H&M - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-01, 13:25   #1
maleńka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 277

H&M


Co sądzicie o tej firmie? bo mi osobiście podobają się te ciuszki. Sa ładniutkie a co najwazniejsze nie drogie ma któraś link do ich stronki. PozdrOWIOnka. Wszystkiego naj w DniU DzieCka
maleńka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 14:30   #2
majorca
Raczkowanie
 
Avatar majorca
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dublin/Poznań
Wiadomości: 39
Smile Dot.: H&M

http://www.hm.com/pl/start/start/index.jsp strona H & M

również lubię ten sklep, szczególnie dział z błyskotkami - bransoletki, kolczyki, przeróżne gumeczki do włosów łaa uwielbiam
pozdrawiam
majorca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 14:45   #3
yola66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 210
Dot.: H&M

Raczej chyba nie przepadam....

Deneruje mnie w tym sklepie wiecznie banujący bałagan i straszne kolejki do przymierzalni a potem do kasy.... Zreszta jakoś nie mam zaufania co do jakości tych ubrań...

Czasami jednak tam zaglądam, głównie ze względu na ubranka dla dzieci. Kolekcja dla Maluchów jest super - piekna stylistyka i super jakośc. Tak więc kupując czasami coś dla mojego Malucha wybierma tez coś dla siebie....
yola66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:06   #4
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: H&M

Chiuchy najczesciej tylko na jeden sezon
Mi sie podobaja ciuchy H&M, sa tanie i odgapione od wielkich projektantów, dlatego takie modne. Kolekcje sie zmieniaja 8 razy w roku, moga sobie na to pozwolic, bo dlatego ze takie i modne, wszystko szybko znika, wiec jest miejsce na nowe ciuchy.

Z checia kupuje tshirty i koszulki na ramiaczkach, bielizne i kurtki. Ale, jakosc i trwalosc ciuchów ( oprocz biustonoszów) jest okropna. Tshirty i koszulki wyprane (w pralce lub recznie) pare razy sa skurczone i zfilcowane, nieprzyjemne w dotyku Bardzo szkoda, bo mam pelno sicznych rzeczy, ale nie da sie juz nosic.
Mam tez sliczny zólty sweterek z koronka, niestety, ja glupia baba, nie zauwazywam ze dziurki na guziki sa krzywe, raz blizej na zewnatrz raz wystrzepione , kupilam tez sliczny fioletowy sweter na zamek, niestety, tam, gdzie byl pozkladany (w sklepie) byly takie jasniejsze odznaki i nawet po praniu i prasowaniu nic nie zeszlo

Przy czestym noszeniu mozna ciuchy nosic okolo sezon, np koszulki. Bardzo szkoda
No ale za te pieniadze.... przynajmniej ma sie powód aby znowu nowe ciuchy kupic

Pozdrawiam, Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:18   #5
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: H&M

w sklepie we Wrocławiu nic mi jakos nie podpasowało jak byłam pare razy. jakies dziwne toto i wątpliwej jak na oko jakości. no raz sie skusiłam na sweter, po praniu mi sie lekko skurczył i zmechacił i taki zbity sie zrobił ;(
za to musze sie pochwalić mam troszke ich ciuchów z lumpexów - miedzy innymi extra sztruksową spódniczke w brudny róz za kolano z ozdobną tasiemką z przodu, elegancje spodnie w kant, pare bluzeczek i sweterków. wszystkie rewelacyjne i wyglądaja jak nowe tak wiec odradzam normalne zakupy, za to jesli ktos ma mozliwosc isc do lumpeksu to szczerze polecam bo tam są dobrej jakości perełki tej marki, często z tych kolekcji których nie ma u nas w Polsce
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:23   #6
edytawarzych
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 21
GG do edytawarzych
Dot.: H&M

ja bardzo lubie ten sklep.Kupuje w nim czesto bieliznę.Lubie rowniez dział z kosmetykami,i błyskotkami...Co do ubrań, to jak sie dobrze pogrzebie to zawsze cos sie fajnego znajdzie;choc przyznaje że maja tam niezły bałagan...
edytawarzych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 15:24   #7
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: H&M

h&m ma super dodatki ...kolczyki, spinezcki itp
a i klapki mam stamtad
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 15:25   #8
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: H&M

