Daylette - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 16:13   #91
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: Daylette

ja jestem na drugiej zielonej tabletce, brzuch boli mnie przeokropnie, niby odrobinka krwi jest ale okres to to na pewno nie jest .. dziwnie są strasznie jak dla mnie, pewnie jutro już będzie okres i aż się boję na samą myśl o tym !
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:58   #92
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Daylette

cena może sie zmieniła. w dbam o zdrowie kosztują z 35 zł jak nie lepiej. Dzisiaj jade do apteki i okaże się czy zapłacę 25 czy więcej
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:58   #93
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: Daylette

a ja z takim głupim pytaniem, jutro mam ostatnią zielona (nieaktywną) tabletkę, co by się stało gdybym jutro zaczęła nowe opakowanie pomijając tą ostatnią zieloną z poprzedniego? oczywiście tylko pytam
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:24   #94
martyna_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
GG do martyna_g
Dot.: Daylette

ja właśnie zmieniam tabletki z Yazu i od niedzieli zaczynam Daylette. czy to znaczy, że powinnam zacząć Daylette w dzień po łyknięciu ostatniej różowej tabletki?

Edytowane przez martyna_g
Czas edycji: 2012-02-17 o 11:31
martyna_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:31   #95
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Daylette

jak łykniesz ostatnią aktywną tabletkę YAZ to następnego dnia zaczynasz brać Daylette.

Ja tam się będę zabezpieczać przez pierwszy miesiąc
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:57   #96
sierpniowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Daylette

witam,powróciłam po 10 dniach brania duphastonu po odstawieni 6 dni pozniej dostałam okres tn dziś dostałam i wziełam 1 pigułke daylette ,ciekawe jak na mnie wpłynie
zniose wszystko tylko żebym nie przytyła bo i tak mam już nadwyżke kilogramówa jak wy sie czujecie ?
sierpniowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:25   #97
martyna_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
GG do martyna_g
Dot.: Daylette

to dzisiaj muszę zacząć Daylette, bo wczoraj wieczorem wzięłam drugą nieaktywną (białą) tabletkę Yazu, myślałam że mam zacząć brać Daylette jak skończę cały Yaz, łącznie z tymi nieaktywnymi. na szczęście nie mam chłopaka, więc nie muszę się dodatkowo zabezpieczać.
martyna_g jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 13:38   #98
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez sierpniowamama Pokaż wiadomość
witam,powróciłam po 10 dniach brania duphastonu po odstawieni 6 dni pozniej dostałam okres tn dziś dostałam i wziełam 1 pigułke daylette ,ciekawe jak na mnie wpłynie
zniose wszystko tylko żebym nie przytyła bo i tak mam już nadwyżke kilogramówa jak wy sie czujecie ?
Od tabletek się nie tyje i warto to wiedzieć jedynie co to zwieksza łaknienie lub zatrzymuje wode. Jednak daylette jest pigułką "nowocześniejszą" i nie powoduje zatrzymywania wody w organizmie.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:54   #99
FeeeniKs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Jagoda1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wczoraj wysłałam maila z zapytaniem jak to jest z tymi dniami brania tabletek i mi odpisali. Załączam treść na przyszłość jakby któraś z Was miała takie pytania
W odpowiedzi na Pani pytanie dotyczące tabletek antykoncepcyjnych Daylette pragnę poinformować, że zmiana z innego złożonego preparatu antykoncepcyjnego powinna przebiegać w następującym schemacie (według Charakterystyki Produktu Leczniczego):
"Kobieta powinna rozpocząć stosowanie produktu leczniczego Daylette w następnym dniu po
przyjęciu ostatniej tabletki aktywnej (ostatnia tabletka zawierająca substancje czynne) poprzednio stosowanego złożonego doustnego środka antykoncepcyjnego, ale najpóźniej w dniu następującym po zwyczajowej przerwie, w czasie której nie przyjmuje się tabletek zawierających hormony."
W zdaniu tym chodzi o 7-dniową przerwę pomiędzy przyjmowaniem kolejnych opakowań tabletek antykoncepcyjnych. Sposób rozpoczęcia przyjmowania Daylette, jaki Pani zastosowała nie został opisany w Charakterystyce Produktu Leczniczego. Można jednak przyjąć, że skoro przerwa w przyjmowaniu tabletek wynosiła mniej niz 7 dni ochrona antykoncepcyjna jest zachowana i nie ma konieczności stosowania dodatkowych zabezpieczeń. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy"
Myślałam że trzeba całe opakowanie skończyć, razem z nieaktywnymi tabletkami... źle doczytałam. Aaaaaj. Pociesza mnie ten mejl, bo dzieci nie chce na razie mieć Obecnie jestem na 9 tabletce Daylette i dobrze się czuje.
FeeeniKs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:23   #100
sierpniowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Daylette

