Suknia marzeń cz. II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 08:02   #4621
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
No to chyba nastawię się na te ramiączka. Nie chciałabym całe wesele ograniczać się w niczym i co chwilę spoglądać czy czasem coś mi nie wylazło, albo się nie obsunęło.
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Najlepiej zaopatrz się w ramiączka dopinane. Na ślubie i na początku wesela możesz być bez, a później jak już zacznie się zabawa na całego to sobie je doczepisz i możesz bawić się bez obaw, że suknia zacznie robić niespodzianki. Bardzo dużo dziewczyn tak właśnie robi
Zgadzam się z Agunią
Możesz mieć najpierw bez, a później sobie doczepisz.
Ja mimo tego, że miałam szelkę na szyjkę to też ciągle się podciągałam...
Wydawało mi się, że sukienka mi opada, bo rzeczywiscie sie rozciągnela w tancu.
Polecam jakieś zabezpieczenie aby czuć się komfortowo
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 08:22   #4622
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
boska jest !!!!!
ile kosztuje?
sukienka w opolu kosztuje 2850 zl ale zadzwonilam jeszcze do katowic do salonu madonny i tam wprawdzie nie mozna jej przymierzyc bo sprzedali suknie salonowa ale za to zycza sobie 2600 zł . na razie zobacze jeszcze ta uzywana z wroclawia bo dziewczyna chce za nia 1000 zl a wymiary mamy bardzo podobne


Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja właśnie byłam na slubie koleżanki która nie miala ramiączek przy sukni, nie miala rowniez za wielkiego biustu a suknia na początku była idealnie dopasowana do jej figury, jednak podczas wesela materiał musiał się jakoś "rozchodzic"???? ja nie wiem co to się z nim stało jednak gorset przy biuście zaczął odstawac i lekko się osunął niżej.. całe szczęście że dziewczyna miała biustonosz bez ramiączek bo w tańcu nawet nie widziała co jej się z suknią stało! nikt też nic nie powiedzial zeby sobie poprawiła... no nie wiem moze źle jakoś tą suknię założyła... ja jednak również nie mam pełnych kształtów i na pewno zdecyduję się na ramiączka choćby najdelikatnejsze- cokolwiek by suknia cale wesele była na swoim miejscu! na pewno nie zrobię sobie zbyt duzego dekoltu bo będę się bała że jak się pochylę to światu ukażą się moje piersi, no i po trzecie na pewno założę stanik na wesele to moje 3 wymagania co do ubioru ślubnego
to mnie przestraszylas! a panie w salonie zawsze zapewniaja ze suknia jest tak dobrze dopasowana ze nic nie ma prawa sie z nia dziac....
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 08:39   #4623
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Agunią
Możesz mieć najpierw bez, a później sobie doczepisz.
Ja mimo tego, że miałam szelkę na szyjkę to też ciągle się podciągałam...
Wydawało mi się, że sukienka mi opada, bo rzeczywiscie sie rozciągnela w tancu.
Polecam jakieś zabezpieczenie aby czuć się komfortowo


To dziwne że Ci zjeżdżała, bo jak ja moją w salonie już po zwężeniu mierzyłam bez ramiączek, to mi leciała w dół okropnie (mimo, że ściskała mnie tak, że nie mogłam zbyt swobodnie wziąć głębszego oddechu). Po doszyciu ramiączek trzymała się genialnie i nie zjeżdżała nic a nic. Szalałam całą noc i jedyne, co mi przeszkadzało, to zjeżdżające pończochy i koło od halki, o które zawadzałam obcasem
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 08:40   #4624
monia198455
Raczkowanie
 
Avatar monia198455
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 165
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
No to chyba nastawię się na te ramiączka. Nie chciałabym całe wesele ograniczać się w niczym i co chwilę spoglądać czy czasem coś mi nie wylazło, albo się nie obsunęło.

W mojej sukni gorset jest zrobiony nieco inaczej inie będe sie juz obawiała spadającego gorsetu i nie będe musiała ciagle podciagać góry.
Załącznik 1753058
monia198455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:15   #4625
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Po tych wszystkich opiniach tym bardziej cieszę się że odeszłam od sukni bez ramiączek Moja suknia miała naramki i cały ślub i wesele w ogóle zapomniałam o jakiś poprawianu, podciąganiu, do tego była tak lekka, po prostu idealna Też na początku gorset miał być w kształcie serca a potem wybrałam inna suknie
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:24   #4626
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Suknia marzeń cz. II

