Mocno tłumiące zatyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-05, 07:19   #1
Furia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 1
Unhappy

Mocno tłumiące zatyczki


Witam, poszukuję naprawdę mocno tłumiących zatyczek. Chodzę późno spać, bo nie mam innego wyjścia, a pozostali domownicy wstają bardzo wcześnie, przed 6, o 6, o 7 i wtedy jak tylko usłyszę otwierane drzwi, czy jakikolwiek inny dźwięk od razu się budzę i nie daję rady już dalej spać przez hałas w domu. Ostatnio śpię w słuchawkach nausznych z włączoną muzyką z aplikacji, w której można sobie wybrać różne dźwięki natury, które na raz mają grać, jednak nie wygłusza mi to np. tupania jak ktoś chodzi po korytarzu, słyszę ciągle takie rytmiczne dudnienie. Nawet jak dosyć głośno puszczę tą muzykę, ale zbyt głośna muzyka też mi przeszkadza w spaniu i poza tym nie wydaje mi się, żeby słuchanie takiej strasznie głośnej muzyki to było dobre rozwiązanie Wcześniej spałam rano w słuchawkach dousznych, ale często wypadały mi z uszu, a jeśli nie to bolały mnie potem od nich uszy. Z zatyczek jedyne jakie używałam to takie pomarańczowe piankowe z apteki, wygłuszają nieźle, ale nie wszystko, ciężko je dobrze założyć, żeby nie wyskakiwały z uszu, szybko się zużywają, są też średnio wygodne, po dłuższym trzymaniu w uszach ma się ich dosyć. Chciałabym zatyczki, które wygłuszyłyby mi domowe hałasy - chodzenie po domu, otwieranie/zamykanie drzwi, rozmowy, tłuczenie się talerzami, garnkami - i też żeby były wygodne tak przynajmniej na 3-4 godziny, cena może być wyższa, o ile rzeczywiście dobrze spełniają swoje zadanie.
Furia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 19:13   #2
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Mocno tłumiące zatyczki

Używam takich.
Moim zdaniem bardzo dobre.
https://zet4.pl/zul_pl_ZATYCZKI-DO-U...EST-3978_1.jpg
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-16, 08:32   #3
evenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 48
Dot.: Mocno tłumiące zatyczki

Najlepiej byłoby zrobić indywidualne w gabinecie protetycznym. U mnie się coś takiego wykonuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
evenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-16 09:32:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.