Frutii jak zwał tak zwał ja to wiem,ale chyba jak ci sie woda zatrzyma w organizmie to ci wzrasta waga prawda? wtedy jestes grubsza czyli tyjesz!Bynajmniej o to mi chodziło warto wiedziec!
sierpniowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:33   #101
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez sierpniowamama Pokaż wiadomość
Frutii jak zwał tak zwał ja to wiem,ale chyba jak ci sie woda zatrzyma w organizmie to ci wzrasta waga prawda? wtedy jestes grubsza czyli tyjesz!Bynajmniej o to mi chodziło warto wiedziec!
Tak jak mówiłam przy Yazie/Yasmin/Yasminelle i pochodnych takie coś raczej nie występuje przez ich skład... Akurat jeśli woda zatrzymuje się w organizmie nie tyje się, o byciu grubym też nie można powiedzieć. Woda doprowadza do "puchnięcia". Każdy kto stosuje tabletki to wie. Tak warto wiedzieć. Przy Yazie, Daylette itp. trzeba właśnie pić dużo wody, ponieważ one jej nie zatrzymują i można się odwodnić. To tyle
Nie używaj tego pogrubienia bo kole w oczy
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 16:46   #102
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Daylette

W Wieliczce w najtańszej aptece są po 25 zł.
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:37   #103
sierpniowamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Daylette

dziewczyny a kiedy zacełyscie współzyc bez dodatkowego zabezpieczenia birac tylko te pigułki ? Niektórzy mówią,że tydzień inni ,ze miesiac treba brac dla bezpieczenstwa jak to u was wyglada?
sierpniowamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:50   #104
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Daylette

Dziewczyny, może zadam głupie pytanie, ale nie rozumiem - skoro Yaz i Daylette mają identyczny skład to dlaczego przy zmianie powinno się zacząć Daylette po ostatniej aktywnej tabletce Yazu, pomijając placebo? Kiedy zmieniałam tabletki z Yasminelle na Yaz pierwsze opakowanie Yazu zaczynałam brać po 7 dniach przerwy, w pierwszy dzień krwawienia, bo u mnie się to akurat tak zbiegło, że krwawienie przy Yasminelle miałam po 7 dniowej przerwie, a przy Yazie po ostatniej tabletce placebo - mam nadzieję, że jasno piszę - np w czwartek biorę ostatnią tabletkę placebo, a w piątek kiedy pojawia się u mnie krwawienie zaczynam kolejne opakowanie.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez sierpniowamama Pokaż wiadomość
dziewczyny a kiedy zacełyscie współzyc bez dodatkowego zabezpieczenia birac tylko te pigułki ? Niektórzy mówią,że tydzień inni ,ze miesiac treba brac dla bezpieczenstwa jak to u was wyglada?
Od razu.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:56   #105
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może zadam głupie pytanie, ale nie rozumiem - skoro Yaz i Daylette mają identyczny skład to dlaczego przy zmianie powinno się zacząć Daylette po ostatniej aktywnej tabletce Yazu, pomijając placebo? Kiedy zmieniałam tabletki z Yasminelle na Yaz pierwsze opakowanie Yazu zaczynałam brać po 7 dniach przerwy, w pierwszy dzień krwawienia, bo u mnie się to akurat tak zbiegło, że krwawienie przy Yasminelle miałam po 7 dniowej przerwie, a przy Yazie po ostatniej tabletce placebo - mam nadzieję, że jasno piszę - np w czwartek biorę ostatnią tabletkę placebo, a w piątek kiedy pojawia się u mnie krwawienie zaczynam kolejne opakowanie.
Kto Ci takie coś powiedział?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:05   #106
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Kto Ci takie coś powiedział?
W takim razie musiałam źle zrozumieć to co ktoś napisał wyżej
O rany, tak to jest jak się jest zmęczonym po pracy, tam chyba chodziło tylko o te z 7 dniową przerwą?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:38   #107
FeeeniKs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez sierpniowamama Pokaż wiadomość
dziewczyny a kiedy zacełyscie współzyc bez dodatkowego zabezpieczenia birac tylko te pigułki ? Niektórzy mówią,że tydzień inni ,ze miesiac treba brac dla bezpieczenstwa jak to u was wyglada?

