zakupy na Coastal Scents - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-05, 05:25   #781
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy jesteś wielka.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 07:11   #782
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Cathy jesteś wielka.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 08:02   #783
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy odwalilas kawal roboty, chwala ci i szacunek za ten bezinteresowny gest Wszystko klarownie opisane, swietne kompilacje zdjec
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 10:11   #784
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Właśnie planuję zakup pędzli na CS i to zestawienie to dla mnie jak prezent
Cathy bardzo, bardzo dziękuję za to zestawienie
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 10:20   #785
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: zakupy na Coastal Scents

cathy jestem Twoją fanką

zresztą jeżeli coś wystaje albo wyłazi to należy lekko przyciąć. Tak mi kiedyś powiedział pan który robi pędzle
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 11:34   #786
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy, wspaniała robota Wielkie dzięki za to zestawienie Dla kogoś takiego jak ja, to wielkie ułatwienie przy wyborze
Czy ktoś będzie składał zamówienie na CS ? Chętnie poprosiłabym o przygarnięcie mnie
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 13:02   #787
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy wielki szacunek! Ostatni post o 4 rano a o 8 kolejny - spałaś dzisiaj w ogóle?
Oczywiście opinie na temat pędzli bardzo często są podzielone i sprzeczne. Ja jednak od siebie dodam, że pędzlem nr 23 (Duo Fiber Stippling Brush) naprawdę świetnie nakłada się podkład w płynie i róż w kremie, natomiast według mnie do minerałów on się kompletnie nie nadaje.


Dorzucę jeszcze moje drugie zamówienie z CS. Przyszło wczoraj, ale odebrałam dopiero dzisiaj.
Fotki są opisane. Dodam tylko, że miki nakładane na mokro są fantastyczne, za to na sucho nic prawie nie widać (zdjęcie nr 2). Ja moczyłam pędzelek w wodzie, pewnie z mixing medium efekt byłby jeszcze lepszy. Trzecia fotka niewyraźna, ale za to chyba lepiej można zauważyć jak błyszczą miki, więc też ją dodałam.
Liner True Black jest tak smoliście czarny że wystarczyło dosłownie maźnięcie pędzlem by uzyskać pełne krycie. Nie mniej jednak wodą z mydłem trudno go domyć (zresztą liner Truffle też) i zafarbował mi mój pędzel. Nie mogę go teraz doczyścić nawet płynem do demakijażu.
A co do krzemionki - baaardzo dziwny proszek. Na twarz nałożę go dopiero jutro, ale dotykałam go trochę palcami i czego nie dotknie, to staje się gładkie. Miseczka gładka, pojemniczek gładki, moje palce gładkie. Bardzo ciekawe uczucie i szkoda, że po umyciu efekt znika. Jak mi tak twarz wygładzi, to naprawdę już niewiele mi będzie do szczęścia potrzebne.

Aha cień Sheer Nude był gratisem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Coastal Scents.jpg (58,8 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CS1.jpg (87,0 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CS2.jpg (29,2 KB, 64 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 13:08   #788
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Dzieki frantic
Ja sie zamierzalam na te miki, ale poszperalam na necie, i znalazlam duzo lepsza (i tansza!) stronke z mikami i chyba zamowie tam. Teraz z CS to tylko kiedys Pressing Medium i puste formy, moze linery.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 14:14   #789
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy, brawo, brawo, brawo!
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 14:23   #790
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cathy odwalilas kawal roboty, chwala ci i szacunek za ten bezinteresowny gest Wszystko klarownie opisane, swietne kompilacje zdjec
mam nadzieję, że komuś się to przyda... Dzięki

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Właśnie planuję zakup pędzli na CS i to zestawienie to dla mnie jak prezent
Cathy bardzo, bardzo dziękuję za to zestawienie
Nie ma sprawy- przynajmniej miałam zajęcie w nocy, a co do zestawienia, mam nadzieję, że choć trochę pomoże w wyborze, bo opinie na temat niektórych pędzli są tak drastycznie różne, ze w końcu nie wiadomo, jak z nimi jest

