Wrześniówki - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 05:55   #631
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Wrześniówki

pierwsze wrześniówki zaczynamy !!
Wrzesniówki wszystkiego najlepwszego
Ja równiez dzis zakładam białą suknie!!
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 06:11   #632
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wrześniówki

Wszystkiego Najlepszego i powodzenia
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 07:22   #633
Sylwia22xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wrześniówki

powodzenia dziewczyny.
Wszystkiego najlepszego.
Napiszcie pote jak było
Sylwia22xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 07:41   #634
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wrześniówki

Dzisiejsze Dziewczyny!
Życzę Wam, aby dzisiejszy dzień był najwspanialszy w Waszym życiu!!
Dziewczyny z 19.09. !! Zapowiadają na ten dzień przepiekną pogodę dla całej Polski Słonecznie i temperatura ok.20 stopni w zaleznosci od okolicy. Cieszę się w związku z tym ogromnie!! W tym tygodniu byłam na próbnej fryzurze i jak dla mnie bomba. Pokażę Wam jak się dorwę do aparatu
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach

Edytowane przez kitosa
Czas edycji: 2009-09-05 o 07:43
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 09:46   #635
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Wrześniówki

wszystkim dzisiejszym pannom mlodym zycze z calego serca duzo szczescia, swietnej zabawy i pieknej pogody
do 16 jest jeszcze sporo czasu, moze sie rozpogodzi
u mnie tez sie sporo osob wykruszylo
najbardziej denerwuja mnie odmowy w stylu mam sporo spraw do zalatwienia
jakby cos mozna bylo zalatwiac w sobote i niedziele
ale wszyscy na ktorych mi zalezalo beda
czujecie juz ten stres przed 19?
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 09:48   #636
Sylwia22xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Wrześniówki

wiesz cz ja mam ślub 12- go i mam mały stresik ale wierze, że wszystko będzie dobrze.
Sylwia22xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 10:20   #637
Ellisa
Raczkowanie
 
Avatar Ellisa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Wrześniówki

No i pierwsze z Wrześniówek zaczynają.Życzę Wam wszystkiego co najlepsze.Spełnienia Waszych marzeń nie tylko dziś ale i przez resztę życia.Napewno wszystko uda się znakomicie.A Wy wyglądacie przepięknie.Czekamy na relacje.
Ellisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 10:39   #638
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wrześniówki

Wrześnióweczki wszystkiego naj naj naj najlepszego na nowej drodze życia : cmok::c mok::cm ok:
czekamy na relacje
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:00   #639
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wrześniówki

Wrzesnioweczki ja rowniez trzymam za Was kciuki. U mnie za oknem wlasnie sie rozpogadza, a ze sluby sa zawsze po poludniu, to mam nadzieje,ze i u Was wszystkich wyjdzie slonko.

Jak to 19.09 jednak ladnie?? Kurcze niedawno byla tu mowa,ze 12 stopni czy jakos tak i ze zimno. a teraz ma byc cieplo?? Skad Wy bierzecie ta pogode?
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:43   #640
sloniatko007
Wtajemniczenie
 
Avatar sloniatko007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 734
GG do sloniatko007
Dot.: Wrześniówki

Wszystkim dzisiejszym P.M zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
__________________
Życie jest jak sen...
Czasami piękne,a czasami koszmarne...

Nowy,jesienny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667473
sloniatko007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:54   #641
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Wrześniówki

pocieszyłaś mnie bardzo, aczkolwiek pogoda jest zdradliwa...wierzę jednak, że będzie słonecznie i bez opadów.
Dzisiejszym PM wszystkiej naj.....w ten dzień jak i każdy kolejny
odebrałam sukienkę i jestem bardzo zadowolona...nie mam fotek, bo nie wpadłam na pomysł aby zrobić...kiecka wisi już w pokoju na żyrandolu...schowana przed kurzem w poszwę
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 14:28   #642
liliputek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Najstarsze miasto w Polsce;]
Wiadomości: 459
Dot.: Wrześniówki

