Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 05:30   #4561
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

uwielbiam emulsje do higieny intymnej, jest taniutka, baardzo wydajna, ma delikatny zapach i swietnie sie spisuje, co do pompki to przelozyłam z mydła w płynie ktos wczesniej pisał o drukarkach, słuchajcie siedziałam w tej branży i nie dajcie sie nabrac na zadne promocje drukarek, najpierw sprawdźcie jakie tam wchodza tusze i jakie sa ceny pełnowymiarowych opakowań (te dodawane jako niby gratis mają po 2,3 mililitry tzw startówki). Z regóły jest tak że cena nowych tuszy przewyższa cenę drukarki, na dodatek nie ma zamienników.
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 06:28   #4562
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez MalaMalaMi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy widziałyście jeszcze w biedronce karpia tego na tackach? Może jeszcze będą dowozic, bo bym kupiła na sylwestra, są one jeszcze u Was?
podejrzewam, że już nie będzie. Wczoraj była u nas przecena tego karpia , 9.90/kg

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
uwielbiam emulsje do higieny intymnej, jest taniutka, baardzo wydajna, ma delikatny zapach i swietnie sie spisuje, co do pompki to przelozyłam z mydła w płynie ktos wczesniej pisał o drukarkach, słuchajcie siedziałam w tej branży i nie dajcie sie nabrac na zadne promocje drukarek, najpierw sprawdźcie jakie tam wchodza tusze i jakie sa ceny pełnowymiarowych opakowań (te dodawane jako niby gratis mają po 2,3 mililitry tzw startówki). Z regóły jest tak że cena nowych tuszy przewyższa cenę drukarki, na dodatek nie ma zamienników.
podpisuje się pod tym. kupiłam w ten sposób dość tanią drukarkę z canona, wyszło na to, że tusze są niesamowicie drogie (nawet zamienniki) i cena kolorowego + czarnego przewyższa kupno nowej drukarki.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 07:02   #4563
joelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 101
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

W nowej Kropce Tv jest zapowiedź nowej gazetki od 4 stycznia - Smaki Karnawału.
__________________
joelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 07:32   #4564
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez joelina Pokaż wiadomość
W nowej Kropce Tv jest zapowiedź nowej gazetki od 4 stycznia - Smaki Karnawału.
No nareszcie jakaś gazetka będzie
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 07:51   #4565
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
u

[/COLOR]Kilka razy odradzałam kupowanie w Biedronce Kadarki bo w smaku jest jakaś dziwna,czuć mocną różnicę między Kadarką kupowaną w Biedr a w innym sklepie. Przekonałam się o tym kilka razy. Ale było to już jakiś czas temu więc pomyślałam, że może coś się zmieniło i zaryzykowałam kupując 2 butelki na Święta. Niestety była chyba zepsuta bo w smaku ostra, jakby sam spiritus a potem były sensacje żółądkowe więc kolejny raz NIE POLECAM KADARKI Z BIEDR.

Nie miałam niestety paragonu bo poleciałabym dziś z reklamacją. Druga butelka otwarta i to samo
Kadarek jest wiele różnych rodzajów. Ta dostępna w biedronce ucztą dla podniebienia raczej nie jest. Jedyną jej zaletą jest stosunek ceny do pojemności. Wg mojego konkubenta smakuje jak jabol
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 07:55   #4566
dorotade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 406
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A Kubuś ma lepszy skład od Pycholandii? Myślałam, że bardzo podobny, wiem, że cukier, nie pamiętam czy jakąś chemię dodają Dziecku nie dałabym 5 wypić, nawet dwóch bo zdrowiej wodę i owoce podać po prostu, a tak przyzwyczaja się do takiego intensywnie słodkiego smaku i na wodę nie spojrzy. Brzoskwiniowy (pomarańczowy) kolor cery pewnie wiąże się z nadmiarem karotenu z marchewki
Znalezione w sieci:
Skład Pycholandii: woda, przecier z bananów (20%), przecier z kiwi (10%), przecier z jabłek (10%), sok z kiwi (4%) odtworzony z zagęszczonego soku z kiwi, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, przecier z dyni (1%), substancja wzbogacająca - witamina C, aromaty.

Skład Kubusia: woda, przecier z marchwi (35%), syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, substancja wzbogacająca – witamina C.

Mam nadzieję, iż MARGIDA i Juś są w stanie się do tego jakoś ustosunkować. Temat bardzo mnie zaciekawił i zastanawiam się, czy pisałyście o Pycholandii czy o sokach w ogóle.

