jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-18, 21:04   #1
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714

jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)


Zalozmy taka sytuacje...bardzo podoba ci sie pewien chlopak ,ale niestety nie dalas mu jeszcze tego do zrozumienia i on o tym nie wie....chcialabys ,zeby o tym wiedzial i zwrocil na ciebie uwage.Niestety jest pewna granica,bo nie znasz go zbyt dobrze.Co robisz? Jak dajesz mu do zrozumienia ,ze ci na nim zalezy ?Podobno faceci sa niedomyslni,wiec mowisz prosto z mostu czy raczej podteksty?Malymi kroczkami dazysz do celu czy z grubej rury?
Jesli nie odwzajemnia zainteresowania to latwo rezygnujesz czy nadal walczysz o "swoje" ?
piszcie po prostu wasze sposoby,z doswiadczenia ,z mysli ,wyczytane,uslyszane...co kolwiek Watek dla dziewczyn,ktore nie czekaja bezczynnie jesli ktos im sie bardzo podoba
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 21:15   #2
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

No właśnie. Też się chętnie dowiem. Bo niestety, należę do tych, które siedzą i czekają bezczynnie, bo boją się zrobić jakikolwiek krok - bo się ośmieszę, bo usłyszę coś, czego w żadnym wypadku bym nie chciała, bo delikwent się poczuje osaczony i ucieknie .... A znów jeśli sygnały są zbyt subtelne, to ich nie dostrzeże - bo już się przekonałam, że faceci rzeczywiście są niedomyślni. Ciekawa jestem wiec opinii tych, którym się udało.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 21:23   #3
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Usmiech to podstawa naprawde dziewczyny to dziala jesli facet tez na nas zwroci uwage to wystarczy zwykly usmiech a potem zakrecic sie tylko jakos.. i potem idzie jak z gorki
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 22:13   #4
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

usmiech...mysle ,ze to naiwne myśląc ,ze usmiech zalatwi wszystko...

Śmialo dziewczyny,no nie wierze,ze zadna z was nigdy nie zabiegala o kogos wzgledy Rownouprawnienie mamy
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 22:36   #5
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Zalozmy taka sytuacje...bardzo podoba ci sie pewien chlopak ,ale niestety nie dalas mu jeszcze tego do zrozumienia i on o tym nie wie....chcialabys ,zeby o tym wiedzial i zwrocil na ciebie uwage.Niestety jest pewna granica,bo nie znasz go zbyt dobrze.Co robisz? Jak dajesz mu do zrozumienia ,ze ci na nim zalezy ?Podobno faceci sa niedomyslni,wiec mowisz prosto z mostu czy raczej podteksty?Malymi kroczkami dazysz do celu czy z grubej rury?
Jesli nie odwzajemnia zainteresowania to latwo rezygnujesz czy nadal walczysz o "swoje" ?
piszcie po prostu wasze sposoby,z doswiadczenia ,z mysli ,wyczytane,uslyszane...co kolwiek Watek dla dziewczyn,ktore nie czekaja bezczynnie jesli ktos im sie bardzo podoba
ja mialam dosc nietypowa sytuacje spodobal mi sie chłopak na fotce i napisałam mu prywatna i on odpisał no i potem dal mi numer gg i zaczelismy gadac na gg przez długi czas gadalismy na gg az w koncu spotkalismy sie na dyskotece i tam ja podeszłam i sie przedstawiłam gdyz jak miałam konto na fotce to nie miałam zdjec;p i pogadalismy chwilke i potem sobie poszłam potem znowu go spotkałam bo tak jakos sie złozyło ze tanczylismy kolo siebie i on zagadał;p i pozniej tylko sie pozegnalismy i kazdy w swoja strone poszedł sruuu hehe i znow gadałąm z nim na gg i powiedział ze bardzo sie mu podobam i tak pozniej miło sie gadało i znowu sie spotkalismy i wogole a teraz jestesmy razem mysle ze zeby zdobyc chłopaka musisz najpierw go poznac jaki jest usmiechnac sie pieknie.... byc kulturalna i delikatna wtedy napewno zauroczysz chłopaka przynajmniej ja tak robiłam pozdrawiam jesli masz jeszcze jakies pytania to pisz
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 23:20   #6
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Ja nie wiem czy mi tak wypada jak go poznałam dwa dni temu, widzieliśmy sie raz i możliwe, że nie zobaczymy się dłuuugo jeszcze (do wiosny). Zostaje nam przekomarzanie via net. Tym bardziej, że on wie, że jestem w związku, a nie wie oczywiście, ze mój związek sypie się jak wiór od miesięcy. Pewnie, że nie jestem gotowa na nowy, ale flirt jest fajna rzeczą.
Próbowałam mu postawić drinka, ale odmówił. Pogadaliśmy o niczym, poprzyglądaliśmy się sobie i to wszystko.
Wiele można zależnie od sytuacji. Od mowy ciała jak odgarnianie kosmyka, spoglądanie w oczy i spuszczanie wzroku, do zaproszenia na wspólną imprezę, czy motywu "chłopaki, mój prysznic nie działa, mogę się u was umyć?" i przewędrowaniu niby nieudolnie się zasłaniając ręcznikiem ze skrępowaną miną w majtkach przez pokój. Słuchać jego i jego otoczenia. Lubi coś? Zdobądź wiedzę na temat jego hobby. Załóż golf i bardzo krotką mini. Udawaj, że naprawdę nie masz pojęcia jak to działa na facetów. Nie w sensie zaprzeczania, ale swobodnego zachowania jakby nikogo wokół ciebie nie było. Kocie makijaże, ale niezbyt pretensjonalne, pretensjonalne zostawmy do łóżka i kolacji przy świecach. Cięta riposta - jedni się boją, drugim imponuje. Nie noszenie stanika i obcisłe koszulki. Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 23:26   #7
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Z ostatnim co napisałam Pushit no to bezbłedne.
Oprócz tego głos, drobne gesty jakie wszystkie znacie.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 23:30   #8
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

