Majowo-czerwcowe mamy 2011 :) - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 10:32   #3451
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Hej, idę dzis na wizytę w końcu Oczywiście mam stres:P Wcześniej toksoplazmozą, teraz znowu cytomegalią Cały czas mnie męczy czemu mi moja gin nie kazała jej zbadać...Jest bardzo dobrym lekarzem i generalnie ma opinię takiej która niczego nie zaniedbuje, więc nie wiem co z tą cytomegalią...Zapomniała czy jak...Może ją zapytam dziś...
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 10:59   #3452
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

To i ja wrzucę fotę brzucha
Wyszło jakoś dziwnie szczupło ale muszę powiedzieć o proporcjach
110 w biuście więc można się domyśleć jak duzy jest beboszek ;-)/nawet mój wzrost już mi nie pomaga, zawsze sobie tłumaczyłam a wysoka jestem to nie jest żle ale bebolek zrobił się już duzzzy
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK

Edytowane przez AlicjaH
Czas edycji: 2010-10-20 o 11:01
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:01   #3453
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cześć dziewczyny wszystko na to wskazuje, że będę zamykać waszą "stawkę". Przedwczoraj zrobiłam test i mam upragnione dwie kreseczki na razie według wstępnych kalkulatorowych wyliczeń termin będzie około 26 czerwca.

Nie wiem tylko jak wy liczycie te tygodnie ciąży. Czy od daty ostatniej miesiączki czy od spodziewanego zapłodnienia? Bo jeśli liczyć według pierwszego sposobu to jestem w 4t 3d a jesli wg drugiego to w 2t 2d ciaży

Do lekarza jestem umowiona na 8 listopada wiec za niecale 3 tygodnie. Myslicie ze wtedy bedzie cos juz widac na usg?
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:05   #3454
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

No nasteępne bliźniaki na wątku, wow, super...mmmm ja nie wiem co mnie pokręciło że chciałabym też
Wam gratuluję


Spice za wizyte

Alicja ładny brzucho, w ogóle nie ciążowy
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:06   #3455
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Hej babonki!
Widzę, że brzuchy się zaokrąglają, fasolinki rosną, wszystko idzie zgodnie z planem. To świetnie.
Pochwalę się Wam, osatnio pierwszy raz byłam w sklepie z rzeczami dla dzieci, ciuchami, wózkami i łóżeczkami. Miło było pooglądać i poplanować. Póki co jednak o żadnych zakupach nawet nie myślę. Nawet małego śpiocha mi mąż nie pozwolił kupić. Stwierdził, że jeszcze się nakupujemy...także będę pewnie czekać aż do 6-7m-ca.
mam identycznie z moim, on sie po prostu nie napala caly czas mnie uspokaja gdy sie czegos boje, albo mowi mamy czas... sam stwierdzil bez uzgodnienia ze mna, ze zaczynamy kupowac w lutym
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:11   #3456
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

katarzynka00 on jest wielki ;-/ zawsze miałam taki bardziej płaski może nie mocno ale płaski a teraz balon ale to 4mies już niedługo ;-)))

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
mam identycznie z moim, on sie po prostu nie napala caly czas mnie uspokaja gdy sie czegos boje, albo mowi mamy czas... sam stwierdzil bez uzgodnienia ze mna, ze zaczynamy kupowac w lutym
Do mnie tych facetów na przeszkolenie ;-)))) My czekamy na dostawę z Anglii powinno być dziś WSZYSTKO DLA MAŁEGO NAWET TAKIE TYCI BUTKI ADIDASA ;-)))))
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:17   #3457
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

A tak w ogóle, TŻ nie ma, obiadu nie gotuję, to ja się dzisiaj mamuśce na obiad wprosiłam i zamówiłam sobie domowe ruskie pierogi ze skwareczkami
Już się nie mogę doczekać.

eweska, powodzenia na usg.

