Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 22:41   #1801
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A ja zauważyłam, że moje włosy były dzisiaj "sztywniejsze" i nastroszone. W ogóle wyglądały na bardziej żywotne . Wydaje mi się, że to Vatika, bo oprócz niej używam szamponu ziołowego Barwa i raz na ruski rok waxu. No i ziółka do płukania...
I chyba skóra głowy czuje się lepiej, bo jak byłam w zeszłym tygodniu w górach to ją spaliłam i schodziła mi płatami...
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 16:30   #1802
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja ponawiam swoje pytania z poprzedniej strony i dokładam jeszcze jedno, czy któraś z was używała http://www.helfy.pl/ziola-wlosy-wzmo...nacja-ajurweda i może opowiedzieć szczególnie o efekcie przyciemniania włosów?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 16:53   #1803
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ktoś się pytał czy babydream zmyje amle- zmyje
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:43   #1804
Maria Elena
Raczkowanie
 
Avatar Maria Elena
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 211
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

dziekuję Ci Alien

dodam że po Vatice (kokosowy wzbogacony czyms tam) jest troche lepiej, ale wlosy nadal wypadaja wiec nie wiem czy bede dalej uzywac tych olejkow, a chcialabym. Przynajmniej zapaszek o niebo lepszy. Moja siostra uzywa tej amli jasmine ktora ja odstawilam i ma ladne wlosy, blyszczace (jej po tym nie wypadaja) wiec moze faktycznie ktorys skladnik mi nie pasuje. po vatice mniej sie przetluszczaja i oprocz utraty wlosow tyle zauwazylam po dwoch uzyciach :P
Maria Elena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 19:18   #1805
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Pierwszy raz czytam, że olejowanie wysusza włosy i może coś w tym jest bo dziwnym zbiegiem okoliczności mniej więcej od czasu kiedy zaczęłam używać oleju monoi włosy zrobiły się wysuszone, szorstkie i łamiące, a takich problemów wcześniej nie miałam.Myślałam, że to może z braku witamin, ale kto wie...

Kupiłam dziś w stacjonarnym sklepie Amlę i Vatikę. Vatika była aż o 6 zł tańsza niż ta sama w helfach.

Amla pachnie jak coś znajomego, jakby płyn do mycia podłóg. A Vatika jak kostka do wc cytrusowa. A kupiłam z myślą o delikatnym kokosowym zapachu. Czy ja mam jakiś dziwny nos? Opakowanie niby takie samo jak w KWC, ale zapach mocny, cytrusowy. Mam nadzieję, że ta tortura nosa chociaż się opłaci.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 19:26   #1806
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Pierwszy raz czytam, że olejowanie wysusza włosy i może coś w tym jest bo dziwnym zbiegiem okoliczności mniej więcej od czasu kiedy zaczęłam używać oleju monoi włosy zrobiły się wysuszone, szorstkie i łamiące, a takich problemów wcześniej nie miałam.Myślałam, że to może z braku witamin, ale kto wie...

Kupiłam dziś w stacjonarnym sklepie Amlę i Vatikę. Vatika była aż o 6 zł tańsza niż ta sama w helfach.

Amla pachnie jak coś znajomego, jakby płyn do mycia podłóg. A Vatika jak kostka do wc cytrusowa. A kupiłam z myślą o delikatnym kokosowym zapachu. Czy ja mam jakiś dziwny nos? Opakowanie niby takie samo jak w KWC, ale zapach mocny, cytrusowy. Mam nadzieję, że ta tortura nosa chociaż się opłaci.
szczerze współczuje i mam nadzieję że jesteś wytrwała - ja jestem bardzo wrażliwa na zapachy - szczególnie intensywne i męczące które trwają i trwają dlatego mi pozostaje olej kokosowy w czystej postaci kupiony w sklepie ze zdrową żywnością. Ostatnio kupiłam balsam do skóry który fajnie nawilża ale zapach płynu do podłogi.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-23 o 19:29
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 23:03   #1807
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Pierwszy raz czytam, że olejowanie wysusza włosy i może coś w tym jest bo dziwnym zbiegiem okoliczności mniej więcej od czasu kiedy zaczęłam używać oleju monoi włosy zrobiły się wysuszone, szorstkie i łamiące, a takich problemów wcześniej nie miałam.Myślałam, że to może z braku witamin, ale kto wie...