Osoby nie zainteresowane tematem przepraszam za OT

Edytowane przez dorotade
Czas edycji: 2011-12-28 o 07:56
dorotade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 08:26   #4567
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Dziewczyny, orientujecie się, od kiedy miały być pokrowce na ciuszki?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 09:23   #4568
arrinerek
Raczkowanie
 
Avatar arrinerek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 206
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa
nie wiem jaki to model, ale moim zdaniem mocno przepłaciłeś :P żadna promocja :P drożyzna w sklepie komputerowym kupisz za niecałe 200 zł dobrą( na domowy użytek) drukarkę z tuszami teraz będzie w biedronie za 149 zl urządzenie wielofunkcyjne
A ja wiem, że to inny (lepszy) model, bo wczoraj w mojej Biedronce były dwie sztuki. Gdy wychodziłem to obydwie sztuki były już w wózkach klientów stojących do kasy.
Trzeba by sprawdzić, ile ten konkretny model w innych sklepach kosztuje i wtedy można oceniać opłacalność zakupu.
arrinerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:33   #4569
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się, od kiedy miały być pokrowce na ciuszki?
Od jutra .
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:35   #4570
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Od jutra .

Dzięki
Czyli jutro muszę odwiedzić Biedronę
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:58   #4571
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 583
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez dorotade Pokaż wiadomość
Znalezione w sieci:
Skład Pycholandii: woda, przecier z bananów (20%), przecier z kiwi (10%), przecier z jabłek (10%), sok z kiwi (4%) odtworzony z zagęszczonego soku z kiwi, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, przecier z dyni (1%), substancja wzbogacająca - witamina C, aromaty.

Skład Kubusia: woda, przecier z marchwi (35%), syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, substancja wzbogacająca – witamina C.

Mam nadzieję, iż MARGIDA i Juś są w stanie się do tego jakoś ustosunkować. Temat bardzo mnie zaciekawił i zastanawiam się, czy pisałyście o Pycholandii czy o sokach w ogóle.

Osoby nie zainteresowane tematem przepraszam za OT
Widać, że Kubuś ma minimalnie lepszy skład (brak cukru i aromatów).
Ale IMO, tak czy inaczej, te soki przecierowe nie są zbyt zdrowe, 5 dziennie to szok Są chyba dość kaloryczne. Naprawdę lepiej nauczyć dziecko pić wodę i jeść świeże owoce, im wcześniej nabędzie zdrowe nawyki tym lepiej.
mroowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 11:10   #4572
Gingeros
Raczkowanie
 
Avatar Gingeros
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ZG
Wiadomości: 65
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez mroowa_ Pokaż wiadomość
Widać, że Kubuś ma minimalnie lepszy skład (brak cukru i aromatów).
Ale IMO, tak czy inaczej, te soki przecierowe nie są zbyt zdrowe, 5 dziennie to szok Są chyba dość kaloryczne. Naprawdę lepiej nauczyć dziecko pić wodę i jeść świeże owoce, im wcześniej nabędzie zdrowe nawyki tym lepiej.
dokładnie mój synek też lubi soki Pycholandia, te soczki w kartonach również. Teściowa (pediatra) dała mi ostatnio do zrozumienia, że jej wnuczek za dużo tego pije tak więc przerzuciłam na wodę zwykłą lub z dodatkiem syropu smakowego czy też cytryny
dodatkowo mieliśmy spotkanie z dietetykiem sportowym (z racji tego, że mały chodzi do klubu piłkarskiego ) i dietetyk także zniechęcał do soków kupnych oczywiście polecał robienie własnego soku, np. z jabłka i marchewki a tak generalnie woda i jeszcze raz woda



płyn do higieny intymnej używam, ale odnoszę wrażeni, że ten z pompką był lepszy

Edytowane przez Gingeros
Czas edycji: 2011-12-28 o 11:15
Gingeros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:34   #4573
jola4311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 177
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Dziewczyny w jakiej cenie jest aktualnie czerwona papryka i cukinia ?
Czy w Waszych Biedronkach przecenili suszone owoce ?
jola4311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 13:38   #4574
Maragata
Przyczajenie
 
Avatar Maragata
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Stąd przecież! :)
Wiadomości: 26
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Dziewczyny a co myślicie o chusteczkach higienicznych? Ja kupuję te najtańsze,ale denerwuję się, bo mi się szybko rwą, czy też tak macie?
Ja używam tego płynu do h.intymnej białego i mi pasuje, do tego kupiłam go za 2,99
Maragata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:56   #4575
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Ja się jutro wybiorę te kalendarze obczaić
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:36   #4576
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez dorotade Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, iż MARGIDA i Juś są w stanie się do tego jakoś ustosunkować. Temat bardzo mnie zaciekawił i zastanawiam się, czy pisałyście o Pycholandii czy o sokach w ogóle.

