Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 16:32   #691
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ja tez bede przerejestrowywać, ale poprzednia wlascicielka byla z woj. lubelskiego i była zameldowana w Lublinie-tak jak ja, więc chyba nie musze wymieniac tablic?
A ojciec mi cos mowil, ze sie 2 razy idzie tam... że najpierw po numerek i pozniej drugi raz, ale widze, ze tam mozna sie przez net "zglosic po numerek", tylko coś mi nie idzie :p
wydaje mi się , że nie musisz zmieniać tablic (ja kupowałm od warszawiaka i nie musiałam - ale chciałam, bo tak to już był symbolicznie całkiem mój - koszt blach - 80zł). Gratuluję, że mozna nr przez neta - ja musiałam pojechać i wziąć numerek - jak na poczcie. Ale od razu dali nowe tablice (to oczywiste) i miękki dowód, twardy po ok. miesiącu mogłam odebrać (i sprawdzić na stronie czy napewno jest )

aha - i nie zapomnij wyczyścić starych tablic, bo baaaaaaaardzo się krzywią panie w okienku na brudne
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 16:45   #692
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
wydaje mi się , że nie musisz zmieniać tablic (ja kupowałm od warszawiaka i nie musiałam - ale chciałam, bo tak to już był symbolicznie całkiem mój - koszt blach - 80zł). Gratuluję, że mozna nr przez neta - ja musiałam pojechać i wziąć numerek - jak na poczcie. Ale od razu dali nowe tablice (to oczywiste) i miękki dowód, twardy po ok. miesiącu mogłam odebrać (i sprawdzić na stronie czy napewno jest )

aha - i nie zapomnij wyczyścić starych tablic, bo baaaaaaaardzo się krzywią panie w okienku na brudne
System niby jest, ale nie moge nigdzie znalezc, gdzie sie rejestruje wizyte
Moze ktoras z Was pwoiem mi jak to mam zrobić: http://um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=56870
Bo mnie juz jasny szlag trafia!!
Tak, czytalam instrukcje, ale tam nigdzie nie ma kalendarza.
W razie czego to mozna zadzwonić chyba, ale to jutro, bo dzis nikt nie odbiera.

I sie zirytowałam tym

A blachy zostawie, bo i tak ojciec placi i nie bedzie chciał 8dych dodatkowo bulic, poza tym mam bardzo fajny numer-łatwy do zapamietania ;-)
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 16:52   #693
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość

chyba musisz zadzwonić

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2009-06-24 o 16:56
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 18:03   #694
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość

chyba musisz zadzwonić
Tak zrobie, bo nie chce mi sie tam 2 razy jechać
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 20:00   #695
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Ja kupiłam samochód z sąsiedniego miasta, także musiałam (chyba) tablice wymienić, co kosztowało mnie jedyne 169,50 plus jeszcze podatek w skarbówce, no ale takie uroki A szkoda bo poprzedni właściciel miał fajną rejestrację.
Pierwsza wizyta to faktycznie tylko skompletowanie dokumentów, opłata plus wyznaczenie terminu odbioru.
No i trochę cierpliwości się przyda, ja do swojego Urzędu próbowałam się dodzwonić przez dwa dni zanim ktoś odebrał...
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:18   #696
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Ja juz na samo AC+podatek ponad 1000zł wydałam . Jeszcze tylko rejestracja, oby te 72zł, tak jak na stronie napisali, bo inaczej pojde z torbami
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:29   #697
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Ja właśnie będę musiała pozałatwiać sprawy związane z OC, bo mam wiele wątpliwości w tym temacie.
Może znacie jakieś TU gdzie w momencie wypadku zniżki traci się tylko na samochód, który brał udział w wypaku, a nie na wszystkie których jest się właścicielem/ współwłaścicielem? Póki co wiem, że w PZU traci się na wszystkie
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 21:34   #698
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
... na samo AC...
nie marudź, przynajmniej masz , mi się naprawdę nie opłacało, bo koszt składki kolosalny a potem by "nie starczyło na lusterko..."
Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
pojde z torbami
no, początki są trudne. Mnie przegląd czeka w lipcu (nie mam pojęcia gdzie i jak się do tego zabrać ) a przedtem trzeba zrobić w autku parę rzeczy... (tzn. nic co dyskwalifikowało by mikrusię, ale tak zbieram i zrobię przed - to będzie taki przegląd przed przeglądem )

