Styl kobiecy i rockowy jednocześnie - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 21:32   #661
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Jeśli chodzi o to, to zgadzam się- takie dziewczyny to moim zdaniem po prostu ofiary mody, tyle
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 21:33   #662
luciolla
Raczkowanie
 
Avatar luciolla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Maja, czapki z głów!

wątek śledzę regularnie, jakoś udzielać się chyba nie miałam okazji, ale ja jestem bardziej czytaczem wizażowym. Twoje słowa trafiły w sedno, też mnie trafia ten boom na rocka na ulicy, ale rocka wizualnego, a co im tam, tym dziewojom w duszy gra, to inna rzecz

a tak już co do wątku, niektóre stylizacje genialne, aż chciałoby się dostać dany ciuch w swoje ręce, ale przewijały się też takie 'hmmmm.. a to to rockowe ma być?'. Z drugiej strony wiadomo, ile ludzi tyle gustów.
__________________
Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce!
luciolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 21:39   #663
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Maja, jaaa ale piękna i młoda bo mam teraz połowę mniej włosów :P w sensie do połowy pleców. Usilnie zapuszczam a one nie chcą rosnąć.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 07:56   #664
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Maja, jaaa ale piękna i młoda bo mam teraz połowę mniej włosów :P w sensie do połowy pleców. Usilnie zapuszczam a one nie chcą rosnąć.
piękne A z tą czernią pieknie się komponują
Sama zapuszczam od kilku lat, ale chyba bie do takiej długości, bo już bym tego chyba nie zdzierżyła nerwowo
Nie ma to, jak machnąć piórami w tańcu...

Dziękuję wszystkim za słowa poparcia
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 10:28   #665
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
1. rock to przede wszystkim MUZYKA. I to wspaniała. Bo odnoszę czasem wrażenie, że słowo "rock" to w tym roku wyłącznie modne słówko z koszulki - wy też macie czasem takie wrażenie?
Moda rockowa wyeowulowała w nawiązaniu do muzyki i stylu bycia - i jako taka jest z nią mniej lub bardziej związana. Jeśli panna, która nie ma o niej pojęcia założy spodnie ze skóry, to jest po prostu panną w spodniach ze skóry. Dla mnie to bardzo dziwne, sama czułabym się bardzo nieswojo i sztucznie nosząc np. ciuchy reagge. A ktoś, komu rock w duszy gra nie musi się na siłę wzorować - wystarczy być sobą, a osobowość sie przebije. Wystarczy parę stylowych dodatków czy ciuchów i gra gitara Aż mnie dziwi, ze ze 2-3 lata temu raczej rzadko widziało się ćwieki i skórę, a teraz nagle 3/4 ulicy to takie rockmanki?
Sama mam koleżanki, fanki techno czy dance, które zarzekają się, ze rocka nigdy nie posłuchają, a paradują w pasku z ćwiekami. Śmiać mi się z nich co najwyżej chce, bo na współczucie czy żal za późno...

2. prawdziwy rock ma w sobie sporo luzu, niedbałości i... buntu. Widział ktoś artystę rockowego ubieranego elegancko według najnowszej mody? I nie mówie o pseudogwiazdkach, ubieranych jak spod igły albo prosto z wybiegu.
Rock to podarte dżinsy (czasem średnio udanie udawane przez celowo podniszczone w sklepach), czasem znoszone glany, czasem sprane koszule... (takie np. legginsy to TYLKO jeden z trendów lat 80-tych, czemu więc coraz cześciej upycha go się z rurkami do wyznacznika stylu rock?). Rozumiem, ze większość świetnych muzyków to faceci i trudno z nich brać dziewczynom przykład. Ale to sposób bycia i kto wie, o czym mówię - zrozumie. I to się powinno szanować!
Widziałam na wątku parę fajnych zestawów, reszta... no cóż...
Śmiac się tylko można, jak niektore dziewczyny na ulicach ślepo naśladują trendy, co zalęgły się w głowie jakiegoś tam projektanta zza mórz czy oceanów. Jak widzę czasem laskę ubraną od stóp do głów w supermodne ciuchy z galerii, to już wiem, że przebrana - bo gdzież to rockowe szaleństwo, odrobina buntu i opierania się trendom? Parę modnych ciuchow - tak. Ślepe naśladowanie czegoś, jeśli się nie jest np.fanatycznym fanem jakiejś kapeli - NIE. Przede wszystkim BYĆ SOBĄ, a nie gonić szaleńczo za trendami w modzie Kiedyś bardzo cieszyła się z tej mody, teraz coraz bardziej dostrzegan jej karykaturalne formy.
Mam nadzieję, że czytają to osoby, co myślą podobnie i mają w miarę zdystansowane podejście do trendów
Uff, ale się rozpisałam... To tak parę słów od kogoś, kto kocha skórę, ale legginsów w życiu nie założy I wiem, że na wątku też są prawdziwe rockowe dziewczyny
Zaraz może zostanę rozszarpana. A ok - starałam się wyrazić swoją opinię asertywnie, a jak komuś ciśnienie podskoczy, to troszkę adrenalinki w rozmowie jeszcze nikomu nie zaszkodziło