Ja swego czasu kupowalam w H&M ale tylko w Niemczech. Bylo to kilka lat temu, a do dzis mam ich rzeczy i troszke bizuterii... najbardziej lubie ich dodatki. Synkowi u nich nie kupuje, dla dzieci zdecydowanie wole C&A
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:02   #9
szprycha00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 31
Dot.: H&M

a w moim miescie niei ma H&M i bardzo tego zaluje....przydalby sie taki sklepik w Lublinie :d
szprycha00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:17   #10
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Cool Dot.: H&M

Cytat:
Napisane przez yola66
Raczej chyba nie przepadam....

Deneruje mnie w tym sklepie wiecznie banujący bałagan i straszne kolejki do przymierzalni a potem do kasy.... Zreszta jakoś nie mam zaufania co do jakości tych ubrań...
W Polsce tez macie bajzel? No ale przynajmniej polska ZARA jakos wyglada, nie to co tutaj... tu przypomina second hand

Co do jakosci ciuchow HM - no comments. Zwykle fatalnie skrojone rzeczy, czesto BRUDNE na wieszakach, pol miasta w nich chodzi W HM kupuje rzeczy podstawowe - gumki do wlosow, bielizne, proste podkoszulki. Nigdy nie przymierzam bo szkoda nerwow. Reszta ciuchow jest generalnie fatalnej jakosci Uwazam, ze HM nie umywa sie nawet do Reserved, choc i tam nie zawsze sa ciuchy najwyzszych lotow.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:19   #11
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: H&M

H&M - lubie sie tam pokrecic i poogladac. Maja fajna i tania bizuterie - czesto kupuje. Na ubrania tez nie narzekam - mam swietny trencz kupiony za 15$, moj ulubiony sweter za 12$ dlugi z kapturem wiazany w pasie - zakladam doslownie do wszystkiego, jeansy tez kupione okazyjnie za 15$ - jestem z nich bardzo zadowolona. Moglabym jeszcze dlugo wymieniac Musze przyznac, ze raczej nie zdarzylo mi sie kupic w H&M ubran nie na przecenie

Poza tym HM to moje inicjaly


Edytowane przez czarownicagosia
Czas edycji: 2005-06-01 o 16:21 Powód: blad
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 16:19   #12
maleńka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 277
Dot.: H&M

czyli ogólnie sklepik z biżuteria jest ok, ale ubranka to sprawa do dyskusji
maleńka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:25   #13
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: H&M

Qrcze, ale Ty Bemolka masz szescie z tymi lumpeksami.
Dodatki H&M sa fajne, ale z bizuterii wole Bijou Brigitte, ale to nie na temat, wiec sorry
__________________

Edytowane przez bunny-pie
Czas edycji: 2005-06-01 o 17:31
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:28   #14
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: H&M

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Qrcze, ale Ty Belmolka masz szescie z tymi lumpeksami.
raczej cierpliwosc lumpeks to takie hobby i czasem potrafie i pół dnia szperac i nic nie znalesc
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 16:45   #15
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: H&M

A ja mam parę ciuchów i nie narzekam na jakość. Podobają mi się fasony, często mają ciuszki z naturalnych materiałów. Jak dla mnie mogłyby być jeszcze trochę tańsze.
Jakościowo są wg mnie lepsze np od Orsaya. I na pewno od Promodu - ich rzeczy wyglądają po paru praniach jak szmaty do podłogi. H&M, przynajmniej te moje, wyglądają ciągle ładnie. I dobrze na mnie leżą (czasem za wąskie w biuście) co się rzadko zdarza, bo mam trochę nietypową budowę.