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
cathy jestem Twoją fanką

zresztą jeżeli coś wystaje albo wyłazi to należy lekko przyciąć. Tak mi kiedyś powiedział pan który robi pędzle


Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Cathy, wspaniała robota Wielkie dzięki za to zestawienie Dla kogoś takiego jak ja, to wielkie ułatwienie przy wyborze
Mam nadzieję, że się przyda, bo ja miałam po tym większy bałagan w głowie niż zanim usiadłam do tego zestawienia

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy wielki szacunek! Ostatni post o 4 rano a o 8 kolejny - spałaś dzisiaj w ogóle?
Oczywiście opinie na temat pędzli bardzo często są podzielone i sprzeczne. Ja jednak od siebie dodam, że pędzlem nr 23 (Duo Fiber Stippling Brush) naprawdę świetnie nakłada się podkład w płynie i róż w kremie, natomiast według mnie do minerałów on się kompletnie nie nadaje.
Nie, nie spałam...jakoś nie chciało mi się, ale to u mnie nic nowego Przynajmniej do pracy się nie spóźniłam Opinię na temat pędzla zaraz uzupełnię
Koniecznie daj znać, jak spisuje się u Ciebie krzemionka, bo łazi za mną i łazi i sama nie wiem...
Co do czarnego linera- ja za kilka dni będę miała swój, ale mówisz, ze tak farbuje mocno, żeby lepiej nie pchać do niego pędzelka jasnego? Ten biały taki nie jest, więc się nieco zdziwiłam Co do białego- próbowałam go użyć dzisiaj samego bez bazy lumene, ale już widzę, że aż tak wytrzymały nie jest. Makijaż robiłam o 5-tej, a teraz (po 10 godzinach) lekko jakby wyblakło to, co mam na oku. A z bazą lumene trzyma się zawsze do późnego wieczora ...Hm..

Jeanne90 - a dziękuję, dziękuję
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 14:53   #791
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Nie, nie spałam...jakoś nie chciało mi się, ale to u mnie nic nowego Przynajmniej do pracy się nie spóźniłam Opinię na temat pędzla zaraz uzupełnię
Koniecznie daj znać, jak spisuje się u Ciebie krzemionka, bo łazi za mną i łazi i sama nie wiem...
Co do czarnego linera- ja za kilka dni będę miała swój, ale mówisz, ze tak farbuje mocno, żeby lepiej nie pchać do niego pędzelka jasnego? Ten biały taki nie jest, więc się nieco zdziwiłam Co do białego- próbowałam go użyć dzisiaj samego bez bazy lumene, ale już widzę, że aż tak wytrzymały nie jest. Makijaż robiłam o 5-tej, a teraz (po 10 godzinach) lekko jakby wyblakło to, co mam na oku. A z bazą lumene trzyma się zawsze do późnego wieczora ...Hm..
Trochę Ci tej bezsenności zazdroszczę, bo masz tyyyyle czasu. A ja to bym mogła spać i 10 godzin dziennie, tylko potem z niczym nie mogę się wyrobić.

Prześlę Ci próbkę krzemionki jak będę Ci wysyłać paczkę z NYX'em, żeby już dłużej za Tobą nie łaziła.

Zafarbował mi pędzelek z syntetycznego włosia z zestawu z Allegro (taki języczkowy). Zawsze do nakładania cieni na mokro był świetny a tu taki zonk. Jutro pomaziam pędzelkiem do kresek z CS. Jak on też zafarbuje, to znaczy że liner taki mocny, a jak nie zafarbuje, to znaczy że pędzelek allegrowy jest do d... a bynajmniej, że nie nadaje się do żelowych linerów z CS.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 15:16   #792
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
T
Prześlę Ci próbkę krzemionki jak będę Ci wysyłać paczkę z NYX'em, żeby już dłużej za Tobą nie łaziła.