P.S. ROCK to dla mnie takie klimaty, jak na poniższym obrazku. Dedykuję wszystkim wymieniajacym kompletnie nie znane dla mnie gwiazdki Cóż, każdy ma sój gust...
Dla mnie rock, to też przede wszystkim muzyka. Jednak nie mam nic przeciwko dziewczynom, które moją w swojej szafie skórę czy glany tylko z racji tego, że podoba im się dany ciuch. Słucham różnych gatunków muzyki, od indie rocka przez rap czy raggamuffin po electro. Ubieram się przeważnie w skórę i trampy, ale różową torebkę też potrafię kupić. Nie widzę potrzeby, żeby wszystkiemu co robię/noszę przyklejać łatkę z określonym stylem czy upodobaniami. Wiem, że nie taki był cel Twojego posta, chcę tylko napisać, że jeśli dla jakiejś Wizażanki dobrym przykładam rockowego stylu w ubiorze jest Rihanna, to przecież też ma prawo wkleić jej zdjęcie.
Gdybyśmy zaczęły się zagłębiać w to kto jest rockowy a kto nie jest, to byłoby tu znacznie mniej inspiracji.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 13:48   #666
iza18
Raczkowanie
 
Avatar iza18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Dla mnie rock, to też przede wszystkim muzyka. Jednak nie mam nic przeciwko dziewczynom, które moją w swojej szafie skórę czy glany tylko z racji tego, że podoba im się dany ciuch. Słucham różnych gatunków muzyki, od indie rocka przez rap czy raggamuffin po electro. Ubieram się przeważnie w skórę i trampy, ale różową torebkę też potrafię kupić. Nie widzę potrzeby, żeby wszystkiemu co robię/noszę przyklejać łatkę z określonym stylem czy upodobaniami. Wiem, że nie taki był cel Twojego posta, chcę tylko napisać, że jeśli dla jakiejś Wizażanki dobrym przykładam rockowego stylu w ubiorze jest Rihanna, to przecież też ma prawo wkleić jej zdjęcie.
Gdybyśmy zaczęły się zagłębiać w to kto jest rockowy a kto nie jest, to byłoby tu znacznie mniej inspiracji.
Zgadzam sie z twoją wypowiedzią.
Rock to oczywiście głównie muzyka, świetna muzyka.
Ubiór czy też moda jest z nią bezpośrednio lub też pośrednio związany.
W tej kwestii mam bardzo liberalne podejście, nie dziele ludzi na tych dla których ta muzyka jest całym życiem ani na osoby nie gustujące w tym nurcie, ubrane w skóry i lateksy żeby tylko było sexi. Moim zdaniem każdy ma prawo ubierać się w co mu się żywnie podoba, a zdjęcia załaczone w tym wątku to tylko inspiracja, każdy ma swój rozum, portfel, gust,każdy jest innyZgadzam się, że dziewczynom trudno jest wzorować się na muzykach plci męskiej w kwestii ubioru, panie w rocku to mniejszość. No ale jakoś trzeba ten styl nieco "sfeminizować", stad tytul tego wątku, chyba że ktoś nosi się po męsku, nie mam nic przeciwko.
Podsumowując. ważne,że w duszy gra ci rock, nie w ubiorze.
iza18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 14:13   #667
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez iza18 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z twoją wypowiedzią.
Rock to oczywiście głównie muzyka, świetna muzyka.
Ubiór czy też moda jest z nią bezpośrednio lub też pośrednio związany.
W tej kwestii mam bardzo liberalne podejście, nie dziele ludzi na tych dla których ta muzyka jest całym życiem ani na osoby nie gustujące w tym nurcie, ubrane w skóry i lateksy żeby tylko było sexi. Moim zdaniem każdy ma prawo ubierać się w co mu się żywnie podoba, a zdjęcia załaczone w tym wątku to tylko inspiracja, każdy ma swój rozum, portfel, gust,każdy jest innyZgadzam się, że dziewczynom trudno jest wzorować się na muzykach plci męskiej w kwestii ubioru, panie w rocku to mniejszość. No ale jakoś trzeba ten styl nieco "sfeminizować", stad tytul tego wątku, chyba że ktoś nosi się po męsku, nie mam nic przeciwko.
