Miłośniczki Zary - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 19:38   #2881
Lattee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 189
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z Zary i jestem mega zadowolona Kupiłam obie rzeczy must have + jeszcze torebkę której nie planowałam Mianowicie szpilki takie tweedowe na średnim czarnym obcasie i z lakierowanym noskiem po 99,90zł z 199,90; sukienkę czarno-białą w pepitkę (z poduszeczkami) za 129,90 z 169 (ostatnia cudem znaleziona ), oraz torebkę taką czarną zamszową a'la kopertówka z wstawką z futerka w panterkę, na łańcuszkach (podobna do tej słynnej chabrowej z lata ale ciut mniejsza) za 99,90 z 169,90zł (w ogóle to jej nie widziałam nigdy wcześniej, pewnie jak by były to i za normalna cene by bez problemu zeszły)

Ktoś pisał, że widział w Bałtyckiej jak po południu rzucili te sakiewki z ćwiekami, niestety jak ja byłam ok. 17.00 to już nie było ani jednej ale pewnie i tak bym nie kupiła bo się w tej z panterką zakochałam

Ale tłum w Zarze był straszny, ludzi full jakby w szczycie w niedzielę, ciuchy po podłodze podeptane, buty to całej pary po całym sklepie trzeba było szukać, Ogólnie pozytywnie jestem zaskoczona tym razem obniżką bucików i torebek, w większości zeszli odrazu z 199 na 99zł, latem to dopiero tak po tygodniu a najpierw tylko do 149zł. Jedynie z ciuchami myślałąm że będzie lepiej, mogli zejść wiecej.

Ale najbardziej jestem męskim tym razem zawiedziona, bo mąż chciał kupić sobie jakieś jeansy a wszystkie prawie teraz jedynie na 159zł zeszły, sweterki i t-shirty 99/59zł, natomiast latem to odrazu były spodnie po 79/99zł, bluzki 29/19zł (a teraz tylko pojedyncze nierozmiarowe modele), stwierdziliśmy więc że poczekamy z tydzień bo jakichś rzeczy must have nie ma a za jeansy z Zary 159zł to jednak troszeczkę za dużo
Widziałam tą kopertówkę i też chciałam wziąść ale stwierdziłam, że trzy torebki jednego dnia to już gruba przesada I przy okazji zaoszczędziłam trochę na II turę
Lattee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:02   #2882
miqqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Zgłasza się kolejna miłoścniczka Zary i poszukująca pudrowego cuda pikowno-nitowego, wiem że jestem w dłuuugiej kolejce, ale gdyby komuś się udało ją zakupić dla spragnionych wizażanek to ja również jestem chętna (oczywiście wszelkie koszta pokrywam)
miqqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:18   #2883
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Dziewczyny przepraszam za off top ale w jakim języku pisze ta dziewczyna?
http://mungolife.blogspot.com/
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:18   #2884
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Kurcze, ja bym sie dala pokroic za te slynna torbe z lancuchami - ktoras wizazanka pisala, ze kupila ja wczoraj za 229 zl... Czy ktokolwiek moglby kupic ja dla mnie, jesli spotkalby w swojej Zarze? Bylabym ogromnie wdzieczna!

wiem co czujesz też aktualnie mam obsesję na jej punkcie a nigdzie jej nie ma
kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:22   #2885
miqqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam za off top ale w jakim języku pisze ta dziewczyna?
http://mungolife.blogspot.com/
z duzym prawodopodobieństwem : fiński
miqqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:25   #2886
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez miqqa Pokaż wiadomość
z duzym prawodopodobieństwem : fiński
Też tak myślałam,ale nie chce mi sie tłumaczyć wrr
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:38   #2887
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
wiem co czujesz też aktualnie mam obsesję na jej punkcie a nigdzie jej nie ma
Ja mam obsesje na jej punkcie juz od dawna A najsmieszniejsze, ze kiedy byla dostepna w sklepach to mi sie nie podobala i nie wiedzialam, co te wizazanki w niej widza. A kiedy i mnie trafilo to juz nigdzie nie bylo po niej sladu.
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 20:55   #2888
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość

Ale najbardziej jestem męskim tym razem zawiedziona, bo mąż chciał kupić sobie jakieś jeansy a wszystkie prawie teraz jedynie na 159zł zeszły, sweterki i t-shirty 99/59zł, natomiast latem to odrazu były spodnie po 79/99zł, bluzki 29/19zł (a teraz tylko pojedyncze nierozmiarowe modele), stwierdziliśmy więc że poczekamy z tydzień bo jakichś rzeczy must have nie ma a za jeansy z Zary 159zł to jednak troszeczkę za dużo
A to dziwne, bo w ilu Zarach nie byłam, to jeansy na męskim głównie po 79 zł l swetry po 99/79 zł a koszulki 59/35 zł.. Ale pewnie zależy od tego, czego się szuka
Ja akurat jestem bardzo zadowolona z tych męskich przecen, bo kupiłam dla TŻ dwie upatrzone wcześniej rzeczy