A masz już różne cuda typu zapachy, pianki i spraye do felg, na owady, na odpryski, do kokpitu itp, itd?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 21:39   #699
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Ja mam OC w Warcie, ale pozostalo po dawnej wascicielce... wiec nie wiem jak to jest ze znizkami, ale mama mi mowila, ze w razie czego traci sie znizki tylko na rok, nie wiem skad ona to wziela, moze zeby przekonac mnie do ubezpieczenia sa,ochodu na mnie i na ojca [ja chcialam tylko na siebie]. Ponoc najlepiej jakbys ubezpieczyla gdzie indziej samochod niz Twoj spolwlasciciel [wlasnie chyba w Warcie traci sie znizki na konkretny samochod, ale tak mi ktos mowil, wiec nie recze za te info], najklepiej jakbys miala jakiegoś znajomego agenta ubezpieczeniowego to by Ci wynalazł wszystko...
Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
nie marudź, przynajmniej masz , mi się naprawdę nie opłacało, bo koszt składki kolosalny a potem by "nie starczyło na lusterko..." no, początki są trudne. Mnie przegląd czeka w lipcu (nie mam pojęcia gdzie i jak się do tego zabrać ) a przedtem trzeba zrobić w autku parę rzeczy... (tzn. nic co dyskwalifikowało by mikrusię, ale tak zbieram i zrobię przed - to będzie taki przegląd przed przeglądem )

A masz już różne cuda typu zapachy, pianki i spraye do felg, na owady, na odpryski, do kokpitu itp, itd?
Moj juz po przeglądzie, nie narzekam AC mam ze znizkami ojca, wiec tragedii nie ma, w ogole to nie ja place, wiec...
Nie mam zadnych takich rzeczy, ojciec pewnie ma to mu podkradne, ja jeszcze ani razu nie mylam mikruski ni nic, deszcz ja obmywa ja mam sesje na glowie

A do kokpitu mam chusteczki-lezaly w schowku

A nie mozesz kogos wyslac na przeglad? U mnie pojechał ojcec, bo stwierdzil, ze jakbym ja pojechala to by mi sciemnili, ze kierownica jest do wymiany, a ja bym uwierzyla . A tak wymienili jakies dwa paski i wszystko poza tym jest spoko ;-)

Aaaaa, zapach kupilam sobie sama -moj wklad w to auto jedyny za 5zł w karfurze, taki do powieszenia, ale rzucilam do bagaznika, bo smierdzi ;-)

Ogolnie to nie lubie sprzatac, myc i w ogole, lubie bajery, ale nie do mycia/pielegnacji .

He,he, oj ja sie wlasnie odstresowuje, po ciezkim dni przy kolejnym piwku, wiec jak bedzie coś nieskladnie to wybaczcie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2009-06-24 o 21:46
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:07   #700
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ja mam OC w Warcie, ale pozostalo po dawnej wascicielce...
ja też miałam po poprzednim włąścicielu, ale tak mogłam jeździć miesiąc - potem musiałam dopłacic różnicę - on miał wszystkie znizki, ja żadnej.. no i okazało się, że dopłata jest większa niż jakbym sama założyła sobie polisę (bo jako nowy klient dostałabym zniżkę bzdura w ogóle... więc się wkurzyłam i poszłam gdzie indziej )

co do reszty Waszych rozterek - nie pomogę, bo nie mam współwłaściciela, zniżek, wszystko sama ...
Także zazdroszczę naprawdę, bo mi nie ma kto pojechać na przegląd (ważny jest do lipca, tak było w dowodzie rej.), nie mam komu co podkraść (nooooo, kolega z pracy dał mi żarówki i bezpieczniki i dolał płynu do spryskiwaczy - that's all ) no i z TŻ woskowaliśmy samochód (sami bo to bezwodne woskowanie jest do a na fachowe szkoda mi kasy), praliśmy tapicerkę, sama też na myjnię samoobsługową - za 5zł czysty i piękny, bo teflon z wosku ładnie sie trzyma kilka myć .