przeczytałam jeszcze raz to co napisałam i wiem to wszystko tylko dlatego, ze mi to mój TŻ uświadomił ... bo to moje naturalne zachowanie i dziwić sie, ze mnie dziewczyny nie lubi i wroga we mnie widza nawet jeśli ostatnim co mam na myśli jest poderwanie ich facetów Nawet z prysznicem było autentyczne, bo nie umiałam odkręcić splatanego węża u siebie.




Legalna Brunetka...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 23:33   #9
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Wszystko pieknie ladnie ale ...

jeden warunek musi byc spelniony by przystapic do dzialania.
Facet musi byc choc minimalnie zainteresowany.

Jesli nie jest to nie pomoze
mowa ciala
gadki
ciuchy
podryw poprzez aluzje
podryw wprost

Widzialam, ah naogladalam sie ja ostatnio staran laski jednej co sie uparala, ze faceta wyrwie.
Nie wyrwala, bo on jej zwyczajnie za ch... pana nie chce.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 23:36   #10
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Z tym się zgodzę.
Dlatego ja bym działała dopiero kiedy zobaczę sygnały od faceta.
Inaczej jeśli zostaniemy przejrzane, może być nieco..śmiesznie
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 23:37   #11
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Z tym się zgodzę.
Dlatego ja bym działała dopiero kiedy zobaczę sygnały od faceta.
Inaczej jeśli zostaniemy przejrzane, może być nieco..śmiesznie
lub zalosnie.

Nic na sile.

Ale jak to zainteresowanie jest to juz z gorki
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 23:45   #12
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Rety, takie gierki sa totalnie nie w moim stylu

Za to mam sporo znajomych, ktore swiadomie badz nie flirtuja z facetami (nawet gdy maja TZow).
Generalnie takie proby zwrocenia na siebie uwagi mnie troche bawia

Przepraszam, ze nie do konca na temat - jest juz pozno
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 23:49   #13
CAPOMAN
Raczkowanie
 
Avatar CAPOMAN
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z lapka:)
Wiadomości: 216
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Smiało panie ...pisac dalej...więcej, wiecej
CAPOMAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 23:55   #14
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez CAPOMAN Pokaż wiadomość
Smiało panie ...pisac dalej...więcej, wiecej
a ty co,przyszedles sie dowiedziec jakie sztuczki kobitki stosują? Ojjj ojj,mniej wiesz dluzej zyjesz :P




A co powiecie na spotkania takie niby przypadkiem np. na ulicy ? ;] Kiedys czytalam jak jakas dziewczyna wyczekiwala gdzies na swego wybranka ,a potem niby przypadkiem tamtedy przechodzila-dziecinne?