Wszytskim slubujcym dzisiaj wrzesnioewczkom zycze duzo zdrowia, pogody ducha, milosci i zgodnosciw malzenstwie. niechWam sie wesele uda tak jak sobie wymarzylyscie.
A ja wczoraj mialam paniensko kawalerski wieczor. Wrocilismy o 4 rano a do tej pory lecze kaca
liliputek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 14:38   #643
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Wrześniówki

Dzisiejszym wrześniuweczkom życzę wszystkiego co najlepsze, miłości i zrozumienia dla siebie nawzajem. dzisiejszego dnai pięknego ślubu i zabawy do samego rana



Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny z 19.09. !! Zapowiadają na ten dzień przepiekną pogodę dla całej Polski Słonecznie i temperatura ok.20 stopni w zaleznosci od okolicy. Cieszę się w związku z tym ogromnie!!
hehe ja tez juz dzisiaj sprawdzałam pogodę i to samo widziałam
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 17:41   #644
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Wrześniówki

proszę o link do tej stronki z prognoza pogody
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:16   #645
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wrześniówki

Dziewczynki opowiem Wam co mi sie dzis przydarzyło a wiec .....

dziś nad ranem około 4 wstałam bo chciałam isc do łazienki ,poślizgłam sie i wywaliłam a jak leciałam chciałam sie podeprzec ręką i na coś natrafiłam nie wiem na co : ( i mam całą dłon rozcharataną tak na srodku jak Jezus ,na początku myślałam ze przebiłam na wylot !!! ale naszczescie nie, jest głeboko ale nie na wylot ale ze Mnie paciara i oczywisci e tydzien przed ślubem .....później ide do szputala niech opatrzą ......dzidzi na szczescie nic nie jest bo padłam na tyłek........byłam juz w szpitalu .opatrzyli i zeszyli

a z dobrych wiesci dzis przyjaciółka farbneła Mi włosy i ...jest super ,duzo lepiej niż było wcześniej jeste szczęsliwa
__________________

Edytowane przez AsiCcccCA
Czas edycji: 2009-09-05 o 18:19
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:34   #646
Ellisa
Raczkowanie
 
Avatar Ellisa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 113
Dot.: Wrześniówki

Kobieto!!!!! Uważaj na Siebie i na Dzidzię.Oszczędzaj się troszkę.Jak ja czekałam na swoją królewnę to też tak latałam po nocy i obijałam się o wszystko.A potem strach że dzidzia odczuje.
A co do tych Pań które martwią się o pogodę...Dziś pierwsze Wrześniówki stanęły na ślubnym kobiercu.Piękne,wyczesane ,wymalowane i tak szczęśliwe że podejrzewam że nawet tornado nie zniszczyłoby tego dnia w żaden sposób.Pogoda paskudna i leje prawie wszędzie.Czy to wpłynęło jakoś na fakt że uroczystośc się odbędzie? Nie sądzę.Są juz po i szaleją na parkietach.Oby do białego rana.
Ellisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 11:24   #647
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Dzisiejsze Dziewczyny!
Życzę Wam, aby dzisiejszy dzień był najwspanialszy w Waszym życiu!!
Dziewczyny z 19.09. !! Zapowiadają na ten dzień przepiekną pogodę dla całej Polski Słonecznie i temperatura ok.20 stopni w zaleznosci od okolicy. Cieszę się w związku z tym ogromnie!! W tym tygodniu byłam na próbnej fryzurze i jak dla mnie bomba. Pokażę Wam jak się dorwę do aparatu
O, fajnie

No to pierwsze wrześniowe śluby za nami Gratuluję z całego serca mężatkom!!!
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 13:57   #648
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
pocieszyłaś mnie bardzo, aczkolwiek pogoda jest zdradliwa...wierzę jednak, że będzie słonecznie i bez opadów.
Dzisiejszym PM wszystkiej naj.....w ten dzień jak i każdy kolejny
odebrałam sukienkę i jestem bardzo zadowolona...nie mam fotek, bo nie wpadłam na pomysł aby zrobić...kiecka wisi już w pokoju na żyrandolu...schowana przed kurzem w poszwę
Ja ucieszyłam się z tej prognozy bardzo bardzo! Grunt to pozytywne myślenie! Moja suknia też już wisi jakiś czas. W weekend ją przymierzam, bo rodzice muszą się nauczyć ją wiązać

Cytat:
Napisane przez liliputek Pokaż wiadomość
A ja wczoraj mialam paniensko kawalerski wieczor. Wrocilismy o 4 rano a do tej pory lecze kaca
No to wieczór można uznać za udany. Ja niestety nie będę mieć panieńskiego Moje dwie najlepsze przyjaciółki siedzą w Anglii. Przyjadą przed samym ślubem. No, ale kto powiedział, że nie można poszaleć po ślubie?

