Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:( - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 16:36   #601
geisha111
Raczkowanie
 
Avatar geisha111
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

A na pytanie co Ciebie przy nim trzymalo , uwazam ze trzymaly Cie emocje i nadzieja. Nie masz sobie co wyrzucac tego , ale teraz jak to juz wiesz i wiesz jakie jest rozwiazanie czas cos z tym zrobic. Dlatego jak najszybciej musisz odzyskac dystans do tej calej historii - taki dystans jaki maja osoby z zewnatrz. A kontakt z nim Ci w tym przeszkodzi. Zamknac , urwac, przejsc ten ciezki okres, a pozniej znajdziesz odpowiedzi na wiele pytan , na ktore teraz moze znasz odpowiedzi nawet ale nie do konca jestes pewna i nie do konca rozumiesz.
geisha111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:41   #602
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez geisha111 Pokaż wiadomość
Oczywiscie , jestem w stanie wyobraic sobie jak okrotnie sie meczysz. Kazda z nas ma swoje rozne problemy i dlatego tu piszemy zeby sobie pomoc. Piszesz ,ze ten czlowiek pozbawil Ciebie nadzieji na prawdziwa milosc. To normalne, kazdy po rozstaniu zaczyna zadawac sobie takie pytania. I Twoje zadanie na teraz to PRZEDE WSZYSTKIM sie pozbierac. Nie regulowac cokolwiek z nim. Dla niego wystarczajaca bedzie informacje typu "nie odzywaj sie do mnie" a nastepnym razem cokolwiekby napisal - juz nie nalezy mu sie zaden sms, zaden telefon, nic , absolutni nic. Z Twojej strony wyslanie smsa jest az za bardzo w porzadku , zwazywszy na to ze nawet nie jestescie razem i nic nie masz obowiazku mu wyjasniac . Po prostu pisze Ci to wszystko, bo widze co sie z Toba dzieje , a mam wrazenie ze nie potrafie Ci pomoc, a bym chciala. Nie chce zebys tracila wiare ani w ludzi , ani w mezczyzn, ale niestety kontakt z nim ci nie ulatwia jej odzyskania. Ludzie na swiecie sa jedni dobrzy , inni podli, jeszcze bardziej podli niz ten facet, potrafia zabijac , toczyc wojny, wystawiac najgorsze i najokrutniejsze swiadectwo ludzkiemu gatunkowi. Ale przeciez to nie powod zeby myslec ze wszyscy sa tacy. Dltego jeszcze raz uwazam - uciekaj od takiego czlowieka, skoncentruj sie na ratowaniu siebie, swojej wrazliwosci i wiary w milosc jako taka. Nie daj sie!
Nikt nigdy nie doprowadził mnie do takiego stanu. Nawet Łukasz, pomimo, że jak się okazało zdradzal mnie na prawo i lewo z moimi koleżankami [sic!] które oczywiście też o niczym nie wiedziały.
Przepłakałam jeden dzień i mi przeszło. Tak po prostu, po kilku dniach, gdy się z nim widziałam nawet nie byłam zła czy rozżalona.

Nie wiem co on w sobie ma, że tak na to wszystko reaguję. Nie potrafię się pozbierać, nie mam nawet ochoty zająć się czymś, żeby o nim nie myśleć. Po prostu mi się nie chce... Najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku z laptopem na kolanach....
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:56   #603
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku z laptopem na kolanach....

Moja znajoma ktora przezyla tragedie i ktora sie dzwignela z rozpaczy powiedziala mi kiedys tak:
"Kazdego dnia zmuszalam sie zeby wstac, robilam proste codziennie czynnosci tak jakbym udawala ze gram w filmie- kamera ruszyla - akcja: myje sie, jem, ide do sklepu po bulki i tak bardzo dlugo az w koncu zdalam sobie sprawe ze juz nie gram tylko... zyje. gdybym tak nie udawala to pewnie do dzis lezalabym w lozku"
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 18:02   #604
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
Moja znajoma ktora przezyla tragedie i ktora sie dzwignela z rozpaczy powiedziala mi kiedys tak:
"Kazdego dnia zmuszalam sie zeby wstac, robilam proste codziennie czynnosci tak jakbym udawala ze gram w filmie- kamera ruszyla - akcja: myje sie, jem, ide do sklepu po bulki i tak bardzo dlugo az w koncu zdalam sobie sprawe ze juz nie gram tylko... zyje. gdybym tak nie udawala to pewnie do dzis lezalabym w lozku"
Piękne i mądre słowa.