Podsumowując. ważne,że w duszy gra ci rock, nie w ubiorze.
Ale komu nie gra, a goni za najnowszą modą, to wygląda po prostu śmiesznie (żeby już nie używac innych słów...). Tak, jak i jeden fajny pasek czy nadruk do bezcharakternego stroju rocka nie czyni. Bedę czekac nadal na naprawdę fajne foty, bo na razie niewiele tu widziałam (a nie mam czasu sama szukać).
Pomijając już rockową wolnośc i luz- ubieranie się od stóp do głów w to, co najmodniejsze, to oczywiście bardzo widoczny przejaw buntu
Mi to wisi, jak się ubierają inni, koncentruję się na sobie.
A jesli innym wisi czy nie, co o ich "przebraniach" myślą ludzie, to już ich sprawa
No, ale nie ma co krzyczeć - moda, jak to moda, szybko przeminie
Dla mnie upodobania, osobowość i strój powinny stanowić całość - i wtedy widać, że osoba ma własny styl I to jest fajne

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2009-07-16 o 15:03
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 15:17   #668
TandleRidson
Raczkowanie
 
Avatar TandleRidson
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: chmurka ;D
Wiadomości: 347
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

cóż Maju...aż trudno się z Tobą nie zgodzić.

A jeśli te, prezentowane niżej stroje to rock (jak twierdzą osoby, które te zdjęcia tu umieściły), to ja nie mam nic do dodania.
nie no. w gruncie rzeczy, to i tak dobrze, że nie ma jeszcze wątku "Styl kobiecy i metalowy jednocześnie". Tylko czekać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (44,4 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20188_xl.jpg (31,0 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture-414.jpg (49,8 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_19.jpg (20,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w_hoodie_babydolldress_n.jpg (18,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg markdaisy.jpg (39,0 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg katie.jpg (75,6 KB, 125 załadowań)
TandleRidson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 16:01   #669
iza18
Raczkowanie
 
Avatar iza18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Ale komu nie gra, a goni za najnowszą modą, to wygląda po prostu śmiesznie (żeby już nie używac innych słów...). Tak, jak i jeden fajny pasek czy nadruk do bezcharakternego stroju rocka nie czyni. Bedę czekac nadal na naprawdę fajne foty, bo na razie niewiele tu widziałam (a nie mam czasu sama szukać).
Pomijając już rockową wolnośc i luz- ubieranie się od stóp do głów w to, co najmodniejsze, to oczywiście bardzo widoczny przejaw buntu
Mi to wisi, jak się ubierają inni, koncentruję się na sobie.
A jesli innym wisi czy nie, co o ich "przebraniach" myślą ludzie, to już ich sprawa
No, ale nie ma co krzyczeć - moda, jak to moda, szybko przeminie
Dla mnie upodobania, osobowość i strój powinny stanowić całość - i wtedy widać, że osoba ma własny styl I to jest fajne
Pewnie,że to jest fajne
Ja po prostu nie mam nic przeciwko osobom, które usiłują byc modne za wszelka cene, to ich wybór i mi nic do tego.

