Moja kolekcja perfum - część III - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Ile flakonów masz w swojej kolekcji?
1-10 463 64,85%
11-20 162 22,69%
21-30 41 5,74%
więcej niż 30 48 6,72%
Głosujący: 714. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 09:02   #3571
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Jaki cudowny Koci zbiorek Zazdroszczę flaszeczki Safari podziwiam Perły i Shaal Nur a gratuluję tak umiejetnego doboru zapachów oraz stworzenia - bez względu na jakiekolwiek mody - ciepłej, bardzo kobiecej, intymnej i szalenie indywidualnej kolekcji
Homyku, szczególne dzięki Muszę się Ciebie słuchać w kwestii ilości.
Lubisz Safari? Ten fakt mi umknął. Co do tej mody- to rzeczywiście mnie ona nie za bardzo obchodzi... ważne, żeby to co mam było moje...
Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Koto przepiekny zbior . gratuluje.
Dziękuje serdecznie Ago!

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Kocia Ewo, świetna kolekcja - chyba najbardziej charakterystyczna, jaką udało mi się zobaczyć w tym wątku - nie dałoby się jej "podłożyć" nikomu innemu Mnie też - jak Tymenę - uderza Twoja konsekwencja w jej kompletowaniu i duże wyczucie, co jest dla Ciebie, a co nie i nawet nie próbujesz się z tym siłować i naginać do mody - widać, że trendy masz w nosie i tylko i wyłącznie Ty tworzysz swoją zapachowa kolekcję.

Strasznie mi się to podoba, bo tak sobie myślę, że ciekawa musi być osoba właścicielki takiej kolekcji

A że tak wścibsko zapytam: trudno przychodzi Ci w życiu pójście na kompromis...?
A, tutaj to muszę zrobić post pod postem, bo chcę odpowiedzieć trochę szerzej, Joasiu, A nie umiem jakoś tego postu dokleić do poprzedniego.
Nie, kompromis nie jest mi obcy, raczej jestem zgodna i się dogaduję. Ale na pewno mam bardzo wyraźny koci rys- co zauważyła kiedyś Sabbath- niezależność emocjonalną. Jak tak pisać zupełnie szczerze, to - całkiem poważnie- ta umiejętność uratowała mi kiedyś d... no nie powiem, co, na pewno psychikę.
A co do zapachów- najlepsze, ze podobają mi sie różne, różne, od B.Cashmere i różnych Statkusów, do słodkiej, plastikowej LolityEDP (bardzo).
Ale jak kupuję, to coś innego, coś, z czym - jak mi się wydaje- współgram. I złośliwe szyperki bardzo mi leżą (a modne nie są).
Co ciekawe, nie ciągnie mnie nadmiernie w stronę poznawania niszy. To też chyba lenistwo...

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-10-23 o 18:00 Powód: post pod postem
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 09:47   #3572
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
A, tutaj to muszę zrobić post pod postem, bo chcę odpowiedzieć trochę szerzej, Joasiu, A nie umiem jakoś tego postu dokleić do poprzedniego.
Nie, kompromis nie jest mi obcy, raczej jestem zgodna i się dogaduję. Ale na pewno mam bardzo wyraźny koci rys- co zauważyła kiedyś Sabbath- niezależność emocjonalną. Jak tak pisać zupełnie szczerze, to - całkiem poważnie- ta umiejętność uratowała mi kiedyś d... no nie powiem, co, na pewno psychikę.
A co do zapachów- najlepsze, ze podobają mi sie różne, różne, od B.Cashmere i różnych Statkusów, do słodkiej, plastikowej LolityEDP (bardzo).
Ale jak kupuję, to coś innego, coś, z czym - jak mi się wydaje- współgram. I złośliwe szyperki bardzo mi leżą (a modne nie są).
Co ciekawe, nie ciągnie mnie nadmiernie w stronę poznawania niszy. To też chyba lenistwo...
Widzisz, o tę niezależność emocjonalną mi chodziło
Fajnie mieć takie oparcie w sobie i wiedzieć jasno, na co możesz się zgodzić, a na co już nie.

Tak samo z zapachami: podobaja Ci się różne, ale kupujesz tylko te, które współgrają z Tobą, współbrzmią i akcentują ten koci rys
A ja mam takie od sasa do lasa i to mnie złości (inna sprawa, że dziś wszystko mnie złości) - obok chłodnego Cologne jest słodka L LL, obok BC konwaliowy Narciso, a klasyczna Coco dumnie pręży się tuż obok wulgarnego Angela. Gdzie sens, gdzie logika? Ech, marzy mi się spójność taka jak u Ciebie, jakaś nić przewodnia łącząca moje zapachy, bo jak na razie tą nicią jest jej brak.

