Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy! - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 21:38   #1951
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Plamienia owulacyjne?O czym mówią?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Aha A co do owulacji jeszcze. Czy może ona być czasem skąpsza? Tzn. mniej tego śluzu najabrdziej płodnego(białko jaja kurzego) a więcej takiego przeźroczystego rozciągliwego,śliskiego ?? I czy jest coś niepokojącego w tym że ten płodny najbardziej (białko...) jest barwy np. żółtawej ale jest rozciągliwy i "glutowaty" jak powinien?
A jak masz dziwny ten śluz to nic Cię nie swędzi, nie piecze?

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Jeśli żadnych dolegliwiości nie masz to jest ok. Każdy organizm jest inny to i śluz może się rożnić
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:39   #1952
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Plamienia owulacyjne?O czym mówią?

No właśnie nie ;/ raz mi się to zdarzyło własnie teraz w lutym. Ale było go mało dość przez jakieś 2 dni a potem znowu ten śliski , rozciągliwy,nitkowaty aż do gdzieś tak 20 dc.
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:59   #1953
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Plamienia owulacyjne?O czym mówią?

Jeżeli nie swędzi, nie piecze ani nie ma przykrego zapachu, to widocznie (jak to mówią) taka twoja uroda
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 22:03   #1954
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Plamienia owulacyjne?O czym mówią?

Nic nic . Ale troche mnie to zdziwiło bo w styczniu był taki ładny,może akurat teraz się tak zdarzyło,bo teraz w tym momencie śluz jest taki jak powinien być(za jakieś 3-5 dni będę miała okres). Wiem jak to jest mieć jakieś zapalenie bakteryjne bo już to przeszłam w grudniu ;/...swędziało okropnie i śluz był grudkowaty bardziej taki jak twarożek...
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 09:58   #1955
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Plamienia owulacyjne?O czym mówią?

Mnie natomiast zastanawia, czy skok tempetatury zawsze oznacza owulację? Bo często w środku cyklu mam bóle jajnika (zawsze lewego), akurat gdy mam skok temperatury.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:31   #1956
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Plamienia owulacyjne?O czym mówią?

kaguya z tego co czytałam (a duużo tego było) to skok temp. ból jajników w środku cyklu oznacza więc owulacje Czyli największa płodność,szanse na dzidziusia. Czyli Jeśli chcesz być mamusią-przytulać się z mężem/chłopakiem/partnerem a jeśl wręcz przeciwnie trzymać się zdala najlepiej , no albo z zabezpieczeniem-dobrym !
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:38   #1957
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Plamienia owulacyjne?O czym mówią?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mnie natomiast zastanawia, czy skok tempetatury zawsze oznacza owulację? Bo często w środku cyklu mam bóle jajnika (zawsze lewego), akurat gdy mam skok temperatury.
Zapewne to jest ból owulacyjny. Nie wszystkie kobiety mają, ale każdy organizm inny.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 19:18   #1958
0aguuu0
Raczkowanie
 
Avatar 0aguuu0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
plamienie, czy to okres? pierwszy plaster

Witam, mam pewien problem. W niedziele wzięłam ostatnia tabletkę Diane z 5 opakowania i dostałam informacje że pierwszy plaster evra mam przykleić w pierwszym dniu okresu. I tu zaczyna sie problem. Zwykle okres pojawiał się w środę wieczorem lub raz w czwartek w ciągu dnia. Na razie występuje u mnie plamienie w takim beżowo-brązowym kolorze (cappucino?!), bez żadnych skrzepów, w jednolitym kolorze (przepraszam za dosłowność). I teraz nie wiem czy mam traktować to jako pierwszy dzień okresu i przykleić plaster, czy czekać kiedy pojawi się się krew.
Prosze o pomoc
__________________
Moja główna dewiza życiowa? MYŚL POZYTYWNIE !
0aguuu0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:24   #1959
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Plamienia owulacyjne?O czym mówią?

Dokładnie. Ja np. zauważyłam już,że raz czuje jakby w brzuchu pękały mi bańkia teraz już nie bardzo. W tych dniach np. mam baaaardzobaaardzo wysokie libido...że patrze się na chłopaka i mam taką mega ochote na wszystko ;d...chociaż nigdy nie współzyliśmy ;p...a kiedyś tak nie było A co temperatury dopiero zaczne to stsować bo szczerze zapomniałam o tym sposobie.
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 17:27   #1960
Matar1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 168
Dot.: spore uplawy.....prosze o pomoc!!!!!!!!!!