No i co rozumiecie pod tym ,ze potrzebne jest chociaz minimum zainteresowania od faceta? Tzn ,ze co? -ze np. nie odmawia jesli zaproponujecie mu wspolne wyjscie? albo ,ze sam zagaduje?

Wypytuję tak ,bo coprawda mam wlasne zdanie ,ale chcialabym poznac wasze poglady na ten temat caly
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 23:56   #15
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Oj fakt, zawsze boje sie, ze on sie ze mnie po prostu będzie śmiał, bo wcale mu sie nie podobam... Nie zdarzyło mi sie to jeszcze co prawda, ale lepiej dmuchać na zimne. Jeśli po czasem kilku miesiącach niezbyt intensywnych sygnałów z naszej strony on nie reaguje, należy odpuścić.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 01:50   #16
CAPOMAN
Raczkowanie
 
Avatar CAPOMAN
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z lapka:)
Wiadomości: 216
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Facet na poziomie. nigdy nie będzie się z ciebie smiał....śmieją się z takich rzeczy tylko "prostacy"...
CAPOMAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 07:24   #17
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

a jeśli facet jest starszy...kilkanaście lat,to chyba nie za bardzo 'wypada' się narzucać..tzn uśmiech to jak najbardziej,bo tego wg mnie nigdy za wiele ale już wychodzenie z jakimiś smsami itd. tochyba nie..
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 07:31   #18
mandrake
Raczkowanie
 
Avatar mandrake
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Ostatnio czytałem taką śmieszną książeczkę - 'Mowa ciała czyli erotyczne sygnały kobiety' (albo jakoś podobnie). Była bardzo żenująca, aczkolwiek posiadam z niej kilka tekstów - jak kobiety próbują zwrócić uwagę faceta:

Cytat:
1. Babskie paplanie - gdy zobaczysz dwie kobiety szepczące na Twój temat, mogłoby Ci się wydawać, że śmieją się z Ciebie: "popatrz na tego palanta! Tę genetyczną pomyłkę, która właśnie wchodzi. Żeby złowić jakiegoś 'kociaka', musiałby sięchyba skropić od stóp do głów wabikiem". Źle, źle i jeszcze raz źle! Gdy dwie dziewczyny szepcą na Twój widok, dają Ci znak, że są Tobą zainteresowane. Jest to najstarszy z sygnałów seksualnych który zna każda kobieta, począwszy od dzikiej afrykańskiej dżungli aż po salony europejskie. Dziewczyny zawsze natychmiast wymieniają się informacjami na widok mężyczny, który wpadł im w oko. Te młodsze zareagują chichotem a nawet nieco bliższym kontaktem fizycznym - będą sie dotykać, obejmować, może nawet przytulać, jednocześnie na Ciebie spoglądając.

2. Zabawa w chowanego - gra 'w chowanego' sprawia kobietom dużą przyjemność, gdyż najprawdopodobniej w dzieciństwie grały w nią ze swoimi ojcami. Tata przysłaniał oczy rękami, by po chwili nagle je odsłonić, a ona chichotała i piszczała z zachwytu. Im dłużej ojciec ukrywał się za dłońmi, tym bardziej narastało napięcie, a cała zabawa stawała się jeszcze bardziej ekscytująca i atrakcyjna, aż do punktu kulminacyjnego czyli odsłonięcia twarzy. Większe dziewczynki bawiły się 'w chowanego' ukrywając się za wachlarzem, czy też maską - na balach maskowych.

3. Nieśmiała gejsza - odwraca wzrok symulując skromność. Jednak bądź pewien, że jest na prawdę otwarta na Twoje podchody. Dlaczego? Zwróć uwagę - najpierw patrzy w dół a dopiero potem w bok (gdyby nie była Tobą zainteresowana, jej wzrok pozostałby nieruchomy, lub spojrzałąby najpierw w górę, a dopiero potem się odwróciła. Co powinieneś zrobić gdy obdarza Cię wzrokiem nieśmiałej gejszy? Nadal patrz w jej kierunku - jeśli spojrzy w Twoją stronę w ciągu 45 sekund, potwierdzi to jej zainteresowanie Twoją osobą.

