Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-19, 19:37   #3181
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

A bo widzicie, boli go, że nie on płaci i nie może decydowac. Ja się nie przejmuję, ale TZ... Udaje, ze go to gila, ale widze, ze tak nie jest.

Macie super zwierzaki

mala_czarna jakie słodkie buty!!

Waniliova mój tż sprzedawał je

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2012-11-19 o 19:38
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:41   #3182
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupowałyście kiedyś perfumy z FM Group? Ja już dwa razy kupowałam i była bardzo zadowolona. Teraz jestem właśnie po wąchaniu prawie wszystkich próbek mam to od koleżanki, która w tym siedzi, ale tak właśnie patrzę na allegro i oczywiście te perfumy są tańsze. Kupowałyście kiedyś przez allegro jakieś perfumy? ja nigdy...
Ja kupuję tylko oryginały, a jestem perfumomaniaczka pełną gębą Mogę ci powiedzieć, gdzie kupuję się pewnie i tanio (w miarę) oryginalne perfumy, a nie podróby Ale ja tam nie mam nic do tych efemów, każdy używa tego, co mu się podoba i na co go stać. Przez all też kupowałam, ale trzeba bardzo uważać i wiedzieć u kogo, polecam ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141292
Zawsze przed zakupem przeglądam forum perfumy, czytam opinie i dopiero kupuję. Ale najbardziej kocham perfumerie internetowe, all może się schować. W niedzielę upolowałam Guerlain Aqua Allegoria mandarine basilic za 160 zł 125 ml
Śliczne te wasze pieski ja mam dwa myszoskoczki, ale mój chłop ma jamnika, kochana jest.
mala czarna super buty!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:44   #3183
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja kupuję tylko oryginały, a jestem perfumomaniaczka pełną gębą Mogę ci powiedzieć, gdzie kupuję się pewnie i tanio (w miarę) oryginalne perfumy, a nie podróby Ale ja tam nie mam nic do tych efemów, każdy używa tego, co mu się podoba i na co go stać. Przez all też kupowałam, ale trzeba bardzo uważać i wiedzieć u kogo, polecam ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141292
Zawsze przed zakupem przeglądam forum perfumy, czytam opinie i dopiero kupuję. Ale najbardziej kocham perfumerie internetowe, all może się schować. W niedzielę upolowałam Guerlain Aqua Allegoria mandarine basilic za 160 zł 125 ml
Nie znam tych perfum, ale jak 125ml za taką cenę to super orginały kupię sobie jak będę miała prace, niestety teraz muszę oszczędzać. Powiedz gdzie Ty kupujesz

misiadelko o, i czemu przestał?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:47   #3184
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Bo to było tylko tak dorywczo na studiach zanim zamieszkaliśmy razem, teraz ma pracę na pełen etat to nie dorabia, ale szły jak woda
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:47   #3185
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Słodziaki te maluchy tak mają, mój był mały a jadł za trzech A w ogóle jak poczuł coś słodkiego to się robił taki słodki Śpioch był ogólnie, uwielbiał spać wszędzie i we wszystkich pozycjach Np na złożonym leżaku, w taty pokrowcu na wędki... Niestety już go z nami nie ma ;( Bidulek tak osłabł na starość że trzeba było go uśpić ;( Ryczałam przez tydzień zanim się z tym pogodziłam ;/ w moim awatarze to też on w różowych okularach
ojojoj jaki słodziaczek, widzę, że lubił spać w dziwacznych miejscach jak kotek
Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to wróciłam ze szpitala wykończona jak nie wiem. Byłam tam od 11 a wróciłam po 15... Cały czas na czczo, myślałam że zwymiotuję z głodu ;/ Nic teraz pozostaje czekać na wyniki
Kochana najważniejsze, że już masz to za sobą... teraz myśl pozytywnie


Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Przecudaśne, ciułałka wymiata, fajna jest ta rasa, takie małe śmieszaki
hoho a żebyś Ty widziała jak to to małe cuś się rzuca na wszystkich na spacerze, im coś większego od niego to tym bardziej się rzuca