Dziewczyny, podpowiedzcie, bo nie mam pojęcia, co się u mnie dzieje.
Pod koniec stycznia byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa. Zrobiono mi badanie podstawowe, USG i cytologię. Wyniki były prawidłowe mimo małej nadżerki (kontroluję ją od 5 lat, jest malutka i nie dawała żadnych objawów nigdy). Kilka miesięcy wcześniej zdarzały mi się plamienia w okresie owulacyjnym. Takie 3-4 dniowe, skąpe (spokojnie wystarczała wkładka). W tym miesiącu podobnie, ale trwa to już 7 dzień! Bladego pojęcia nie mam, co się może dziać, skoro niedawne badania dały taki dobry wynik
Matar1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 17:43   #1961
madziunia3322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle - wątek zbiorczy!

Witam serdecznie!
Mam problem, czy ktoś mógłby mi pomóc? Od około 2 lat stosuje tabletki YAZ. Stosuję je regularnie. Okres dostaję zawsze przy pierwszej różowej tabletce z nowego opakowania. W dzień, w który powinnam normalnie dostać okres, dostałam bardzo słabego krwawienia. Nigdy nie miałam tak słabego krwawienia, dlatego nie wiem, czy można to uznać za okres. Dodam, że w tym miesiącu uprawiałam seks jeden raz bez prezerwatywy.
Czy ktoś miał może podobny problem?
Z góry dziękuję za pomoc!
madziunia3322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 19:10   #1962
justynka452
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Proszę o pomoc:(

Witam ostatni okres miałam 31 stycznia cykl mam 28 dniowy. Dzisiaj zamiast okresu pojawiło się bardzo małe czerwono-brązowe krwawienie. Towarzysz temu ból brzucha ( taki sam jak przy okresie). Czytałam na różnych forach o tym że może to być oznaka ciąży Współżyłam z mężem 17 lutego, czyli wychodzi że to był dzień nie płodny albo ostatni dzień płodny. Bardzo się boję co to może być. Ostatnimi czasy miałam też zakażenie grzybiczne pochwy bo antybiotykach, zdarzają się zapalenia pęcherza i dużo dziwnej wydzieliny z pochwy. Co to może być?? Czytałam coś też o nadrzerce czy to to??
justynka452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:19   #1963
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez madziunia3322 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Mam problem, czy ktoś mógłby mi pomóc? Od około 2 lat stosuje tabletki YAZ. Stosuję je regularnie. Okres dostaję zawsze przy pierwszej różowej tabletce z nowego opakowania. W dzień, w który powinnam normalnie dostać okres, dostałam bardzo słabego krwawienia. Nigdy nie miałam tak słabego krwawienia, dlatego nie wiem, czy można to uznać za okres. Dodam, że w tym miesiącu uprawiałam seks jeden raz bez prezerwatywy.
Czy ktoś miał może podobny problem?
Z góry dziękuję za pomoc!
Z tego co się orientuję, to krwawienia mogą być różne, mniej lub bardziej intensywne. A zastanawia mnie czemu stosując tabletki stosujesz również prezerwatywy ? Odstaw je na bok i ciesz się seksem
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:24   #1964
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Proszę o pomoc:(

Idź do ginekologa i na pewno się dowiesz co to jest
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:36   #1965
justynka452
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Proszę o pomoc:(

zbyt długie terminy przez ten weekend to chyba oszaleje
justynka452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:50   #1966
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Proszę o pomoc:(

Cytat:
Napisane przez justynka452 Pokaż wiadomość
zbyt długie terminy przez ten weekend to chyba oszaleje
Tak czy inaczej bez ginekologa się pewnie nie obędzie. Tutaj to tylko każdy będzie zgadywał co Ci jest i niepotrzebnie się będziesz jeszcze bardziej denerwowała.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:58   #1967
rejected_darling
Raczkowanie
 
Avatar rejected_darling
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: bytom / kraków
Wiadomości: 360
Dot.: Proszę o pomoc:(

U mnie czerwono-brązowe plamienia/krwawienia występują przy każdym okresie, zwykle w pierszy i ostatni dzień... Więc może to być "nic", po prostu przy antykoncepcji z czasem organizm zacyzna troche inaczej działać. Ale, jak już mówiła Frumoasa, najlepiej skoczyć do lekarza. Jeśli się bardzo niepokoisz, to może jakaś koleżanka poleci ci prywatnego, sprawdzonego, który cię przyjmie od ręki.
rejected_darling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:16   #1968
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Śluz z domieszką krwi zaraz przed miesiączką?