Za mnie też dziewczyny trzymajcie. Mam nadzieję, że przez te 3 tygodnie bejbik urosnął. Wtedy miał 14,2 mm.
Wierzę również, że te niedawne stresy nie wpłynęły na niego źle.
Jestem dobrej myśli

taka to pozyje do mamusi na obiadek ja odwiedze stare katy na swieto zmarlych- nie bede od stolu odchodzic...a i beda wszystkie ciocie, ktore strasznie chca zobaczyc mnie i moj brzuszek bedzie super


ja ostatnio na usg bylam 16.09. i ide dzisiaj na 16.30 nie moge sie doczekac- do tego strasznie sie boje po tych bolach plecow, brzuszka.... ale luteina pomaga.
Eweska rowniez trzymam kciuki
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 11:21   #3458
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
taka to pozyje do mamusi na obiadek ja odwiedze stare katy na swieto zmarlych- nie bede od stolu odchodzic...a i beda wszystkie ciocie, ktore strasznie chca zobaczyc mnie i moj brzuszek bedzie super


ja ostatnio na usg bylam 16.09. i ide dzisiaj na 16.30 nie moge sie doczekac- do tego strasznie sie boje po tych bolach plecow, brzuszka.... ale luteina pomaga.
Eweska rowniez trzymam kciuki
Kochana ja na usg byłam wczoraj Ale dziękuję
To ja trzymam kciuki za ciebie
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:50   #3459
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Cześć, Mamusie))

Ewesko, piękny brzuszek! Zgrabny i idealny domek dla dwóch fasolek

Dziewczyny, Heviranu w ciąży nie można, zresztą nic hamującego rozwój wirusów [Zovirax, Antivir, Hacrovir etc.]. Możecie sobie przysuszać pastą cynkową, albo pastą do zębów, jak któraś wspominała Nie ma co panikować, że to takie niebezpieczne, nerwy nie pomogą.

Co do zachcianek, to jakoś mnie to omija, jedynie może pomidory, jabłka KWAŚNE. No i nabiału więcej jem, a co najgorsze sera żółtego [na pewno odbije się to na moim cellulicie:P].

Kupiłam sobie wczoraj Mustelę przeciwko rozstępom [dwupak w promocji + miniprodukty dla dziecka] i olejek Eucerin [2 w cenie 1 ]. Zapobiegam już rozstępom, rano Eucerin, wieczorem Mustela.

Byłam wczoraj u gin, no i mam niedokrwistość [dostałam Tardyfron Fol], E.coli w moczu [ale nie tak dużo, żeby stosować antybiotykoterapię], no i za niskie ciśnienie 100/60 zamiennie z 90/60 [dzięki temu oficjalne pozwolenie na poranną kawę].

Usg mam 8.11.

Miłego dnia! Wpadnę jeszcze do Was
z cisnieniem mamy tak samo...ost.96/57 , ja mdleje za kazdym razem gdy mi krew pobieraja... czy mam niedokrwistosc?? nie wiem, pani gin nic nie mowila. A ktore wyniki o tym swiadcza???

pozdrawiam cieplutko

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Tak ale kolezanka wspomina że dziś może być 10.6dni a to tak tyci za wcześnie mi sie wydaje

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Bolą kogoś kolana?? Bo mnie tak już z 2tyg a zapomniałam gina zapytać...
mnie bola dzisiaj posladki

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

[QUOTE=moria44;22754131]violisia ma ten sam lotion z Rossmana. Oliwki akurat nie było więc kupiłam ten balsamik i jestem bardzo zadowolona.
Szkoda tylko, że ja w ogóle nie jestem systematyczna i używam go gdy mi się przypomni
W ogóle ja jestem mało uporządkowana i czasem się boję, czy będę się zajmować dzidzią odpowiednio, bo to przecież trzeba być systematycznym i trzeba planować każdy dzień, na wypady na miasto zabierać odpowiednie rzeczy, pieluchy, chusteczki, butelki i inne a ja zawsze o czymś zapominam, nie potrafię ładnie składać rzeczy, zawsze mam bałagan w szafce z ciuchami, echh Jak coś gotuję w kuchni to zawsze robię wokół siebie taaaaki bałagan. A małemu dziecku trzeba gotować jakieś zupki i inne potrawy. Łudzę się, że dzidziuś mnie zmobilizuje do systematyczności i bardziej uporządkowanego życia [/Q


skad ja to znam...jestem identyczna

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Tak, tak zgadza się, będą bliźniaki