soffera- witaj a może wrzucisz zdjęcie twojej sukni? chętnie zobaczymy ja również chce mieć suknie na ramiączkach ale zawiązaną z tyłu na szyji
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:27   #4627
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Po tych wszystkich opiniach tym bardziej cieszę się że odeszłam od sukni bez ramiączek Moja suknia miała naramki i cały ślub i wesele w ogóle zapomniałam o jakiś poprawianu, podciąganiu, do tego była tak lekka, po prostu idealna Też na początku gorset miał być w kształcie serca a potem wybrałam inna suknie
moja też niby nie była gorsetowa, bo miała rękawki z cienkiego materiału, ale jak się okazało, one jej nie trzymały i niezbędne były jednak cieniutkie ramiączka
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 09:32   #4628
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
moja też niby nie była gorsetowa, bo miała rękawki z cienkiego materiału, ale jak się okazało, one jej nie trzymały i niezbędne były jednak cieniutkie ramiączka
Wiesz.... <na fotkach z resztą widać mój nieco wystający biuścior- w albumie>
w zasadzie nie to, że ona mi spadała, bo miałam szelkę.
Podświadomie jednak ją podciągałam...
Bałam się aby mój cyc nie ujrzał światła dziennego...
W razie gdyby szelka mi się odczepiła <haftki>, a nie miałam staniora tylko miski wszyte.
Dlatego też w celu zabezpieczenia polecam szczerze wszelkiego typu ramiączka itp.

Aaaaaa moja szelka miała naturalnie jeszcze jedno zadanie- zakrywała moje bułeczki pod pachami
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:36   #4629
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

widziałam suknię Soffery na innym wątku i była absolutnie boska!!!!! no i zakochałam się w jej bukiecie o czym na pewno już wie bo musiałam się zapytac o szczególy ja też planuję takie naramki (tak to sie nazywa???) że suknia jakby opada na ramiona- mam nadzieję że to naprawdę utrzyma suknię na swoim miejscu a jak nie będę się pewnie czuła w takiej to zdecyduję się na klasyczne cieniutkie ramiączka- czy dopinane to zdecyduję się po przymiarce ale z tego co piszą dziewczyny lepiej mieć święty spokój nie znoszę jak mi coś przeszkadza w moim ubraniu no a na swoim weselu to juz całkiem niedopuszczalne
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:53   #4630
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Moje naramki Zdjecia robione na spontanicznej sesji po slubie wiec bez calego blasku makijazowo fryzurowego.
Myśle że to że suknia tak dobrze leżała zalezy od tego że była dobrze dopasowana do talii i bioder.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1111.jpg (53,0 KB, 283 załadowań)
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 09:54   #4631
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość

cudnie wygladalas !!! suknia sliczna....idealnie podkresla Twoja piekna sylwetke
A dziękuje .

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Zanim zaczęłam mierzyć suknie wymarzyłam sobie suknię z koronkowymi ramiączkami. Teraz jestem po kilku przymiarkach i chyba bardziej podobają mi się suknie bez ramiączek - i chyba nawet mi ładniej. Mierząc te suknie wydaje się, że są one dopasowane i nic nie będzie odstawało, wystawało itp. Ale jednak obawiam się, żeby nic mi nie "wypadło" Tak więc w dalszym ciągu rozważam suknię z ramiączkami.
Mierzyłam suknię z dekoltem w kształcie serca i nie bardzo leżał mi fason takiej góry (właśnie z uwagi na biust, który wyglądał w tej sukni o 2 rozmiary większy; czułam się dosłownie jak jakaś krowa mleczna ).
Ja w dodatku nie miałam biustonosza, niczego pod suknią co by mi dodatkowo podtrzymywało piersi. I co jakiś czas musiałam zerkać na siebie czy dobrze mi "siedzą". Ogólnie jestem bardzo zadowolona z sukni, no ale gdyby były te ramiączka byłabym jeszcze bardziej radośniejsza.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 12:00   #4632
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Suknia marzeń cz. II

co to naramki???
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:04   #4633
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
co to naramki???
Nie fachowa nazwa ramiaczek, ktore wygladaja jakby byly zsuniete z ramion
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 16:43   #4634
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Suknia marzeń cz. II

czesc dziewczynki mam pytanko ! znalazlam wczoraj wymarzona suknie slubna niestety nie ma wszystej halki w siebie a ja nie chce za zadne skarby kola - wiem ze z moimi zapedami tanecznymi sie w nim zabije i baardzo mi ono przeszkadza mialam tez takie halki z kolem na sobie uczac innych tanczyc na weselu i dziewczyny mialy ogromny problem z nimi- zalezy mi na znalezieniu halki z tiiulu takiego sztywnego - ktory slicznie uklada suknie nie deformujac ja a jednoczesnie nie robi z niej bezy ..i no taka ladna literke a klasyczna poradzcie mi gdzie szukac takiej haleczki ? a moze ktoras ma do odsprzedania ? z gory dzieki - bo szczerze mowiac to bardzo wazy na tym czy kupie ta sukienke a kosztuje tylko 500zl nowiutka w salonie ..Poradzcie

a co do ramionczek to moja suknia jest bez ..ale ja sobie umowilam z pania ze mi wszyje i schowa pod gorecik a po pierwszym tancu grzecznie je sobie zaloze na wieksze szalenstwa