(ale dziś marudzę)
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 09:54   #3573
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Koto,bardzo urodziwa kolekcja
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 10:10   #3574
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Homyku, szczególne dzięki Muszę się Ciebie słuchać w kwestii ilości.
Lubisz Safari? Ten fakt mi umknął. Co do tej mody- to rzeczywiście mnie ona nie za bardzo obchodzi... ważne, żeby to co mam było moje...
Tak Ewo, lubię Safari, choć nigdy nie miałam własnego flakonika. Poznałam je dzięki próbce od sympatycznego Dreamera Fiolka pewnego razu niestety stłukła się w drobny mak spadając na podłogę i bezpowrotnie straciłam jej zawartość Poratowała mnie kochana Doridee przysyłając mi kolejną, całkiem spora próbkę Safari Do dziś mam jeszcze trochę

Co mi sie podoba w tym zapachu? Najbardziej to, że przepięknie się mieni i iskrzy niosąc równocześnie w sobie element nostalgii i wewnętrzny spokój

Masz Ewo silną osobowość, doskonale wiesz, czego chcesz, więc wszelkie mody są Ci zbędne To oczywiste
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 10:47   #3575
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Kocia Ewo, świetna kolekcja - chyba najbardziej charakterystyczna, jaką udało mi się zobaczyć w tym wątku - nie dałoby się jej "podłożyć" nikomu innemu Mnie też - jak Tymenę - uderza Twoja konsekwencja w jej kompletowaniu i duże wyczucie, co jest dla Ciebie, a co nie i nawet nie próbujesz się z tym siłować i naginać do mody - widać, że trendy masz w nosie i tylko i wyłącznie Ty tworzysz swoją zapachowa kolekcję.

Strasznie mi się to podoba, bo tak sobie myślę, że ciekawa musi być osoba właścicielki takiej kolekcji
Koto, podpisuję się pod tym obiema rękami, oczywiście jeśli pozwolisz Joasiu
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 11:22   #3576
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Koto, podpisuję się pod tym obiema rękami, oczywiście jeśli pozwolisz Joasiu
Pefka, że pozwolę.

Rzadko się zdarza, żeby ktoś chciał mnie cytować, nie mogę przepuścic takiej okazji
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:16   #3577
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Koto - masz najbardziej oryginalną kolekcję jaką widziałam
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 12:30   #3578
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Widzisz, o tę niezależność emocjonalną mi chodziło
Fajnie mieć takie oparcie w sobie i wiedzieć jasno, na co możesz się zgodzić, a na co już nie.

Tak samo z zapachami: podobaja Ci się różne, ale kupujesz tylko te, które współgrają z Tobą, współbrzmią i akcentują ten koci rys
A ja mam takie od sasa do lasa i to mnie złości (inna sprawa, że dziś wszystko mnie złości) - obok chłodnego Cologne jest słodka L LL, obok BC konwaliowy Narciso, a klasyczna Coco dumnie pręży się tuż obok wulgarnego Angela. Gdzie sens, gdzie logika? Ech, marzy mi się spójność taka jak u Ciebie, jakaś nić przewodnia łącząca moje zapachy, bo jak na razie tą nicią jest jej brak.

(ale dziś marudzę)
No tak - tylko po co? Ja nie widzę nic złego w ,,niespójnej'' kolekcji. Co w tym złego że np ja do mojej juz specyficznej kolekcji dokupiłam sobie jeszcze ,,oklepanego ,, Amorka - ja tak lubię Zresztą jestem osoba dosc nietypową i nieobliczalną wiec moja kolekcja tez nigdy nie bedzie ,,ulożona'' . Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi. Moge miec mnostwo zapachow teoretycznie nie pasujacych do siebie zapachow - z tym jednak zastrzeżeniem że uwielbiam je wszystkie - wyrazaja mnie. (W tym momencie zaznaczam ze jednak co niektore zapachy postanowilam wydalić z kolekcji ale nie dlatego ze nie pasują do pozostałych, tylko dlatego że juz przestałam je rozumieć )
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...




