Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-17, 22:27   #3031
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Uwaga dziewczyny!
Zaklepaliśmy salę, wstępnie na 21.06.2014r!

Niestety 28 już był zarezerwowany, ale 21 też jest ok
gratulacje i jeszcze dla TŻta za tort
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 22:33   #3032
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ale sukienki

zobaczcie co ja znalazłam na dobry sen... szczególnie na str 2...
http://terazslub.pl/news/smieszne-cz...zyc-cz-ii.html

Muszę wstać o 4, więc życzę miłych snów
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 22:50   #3033
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

Wróciłam do domu już ze szpitala Czuję się dobrze, operacja się udała teraz musi mi się ranka zagoić i blizna ładnie tak samo zrobić. Cieszę się, że już mam to za sobą teraz tylko czekać na wyniki badań i żyć tak jak wcześniej Troszkę ciężko mi się mówi, mam chrypkę , ale z dnia na dzień stan się poprawia
Super !!

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Cappucino juz mamy dość, bo i kuchnia i przedpokój nim machbięty, czerwień mi się u kogoś baardzo podoba,ale to zdecydowanie nie nasz kolor
Może jakaś oliwka z beżem ? No nie wiem już sama teraz ściany mamy cytrynowe ale one były wieki temu malowane, mają wiele zacieków jeszcze po dziadkach i trzeba najpierw wyrównać te ściany położyć gładź i dopiero malować ale z kolorem mam mega problem

My byliśmy w parku na spacerze z psem, Tż jako że już zakończył na ten rok sesje ślubne wyżył się na mnie więc mam kilka fotek świeżyć
Pies zmęczony odpoczywa ja właśnie skończyłam gotować zupkę i mam z głowy
Modne są teraz szarości z odcieniami bieli ja tez mam u siebie cappuchino brązy, kremy...

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------



---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

http://terazslub.pl/uploadUser/image...wisko%20pl.jpg to najlepsze sikam ze śmiechu
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 06:07   #3034
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

hej, ja zaraz wychodze na uczelnię. szykując się oglądałam:
http://tvnplayer.pl/programy-online/...E08,16348.html

jakas masara, aż jestem ciekawa czy to nie jest wyreżyserowane xd
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 06:32   #3035
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej ja właśnie zaczynam się zbierać na uczelnie wczoraj (a w sumie to dzisiaj ) późno wróciliśmy i staram się jakoś ogarnąć. TŻ trochę się opił i miałam z niego niezły polew

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Cappucino juz mamy dość, bo i kuchnia i przedpokój nim machbięty, czerwień mi się u kogoś baardzo podoba,ale to zdecydowanie nie nasz kolor
Może jakaś oliwka z beżem ? No nie wiem już sama teraz ściany mamy cytrynowe ale one były wieki temu malowane, mają wiele zacieków jeszcze po dziadkach i trzeba najpierw wyrównać te ściany położyć gładź i dopiero malować ale z kolorem mam mega problem

My byliśmy w parku na spacerze z psem, Tż jako że już zakończył na ten rok sesje ślubne wyżył się na mnie więc mam kilka fotek świeżyć
Pies zmęczony odpoczywa ja właśnie skończyłam gotować zupkę i mam z głowy
Hmmm, to nie wiem jaki kolor doradzić

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Waniliova, nie lubię dzieci, nie dogaduję się z nimi (a tym bardziej z tymi, one są pokrzywdzone przez los, bo noszą gorsety i przez postawę swoich rodziców są strasznie niesamodzielne,a nad nimi trzeba trzymać bat), najlepiej mi się pracowało w hospicjum i w sanatorium na kardio.