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Skoro wy się chwalicie swoimi psiakami to i ja się pochwalę moim kochanym niejadkiem łobuziakiem
jaki fajny zdjęcie z fają wymiata chyba młodziutki jeszcze jest?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupowałyście kiedyś perfumy z FM Group? Ja już dwa razy kupowałam i była bardzo zadowolona. Teraz jestem właśnie po wąchaniu prawie wszystkich próbek mam to od koleżanki, która w tym siedzi, ale tak właśnie patrzę na allegro i oczywiście te perfumy są tańsze. Kupowałyście kiedyś przez allegro jakieś perfumy? ja nigdy...
Ja też nie ale chętnie bym sobie kupiła, bo właśnie mi zaczyna brakować perfum...

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
czeeesc dzis jestem meeega szczesliwa tz za pare godzin juz wylatuje, modle sie tylko aby mgly nie bylo! poza tym- bylam u tesciowej zlozylam zyczenia i poczulam sie jak prawdziwa synowa hihi. w sumie ostatni raz skladam jej zyczenia jako dziewczyna Pawla !
Hęęę? to kiedy TEN dzień? spodziewasz się tego?

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Nasze weekendowe spotkanie aktualne?
Ależ oczywiście
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:51   #3186
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Bo to było tylko tak dorywczo na studiach zanim zamieszkaliśmy razem, teraz ma pracę na pełen etat to nie dorabia, ale szły jak woda
Aaa nie dziwie się, ja też je lubię na oryginały mnie nie stać ale mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni

Tycikata ja mam w domu próbki i katalogi od koleżanki, więc zapraszam do powąchania wszystkich
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:51   #3187
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

a ja nie potrafię dobrać do siebie żadnych perfum... Albo mi za słodkie, albo za ostre... Chyba zrobię niedługo rundę po perfumeriach i może coś wynajdę na prezent świąteczny dla siebie
Ciekawe tylko czy pracownice nie będą na mnie dziwnie patrzeć, jak będę tylko chodzić i wąchać bez żadnych sprecyzowanych konkretów co do zapachu A jak mnie któraś zapyta czego poszukuje, albo jakie zapachy mi się podobają to odpowiem tylko eeeee yyyy.... Dlatego jakoś nie mogę się w sobie zebrać i iść
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 19:53   #3188
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
a ja nie potrafię dobrać do siebie żadnych perfum... Albo mi za słodkie, albo za ostre... Chyba zrobię niedługo rundę po perfumeriach i może coś wynajdę na prezent świąteczny dla siebie
Ciekawe tylko czy pracownice nie będą na mnie dziwnie patrzeć, jak będę tylko chodzić i wąchać bez żadnych sprecyzowanych konkretów co do zapachu A jak mnie któraś zapyta czego poszukuje, albo jakie zapachy mi się podobają to odpowiem tylko eeeee yyyy.... Dlatego jakoś nie mogę się w sobie zebrać i iść
Hehe mnie też ciężko się zdecydować, ale po kilku wąchania już wiem co mi się podoba
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:56   #3189
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Najbardziej lubię e-glamour. Promocje u nich wymiatają po prostu, tylko trzeba się załapać, bo mają najczęściej po kilka sztuk danego produktu. U nich kupuję najwięcej. Czasem zajrzę do perfumeria.pl, też zdarzają się perełki, kupowałam jeszcze u iperfumy i na all się zdarzało.
I polecam ten wątek :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469376&page=91
Perełki cenowe nie tylko z allegro, najświeższe informacje o promocjach I zguba dla portfela ja najczęściej mam fazę na jakiś zapach, szukam i poluję przez jakiś czas dopóki gdzieś nie rzucą w super cenie... Tak jak teraz z tym guerlainem, na którego polowałam od lata. Najtrudniej jest utrafić tanio moje ukochane diory, ale się czasem da.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
a ja nie potrafię dobrać do siebie żadnych perfum... Albo mi za słodkie, albo za ostre... Chyba zrobię niedługo rundę po perfumeriach i może coś wynajdę na prezent świąteczny dla siebie
Ciekawe tylko czy pracownice nie będą na mnie dziwnie patrzeć, jak będę tylko chodzić i wąchać bez żadnych sprecyzowanych konkretów co do zapachu A jak mnie któraś zapyta czego poszukuje, albo jakie zapachy mi się podobają to odpowiem tylko eeeee yyyy.... Dlatego jakoś nie mogę się w sobie zebrać i iść
ja tak robię i gwiżdżę na nie. Co więcej, biorę sobie blottery, psikam i je podpisuję, żeby mi się zapachy nie pomyliły
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:59   #3190
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ja tak robię i gwiżdżę na nie. Co więcej, biorę sobie blottery, psikam i je podpisuję, żeby mi się zapachy nie pomyliły
w sumie co mi zależy
a jak coś to powiem, że szukam prezentu dla siostry i nie mogę się zdecydować
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:05   #3191
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Najbardziej lubię e-glamour. Promocje u nich wymiatają po prostu, tylko trzeba się załapać, bo mają najczęściej po kilka sztuk danego produktu. U nich kupuję najwięcej. Czasem zajrzę do perfumeria.pl, też zdarzają się perełki, kupowałam jeszcze u iperfumy i na all się zdarzało.
I polecam ten wątek :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469376&page=91
Perełki cenowe nie tylko z allegro, najświeższe informacje o promocjach I zguba dla portfela ja najczęściej mam fazę na jakiś zapach, szukam i poluję przez jakiś czas dopóki gdzieś nie rzucą w super cenie... Tak jak teraz z tym guerlainem, na którego polowałam od lata. Najtrudniej jest utrafić tanio moje ukochane diory, ale się czasem da.
O, fajny watek

