Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-20, 11:41   #4951
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Luduu, niedziela - 7 rano, a ja oglądam ulubieńca Meli Modeli - misia i napaliłam się na takowego.
Gabon, to przez Ciebie!
Oglądaj słodzinkę Ewentualnie wskakuj do pontona i niech Cię fale do Olsztyna skierują
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]Strobing na twarzy Kim, aaale ona pikna jest. Co prawda twarz już inna, robiona, ale i tak śliczna kobita. Ani jednej zmarchy i twarz gładka jak tafla, masakra ;d

I te rzęsiory #zazdrooo

Munia, ściskam
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 11:44   #4952
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
mnie też zainteresowala sprawa gimper vs ator dodam, ze nie znam tych youtberow i nie wiem kim sa i o co chodzi, dopiero nadrabiam. pytanie do czocher ktora sie najlepiej orientuje: gimper jest ten dobry a ator jest zly tak?
munka wyglada na to ze masz doła, nie smutaj to co cie tak martwi siedzi w twojej glowie tylko a rzeczywistosc jest inna niz ja aktualnie odbierasz. zobaczysz, ze mam racje i niedlugo bedzie lepiej btw ile masz lat?
ja umierałam w piątek, oglądając tych biednych chłopczyków, którzy gwiazdorzyli na poziomie wypowiedzi byłych uczestników "Big brothera"
bardzo nie chcialem się wypowiadać na ten temat, bo gdzieś tam chciałem być fer, mimo wszystko chciałem jakby zachować się w porządku, a to nie jest okej, ja gdzieś tam czuję, że powinienem się wypowiedzieć i wiem, że jestem jakby bardzo istotną częścią sprawy , więc się wypowiem, choć bardzo nie chcę tego robić


bez kitu.
dzieci w gimnazjum, jak się pokłócą, to też takie teksty pretensjonalne walą
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 11:49   #4953
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
munka wyglada na to ze masz doła, nie smutaj to co cie tak martwi siedzi w twojej glowie tylko a rzeczywistosc jest inna niz ja aktualnie odbierasz. zobaczysz, ze mam racje i niedlugo bedzie lepiej btw ile masz lat?

25 lat, wieeeem, wiem, że nie jestem stara, ale to chyba ta rutyna i kompletna monotonia, mój brak zaangażowania w życie i rozwijanie samej siebie, moje lenistwo i obżarstwo potęgują takie poczucie, że wszystko mi przecieka, ja w sumie sama jakoś tak przeciekam :<


---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
I te rzęsiory #zazdrooo

Munia, ściskam
Ściskam też! Pourodzinowo, ale szczerze
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 11:51   #4954
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

ja zaraz koncze 28 i caly czas mam wrazenie, ze w 30 ur spadnie z wodospadow swiata i bedzie koniec, nie moze do mnie dotrzec nadal, ze to jest juz ten wiek, gdzie pracuje, mam swoja kase i bede w sumie robic co chce XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 11:58   #4955
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
mnie też zainteresowala sprawa gimper vs ator dodam, ze nie znam tych youtberow i nie wiem kim sa i o co chodzi, dopiero nadrabiam. pytanie do czocher ktora sie najlepiej orientuje: gimper jest ten dobry a ator jest zly tak?

Obaj są siebie warci xd tu nie ma dobrych i złych nawet.

I obaj sa ttak samo smieszni xd

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

A najlepsze jest to, ze z obu stron pada "jego bronią dzisieciolatki :/" z ust jedenasto i dwunastolatków XDXD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 11:59   #4956
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Kasia LGS troche kiepsko wyglada w najnowszym haulu. Jak dla mnie kolor szminki jest fatalny. Usta wygladaja jak dwa cienkie sznureczki, a sam kolor jest trupi. W zestawieniu z wlosami i ta biala bluzka wyglada troche jak topielica.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:01   #4957
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ja umierałam w piątek, oglądając tych biednych chłopczyków, którzy gwiazdorzyli na poziomie wypowiedzi byłych uczestników "Big brothera"


bardzo nie chcialem się wypowiadać na ten temat, bo gdzieś tam chciałem być fer, mimo wszystko chciałem jakby zachować się w porządku, a to nie jest okej, ja gdzieś tam czuję, że powinienem się wypowiedzieć i wiem, że jestem jakby bardzo istotną częścią sprawy , więc się wypowiem, choć bardzo nie chcę tego robić








bez kitu.