EDIT: Tzn. nad wszystkimi trzeba trzymac bat czy dziecko czy dorosły, ale dzieci przez to, że rodzice się nad nimi trzęsą same stają się niesamodzielne, potrafią się obrazić na mnie, e muszą ćwiczyć... To po uj zajmują miejsce na oddziale? No ale taki wiek, trzeba miec do nich podejście, ja jestem za ostra...
Rozumiem, każdy nadaje się do innej pracy

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Hej
Tak jak myślałam, dzisiaj odespałam cały tydzień wstawania o 3. Spałam od 1 w nocy do 13 Ale się wyspałam

Zrobiłam sobie po południu tą latte z Mokate i powiem Wam, że szału nie ma. Warstwy mi się nie zrobiły, mimo, że wlewałam kawę powoli i po łyżeczce... Jeszcze została mi do wypróbowania wersja o smaku karmelowym, może będzie lepsza niż ta waniliowa. A kawa mega cienka - może latte nie jest dla mnie? Ja lubię taką średnią kawę - nie za mocną, nie za lekką. Niedługo wypróbuję kawę Nescafe Sensazione Creme, bo sobie kupiłam, bo mi się kawa w pracy kończy.
Ale pospałaś

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
hej, ja zaraz wychodze na uczelnię. szykując się oglądałam:
http://tvnplayer.pl/programy-online/...E08,16348.html

jakas masara, aż jestem ciekawa czy to nie jest wyreżyserowane xd
Obejrzę jak wrócę z uczelni prawdopodobnie o 16.30 kończę. Miłego dnia dziewczyny
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 10:54   #3036
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej

Ja to mam pecha Otwieram serek kanapkowy, a tam pleśń A ważny jest jescze prz4ez kilka dni! I nie był wcześniej otwierany! Następnym razem nie kupię sera jakiejś nieznanej firmy

Mnie najbardziej rozwaliło to zdjęcie: http://terazslub.pl/uploadUser/image...inger%20pl.jpg

alloffkowa, Idealna Niania jest reżyserowana. Zauważ, jak niania wychodzi z rozmowy i mówi coś do kamery, np., że rodzinka fajna, dzieci też i że ma nadzieję, że będzie jej się z nimi dobrze pracowało itd. To na 100% jest wyreżyserowane. Ale mimo wszystko lubię to oglądać, bo w końcu to o moim zawodzie Tzn. wstyd mi za takie opiekunki, masakra jak można tak dzieci traktować, ludzi okradać itd.

Waniliova, ja również życzę Tobie miłego dnia
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 11:01   #3037
klaudia1534
Raczkowanie
 
Avatar klaudia1534
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 450
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cześć
Dzisiaj witam się paczkami chusteczek higienicznych i szklanką z fervexem.. Ale mnie przeziębienie złapało. Jak szybko przyszło mam nadzieję, że i tak szybko sobie pójdzie Do soboty nie mogę mieć czerwonych oczu i nosa, muszę być pełna sił
Jutro lub we wtorek jedziemy podpisać umowę z zespołem i po tym na kilka miesięcy będzie przerwa z przygotowaniami ślubnymi
Za jakieś 2 godzinki P. przyjedzie po mnie i jedziemy do niego, więc pewnie dopiero późnym wieczorem się odezwę
Miłego dzionka dziewczyny
__________________
Termin porodu: 6 maj 2016
17 maj 2014


klaudia1534 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 11:11   #3038
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez klaudia1534 Pokaż wiadomość
Cześć
Dzisiaj witam się paczkami chusteczek higienicznych i szklanką z fervexem.. Ale mnie przeziębienie złapało. Jak szybko przyszło mam nadzieję, że i tak szybko sobie pójdzie
Chyba jakaś epidemia teraz bo u mnie większość znajomych chora
Zdrowiej
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozwaliło to zdjęcie: http://terazslub.pl/uploadUser/image...inger%20pl.jpg

alloffkowa, Idealna Niania jest reżyserowana. Zauważ, jak niania wychodzi z rozmowy i mówi coś do kamery, np., że rodzinka fajna, dzieci też i że ma nadzieję, że będzie jej się z nimi dobrze pracowało itd. To na 100% jest wyreżyserowane. Ale mimo wszystko lubię to oglądać, bo w końcu to o moim zawodzie Tzn. wstyd mi za takie opiekunki, masakra jak można tak dzieci traktować, ludzi okradać itd.
Mnie też to zdjęcie powaliło na łopatki
Co do niani nigdy tego programu nie oglądałam, gdzies można powtórki ogladnąć ?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Hmmm, to nie wiem jaki kolor doradzić


Sama już nie wiem, ale beże ostatnio do mnie mówią chociaż już ich chyba u nas za dużo w mieszkaniu

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość

Modne są teraz szarości z odcieniami bieli ja tez mam u siebie cappuchino brązy, kremy...