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
w sumie co mi zależy
a jak coś to powiem, że szukam prezentu dla siostry i nie mogę się zdecydować
Dobre
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 20:07   #3192
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość
Nie ma za co ja się martwię powoli o swoją, w tamtym roku odszedł dziadek gdy byli na wakacjach, i toczą się rozprawy o majątek, a te córki dziadka to takie ss*ki wredne, bo tak nikt nie przychodził, ale jak przyszło o kasę to są wszyscy, będę musiała się na jakąś rozprawę przejść je ukrócić troche babcia też po operacji serca a one rządają wszystkiego, czaicie, że nawet moim mieszkaniem chciały się dzielić, które mi dziadki kupili nie ważne, że jest na mnie, przecież to oni kupili tępe dzidy

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------



Ja tam w kalendarzu widzę, że chyba 4lipca
Przeszłam z moją ciotką troche.... to uwierz mi znajdą sposoby żeby Ci chociaz zachowek wziąć od tego mieszkania chyba ze masz je przepisane tak ze musisz do śmierci się teraz babcią opiekowac...
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:09   #3193
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dobra ja mykam, TŻ właśnie jedzie już z pracy, więc idę kolacyjkę zrobić

Trzymajcie się, do jutra
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:10   #3194
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
A to Miki:
tez mam sznaucerka XD


agunineczka: wszystkiego najlepszego
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:12   #3195
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Tycikata ja mam w domu próbki i katalogi od koleżanki, więc zapraszam do powąchania wszystkich
Będę musiała bo naprawdę jeszcze trochę i zostanę bez perfum a bez perfum czuję się jakbym była naga noo i daleko do siebie nie mamy jak się okazuje


Ja kiedyś jak szukałam dodatkowej pracy to się dodzwoniłam do konsultanta z FM i umówiliśmy się na rozmowę, oczywiście, jak to pan podkreślił, nie zobowiązującą do niczego.
To ten pan przyszedł, pogadał, pogadał, na siłę chciał mnie namówić abym już tam na miejscu została konsultantką, a jak mu powiedziałam, że potrzebuję paru dni aby się zastanowić to się tak oburzył i powiedział że tu się nie ma nad czym zastanawiać, i wyszedł obrażony
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:15   #3196
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

a może któraś z Was doradziłaby mi jakieś perfumy?
raczej nie lubię mocnych, ostrych zapachów, typowo kwiatowe też raczej odpadają.
Podobają mi się słodkie perfumy, ale też żeby nie mdliły
Aktualnie posiadam mexx black i te mi nawet odpowiadają
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:19   #3197
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

