zakupy na Coastal Scents - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 22:08   #841
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie boję się, bo za daleko od siebie mieszkamy. Co innego gdybyśmy miały do siebie bliżej, to bym siedziała cicho.
e tam, jak się nie będę miała gdzie podziać, to i odległość mi nie straszna :P

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
O Boże ja chyba przestanę czytać ten wątek.Co trochę to nowych rzeczy sie dowiaduję a jescze nic nie kupiłam i lista się wydłuża.
Manty sobie darowałam, nie potrzebuje aż takiej ilosci cieni. No moze jak zacznę używać to sie rozkręcę i kupie 120.
EDM właśnie zaczełam czytac wątek i już zgupiałam co zamówić a jeszcze nic nie zamówiłam.
No i jeszcze NYX.
A wszystko przez Was
Mnie manly na razie nie kuszą ( o dziwo).
Za to znowu zaczęła mnie kusić paletka 78, którą dzisiaj Marlena zaprezentowała... A już wydawało mi się, że nie mam na nią wcale ochoty
http://pl.youtube.com/watch?v=DU4shiKjtY8

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady.
No to nie ma co wydziwiać, trzeba będzie przy okazji wypróbować mojego flat topa w nowej roli.
jak już się odważysz użyć go przy tym wyjątkowo ciężkim zawodniku, jakim jest ColorStay, to daj znać, bo ja też głównie tego revlona używam, bo o dziwo, podpasował mi jakoś I tak się zastanawiam, jak będą ze sobą współpracować...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 22:24   #842
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Wybaczcie OT - Frantic, ja swojego Flat Top'a uzywalam z podkladem NYX, Clinique Perfectly Real, Clinique City Block (filtr barwiony) z korektorem HR i nawet MAC Glimmershimmer - po kazdym umyciu wyglada "dziewiczo", to naprawde higieniczne wlosie, czysci sie bez trudu, nawet zwyklym mydlem w plynie. Porownujac, to trudnosci mialam z domyciem po tych specyfikach pedzla do podkladu Sephory, dopiero dwufazowka mu pomaga.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 22:39   #843
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wybaczcie OT - Frantic, ja swojego Flat Top'a uzywalam z podkladem NYX, Clinique Perfectly Real, Clinique City Block (filtr barwiony) z korektorem HR i nawet MAC Glimmershimmer - po kazdym umyciu wyglada "dziewiczo", to naprawde higieniczne wlosie, czysci sie bez trudu, nawet zwyklym mydlem w plynie. Porownujac, to trudnosci mialam z domyciem po tych specyfikach pedzla do podkladu Sephory, dopiero dwufazowka mu pomaga.
No to git, będę zatem próbować.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
e tam, jak się nie będę miała gdzie podziać, to i odległość mi nie straszna :P


Mnie manly na razie nie kuszą ( o dziwo).
Za to znowu zaczęła mnie kusić paletka 78, którą dzisiaj Marlena zaprezentowała... A już wydawało mi się, że nie mam na nią wcale ochoty
http://pl.youtube.com/watch?v=DU4shiKjtY8


jak już się odważysz użyć go przy tym wyjątkowo ciężkim zawodniku, jakim jest ColorStay, to daj znać, bo ja też głównie tego revlona używam, bo o dziwo, podpasował mi jakoś I tak się zastanawiam, jak będą ze sobą współpracować...
Widziałam dziś rano ten film, ale jakoś mnie ta paleta nie kusi. Cathy chyba mamy podobne subskypcje na YT, bo już któryś raz podrzucasz link do filmu, który parę godzin wcześniej oglądałam.

Revlona będę testować, może w najbliższą sobotę nawet, więc relację na pewno zdam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 23:36   #844
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Widziałam dziś rano ten film, ale jakoś mnie ta paleta nie kusi. Cathy chyba mamy podobne subskypcje na YT, bo już któryś raz podrzucasz link do filmu, który parę godzin wcześniej oglądałam.