Byłam na chwilę w Arkadii i niestety nie znalazłam już ani jednej sakiewki z nitami.. Ale był straszny bałagan, dlatego przejdę się tam jeszcze jutro rano. Pod stertą porozwalanych wszędzie ubrań łatwo było przeoczyć taką małą torebeczkę
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:57   #2889
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Dziewczyny ale zasypałyście mnie wiadomościami

Odpisałam już wszystkim ale piszę jeszcze raz tutaj, że TŻ był dziś w Zarze i już nie było tych sakiewek...

Czekoladowego rogala również nie ma...

Jestem wściekła bo ja zawsze zamiast brać jak coś mi się podoba to twierdze, że musze sobie jeszcze to przemyśleć a jak po to wracam to nigdy już tego nie ma
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:06   #2890
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

w Białym widziałam dzisiaj jedną pudrową sakiewkę, ale nie wiem czy się jeszcze zachowała...
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:52   #2891
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
A to dziwne, bo w ilu Zarach nie byłam, to jeansy na męskim głównie po 79 zł l swetry po 99/79 zł a koszulki 59/35 zł.. Ale pewnie zależy od tego, czego się szuka
Ja akurat jestem bardzo zadowolona z tych męskich przecen, bo kupiłam dla TŻ dwie upatrzone wcześniej rzeczy

Byłam na chwilę w Arkadii i niestety nie znalazłam już ani jednej sakiewki z nitami.. Ale był straszny bałagan, dlatego przejdę się tam jeszcze jutro rano. Pod stertą porozwalanych wszędzie ubrań łatwo było przeoczyć taką małą torebeczkę
No właśnie nie ma jakichś konkretnych wymogów, chciał w miarę normalne proste jeansy, granatowe, czarne, nawet szare, bez różnicy, nawet lekkie przetarcia mogły być, ale no cała ściana jeansów była i tylko tabliczka "wszystko po 159,90zł" nad nimi A jeszcze była ściana z po 129,90, ale tam to praktycznie same materiałowe. Po 79 i 99 to tak jak pisałam kilka modeli ostatnie sztuki i to byle co (dali taką cene tylko na resztki). Szkoda bo latem naprawdę cała ściana właśnie po 79zł była, ale no nic, się poczeka

A sobie nie przewiduję dalszych zakupów, to na co polowałam udało mi się kupić, trzymam się sztywno rzeczy must have i na jakąś II czy III turę kasy nie trzymam bo z reguły kończy się to zakupem niepotrzebnych ciuchów tylko z poczucia "a wezmę, za taką cenę szkoda nie brać a może się przyda", a potem to wszystko na allegro No chyba że coś mnie ewidentnie zaskoczy, np. jakieś super klasyczne szpile będą nagle po 49zł ale w takie aż cuda to nie wierzę :P Jeszcze zajdę do Reserved bo mnie biżuteria pociąga tam ostatnio, a tak trzymam kasę bo jutro/pojutrze jadę na wyprzedaże do IKEI

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2009-12-28 o 21:56
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 22:18   #2892
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

dziewczyny a ile kosztują takie kozaki brązowe i czarne z zamkiem z tyłu? są u mnie, ale nie mogłam znaleźć ceny, dlatego pytam, i jak jest z jakością butów z zary? z góry dziękuję za odp.
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:22   #2893
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

A czy któraś z was widziała może takie bluzki chyba po 59 zł z rękawe do łokcia szare lubi białe a na ramionach mają takie cekiny albo koraliki ( nie wiem dokładnie jak to nazwać, może to są dżety ? ) albo z długim ręakwem też z koralikocekinami tylko miały jeszcze poduszki. Byłam w niedziele w SCC i widziałam tylko 3 z czego jedna miała dziurę na ramionach, druga na plecach a trzecia była brudna. Tak to już jest że to co mnie zainteresowało to akurat było uszkodzone ...
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:44   #2894
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

pudrową sakiewkę z nitami widziałam dziś wieczorem w Galerii Mokotów
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:59   #2895
hayley01
Raczkowanie
 