Na Reserved nie każdy ma kasę, 100 zł za zwykłą cieniutką bluzeczkę
Ogólnie - bardzo Hennesa lubię.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 17:15   #16
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: H&M

W Reserved 100 zł za bluzke??? Nie widziałam takiej A H&M moze niektóre rzeczy ma fajne, ale faktycznie jakościowo nie za bardzo
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 17:16   #17
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: H&M

129 chyba, tak dokładniej
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 17:31   #18
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: H&M

Hmm muszę się dokładniej rozgladać
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 17:35   #19
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Angry Dot.: H&M

Zgadzam się, że ciuchy w H&M niestety nie są wysokiej jakości. Miałam parę ich rzeczy, po kilku praniach /nawet ręcznych/ robiły się szmatki.
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 17:54   #20
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: H&M

Lubie takie duze sklepy, bo mozna sie wtopiw w tłum i nikt Ci na rece nie patrzy (jestem przeczulona na punkcie mlodych sprzedawczyn ktore chodza 1metr za Toba, poprawiac wieszak, ktory przed chwila odlozylas na miejsce)

Najfajniejsze ciuchy mam wlasnie z H&M, nie jest tak drogo jak w Reserved, choc i tak jestem przyzwyczajona do ubran z "nizszych półek". Ostatnio kupiłam dzinsy, które juz wiem, ze bedą moje ulubione
Nie rozglądałam sie tylko za bielizną, skoro mówicie ze fajna, moze sie skusze. Zastanawiam sie tylko, czy np. zwykle figi sie rozciagna po praniu?
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 17:59   #21
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: H&M

Bardzo sie dziwie temu, co tu piszecie. Uwielbiam H&M, polowe rzeczy mam stamtad i uwazam, ze sa swietne. Niektore mam juz 1.5 roku, a wygladaja niemalze jak nowe. Jedynie przy jednym ze stanikow troche rozciagnal sie material (po roku noszenia). Czy mowimy o tym samym sklepie ?
Pozdrawiam,
Ptyś
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 18:01   #22
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: H&M

Ja podobnie jak Złośnica, nie mam żadnych zarzutów do jakości ciuszków z H&M. T-shirty wcale mi sie nie niszczą i nie wyciagaja, sweterki sa w miare- nie gorsze niz te z Reserved. moze jedna bluzeczka mi sie nieco zmechacila tylko.

Za to bardzo nie lubie bielizny z tego sklepu, a konkretnie staników. Wydaja mi sie jakies zniszczone i nieforemne. :/ Za to lubie majteczki.

Co do tlumów- wystarczy omijac godziny szczytu! zapeniam, ze ok. 11 ( w dzien powszedni) w H&M kreca sie trzy osoby na krzyz , wszystko jest slicznie poukladane a obsluga o niebo milsza niz o 17.

Ja lubie bardzo bardzo.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 22:37   #23
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: H&M

H&M- lubię dodatki tam kupować, przeważnie zawsze coś znajdę- dziś kupiłam naszyjnik koralikowaty, drewniany, kolor ciemny brąz oraz kolczyki do tego w sumie pierwsze w tym stylu .
Jesli chodzi o rzeczy...z tym bywa różnie, w sumie zawsze kupię coś na dziecięcym dla siostrzenicy, natomiast dla siebie nic, bo albo kolor nie odpowiada, materiał, krój, kolor albo jakość fatalna-ale nie zawsze. Poza tym jak mam buszować w bałaganie w WolaParku,to ja bardzo dziekuję-zupełnie inaczej jest w Galerii Centrum, o dziwo
Wolę iść do Tatuum, Zary, Promod, GC i kupić jedną rzecz. Oj, jestem wybredna nie powiem, na targu też coś kupię, ale musi mi odpowiadać pod każdym względem

Dzis w H&M widziałam plastikowe buciki.... pamiętacie te czasy, kiedyś miałam takie 'butki' hym... w 6 roku życia??? okropność.
Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 22:45   #24
Simonka
Raczkowanie
 