Monishia^^ wszystkie tutaj trzymamy za Ciebie kciuki i życzymy Ci jak najlepiej, taka pozytywna energia na pewno nie ulotni się bezproduktywnie w kosmos, raczej wywoła pozytywne zmiany w Twoim życiu.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 18:08   #605
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Uciekaj od niego.

I nie będę Cię tu okłamywać, że szybko zapomnisz i przestaniesz go kochać. To może potrwać długo i być bolesne ale uwierz mi... nic, zupełnie nic na świecie nie daje takiej satysfakcji, jak moment, kiedy czujesz, że już go nie kochasz.

Przerabiałam to. I doskonale rozumiem, że najchętniej chciałabyś się teraz w niego wtulić, i żeby było jak dawniej. Ja zawsze szukałam dla niego usprawiedliwienia. Zawsze w końcu do niego wracałam, bo wydawało mi się, że nie dam rady.

Wyobraź sobie, że byłam zmanipulowana do tego stopnia, że uważałam, że wolę być poniżana i dostawać w twarz niż się z nim rozstać.

I co? I jestem szczęśliwa! Do granic możliwości. Przetrwałam to, tak jak Ty przetrwasz.

Nawet sobie nie wyobrażasz, co poczujesz jak się od tego uwolnisz. Jak będziesz szczęśliwa, z kimś kto Cię będzie kochał. Skończ to! Raz na zawsze, odetnij się. Wywal mu wszystko, żeby Ci ulżyło, żebyś nie miała już nic do dopowiedzenia i podziękuj.

Ja bym już się z nim nie spotykała. Wysłała smsa: "Rób co chcesz, wiesz niczego nie żałuj... chciałeś wybrałeś, teraz w dupę mnie pocałuj..." i nigdy więcej się w to nie wpakowała. Tak jak zrobiłam.
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:55   #606
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:05   #607
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Co sie stalo sie??
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 20:34   #608
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Poczytałam trochę tutaj i bardzo mi przykro.
Tym bradziej, że nieraz czytałam TŻowi gg i sms i natykałam się na dwuznaczne żarty. PO kolejnej awanturze już tego nei robię, na zasadzie im mniej wiesz tym lepiej śpisz
Jednakże co Monishia znalazła przechodzi moje pojęcie...
Trudno, kochana, trafiłaś na jakiś okropny typ, żeby poznać kogoś naprawdę cudownego.
Z tego co wywnioskowałam jesteśmy w tym samym roczniku ( ) i taka młodziutka istota jak Ty na pewno znajdzie jeszcze coś o wiele lepszego. Zajmij się teraz sobą. Swoimi zainteresowaniami, zawiąż owe przyjaźnie, stare odśwież. Potraktuj to jak błogosławieństwo.
Wiem, że pewni każdy Ci to teraz powtarza, ale to sprawdzone.
Buziaki
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:40   #609
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Co sie stalo sie??
No właśnie Monishia coś się stało
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:46   #610
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Monisha napisalas mu tego smsa? dzwoni? pisze? czy cisza w eterze?
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:56   #611
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Nic się nie stało, po prostu miałam ochotę powalić głową w ścianę :-P
Nie napisałam mu nic, mam wyłączony telefon i wyrzuciłam go z listy gg... po co ma kusić, prawda?
Troszkę mi się humor już poprawił po wizycie koleżanek Pośmiałyśmy i na chwilkę mi przeszło
A bez Was to nie wiem co bym zrobiła
Wszystkie kochane jesteście (No może poza panią klikająco - raportującą :-P )
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 20:59   #612
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Monishia, coś się dzieje?