Edytowane przez paanti
Czas edycji: 2008-10-15 o 16:45 Powód: dopisek
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 18:15   #4635
Dobruśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Dot.: Suknia marzeń cz. II

A to moja suknia, żałuje że nie zdecydowałam się na tren. Na początku tj. w domu i kościele miałam bolerko.
P.S. Naprawdę odradzam wysokie buty, choćby nie wiem jak były wygodne, ja pod koniec już nawet na boso nie mogłam chodzić ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dwoje.jpg (78,8 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia..schody.jpg (50,6 KB, 271 załadowań)
Dobruśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 18:48   #4636
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Wow przepiękna suknia!! a dlaczego żałujesz że nie zdecydowalas się na tren? ja własnie trenów będę unikac jak tylko sie da.. ostatnio na weselu panna młoda tak się szamotała z tym trenem.. w Kościele co wstawala i siadala to druchna jak pies na kolana i jej to poprawiala przy kazdym ruchu, a zanim obróciła z ołtarza do wyjścia to komedia hehehe

i powiedz mi jeszcze na jakiej wysokosci obcasa polecasz miec buciki? ja na codzien chodzę w płaskich i jak gdzies jestem na imprezie to najpoźniej do północy wytrzymuje w obcasach więc zależy mi na podpowiedzi doswiadczojej panny młodej a wesele mam 2 dniowe więc następnego dnia muszę wstac o własnych nogach i jeszcze tanczyc
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 18:57   #4637
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
jest cuuuudownaaaa Dobrusia wyslalm ci wiadomosc na priv

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Wow przepiękna suknia!! a dlaczego żałujesz że nie zdecydowalas się na tren? ja własnie trenów będę unikac jak tylko sie da.. ostatnio na weselu panna młoda tak się szamotała z tym trenem.. w Kościele co wstawala i siadala to druchna jak pies na kolana i jej to poprawiala przy kazdym ruchu, a zanim obróciła z ołtarza do wyjścia to komedia hehehe

i powiedz mi jeszcze na jakiej wysokosci obcasa polecasz miec buciki? ja na codzien chodzę w płaskich i jak gdzies jestem na imprezie to najpoźniej do północy wytrzymuje w obcasach więc zależy mi na podpowiedzi doswiadczojej panny młodej a wesele mam 2 dniowe więc następnego dnia muszę wstac o własnych nogach i jeszcze tanczyc
tancerko ja nie doświadczona panna młoda jak widac ale za to doświadczona tancerka i polecam i do chodzenia i do tanczenia butki do maks 6, 5 cm przy wzroscie 168 ja taki mam tancze wiele lat i zreszta taki planuje na slubik a butki zamawiam tam gdzie taneczne bo robia idealnie dopasowane a maja opcje slubne badz specjalna powloka pokrywaja zeby w nich po polu biegac i nozki sie nie mecza

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-10-16 o 10:16 Powód: proszę nie pisać post pod postem, do dodawania treści służy funkcja multicytowania i edytuj
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:18   #4638
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

oh ja tez kiedyś tanczyłam ale powiem ci ze jak długo w tych butach musiałam stac i chodzic i tanczyc to juz mnie potem plecy bolały więc zmierzę sobie swoje buty do tanczenia i odejme centymetr przynajmniej....
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:26   #4639
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Suknia marzeń cz. II

hihih dobry pomysl albo dwa :P ale jak wezmiesz buty do tanca to wez pod uwage ze one z innej skory robione ..miekkiej to i inaczej sie noga zachowuje
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 19:36   #4640
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