Ja na początku to kupiłam mnóstwo tego badziewia (no bez felg i kokpitów ) a przy zapachach i wzorkach zapachów stałam z 1,5 godz.

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
He,he, oj ja sie wlasnie odstresowuje, po ciezkim dni przy kolejnym piwku, wiec jak bedzie coś nieskladnie to wybaczcie
ja też, no to zeby mikrusy się dobrze prowadziły

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2009-06-24 o 22:10
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 06:30   #701
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Ja właśnie będę musiała pozałatwiać sprawy związane z OC, bo mam wiele wątpliwości w tym temacie.
Może znacie jakieś TU gdzie w momencie wypadku zniżki traci się tylko na samochód, który brał udział w wypaku, a nie na wszystkie których jest się właścicielem/ współwłaścicielem? Póki co wiem, że w PZU traci się na wszystkie
Gdyby OC było wyłącznie związane w samochodem, to byłoby super. W CU niby nie traci się wszystkich zniżek (wg reklamy), a do tego mają 50% zniżki dla każdego. Nie wiem jak to wygląda dokładnie, nie pytałam się. Auto mam już drugi rok ubezpieczone w AXA i jestem zadowolona. Teraz będę przedłużała polisę na rok następny.
Fakt faktem, że jeżeli właściciel auta nim nie jeździ a będzie kolizja czy wypadek, to właśnie on, z nie swojej winy traci zniżki. Chociaż i to już zależy od TU.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 16:21   #702
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Ja miałam dzisiaj chwile grozy za kółkiem... deszcz, burza, nic nie widać... jeszcze w tak trudnych warunkach nie jeździłam, a trzeba rzec, że na kursie i śnieżyce się trafiały. Ugh, wróciłam cała mokra do domu. ja chcę słońce!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:11   #703
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ponoc najlepiej jakbys ubezpieczyla gdzie indziej samochod niz Twoj spolwlasciciel [wlasnie chyba w Warcie traci sie znizki na konkretny samochod, ale tak mi ktos mowil, wiec nie recze za te info], najklepiej jakbys miala jakiegoś znajomego agenta ubezpieczeniowego to by Ci wynalazł wszystko...
Napewno będę ubezpieczala gdzie indziej, bo tata ma w PZU (nietety nie zdążył przed czasem wypowiedzieć umowy) a mnie się tam w ogóle nie kalkuluje, bo tracimy zniżkę na oba auta, a słyszałam, że są TU gdzie traci się tylko na jedno, pozostaje mi teraz porozglądać się...
Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
ja też miałam po poprzednim włąścicielu, ale tak mogłam jeździć miesiąc - potem musiałam dopłacic różnicę - on miał wszystkie znizki, ja żadnej.. no i okazało się, że dopłata jest większa niż jakbym sama założyła sobie polisę (bo jako nowy klient dostałabym zniżkę bzdura w ogóle... więc się wkurzyłam i poszłam gdzie indziej )
ja narazie też mam po poprzednim właścicielu, jeszcze miesiąc nie minął, a jakoś mi nie po drodze do nich, żeby wyliczyli mi jaką ja płaciłabym składkę.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja miałam dzisiaj chwile grozy za kółkiem... deszcz, burza, nic nie widać... jeszcze w tak trudnych warunkach nie jeździłam, a trzeba rzec, że na kursie i śnieżyce się trafiały. Ugh, wróciłam cała mokra do domu. ja chcę słońce!
a ja nie wiem czemu, ale dobrze mi się jeździ w deszczu jakaś dziwna chyba jestem, za to dziś rano denerwowało mnie słońce