Stan "Najchętniej leżałabym w łóżku z laptopem" też przerabiałam. I wiesz co? Ja po prostu tak leżałam, nie robiłam nic - przez tydzień. Później się zaczęłam zbierać, poczułam się gotowa do wyjścia z domu i odezwałam się do kogoś, z kim mogłam wyjść w środku nocy na spacer. Musisz to odchorować i odchorujesz. Ale to mija, po jakimś czasie zaczyna się żyć i dziwić, że po tym wszystkim się jeszcze zachowuje normalnie. A kiedy się stara, to chyba przychodzi trochę szybciej i wraca się do normalności.
Jesteś bardzo młoda, Twoja wymarzona miłość jest jeszcze przed Tobą, bo to ewidentnie nie było "to".
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:00   #613
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Nie napisałam mu nic, mam wyłączony telefon i wyrzuciłam go z listy gg... )
dzielna dziewczynka
jestem z Ciebie dumna i trzymam kciuki bys wytrwala
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:08   #614
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Monishia, coś się dzieje?

Stan "Najchętniej leżałabym w łóżku z laptopem" też przerabiałam. I wiesz co? Ja po prostu tak leżałam, nie robiłam nic - przez tydzień. Później się zaczęłam zbierać, poczułam się gotowa do wyjścia z domu i odezwałam się do kogoś, z kim mogłam wyjść w środku nocy na spacer. Musisz to odchorować i odchorujesz. Ale to mija, po jakimś czasie zaczyna się żyć i dziwić, że po tym wszystkim się jeszcze zachowuje normalnie. A kiedy się stara, to chyba przychodzi trochę szybciej i wraca się do normalności.
Jesteś bardzo młoda, Twoja wymarzona miłość jest jeszcze przed Tobą, bo to ewidentnie nie było "to".
Oby to było przejściowe... Chwilami chce mi się wyć w poduszkę i ten płacz trochę mi jednak pomaga...
A teraz jest mi lepiej, muszę się czymś zająć, wziąć w garść, bo na jednym pseudo-mężczyźnie świat się nie kończy.
Nie wiem czy to wpływ Reddsa, ale w chwili obecnej chce mi się z tego wszystkiego śmiać
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:09   #615
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Sabbath- klikaj sobie. Poniosło mnie.
Nie kliknęłam. Z litości.
Ale skoro tak ładnie prosisz...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:09   #616
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Dziękować, dziękować
Sama z siebie jestem dumna- każdy dzień bez niego to dla mnie kolejny mały sukcesik
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:10   #617
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie kliknęłam. Z litości.
Ale skoro tak ładnie prosisz...
Ależ nie musisz się nade mną litować! Napisz gdzie się klika to sama sobie kliknę
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:20   #618
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Ależ nie musisz się nade mną litować! Napisz gdzie się klika to sama sobie kliknę
Obawiam się, że nie można samemu.

A tak serio, mam nadzieję, że wkrótce nikt już nie będzie się nad Tobą litował, tylko wszystkie tu będziemy z uznaniem przyznawać, że z największej matni można wyjść. Czego Ci szczerze życzę.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:24   #619
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Obawiam się, że nie można samemu.

A tak serio, mam nadzieję, że wkrótce nikt już nie będzie się nad Tobą litował, tylko wszystkie tu będziemy z uznaniem przyznawać, że z największej matni można wyjść. Czego Ci szczerze życzę.
Dzięki. W końcu dzieją się gorsze rzeczy na świecie. Przeżyję i to.
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 21:25   #620
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Tamta bidulka uchodzi za największą dz*ke w okolicy. Znam ją jeszcze z gimnazjum, chodziła do równoległej klasy. Chłopak mojej przyjaciółki zdradził ją właśnie z tą dziewuchą na jakiejś wiejskiej zabawie!!
A z nim się spotkam, nie odmówię sobie tej przyjemności.
Uchodzi za dziwkę, czyli co? Oferuje chłopakom seks klasyczny, oralny, analny? Tak bez zapewnień o miłości?