No tak jak pisałam u nas i kuchnia i przedpokój w tych kolorach więc salon to już przesada, chyba że wtedy postawię na mocniejsze dodatki ? Wtedy do wymiany też by poszła kanapa i fotele ale obecnie jeszcze pies podczas głupawek skacze na nie więc szkoda póki co kupić coś nowego
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 11:18   #3039
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

klaudia, dużo zdrówka życzę!

Paaati89, powtórki można obejrzeć w internecie na tvnplayer , ale lecą też na tvn style kilka dni w tygodniu. Premierowy odcinek leci w czwartki o 21:45.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 11:48   #3040
klaudia1534
Raczkowanie
 
Avatar klaudia1534
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Wiadomości: 450
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzięki dziewczyny
__________________
Termin porodu: 6 maj 2016
17 maj 2014


klaudia1534 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:15   #3041
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dziewczyny powaliłyście mnie

Oglądałam Anię z Zielonego Wzgórza chlip chlip, to byłą kiedys moja ulubiona książka, aż się wzruszyłam...

Klaudia zdrówka życzę!!

Napisałabym Wam co mój przyszły teść wczoraj powiedział mojemu TŻtowi, ale miałam się już nie denerwować, bo nie warto. Szkoda mi tylko TŻta i cieszę się, że mieszkamy 300 km od tych ludzi, bo chłop by mi się wykończył nerwowo.
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 12:20   #3042
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Jestem i nadrobiłam

ufff wczoraj miałam wyjść tylko na chwilę na ploty z kolezankami, a wylądowałyśmy na domowce i wróciłam dopiero dzisiaj rano...

Pisałyście o zaręczynach, piękne historie ja Wam jeszcze swoich nie opowiadałam, opiszę wieczorem

velika piękny pierscionek gratuluję!

Soul cieszę się, że wszystko jest OK, chociaż nie wiem, co Ci dolegało, ale operacja to operacja, mam nadzieję, że Cię więcej kroić nie będą

Zapuszczacie włosy do ślubu....ja też chciałabym....ale od dłuższego czasu od kwietnia mam znowu straszne problemy z wypadaniem...nie dość że mam cieniutkie włosy i już kiedyś miałam taki okres gdzie straciłam połowę włosów, to teraz znowu z tego co mi pozostało tracę kolejną połowę... kiedyś wszyscy mi mówili, że zazdroszczą bo mam gęste włosy, a teraz jedyne co usłyszę to to, ze mam bardzo rzadziutkie włosy...dobijające no ale się zastanawiam czy jest sens zapuszczać kilka strzępków.....


Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie mi doradzić? W tym roku nie zdążyliśmy nigdzie polecieć na wakacje, chcielibyśmy gdzieś ruszyć zimą na 4-5 dni. Myślałam o Zakopanem i np nauką jazdy na nartach (nigdy nie byliśmy zimą w górach). Tylko, że taki wyjazd trzeba by było zorganizować jakoś styczeń-luty prawda? Bo w grudniu to chyba ciężko jeszcze ze śniegiem w tym roku
A może któraś z Was jest bardziej zorientowana i pomoże wybrać jakąś inną miejscowość z jakąś szkółką jazdy? Chcemy to zorganizować jak najmniejszym kosztem
Polecam jechać do Wisły do Nowej Osady tam jest kilka wyciągów i ze 2 dla początkujących tam mnie TŻ zabrał uczyć jeździć na nartach on już od małego śmiga to mnie mógł uczyć, ale i instruktorów tam pełno
A koło Zakopanego to w Murzasichle też podobno jest fajny wyciąg dla początkujących.
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:49   #3043
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