No i jestem po maratonie
Z fasolkami wszystko w porządku
Długość jednej fasolki 57,5mm , przezierność karkowa 1,70mm czyli dobrze bo mało, jak lekarz powiedział i im miej tym lepiej.
Druga fasolka długość 61,5mm przezierność karkowa 1,80mm
więc moje fasolinki wcale nie są takie małe
Kość nosowa: obecna
Przepływ na zastawce trójdzielnej: prawidłowy
Kręgosłup: obraz prawidłowy
Serce: w normie 160ud/min
brzuch:
mózg: prawidłowy
obraz prawidłowy
żołądek: widoczny
pęcherz moczowy: widoczny
ręce, nogi:widoczne
Ryzyko zachorowania fasolek na zespół downa to jak 1:4602, drugiej 1:4205
Zespół Edwardsa 1:35269, drugiej 1:35269
Zespół Pataua 1:446351 druga fasolka 1:422878
więc jak lekarz okreslił ryzyko jest bardzo małe.
Ogólnie wszystko jest w porządku
Płci nie znam.

dziekuję za kciuki

rewelacja gratuluje. Ja mam dzisiaj o 16.30.
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:50   #3460
kruczaa
Rozeznanie
 
Avatar kruczaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny wszystko na to wskazuje, że będę zamykać waszą "stawkę". Przedwczoraj zrobiłam test i mam upragnione dwie kreseczki na razie według wstępnych kalkulatorowych wyliczeń termin będzie około 26 czerwca.

Nie wiem tylko jak wy liczycie te tygodnie ciąży. Czy od daty ostatniej miesiączki czy od spodziewanego zapłodnienia? Bo jeśli liczyć według pierwszego sposobu to jestem w 4t 3d a jesli wg drugiego to w 2t 2d ciaży

Do lekarza jestem umowiona na 8 listopada wiec za niecale 3 tygodnie. Myslicie ze wtedy bedzie cos juz widac na usg?
Witaj i gratulację Myślę że już "coś" zobaczysz Ja byłam w 6tc1d i sam pęcherzyk w macicy też mnie uszczęśliwił
Lekarz liczy wg. ostatniej @, choć z USG może wyjsć mała różnica.
kruczaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:52   #3461
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Kochana ja na usg byłam wczoraj Ale dziękuję
To ja trzymam kciuki za ciebie
pomylily mi sie dni dlatego ze mnie wczoraj na forum nie bylo... ide sie pomalu szykowac na to usg.. najpierw musze jakis obiadek zrobic

pozdrawiam papusie
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 12:10   #3462
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Witam piekne Panie Mamy i ich cudowne dzieciatka

na sniadanie zjadlam 3 rozki - lody znaczy matko.... jak tak dalej bede jadla, to powtorze wynik z poprzedniej ciazy

Kurcze, kiedys chcialam blizniaki, ale nie wiedzialam, ze trzeba byc modem bardzo fajnie nam sie to tu zlozylo

Czytam Was namietnie, pisze nieco mniej, ale czasem nie mam nawet pol reki wolnej.

Sciskam Was
ja tez mam ochote na lody
co wieczor
Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Hej, idę dzis na wizytę w końcu Oczywiście mam stres:P Wcześniej toksoplazmozą, teraz znowu cytomegalią Cały czas mnie męczy czemu mi moja gin nie kazała jej zbadać...Jest bardzo dobrym lekarzem i generalnie ma opinię takiej która niczego nie zaniedbuje, więc nie wiem co z tą cytomegalią...Zapomniała czy jak...Może ją zapytam dziś...
3mam kciuki


a ja wlasnie najadlam sie moimi ulubionymi plackami ziemniaczanymi
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:26   #3463
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
pomylily mi sie dni dlatego ze mnie wczoraj na forum nie bylo... ide sie pomalu szykowac na to usg.. najpierw musze jakis obiadek zrobic
Masz dzisiaj USG?? Super Powodzenia, mocno trzymam kciuki za wizytę u lekarza! Ja tez chcę zobaczyć moją Dzidzię

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

a ja wlasnie najadlam sie moimi ulubionymi plackami ziemniaczanymi
Ajjj, placki ziemniaczane...ale bym takie zjadła..mmm z pieczarkami Mniam mniam
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:28   #3464
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Mamusie witam Was wiosennie, co za piekna pogoda, pootwieralam wszystkie okna i siedze sobie na tarasie ahh

Dzis budzialam meza o 2giej w nocy, biedaczek robil mi kanapki z serkiem wedzonym i ogorkiem, ostatnio mam straszna chec na wedzone....a na ryby nie moge patrzec, a zawsze jedlismy 3x w tygodniu swieze rybusie od rybaka, nie dobrze bo ponoc dobrze na tarczyce wplywaja, no ale nie mam na nie absolutnie apetytu

agus87 no niby syfy na dziewuszke, a wszyscy mowia ze bedzie chloptas

anula_81 napisz jak lot sie udal, pewnie szybko i bezproblemowo, w koncu to blisko

eweska a te Twoje blizniaki to jedno czy dwujajowe?