A pytam, bo stosując takie określenia należy się liczyć z tym, że dla kogoś innego szybki numerek oralny wśród gęstwiny lasu może być traktowany podobnie...

Oczywiście za żadnym generalizowaniem nie obstaję.

Może on lubi najzwyczajniej w świecie tę dziewczynę, może ona ma takie cechy-zalety, które on ceni w kobietach i ich uparcie szuka.

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Nie wiem co on w sobie ma, że tak na to wszystko reaguję. Nie potrafię się pozbierać, nie mam nawet ochoty zająć się czymś, żeby o nim nie myśleć. Po prostu mi się nie chce... Najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku z laptopem na kolanach....
Odpowiedź jest najzwyczajniej prosta: nie możesz uwierzyć, że traktuje Cię przedmiotowo. Bo mimo wszystko znasz swoją wartość, a on oprócz korzyści płynących z wypadów do lasu nie docenia Twoich walorów, Twojego charakteru, nie docenia po prostu Ciebie...

A powinien
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:31   #621
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Oby to było przejściowe... Chwilami chce mi się wyć w poduszkę i ten płacz trochę mi jednak pomaga...
A teraz jest mi lepiej, muszę się czymś zająć, wziąć w garść, bo na jednym pseudo-mężczyźnie świat się nie kończy.
Nie wiem czy to wpływ Reddsa, ale w chwili obecnej chce mi się z tego wszystkiego śmiać
To górna część sinusoidy
Ale to dobrze, że się pojawia.

Będzie dobrze, skup się na swoim życiu, na sobie, na rodzinie, na znajomych. Wychodź gdzieś, spędzaj czas z ludźmi! bo to pomaga się "trzymać" i wykopuje z dołka trochę.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:37   #622
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Życzyłabym, aby Cię kiedyś przelotnie przypadkiem ujrzał zadowoloną, ze znajomymi, żeby zobaczył że do NICZEGO nie jest potrzebny^^.

Zgadzam się całkowicie z lexie. To jest czas całkowicie Twój. Zobaczysz, powolutku, ale będzie już tylko lepiej.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:38   #623
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Uchodzi za dziwkę, czyli co? Oferuje chłopakom seks klasyczny, oralny, analny? Tak bez zapewnień o miłości?

A pytam, bo stosując takie określenia należy się liczyć z tym, że dla kogoś innego szybki numerek oralny wśród gęstwiny lasu może być traktowany podobnie...

Oczywiście za żadnym generalizowaniem nie obstaję.

Może on lubi najzwyczajniej w świecie tę dziewczynę, może ona ma takie cechy-zalety, które on ceni w kobietach i ich uparcie szuka.



Odpowiedź jest najzwyczajniej prosta: nie możesz uwierzyć, że traktuje Cię przedmiotowo. Bo mimo wszystko znasz swoją wartość, a on oprócz korzyści płynących z wypadów do lasu nie docenia Twoich walorów, Twojego charakteru, nie docenia po prostu Ciebie...

A powinien
Nie interesują mnie jej kontakty seksualne z mężczyznami, ale ta dziewczyna przyczyniła się do rozpadu związku mojej koleżanki. całowała i macała się z jej facetem na dyskotece. Może nawet nie uwierzyłabym w takie świństwo, ale koleżanka widziała to na własne oczy.
Poza tym kiedyś spotkałam ją w klubie i uwierz mi, że jej zachowanie uwłaczało kobiecie...
Nie wierzę, we wszystko co ludzie mówią, bo czasami takie plotki są dla kogoś bardzo krzywdzące, ale tej dziewczynie to nie przeszkadza.
Ja owszem czasami , jak się zdenerwuję to przeklnę, ale gdy rozmawiam z kimś i co wyraz padają k... no to można zwątpić.
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:44   #624
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Życzyłabym, aby Cię kiedyś przelotnie przypadkiem ujrzał zadowoloną, ze znajomymi, żeby zobaczył że do NICZEGO nie jest potrzebny^^.