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość

hehe ja tez juz dzisiaj sprawdzałam pogodę i to samo widziałam
Ba! Bo my takie szperacze jesteśmy

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
proszę o link do tej stronki z prognoza pogody
Proszę uprzejmie: tu http://www.pogody.pl/go.live.php
i tu http://www.pogodynka.pl/miasto.php?miasto=zwardo%F1

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Dziewczynki opowiem Wam co mi sie dzis przydarzyło a wiec .....

dziś nad ranem około 4 wstałam bo chciałam isc do łazienki ,poślizgłam sie i wywaliłam a jak leciałam chciałam sie podeprzec ręką i na coś natrafiłam nie wiem na co : ( i mam całą dłon rozcharataną tak na srodku jak Jezus ,na początku myślałam ze przebiłam na wylot !!! ale naszczescie nie, jest głeboko ale nie na wylot ale ze Mnie paciara i oczywisci e tydzien przed ślubem .....później ide do szputala niech opatrzą ......dzidzi na szczescie nic nie jest bo padłam na tyłek........byłam juz w szpitalu .opatrzyli i zeszyli

a z dobrych wiesci dzis przyjaciółka farbneła Mi włosy i ...jest super ,duzo lepiej niż było wcześniej jeste szczęsliwa
Rany!! Asica uważaj na siebie. Ale to musiały być chwile grozy! Dobrze, że już wszystko ok

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14101337]O, fajnie

No to pierwsze wrześniowe śluby za nami Gratuluję z całego serca mężatkom!!![/QUOTE]

No fajnie, bardzo fajnie!
Zgodnie z obietnicą przesyłam mój fryz próbny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz1482.jpg (62,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz1488.jpg (51,2 KB, 49 załadowań)
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 14:31   #649
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Wrześniówki

Dzien doberek

Kitosałada fryzurka

Mówie Ci jaka byłam przerażona ,krew tak tryskała yy ale jest juz dobrze ...palacami ruszam i nawet nie bola
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 19:15   #650
Martita29
Raczkowanie
 
Avatar Martita29
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie/UK
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Dzien doberek

Kitosałada fryzurka

Mówie Ci jaka byłam przerażona ,krew tak tryskała yy ale jest juz dobrze ...palacami ruszam i nawet nie bola
Uważaj na siebie.... rany ja to taka sierota trochę jestem (jak się nie walnę w coś raz w tygodniu to nie zyję...) muszę naprawdę uważać
jutro lece do Polski!!!
__________________
życie jest piękne...!
26.09.09
Martita29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 20:35   #651
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Dzisiejsze Dziewczyny!
Życzę Wam, aby dzisiejszy dzień był najwspanialszy w Waszym życiu!!
Dziewczyny z 19.09. !! Zapowiadają na ten dzień przepiekną pogodę dla całej Polski Słonecznie i temperatura ok.20 stopni w zaleznosci od okolicy. Cieszę się w związku z tym ogromnie!! W tym tygodniu byłam na próbnej fryzurze i jak dla mnie bomba. Pokażę Wam jak się dorwę do aparatu
Też już widziałam trzymajmy kciuki żeby taka pogoda się sprawdziła bo z tą długoterminową to różnie bywa

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Dziewczynki opowiem Wam co mi sie dzis przydarzyło a wiec .....