Revlona będę testować, może w najbliższą sobotę nawet, więc relację na pewno zdam.
Możliwe U mnie głownie MakeupGeekTV, MakeupByTiffanyD, kuuipo1207, JennisseMakeup, JennisseMakeup, joshura07, debstan1, pursebuzz, QueenofBlendingMUA, stillGLAMORUS, xteeener, Nireyna i kilka innych )

Żeby nie robić OT, to wklejam porównanie dwóch żelowych linerów z CS, gdzie starałam się pokazać ich zupełnie różną fakturę i konsystencję. Nie było łatwo, zwłaszcza z białym, bo nie chciał wyjść, ale mam nadzieję, że coś tam dojrzycie.
Do tego moje dzisiejsza przesyłka z 2 pędzelkami, próbką cienia i czarnym linerem.
Pędzelki wklejam, żebyście mogły sobie porównać rozmiar tego maleństwa, ktore miało być średnim pędzelkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg linery.jpg (57,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zakupy1.jpg (146,1 KB, 108 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 11:14   #845
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Oooo ja widze, ze ten medium to w sam raz na moje male azjatyckie oczeta! Dzieki Cathy

PS. Frantic, dzieki za info o mikach. Zamowilam sobie kilkanascie z TKB i do tego mixing base, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Poza tym bede probowac z woda + baza pod cienie
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 12:41   #846
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Oooo ja widze, ze ten medium to w sam raz na moje male azjatyckie oczeta! Dzieki Cathy
no mały to on rzeczywiście jest. W ogóle jest jakiś cienki, płaski i wychudzony. Nie jestem pewna, czy jestem z niego zadowolona... Cieniutka rączka, którą ciężko trzymać, do tego płaskie (takie jakieś mizerne i oszczędne) włosie.. Dziwny pędzelek. Co prawda cień dość dobrze mi nałożył, ale chyba to mój pierwszy pędzelek z CS, ktory jakoś tak strasznie tandetnie wygląda... Chociaż nei wątpię, że wiele osób może być z niego zadowolonych, bo rzeczywiście przy małych powiekach może się sprawdzać całkiem nieźle. W skali 1-10 oceniłabym go na jakieś 4,5- 5 Szału nie ma, ale używać go pewnie będę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 15:56   #847
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Witam.
Czeka na Contour & Blush Palette ale sie zastanawiam czy do tłustej lub mieszanej cery sie ona nada.
Wiecie coś?
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 17:16   #848
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Ciesze się, że wybrałam te różowe - śliczne są
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:25   #849
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Dziewczyny, czy któraś z Was będzie robiła w najbliższym czasie zakupy i mogłaby mnie przygarnąć ? Chciałabym kilka pędzli i być może coś jeszcze.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 20:28   #850
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam.
Czeka na Contour & Blush Palette ale sie zastanawiam czy do tłustej lub mieszanej cery sie ona nada.
Wiecie coś?
.....
nada się.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:12   #851
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Piszę ogólnie
Nasze zamówienie zostało wysłane po nowym roku, paka jest duuuuuuża. Poprzednie zamówienie, spore ale połowe mniejsze, otrzymałam po kilkunastu dniach. Też zamawiałam expresową. Czekam i będę tu krzyczeć jak ją dostaniemy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 22:35   #852
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was będzie robiła w najbliższym czasie zakupy i mogłaby mnie przygarnąć ? Chciałabym kilka pędzli i być może coś jeszcze.
Małe rzeczy jak pędzle bardziej opłaca się kupować samemu. Dopiero gdy bierzesz palety warto zamówić wspólnie z kimś. Aczkolwiek już wiem, że palet na CS w ogóle nie opłaca się kupować. Znalazłam identyczne na eBayu za pół ceny, wysyłane również z Ameryki. Razem z przesyłką wychodzi taniej niż ze strony CS bez doliczonej przesyłki. Dodatkowo były jeszcze polecane identyczne palety od sprzedawcy z Niemiec, ale nie wiem czy tak dużo u niego też się zyskuje.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:39   #853
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

z Niemiec różni się zaledwie o 4-5 zł. W naszym wspólnym zamówieniu koszt wysyłki był okolo 22% więc nieżle.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:51   #854
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

a daj linka do sprzedawcy z hameryki
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:54   #855
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents


1 2 3 4 5

Ta ostatnia konturowa jest u nich tylko inna. Nie mogę też znaleźć teraz tej drugiej neutralnej palety z cieniami i różami, ale na 100% była, więc może to chwilowy niedobór. Też ją sprzedawali za niecałe 10$.