dzieci w gimnazjum, jak się pokłócą, to też takie teksty pretensjonalne walą


Szkoda ze juz nie ma dwóch filmów atora na ten temat sprzed roku. To bylo wspaniale, te lzy w oczach, to pokazywanie ile schudł z nerwów

<3



Sprzed roku tez film nitro i "bo grzyby byly niedobre na zapiekankę"

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-03-20 o 12:05
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 12:05   #4958
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Ja mam 15 na plusie i nadal rośnie, bo niestety, ale ruchu nie lubię (same wiecie, że co chwilę zabieram się za coś nowego), a mam do tego siedzącą pracę. Jem bez większych ograniczeń, a się nie ruszam. Życie mnie rozpieściło, bo zawsze 38 na lajcie, ale po pewnym momencie zaczęło mi się bardzo odkładać i zrobiło się 44, różne czynniki mogły mieć na to wpływ. No i tak siedzę i jem, bo kocham jeśc, ale dupy ruszyć na dłuższą metę to juz nie a do tego moją pasją są filmy, więc nie zmusza mnie ona do ruchu
Mam okres zrzędzenia, i smutku, zamiast wiosny za oknem, to wieczna szaruga, a na tym śląskim padole taka pogoda jest jeszcze bardziej depresyjna :< no i też czuję, że mijają mi najlepsze lata życia (nie wiem w sumie czemu tak myślę), a ja nie robię nic, żeby je przeżyć mocno jakoś.


---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Strobing na twarzy Kim, aaale ona pikna jest. Co prawda twarz już inna, robiona, ale i tak śliczna kobita. Ani jednej zmarchy i twarz gładka jak tafla, masakra ;d

Cera jak marzenie, ale reszta to nie nie nie. Totalnie nie jestem fanka jej urody. Usta masakra i ogolnie na twarzy (moim zdaniem) ma wypisana pustke i głupotę. Z calego klanu tylko Kendall mi sie podoba.

Edytowane przez 201607111040
Czas edycji: 2016-03-20 o 12:08
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:11   #4959
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Gabi
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:11   #4960
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

no wlasnie widze ze ta drama nie jest swieza i ator sprawial problemy juz w tamtym roku pełno filmkow o nim jest, duzo mnie ominelo

a nitrusia lubie i subskrybuje https://www.youtube.com/watch?v=5D2pVa3l7mk

Edytowane przez thebierdonka
Czas edycji: 2016-03-20 o 12:13
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:13   #4961
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
no wlasnie widze ze ta drama nie jest swieza i ator sprawial problemy juz w tamtym roku pełno filmkow o nim jest, duzo mnie ominelo


Mogę opisać wszystko jak na chatę wrócę
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 12:13   #4962
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

czy tylko mnie rozświetlanie po brwiami kojarzy się z latami 80tymi i perłowymi brzydkimi cieniami?
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:19   #4963
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Kasia LGS troche kiepsko wyglada w najnowszym haulu. Jak dla mnie kolor szminki jest fatalny. Usta wygladaja jak dwa cienkie sznureczki, a sam kolor jest trupi. W zestawieniu z wlosami i ta biala bluzka wyglada troche jak topielica.
Też uważam, że biały to nie do końca Kasi kolor. A tak na marginesie, nie zdołałam obejrzeć filmiku do końca (i mam tak już od jakiegoś czasu z LGS), ponieważ Justyna zaczęła mnie niesamowicie irytować. Dokładniej jej mimika, sposób wypowiedzi, ton głosu. Zawsze lubiłam ten duet, a teraz oglądam tylko filmiki, w których Kasia występuje solo.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:19   #4964
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Mogę opisać wszystko jak na chatę wrócę
poproszę
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:21   #4965
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość


25 lat, wieeeem, wiem, że nie jestem stara, ale to chyba ta rutyna i kompletna monotonia, mój brak zaangażowania w życie i rozwijanie samej siebie, moje lenistwo i obżarstwo potęgują takie poczucie, że wszystko mi przecieka, ja w sumie sama jakoś tak przeciekam :<



Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
ja zaraz koncze 28 i caly czas mam wrazenie, ze w 30 ur spadnie z wodospadow swiata i bedzie koniec, nie moze do mnie dotrzec nadal, ze to jest juz ten wiek, gdzie pracuje, mam swoja kase i bede w sumie robic co chce XD

Dziewczyny, spokojnie. W tym miesiącu stuknęło mi 30 lat, jestem w takim momencie życia, ze nie wiem co dalej chce robić, w jakim kierunku iść, boje sie, ze jeśli odbiorę zupełnie nowy kierunek w życiu zawodowym uznam po pewnym czasie ostatnie kilka lat za czas zmarnowany. I tym sposobem nachodzi mnie czasem myśli czarne.

Do tego w zeszłym roku przechodziłam okres niedoczynności tarczycy, deprecha, kilogramy na plusie mimo ciągłych ćwiczeń (które były torturą, bo po prostu nie miałam na nie siły). Zawsze miałam metabolizm jak dziki chomik, mogłam jeść co chciałam póki sie dużo ruszałam, a tu pupa, surplus 10 kg.

Fast forward do dzisiaj, nadprogramowych kg sie pozbyłam inaczej układając sobie dietę (po prostu ograniczając niektóre rzeczy, nie wyłączając ich zupełnie, bo wychodzę z założenia, że żal tuczy gorzej niż radość) i wychodząc na prostą z hormonami tarczycy. Życiowo nadal próbuje sie ogarnąć i upewnić we własnych wyborach, nie chce sie czuć, ze nie umiem w dorosłość ale kurcze, kto w pełni czuje, ze umie? Nie jesteście same w tych myślach i uczuciach

Edytowane przez 201607131114
Czas edycji: 2016-03-20 o 12:23
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:23   #4966
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
czy tylko mnie rozświetlanie po brwiami kojarzy się z latami 80tymi i perłowymi brzydkimi cieniami?
nie
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:24   #4967
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ja umierałam w piątek, oglądając tych biednych chłopczyków, którzy gwiazdorzyli na poziomie wypowiedzi byłych uczestników "Big brothera"
bardzo nie chcialem się wypowiadać na ten temat, bo gdzieś tam chciałem być fer, mimo wszystko chciałem jakby zachować się w porządku, a to nie jest okej, ja gdzieś tam czuję, że powinienem się wypowiedzieć i wiem, że jestem jakby bardzo istotną częścią sprawy , więc się wypowiem, choć bardzo nie chcę tego robić


bez kitu.
dzieci w gimnazjum, jak się pokłócą, to też takie teksty pretensjonalne walą
"gdzieś tam" i "tak?" na końcu zdania - U-WIEL-BIAM! "Wiesz, bo gdzieś tam to nie jest do końca fer, tak?" <3

Też nie mogę odżałować starego filmu Atora, to była porządna, godzinna drama.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:29   #4968
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Madzik przeszła bieg na 5 km