Dziękuję Ci bardzo
Jak długo szła ta Twoja ostatnia paczka z CS? Tak się zastanawiam, czy w związku z tym, że przedświąteczny szał zakupowy już minął, to paczki idą jakoś szybciej, czy standardowo
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 15:33   #793
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Dziękuję Ci bardzo
Jak długo szła ta Twoja ostatnia paczka z CS? Tak się zastanawiam, czy w związku z tym, że przedświąteczny szał zakupowy już minął, to paczki idą jakoś szybciej, czy standardowo
Zamawiałam 20 XII, wysyłka była 22 XII, czyli szła niecałe 2 tygodnie (awizo dostałam 2 I). Tempo niezłe, ale nie wiem czy to nie z rozbiegu. Poczta ma pewnie sporo zaległych paczek sprzed Świąt więc jeszcze się uwijają. Jak puszczą te zaległe, to tempo wróci do normy (ślimaczej).

Zaraz idę na pocztę po dwie kolejne paczki i coś czuję, że jedna to będzie zamówienie z CC.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 17:28   #794
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

a sprobuj go odczyscic tak jak na filmie w moim podpisie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 17:47   #795
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Frantic uzyj czegos tlustego do umycia pedzelka - plynu dwufazowego do demakijazu, ktory zawiera faze olejowa, mleczka, oliwki kosmetycznej lub oliwy jadalnej po prostu, a jak juz pusci kolor to dokladnie oczysc pedzelek z tego tlustego nalotu ale z tym to juz sobie nawet mydlo poradzi
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 17:54   #796
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: zakupy na Coastal Scents

cathy

Kochamy Cię

Dziękujemy

Edytowane przez oo0paulinka0oo
Czas edycji: 2009-01-05 o 18:03
oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:13   #797
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a sprobuj go odczyscic tak jak na filmie w moim podpisie
Ja bym zbankrutowała gdybym oliwę z oliwek do czyszczenia pędzli używała, bo jakoś tak mi wychodzi, że codziennie je czyszczę (nie wiem, jak to się dzieje, ale do jednego makijazu używam prawie wszystkich pędzli ), więc używam dokładnie tego sposobu, tylko z mleczkiem do demakijazu oczu (taki najtańszy, rossmanowski do zmywania tuszu świetnie się sprawdza). Czasem piore je w szamponie, potem nieco odżywki do włosów, ale najczęsciej jednak w zwykłym szamponie dla dzieci johnsona) Gdy potrzebuję dokladnego ich umycia, to używa płynu micelarnego, w którym je namaczam, a potem nieco odżywki, bo po samym płynie dość szorstkie niektóre potrafią być

Cytat:
Napisane przez oo0paulinka0oo Pokaż wiadomość
cathy

Kochamy Cię

Dziękujemy
Proszę bardzo...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-10 o 17:13
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:19   #798
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się przyda, bo ja miałam po tym większy bałagan w głowie niż zanim usiadłam do tego zestawienia
Przyda się na pewno Już mam ochotę na pędzelki do cieni
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 22:54   #799
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Załączam zdjęcia cieni z eBay'a. Wprawdzie to nie Coastal Scents, ale była o nich tu mowa.
Cienie są super. Bardzo napigmentowane, o kremowej konsystencji. Widoczne złote drobinki są tylko na wierzchniej wartswie, potem znikają. Trochę nawet tego żałuję. Cienie dają efekt bardzo zbliżony do mik z CS - mocny, wyrazisty z połyskiem (przeważnie złotym) lub matowe. Świetne smoliste czernie, są też w dwóch paletkach cienie dające bardzo zbliżony (może nawet taki sam) efekt jak mika Antique Gold z CS. Świetny jest też cień w kolorze ecru mieniący się na złoto (ostatni z palety nr 5). W ogóle większość jest świetna. Tylko jeden kolor mi się nie podoba (jest on w dwóch paletach) i jasny cień w palecie nr 2 jakoś słabo wychodzi. Reszta bez zastrzeżeń.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Love Alpha 1.jpg (87,2 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Love Alpha 2.jpg (69,9 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-05 o 22:58
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 17:25   #800
oo0paulinka0oo
Raczkowanie
 