4. Spoglądanie ukradkiem - kobieta oczywiście chce, by podszedł do niej mężczyzna, na którego ukradkiem zerka.

5. Zabawa biżuterią - kobieta patrzy wprost na Ciebie, bawiąc się naszyjnikiem i zakłada, że odbierzesz to jako 'podejdź tu'.

6. Ekspozycja ciała - często kobieta wyczekuje momentu, w którym spojrzysz na nią i dopiero wtedy stosuje swoją strategię pozwalając, by ramiączko przy sukience czy bluzce zsunęło jej się z ramienia lub dyskretnie odpina guzik przy bluzce, by pokazać Ci więcej ciała

7. Kołysanie stopą - kołysanie stopą z butem na czubku palców to jedyny moment, kiedy kobieta na prawdę nieświadomie może odsłonić kawałek swojego ciała. Czasem upadek jednego z butów na podłogę jest znakiem dla mężczyzny, żeby podszedł. Tak więc jeśli się zdarzy, że jej but wylądował blisko Ciebie to natychmiast daj po niego nura i, niczym usłużny lokaj. wsuń go jej spowrotem na stopę, jakby była Twoim Kopciuszkiem.

8. Bliskie spotkanie - kobieta, schodząc ze stołka przelotnie przekracza 'osobistą przestrzeń' meżczyzny. Przez kilka chwil dzieli ją niewielka odległość od twarzy faceta.

Jak dla mnie najlepsze jest 7



mandrake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 07:45   #19
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
jeden warunek musi byc spelniony by przystapic do dzialania.
Facet musi byc choc minimalnie zainteresowany.

Jesli nie jest to nie pomoze
mowa ciala
gadki
ciuchy
podryw poprzez aluzje
podryw wprost
Zgadzam się
Minimalne zainteresowanie czyli jeśli patrzę na faceta i uśmiecham się do niego to on nie odwraca się i nie ignoruje mnie,a np. odwzajemnia uśmiech.
Ja zazwyczaj jeśli próbuję 'poderwać' to ograniczam się do spojrzeń i uśmiechów.Raz zdobyłam się na bardziej 'ofensywne' działanie i nie wyszło mi to na dobre Niby poznałam tego chłopaka,spotykaliśmy się,byliśmy razem,ale...szkoda gadać
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 07:52   #20
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj jeśli próbuję 'poderwać' to ograniczam się do spojrzeń i uśmiechów.
ja mam tak samo
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 08:50   #21
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

ja tez. nie bede oryginalna . takie tradycyjne babskie sposoby. ^^
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:54   #22
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Wszystko pieknie ladnie ale ...

jeden warunek musi byc spelniony by przystapic do dzialania.
Facet musi byc choc minimalnie zainteresowany.

Jesli nie jest to nie pomoze
mowa ciala
gadki
ciuchy
podryw poprzez aluzje
podryw wprost

Widzialam, ah naogladalam sie ja ostatnio staran laski jednej co sie uparala, ze faceta wyrwie.
Nie wyrwala, bo on jej zwyczajnie za ch... pana nie chce.
No właśnie Kiedyś popełniłam podobny błąd - i się dziwiłam, że ten facet taki niedomyślny

W związku z tym - co uważacie za sygnał, że ten warunek konieczny jest spełniony, tzn. facet jest zainteresowany choćby minimalnie? Bo czasem, niestety, trudno odróżnić, co jest rzeczywistym sygnałem zainteresowania, a co zwykłą uprzejmością - przynajmniej mnie to sprawia trudność. Trafia się też na facetów, którzy już mają taki sposób bycia, jakby ze wszystkimi flirtowali, a tak naprawdę nic się za tym nie kryje - i właśnie na takim egzemplarzu się przejechałam
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:58   #23
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
No właśnie Kiedyś popełniłam podobny błąd - i się dziwiłam, że ten facet taki niedomyślny