Cytat:
Napisane przez TandleRidson Pokaż wiadomość
cóż Maju...aż trudno się z Tobą nie zgodzić.

A jeśli te, prezentowane niżej stroje to rock (jak twierdzą osoby, które te zdjęcia tu umieściły), to ja nie mam nic do dodania.
nie no. w gruncie rzeczy, to i tak dobrze, że nie ma jeszcze wątku "Styl kobiecy i metalowy jednocześnie". Tylko czekać
Mam wrażenie,że po prostu preferujecie bardziej gotyk i metal w ubiorze, nie myle się? Nie będe tu wyjeżdzać z jakimiś patetycznymi definicjami rocka i jego odmian których jest od groma, ale nie powiesz mi ze cala aternatywa, indie rock, (nawet brit-pop) nie zalicza się to tego nurtu?
Dlaczego nie masz nic do dodania oprocz kpiących frazesów?Zadaj sobie troszkę trudu i uświadom nas wstawiając przykładowe zdjęcia(kobiet) zamiast wytykać błedy.

Edytowane przez iza18
Czas edycji: 2009-07-16 o 16:08
iza18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 16:56   #670
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Kochasz rocka - i super
Tekst był raczej dla wszystkich dziewczyn, co chcą być koniecznie trendy, nie mając pojęcia o gitarowych riffach czy takich, co zachwycają się lansującą te trendy marketingową gwiazdką jednego sezonu. Osobiście znam takie, więc możliwe, że i na wątku się ktoś taki trafi -to może trochę pomyśli...
(p.s. dla mnie osobiście legginsy są okrpne, ale o tym pisałm na innym wątku, hehe)
Pozdro
no cóż pozostaje mi sie tylko z Tobą zgodzić, moja fascynacja muzyką (głównie the cure) nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w moim ubiorze,fakt lubię ciemne kolory,jeansy i skóre,wysokie buty ale nie ubrałabym lateksowych legginsów a Rihanna z rockiem ma tyle wspólnego co ja z techno mam nadzieje że "moda na rockstyle" szybko minie, drażni mnie że co druga laska na ulicy jest tak ubrana a rockiem cokolwiek wspólnego ma pewnie co dziesiąta
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 16:57   #671
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez TandleRidson Pokaż wiadomość
cóż Maju...aż trudno się z Tobą nie zgodzić.

A jeśli te, prezentowane niżej stroje to rock (jak twierdzą osoby, które te zdjęcia tu umieściły), to ja nie mam nic do dodania.
nie no. w gruncie rzeczy, to i tak dobrze, że nie ma jeszcze wątku "Styl kobiecy i metalowy jednocześnie". Tylko czekać
a mi jakoś nie tak trudno

uważam, że nie trzeba do wszystkiego co sie nosi dokładać jakąś ideologię. pozatym większość zdjęć wklejanych w tym wątku ma coś z rocka, jakieś elementy. Ma być przecież kobieco, więc jakoś nie widze tu zdjęć dziewczyn w ciężkich glanach itd. tutaj widze wiecej zdjęć podchodzących pod indie, ale to w końcu też rock.


aha no i nie rozumiem czemu tak krytykujecie legginsy. maja tyle wspólnego z rockiem co jeansy. ja bym np. nie ubrała tak według was rockowego gorsetu
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun

Edytowane przez liquefy
Czas edycji: 2009-07-16 o 17:00
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 17:16   #672
angelstyle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: nvmnd
Wiadomości: 1 089
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez iza18 Pokaż wiadomość
Pewnie,że to jest fajne