Tak pozatym to muszę poćwiczyć parkowanie, bo zawsze wjadę nie do końca idealnie, a jak robię korektę to najczęściej wjeżdżam niemal identycznie
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:22   #704
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
sama też na myjnię samoobsługową - za 5zł czysty i piękny, bo teflon z wosku ładnie sie trzyma kilka myć .
ja też, no to zeby mikrusy się dobrze prowadziły
Oooo, a jak to na takiej myjni wyglada? Sama sobie myjesz samochod, vczy jak, bo pojecia nie mam, sama chcialabym oddac tapicerke do prania, ale cena...250zł

No, no, mam nadzieje, ze nasze mikruśki posłuszenstwia nie odmowia nigdy
Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
jakaś dziwna chyba jestem, za to dziś rano denerwowało mnie słońce
Hm, w deszczu, ale to co sie u nas dzialo, ulewa, burza, byskalo i lato, mialam wrazenie, ze w ciagu 1s z 100litrow na 1m kwadratowy spada, w centrum pewnie bylo strasznie, bo lalo tak kolo 15-17, czyli w najwieksze korki.

Zarejestrowałąm Mikruśkę , jakis babsztyl w kasie w urzedzie mnie zirytowal, bo chciałam druk do wplat to sie na mnie wydarlo, ze dostane druk jak pojde do pokoju z dokumentami, a skad ja mialam o tym wiedziec, nie wiem skad sie tacy ludzie biora, jak sie jej siedzenie na d...pie nie podoba, to mogla zostac w domu, oczywiscie nie bylabym soba, gdybym sie na nia nie wydarla .
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2009-06-25 o 20:27
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 22:35   #705
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Oooo, a jak to na takiej myjni wyglada? Sama sobie myjesz samochod, vczy jak, bo pojecia nie mam, sama chcialabym oddac tapicerke do prania, ale cena...250zł .
normalnie bierzesz węża i pod cisnieniem pryska woda z szamponem i sama woda 5 min. i sprawa załatwiona. Woskowanie - zajmie trochę więcej czasu - ale we dwie osoby przy sobocie - patrząc na efekty - warto
Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
No, no, mam nadzieje, ze nasze mikruśki posłuszenstwia nie odmowia nigdy Hm, w deszczu, ale to co sie u nas dzialo, ulewa, burza, byskalo i lato, mialam wrazenie, ze w ciagu 1s z 100litrow na 1m kwadratowy spada, w centrum pewnie bylo strasznie, bo lalo tak kolo 15-17, czyli w najwieksze korki..
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja miałam dzisiaj chwile grozy za kółkiem... deszcz, burza, nic nie widać... jeszcze w tak trudnych warunkach nie jeździłam, a trzeba rzec, że na kursie i śnieżyce się trafiały. Ugh, wróciłam cała mokra do domu. ja chcę słońce!
rozumiem i współczuję...
ja nie-na-wi-dzę jeździć w deszczu - parują mi szyby i wszystko w środku, nie widzę dobrze w lusterkach, wycieraczki skrzypią przeraźliwie, szum, hałas (raz mi sie spod maski dymiło)... do tego jeszcze większe korki niz zwykle i szlag mnie trafia
Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Zarejestrowałąm Mikruśkę , jakis babsztyl w kasie w urzedzie mnie zirytowal, bo chciałam druk do wplat to sie na mnie wydarlo, ze dostane druk jak pojde do pokoju z dokumentami, a skad ja mialam o tym wiedziec, nie wiem skad sie tacy ludzie biora, jak sie jej siedzenie na d...pie nie podoba, to mogla zostac w domu, oczywiscie nie bylabym soba, gdybym sie na nia nie wydarla .
heh, brzmi jakbym sama to napisała , u mnie było identycznie. Tylko paniusia była oburzona, że w ogóle musi podejść, bo na zapleczu kawkę piła a na dodatek nastałam się jak durna, bo automat do numerków był w jakimś korytarzu a tabliczki, na których sie wyswietlały - za (drewnianymi) drzwiami innego pomieszczenia