Jutro powinnam dostać miesiączki,ale może być to później ,mój cykl ostatnio przez 4 miesiące (bo to bywało różnie) ma 29-31 dni. Miałam już owulacje dokładnie 14 dni temu(pojawił sie ten najbardziej płodny śluz). Zaczeły boleć mnie w sobote lekko boleć piersi co utrzymuje się do teraz-ale nie jest to wielki ból,lekki. W środe-okropny humor... a dzisiaj łepek mnie tak bolał,że nie mogłam wytrzymać czasem... A teraz zauważyłam że mam śluz podbarwiony krwią(w sumie w tamtym miesiącu było podobnie) i jest taki podobny do płodnego. To znaczy że miesiączka już nadchodzi?I czy może być to nie pokojące? (słyszałam coś o niedoborze progesteronu?) ale mogłam coś pochrzanić :P Proszę o odpowiedź.
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:19   #1969
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Proszę o pomoc:(

Cytat:
Napisane przez justynka452 Pokaż wiadomość
Witam ostatni okres miałam 31 stycznia cykl mam 28 dniowy. Dzisiaj zamiast okresu pojawiło się bardzo małe czerwono-brązowe krwawienie. Towarzysz temu ból brzucha ( taki sam jak przy okresie). Czytałam na różnych forach o tym że może to być oznaka ciąży Współżyłam z mężem 17 lutego, czyli wychodzi że to był dzień nie płodny albo ostatni dzień płodny. Bardzo się boję co to może być. Ostatnimi czasy miałam też zakażenie grzybiczne pochwy bo antybiotykach, zdarzają się zapalenia pęcherza i dużo dziwnej wydzieliny z pochwy. Co to może być?? Czytałam coś też o nadrzerce czy to to??
Koniecznie do lekarza bo przyczyn może być wiele, robiłaś może test ciążowy?
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 08:11   #1970
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Proszę o pomoc:(

A ja uważam, ze trzeba poczekać. Może być tak, że jutro to się rozkręcić. Nie ma co panikować. Zrobić rano test i po problemie. Skąd wiesz, że 17 to był dzień płodny?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 08:44   #1971
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Śluz z domieszką krwi zaraz przed miesiączką?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Jutro powinnam dostać miesiączki,ale może być to później ,mój cykl ostatnio przez 4 miesiące (bo to bywało różnie) ma 29-31 dni. Miałam już owulacje dokładnie 14 dni temu(pojawił sie ten najbardziej płodny śluz). Zaczeły boleć mnie w sobote lekko boleć piersi co utrzymuje się do teraz-ale nie jest to wielki ból,lekki. W środe-okropny humor... a dzisiaj łepek mnie tak bolał,że nie mogłam wytrzymać czasem... A teraz zauważyłam że mam śluz podbarwiony krwią(w sumie w tamtym miesiącu było podobnie) i jest taki podobny do płodnego. To znaczy że miesiączka już nadchodzi?I czy może być to nie pokojące? (słyszałam coś o niedoborze progesteronu?) ale mogłam coś pochrzanić :P Proszę o odpowiedź.
Śluz z domieszką krwi wskazuje na dni płodne. Wiele kobiet w okresie płodnym ma plamienia, które trwają najwyżej trzy dni. To naturalna sprawa.
Idź do ginekologa i zbadaj się, zamiast się zamartwiać.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:30   #1972
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Śluz z domieszką krwi zaraz przed miesiączką?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Jutro powinnam dostać miesiączki,ale może być to później ,mój cykl ostatnio przez 4 miesiące (bo to bywało różnie) ma 29-31 dni. Miałam już owulacje dokładnie 14 dni temu(pojawił sie ten najbardziej płodny śluz). Zaczeły boleć mnie w sobote lekko boleć piersi co utrzymuje się do teraz-ale nie jest to wielki ból,lekki. W środe-okropny humor... a dzisiaj łepek mnie tak bolał,że nie mogłam wytrzymać czasem... A teraz zauważyłam że mam śluz podbarwiony krwią(w sumie w tamtym miesiącu było podobnie) i jest taki podobny do płodnego. To znaczy że miesiączka już nadchodzi?I czy może być to nie pokojące? (słyszałam coś o niedoborze progesteronu?) ale mogłam coś pochrzanić :P Proszę o odpowiedź.
To jest miesiączka parę godzin wcześniej. Na początku zaczyna się takim śluzem z domieszką krwi. Nie zawsze od razu jest potok

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Śluz z domieszką krwi wskazuje na dni płodne. Wiele kobiet w okresie płodnym ma plamienia, które trwają najwyżej trzy dni. To naturalna sprawa.
Idź do ginekologa i zbadaj się, zamiast się zamartwiać.
Dzień przed miesiączka nie ma dni płodnych
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:48   #1973
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Proszę o pomoc:(