To ja się moimi zwierzątkami pochwale

1. To mój Baduś zemną w Zakopanym
2. To mój drugi piesek Chester
3. Chomiczek Lolek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (56,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (67,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (37,6 KB, 8 załadowań)
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:20   #3198
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ja szaleje za C-thru zielonym
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:21   #3199
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Przeszłam z moją ciotką troche.... to uwierz mi znajdą sposoby żeby Ci chociaz zachowek wziąć od tego mieszkania chyba ze masz je przepisane tak ze musisz do śmierci się teraz babcią opiekowac...
no tylko z umową o dożywocie jest tak, że jest wyjątkowo niekorzystnie opodatkowana... i tak źle i tak niedobrze
Ilonuska każdy lubi co innego, trzeba testować... Ze słodkich niemdlących to przychodzi mi na myśl kenzo amour, taka charakterna, konkretna wanilia
ooo i jej tańszy brat-bliźniak Vanille Noire od Yves Rocher
Ja z kolei kocham mocne zapachy, dużo przypraw, wanilii, piżma
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2012-11-19 o 20:26
velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 20:24   #3200
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

To i ja Wam moją kocią bestię pokażę, jak już się tak każdy chwali Niedobra jest zołza, ostatnio stwierdziliśmy z TŻtem że to chyba jeden z najmniej udanych zakupów, bo miała być do tulenia, a ta dłużej niż 2 min głaskania nie wytrzyma - potem łapy idą w ruch ale i tak ją kocham
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mam cię.jpg (113,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nuda.jpg (146,4 KB, 15 załadowań)
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:31   #3201
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
no tylko z umową o dożywocie jest tak, że jest wyjątkowo niekorzystnie opodatkowana... i tak źle i tak niedobrze
Ilonuska każdy lubi co innego, trzeba testować... Ze słodkich niemdlących to przychodzi mi na myśl kenzo amour, taka charakterna, konkretna wanilia
ooo i jej tańszy brat-bliźniak Vanille Noire od Yves Rocher
Ja z kolei kocham mocne zapachy, dużo przypraw, wanilii, piżma
Wole zapłacić podatek wiekszy niz zeby moja ciotka cokolwiek zabrała... Jedyne dobre zdanie na temat rodziny to: " Z rodziną to najlepiej wychodzi sie na zdjęciach, i to rzadko "
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:32   #3202
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Moje ulubione perfumy to RALPH Ralpha Laurena
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:39   #3203
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

no cóż, nie pozostało mi nic innego jak pójść na łowy do perfumerii

Ale macie super zwierzaki Miałam kiedyś chomiczkę Zosię, była ruda i miała czerwone oczy Była kochana, jak ją wyciągałam z klatki to sobie ze mną spała często i nie uciekała
A papużkę falistą też miałam, ale zieloną -Bazyl się zwał osobnik A że było nam go szkoda, że siedzi w tej klatce, to miał cały czas otwartą i sobie latał po domu Nie wspomnę o wszechobecnych kupach jegomościa... Mamy rattanowe meble w salonie, to sobie skubał patyczki a jak jadłam kanapkę to siadał na ręce i skubał razem ze mną
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:43   #3204
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
jaki fajny zdjęcie z fają wymiata chyba młodziutki jeszcze jest?
Już nie taki młodziutki W styczniu skończy 2 lata Ale to zdjęcie z papierosem i jak śpi w moim łóżku faktycznie były robione jak był jeszcze mały
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:58   #3205
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Już nie taki młodziutki W styczniu skończy 2 lata Ale to zdjęcie z papierosem i jak śpi w moim łóżku faktycznie były robione jak był jeszcze mały

Mój tez ma taką sesje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (57,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (55,6 KB, 11 załadowań)
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:01   #3206
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

hej laseczki szybko was przeleciałam ... zwierzakiem się nie pochwale bo nie mam
agunineczka WSZYSTKIEGO NAJ .... LEPSZEGO
jutro idę z mama mierzyć po raz pierwszy suknie ślubną
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:07   #3207
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
ojojoj jaki słodziaczek, widzę, że lubił spać w dziwacznych miejscach jak kotek

Kochana najważniejsze, że już masz to za sobą... teraz myśl pozytywnie



hoho a żebyś Ty widziała jak to to małe cuś się rzuca na wszystkich na spacerze, im coś większego od niego to tym bardziej się rzuca


jaki fajny zdjęcie z fają wymiata chyba młodziutki jeszcze jest?