Avatar Simonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 108
Dot.: H&M

Ja ten sklepik bardzo lubię, dzisiaj tam byłam to prawie oczopląsu dostałam - tyle ślicznych ciuszków W końcu stanęło na kostiumie kąpielowym, który wcześniej w gazecie sobie wypatrzyłam A co do trwałości to jeszcze nie mogę się wypowiedzieć, ale myślę, że H&M i tym razem mnie nie zawiedzie
Naprawdę polecam
Simonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 08:19   #25
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Smile Dot.: H&M

ja tez lubie ten sklepik wczoraj bylam w Poznaniu, zakupilam w H&M kolczyki, i majteczki, ojej, bielizna to naprawde jest tam super, piekne koronkowa majtki, mozna wybierac godzinami))
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 08:19   #26
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: H&M

jakos H&M żałosna,kilka lat temu gdy nawet w wawie nie bylo,kolezanka mi przywoizla ich ciuchy z angli-super.
potem otworzyli w wawie poszłam i doznałam szoku,krzywe przeszycia,jakies nitki ,kupilam kilka po 3 praniach na szmate do podlogi sie nadawało.

Reserved chce koniecznie byc postrzegany jako zagraniczna siec ,mozna trafic fajne ciuchy ale trzeba tam czesto zagladac a mnie jest za daleko
ceny takie srednio niskie.

hennesa lubie ,dobry jakosciowo ,ale kupuje go w lumpeksach za gorsiki
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 09:47   #27
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Exclamation Dot.: H&M

Ciuszki sa fajne i niedrogie .... wiecie, że na kilku rzeczach na metkach jest napisane MADE IN KAMBOGA - słyszałam kiedyś, nie wiem czy to prawda, że tam do pracy wykorzystywane są małe dzieci :-(
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 10:20   #28
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: H&M

Kiedy byłam mała... miałam dużo T-shirtów, podkoszulek, sweterków, bluz z niemieckiego H&M. Jakościowo byly dość dobre, lepsze od większości naszych polskich ubrań. Kiedy we Wrocławiu otworzyli H&M to przy okazji innych zakupów zajrzałam i tam. Niestety, jakość ich ubrań pozostawia wiele do życzenia - a nie lubię takich porozciąganych, krzywo przeszytych ciuchów. Ale bielizna- jak najbardziej ok. Bardzo lubię push-upy i do tego majteczki z H&M.

Jeżeli chodzi do Reserved to zaglądam dość często, bo mam go po drodze i jakościowo ubrania są moim zdaniem lepsze od H&M, ale rozmiarowo prawie zawsze cos mi nie pasuje . Zwłaszcza spodnie, spódnice, sukienki... są zawsze za duże i za krótkie
Za to "góry" maja na tyle długie rękawy, że spokojnie mogę znależć coś dla siebie i nie wyglądać jakbym założyła bluzkę od siostry z przedszkola (te rękawy, które zawsze sięgają prawie do łokci )
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 10:56   #29
Anoośka
Przyczajenie
 
Avatar Anoośka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: H&M

ja w h&m muszę dłuugo grzebać żeby znaleźć coś dla siebie. ale jak już znajdę to jestem zadowolona. mam stamtąd parę rzeczy i naprawdę nie narzekam na ich jakość (mówię tu o ubraniach). myślę że tylko niektóre tańsze rzeczy mogą wydawać się gorzej uszyte czy skrojone.
jedno duże zastrzeżenie mam co do jakości butów: ostatnio kupiłam tam białe japonki z różyczką. fleki rozpadły się po PIERWSZYM ZAŁOŻENIU!!!!!!! także bucików stamtąd raczej nie polecam
od czasu do czasu można tam coś kupić ale na dłuższą metę nie lubię wyglądać jak pół miasta
Anoośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 11:18   #30
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: H&M

mam wiele ubran z tego sklepu ale wszystkie kupione przez mojego ojca w Belgii, jakosciowo nie narzekam , kolorystyka itd. tez spoko jest zadowolona z tych rzeczy jak najbardziej nie wiem jak jest z tymi ubraniami w Polsce , no bo własnie w Lublinie nie ma sklepu h&m pozdrawiam
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.