nie no ja nie będę zamawiac butów w sklepie z butami do tanca hehe ale to bardzo fajna skóra naprawdę taka mięciutka i wygodna mi to się marzy kupic takie buty jakie jeszcze wykorzystam- widzialam kilka ładnych par w jakimś katalogu i ceny nie byly tez jakies dzikie i na pewno w sklepach w większych miastach są ale trzebaby ich poszukac.. bo takie na raz kupowac to trochę smutno... ale jak będzie trzeba to się zainwestuje
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:44   #4641
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Dobruśka Pokaż wiadomość
A to moja suknia, żałuje że nie zdecydowałam się na tren. Na początku tj. w domu i kościele miałam bolerko.
P.S. Naprawdę odradzam wysokie buty, choćby nie wiem jak były wygodne, ja pod koniec już nawet na boso nie mogłam chodzić ....
przepieknie wygladalas
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:52   #4642
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
nie no ja nie będę zamawiac butów w sklepie z butami do tanca hehe ale to bardzo fajna skóra naprawdę taka mięciutka i wygodna mi to się marzy kupic takie buty jakie jeszcze wykorzystam- widzialam kilka ładnych par w jakimś katalogu i ceny nie byly tez jakies dzikie i na pewno w sklepach w większych miastach są ale trzebaby ich poszukac.. bo takie na raz kupowac to trochę smutno... ale jak będzie trzeba to się zainwestuje
pewnie w butki zawsze warto
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:14   #4643
Dobruśka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 32
Moja kumpela miała podobna suknię, tyle że z trenem , naprawdę pięknie, tren zapina się na 3 razy, więc jak trzeba to się go ,,chowa" i nie przeszkadza, a buty to wydaje mi się że maks.6,5 cm. http://nasza-klasa.pl/profile/5795149/gallery/21

Edytowane przez Dobruśka
Czas edycji: 2008-10-16 o 17:58 Powód: proszę nie pisać post pod postem, do dodawania treści służy funkcja "edytuj"
Dobruśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:29   #4644
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Dobruśka Pokaż wiadomość
Moja kumpela miała podobna suknię, tyle że z trenem , naprawdę pięknie, tren zapina się na 3 razy, więc jak trzeba to się go ,,chowa" i nie przeszkadza, a buty to wydaje mi się że maks.6,5 cm. http://nasza-klasa.pl/profile/5795149/gallery/21
przepiekne zdjecia slubne
panna mloda piekna !!

no ja wlansie zamierzam sobie kupic butki 2 parke na zmiane
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 13:46   #4645
arm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 66
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
suknia prześliczna ale w wyborze z sukni i tak najważniejsze jest... jej przymierzenie. Bez tego ani rusz! Jedna może wyglądać w danej sukni bajecznie, inna jak przebieraniec.
Planujesz już swój ślub? Czy póki co tak po prostu przeglądasz?

Slub 06.06.2009. Takze poszukiwana ruszyly juz pełna para
W ostatnią sobpte mierzylam suknie po raz pierwszy i gdybym musiala sie zdecydowac juz to wybralabym wlasnie ta. Ale dla 100% pewnosci musze jeszcze cos poprzymierzac. W grudniu wchodza nowe kolekcje wiec jeszcze sie wstrzymam z zamawianiem Jedynie w tej sukience martwi mnie troszke duzy dekolt na plecach.... A tak poza tym to powiem Wam ze duuuużo ładniej wyglada na zywo! Przegladajac katalog nie zwrocilam na nia uwagi, dopiero pani w sklepie zachecila mnie zebym ja przymierzyla ;]
arm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 13:55   #4646
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
Slub 06.06.2009. Takze poszukiwana ruszyly juz pełna para
W ostatnią sobpte mierzylam suknie po raz pierwszy i gdybym musiala sie zdecydowac juz to wybralabym wlasnie ta. Ale dla 100% pewnosci musze jeszcze cos poprzymierzac. W grudniu wchodza nowe kolekcje wiec jeszcze sie wstrzymam z zamawianiem Jedynie w tej sukience martwi mnie troszke duzy dekolt na plecach.... A tak poza tym to powiem Wam ze duuuużo ładniej wyglada na zywo! Przegladajac katalog nie zwrocilam na nia uwagi, dopiero pani w sklepie zachecila mnie zebym ja przymierzyla ;]

ślubujesz w moje urodziny
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 16:03   #4647
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Dobruśka Pokaż wiadomość
A to moja suknia, żałuje że nie zdecydowałam się na tren. Na początku tj. w domu i kościele miałam bolerko.
P.S. Naprawdę odradzam wysokie buty, choćby nie wiem jak były wygodne, ja pod koniec już nawet na boso nie mogłam chodzić ....
ślicznie wyglądałaś a jaki bukiet przepiękny