Osoby nie zainteresowane tematem przepraszam za OT
Ja pisałam o sokach w ogóle. Moja znajoma podawała swojemu dziecku cały czas soczki marchwiowe (kubusie i inne), bo chciała żeby dziecko spożywało witaminy i miało ładny kolor cery. Doszło do tego, że dziecko było tak mocno brzoskwiniowe (z tego co mówiła to na dłoniach), że poszła do lekarza i on jej odradził picia tych soków. Więcej na ten temat nie wiem, bo się nie interesowałam, informacje zasłyszane Ale wierzę, że coś w tym jest i wydaje mi się to nawet logiczne, nic w takich ilościach nie jest zdrowe. Już nie wspominając o ilości cukru jaki się znajduje w tym soczku.

Edit: byłam w biedronce i z ciekawości zobaczyłam ile te soczki mają cukru. 33g! Przecież to aż 6 łyżeczek cukru, moim zdaniem to bardzo dużo
__________________
Chyba szaleję już, płaczę i nagle się śmieję..

Edytowane przez Juś
Czas edycji: 2011-12-28 o 18:33
Juś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:39   #4577
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

lepiej sok zrobić samemu te kubusie niby zdrowe od czasu do czasu można wypić, ale nie za często skutkiem ubocznym picia w nadmiarze jest właśnie "opalona" cera
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:36   #4578
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
nie wiem jaki to model, ale moim zdaniem mocno przepłaciłeś :P żadna promocja :P drożyzna w sklepie komputerowym kupisz za niecałe 200 zł dobrą( na domowy użytek) drukarkę z tuszami teraz będzie w biedronie za 149 zl urządzenie wielofunkcyjne

http://gazetka.biedronka.pl/g35,insp...7_12_2012.html
ja się z tym nie zgodzę. zazwyczaj im tańsza drukarka tym droższe tusze do niej. po co kupować drukarkę za niecałe 200zł jak pózniej co chwilę tracisz tyle na tusze. moj brat zainwestował ostatnio w drozsza drukarkę (nie pytałam o dokładną cenę) i tusze do niej będą go kosztować dosłownie kilka złotych. Więc takie wciskanie przez firmy super tanich drukarek wcale nie jest wielką promocją..

Cytat:
Napisane przez agnieszka95 Pokaż wiadomość
A czy ten żel micelarny szczypie w oczy?
mnie nie a dość konkretnie szoruję nim oczy

Cytat:
Napisane przez joelina Pokaż wiadomość
W nowej Kropce Tv jest zapowiedź nowej gazetki od 4 stycznia - Smaki Karnawału.
4 stycznia już za tydzień.. może ktoś ma dostęp do tej gazetki? ciekawe co w niej będzie.
btw. czy są jakieś poświąteczne przeceny w biedrze?
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:53   #4579
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Mnie zainteresował aparat Kodak - jestem ciekawa, czy karta EMTEC pasuje do tego aparatu bo chyba nie sprzedają aparatu już z kartą ?
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 17:00   #4580
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Kupiłam dzisiaj zupki chińskie kurczak po chinsku i krewetkową wiem że to swiństwo ale czasem mam chote na cos chemicznego poza tym ziemniaczki, puszke dla kociumbów, okraglą szczotkę do modelowania włosów za 5zł! paczuszkę orzechów nerkowca oraz czarne skarpetki
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:32   #4581
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

ja niestety potwierdziłam dziś podwyższenie cen parówek, i to od razu o 50gr mam na myśli te biedronkowo-sokołowskie (czerwone) i berlinki z morlin.