P.S. Sabbatha doszły linery?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 23:07   #856
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

hmm...palety, jak palety, ale własnie zauważyłam, ze ten sam sprzedawca ma też sporo pędzli.
A ten
http://cgi.ebay.com/pink-Wool-Nylon-...QQcmdZViewItem

to nie jest przypadkiem nasz: Pink Duo Fiber Powder Stippler tylko za połowę ceny?

Frantic, Ty zamawiałaś coś takiego z CS:
http://cgi.ebay.com/Wool-Nylon-hair-...QQcmdZViewItem
Czy to jest ten sam pędzel, czy tylko wygląda podobnie? Jak myślisz? Bo cena o połowę mniejsza. Ja wiem, że CS sprowadza z Chin i teraz sie zastanawiam, czy rzeczywiście jest sens tam kupować, skoro rzeczywiście może bardziej się opłaca z ebaya?

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-11 o 23:09
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 23:18   #857
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Dziewczyny jak byście chciały zobaczyć kilka - 13 kolorów cieni z Coastal Scents i pudrów/róży to wejdzcie
tutaj

Ja osobiście za minerałami Coastal Scents szczególnie nie przepadam - to nie znaczy ,że nie lubię, może dlatego ,że odkryłam lepsze, no i te kwadratowe opakowania nie mieszczą się do organizera
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 23:25   #858
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Frantic przesyłka z ebaya droga, wychodzi trchę taniej ale nie az tak
Nevada pisz odrazu które to te lepsze
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 23:25   #859
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
hmm...palety, jak palety, ale własnie zauważyłam, ze ten sam sprzedawca ma też sporo pędzli.
A ten
http://cgi.ebay.com/pink-Wool-Nylon-...QQcmdZViewItem

to nie jest przypadkiem nasz: Pink Duo Fiber Powder Stippler tylko za połowę ceny?

Frantic, Ty zamawiałaś coś takiego z CS:
http://cgi.ebay.com/Wool-Nylon-hair-...QQcmdZViewItem
Czy to jest ten sam pędzel, czy tylko wygląda podobnie? Jak myślisz? Bo cena o połowę mniejsza. Ja wiem, że CS sprowadza z Chin i teraz sie zastanawiam, czy rzeczywiście jest sens tam kupować, skoro rzeczywiście może bardziej się opłaca z ebaya?
Cathy nie wiem jak pędzel różowy, ale czarny Duo Fiber na pewno jest inny na CS. Co nie znaczy, że ten będzie gorszy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 23:31   #860
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic przesyłka z ebaya droga, wychodzi trchę taniej ale nie az tak
Nevada pisz odrazu które to te lepsze
Przesyłka wyniesie coś koło 10$, więc za całość zapłaci się 20$. Natomiast na CS paleta bez wysyłki jest za prawie 22$. Czyli tak jakbyśmy mieli z CS wysyłkę darmową. Moim zdaniem warto.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 23:55   #861
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic przesyłka z ebaya droga, wychodzi trchę taniej ale nie az tak
Nevada pisz odrazu które to te lepsze
pureluxecosmetics.com
Na blogu znajdziesz recenzje, uwielbiam ich kosmetyki

Polecam podkład mineralny w kolorze creamy natural, jest to idealny jasny beż ,bez zażółceń i zaróżowień

W ogóle cienie mają ekstra np kremowe jako baza, pudry do wykończenia makijażu super! naprawdę twarz po podkładzie jest wyraźnie jakby odmłodzona, świeższa, nie widać tak przebarwień, no i zaskórników nie ma ,a kondycja skóry się polepsza