Ja też nie ale chętnie bym sobie kupiła, bo właśnie mi zaczyna brakować perfum...


Hęęę? to kiedy TEN dzień? spodziewasz się tego?


Ależ oczywiście
Pisałam wczoraj że tż mi powiedział że do 5 grudnia bede jego narzeczoną 
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:24   #3208
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Mój tez ma taką sesje
Biedne są przy nas te nasze psiaki
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 21:44   #3209
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej Robiłam dziś bruschettę na kolację i zionę czosnkiem na kilometr TŻ również, więc przynajmniej nie będzie mi narzekał, że mu śmierdzi w pokoju

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Attenzione czy któraś używała może tego http://edibazzar.pl/Spinka-do-upieci...Z-twister.html ? Albo czegokolwiek podobnego co daje dobry efekt?
Takiej spinki nie widziałam nigdzie, ale moja znajoma ma takiego "doughnut'a" do włosów i całkiem nieźle się spisuje http://www.netkobiety.pl/t23088.html

Pisałyście o spadkach i problemach z rodzinami... Ja niestety też się boleśnie przekonałam o tym, że z rodziną najlepiej na zdjęciu jak zmarła moja babcia, która zostawiła mi mieszkanie (tzn. myślała, że formalnie jest wszystko w porządku i że po porostu po jej śmierci dostanę to mieszkanie bez żadnych problemów, ale miała wspólny testament z dziadkiem i okazało się że jest nie ważny, bo takie podobno nie mają mocy prawnej...) Były takie akcje z jakąś dalszą rodziną że moja mama była nawet w stanie oddać to mieszkanie i mieć święty spokój, bo jakiś ☠☠☠☠☠☠☠ony "wujek" nagle sobie przypomniał, że jest rodziną z babcią i twierdził, że mu się należy to mieszkanie... eh... Nawet nie chce mi się o tym pisać, bo aż płakać się chce jak się pomyśli że takie zakały się ma w rodzinie...

A swojego pieska nie mam, ale TŻ ma labradora i właściwie traktuję go jak swojego Oto Simba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC030308.jpg (196,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC030328.jpg (71,8 KB, 11 załadowań)
__________________
Razem



Edytowane przez kwiatuszek10031989
Czas edycji: 2012-11-19 o 21:49
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 22:44   #3210
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
A swojego pieska nie mam, ale TŻ ma labradora i właściwie traktuję go jak swojego Oto Simba
Jakie rozkoszne cudo ! Też mam labradora ... labradory górą

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
To i ja Wam moją kocią bestię pokażę, jak już się tak każdy chwali Niedobra jest zołza, ostatnio stwierdziliśmy z TŻtem że to chyba jeden z najmniej udanych zakupów, bo miała być do tulenia, a ta dłużej niż 2 min głaskania nie wytrzyma - potem łapy idą w ruch ale i tak ją kocham
Ale śliczności jeeeej
Ja niedawno wróciłam z pracy po robocie jeszcze na chwilę pojechałam do mamy bo dziś ma urodziny, pochwaliła się prezentem od swojego mężczyzny... w związku z osttatnią sytuacją która się wydarzyła u niej kupił jej paralizator, stąd moje pytanie czy wiecie może czy ewentualnie jego użycie to jest jako obrona własna czy przekroczenie jej ?
Mama ma w tej chwili depresje pourazową po tamtym napadzie, jej twarz już wróciła do normy ale złamania długo się goiły najgorzej z nią właśnie psychicznie więc ten paralizator naprawdę dodaję jej otuchy, oczywiście mam nadzieje że nigdy nie będzie musiała go użyć ale właśnie zastanawia mnie czy to nie jest ewentualne przekroczenie obrony koniecznej ?

Apropo zwierzaków to ja się pochwale naszym labradorkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00207.jpg (100,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (2).jpg (71,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc38671z.jpg (83,7 KB, 9 załadowań)
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.