Mam wrażenie,że po prostu preferujecie bardziej gotyk i metal w ubiorze, nie myle się?
Ośmielę się zaprzeczyć- nie, nie preferuję bardziej ani gotyku, ani metalu w ubiorze, tylko właśnie ten rockowy styl z pazurem. Rocka słucham, ale fanatyczką też nie jestem. Mimo to śmieszą mnie i nieraz irytują panienki, które znam i wiem, że to typowe "lalunie", a widzę je udające "młode gniewne" w skórach... Ok, moda to tylko moda, ale jeśli ktoś naprawdę ubiera się w tym stylu, bo uważa, że dzięki niemu najlepiej może się wyrazić, pokazać swoją osobowość, to nie dziwcie się, jeśli czuje się zażenowany patrząc na dziewczyny chodzące dzisiaj po ulicach.
angelstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 20:44   #673
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez angelstyle Pokaż wiadomość
Ośmielę się zaprzeczyć- nie, nie preferuję bardziej ani gotyku, ani metalu w ubiorze, tylko właśnie ten rockowy styl z pazurem. Rocka słucham, ale fanatyczką też nie jestem. Mimo to śmieszą mnie i nieraz irytują panienki, które znam i wiem, że to typowe "lalunie", a widzę je udające "młode gniewne" w skórach... Ok, moda to tylko moda, ale jeśli ktoś naprawdę ubiera się w tym stylu, bo uważa, że dzięki niemu najlepiej może się wyrazić, pokazać swoją osobowość, to nie dziwcie się, jeśli czuje się zażenowany patrząc na dziewczyny chodzące dzisiaj po ulicach.
Wszystko ma swoje dobre strony, dzięki modzie na rockowe ciuchy jest ich baardzo dużo w sklepach, a w następnym sezonie panienki przerzucą sie spowrotem na kwiatuszki i róż. Ale i tak śmiesznie wygladają, zwłaszcza w zestawieniu z dresikowatym / lub lalusiowato grzeczniusim facetem owej gwiazdy

Mój ostatni nabytek / przeróbka a'la Kat Von D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0140.jpg (62,5 KB, 221 załadowań)
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 21:06   #674
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

a moim zdaniem za duzo offtopu w tym temacie C;
niektórym dziewczynom się podoba takie coś, i powinnyśmy to tolerować
__________________
Cuz you were driving me crazy . . .
cherr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 07:50   #675
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Wszystko ma swoje dobre strony, dzięki modzie na rockowe ciuchy jest ich baardzo dużo w sklepach, a w następnym sezonie panienki przerzucą sie spowrotem na kwiatuszki i róż. Ale i tak śmiesznie wygladają, zwłaszcza w zestawieniu z dresikowatym / lub lalusiowato grzeczniusim facetem owej gwiazdy

Mój ostatni nabytek / przeróbka a'la Kat Von D
Bluzka super Normanlie zazdroszczę takiego nabytku

liquefy - gorset to charakterystyczny element głównie gothic metalu, a nie rocka
Poza tym co do legginsów... to tylko JEDEN z elementów rocka lat 80-tych, którego akurat ja nie lubię, dlatego z chęcią popatrzylabym na jakieś dżinsowe inspiracje (byle nie rurki A chyba na palcach obu rąk można policzyć zdjęcia tutaj bez legginsów i rurek... Szkoda ) Sloro same piszecie o wielkiej różnorodności rocka, to gdzie ta reszta?
Przecież wątek nie jest zatytułowany "Styl kobiecy i rockowy a'la lata '80"??

Pod słowami angelstyle podsisuję sie obiema rękami

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2009-07-17 o 07:54
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 08:13   #676
angelstyle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: nvmnd
Wiadomości: 1 089
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Mój ostatni nabytek / przeróbka a'la Kat Von D

