Sopot 2004 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-20, 22:43   #1
Mała-Mi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 178

Sopot 2004


Jak wiadomo w tym roku po raz ostatni oglądamy Sopot w TVP od przyszłego roku przechodzi pod skrzydła TVNu,jak myślicie czy to dobra decyzja? Czy telewizja TVN zapewni nam lepszą rozrywkę i przypływ prawdziwych gwiazd? Musicie przyznać że w tym roku raczej nie ma co oglądać,Kate Ryan czy In-Grid,jakie to gwiazdy w porównaniu z tymi które były kiedyś zapraszane np.Whitney Houston czy Bryan Adams.
Macie moze swoje ulubione sopockie koncerty?
Mała-Mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 00:30   #2
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Sopot 2004

Mała-Mi ubiegłaś mnie z tym postem. Właśnie miałam tak samo zatytułować, ale chciałam się o coś innego spytać.
Oglądałam dzisiaj dwie części i bardzo mi się podobało. Flinta i Cugowski mają przepiękne głosy. Jak śpiewał Krawczyk to się wzruszyłam. Zauważyłam że wszystkie osoby, które śpiewały piosenki Niemena były ubrane na czarno, a Steczkowska na biało. Udało jej się wyróżnić. Ewa Bem bardzo się zmieniła. Nowa fryzura, troszkę jej się ptrzytyło, ale wiadomo, że głos ma piękny.
Ciekawe jak wypadna zagraniczne gwiazdy.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 07:30   #3
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Sopot 2004

Zazwyczaj nie oglądam Sopotu gdyż Telewizor stoi w dużym pokoju i jest wspólny więc to zazwyczaj większość decyduje co będzie oglądane. A festiwale nie należą do stałych programów. Gdyby zaprosili jakiś rokowy zespół np. U2 to może ktoś by obejrzał Pozatym obecnie trwają igrzyska i to przede wszystkim nimi się interesujemy.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 08:53   #4
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: Sopot 2004

2 z 3 dzisiejszych "artystek" maja zaspiewac z playback'u... i to maja byc niby gwiazdy?! Na zywo ma spiewac tylko Patricia Kaas (kurcze nie wiem czy tak sie pisze jej im. i naz.) Wczorajszy koncert ku pamieci Niemena oraz 40-lecie Krawczyka były naprawde dobre, tylko jak dla mnie za krótkie
Mam nadzieje ze w przyszłym roku poziom festiwalu wzrosnie, bo w tym roku to totalna klapa moim zdaniem (chodzi o 'vive la france') Poza tym nie bedzie trzeba oglądac Magdy Mołek...hmm... wczoraj to była Magda Tragedia. Czemu oni wymyslają jej coraz gorsze fryzury?!
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 09:56   #5
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Sopot 2004

No to widzę, że gwiazdeczka Kate Ryan poważniej traktuje występ w niemickojęzycznej Vivie niż w Sopocie. Dlaczego? Otóż jakiś czas temu byłam hipermarkecie i wcinając lody chodziłam i przypatrywałam się przybocznym sklepikom. Jeden jest ze sprzetem agd i rtv. I zdecydowana większość telewizorów była włączona właśnie na niemiecką Vive. Trafiłam na występ Ryan, gdzie śpiewała swojego najnowszego "hiciora". Na żywo, gdyż było słychać, że niektórych partii nie wyciąga tak jak na teledyskach. A u nas ma śpiewać z płyty. No cóż, zaśpiewanie jednej piosenki w studyjnej Vivie mniej zaszkodzi jej gardłu niż zaśpiewanie kilku na świeżym powietrzu w Sopocie. A może to ja jestem niesprawiedliwa i nie znam się na tym???
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 18:25   #6
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Sopot 2004

wczorajsze koncerty byly bardzo fajne. W szoku byłam jak zobaczyłam Ewę Bem, nie wiedziałam ze znów tak przybrala na wadze. W porównaniu z tą Ewą która jest w "Drodze do gwiazd" to ... no no.
Podobał mi sie strój Magdy M. w pierwszej częsci, ale ta fryzura ... hym.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 19:55   #7
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: Sopot 2004

wlasnie "spiewa"kate ryan i z przykroscia stwierdzam , ze jest to kaszanamoim zdaniem jest jedna wsrod miliona gwiazdek ostatniego czasu,spiewajaca po francusku.piosenki beznadzieja,muzyka beznadzieja,wyglad sredniak nad sredniaki jednak glos kiedy spiewa na zywo pobija wszystko marta wisniewska mi ja przypomina chcialam wyrazic swoje zdanie,mam nadzieje, ze nikogo nie urazilampozdr.
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-21, 20:05   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Sopot 2004

a mnie wyjątkowo podobaja sie jej piosenki w jezyku francuskim-a nie rpzepadam za muzyka frnacuzką ,pozatym świetnie słucha sie tego w podrózy autkiem ,mogłaby tez zmienic buty .
co do mandaryny to bym jej nie porównywała bo kate ryan wie o czym spiewa a mandaryna nie;D ,pozatym mandaryna chciałaby tak spiewac na żywo jak kate.

co do wczorajszego koncertu to zerkałam tylko ,kolejne dziecko słwanego rodzica-cugowski ,bartosiewicz fatalnie ubrana a grzywka to oczywiscie "dzieło" jagi hupało :/ .
nie moge patrzec na krawczyka bo mam wrazenie ,ze zaraz wybuchnie, chociaz ostatnie duety bardzo mi sie podobaja.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 20:14   #9
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Sopot 2004

