się oryginalne
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 16:35   #2936
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
UGG tańsze od Emu?... trochę podejrzanie niska cena tych butów, no ale oby okazały się oryginalne
Nie łudźcie się, to w 100 % podróbki.
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 17:55   #2937
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez HelloKittyHello Pokaż wiadomość
Nie łudźcie się, to w 100 % podróbki.
jezeli dojda do mnie to jestm w stanie odroznic podrobki,a w stanach mozna kupic nawet za 80 dolarow wiec duzo ludzi je sprowadza do polski i je sprowadza i jeszcze na tym zarabiaja.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 18:07   #2938
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
jezeli dojda do mnie to jestm w stanie odroznic podrobki,a w stanach mozna kupic nawet za 80 dolarow wiec duzo ludzi je sprowadza do polski i je sprowadza i jeszcze na tym zarabiaja.
A i owszem, sama o tym pisalam, ALE nie za taka cene. Przy obecnym kursie dolara ta osoba zarobilaby ok. 10 zl. (przywozenie za taka kase to chyba charytatywnie...) 99% ze podrobki.
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 20:40   #2939
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

Cytat:
Napisane przez whoaboa Pokaż wiadomość
A i owszem, sama o tym pisalam, ALE nie za taka cene. Przy obecnym kursie dolara ta osoba zarobilaby ok. 10 zl. (przywozenie za taka kase to chyba charytatywnie...) 99% ze podrobki.
okaze sie jak przyjda najwyzej odesle je
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 21:08   #2940
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Kozaki EMU nadal modne?

dziewczyny, mam pytanie!

Pytanie odnośnie rozmiarówki zwykłych bronte i bronte stingerów
Mianowicie czy rozmiar wybierać wg tych samych reguł? czy np. stingery mniej się ubijają?

Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?

Zwykłych bronte noszę 37 a stingery, no właśnie ... nie wiem jaki rozmiar wybrać ... czy 37 czy może 38
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.