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2009-06-25 o 22:38
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 09:02   #706
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
normalnie bierzesz węża i pod cisnieniem pryska woda z szamponem i sama woda 5 min. i sprawa załatwiona. Woskowanie - zajmie trochę więcej czasu - ale we dwie osoby przy sobocie - patrząc na efekty - warto

rozumiem i współczuję...
ja nie-na-wi-dzę jeździć w deszczu - parują mi szyby i wszystko w środku, nie widzę dobrze w lusterkach, wycieraczki skrzypią przeraźliwie, szum, hałas (raz mi sie spod maski dymiło)... do tego jeszcze większe korki niz zwykle i szlag mnie trafia

heh, brzmi jakbym sama to napisała , u mnie było identycznie. Tylko paniusia była oburzona, że w ogóle musi podejść, bo na zapleczu kawkę piła a na dodatek nastałam się jak durna, bo automat do numerków był w jakimś korytarzu a tabliczki, na których sie wyswietlały - za (drewnianymi) drzwiami innego pomieszczenia
Ale oni mi tam daja te wszytskie woski, etc?
Bo wezem sobie polać samochod to ja moge na podwórku lub na działce...

Oj, ja tez nie lubie w deszczu jezdzic, najbardziej dlatego, ze w lusterkach nic nie widze :/

Ja nie wiem skad sie te babsztyle w urzedach biora, jak im sie praca nie podoba to przeciez nikt ich tam nie trzyma.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:21   #707
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ale oni mi tam daja te wszytskie woski, etc?
Bo wezem sobie polać samochod to ja moge na podwórku lub na działce...
taki karcher ma 4 stopnie: szampon, woda, wosk, spłukiwanie (ale efekt tego wosku kiepski). Wosku jako takiego nie dają .
ja nie mam mozliwości polania sobie wężem pod blokiem, więc pozostaje mi myjnia. Ale w Twoim przypadku - to rada bez sensu (zazdroszę przy okazji, bo gdybym ja tak mogła to bym go polewała codziennie, do podkładu pewnie takiego mam szmergla, żeby był czysciutki - uprzedzali mnie, że na czarnym każdy syf widać - ale uparłam się i już )
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:58   #708
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
taki karcher ma 4 stopnie: szampon, woda, wosk, spłukiwanie (ale efekt tego wosku kiepski). Wosku jako takiego nie dają .
ja nie mam mozliwości polania sobie wężem pod blokiem, więc pozostaje mi myjnia. Ale w Twoim przypadku - to rada bez sensu (zazdroszę przy okazji, bo gdybym ja tak mogła to bym go polewała codziennie, do podkładu pewnie takiego mam szmergla, żeby był czysciutki - uprzedzali mnie, że na czarnym każdy syf widać - ale uparłam się i już )
Cos Ty, ja jeszcze ani razu nie polewałam Mikruśki , ale chyba brudna nie jest ;-),dzis zrobilam jej mala sesje zdjeciowa ha ha

Moja mikruska na naszym podjezdzie, wiecie jakie chwile grozy przezylam jak ojciec wyjezdzal przez brame tylem, a moja mala tak stala -na szczescie nie dotknął jej nawet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0605.jpg (117,3 KB, 55 załadowań)
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 20:32   #709
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Śliczna ta Mikruśka, na takiej się uczyłam.
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 21:50   #710
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Cos Ty, ja jeszcze ani razu nie polewałam Mikruśki , ale chyba brudna nie jest
bo ma idealny kolor - na takim nic nie widać, nawet jak usyfiony po dach
a na czarnym widać nawet głupi kurz (wrrrrr). napewno z czasem mi przejdzie, ale na razie... ech

