Chudzielce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 22:26   #1
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283

Chudzielce


Pomyślałam, żeby założyć wątek, w którym będą pisać osoby chude i b. chude, które nie mogą przytyć, są takie z natury

Ja np. jestem jednym z takich chudzielców i strasznie mi to doskwiera.
Ludzie zawsze wytykają mnie palcami, mówią jaka to jestem chuda, szkieletor itd itp

Nadchodzi taka pora roku jak lato i człowiek nie wie co ma na siebie założyć, żeby nie przestraszyć ludzi na ulicy swoimi chudymi patykowatymi nogami.

Denerwujące to jest.
Czy wy też tak się tym przejmujecie??

Wstawie kilka fotek żeby udowodnić, że jestem chudzielcem;p

Mam 168 cm, 87 cm w biuście( 70C), 62 w talii i 88 w biodrach.
Mam strasznie chude nogi, które sa moim największym kompleksem.
Mam taką przerwe między nimi, okropne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0067.jpg (42,9 KB, 2265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0375.jpg (45,9 KB, 1855 załadowań)
coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:58   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Chudzielce

moim zdaniem troche przesadzasz nazywaniem siebie chudzielcem, masz bardzo ladna i kobieca figure:, nie nazwalabym Cie chuda, ale bardzo szczupla nie przejmuj sie glupimi ludzmi

jezeli nie jestes zadowolona z sylwetki to mam nadzieje, ze cwiczysz miesnie. jest wiele cwiczen na delikatne rozbudowanie miesni lydek, nie beda sie wydawaly "patykowate" jak je okresilas, trzeba tylko sie wziac do roboty, skoro dostarczanie duzej ilosci kalorii nie pomaga

zajrzyj do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=182565
tutaj udzielaja sie dziewczyny, ktore chca przytyc, nabrac kraglosci
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 18:57   #3
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Mam 168 cm, 87 cm w biuście( 70C), 62 w talii i 88 w biodrach.
To podam moje wymiary, powinny Cię pocieszyć ;p
170cm wzrostu, w biuście 75cm, w talii 55cm, w biodrach 75cm. Dodam jeszcze, że ważę 45 kg :P
I w sumie się tym nie przejmuję, choć z braku tłuszczyku biustu i pupy prawie nie mam Moje zdjęcia mam na profilu, jestem chyba dużo chudsza od Ciebie
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:11   #4
Corneli
Przyczajenie
 
Avatar Corneli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Chudzielce

Orlica, masz 75 cm w biuście?! To trzeba mierzyć się luźno, a nie ścisło...
Corneli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:14   #5
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

Wiem, mam malutkie B ^^ Na upartego mogę zmierzyć się jeszcze raz, ale różnicy raczej nie będzie
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:20   #6
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

No ok, 77cm :P
Z tym, że ja pod biustem mam ledwo 60cm ^^
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:22   #7
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Chudzielce

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość

Mam 168 cm, 87 cm w biuście( 70C), 62 w talii i 88 w biodrach.
Mam strasznie chude nogi, które sa moim największym kompleksem.
Mam taką przerwe między nimi, okropne.

ciekawe... w talii masz 62 a pod biustem 75....

Stanik z obwodem 70 jest na osoby ktore maja pod biustem wlasnie 75cm. Ty na pewno tyle nie masz. Zgaduje ze scislo mierzone pod biustem bedzie około 65 cm. I jesli zmierzylas sie luzno (czyli poprawnie) w biuscie to powinnas nosic stanik w rozmiarze brytyjskim 60F lub 60FF i polskim 60H

więcej na ten temat na wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

a tam takze linki do innych stron.

Nie przejmuj sie literkami bo miska w 70C jest podobnej wielkosci co w podanych wyzej rozmiarach



Edit: Orlica u ciebie to by bylo 60C lub 60D. Wlasciwie to powinnien byc obwód 55 ale niestety takich nie szyją prawie zadne firmy


http://spreadsheets.google.com/pub?k...aEKk9Hw&gid=31
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

Edytowane przez Aska87
Czas edycji: 2009-02-01 o 10:26
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 10:32   #8
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Chudzielce

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Pomyślałam, żeby założyć wątek, w którym będą pisać osoby chude i b. chude, które nie mogą przytyć, są takie z natury

Ja np. jestem jednym z takich chudzielców i strasznie mi to doskwiera.
Ludzie zawsze wytykają mnie palcami, mówią jaka to jestem chuda, szkieletor itd itp

Nadchodzi taka pora roku jak lato i człowiek nie wie co ma na siebie założyć, żeby nie przestraszyć ludzi na ulicy swoimi chudymi patykowatymi nogami.

Denerwujące to jest.
Czy wy też tak się tym przejmujecie??