Ma kolejny zryw...
Ja nie wiem co ja pocznę bez jej vlogów jak marzec się skończy
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:33   #4969
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Ja mam 15 na plusie i nadal rośnie, bo niestety, ale ruchu nie lubię (same wiecie, że co chwilę zabieram się za coś nowego), a mam do tego siedzącą pracę. Jem bez większych ograniczeń, a się nie ruszam. Życie mnie rozpieściło, bo zawsze 38 na lajcie, ale po pewnym momencie zaczęło mi się bardzo odkładać i zrobiło się 44, różne czynniki mogły mieć na to wpływ. No i tak siedzę i jem, bo kocham jeśc, ale dupy ruszyć na dłuższą metę to juz nie a do tego moją pasją są filmy, więc nie zmusza mnie ona do ruchu
Mam okres zrzędzenia, i smutku, zamiast wiosny za oknem, to wieczna szaruga, a na tym śląskim padole taka pogoda jest jeszcze bardziej depresyjna :< no i też czuję, że mijają mi najlepsze lata życia (nie wiem w sumie czemu tak myślę), a ja nie robię nic, żeby je przeżyć mocno jakoś.
Munka, ja mam niestety podobnie. Kiedyś rozmiar 40, teraz 42 a nawet czasami 44, bo niestety mam duży biust, dodatkowo jestem naprawdę niska, bo mam tylko 158 cm Ale pocieszę Cię, że u kobiety wysokiej, takiej jak Ty, ten rozmiar nie rzuca się tak w oczy jak u mnie. Przytyłam sporo, bo miałam bardzo duży apetyt po lekach. Potem sporo chorowałam, jestem osłabiona i nie mam siły ćwiczyć. Muszę dojść do siebie. Do diety jakoś też nie mam głowy. Zresztą, próbuję siebie przekonać, że ten wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy, liczy się tak naprawdę to, co mamy w środku.
I kolejne pocieszenie, ja prawko zdałam za 6 razem Pobilam rekord wśród znajomych, ale mój upór popłacił. Nie można się poddawać, trzeba walczyć i pokazać na co nas stać Uda Ci się następnym razem, trzymam kciuki.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 12:34   #4970
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spokojnie. W tym miesiącu stuknęło mi 30 lat, jestem w takim momencie życia, ze nie wiem co dalej chce robić, w jakim kierunku iść, boje sie, ze jeśli odbiorę zupełnie nowy kierunek w życiu zawodowym uznam po pewnym czasie ostatnie kilka lat za czas zmarnowany. I tym sposobem nachodzi mnie czasem myśli czarne.

Do tego w zeszłym roku przechodziłam okres niedoczynności tarczycy, deprecha, kilogramy na plusie mimo ciągłych ćwiczeń (które były torturą, bo po prostu nie miałam na nie siły). Zawsze miałam metabolizm jak dziki chomik, mogłam jeść co chciałam póki sie dużo ruszałam, a tu pupa, surplus 10 kg.

Fast forward do dzisiaj, nadprogramowych kg sie pozbyłam inaczej układając sobie dietę (po prostu ograniczając niektóre rzeczy, nie wyłączając ich zupełnie, bo wychodzę z założenia, że żal tuczy gorzej niż radość) i wychodząc na prostą z hormonami tarczycy. Życiowo nadal próbuje sie ogarnąć i upewnić we własnych wyborach, nie chce sie czuć, ze nie umiem w dorosłość ale kurcze, kto w pełni czuje, ze umie? Nie jesteście same w tych myślach i uczuciach
Mądra dziołszka jesteś, łądnie sobie układasz, fajnie Trzymam kciuki za dalsze powodzenia, a ja przede wszystkim powinnam sobie jakiś porządek zrobić w głowie, ale silniejsze te moje słabości są ode mnie samej.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:36   #4971
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

25 lat, wieeeem, wiem, że nie jestem stara, ale to chyba ta rutyna i kompletna monotonia, mój brak zaangażowania w życie i rozwijanie samej siebie, moje lenistwo i obżarstwo potęgują takie poczucie, że wszystko mi przecieka, ja w sumie sama jakoś tak przeciekam :<


---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------



Ściskam też! Pourodzinowo, ale szczerze
Munia, myślałam, że jesteś starsza, dawałam Ci tak około 28 -29 lat, bo pisałaś o jakichś tam pracach z przeszłości, ukończonych studiach, brzmisz tak dojrzale. Trochę Cię rozumiem, mi wszyscy mówią, że jestem dla siebie zbyt surowa, żebym pokazała kogoś w moim wieku kto ma niezwykłe osiągnięcia i własny dom, 3-letni samochód i pozycję zawodową Spróbuj od jakichś małych rzeczy, może serio tego ruchu Ci trzeba?
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:39   #4972
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Munka, ja mam niestety podobnie. Kiedyś rozmiar 40, teraz 42 a nawet czasami 44, bo niestety mam duży biust, dodatkowo jestem naprawdę niska, bo mam tylko 158 cm Ale pocieszę Cię, że u kobiety wysokiej, takiej jak Ty, ten rozmiar nie rzuca się tak w oczy jak u mnie. Przytyłam sporo, bo miałam bardzo duży apetyt po lekach. Potem sporo chorowałam, jestem osłabiona i nie mam siły ćwiczyć. Muszę dojść do siebie. Do diety jakoś też nie mam głowy. Zresztą, próbuję siebie przekonać, że ten wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy, liczy się tak naprawdę to, co mamy w środku.
I kolejne pocieszenie, ja prawko zdałam za 6 razem Pobilam rekord wśród znajomych, ale mój upór popłacił. Nie można się poddawać, trzeba walczyć i pokazać na co nas stać Uda Ci się następnym razem, trzymam kciuki.
Jestem wysoka, ale te dodatkowe kilogramy, a arczej otłuszczenie w okolicy bioder sprawiają, ze wyglądam na coraz bardziej potężną. Jak się ubiorę to może i lepiej, ale nago czy w obcisłym ciuchy (których już od lat nie noszę ani sukienek ładnych) jest porażka. No i mam dosyć jak myślę o kolejnym lecie w luźnych ciuchach, ale mimo tego, mobilizacja zerowa. Dziwny jest ten świat nie chcałabym być tak szczupła jak kiedyś, ale te biodraki ogarnąć, bo mam mocno szerokie z natury - i fajnie, ale z takimi bokami to już wygląda źle.