Mimo wszystko sporo dziś zakupiłam i zapłaciłam nieco ponad 100zł, czyli Biedronka nadal jest sklepem w którym po usłyszeniu sumy człowieka nie zamurowuje (aczkolwiek nie ma już tego "wow!" jak kiedyś)

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

a i poszukiwałam dziś ogórków konserwowych, fajne są słoiki litrowe, ale potem TŻ znalazł te mini-ogóreczki, myślałam że będą sporo droższe (w przeliczeniu na kg) niż zwykłe, a te nawet tańsze

Zawiodłam się zestawami karnawałowymi, bardzo drogo wychodzą, kilka sztuk w opakowaniu a tu cena 5zł. Wydaje mi się że w hipermarketach sporo tańsze.
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:45   #4582
arrinerek
Raczkowanie
 
Avatar arrinerek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 206
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Hej, jeśli któraś z miłych Wizażanek posiada wagę elektroniczną łazienkową taką jakie będą od jutra (bo pewnie kiedyś już takie były) to proszę o info z jaką dokładnością wyświetlana jest waga?
Czy co pół kg, czy może dokładniej?

Jak ktoś przykładowo waży 58,67 kg to ile pokaże waga (zakładając, że dobrze waży)

58,5 czy 58,7 czy może 58,67 ???
arrinerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:52   #4583
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ja się jutro wybiorę te kalendarze obczaić
Też pójdę- na pewno sobie jakiś kupię, bo nie mam żadnego na przyszły rok
U mnie dziś było otwarcie nowej Biedronki i żele micelarne (i te inne też( można było kupić za 2,99
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:08   #4584
Vol_vo
Raczkowanie
 
Avatar Vol_vo
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 316
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Witam

Kupowała któraś z Was koszulę męską firmy Próchnik (ok. 65 zł) ??
Albo może mi ktoś powiedzieć, czy są modele z krótkim rękawem? Do sklepu mam kilkanaście km, byłabym baaaaaardzo wdzięczna !!!
__________________
Wątek ciuszkowy 12.03.2012
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post26407063


Wymiana-książki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=445618
Vol_vo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:02   #4585
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

są waciki w biedronce? wiem wiem, dziwne pytanie, ale od niedawna robię tak zakupy jak są to czy nie rozwarstwiają się?
i jeszcze pytanie odnośnie proszku do prania, warto?
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:05   #4586
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Są waciki, nazywją się Carea, cena chyba 2,49 za 120 sztuk, więc jest ok, dostepne są w 2 wariantach: z aloesem i bez. Ja wolę te bez. Ogólnie za tą cenę są dobre. Nie narzekam na nie.
kupiłąm dziś Tymka jabłko i cynamon, wcześniej go nie widziałam, kalendarzy dziś jeszcze nie mieli, Pani powiedziała, ze będą od pon., a mają być od jutra. Czekam na tą nową gazetkę, bo dawno nie było, u mnie nie ma tych orzeszków Felixa, a szkoda, bo je lubimy z Narzeczonym

Edytowane przez myrcella
Czas edycji: 2011-12-28 o 19:07
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:07   #4587
mimyszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 31
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez arrinerek Pokaż wiadomość
Hej, jeśli któraś z miłych Wizażanek posiada wagę elektroniczną łazienkową taką jakie będą od jutra (bo pewnie kiedyś już takie były) to proszę o info z jaką dokładnością wyświetlana jest waga?
Czy co pół kg, czy może dokładniej?

Jak ktoś przykładowo waży 58,67 kg to ile pokaże waga (zakładając, że dobrze waży)

58,5 czy 58,7 czy może 58,67 ???

Mam wagę z biedronki już dobry rok i zaokrągla w Twoim wypadku do 58,7 waga łazienkowa jest dobra jakościowo i ładnie wygląda
mimyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:11   #4588
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Tylko ten kalendarz z kwiatkami mi pasuje, jak będzie fajny, to odżałuję już tą dychę, chociaż i tak zawsze TŻt mi z Leroya ze 2 przynosi i to lepsze i później nie mam co z nimi zrobić, ale to tak w połowie stycznia dopiero, a ja potrzebuję szybciej.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:27   #4589
mimyszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 31
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez agnieszka95 Pokaż wiadomość
A czy ten żel micelarny szczypie w oczy?
Nie, jest bardzo łagodny
mimyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 19:32   #4590
arrinerek
Raczkowanie
 
Avatar arrinerek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 206
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez mimyszka
Mam wagę z biedronki już dobry rok i zaokrągla w Twoim wypadku do 58,7 waga łazienkowa jest dobra jakościowo i ładnie wygląda
Dzięki
A Twoja waga waży cały czas dokładnie?
Bo kiedyś tu pisano, że bywa różnie tylko nie wiem czy to chodziło dokładnie o te wagi czy inne.
Raz zważy np. 58,7 a za chwilę inaczej?
arrinerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.