Wstawie kilka fotek żeby udowodnić, że jestem chudzielcem;p

Mam 168 cm, 87 cm w biuście( 70C), 62 w talii i 88 w biodrach.
Mam strasznie chude nogi, które sa moim największym kompleksem.
Mam taką przerwe między nimi, okropne.
Ja mam prawie identyczne wymiary , tylko w biodrach 2 cm więcej i wzrostu 170. Nigdy w życiu nie powiedziałabym o sobie, że jestem chuda. Ty też nie jesteś chuda, tylko po prostu szczupła. Masz naprawde fajną figurę
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:37   #9
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
Edit: Orlica u ciebie to by bylo 60C lub 60D. Wlasciwie to powinnien byc obwód 55 ale niestety takich nie szyją prawie zadne firmy
http://spreadsheets.google.com/pub?k...aEKk9Hw&gid=31
Może jakaś opóźniona jestem, ale nic mi te tabele nie mówią
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:07   #10
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: Chudzielce

Dzięki dziewczyny, może macie rację
A stanik teraz noszę 70C, kiedyś 75C ale stwierdziłam, że lepszy będzie ciaśniejszy.
Dziwię się tylko dlaczego nie raz przymierzam stanik 70C a troszke piersi mi się wylewają albo cisną w tym staniku, to zależy od fasonu, jak jest bardziej usztywniany to już troszkę za mały jest.
Ale jakim cudem mam nosić stanik 70D do mojej tak szczupłej figury to aż wręcz nie pasuje.
Niedlugo będzie lato, i chcę chodzic w spódniczkach itd, ale nie wiem czy wypada, bo mam tak chude nogi że aż sie ich wstydze;/
Pamiętam jak kiedyś wyszłam w krótkich spodenkach do sklepu i usłyszałam komentarze obok od jakichś pracowników na dworze: ale chuda, jak anorektyczka normalnie.
I to mnie strasznie zdołowało;/ a z drugiej strony nie chce gotować się w długich spodniach w lecie;/

Załączam jeszcze moje jedno zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02428.jpg (14,7 KB, 1155 załadowań)
coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 12:37   #11
Corneli
Przyczajenie
 
Avatar Corneli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Chudzielce

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, może macie rację
A stanik teraz noszę 70C, kiedyś 75C ale stwierdziłam, że lepszy będzie ciaśniejszy.
Dziwię się tylko dlaczego nie raz przymierzam stanik 70C a troszke piersi mi się wylewają albo cisną w tym staniku, to zależy od fasonu, jak jest bardziej usztywniany to już troszkę za mały jest.
Ale jakim cudem mam nosić stanik 70D do mojej tak szczupłej figury to aż wręcz nie pasuje.
Niedlugo będzie lato, i chcę chodzic w spódniczkach itd, ale nie wiem czy wypada, bo mam tak chude nogi że aż sie ich wstydze;/
Pamiętam jak kiedyś wyszłam w krótkich spodenkach do sklepu i usłyszałam komentarze obok od jakichś pracowników na dworze: ale chuda, jak anorektyczka normalnie.
I to mnie strasznie zdołowało;/ a z drugiej strony nie chce gotować się w długich spodniach w lecie;/

Załączam jeszcze moje jedno zdjęcie
To masz powód do radości, bo masz duży biust jak na swoją chudość :P To tak, jakbyś miała typową figurę modelki, tylko że tamte są płaskie.
Corneli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 13:56   #12
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Chudzielce

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Może jakaś opóźniona jestem, ale nic mi te tabele nie mówią

mierzysz ciasno obwód pod biustem i luzno w biuście. odejmujesz około 5 cm od wymiarów pod biustem. i sprawdzasz rozmiar miseczki wg obwodu w biuscie.

podam na moim przykładzie.

pod biustem mam 65 a w biuscie 84
65 - 5 = 60

i przy obwodzie 60 na 84 w biuscie jest miska E

wiec mam rozmiar stanika 60E
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:00   #13
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

No to mi wychodzi 60B, albo nadal czegoś nie rozumiem
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:04   #14
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Chudzielce

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
No ok, 77cm :P
Z tym, że ja pod biustem mam ledwo 60cm ^^
sugerowalam sie tymi wymiarami
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:05   #15
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

No chyba że tak, już rozumiem, że dobrze rozumiem, dzięki
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:25   #16
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Chudzielce

Ha! I znalazłam wątek, który nawet sama chciałam założyć Założycielko - nie jesteś chuda - jesteś szczupła i zgrabna