Naprawdę prześliczną masz tą Mikruśkę!
ale subiektywnie patrząc to moja śliczniejsza
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 09:34   #711
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez ptysio5 Pokaż wiadomość
ale subiektywnie patrząc to moja śliczniejsza
:d
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 15:36   #712
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Ja dziś miałam jakiś dziwny dzień za kółkiem, jeździło mi się dobrze, kiedy wracałam do domu chciałam przepuścić pewnego golfa (droga osiedlowa, zastawiona samochodami, ciężko się zmieścić), bo wydawało mi się, że się nie zmieścimy, no i zjechałam lekko na bok i czekam, a ten nic i też czeka.. Fakt, że samochody były zaparkowane po jego stronie, więc teoretycznie on powinien mi ustąpić, ale akurat miałam fajne miejsce do zjechania lekko na bok... I gdybym w końcu nie ruszyła to tak byśmy sobie stali Oczywiścię wkurzyłam się z rozpędu wrzuciałam najpierw wsteczny, zaraz potem 1 i jeszcze lekko wjechałam na krawężnik musiał mieć niezły ubaw

No i to moje parkowanie... nie boję się parkować, ale nie umiem robić korekty, jak za pierwszym razem nie wjadę dobrze, to później jest problem, nie wiem czy nie wykupię sobie jakiejś godzinki czy dwóch, żeby poćwiczyć parkowanie na moim samochodzie.

Vivienne a Tobie jak się śmiga corrolką?
Moim zdaniem dla początkującego kierowcy jest super, sprzęgło bierze tak, że trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby autko zgasło.
Szkoda tylko, że moja jest obniżona z przodu i krawężniki to prawdziwa moja zmora

Edytowane przez olilina
Czas edycji: 2009-06-27 o 15:38
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 23:08   #713
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

W ciągu ostatnich 2 dni nadrobiłam trochę braki w jeździe. Wczoraj pojechałam do koleżanki, dziś do pracy. Obyło się bez katastrofy nawet na parkingu nie narobiłam wiochy, pomimo że jechałam kombiakiem wprawdzie nie udało mi się zaparkować idealnie prosto, no ale cóż. Nikt się nie rodzi mistrzem kierownicy
Wkurzyłam się trochę, bo zmienili organizację ruchu na ulicy przy której pracuję i nie dość że muszę jeździć naokoło (zlikwidowali lewoskręt na skrzyżowaniu gdzie wjeżdżałam na parking i muszę zawracać na następnym), to jeszcze w dni powszednie będą korki jak cholera. Chyba zacznę jeździć inną trasą
A dziś w nocy czeka mnie jeszcze wyprawa do centrum - mam odebrać brata z baletów. Nie lubię jeździć po zmroku (źle widzę), ale przynajmniej będę miała okazję pojechać w rejony, w których raczej nie bywam samochodem, a w nocy nie ma ruchu to się nie będę stresować
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 11:43   #714
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Cos Ty, ja jeszcze ani razu nie polewałam Mikruśki , ale chyba brudna nie jest ;-),dzis zrobilam jej mala sesje zdjeciowa ha ha

Moja mikruska na naszym podjezdzie, wiecie jakie chwile grozy przezylam jak ojciec wyjezdzal przez brame tylem, a moja mala tak stala -na szczescie nie dotknął jej nawet
Jest naprawdę piękna, ostatnio jak jechałam przez Lbn, to wypatrywałam jej na ulicach Ale bez efektów próbuję wyczaić ze zdjęcia gdzie mieszkasz, ale za mało szczegolow

Ja też zrobiłam mini sesję- efekt poniżej ;D Niestety, w mało atrakcyjnej okolicy, więc wygląda to jak wygląda


Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Vivienne a Tobie jak się śmiga corrolką?
Moim zdaniem dla początkującego kierowcy jest super, sprzęgło bierze tak, że trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby autko zgasło.
Szkoda tylko, że moja jest obniżona z przodu i krawężniki to prawdziwa moja zmora
Bardzo dobrze mi się jeździ, a jak porównuje do Peugeota mojego ojca to w ogóle. I jest taka cichutka, zawieszenie super... świetny samochód .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tosia1.jpg (110,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tosia2.jpg (66,1 KB, 63 załadowań)
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2010-01-05 o 08:01
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:13   #715
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jest naprawdę piękna, ostatnio jak jechałam przez Lbn, to wypatrywałam jej na ulicach Ale bez efektów próbuję wyczaić ze zdjęcia gdzie mieszkasz, ale za mało szczegolow