Dzięki za wsparcie! Z tym prawkiem to będę walczyła, ale odechciewa sięczłowiekowi czasem


---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Cera jak marzenie, ale reszta to nie nie nie. Totalnie nie jestem fanka jej urody. Usta masakra i ogolnie na twarzy (moim zdaniem) ma wypisana pustke i głupotę. Z calego klanu tylko Kendall mi sie podoba.
Niestety masz sporo racji, nie przepadam za nią, jako osobą, ale typ urody bardzo bardzo w moim guście.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:41   #4973
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
"gdzieś tam" i "tak?" na końcu zdania - U-WIEL-BIAM! "Wiesz, bo gdzieś tam to nie jest do końca fer, tak?" <3

Też nie mogę odżałować starego filmu Atora, to była porządna, godzinna drama.
Chcę to zobaczyć, chcę, chcę, chcę, dżizas...
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:43   #4974
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

https://www.instagram.com/p/BDJeEkwA...ken-by=nennka_ nennka sie cieszy, ze maff polubila jej zdjecie, na ktorym jest zdjecie maff na okladce glamour
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:46   #4975
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;57644346]Munia, myślałam, że jesteś starsza, dawałam Ci tak około 28 -29 lat, bo pisałaś o jakichś tam pracach z przeszłości, ukończonych studiach, brzmisz tak dojrzale. Trochę Cię rozumiem, mi wszyscy mówią, że jestem dla siebie zbyt surowa, żebym pokazała kogoś w moim wieku kto ma niezwykłe osiągnięcia i własny dom, 3-letni samochód i pozycję zawodową Spróbuj od jakichś małych rzeczy, może serio tego ruchu Ci trzeba? [/QUOTE]

Dojrzale brzmie? To ciekawe, bo emocjonalnie jestem totalnie niedojrzała ale miło słyszeć
Ja nie mam tego typu osiągnięć raczej, ale nie wiem czy do tego dążę - wiadomo, mam materialne marzenia, ale wystarczyłaby mi względna praca pozwalająca utrzymać się na warszawskim blokowisku zamieszkiwanym z ukochaną osobą i z tego typu pragnień to tyle no może jeszcze fajne wakacje raz do roku, może dwa i możliwość pomocy bliskim w potrzebie.
Co do obecnej stagnacji, myślę, ze ten ruch by był super rozwiązaniem, ale ja nie potrafię się zebrać, blokuje mnie coś, co zwie się - prawdopodobnie - wielki leń, którego akurat wyhodowałam już za dzieciaka.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:47   #4976
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Jestem wysoka, ale te dodatkowe kilogramy, a arczej otłuszczenie w okolicy bioder sprawiają, ze wyglądam na coraz bardziej potężną. Jak się ubiorę to może i lepiej, ale nago czy w obcisłym ciuchy (których już od lat nie noszę ani sukienek ładnych) jest porażka. No i mam dosyć jak myślę o kolejnym lecie w luźnych ciuchach, ale mimo tego, mobilizacja zerowa. Dziwny jest ten świat nie chcałabym być tak szczupła jak kiedyś, ale te biodraki ogarnąć, bo mam mocno szerokie z natury - i fajnie, ale z takimi bokami to już wygląda źle.