AlicjaH ale brzunio, ktory to tydzien? wczesniej mialas brzuszek czy plaski byl? u mnie pomalu wylazi, zrobie foteczke w niedziele
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:29   #3465
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
PS KIEDY MA ŚNIEG PADAĆ?
..
Słyszałam, że w listopadzie temp. ma spać nawet do -30st.
I że pierwsza połowa zimy ma być bardziej sroga.
Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Meldujemy się mamuśki

Ja i mój 38 mm bejbik
Pomachał do mnie rączkami na badaniu. I strasznie się wiercił.
Lekarz pooglądał go ze wszystkich stron i powiedział, że jak dla niego wszystko wygląda bardzo dobrze.
Dostałam następną fotkę do albumu
Jutro, jak TŻ wróci, to zmolestuję go, aby mi ją jakoś do netu wrzucił, to się pochwalimy.
Dostałam skierowania na badania prenatalne, następna wizyta za 3 tygodnie.
Super!!!!!!!
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Kochane oto nasza fasolinka
No jaka śliczna!
Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Jesteśmy
cali i zdrowi meldujemy się ciociom, że mamy 5,83cm mam wszystko na miejscu i pan doktor powiedział, że jestem jaknajbardziej zdrowy
powiedział, że sprawdza się w 12tc dwie rzeczy: fałd karkowy (czyli przezierność karkowa) i czy jest kość nosowa. Jeśli nie ma kości a jest fałd to oznacza że jest coś źle - a my nie mamy fałdu a nosek pan doktor powiedział, że mamy duży .
mamy po 5 paluszków u rączek, dwie stópki, pięknie zbudowany mózg, żołądek, nerki i bijące serduszko
Tata nie mógł sie napatrzeć jak wszystko było widać - pytał sie tylko - to oczodoły? uśmiecha się? to stópka???
moje maleństwo rośnie zdrowo - jestem wyeliminowana z badań genetycznych, bo wszystko jest w porządku, nast wizyta za 4 tygodnie.
lece podłączyć skaner żeby Wam fotke wrzucić. i musze przeczytać co napisałyście.
.
Uwielbiam takie dobre wiadomości

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość

No i jestem po maratonie
Z fasolkami wszystko w porządku
Długość jednej fasolki 57,5mm , przezierność karkowa 1,70mm czyli dobrze bo mało, jak lekarz powiedział i im miej tym lepiej.
Druga fasolka długość 61,5mm przezierność karkowa 1,80mm
więc moje fasolinki wcale nie są takie małe
Kość nosowa: obecna
Przepływ na zastawce trójdzielnej: prawidłowy
Kręgosłup: obraz prawidłowy
Serce: w normie 160ud/min
brzuch:
mózg: prawidłowy
obraz prawidłowy
żołądek: widoczny
pęcherz moczowy: widoczny
ręce, nogi:widoczne
Ryzyko zachorowania fasolek na zespół downa to jak 1:4602, drugiej 1:4205
Zespół Edwardsa 1:35269, drugiej 1:35269
Zespół Pataua 1:446351 druga fasolka 1:422878
więc jak lekarz okreslił ryzyko jest bardzo małe.
Ogólnie wszystko jest w porządku
Płci nie znam.
Rewelacja!
I jakie duże fasolki!

Cytat:
Napisane przez olimpia23 Pokaż wiadomość
Witam chciałam dołączyć do was ja mam termin na 3 maja mam nadzieje że lekarze nie wyjadą na majówkę teraz czekam na USG genetyczne może mi ktoś wytłumaczyć co to takiego? bo jak zwykle zapomniałam o połowę rzeczy zapytać lekarza jak zobaczyłam zdjęcie z usg fasolki
Cytat:
Napisane przez SiLLee Pokaż wiadomość
Witam. Ja również chciałabym dołączyć do Was. Dzisiaj byłam u lekarza i termin mam na 10.06
Witajcie dziewczyny!
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Dziś o 14:20 usg dyg dyg dyg
Chciałabym być już po i móc Wam napisać, że wszystko jest w porządku póki co mam lekki stresik