Skończyłam brać Yaz, zaczęłam brać Daylette i jak tylko okres minął to wtedy, bez żadnego innego zabezpieczenia

Doustna antykoncepcja zaczyna działać wraz z zażyciem pierwszej tabletki i nie trzeba stosować dodatkowych zabezpieczeń
FeeeniKs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:23   #108
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Mam mały problem, wczoraj zapomniałam łyknąć Day. Uświadomiłam to sobie rano, ja poczułam ból brzuch i delikatne ciemne plamienie...Minęło niestety 12h, więc zgodnie z instrukcją ( zapomniałam 6 tabletki z blistra) szybko połknęłam brakującą tabletkę, a 7 tabletkę zażyłam o zwykłej porze. Niby wszystko było ok, ból ustał, plamienie praktycznie zanikło, aż do teraz bo wróciło i to nie jest takie ciemne delikatne plamienia, ale o kolorze zdecydowanie krwistym. Czy to normalny objaw, czy raczej coś nie tak ? bo zaczynam się trochę denerwować
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:29   #109
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Lidka2603 Pokaż wiadomość
Mam mały problem, wczoraj zapomniałam łyknąć Day. Uświadomiłam to sobie rano, ja poczułam ból brzuch i delikatne ciemne plamienie...Minęło niestety 12h, więc zgodnie z instrukcją ( zapomniałam 6 tabletki z blistra) szybko połknęłam brakującą tabletkę, a 7 tabletkę zażyłam o zwykłej porze. Niby wszystko było ok, ból ustał, plamienie praktycznie zanikło, aż do teraz bo wróciło i to nie jest takie ciemne delikatne plamienia, ale o kolorze zdecydowanie krwistym. Czy to normalny objaw, czy raczej coś nie tak ? bo zaczynam się trochę denerwować
Postąpiłaś prawidłowo pamiętaj o zabezpieczaniu się przez najblizszy tydzien.
Możesz powiedzieć które to opakowanie? Bo jeśli pierwsze z dwóch-trzech to plamienie nie powinno Cię martwić. Tak samo w przypadku jeśli byłaś chora albo miałaś stresujące dni. Jeśli opakowanie 4 wzwyż to najprawdopodobniej nie trzymają Ci cyklu (antykoncepcja mimo to jest zachowana). Daylette mają malutką zawartość hormonów, być może dlatego. Więc najlepiej iść do ginekologa na zmianę.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 20:33   #110
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

To moje pierwsze opakowanie daylette, ale przeszłam na nie po Yazie, więc nie wiem jak na to patrzeć, ale Yaz brałam 5 miesięcy i musiałam z niego zrezygnować bo zaczęłam plamić. A odnośnie daylette to do wczorajszego gapiostwa wszystko było ok, zero plamień ...eh...
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:36   #111
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Lidka2603 Pokaż wiadomość
To moje pierwsze opakowanie daylette, ale przeszłam na nie po Yazie, więc nie wiem jak na to patrzeć, ale Yaz brałam 5 miesięcy i musiałam z niego zrezygnować bo zaczęłam plamić. A odnośnie daylette to do wczorajszego gapiostwa wszystko było ok, zero plamień ...eh...
Nie rozumiem dlaczego z Yazu masz zmienione tabletki na to samo, skoro plamiłaś i pewnie będziesz plamić dalej, bo to ta sama dawka hormonów, najwyrazniej za słaba dla Ciebie.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:38   #112
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