Moim zdaniem to miesiączka. Zaczęła się inaczej i spóźniła dzień czy dwa przez te ostatnie infekcje
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:08   #1974
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Śluz z domieszką krwi zaraz przed miesiączką?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Jutro powinnam dostać miesiączki,ale może być to później ,mój cykl ostatnio przez 4 miesiące (bo to bywało różnie) ma 29-31 dni. Miałam już owulacje dokładnie 14 dni temu(pojawił sie ten najbardziej płodny śluz). Zaczeły boleć mnie w sobote lekko boleć piersi co utrzymuje się do teraz-ale nie jest to wielki ból,lekki. W środe-okropny humor... a dzisiaj łepek mnie tak bolał,że nie mogłam wytrzymać czasem... A teraz zauważyłam że mam śluz podbarwiony krwią(w sumie w tamtym miesiącu było podobnie) i jest taki podobny do płodnego. To znaczy że miesiączka już nadchodzi?I czy może być to nie pokojące? (słyszałam coś o niedoborze progesteronu?) ale mogłam coś pochrzanić :P Proszę o odpowiedź.
"Podobny do płodnego" to znaczy? Przed okresem nie może być płodny, w sumie to już dużo wcześniej powinien być niepłodny.
a podbarwiony krwią, bo może już masz plamienia i zaraz ci się okres rozkręci?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:27   #1975
kruszynka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 92
Dot.: Śluz z domieszką krwi zaraz przed miesiączką?

Chodził o to,że był taki śliski z krwią z każdą godziną więcej tej krwi :P a śluz niepłodny oczywiście miałam . A w nocy dstałam okresu :C I tak boli....że dziewczyny nie życze. Czuje ten skurcz na całym podbrzuszu pomimo że dostałam 4 tabletki ... Może za dużo ale to był okropne. A jeszcze jak na złośc wbiłam sobie gwoździa w stope i chyba będe musiała się przejechać jutro do szpitala ;//
kruszynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:29   #1976
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Śluz z domieszką krwi zaraz przed miesiączką?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Chodził o to,że był taki śliski z krwią z każdą godziną więcej tej krwi :P a śluz niepłodny oczywiście miałam . A w nocy dstałam okresu :C I tak boli....że dziewczyny nie życze. Czuje ten skurcz na całym podbrzuszu pomimo że dostałam 4 tabletki ... Może za dużo ale to był okropne. A jeszcze jak na złośc wbiłam sobie gwoździa w stope i chyba będe musiała się przejechać jutro do szpitala ;//
Skąd Ty tego gwoździa wzięłaś?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 01:04   #1977
anarisfly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Skąpa miesiączka

.

Edytowane przez anarisfly
Czas edycji: 2013-03-06 o 21:00
anarisfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 01:49   #1978
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Śluz z domieszką krwi zaraz przed miesiączką?

Cytat:
Napisane przez kruszynka007 Pokaż wiadomość
Miałam już owulacje dokładnie 14 dni temu(pojawił sie ten najbardziej płodny śluz).
Ilość i jakość śluzu nie wskazuje dokładnego dnia owulacji

Cytat:
A teraz zauważyłam że mam śluz podbarwiony krwią(w sumie w tamtym miesiącu było podobnie) i jest taki podobny do płodnego. To znaczy że miesiączka już nadchodzi?I czy może być to nie pokojące? (słyszałam coś o niedoborze progesteronu?) ale mogłam coś pochrzanić :P Proszę o odpowiedź.
Najlepiej jak zapytasz o to swojego ginekologa
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 08:55   #1979
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: Plamienia owulacyjne?O czym mówią?

miałam plamienia 4 dni potem dwa dni przerwy i znowu jakies 2-3 dni plamien, cyz to mogły być plamienia okołoowulacyjne? dodam że niedawno odstawiłam tabletki i mam nieco rozchwiane wszystko
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 09:55   #1980
xXMalinowaLadyXx
Zadomowienie
 
Avatar xXMalinowaLadyXx
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 7-me NieBo ;)
Wiadomości: 1 005
Dot.: Skąpa miesiączka

Dostałaś antybiotyk czyli jak rozumiem wiązało się to z jakaś chorobą- a to już są jakieś zmiany w organizmie. Okres może być mniej obfity albo się przesunąć. Ciążę bym całkowicie wykluczyła - no litości Z palca dzieci się nie rodzą Jesli bardzo chcesz zrób sobie test dla pewności. Ale tak czy inaczej uważam, że to w wyniku brania antybiotyku. Zawsze możesz skonsultować to z ginem jeśli nie wróci do normy.
__________________
BĘDĘ SZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!

WĄTEK UBRANIOWY:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68701111
WĄTEK KOSMETYCZNY[/B]
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68702621
xXMalinowaLadyXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 14:46:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.