Miłego dnia ciężaróweczki
Na pewno wszystko będzie dobrze!
Ale rozumiem obawy, sama też miałam delikatny stresik
Trzymam kciuki

Aha - co do twoich wcześniejszych obaw - ja przed urodzeniem pierwszego dziecka również byłam słabo zorganizowana i roztrzepana. A jednak jak się maluch urodził znalazłam i czas na opiekę nad nim i też dla siebie. Grunt to dobra organizacja. U Ciebie też tak będzie. Niby dziecko wywraca życie do góry nogami ale też uczy systematyczności i lepszej organizacji naszego życia

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny wszystko na to wskazuje, że będę zamykać waszą "stawkę". Przedwczoraj zrobiłam test i mam upragnione dwie kreseczki na razie według wstępnych kalkulatorowych wyliczeń termin będzie około 26 czerwca.


Nie wiem tylko jak wy liczycie te tygodnie ciąży. Czy od daty ostatniej miesiączki czy od spodziewanego zapłodnienia? Bo jeśli liczyć według pierwszego sposobu to jestem w 4t 3d a jesli wg drugiego to w 2t 2d ciaży

Do lekarza jestem umowiona na 8 listopada wiec za niecale 3 tygodnie. Myslicie ze wtedy bedzie cos juz widac na usg?
Witam i gratuluję dwóch kreseczek

P.S. Mój gin. liczy wiek ciąży od ostatniej @
......................... ......................... ......................... ......................... ........................

Taverney - ale fajnie! Kolejne bliźniaki w wątku
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:36   #3466
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

lo matko listopadowa80 minus 30 stopni toc to Syberia tak sie zastanawiamy z mzem czy leciec na swieta do Pl, bo zawsze jak jade w zime to choruje, niestety u mnie jest bw zime plus15 a w Pl ponizej 0 i te zmiany temperatur daja w kosc, a w ciazy nic nie mozna przeciez brac,moze lepiej sobie odpuscic
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:46   #3467
kruczaa
Rozeznanie
 
Avatar kruczaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
lo matko listopadowa80 minus 30 stopni toc to Syberia tak sie zastanawiamy z mzem czy leciec na swieta do Pl, bo zawsze jak jade w zime to choruje, niestety u mnie jest bw zime plus15 a w Pl ponizej 0 i te zmiany temperatur daja w kosc, a w ciazy nic nie mozna przeciez brac,moze lepiej sobie odpuscic
To moze faktycznie nie ryzykować, dzidzia teraz najważniejsza A rodziców odwiedzisz jak sie cieplej zrobi albo niech oni Was odwiedzą. Napewno to zrozumieją
kruczaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:49   #3468
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

hey

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
ja tez mam ochote na lody
co wieczor

3mam kciuki


a ja wlasnie najadlam sie moimi ulubionymi plackami ziemniaczanymi
a ja mam dzis palcuszki z sosem i do tego pokrojana w kosteczke i przysmażona piers z kurczaka, pychotaaa ide wlasnie jestcD:

kobitki super wiadomosc po tym waszych badaniach niech maluszki nadal rosna tak zdrowo

fotki boski

ja musze jeszcze 2 tygodnie czekac na wizyte ten czas sie poptem ciagnie


ahaaaa i mam pytanie to jak ja mam dzis 10 tydzien i 6 dzien to ktory to tydzien? jedenasty??

Edytowane przez violisia
Czas edycji: 2010-10-20 o 12:51
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:53   #3469
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Czesc Kochane
Znow widze mam zaleglosci w czytaniu , ale poprawie sie.

Bylam wczoraj u lek. rodzinnego, i wkoncu po 3 tyg. walki z pecherzem dali mi skierowanie na posiew moczu to sie moze wreszcie wylecze z tego chorobska, boje sie by ta infekcja, ktora juz i tak dlugo trwa by nie zaszkodzila dzidzi. Dostalam tez dwa tygodnie zwolnienia, wiec bede tu czesciej wpadac
A Wy jak sie czujecie, jak rosna brzuszki? Ja do gina mam w piatek to wstawie foteczki
I mam pytanie czy robicie sobie henne w ciazy(brwi , rzesy) Czy malujecie, ondulujecie wlosy? Kurcze, bo chcialam sobie wyglad poprawic i jakies obiekcje mam, wogole wszyscy mowia, ze mi ciaza zabrala cala urode.
No i witam tez kolejne mamy , ktore tu sie pojawily.
A ja wlasnie gotuje zupe kalafiorowa, tak mi sie chcialo
Pije, ktoras z was pokrzywe? Dozwolona jest w ciazy?
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 12:54   #3470
kruczaa
Rozeznanie
 