Avatar hayley01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 103
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
A ja sie moge pochwalic, bo dzieki wizazance bede miala ta torebke
I to w kolorze bezowym, co cieszy mnie jeszcze bardziej bo czarnych torebek mam o wiele za duzo

Teraz poluje na sakiewke
Sakiewka w kolorze pudrowego różu była dziś w Wola Park, byłam koło 2o więc może jutro jeszcze będzie. Nikt specjalnie się nią nie interesował.
hayley01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:26   #2896
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

tylko czy ktos tam po nia pojdzie
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:33   #2897
hayley01
Raczkowanie
 
Avatar hayley01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 103
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
tylko czy ktos tam po nia pojdzie
Jak jutro jeszcze będzie na pewno kupię, widzę że zainteresowanie rośnie i chętnych nie brakuje
hayley01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:36   #2898
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

dziekuje;*
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:39   #2899
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

praline - niestety nie znalazłam już tych torebek : <

dlatego apeluje i ja - jeśli któraś z Was dziewczynki znajdzie pudrowa torebkę - bardzo proszę o zakupienie jej dla mnie - oczywiście wszelkie koszty pokrywam : )
caat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 23:43   #2900
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile kosztują takie kozaki brązowe i czarne z zamkiem z tyłu? są u mnie, ale nie mogłam znaleźć ceny, dlatego pytam, i jak jest z jakością butów z zary? z góry dziękuję za odp.
Kupowałam jakiś czas temu za 399zł brązowe, a czy jeszcze są i czy dotrwały do przeceny, to nie wiem, bo będąc wczoraj w Zarze nie widziałam ich. Ja na jakość butów z Zary nie narzekam.

Będę jutro w Zarze, więc oblukam torebki, jak będą te, których pilnie poszukujecie, to kupię.

Edytowane przez FFashionistkAA
Czas edycji: 2009-12-28 o 23:46
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:49   #2901
chanelkaa
Raczkowanie
 
Avatar chanelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 255
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
A ja właśnie wróciłam z Zary i jestem mega zadowolona Kupiłam obie rzeczy must have + jeszcze torebkę której nie planowałam Mianowicie szpilki takie tweedowe na średnim czarnym obcasie i z lakierowanym noskiem po 99,90zł z 199,90; sukienkę czarno-białą w pepitkę (z poduszeczkami) za 129,90 z 169 (ostatnia cudem znaleziona ), oraz torebkę taką czarną zamszową a'la kopertówka z wstawką z futerka w panterkę, na łańcuszkach (podobna do tej słynnej chabrowej z lata ale ciut mniejsza) za 99,90 z 169,90zł (w ogóle to jej nie widziałam nigdy wcześniej, pewnie jak by były to i za normalna cene by bez problemu zeszły)

Ktoś pisał, że widział w Bałtyckiej jak po południu rzucili te sakiewki z ćwiekami, niestety jak ja byłam ok. 17.00 to już nie było ani jednej ale pewnie i tak bym nie kupiła bo się w tej z panterką zakochałam

Ale tłum w Zarze był straszny, ludzi full jakby w szczycie w niedzielę, ciuchy po podłodze podeptane, buty to całej pary po całym sklepie trzeba było szukać, Ogólnie pozytywnie jestem zaskoczona tym razem obniżką bucików i torebek, w większości zeszli odrazu z 199 na 99zł, latem to dopiero tak po tygodniu a najpierw tylko do 149zł. Jedynie z ciuchami myślałąm że będzie lepiej, mogli zejść wiecej.

Ale najbardziej jestem męskim tym razem zawiedziona, bo mąż chciał kupić sobie jakieś jeansy a wszystkie prawie teraz jedynie na 159zł zeszły, sweterki i t-shirty 99/59zł, natomiast latem to odrazu były spodnie po 79/99zł, bluzki 29/19zł (a teraz tylko pojedyncze nierozmiarowe modele), stwierdziliśmy więc że poczekamy z tydzień bo jakichś rzeczy must have nie ma a za jeansy z Zary 159zł to jednak troszeczkę za dużo
o! ja ją kupiłam jeszcze w pazdzierniku i naprawde jest swietna
__________________
A girl should be two things: classy and fabulous. coco




chanelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:50   #2902
*Emilka*
Rozeznanie
 