A ja właśnie jestem na 3 zielonej tabletce, przy drugiej dostałam krwawienia, ponownie bo przy 15 też wystąpiło. Na razie ich nie przekreślam, bo to w zasadzie koniec pierwszego opakowania, a przyczyną krwawienia przy 15 mogło być również to, ze nie robiłam przerwy po przejściu z poprzednich. Jednak najgorsze jest to, że strasznie mnie przy nich boli brzuch i to zarówno przy tym krawieniu wcześniejszym jak i przy obecnym. Przy poprzednich tak nie miałam, a teraz musiałam znowu musiałam przeprosić się z tabletkami przeciwbólowymi. Trochę mnie to martwi, bo przy poprzednich uwolniłam się całkowicie od bólów miesiączkowych.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:39   #113
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Aaniol_apokalipsy Pokaż wiadomość
A ja właśnie jestem na 3 zielonej tabletce, przy drugiej dostałam krwawienia, ponownie bo przy 15 też wystąpiło. Na razie ich nie przekreślam, bo to w zasadzie koniec pierwszego opakowania, a przyczyną krwawienia przy 15 mogło być również to, ze nie robiłam przerwy po przejściu z poprzednich. Jednak najgorsze jest to, że strasznie mnie przy nich boli brzuch i to zarówno przy tym krawieniu wcześniejszym jak i przy obecnym. Przy poprzednich tak nie miałam, a teraz musiałam znowu musiałam przeprosić się z tabletkami przeciwbólowymi. Trochę mnie to martwi, bo przy poprzednich uwolniłam się całkowicie od bólów miesiączkowych.
Przy łączeniu opakować plamienie to norma.
Tak to już jest z tym bólem. Ja przy Mercilonie nic nie czułam, a przy Midianie znów zwijam się z bólu
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:42   #114
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Mój ginekolog stwierdził, ponoć na bazie swojego doświadczenia , że nie zawsze zamienniki działają identycznie, inny producent inna technologia i coś tam jeszcze . Przytaczał mi jakieś przykłady, no wiec mu uwierzyłam na słowo, kazał mi spróbować jedno opakowanie i zobaczyć czy będzie ok , no i było ok.
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:44   #115
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Przy łączeniu opakować plamienie to norma.
Tak to już jest z tym bólem. Ja przy Mercilonie nic nie czułam, a przy Midianie znów zwijam się z bólu
Plamieniem się jeszcze nie martwie, mimo ze to z jego powodu miałam zmieniane poprzednie tabletki. Zacznę się martwic jeśli wystąpi po drugim opakowaniu.
Ale te bóle powróciły do poziomu gdy miałam naturalne miesiączki, wtedy z bólu czasem nie mogłam przejść z łóżka do łazienki... A już myślałam, że przynajmniej z nimi będę miała spokój.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:44   #116
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Lidka2603 Pokaż wiadomość
Mój ginekolog stwierdził, ponoć na bazie swojego doświadczenia , że nie zawsze zamienniki działają identycznie, inny producent inna technologia i coś tam jeszcze . Przytaczał mi jakieś przykłady, no wiec mu uwierzyłam na słowo, kazał mi spróbować jedno opakowanie i zobaczyć czy będzie ok , no i było ok.
Odczekaj najlepiej jeszcze jedno, jak się pojawi jeszcze raz to zmiana.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:46   #117
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Po pierwszym opakowaniu w zasadzie nie da się stwierdzić czy dalej będzie wszystko ok. Ja przy swoich poprzednich tabletkach przy pierwszym opakowaniu wszystko miałam w normie, krwawienie wystąpiło jak należy, a przy trzech kolejnych dwa razy w miesiącu.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 20:49   #118
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Odczekaj najlepiej jeszcze jedno, jak się pojawi jeszcze raz to zmiana.
Tak właśnie zrobię, mam ciągle nadzieję, że to wina mojego wczorajszego gapiostwa i szybko plamienie zniknie. Wezmę drugie opakowanie i mam nadzieje, że nie będę musiała lecieć do lekarza Wielkie dzięki za pomoc
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 09:45   #119
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Daylette

Ja bym poczekała na Twoim miejscu do końca opakowania, jeśli powtórzy się sytuacja jaką miałaś z Y. to bym nie czekała i nie brała kolejnego opakowania tylko umówiła się już do innego ginekologa i poprosiła o zmianę. Bo w takim przypadku chyba nie ma sensu czekać.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 13:09   #120
FeeeniKs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Daylette

Jestem na 13 tabletce Daylette. Od dwóch dni czuje jakby ktoś mi wbijał szpilki co raz w lewy jajnik i bardzo mi się to nie podoba, nie wspominając o bólu. Przy Yazie nie miałam takiej sytuacji i jak mi to nie przejdzie to chyba będę musiała się wybrać do lekarza...
FeeeniKs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.