Avatar kruczaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
hey
aahaaaa i mam pytanie to jak ja mam dzis 10 tydzien i 6 dzien to ktory to tydzien? jedenasty??
to jutro będziesz miała ostatni dzień 11tc, czyli pełne 11tc i zaczniesz w piątek 12 Ja mam jutro 10tc i zaczne 11tc.

Edytowane przez kruczaa
Czas edycji: 2010-10-20 o 12:55
kruczaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:59   #3471
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Alicja - jaki tam wielki, masz łądne wcięcie - widać po plecach nagadałaś się że niby "duża jesteś" wrrrr

dziewczyny, nie dobrze mi jak nie wiem co.
czy to może być po witaminach? łykłam prenatal complex i mnie muli jak nie wiem co.

spice, kasia

catia88 a kiedy masz wizytę? ja bym mogła znowu pójść.

wiecie co - chyba się we mnie obudziły uczucia macierzystwa....kocham tego mojego maluszka, jak go wczoraj zobaczyłam i zobaczyłam, że urósł i buźke zobaczyłam, normalnie sie zakochałam może i nie czuje że jestem w ciąży, bo brzuch mam jaki miałam (czyli spory ) może trochę jest większy, bo ciasno mi w spodniach, nic mnie nie kopie, nie mam żadnych objawów (no - dzisiaj mi niedobrze), ale nie sikam często... i wogóle. ale moaleństwo jest moje i tyle .
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:12   #3472
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Masz dzisiaj USG?? Super Powodzenia, mocno trzymam kciuki za wizytę u lekarza! Ja tez chcę zobaczyć moją Dzidzię



Ajjj, placki ziemniaczane...ale bym takie zjadła..mmm z pieczarkami Mniam mniam
oj takich to ja nie jadlam ja do startych ziemniakow daje surowe jajko, make ziemniaczana, pieprz sol przyrawe do ziemniakow i starta cebule
Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Mamusie witam Was wiosennie, co za piekna pogoda, pootwieralam wszystkie okna i siedze sobie na tarasie ahh

Dzis budzialam meza o 2giej w nocy, biedaczek robil mi kanapki z serkiem wedzonym i ogorkiem, ostatnio mam straszna chec na wedzone....a na ryby nie moge patrzec, a zawsze jedlismy 3x w tygodniu swieze rybusie od rybaka, nie dobrze bo ponoc dobrze na tarczyce wplywaja, no ale nie mam na nie absolutnie apetytu

agus87 no niby syfy na dziewuszke, a wszyscy mowia ze bedzie chloptas

anula_81 napisz jak lot sie udal, pewnie szybko i bezproblemowo, w koncu to blisko

eweska a te Twoje blizniaki to jedno czy dwujajowe?

AlicjaH ale brzunio, ktory to tydzien? wczesniej mialas brzuszek czy plaski byl? u mnie pomalu wylazi, zrobie foteczke w niedziele
no ciekawe ciekae
Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
hey



a ja mam dzis palcuszki z sosem i do tego pokrojana w kosteczke i przysmażona piers z kurczaka, pychotaaa ide wlasnie jestcD:

kobitki super wiadomosc po tym waszych badaniach niech maluszki nadal rosna tak zdrowo

fotki boski

ja musze jeszcze 2 tygodnie czekac na wizyte ten czas sie poptem ciagnie


ahaaaa i mam pytanie to jak ja mam dzis 10 tydzien i 6 dzien to ktory to tydzien? jedenasty??
hehe widze, ze dzien plackow
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:13   #3473
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

To 13 z hakiem ;-) był "raczej" płaski może nie jak decha ale był... Ech jak mi się sentymentalnie zrobiło
moniqac jestem wielka....
principessina jak mi jeszcze raz napiszesz coś w stylu ładna pogoda otwieram okna to przysięgam przyjadę do Ciebie i Cię w tyłek kopnę ;-))) U mnie pada, brzydko, zimno
Kwiatecek farbuję na czarno cały czas ;-) W 1 ciąży robiłam na jasny blond i też nic się nie stało