Dzięki za wsparcie! Z tym prawkiem to będę walczyła, ale odechciewa sięczłowiekowi czasem
A ja z chęcią zamieniłabym się na Twoją sylwetkę, bo ja znowu jestem jabłkiem i cały tłuszcz gromadzi mi się na brzuchu, raz, że genetycznie tak mam, a dwa, męczy mnie PCOS. Wyglądam jak kulka, jeszcze z tym dużym biustem. Poza tym, znowu jestem singielką, a faceci, których spotykam są niedojrzałymi emocjonalnie dzieciakami.
"Gdzie Ci mężczyźni? Prawdziwi tacy"
Ech, czasami trzeba sobie tak ponarzekać
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:51   #4977
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
A ja z chęcią zamieniłabym się na Twoją sylwetkę, bo ja znowu jestem jabłkiem i cały tłuszcz gromadzi mi się na brzuchu, raz, że genetycznie tak mam, a dwa, męczy mnie PCOS. Wyglądam jak kulka, jeszcze z tym dużym biustem. Poza tym, znowu jestem singielką, a faceci, których spotykam są niedojrzałymi emocjonalnie dzieciakami.
"Gdzie Ci mężczyźni? Prawdziwi tacy"
Ech, czasami trzeba sobie tak ponarzekać
Zaśpiewaj sobie
https://www.youtube.com/watch?v=qBsEF7Qx09o

Nie no, przepraszam, wiem, ze takie sytuacje nie są wesołe, ale myślę, że znajdziesz kogoś wartościowego w końcu Trzymam mocno kciuki i obyśmy dały radę
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:53   #4978
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

https://www.instagram.com/p/BDEOVIaj...aniekscelencja ona nie jest juz z rafalem masny z abstra?
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:56   #4979
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

25 lat, wieeeem, wiem, że nie jestem stara, ale to chyba ta rutyna i kompletna monotonia, mój brak zaangażowania w życie i rozwijanie samej siebie, moje lenistwo i obżarstwo potęgują takie poczucie, że wszystko mi przecieka, ja w sumie sama jakoś tak przeciekam :<


---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------



Ściskam też! Pourodzinowo, ale szczerze
Dziołszki! Głowy do góry
Wiek to tylko liczba, a najważniejsze jest jak się czujemy. Gdy zsczynamy się źle czuć, to nadchodzą myśli o wieku. Nie dajcie się, bo za fajne laski jesteście. Ostatnio oglądałam vlog Nicole Guerriero i opowiadała właśnie o wieku. Skończyła 30lat i sama nie mogła w to uwierzyć, bo jak mówi, nadal w środku czuje się tak samo jak lata temu. U mnie w pracy jest tylko jedna laska w moim wieku, ale jesteśmy "młodsze" niż reszta 20latków, którzy z nami pracują. Nie wiem czy taką wewnętrzną młodość da się nabyć, czy to zwyczajnie w nas jest, ale wierzę, że wszystko zaczyna się właśnie w głowie ściskam






Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
ja zaraz koncze 28 i caly czas mam wrazenie, ze w 30 ur spadnie z wodospadow swiata i bedzie koniec, nie moze do mnie dotrzec nadal, ze to jest juz ten wiek, gdzie pracuje, mam swoja kase i bede w sumie robic co chce XD
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 12:57   #4980
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Zaśpiewaj sobie
https://www.youtube.com/watch?v=qBsEF7Qx09o

Nie no, przepraszam, wiem, ze takie sytuacje nie są wesołe, ale myślę, że znajdziesz kogoś wartościowego w końcu Trzymam mocno kciuki i obyśmy dały radę
Hehehehe No, przydałoby się mieć takie podejście. Mnie dodatkowego dobijają dwa wesela moich koleżanek rówieśniczek, na które jestem zaproszona. Trzeba sobie poszukać partnera
Staram się podchodzić do tego z dystansem. Na razie skupiam się na swoich studiach i późniejszej karierze zawodowej. To jest dla mnie priorytet.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 17:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.