Zgadzam się całkowicie z lexie. To jest czas całkowicie Twój. Zobaczysz, powolutku, ale będzie już tylko lepiej.
Oj wątpię, żebyśmy się już kiedykolwiek spotkali... On mieszka w zbyt dużym mieście, abyśmy mogli się przypadkiem spotkać. Chodzimy do różnych klubów, a spotkanie w sklepie też raczej nie wchodzi w grę Zresztą nawet nie wiem czy chciałabym go oglądać. Po tym wszystkim nie mam już ochoty kaleczyć sobie oczu...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:45   #625
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

I ciesz sie,bo co z oczu to szybciej z serca.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 22:40   #626
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Widzę, że miałaś mały kryzys. Ciesze sie, ze nie zrobilas nic zlego. Po jego opisie mozna ewidentnie potwierdzic, ze on napewno nie traktował powaznie waszych igraszek. Prawde mowiac dalabym mu 15 lal. Zwykly dzieciak myslący to mniejszą glowka, zupelnie jak w twoim avie.
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 23:05   #627
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Widzę, że miałaś mały kryzys. Ciesze sie, ze nie zrobilas nic zlego. Po jego opisie mozna ewidentnie potwierdzic, ze on napewno nie traktował powaznie waszych igraszek. Prawde mowiac dalabym mu 15 lal. Zwykly dzieciak myslący to mniejszą glowka, zupelnie jak w twoim avie.
Nigdy nie traktował mnie poważnie. Stąd to ukrywanie mnie, brak takich opisów do mnie... i te lasy i inne odludzia, na które mnie woził... A ja chciałam dać mu wszystko co mam, broniłam go przed znajomymi, był dla mnie najważniejszy...

I jak na tym wyszłam ? Ehh...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 23:25   #628
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Nigdy nie traktował mnie poważnie. Stąd to ukrywanie mnie, brak takich opisów do mnie... i te lasy i inne odludzia, na które mnie woził... A ja chciałam dać mu wszystko co mam, broniłam go przed znajomymi, był dla mnie najważniejszy...

I jak na tym wyszłam ? Ehh...
Nie obwiniaj sie. Czasami tak jest, ze lokujemy swoje uczucia tam gdzie nie trzeba. Nie trac wiary w siebie ani facetow, bo naprawde sa osoby godne twojego serduszka. Wszystko bedzie dobrze.

Pamietaj, ze jestes piekna wartosciowa i ten frajer bedzie tego zalowal.
Wierz w siebie bo wiara czyni cuda. Spij spokojnie
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 08:25   #629
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
I ciesz sie,bo co z oczu to szybciej z serca.
dokładnie tak nie widzisz, czujesz mniejszy żal, choć tęsknisz. a potem tęskni się coraz mniej i mniej. i człowiek dostrzega że jednak ma jakiś inny sens życia, że moze myśleć o czymś innym i że juz wcale nie brak tego kogoś.
znajdź ten sens. ja zajęłam się fotografią i nauką. potem zaczęlam juz myślec o kimś innym
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 09:09   #630
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
dokładnie tak nie widzisz, czujesz mniejszy żal, choć tęsknisz. a potem tęskni się coraz mniej i mniej. i człowiek dostrzega że jednak ma jakiś inny sens życia, że moze myśleć o czymś innym i że juz wcale nie brak tego kogoś.
znajdź ten sens. ja zajęłam się fotografią i nauką. potem zaczęlam juz myślec o kimś innym
Fotografia jest jego pasją... Ja tego nie wytrzymam, wczoraj było już dobrze, a dziś znowu to samo.
Wyobrażam go sobie z innymi kobietami...kiedy to minie, kiedy poczuję się w końcu od niego uwolniona...
I jest coś jeszcze.
Dziś mamy się spotkać...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.