Cytat:
Napisane przez arm Pokaż wiadomość
Slub 06.06.2009. Takze poszukiwana ruszyly juz pełna para
W ostatnią sobpte mierzylam suknie po raz pierwszy i gdybym musiala sie zdecydowac juz to wybralabym wlasnie ta. Ale dla 100% pewnosci musze jeszcze cos poprzymierzac. W grudniu wchodza nowe kolekcje wiec jeszcze sie wstrzymam z zamawianiem Jedynie w tej sukience martwi mnie troszke duzy dekolt na plecach.... A tak poza tym to powiem Wam ze duuuużo ładniej wyglada na zywo! Przegladajac katalog nie zwrocilam na nia uwagi, dopiero pani w sklepie zachecila mnie zebym ja przymierzyla ;]

ja w zeszłym tygodniu kupiłam suknię jakieś 3 miesiące temu zmierzyłam chyba sześć sukienek tak tylko żeby się zorientować, a w ostatni czwartek wzięłam mamę i powiedziałam jedziemy po suknię weszłam do sklepu przymierzyłam cztery i kupiłam tę jedyną a ślub 30 maja. Kobieta w sklepie mi powiedziała, że dziewczyny, które mają ślub w sierpniu już pokupowały więc pani się wcale tak nie pośpieszyła
Mi też kobieta pokazała moją suknię w katalogu i też jej powiedziałam, że w życiu bym na nią nie zwróciła uwagi Jednak czasami jak coś dobrze wygląda na modelce lub manekinie to na nas może już tak ładnie nie leżeć i odwrotnie
Tak powiem szczerze, że jak się suknia podoba, dobrze się w niej czujesz, to nie ma co szukać bo w pewnym momencie można zwariować i mieć problem z podjęciem decyzji Jak się założy tą jedną jedyną to się to czuje i wie że to właśnie ta. Ja tak miałam i już nie szukam
Poza tym teraz są wyprzedaże, o czym też nie wiedziałam i naprawdę można kupić suknie za niewielkie pieniądze. A przecież i tak tylko chyba profesjonalista poznałby że to nowa lub stara kolekcja


Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
jest cuuuudownaaaa Dobrusia wyslalm ci wiadomosc na priv
tancerko ja nie doświadczona panna młoda jak widac ale za to doświadczona tancerka i polecam i do chodzenia i do tanczenia butki do maks 6, 5 cm przy wzroscie 168 ja taki mam tancze wiele lat i zreszta taki planuje na slubik a butki zamawiam tam gdzie taneczne bo robia idealnie dopasowane a maja opcje slubne badz specjalna powloka pokrywaja zeby w nich po polu biegac i nozki sie nie mecza
trochę mnie zaciekawiły te butki do tańczenia ja i tak będę miała obcas max 5 cm ale właśnie najbardziej obawiam się o wygodę bo zawsze w takich eleganckich butach mam problemy z bolącymi i poobcieranymi stopami
Gdzie taki butki można zobaczyć i przymierzyć?
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 16:52   #4648
karmelek1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia marzeń cz. II

wg mnie nie ma znaczenia czy jestesmy w Polsce czy USA;] ślub to slub i masz byc najpiekniejsza
a ja mam dylemat,podoba mi sie ta sukienka, ale jest potwornie drogaczy któraś z was wie gdzie w interncecie moge kupic taka taniej albo czy któraś z was takiej nie sprzedaje??Nie wiem nawet jaki to model(jak sie nazywa).POMOCY!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41.jpg (20,5 KB, 195 załadowań)
karmelek1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 18:40   #4649
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez karmelek1988 Pokaż wiadomość
wg mnie nie ma znaczenia czy jestesmy w Polsce czy USA;] ślub to slub i masz byc najpiekniejsza
a ja mam dylemat,podoba mi sie ta sukienka, ale jest potwornie drogaczy któraś z was wie gdzie w interncecie moge kupic taka taniej albo czy któraś z was takiej nie sprzedaje??Nie wiem nawet jaki to model(jak sie nazywa).POMOCY!!
Prześliczna suknia a najbardziej podoba mi sie gorstet Ja wolałabym miec mniej u dołu tz. troszke węższai zero akcentów różowych ..., musze sie wziaśc za poszukiwania wymarzonej suknichoc jeszcze 2 lata do ślubu a moglabys podac adrs tej strony skoąd masz to suknie
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:54   #4650
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

ja lubię duże suknie ale ta jest jak dla mnie za duza nie wiem jak w tym chodzić między stołami, jak się w Kościele klęknie to się chyba zapada w taką suknię i tylko głowa sterczy ale efektowna jest niesamowicie!!

a ja mam pytanie do dziewczyn które mają suknie na kołach- jak w tym się siada??? zeby nie było widac tego co się mam pod suknią hehe ???
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.