Koniec związku... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-20, 22:19   #61
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Dot.: Koniec związku...

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
Życzę Ci tego, może akurat Tobie sie uda.. bo czasem sie udaje.. Pamietaj tylko o wyjsciu awaryjnym, zeby nie zostac na lodzie- gdy jemu sie znow odwidzi..


Pamiętam... Uczę się żyć sama z sobą, jest ciężko, bo do tej pory widziałam tylko Jego, właściwie to nadal tak jest... Ale uczę się, staram się uczyć...
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 13:07   #62
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Koniec związku...

Cytat:
Napisane przez Czarna_Ines Pokaż wiadomość
Pamiętam... Uczę się żyć sama z sobą, jest ciężko, bo do tej pory widziałam tylko Jego, właściwie to nadal tak jest... Ale uczę się, staram się uczyć...
Staraj się dalej. Uwierz mi , że wygrasz ze swoimi myślami. Do niedawna myślałam ,że mi się nie uda żyć bez NIEGO , ale zrozumiałam wiele rzeczy, teraz wiem, że dobrze się stało!
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 21:43   #63
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Koniec związku...

Ja dokładnie 6 lat temu przeżywałam cos strasznego nawed nie potrafie o tym myslec bo bol powraca - mało brakło bym nie wpadła w depresje,po przeczytaniu listu od chłopaka przeżyłam szok- ryczałam dniami i nocami nie miałam sie komu wygadac zamknęłam sie w sobie -duzo czasu upłyneło zanim wziełam sie za siebie i wyszłam do ludzi
- zalezało nam na sobie ale niestety szczescie szybko sie skonczyło - myslałam ze nie bede potrafila z nikim innym byc ze on to byl ten jeden jedyny,ze takiego drugiego juz nie ma na świecie -ale po roku doszłam do siebie zaczęłam myslec troche inaczej i wyszło tak że poznałam fajnego miłego chłopaka który teraz jest moim mężem i ciesze sie ze tak wszystkie sprawy sie poukładały-widocznie było nam to pisane
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.