hej
Wczorajsze spotkanie z rodzicami bardzo udane, siedzieliśmy od 18:30 do północy. W sumie to były rozmowy o wszystkim poza naszym ślubem Nasi rodzice się znają, ale pierwszy raz mieli posiadówę sam na sam, tak więc cieszę się, że się udała.
A ja dzisiaj jak poznanianka wczoraj, położyłam się spać o drugiej, wstałam o 13 Ale musiałam odespać jeszcze noc z piątku na sobotę. W sumie to jeszcze bym pospała
Ja też zapuszczam włosy Siedzę właśnie z maską na łbie. Na zapuszczanie poza suplementami (skrzyp, pokrzywa, drożdże) to wypróbujcie jantar o ile u mnie aż takiego szału z zapuszczaniem nie robi, to mojej siostrze po nim włosy wystrzeliły jak nie wiem, może u was też zadziała tak spektakularnie. Ja i tak jestem z niego mega zadowolona, bo zapomniałam, co to łupież czy swędząca skóra głowy.
Zdjęcia sukienek mega
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:49   #3044
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ilonus, ja Ci nie pomogę, mnie uczył mój TZ (dobry z niego instruktor, tylko podbił mi oko )

Dziewczyny mam pudło na koperty DIY jeśli Was interesuje:
http://melaniegetsmarried.blogspot.c...-complete.html

Velika, ja źle zrobiłam bo używałam na zmianę Jantara z Seboradinem i mi wystrzeliły baby hair i teraz nie wiem po czym

PS. Mąż tej dziewczyny od pudełka jest chyba Polakiem z pochodzenia, bo nazywa się Muszynski :P

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2012-11-18 o 13:23
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:56   #3045
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzień dobry

Ja dziś dalej piszę pracę :/ A tak strasznie mi się nie chce...

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Jestem i nadrobiłam

ufff wczoraj miałam wyjść tylko na chwilę na ploty z kolezankami, a wylądowałyśmy na domowce i wróciłam dopiero dzisiaj rano...

Pisałyście o zaręczynach, piękne historie ja Wam jeszcze swoich nie opowiadałam, opiszę wieczorem

velika piękny pierscionek gratuluję!

Soul cieszę się, że wszystko jest OK, chociaż nie wiem, co Ci dolegało, ale operacja to operacja, mam nadzieję, że Cię więcej kroić nie będą

Zapuszczacie włosy do ślubu....ja też chciałabym....ale od dłuższego czasu od kwietnia mam znowu straszne problemy z wypadaniem...nie dość że mam cieniutkie włosy i już kiedyś miałam taki okres gdzie straciłam połowę włosów, to teraz znowu z tego co mi pozostało tracę kolejną połowę... kiedyś wszyscy mi mówili, że zazdroszczą bo mam gęste włosy, a teraz jedyne co usłyszę to to, ze mam bardzo rzadziutkie włosy...dobijające no ale się zastanawiam czy jest sens zapuszczać kilka strzępków.....



Polecam jechać do Wisły do Nowej Osady tam jest kilka wyciągów i ze 2 dla początkujących tam mnie TŻ zabrał uczyć jeździć na nartach on już od małego śmiga to mnie mógł uczyć, ale i instruktorów tam pełno
A koło Zakopanego to w Murzasichle też podobno jest fajny wyciąg dla początkujących.
Skoro aż tak Ci wypadają to ja na Twoim miejscu bym jak najszybciej poszła do lekarza na badania, bo to nie jest normalne! Ja też mam czasem okresy gdzie więcej włosów mi wypada, ale nigdy nie było tak, żebym straciła połowę tego co mam na głowie. Mi zazwyczaj pomaga Belissa i zdrowe odżywianie. Poza tym już kiedyś pisałam o tym co robię gdy wypadają mi włosy Dobre są różne kuracje w kapsułkach przeciwko wypadaniu, Jantar (najlepsze co spotkało moje włosy ), odżywki, zaprzestanie używania prostownicy i ograniczenie suszenia gorącym powietrzem. To tak w skrócie Ale mimo wszystko radzę udać się do lekarza i zbadać hormony przede wszystkim.
Tutaj możesz poczytać jakie są najczęstsze przyczyny wypadania włosów: http://kobieta.wp.pl/kat,48756,title...wiadomosc.html
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:57   #3046
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pudło na koperty DIY jeśli Was interesuje:
http://melaniegetsmarried.blogspot.c...-complete.html
Ale świetne