dziś nad ranem około 4 wstałam bo chciałam isc do łazienki ,poślizgłam sie i wywaliłam a jak leciałam chciałam sie podeprzec ręką i na coś natrafiłam nie wiem na co : ( i mam całą dłon rozcharataną tak na srodku jak Jezus ,na początku myślałam ze przebiłam na wylot !!! ale naszczescie nie, jest głeboko ale nie na wylot ale ze Mnie paciara i oczywisci e tydzien przed ślubem .....później ide do szputala niech opatrzą ......dzidzi na szczescie nic nie jest bo padłam na tyłek........byłam juz w szpitalu .opatrzyli i zeszyli

a z dobrych wiesci dzis przyjaciółka farbneła Mi włosy i ...jest super ,duzo lepiej niż było wcześniej jeste szczęsliwa
Dobrze, że nic wielkiego się nie stało! Tym razem może nie sprawdzi się powiedzenie "do wesela się zagoi" ale najważniejsze że maluchowi nic nie jest A co do włosków to niech żyją koleżanki i farby sklepowe

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
proszę o link do tej stronki z prognoza pogody
Wpisz sobie w google prognoza długoterminowa i wyskoczy pełno stronek z taką pogodą

Cytat:
Napisane przez DharmaWhiteAngel Pokaż wiadomość
N ie dziekujemy!!!

O MATKO DZIEWCZYNY TO DZIS!!!


Zeby Was pocieszyc powiem o moich niepowodzeniach.. Pogode za oknem kazdy widzi..
Malo tego.. Wczoraj mowiac wprost zerwalam sobie swoj paznokiec razem z żelem porzadkujac dom przed polterem Ledwo ledwo sie trzyma a na dodatek to paluszek zaraz obok serdecznego przyjmujacego dzis obraczke Ból niemilosierny, plastrem mam oklejone ale dotknac tym palcem nic nie moge.......
Co do rodziny to z mojej strony nie ma prawie nikogo... Chrzestna nawet sie nie odezwala na zaproszenie a pol rodziny ma zalobe.. ( rozumiem, aloe uwazam, ze bez szalenstw weselny obiad mogly by zjec )..
Ponadto mam duzy problem natury osobistej ze swoim ojcem alkoholikiem ktory chyba najbardziej ze wszystkiego psuje mi nerwy .......

To tak w ramach szcerego pocieszenia was bo nastroj moj choc z jednej strony wrecz euforyczny - z drugiej dobity pewnymi faktami i obawami..

No ale nic.. musi byc dobrze nie??

Trzymajcie kciuki o 16 i do napisania
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich pierwszych wrześniówek!
A Ty DharmaWhiteAngel mam nadzieję, że i tak przeżyłaś ten dzień jak najszczęśliwszy w życiu pomimo wszelkich przeciwności. Bo to w końcu dzień tylko Twój i Twojego Męża
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 06:27   #652
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Dzisiejsze Dziewczyny!
Życzę Wam, aby dzisiejszy dzień był najwspanialszy w Waszym życiu!!
Dziewczyny z 19.09. !! Zapowiadają na ten dzień przepiekną pogodę dla całej Polski Słonecznie i temperatura ok.20 stopni w zaleznosci od okolicy. Cieszę się w związku z tym ogromnie!! W tym tygodniu byłam na próbnej fryzurze i jak dla mnie bomba. Pokażę Wam jak się dorwę do aparatu
Nio właśnie oglądam pogode na nasz dzień i rzeczywiście ma być ładnie i ciepło w niedziele troche deszczu ale to mi już nie przeszkadza ważne żeby w sobote nie padało ale sie ciesze


A ja miałam w sobote wieczór panieński było super dostałam koszulke nocną taką fikuśną na noc poślubną, szjafroczek i czekoladki rumowe moja bratowa przywiozła gre pijanego chińczyka i w to grałyśmy
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 07:15   #653
kupka
Raczkowanie
 
Avatar kupka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 83
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Dzisiejsze Dziewczyny!
Życzę Wam, aby dzisiejszy dzień był najwspanialszy w Waszym życiu!!
Dziewczyny z 19.09. !! Zapowiadają na ten dzień przepiekną pogodę dla całej Polski Słonecznie i temperatura ok.20 stopni w zaleznosci od okolicy. Cieszę się w związku z tym ogromnie!! W tym tygodniu byłam na próbnej fryzurze i jak dla mnie bomba. Pokażę Wam jak się dorwę do aparatu
Kurcze dziewczęta wszystkie robicie próbne fryzury?Ja chyba nie będę robic trochę szkoda mi kasy!
__________________
12.09.2009
kupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 10:57   #654
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Wrześniówki

dołączam do gratulacji i życzeń morza miłości i bezkresnego szczęścia dla pierwszych PM-ek z Września!!!!