Edytowane przez lady-dark
Czas edycji: 2007-10-23 o 12:35 Powód: literowka ;)
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 15:19   #3579
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Burn, Nebrasko, bardzo dziękuję.
Nebrasko, zadziwiłaś mnie, mi sie wydaje, ze wiele było tu oryginalniejszych kolekcji
Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
No tak - tylko po co? Ja nie widzę nic złego w ,,niespójnej'' kolekcji. Co w tym złego że np ja do mojej juz specyficznej kolekcji dokupiłam sobie jeszcze ,,oklepanego ,, Amorka - ja tak lubię Zresztą jestem osoba dosc nietypową i nieobliczalną wiec moja kolekcja tez nigdy nie bedzie ,,ulożona'' . Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi. Moge miec mnostwo zapachow teoretycznie nie pasujacych do siebie zapachow - z tym jednak zastrzeżeniem że uwielbiam je wszystkie - wyrazaja mnie. (W tym momencie zaznaczam ze jednak co niektore zapachy postanowilam wydalić z kolekcji ale nie dlatego ze nie pasują do pozostałych, tylko dlatego że juz przestałam je rozumieć )
Joasia, po prostu sa osobowości jednolite- jednostronne( nudniejsze) i ciekawsze, te co mają więcej aspektów i więcej rodzajów zapachów, Lady dobrze mówi
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 15:45   #3580
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Koto, piękna kolekcja Większości nie znam niestety ale zaczynam tęsknić za Poeme
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 16:46   #3581
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Burn, Nebrasko, bardzo dziękuję.
Nebrasko, zadziwiłaś mnie, mi sie wydaje, ze wiele było tu oryginalniejszych kolekcji

Joasia, po prostu sa osobowości jednolite- jednostronne( nudniejsze) i ciekawsze, te co mają więcej aspektów i więcej rodzajów zapachów, Lady dobrze mówi
akurat miałam na myśli to że każdy czlowiek jest inny
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 16:50   #3582
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
akurat miałam na myśli to że każdy czlowiek jest inny
Wiem, Lady, dałam emotikony chciałam Joasi przedstawić inny aspekt
Może głupio się wyraziłam- za skrótowo- jestem za tym, zeby każdy właśnie miał to co chce. Dlatego podoba mi się to co napisałaś, że masz różnorodność, i jeśli sie pozbywasz, to dlatego, że przestałaś zapach rozumieć.

Pamiętam kiedyś na forum gazetowym padło pytanie, jakie zapachy trzeba mieć w kolecji- że powinno sie mieć Chanel 5 no i co jeszcze???
Zdziwiło mnie to pojęcie powinności. przecież nic nie trzeba, tylko trzeba się cieszyć ze swoich pachnideł.
I dziewczyny tam odpowiadałały w tym duchu- miej ulubieńców i niczym się nie przejmuj.

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2007-10-23 o 17:24
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:53   #3583
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Ekhm, przykro mi że zepsuję dobry nastrój w wątku, ale...
Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Chciałabym i ja pokazac Wam moją. A oto i ona:
Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
I reszta dowodu na to, że nadaję sie na leczenie
Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
I ostatnia fotka. I to tyle. Bardzo bym chciała jeszcze wiele innych perfum. Ale wszystko w swoim czasie )
Jeżeli do końca dnia nie zobaczę wstawionych z powrotem zdjęć - tam gdzie były i gdzie powinny być, dostaniesz upomnienie. Jak wiadomo - a wręcz byłam przekonana, że "jak doskonale się wszystkim wryło w pamięć" - kara za niszczenie forum przez edycję postów przez usuwanie zdjęć to 4 punkty karne, a więc BAN tymczasowy.
Piszę publicznie, żeby nie było zdziwienia.


Czekam
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:07   #3584
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Wstawiam szypciutko
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:08   #3585
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Dziękuję.

I raz jeszcze przypominam, ku przestrodze i pamięci:
edycja postów i kasowanie zdjęć grozi BANem.



__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 19:26   #3586
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Rachelo zrobione

Przepraszam
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:57   #3587
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Koto,serdecznie gratuluję kolekcji.Piekna , harmonijna,taka twoja. Ty wiesz, że kilka flakoników chętnie bym przygarnęla , inne też posiadam , więc Twoje są bezpieczne .
Życze Ci , bys miała wiele radosci z Twoich złotek
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:01   #3588
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Burn, Nebrasko, bardzo dziękuję.
Nebrasko, zadziwiłaś mnie, mi sie wydaje, ze wiele było tu oryginalniejszych kolekcji
Hmm, nie według moich kryteriów
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:52   #3589
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
No tak - tylko po co? Ja nie widzę nic złego w ,,niespójnej'' kolekcji. Co w tym złego że np ja do mojej juz specyficznej kolekcji dokupiłam sobie jeszcze ,,oklepanego ,, Amorka - ja tak lubię Zresztą jestem osoba dosc nietypową i nieobliczalną wiec moja kolekcja tez nigdy nie bedzie ,,ulożona'' . Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi. Moge miec mnostwo zapachow teoretycznie nie pasujacych do siebie zapachow - z tym jednak zastrzeżeniem że uwielbiam je wszystkie - wyrazaja mnie. (W tym momencie zaznaczam ze jednak co niektore zapachy postanowilam wydalić z kolekcji ale nie dlatego ze nie pasują do pozostałych, tylko dlatego że juz przestałam je rozumieć )
Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Joasia, po prostu sa osobowości jednolite- jednostronne( nudniejsze) i ciekawsze, te co mają więcej aspektów i więcej rodzajów zapachów, Lady dobrze mówi
Ech, ja wiem, że Wy macie rację i ja sama tak naprawdę - zazwyczaj - też tak myślę