Ja też zrobiłam mini sesję- efekt poniżej ;D Niestety, w mało atrakcyjnej okolicy, więc wygląda to jak wygląda




Bardzo dobrze mi się jeździ, a jak porównuje do Peugeota mojego ojca to w ogóle. I jest taka cichutka, zawieszenie super... świetny samochód .
No samochodzik pierwsza klasa, a jaki kierowca.....
Uwielbiam ciche samochody, aczkolwiek czasem to troche niebezpieczne, bo ja czesto chodze po swojej ulicy-ulica nie chodnikiem
Przez moja ulice na pewno nie raz jezdzilas w nauce
Ja mieszkam jak sie jedzie kolo Carfura Koryznowej to 2-ga ulica w [chwila skupienia, ktora jest ktora strona] prawo . Tearz mnie z tydzien nie bedzie w Lbn wiec nie wypatrzysz, chyba, ze ojciec gdzies nia pociśnie, ale watpie
Jak wroce to mozemy sie umowic na zlot zmotoryzowanych Wizazanek, pojdziemy yyyy na stacje i na soczek

Edit: ale fajna rejestracja )-łatwo zapanmietać, jak cie gdzies wypatrze to bede trąbić
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2009-06-29 o 12:19
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 16:46   #716
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Jak ja nim jeżdżę to nie zawsze jest taki cichy, sama nie wiem, jeszcze trochę mam problemy z wyczuciem go, a to czasem zawyje, to pisknie ;P Mój ojciec mówił, że przy takiej jeździe, zajeżdżę to auto. Ale może nie, bo jest coraz lepiej

Rejestracja dzięki znajomej pani w urzędzie, wybrała w miarę łatwą, ale to i tak nic w porównaniu z mojego ojca. Łatwiejsza być nie może o, przypomniałam sobie, że muszę dowód rejestracyjny odebrać, bo jeżdżę na tymczasowym.... ups

Niedługo wybiorę się do Lublina na przejażdżkę zapoznawczą z miastem, to gdzieś tam w okolice wpadnę

A zlot zmotoryzowanych Wizażanek brzmi nieźle
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 18:31   #717
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Vivienne piekna ta Twoja corolka kolor ma cudny
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:14   #718
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze mi się jeździ, a jak porównuje do Peugeota mojego ojca to w ogóle. I jest taka cichutka, zawieszenie super... świetny samochód .
Ja mam troszkę problem z wrzucaniem dwójki... tzn. z 1 na 2 normalnie wchodzi ale już z 3 na 2 bywa, że mi się zablokuje i nie chce wskoczyć

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jak ja nim jeżdżę to nie zawsze jest taki cichy, sama nie wiem, jeszcze trochę mam problemy z wyczuciem go, a to czasem zawyje, to pisknie ;P Mój ojciec mówił, że przy takiej jeździe, zajeżdżę to auto. Ale może nie, bo jest coraz lepiej
ja mam właśnie wrażenie, że zajeżdżę moją rolkę co tu dużo mówić jeszcze sporo muszę się nauczyć, żeby móc powiedzieć, że nie katuję samochodu i jeżdżę w miarę ekonomicznie 5 wrzucam baaardzo rzadko, bo nie mam nawet za bardzo okazji, żeby przyspieszyć, o 6 już nie wspomnę, bo w ogóle jej nie używam, może kiedyś w trasie
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:18   #719
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

A ja sie wpadłam tylko pochwalić, że jeździ mi się zaje......fajnie
pewnie dlatego, że zaczęły się wakacje, ale zawsze...
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:33   #720
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
ja mam właśnie wrażenie, że zajeżdżę moją rolkę co tu dużo mówić jeszcze sporo muszę się nauczyć, żeby móc powiedzieć, że nie katuję samochodu i jeżdżę w miarę ekonomicznie 5 wrzucam baaardzo rzadko, bo nie mam nawet za bardzo okazji, żeby przyspieszyć, o 6 już nie wspomnę, bo w ogóle jej nie używam, może kiedyś w trasie
6?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.