Avatar oo0paulinka0oo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 297
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcia cieni z eBay'a. Wprawdzie to nie Coastal Scents, ale była o nich tu mowa.
Cienie są super. Bardzo napigmentowane, o kremowej konsystencji. Widoczne złote drobinki są tylko na wierzchniej wartswie, potem znikają. Trochę nawet tego żałuję. Cienie dają efekt bardzo zbliżony do mik z CS - mocny, wyrazisty z połyskiem (przeważnie złotym) lub matowe. Świetne smoliste czernie, są też w dwóch paletkach cienie dające bardzo zbliżony (może nawet taki sam) efekt jak mika Antique Gold z CS. Świetny jest też cień w kolorze ecru mieniący się na złoto (ostatni z palety nr 5). W ogóle większość jest świetna. Tylko jeden kolor mi się nie podoba (jest on w dwóch paletach) i jasny cień w palecie nr 2 jakoś słabo wychodzi. Reszta bez zastrzeżeń.

Cienie śliczne, a jak iskrzą
Powiedz mi - dużo dałaś za nie ?
Jak wypróbujesz, to napisz proszę jak się trzymają ;*
oo0paulinka0oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 01:19   #801
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: zakupy na Coastal Scents

a wlasnie a co do ebay, to jakos ucichlo na temat tych wielkich palet 120-kolorow. Czy one sa podobne do tych z CS?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 09:30   #802
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Re: Dot.: zakupy na Coastal Scents

ja moge tylko i wylacznie porownac do neutralnej z CS, te sa dla mnie trwalsze troche.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 10:37   #803
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Re: Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja moge tylko i wylacznie porownac do neutralnej z CS, te sa dla mnie trwalsze troche.
Tzn. które są trwalsze - z eBay'a czy z CS?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 10:44   #804
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tzn. które są trwalsze - z eBay'a czy z CS?
o to samo chciałam zapytać, frantic była szybsza
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 10:45   #805
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
o to samo chciałam zapytać, frantic była szybsza
z tego co ja zrozumiałam to trwalsze są z CS
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 13:05   #806
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

to zle zrozumialyscie, trwalsze sa manly. napisalam tak glupio bo myslalam ze jestem w watku o palecie manly

chyba mi sie oczy popsuly bo cos srednio mi sie trzyma ta neutralna. moze moja art deco dogorywa;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:26   #807
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
to zle zrozumialyscie, trwalsze sa manly. napisalam tak glupio bo myslalam ze jestem w watku o palecie manly

chyba mi sie oczy popsuly bo cos srednio mi sie trzyma ta neutralna. moze moja art deco dogorywa;d
Ja mogę się wypowiedzieć tylko o palecie 88. Nakładam cienie na bazę Lumene i trzymają mi się od rana aż do wieczornego demakijażu. Często wychodzi nawet 16 godzin. Ale to zasługa bazy, bo z nią KAŻDE cienie tak mi się trzymają.

Dodam jeszcze, że czarny liner żelowy jest ekstra! Nawet wydaje się być bardziej kremowy niż ten brązowy, albo może jest świeższy. W każdym razie rysuje się nim smoliście czarną, piękną kreseczkę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:36   #808
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
to zle zrozumialyscie, trwalsze sa manly. napisalam tak glupio bo myslalam ze jestem w watku o palecie manly

chyba mi sie oczy popsuly bo cos srednio mi sie trzyma ta neutralna. moze moja art deco dogorywa;d
no to teraz juz w ogole nie wiem... Chcialabym chyba jedna palete ze wszystkimi kolorami (88 czy ta 56 z rozami??), jedna neutralna (28 albo 26?) i chyba ta 6-tke do konturowania. Ale skoro mowicie ze Manly lepsze..?podobna cena a cieni wiecej jednak.
No i pedzle (tutaj czekam na to Wasze streszczenie, bo wszystko mi sie miesza!).
A wlasnie, ktory pedzel Duo Fibre lepiej wybrac: czarny czy rozowy?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:46   #809
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Re: Dot.: zakupy na Coastal Scents

ale ja jestem jedyna osoba co steka, wiec mna sie nie sugeruj. musze chyba kupic nowa baze;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 22:48   #810
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Re: Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
No i pedzle (tutaj czekam na to Wasze streszczenie, bo wszystko mi sie miesza!).
A wlasnie, ktory pedzel Duo Fibre lepiej wybrac: czarny czy rozowy?
przecież na poprzedniej stronie Cathy wszystko pięknie opisała
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.