Świetna bluzka, zazdroszczę...
angelstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 09:05   #677
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Skoro wątek nosi tytuł "styl kobiecy i rockowy", to wrzucam parę fotek szeroko rozumianego rocka, złapane na szybciutko z sieci
Tylko metalowe wokalistki i fanki mają dopracowane, bardzo charakterystyczne stroje - wokalistki Rock nie epatują swoim strojem - one mają rockową osobowośc, która przyprawi nawet zwykłe ciuchy pazurem
(nie wiem, co to za trzy panny z jednej foty, trąca to jednosezonówką, ale sama stylizacja niezła... no i na deser babcia Tina, od której połowa współczesnych gwiazdek tylko moze się uczyć jak być rock i sexy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4d.jpg (27,9 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4dacb431fbe8dfb6_Tina-Turner.jpg (60,6 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4746867.jpg (14,8 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3333541064_f7d6d47d60.jpg (29,0 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ewelina_Flinta_29.jpg (39,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ewelinadsc44178kl.jpg (47,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mediumju4thc477e7840cccb0.jpg (25,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg patrycja3.jpg (34,7 KB, 91 załadowań)
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 09:06   #678
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez angelstyle Pokaż wiadomość
Ośmielę się zaprzeczyć- nie, nie preferuję bardziej ani gotyku, ani metalu w ubiorze, tylko właśnie ten rockowy styl z pazurem.
Iza swój post skierowała chyba do dziewczyn, które wyśmiewają poszczególne zestawy tu zamieszczone.
Ja na ulicach w swoim mieście nie spotkałam się z tym, żeby 'różowe panienki' przebierały się w rockowe ciuszki. Zresztą stereotypowa 'różowa panienka', którą Wredonisia nazywa tu 'gwiazdą', jest moim zdaniem zjawiskiem mocno przesadzonym. Ta moda skończyła się (albo opisywane dziewczyny z tego wyrosły) już długi czas temu, ale zauważyłam, że i tak często stosuje się ją po to, żeby pokazać karykaturalny obraz polskich ulic.
Jak wcześniej pisałam, osoby noszące skóry, a o rocku nie mające najmniejszego pojęcia, wcale mnie nie ruszają. Niech ubiera się jak chce, a jej nieumiejętność wypowiadania się na określone tematy, związane z ubiorem jaki prezentuje ośmiesza tylko ją samą.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Sloro same piszecie o wielkiej różnorodności rocka, to gdzie ta reszta?
Przecież wątek nie jest zatytułowany "Styl kobiecy i rockowy a'la lata '80"??
Ależ oczywiście, piszemy o różnorodności, w tym wątku nie chcemy nikogo/niczego ograniczać do rurek i legginsów. Akurat mnie zestawy z tymi elementami najbardziej się podobają, bo sama najchętniej noszę rurki. Skoro Ty postrzegasz ten styl inaczej to przecież nikt nie zabrania Ci wklejania zdjęć w szerszych spodniach itd. Chyba nie oczekujesz od nas, że mamy na komputerze zdjęcia (przykładowo) dziewczyn w spodniach, które nam osobiście nie odpowiadają.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 09:34   #679
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, piszemy o różnorodności, w tym wątku nie chcemy nikogo/niczego ograniczać do rurek i legginsów. Akurat mnie zestawy z tymi elementami najbardziej się podobają, bo sama najchętniej noszę rurki. Skoro Ty postrzegasz ten styl inaczej to przecież nikt nie zabrania Ci wklejania zdjęć w szerszych spodniach itd. Chyba nie oczekujesz od nas, że mamy na komputerze zdjęcia (przykładowo) dziewczyn w spodniach, które nam osobiście nie odpowiadają.
To wklejam coś dla wielbicielek nieco innych rockowych klimatów
Ależ nie zabraniam trzymania podobających się fot - sama mam na kompie tylko folder "Metal/goth", ale oszczędzę wam zdjęć stamtąd - to nie ten wątek...
Fajne rzeczy i dodatki dla szukających czegoś innego, niż w galeriach handlkowych, można wyszukać na http://www.rockmetalshop.pl/, tylko trzeba się przekopać przez przeważający metal...

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2009-07-17 o 09:37
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 11:30   #680
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

http://lula.pl/lula/51,94040,6818460.html?i=0 Widziałyście już Balmain'a na jesień/zimę? Ołówek z dżetami:
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 13:50   #681
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Dla mnie kwintesencją takiego stylu jest Liz Vicious, jeśli pozwolicie, to mogę wkleić kilka fotek obrazujących jej rockowo-gotycki styl.
(Pytam o pozwolenie, bo profesję ma dość hmm, kontrowersyjną ale styl naprawdę świetny)
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:05   #682
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez dream-digger Pokaż wiadomość
Dla mnie kwintesencją takiego stylu jest Liz Vicious, jeśli pozwolicie, to mogę wkleić kilka fotek obrazujących jej rockowo-gotycki styl.
(Pytam o pozwolenie, bo profesję ma dość hmm, kontrowersyjną ale styl naprawdę świetny)
Wklejaj.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:14   #683
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