A więc...chciałam się nieśmiało przyłączyć. Co prawda ja generalnie uważam, że ważę prawidłowo (bo tak jest - mam 170 cm wzrostu a ważę ok.59-60 kg) i nie uważam się za "chudzielca" (nie widać mi przecież wszystkich kości itd - jestem zwyczajnie szczupła i to też nie jakoś nieprzyzwoicie), ale...strasznie wkurza mnie zachowanie niektórych ludzi. Przykład: spędy rodzinne. I zaraz jakaś kuzynka przy kości mówi "Maatkoo..a Ty nadal taka chuda jesteś, straaasznie chuda!" albo jakaś ciotka inna "Ty to chyba nic nie jesz, Booożee"
No to przecież wściec się można jak takie gadanie się słyszy, a ja po prostu ogólnie nie tyję mimo, że jem sporo - i czy jem mniej czy więcej, to i tak nie widać tego na wadze Poza tym mam dość wąske biodra i to trochę sprawia, że wyglądam szczuplej niż jestem w rzeczywistości

I jeszcze nawet tutaj, a konkretniej na wizażowej szafie mnie poraża jak ktoś zamiast komentować czyjeś ubranie pisze: "Ty lepiej przytyj...aż się płakać chce - życzę powrotu do zdrowia (że niby z anoreksji )" A spróbowałby ktoś taki tekst puścić do osoby "przy kości" - "Matko - jaka Ty grubaśna jesteś!" Niegrzeczne, prawda?

Ehh...no to pożaliłam się trochę - wybaczcie, że przynudziłam trochę, ale jakoś mnie to dzisiaj akurat rozzłościło znowu jak zobaczyłam kolejne głupie komentarze na czyjejś szafie
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 22:27   #17
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Ha! I znalazłam wątek, który nawet sama chciałam założyć Założycielko - nie jesteś chuda - jesteś szczupła i zgrabna

A więc...chciałam się nieśmiało przyłączyć. Co prawda ja generalnie uważam, że ważę prawidłowo (bo tak jest - mam 170 cm wzrostu a ważę ok.59-60 kg) i nie uważam się za "chudzielca" (nie widać mi przecież wszystkich kości itd - jestem zwyczajnie szczupła i to też nie jakoś nieprzyzwoicie), ale...strasznie wkurza mnie zachowanie niektórych ludzi. Przykład: spędy rodzinne. I zaraz jakaś kuzynka przy kości mówi "Maatkoo..a Ty nadal taka chuda jesteś, straaasznie chuda!" albo jakaś ciotka inna "Ty to chyba nic nie jesz, Booożee"
No to przecież wściec się można jak takie gadanie się słyszy, a ja po prostu ogólnie nie tyję mimo, że jem sporo - i czy jem mniej czy więcej, to i tak nie widać tego na wadze Poza tym mam dość wąske biodra i to trochę sprawia, że wyglądam szczuplej niż jestem w rzeczywistości

I jeszcze nawet tutaj, a konkretniej na wizażowej szafie mnie poraża jak ktoś zamiast komentować czyjeś ubranie pisze: "Ty lepiej przytyj...aż się płakać chce - życzę powrotu do zdrowia (że niby z anoreksji )" A spróbowałby ktoś taki tekst puścić do osoby "przy kości" - "Matko - jaka Ty grubaśna jesteś!" Niegrzeczne, prawda?

Ehh...no to pożaliłam się trochę - wybaczcie, że przynudziłam trochę, ale jakoś mnie to dzisiaj akurat rozzłościło znowu jak zobaczyłam kolejne głupie komentarze na czyjejś szafie
Podpisuję się pod tym wszystkimi członkami
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:29   #18
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Chudzielce

A jeszcze coś mi się przypomniało

Bo jak byłam dzieckiem, to byłam oczywiście też szczuplutka, nawet bardziej - no ale bywałam też niejadkiem W każdym razie moja mama, babcia..no generalnie kobiety w rodzinie się nade mną roztrząsały, że to dziecko nic nie je, z głodu umrze i takie tam (a ja po prostu zamiast obiadu ugotowanego u babci wolałam wpylić żarełko u koleżanki ) Tak czy siak, mojej mamie przeszło gadanie, że jestem chuda w pewne wakacje, kiedy zakolegowałam się z dziewczyną, która NAPRAWDĘ była chudziutka - znaczy się wszystkie kości jej było widać. Ja tam się nie przejmowałam, uznałam, że taki jej urok Ale moja mama odkąd ją zobaczyła i sobie porównała, broniła mnie (i dotąd broni) przed tekstami, że niby jestem za chuda I teraz głupie teksty to jeszcze słyszę od kuzynek i innych, ale od rodziców? Never Jeszcze się wykłócą o mnie i o żadnych dietach na utycie nie chcą słyszeć, bo po co
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:46   #19
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Chudzielce

ale wam dziewczyny zazdroszcze ... to moze chcecie troszke moich kg ewentualnie tluszczyku ?? bo ja mam w nadmiarze ;p chcialabym miec tez t5aki problem ,,nie moge przytyc'' ehhh marzenie ...
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 15:43   #20
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: Chudzielce