Avatar *Emilka*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 570
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ile kosztują takie kozaki brązowe i czarne z zamkiem z tyłu? są u mnie, ale nie mogłam znaleźć ceny, dlatego pytam, i jak jest z jakością butów z zary? z góry dziękuję za odp.
Przymierzałam je wczoraj, kosztują teraz 289zł. Zależało mi na czarnych, niestety była ostatnia para, o rozmiar za mała na mnie i nie kupiłam
*Emilka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 02:23   #2903
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
pudrową sakiewkę z nitami widziałam dziś wieczorem w Galerii Mokotów
nie omieszkam się jutro przejść i poszukać
niestety kiedy zwlokłam się w niedziele na marszałkowską przed 11 zostało zaledwie kilka modeli toreb. liczyłam więc na ZT ale oczywiście zawiodłam się jak diablito co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.
tak czy inaczej jestem w miare zadowolona.
udało mi się kupić płaszcz, piękny grzybek w biało-czarną kratę z trf (męczyły mnie myśli o nim przez ostatnie tygodne) co prawda wziełam numer za duży ale, na szczęście, leży jak ulał
Upolowałam jeszcze czarną sukienke na ramiączka, szarą ołówkową spódnice, bluzkę (w paseczki ze srebrymi suwakami na ramionach, z nowej kolekcji) i śliczne pudrowe balerinki.

"Sprawa pudrowej sakiewki" nie daje mi spokoju. Będę szukać do upadłego.

Edytowane przez Pani Lennon
Czas edycji: 2009-12-29 o 12:17
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 07:47   #2904
marblle
Raczkowanie
 
Avatar marblle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 137
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

hmm, a nie wiecie może czy możliwy jest zwrot rzeczy przecenionych w zarze?
marblle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 08:09   #2905
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez marblle Pokaż wiadomość
hmm, a nie wiecie może czy możliwy jest zwrot rzeczy przecenionych w zarze?

Tak, z metkami papierowymi i paragonem
__________________

iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 08:49   #2906
melissa89
Wtajemniczenie
 
Avatar melissa89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 113
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Kupowałam jakiś czas temu za 399zł brązowe, a czy jeszcze są i czy dotrwały do przeceny, to nie wiem, bo będąc wczoraj w Zarze nie widziałam ich. Ja na jakość butów z Zary nie narzekam.

Będę jutro w Zarze, więc oblukam torebki, jak będą te, których pilnie poszukujecie, to kupię.
Cytat:
Napisane przez *Emilka* Pokaż wiadomość
Przymierzałam je wczoraj, kosztują teraz 289zł. Zależało mi na czarnych, niestety była ostatnia para, o rozmiar za mała na mnie i nie kupiłam
ok dziękuję za odpowiedzi u mnie one są, i brązowe i czarne ale nie wiem jak z moim rozmiarem by było
__________________
insta mam i ja
melissa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 10:06   #2907
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Ooo, widzę, że zakupy idą pełną parą!
Chciałam spytać, czy natknęliście się na któreś z rzeczy z załącznika w tym wirze przecen (albo w przypadku tej gwiezdnej koszulki w ogóle, bo nigdzie nigdy jej nie widziałam a strasznie jej
pożądam)?

edit: ten ostatni żakiet na Olivii Palermo jest już pewnie nie do zdobycia? Na stronie Zary jest nawet zaznaczony jako przeceniony, ale czy ja znajdę gdzieś jeszcze 34?
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*







Edytowane przez la dra
Czas edycji: 2009-12-29 o 10:21
la dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 10:21   #2908
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
praline - niestety nie znalazłam już tych torebek : <

dlatego apeluje i ja - jeśli któraś z Was dziewczynki znajdzie pudrowa torebkę - bardzo proszę o zakupienie jej dla mnie - oczywiście wszelkie koszty pokrywam : )
dziękuję za pamięć
Mam juz od dziś torebeczkę dzięki Justysi wow poczta zadziałała ekspresowo
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:01   #2909
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez la dra Pokaż wiadomość
Ooo, widzę, że zakupy idą pełną parą!
Chciałam spytać, czy natknęliście się na któreś z rzeczy z załącznika w tym wirze przecen (albo w przypadku tej gwiezdnej koszulki w ogóle, bo nigdzie nigdy jej nie widziałam a strasznie jej
pożądam)?

edit: ten ostatni żakiet na Olivii Palermo jest już pewnie nie do zdobycia? Na stronie Zary jest nawet zaznaczony jako przeceniony, ale czy ja znajdę gdzieś jeszcze 34?
o ile się nie mylę to widzialam ten żakiet w SCC właśnie w rozmiarze 34
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:44   #2910
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

To ja wkleję swoje łupy, szczerze mówiąc nastawiałam się na większe zakupy, ale na siłę nie będę kupować.
Torebka czarna z nitami, buty w kolorze prawie cielistym, spódnica i wkleję jeszcze czarne buty wprawdzie nie zarowe tylko ze stradi ale też się chcę "pochwalić"
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.