A jeśli o włosy chodzi to ja też sobie wyhodowałam pełno baby hair po Jantarze tylko, że niestety mnie trochę podrażnia bo po jakimś czasie łupieżu po nim dostaję a szkoda.
Aha, i picie drożdży też polecam
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:30   #3047
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

lecę mecz oglądać
Lech do boju
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:42   #3048
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
hej, ja zaraz wychodze na uczelnię. szykując się oglądałam:
http://tvnplayer.pl/programy-online/...E08,16348.html

jakas masara, aż jestem ciekawa czy to nie jest wyreżyserowane xd
Zaczęłam oglądać lecz po tekście "upieczemy ciasteczka w kształcie serduszka dla tatusia" stwierdziłam, że to musi być coś w stylu pamiętników z wakacji...

Może polecicie coś innego do oglądania?

misiadełko, do czego służyć ma to pudło? pierwszy raz widzę
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:43   #3049
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość

Może polecicie coś innego do oglądania?
Lech-Legia leci
kuffaaa bramka dla tuych &658^$&($)*(_
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 13:52   #3050
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

A ja się witam po sprzątaniu

Byliśmy z tż z rana w mieście i tak sobie wjechaliśmy na takie osiedle mieszkalne jednego dewelopera i było dużo nowych domków pobudowanych... i taki jeden wpadł nam w oko i tak chciałabym aby był nasz musimy omówić, przeliczyć fundusze i może...

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
misiadełko, do czego służyć ma to pudło? pierwszy raz widzę
Na koperty z kasiurą?
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:00   #3051
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Jo na koperty z KARTKAMI Piankka Ty taka niedelikatna jesteś

I trzymam kciukensy!
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:02   #3052
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Mój Tż dziś pojechał do Krakowa
Grają dziś mecz a on jako fotoreporter nie może odpuścić jak on to stwierdził... ja musiałam zostać bo z psem nie miałby kto zostać A tak bym sobie z chęcią pojechała !
teraz siedzę bezproduktywnie przed TV ... wstawiłam jedynie pranie,czekam aż się skończy to wywieszę i to by było na tyle
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:03   #3053
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Legia juz dwa gole dowalila Lechowi velika nie bij

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

I 3 - 0
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:07   #3054
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Aszu weź mnie nie w☠☠☠☠iaj
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e nie wierze w to co widzę musiałam sobie wina wlać bo przecież tego się ☠☠☠☠a na trzeźwo oglądać nie da
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:11   #3055
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

I ja pojde po piwo - kupie Lecha, zeby nie bylo
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:12   #3056
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Jeszcze ☠☠☠☠a okres dostałam, będę mordować
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:13   #3057
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ja tez dostalam dzisiaj okresu, ale humor mam wysmienity
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:18   #3058
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

To mamy zbiorowy okres
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:30   #3059
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Jo na koperty z KARTKAMI Piankka Ty taka niedelikatna jesteś

I trzymam kciukensy!
oj tam
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:43   #3060
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Jo na koperty z KARTKAMI Piankka Ty taka niedelikatna jesteś

I trzymam kciukensy!
No tak, mogłam się domyślić. Czyli zamiast dać koperty PM podczas składania życzeń to wrzuca się je do tego pudełka... ciekawe

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
To mamy zbiorowy okres
też mam...
nie śmiejcie się ale jak byłam w podstawówce na koloniach to krążyła teoria, że okresem można się zarazić bo wszystkie z namiotu miały na raz... może z nami też tak jest? za dużo ze sobą przebywamy
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.