Tylko czasem - czyli w takie dni, jak dziś, kiedy mam poczucie, że nie bardzo panuję nad swoim życiem, emocjami i słowami, chciałabym skontrolować, uporządkować chociaż swoją kolekcję, skoro rzeczywistość nie bardzo się poddaje moim zabiegom.
Wiem, że moja kolekcja jest moja - chaotyczna, niespójna, bez przewodniej nuty, bo i ja taka jestem. Tyle, że łatwiej próbować nadać ton zbiorowi zapachów niż sobie, więc ... czasem próbuję
I wtedy wypisuję takie banialuki jak wyżej
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 07:48   #3590
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Kochane dziewczyny Burn, Ago dzięki za dobre słowa,
Nebrasko w ogólności i szczegółowo dzięki- wiesz, za co
Ondine- my jestesmy też jakimiś zapachowymi kuzynkami czy krewnymi, nie znam Twojej kolekcji, ale z tego, co wiem, że masz, wyłania sie takie moje przekonanie... no i dzisiaj zastosowałam globalnie Mitsouko (które zdaje się też masz...efekt taki)
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 08:19   #3591
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Koto, gratuluję ciekawej kolekcji
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 14:29   #3592
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kota
Ondine- my jestesmy też jakimiś zapachowymi kuzynkami czy krewnymi, nie znam Twojej kolekcji, ale z tego, co wiem, że masz, wyłania sie takie moje przekonanie... no i dzisiaj zastosowałam globalnie Mitsouko (które zdaje się też masz...efekt taki)
Koto!na pewno łaczy nas pokrewieństwo zapachowe. Do obfotogarfowania mojej kolekcji zbieram sie od jakiegos czasu, ale nagromny natłok pracy wykańcza mnie do tego stopnia,że padam.Mam nadzieję, że niedługo zamieszczę fotki.
Tak, mam Mitsouko i baaardzo je lubię.
Kup, kochana. Nie znudzi się.

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-10-24 o 16:16 Powód: uprasza się o prawidlowe cytowanie :)
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 17:45   #3593
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Koto, gratuluję pięknej kolekcji Ty pewnie wiesz czego ja Ci najbardziej zazdroszczę
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 20:05   #3594
*m!ss X*
Raczkowanie
 
Avatar *m!ss X*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 43
Moja kolekcja perfum - część III

hEy GiRls *;

MojA kOleKcJa tO:

1.Life by Esprit
2.C-thru emerald (zielony)
3.Bravo Burano - very sexy for women

Jeszcze jeden bardzo ładny z rossmanna... tylko nazwa zmyła się z butelki a ja mam skleroze;D

Nie długo kolekcje wzbogacą jeszcze
- Naomi - Naomi Cambel
i
- Be delicious women - DKNY

A ! i jeszcze Hello Kitty (body splash) Tiara purple
__________________
' !dealna Komb!nacja - Kob!eta i Mężczyzna ' ;"

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-10-26 o 21:41 Powód: Post pod postem - proszę korzystać z funkcji edytuj. Dodam również, że na Wizażu pisanie pokemonami jest niezbyt mile widziane.
*m!ss X* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 11:39   #3595
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez *m!ss X* Pokaż wiadomość
3.Bravo Burano - very sexy for women
widać, że prawdziwa pasjonatka perfum
bravo burano
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 11:53   #3596
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
widać, że prawdziwa pasjonatka perfum
bravo burano
Ja to myslalam, ze sobie ktos jaja robi.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 14:20   #3597
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Lytośśśśći-Bravo Burano, to jak mniemam, ,,odpowiednik", dobrych perfum??
Umarłam
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 14:24   #3598
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Lytośśśśći-Bravo Burano, to jak mniemam, ,,odpowiednik", dobrych perfum??
Umarłam
nienienie!

to perfumy ALTERNATYWNE
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 15:33   #3599
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Lea93-ach to w takim razie przepraszam, proszę o wybaczenie, widać za mało jeszcze wiem i widziałam w życiu
A wiesz może czego to ,,alternatywą"może być??Ciekawam
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 15:44   #3600
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Jak mniemam jest to 'zapach alternatywny' jakichś perfum Bruno Banani, ale jakich konkretnie - nie wiem, nie zagłębiałam się nigdy w tą markę
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.