Dwa razy zamawiałam na ich stronie i nie było problemu także strona sprawdzona
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 00:01   #862
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Dzięki szczególnie za info o kolorze bo akurat takiego uzywam, firmę znam (patrz podpis) ale zawsze ciekawa jestem opinii.
sprawdzilam: wysylka do Polski z ebay 17 dol + 10 dol paleta 88 cieni- 1 sztuka, niestety rośnie w miarę proporcjonalnie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 00:10   #863
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
pureluxecosmetics.com
przepadłam... właśnie obejrzałam cienie....zwłaszcza dział "specialty eye colors", piękne po prostu
dziewczyny, sorry za OT, ale muszę zapytać- Nevada, masz ktoreś cienie z tego działu?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 07:51   #864
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
przepadłam... właśnie obejrzałam cienie....zwłaszcza dział "specialty eye colors", piękne po prostu
dziewczyny, sorry za OT, ale muszę zapytać- Nevada, masz ktoreś cienie z tego działu?
My z Frntic mamy je w drodze. Wysyłka dosc tania jest u nich. Musisz się skusić jednak i poklikac w link w podpisie, bo tam skarby.
Zeby nie było nie na temat, to z coastala niektóre miki mają duo efekt.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 07:51   #865
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

jeszcze nie wiem czy doszly;d moj listonosz nie zostawia awiza i sie nie fatyguje z listami:|
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:44   #866
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Małe rzeczy jak pędzle bardziej opłaca się kupować samemu. Dopiero gdy bierzesz palety warto zamówić wspólnie z kimś. Aczkolwiek już wiem, że palet na CS w ogóle nie opłaca się kupować. Znalazłam identyczne na eBayu za pół ceny, wysyłane również z Ameryki. Razem z przesyłką wychodzi taniej niż ze strony CS bez doliczonej przesyłki. Dodatkowo były jeszcze polecane identyczne palety od sprzedawcy z Niemiec, ale nie wiem czy tak dużo u niego też się zyskuje.
Frantic, dziękuję bardzo Dla mnie niestety poruszanie się po zagranicznych stronkach i zamawianie z zagranicznych sklepów i eBaya to czarna magia ( angielski na poziomie eeee.... praktycznie żadnym ) Jedynie z Truskawką jakoś sobie poradziłam
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 12:06   #867
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
My z Frntic mamy je w drodze. Wysyłka dosc tania jest u nich. Musisz się skusić jednak i poklikac w link w podpisie, bo tam skarby.
Zeby nie było nie na temat, to z coastala niektóre miki mają duo efekt.
Właśnie dzisiaj przyszły cienie z Pure Luxe. Całkiem szybko. Cienie robią bardzo dobre ważenie, podobnie jak Eraser. Ale to takie wrażenia na szybko. Myślę jednak, że skuszę się na kolejne zamówienie za kilka dni, jak już przetestuję wszystko co mam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 12:09   #868
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj przyszły cienie z Pure Luxe. Całkiem szybko. Cienie robią bardzo dobre ważenie, podobnie jak Eraser. Ale to takie wrażenia na szybko. Myślę jednak, że skuszę się na kolejne zamówienie za kilka dni, jak już przetestuję wszystko co mam.

przedwczoraj intensywnie myślalam o eraser; czekam na relację i może też coś zamówię...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 13:35   #869
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Frantic, dziękuję bardzo Dla mnie niestety poruszanie się po zagranicznych stronkach i zamawianie z zagranicznych sklepów i eBaya to czarna magia ( angielski na poziomie eeee.... praktycznie żadnym ) Jedynie z Truskawką jakoś sobie poradziłam
wpisuj nazwę sklepu w google, a jak się pojawi dana strona to obok w nawiasie jest [tlumacz] - nie jest ti idealne ale można się zrientowac i ewentualnie pozniej dopytac.

Frantic chcialabym zrobić sobie jakis duochrom ze skladnikow z castala jak przyjda
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:36   #870
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

czesc Dziewczyny,

nie jestem teraz w stanie zajac sie zbieraniem zamowien, dzieleniem i wysylaniem a widze, ze nikt nie chce tego przejąć wiec niestety nie zajme sie przesylka zbiorowa

moze kiedys sie uda ale teraz nie chce Was przetrzymywac
bardzo Was przepraszam - no chyba, ze udalo Wam sie juz zalatwic sprawe beze mnie


edit: duzo osob pyta mnie PW co z zamowieniem zbiorczym wiec pogrubiam

__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2009-01-24 o 08:19
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.