U mnie to zawsze koleżanki i nawet nauczyciele; ale Ty jesteś chuda...o matko, Ty jesz coś itd?
Kiedyś jak szłam ulicą w krótkich spodenkach to usłyszałam: taka chuda jak anorektyczka.

i kiedyś tak samo jak szlam przez deptak i siedziało dwóch takich młodych gości 20-22 lata max i mowa: no nawet fajne..ale ta druga to jak anorektyczka wygląda.

No normalnie wyć mi sie chciało;p ludzie są podli.
Dlatego mam teraz takie opory w pokazywaniu nóg;/ a niedługo lato eh..marzy mi się taka sexi miniówka ale nie z moimi nogami;/
coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 21:11   #21
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Chudzielce

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
U mnie to zawsze koleżanki i nawet nauczyciele; ale Ty jesteś chuda...o matko, Ty jesz coś itd?
Kiedyś jak szłam ulicą w krótkich spodenkach to usłyszałam: taka chuda jak anorektyczka.

i kiedyś tak samo jak szlam przez deptak i siedziało dwóch takich młodych gości 20-22 lata max i mowa: no nawet fajne..ale ta druga to jak anorektyczka wygląda.

No normalnie wyć mi sie chciało;p ludzie są podli.
Dlatego mam teraz takie opory w pokazywaniu nóg;/ a niedługo lato eh..marzy mi się taka sexi miniówka ale nie z moimi nogami;/

kurde, tak powiedzieli...hmmmm moim zdaniem masz superaśna figure!-z tego co widac na zdjęciach.Hmmm a mogłabys pokazac same nogi...moze bedzie sie dało lepiej ocenic czy sa az tak chude?

no ale jesli tak bardzo się z nimi zle czujesz to moze jakies cwiczenia z obciazeniem-moga je umięsnić i lekko poszerzyc no i dodatni bilans kaloryczny.
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 22:06   #22
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Chudzielce

Mozecie tez podawac wiek? To tez jest wazne. Duzo mlodych dziewczyn narzeka na to, ze sa chude, a wiele ludzi tyje dopiero z wiekiem.

A a tycie polecam duzo zdrowego kalorycznego jedzenia z duza zawartoscia weglowoanow i cwiczenia.

Odradzam opychanie sie bez ćwiczeń.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-02-05 o 22:08
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 22:29   #23
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: Chudzielce

ja mam 19 lat, postaram się zrobić zdjęcie samych nóg;p
coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 22:34   #24
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

Coolasana, a podaj wymiary ud i łydek Ja mam badyle zamiast nóg, ale powiem Ci, że jestem z nich zadowolona Wątpię, żebyś miała ode mnie chudsze.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:18   #25
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: Chudzielce

To one, przepraszam, że tak powycinane ale to ze względów bezpieczeństwa

Zmierze się potem pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nogi.jpg (40,4 KB, 960 załadowań)
coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:47   #26
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

I co Ty od nich chcesz? Bardzo zgrabne, seksowne nogi
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:53   #27
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Chudzielce

Też jestem chudzielcem. tylko piersi mam duże Przynajmniej cos się udało. Nogi mam chude i krzywe. Jak będe miała lepszy chumor to podam moje wymiary i zdjecie nóg. Przynjamniej podzielę się z kimś kto to rozumie.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:04   #28
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

45cm udo i 29 cm łydka
A chyba nie wyglądają aż tak źle...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7855161.jpg (22,9 KB, 992 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0444735223.jpg (47,7 KB, 1035 załadowań)
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:03   #29
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Chudzielce

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
To one, przepraszam, że tak powycinane ale to ze względów bezpieczeństwa

Zmierze się potem pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
45cm udo i 29 cm łydka
A chyba nie wyglądają aż tak źle...
Normalne macie dziewczyny nogi - bardzo zgrabne
Orlica - fajne to zdjęcie pierwsze, wyglądasz jakbyś latała, hehe

Ja z moich nóg czepiam się łydek, bo po prostu są za chude w stosunku do reszty...no ale nie panikuję z tego powodu Znalazłam jakieś dwie fotki z moimi nogami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0261.jpg (86,4 KB, 628 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7220025.jpg (48,6 KB, 710 załadowań)
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 16:04   #30
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Chudzielce

Kocurko, Ty też powinnaś być jak najbardziej ze swoich odnóży zadowolona
A co do mojej foty - ba, ja chodzę po wodzie!
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.