Nie uwazam ze Kate Ryan na zywo spiewa zle... Wazne ze w ogole cos zaspiewala na zywo!
Poza tym zauwazylam ze bardzo schudla...
No i co do ubioru to... Wszystko byloby ok gdyby nie te buty ale zauwazylam w gazetach ze wiele "gwiazd" takie nosi.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 20:28   #10
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Sopot 2004

Ryan w Sopociespiewa na żywo??? Jak brat na chwilę przełączył na Sopot, bo nie chciało mu się za bardzo słuchać przeprowadzanego wywiadu z Kusznierewiczem, to śpiewała właśnie Kate Ryan. Nawet brat, który mało kiedy słucha teraźniejszej muzyki, stwierdził, że wali z pleybac'u równo.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 20:51   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Sopot 2004

ja tez bardzo chcialam zobaczyc wczorajszy koncert , ale zdazylam tylko na koncowke , a dzis to normalnie juz nie moge ... nie chce nikogo obrazic, ale ten chlopak to naprawde bardzo sie stara ale.... za co ci ludzie zaplacili? o ma byc gwiazda? moze wschodzaca? moze ma jakas kariere ma przed soba, ale mnie zanudzil?wogole chyba caly bedzie ten koncert taki...a szkoda bo mialam nadzieje spedzic mily wieczor posluchac fajnych piosenek! chyba poogladam dalej sport ..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-21, 21:13   #12
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: Sopot 2004

ten chlopak rzeczywiscie nie pokazal super klasy ale powoli pracuje na swoja popularnosc,niedoceniony przez ludzi w polsce wyjechal do francji gdzie bral udzial w programie typu idol i tam go zauwazyli i tam jest super gwiazda.wydaje mi sie, ze jest ciekawym facetem jak i artysta.
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 21:27   #13
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: Sopot 2004

w tym roku powtarzali jakis jubileusz "szansy na sukces", a ze kawalek obejrzalam, to od razu jak zobaczyłam tego Michała Kwiatkowskiego( bo tak owy chłopczyk sie nazywa) to od razu sobie przypomniałam jego występ w "szansie"..cóż mam b.dobrą pamięć więc wspomne ze spiewał piosenke "jestem macho" w spodniach biodrówkach i w opiętej bluzeczce (widać mu było pępek) hehe wtedy to sie uśmiałam, myślałam, ze chłopak tak sie ubrał i tak tańczy "dla jaj" a tu widze w Sopocie te same ruchy!!!!!! hahaha ale ogolnie to głos i jego piosenki mi się podobają, czasem lubie taką "liryczną" muzyczke a poza tym francuski fajnie brzmi (uczyłam się przez rok, ale moja nauczycielka mi obrzydziła naukę i BASTA) co do kate ryan to NO COMMMMMENT!!!!!!!!!!!!!a In-grid czy jak to sie pisze, to przynajmniej troche polskiego się nauczyła i jakoś zaśpiewała te piosenki, nie fałszując co pięć minut i nie robiąc miny jak kot z zatwardzeniem nie mogąc wyciągnąć "gór". wczorajszego koncertu nie obejrzałam, bo nie było mnie w domciu, ale osobiście to nie przepadam za Krawczykiem a Niemena szanuje baaardzo za cudowny głos (nikt nigdy nie zaśpiewa "dziwny ten swiat" tak jak on, a wszyscy którzy próbują są tylko marnymi naśladowcami, nikt mu nie dorówna)chociaż nigdy go nie słuchałam (moze dlatego ze mam 18 lat)pozdrawiam
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 21:38   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Sopot 2004

o karierze kwiatkowskiego :http://perso.wanadoo.fr/polclub/Academie%20Star.htm
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 21:49   #15
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Sopot 2004

moze bedzie artysta, ma na to szanse jak popracuje jeszcze, a chyba tego probuje.. i jak mu woda sodowa nie walnie , jak niektorym mlodym piosenkarzom..
a nie mogl byc doceniony w Polsce bo chyba nie byl jecszca na na szym rynku znany? ale moze .... kiedys....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 21:50   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Sopot 2004

lukam od czasu do czasu na tvp1 i współczuje tym ktrozy tam siedza i na dodatek zaplacili za bilety jakie nudy ,ciekawe ilu z tamtej widowni rozumie o czym śpiewa ,zaprosiliby mandaryne i od razu by sie towarzystwo rozruszało
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 09:54   #17
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Re: Sopot 2004

Mnie sie podobało jak In-grid mówiła po polsku
Poza tym... ona leciała na Kamela czy to tylko moje złudzenie?
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-22, 17:56   #18
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Re: Sopot 2004

hihi, a najlepsze było "kiss me"!
Dla mnie występy tych panienek nie były aż takie straszne; coś tam starały się śpiewać na żywo. Z tego co się orienutję, to teraz jest taka npwa metoda "pół playback"- tzn. chórki, podkład jest zrobiony, a panna śpiewa na żywo, a jak nie umie wyciągnąć, to się po prostu ucisza i słyszymy perfekcyjny playback.
Natomiast za nic nie mogłam znieść Krawczyka- dałby se już facet spokój. Bo jest żałosny. Mój Tata, który go "za młodu" słuchał, też teraz patrzeć na niego nie może.
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.