No to jedziem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gal_06_4lrg.jpg (100,4 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_10_1lrg.jpg (122,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_19_16lrg.jpg (90,8 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_22_2lrg.jpg (85,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_25_5lrg.jpg (66,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_30_2lrg.jpg (92,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_40_1lrg.jpg (82,7 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_40_2lrg.jpg (117,3 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gal_63_3lrg.jpg (54,0 KB, 90 załadowań)
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 19:51   #684
iza18
Raczkowanie
 
Avatar iza18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Iza swój post skierowała chyba do dziewczyn, które wyśmiewają poszczególne zestawy tu zamieszczone


Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście, piszemy o różnorodności, w tym wątku nie chcemy nikogo/niczego ograniczać do rurek i legginsów. Akurat mnie zestawy z tymi elementami najbardziej się podobają, bo sama najchętniej noszę rurki. Skoro Ty postrzegasz ten styl inaczej to przecież nikt nie zabrania Ci wklejania zdjęć w szerszych spodniach itd. Chyba nie oczekujesz od nas, że mamy na komputerze zdjęcia (przykładowo) dziewczyn w spodniach, które nam osobiście nie odpowiadają.
Tak, tak, kontynuujcie wklejanie, im wieksza różnorodność tym wiekszy wybór
Teraz cos, co mi osobiscie odpowiada:
Przesłuchujac album "Horehound" grupy The Dead Weather pomyślałam o Alison Mosshart(mam się przygotowywać na ewentualne obiekcje, co do jej "rockowości"?):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (25,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Alison-Mosshart_mode_large_qualite_uk.jpg (22,0 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AlisonMosshart.jpg (28,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc_0618.jpg (24,2 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wdYt3f5uzp3vypgiNloWCYf2o1_500.jpg (50,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ab_kills_DSC_0008.jpg (66,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2819682468_d9743d4b75.jpg (45,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1561434625_653c0d44eb.jpg (20,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alison1.jpg (40,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitledmm1.jpg (39,5 KB, 68 załadowań)
iza18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 20:42   #685
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez dream-digger Pokaż wiadomość
No to jedziem.
A jaką to profesje ma ta pani.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 20:50   #686
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A jaką to profesje ma ta pani.
Związaną z branżą, hmm, erotyczną. Ale trzeba jej oddać, że ubiera się fajnie i klimatycznie.
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 20:51   #687
iza18
Raczkowanie
 
Avatar iza18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A jaką to profesje ma ta pani.
Wpisz w googlach liz vicious i popatrz na pierwszy wynik,ale niekoniecznie musisz wchodzic na tę stronę

jest dość oryginalna jak na tą branżę

Edytowane przez iza18
Czas edycji: 2009-07-17 o 20:53
iza18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 21:05   #688
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez iza18 Pokaż wiadomość
Wpisz w googlach liz vicious i popatrz na pierwszy wynik,ale niekoniecznie musisz wchodzic na tę stronę

jest dość oryginalna jak na tą branżę
Ano jest oryginalna. Nie żebym była jakąś fanką tego typu stron czy filmów, po prostu kobita gdzieś mi się kiedyś przewinęła w googlach i zwróciłam na nią uwagę. Ale koniec OT.
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 21:30   #689
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez dream-digger Pokaż wiadomość
No to jedziem.
No, no... muszę przyznać ze w ciągu dnia nie przepadam za takim mocnym makijażem i czarnymi pazurami (wolę delikatniejsze wrsje typu Tarji Turunen czy Sharon del Adel), ale kobitka nieźle potrafi się zaprezentować
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 21:58   #690
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
http://lula.pl/lula/51,94040,6818460.html?i=0 Widziałyście już Balmain'a na jesień/zimę? Ołówek z dżetami:
Śliczności. Szkoda że nie mam tyle kasy żeby to wszystko kupić
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.