Poszukam zdjęcia sprzed ciąży będziecie miały porównanie

Ja też chce placki kurcze takie ze śmietana i cukrem o jeju....
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK

Edytowane przez AlicjaH
Czas edycji: 2010-10-20 o 13:14
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:29   #3474
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

AlcjaH wiem, ze to moze glupio zabrzmi ale ja az tesknie za tym zeby zalozyc szalik i czapke, ba czapki i rekawiczek to w ogole nie mam...w zime w plaszczyku chodze, jakos tak dziwnie! czasem bardzo wieje i jest wilgotno to wtedy mozna ubrac sie cieplej To Ty jestes 2 tyg do przodu ciekawe zatem jaki bedzie moj brzucholek za jakies 2-3 tyg
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:32   #3475
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
AlcjaH wiem, ze to moze glupio zabrzmi ale ja az tesknie za tym zeby zalozyc szalik i czapke, ba czapki i rekawiczek to w ogole nie mam...w zime w plaszczyku chodze, jakos tak dziwnie! czasem bardzo wieje i jest wilgotno to wtedy mozna ubrac sie cieplej To Ty jestes 2 tyg do przodu ciekawe zatem jaki bedzie moj brzucholek za jakies 2-3 tyg
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ;-)
A właśnie jak ty tam trafiłaś? Wyjechałaś z mężem czy on jest Włochem?
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:32   #3476
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AlicjaH Pokaż wiadomość
Kwiatecek farbuję na czarno cały czas ;-) W 1 ciąży robiłam na jasny blond i też nic się nie stało
Poszukam zdjęcia sprzed ciąży będziecie miały porównanie
Ja wlasnie ostwtnio koniec lipca mialam robione na czarno, mialam na nich pasemka czerwone , ktore z czasem zrobily sie rude, wielkiej roznicy miezy odrostem a farba nie ma mimo ze mam ciemny blond nat. ale 5 cm to jest spokojnie, no i te pasemka szpeca, chcialam jakims brazem pokryc. To nie zaleznie od tygodnia ciazy mozna farbowac?

Wiecie co ja wczoraj nie wytrzmalam i kupilam 3 pary body, a wcale po nie nie szlam, przypadkiem mi wpadly w rece i nie wytrzymalam, a co najlepsze kupilam kazde inny rozmiar
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:36   #3477
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

AlicjaH wyjechalam na studia i pozniej poznalam przyszego meza i...zostalam
Sluchajcie a ja pofarbowalam wloski jakos w 5tym tyg ciazy, kiedy to nie wiedzialam jeszcze, ze jestem w ciazy, ale farbuje bez dotykania skory glowy, bo mam luszczyce, pozatym wracam do naturalnego koloru, ale teraz widze, ze te moje wlosy sa jakies takie nieciekawe, szorstkie, kolor sie spral, po 3cim miesiacu chcialabym sobie zrobic delikatne pasemka, ale jakos sie boje, no bo juz raz "zaszalalam" na poczatku ciazy i teraz nie wiem, moze przechodzic jak ta czarownica cala ciaze i pozniej farbowac
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:40   #3478
kruczaa
Rozeznanie
 
Avatar kruczaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 501
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Można farbować włosy, tylko trzeba wybierać farby które nie zawieraja amoniaku. W razie wątpliwosći można zapytać o to gina
kruczaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:47   #3479
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Mialam kiedys do czynienia z fryzjerstwem, dlatego mam dylemat i wiem,ze nie ma farby bez amoniaku. Bez amoniaku tylko szampon moze byc albo henna. No i farbach rownie szkodliwa jak amoniak jest ryzorycyna.
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:50   #3480
AlicjaH
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Gdzieś w NECIE
Wiadomości: 992
Dot.: Majowo-czerwcowe mamy 2011 :)

Ja jutro farbuję garnierem ;-) FARBĄ Z AMONIUM /DOCZYTAŁAM ZE TO TAKI AMONIAK BEZ AMONIAKU
__________________
I zesłał ją Pan na ziemię...By siała zamęt i zniszczenie...
18TYDZIEŃ-CHŁOPAK

Edytowane przez AlicjaH
Czas edycji: 2010-10-20 o 13:55
AlicjaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.