nie nadążam z odpisywaniem na wasze posty, ale życzę wszystkim, żebyśmy były spokojne i uśmiechnięte w najważniejszym dniu naszego dotychczasowego życia!!!

mnie zaczyna dopadać nerwówka totalna. przyjaciółka- exświadkowa nie odzywa się, nawet nie wiem, czy będzie... podobny problem co DharmaWhiteAngel mam, ale z mamą - też nie wiem czy się w ogóle zjawi... z soboty na niedzielę nie mogłam zasnąć do 3... męczyły mnie różne scenariusze - takie sny/koszmary na jawie!!!
i mimo, iż w piątek udało mi się kupić najśliczniejsze, najwygodniejsze i w ogóle achioch buciki i przymiarka się udała, to martwię się, ze nie mam stroika na głowę (miałam go zrobić sama, ale niestety zabrakło wiedzy na temat techniki i oddałam sprawę fachowcowi - ale nie wiem czy się wyrobi!!!!). poza tym kupiliśmy płytę z nauką tańca i nawet nam ten walczyk andielski wychodzi niestety z mojego wymarzonego tanga "por una cabeza" nici - bo sami się nie wyrobimy z jego nauka tak, zeby było ładnie, a poza tym walc jest efektowniejszy, jeśli chodzi o 1 taniec. Apropos - jaką melodię poleciłybyście na walca angielskiego - niestety te, które coś dla nas znaczą są na inne metrum i nie da rady przy nich walczyka....
nie mam jeszcze kiecki na poprawiny, ale znalazłam kreację dla teściowej i kupilismy tż-towi garniak na ślub (tak na tydzień przed ślubem...)


tort zamówiony, kwiaty także, zostało rozsadzenie gości przy stołach i przydzielenie im pokoi, etykiety na wódkę, prezenty dla gości,
a w czwartek - dzień piękności na 10 fryzjer (farbowanko) a na 13 kosmetyczka - full opcja pielęgnacji od stóp po czubek nosa hihihi

Ach, raz myślę, ze wszystko będzie ok, a raz że coś nawali, ale sama nie wiem co....

podeślijcie jak pogoda na 12 września...
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:18   #655
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ladyblack83 Pokaż wiadomość
dołączam do gratulacji i życzeń morza miłości i bezkresnego szczęścia dla pierwszych PM-ek z Września!!!!

nie nadążam z odpisywaniem na wasze posty, ale życzę wszystkim, żebyśmy były spokojne i uśmiechnięte w najważniejszym dniu naszego dotychczasowego życia!!!

mnie zaczyna dopadać nerwówka totalna. przyjaciółka- exświadkowa nie odzywa się, nawet nie wiem, czy będzie... podobny problem co DharmaWhiteAngel mam, ale z mamą - też nie wiem czy się w ogóle zjawi... z soboty na niedzielę nie mogłam zasnąć do 3... męczyły mnie różne scenariusze - takie sny/koszmary na jawie!!!
i mimo, iż w piątek udało mi się kupić najśliczniejsze, najwygodniejsze i w ogóle achioch buciki i przymiarka się udała, to martwię się, ze nie mam stroika na głowę (miałam go zrobić sama, ale niestety zabrakło wiedzy na temat techniki i oddałam sprawę fachowcowi - ale nie wiem czy się wyrobi!!!!). poza tym kupiliśmy płytę z nauką tańca i nawet nam ten walczyk andielski wychodzi niestety z mojego wymarzonego tanga "por una cabeza" nici - bo sami się nie wyrobimy z jego nauka tak, zeby było ładnie, a poza tym walc jest efektowniejszy, jeśli chodzi o 1 taniec. Apropos - jaką melodię poleciłybyście na walca angielskiego - niestety te, które coś dla nas znaczą są na inne metrum i nie da rady przy nich walczyka....
nie mam jeszcze kiecki na poprawiny, ale znalazłam kreację dla teściowej i kupilismy tż-towi garniak na ślub (tak na tydzień przed ślubem...)


tort zamówiony, kwiaty także, zostało rozsadzenie gości przy stołach i przydzielenie im pokoi, etykiety na wódkę, prezenty dla gości,
a w czwartek - dzień piękności na 10 fryzjer (farbowanko) a na 13 kosmetyczka - full opcja pielęgnacji od stóp po czubek nosa hihihi

Ach, raz myślę, ze wszystko będzie ok, a raz że coś nawali, ale sama nie wiem co....

podeślijcie jak pogoda na 12 września...