W związku z tym - co uważacie za sygnał, że ten warunek konieczny jest spełniony, tzn. facet jest zainteresowany choćby minimalnie? Bo czasem, niestety, trudno odróżnić, co jest rzeczywistym sygnałem zainteresowania, a co zwykłą uprzejmością - przynajmniej mnie to sprawia trudność. Trafia się też na facetów, którzy już mają taki sposób bycia, jakby ze wszystkimi flirtowali, a tak naprawdę nic się za tym nie kryje - i właśnie na takim egzemplarzu się przejechałam
No i zdefiniowanie 'zainteresowania' jest wlasnie trudne. Jesli napisze, ze to blysk w oku to sie okaze, ze powody blysku sa rozne

Ja to przewaznie 'czuje w moczu', duzo mowi jak facet zachowuje sie w stosunku do nas, warto jednak wtedy zobaczyc jak zachowuje w stosunku do innych. Porownac.

mysle, ze zainteresowany facet, tak jak zainteresowana baba koniec koncow da jakos do zrozumienia - gestem, slowem.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 12:36   #24
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

duuuużo duuużo uśmiechów ;D i udawać słodką idiotke hehe to działa ;p
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 12:40   #25
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez *sweet dreams* Pokaż wiadomość
duuuużo duuużo uśmiechów ;D i udawać słodką idiotke hehe to działa ;p
no nie na kazdego.
Na szczescie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 12:43   #26
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
W związku z tym - co uważacie za sygnał, że ten warunek konieczny jest spełniony, tzn. facet jest zainteresowany choćby minimalnie? Bo czasem, niestety, trudno odróżnić, co jest rzeczywistym sygnałem zainteresowania, a co zwykłą uprzejmością - przynajmniej mnie to sprawia trudność.
otóż to..kiedy facet proponuje Ci odwiezienie do domu, rzuca komplementami, pisze w smsie jaka to jesteś piękna..hmm..no wydaje mi się,że to jest okazanie zainteresowania...a później milczy jak zaklęty..no i weź tu zrozum o co chodzi
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 12:46   #27
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
otóż to..kiedy facet proponuje Ci odwiezienie do domu, rzuca komplementami, pisze w smsie jaka to jesteś piękna..hmm..no wydaje mi się,że to jest okazanie zainteresowania...a później milczy jak zaklęty..no i weź tu zrozum o co chodzi
haha...
no sa i takie typy...
ale takie osoby albo graja w jakas gierke, albo same nie wiedza czego chca.
Zalozmy, ze mamy do czynienia z facetem normalnym
Ktory okazuje zainteresowanie, i faktycznie do czegos to prawadzi (nie mowie o prowadzeniu do frustracji)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 13:11   #28
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
haha...
no sa i takie typy...
ale takie osoby albo graja w jakas gierke, albo same nie wiedza czego chca.
no właśnie..a ponoć starszy facet (ten z przykładu ma 35 lat!) to jakoś tak bardziej konkretnie działa
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 13:35   #29
Kasia.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 83
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Cytat:
Napisane przez mysiamysia
usmiech...mysle ,ze to naiwne myśląc ,ze usmiech zalatwi wszystko...
Nie załatwi wszystkiego, ale to doskonały początek, bo jeśli facet choć trochę jest zainteresowany to też się uśmiechnie, a później jest już z górki. Czasem z dużej a czasem z mniejszej() ale to zależy od tego jaki facet, jaka sytuacja, itd.
Moim zdaniem

Cytat:
Napisane przez CAPOMAN
Facet na poziomie. nigdy nie będzie się z ciebie smiał....śmieją się z takich rzeczy tylko "prostacy"...
Dokładnie.
Kasia.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 15:16   #30
Moria333
Przyczajenie
 
Avatar Moria333
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: jak zwracacie jego uwage,wasza tajna bron... ;)

Alez mi sie ten temat podoba =p

Ale jakos jeszcze jego zawartosc mnie nie satysfakcjonuje =p

Podobało mi sie to co pushit pisała na poczatku bo tez mam podobny sposob bycia x]

A tak ogolnie... tez ktos pisal o tym własnie ze facet najpierw, SMSuje, zabiega o spotkanie, dzwoni, odwiedza.... a potem nagle cisza.... tego nie rozumiem i nie pojmuje skad takie cos sie moze brac...
Moria333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.