Też tańczymy na pierwszy taniec walca angielskiego I tańczymy go na wzór tej pary z youtube: http://www.youtube.com/watch?v=t0vp68orq5A
Pozmienialiśmy wprawdzie kilka rzeczy i nie będzie identycznie ale myślę, że dość podobnie Piosenka też ta sama tylko w wykonaniu Westlife (You light up my life). Niestety układ mamy wymyślony na razie do drugiego refrenu i myślimy co dalej :P
Za to z polskich walców jest niestety niewielki wybór. Wiem, że jest piosenka z "nocy i dni" (chyba :P) i jakaś jeszcze jedna wodeckiego ale tytułu nie pamiętam. Niestety nam się żadna nie podobała więc stanęło na angielskiej. Ta co ją mamy jest o tyle fajna, że jest łatwy i wolny rytm więc ciężko jest wypaść z rytmu No i powodzenia życze w nauce tańca
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:30   #656
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
proszę o link do tej stronki z prognoza pogody
ja sobie sprawdzam tu http://www.accuweather.com/world-ind...her&traveler=0

AsiCcccCA uważaj na siebie. powiedzenie do wesela się zagoi może się nie sprawdzić.


Cytat:
Napisane przez kupka Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczęta wszystkie robicie próbne fryzury?Ja chyba nie będę robic trochę szkoda mi kasy!
byłam u jednego fryzjera i odradzał próbne, ale z drugiej strony jak ta finalna fryzura okaże się nie dokońca udana to co wtedy robić..
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:34   #657
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wrześniówki

Kurcze... mialam nadzieje,ze juz beda jakies relacje....

A w ogole to na 19stego dla kolobrzegu wcale nie zapowiadaja cieplej ladnej pogody :
http://www.pogodynka.pl/miasto.php?miasto=ko%B3obrzeg

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez negila Pokaż wiadomość
byłam u jednego fryzjera i odradzał próbne, ale z drugiej strony jak ta finalna fryzura okaże się nie dokońca udana to co wtedy robić..

Ja tez mialam nie miec probnej. Cale szczescie uparlam się. Chcialam spiete loki+warkocze, generalnie taki "rozpiździel na głowie". Fryzjerka powiedziala ze do mojej sukni pasuje na gładko i asymetrycznie. Jak mnie uczesala to się rozryczałam Ona się wkurzyla. Za bardzo nie chciala czesac mnie drugi raz. Pozniej klocilysmy sie gdzie wpiac welon. Ona chce tuz za grzywka, ja myslalam zeby tuz nad kokiem. Wrzucam zdjęcia i doradzcie. Dodam ze nie bede miec we wlosach nic poza welonem. I powiedzcie czy nie byloby lepiej z "rozpiździelem". Ta fryzura to nie jest ta,przez ktora sie rozplakalam,

Edytowane przez kasienkakg
Czas edycji: 2009-09-07 o 12:37
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:39   #658
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wrześniówki

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S5007702j.jpg (90,3 KB, 40 załadowań)
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:52   #659
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wrześniówki

nie wkleilo mi się. Wiec jak ten welon? Bo ja chcialam tuz nad kokiem, a Mama i fryzjerka uwazaja ze tuz za grzywką. I w ogole jak Wam się podoba fryzura? Bo ja chcialam lokowo-warkoczowy rozpiździel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S5007702j.jpg (90,3 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez kasienkakg
Czas edycji: 2009-09-07 o 22:32
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:55   #660
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Wrześniówki

Kasiu wg mnie lepiej tuż za kokiem, bo jak jest tuż za grzywką to wyglądasz za przeproszeniem jak zakonnica jakaś, ot poprostu Tobie, do tej fryzurki niepasuje wg mnie w taki sposób

Wszystkim mężatkom życzę wszystkiego najlepszego

Kitosa - fajna przeplatanka
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.