Kupiłam dziś w stacjonarnym sklepie Amlę i Vatikę. Vatika była aż o 6 zł tańsza niż ta sama w helfach.

Amla pachnie jak coś znajomego, jakby płyn do mycia podłóg. A Vatika jak kostka do wc cytrusowa. A kupiłam z myślą o delikatnym kokosowym zapachu. Czy ja mam jakiś dziwny nos? Opakowanie niby takie samo jak w KWC, ale zapach mocny, cytrusowy. Mam nadzieję, że ta tortura nosa chociaż się opłaci.

czy możesz napisać gdzie dokładnie kupiłaś (widzę że jesteś z warszawy )
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 05:24   #1808
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Hej Dziewczyny!

Jakie polecacie łagodne szampony do zmywania olejków? Jestem posiadaczką Amli Plus i olejku kokosowego. Odpada Babydream, niestety wysusza mi włosy i strasznie plącze. Ogólnie najlepiej jakiś ziołowy po którym nie będę musiała stosować odżywki żeby móc rozczesać włosy. Jest coś takiego?
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 07:19   #1809
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
czy możesz napisać gdzie dokładnie kupiłaś (widzę że jesteś z warszawy )
Na Pańskiej jest sklep Deesis i tam są kosmetyki Dabur.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 08:30   #1810
zazuzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
GG do zazuzi
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dokładnie wczoraj odwiedziłam ten sklep na Pańskiej 75 i po raz pierwszy kupiłam Amlę (a przy okazji Vaticę, szampon kaktusowy i masażer do skóry głowy). Jeśli chodzi o sam sklep, to jest bardzo fajny - taki klimatyczny.

To początki mojej przygody z olejami, także trzymajcie kciuki
zazuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:49   #1811
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
czy możesz napisać gdzie dokładnie kupiłaś (widzę że jesteś z warszawy )
Edytuję, bo widzę że już informacja została podana

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Jakie polecacie łagodne szampony do zmywania olejków? Jestem posiadaczką Amli Plus i olejku kokosowego. Odpada Babydream, niestety wysusza mi włosy i strasznie plącze. Ogólnie najlepiej jakiś ziołowy po którym nie będę musiała stosować odżywki żeby móc rozczesać włosy. Jest coś takiego?
Ja zmywam Fitomedem do suchych lub NaturVital, Sensitive, Shampoo Revitalising (Szampon rewitalizujący z żeń-szeniem)

oba zmywają dobrze

Edytowane przez Loouisse
Czas edycji: 2010-08-24 o 09:45
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 11:22   #1812
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Edytuję, bo widzę że już informacja została podana

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------



Ja zmywam Fitomedem do suchych lub NaturVital, Sensitive, Shampoo Revitalising (Szampon rewitalizujący z żeń-szeniem)

oba zmywają dobrze
O super Dziękuję. Widzę, że ten NaturVital ma dobre opinie na KWC więc go zakupię A jak z zapachem? ładnie pachnie?
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:15   #1813
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Nie pachnie ładnie, ale da się przeżyć. Na pewno ładniej niż Amla albo Vatika .
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:17   #1814
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dziękuję Jutro wybiorę się na zakupy i poszukam
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 23:11   #1815
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Na Pańskiej jest sklep Deesis i tam są kosmetyki Dabur.

dziękuje

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Na Pańskiej jest sklep Deesis i tam są kosmetyki Dabur.
Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Edytuję, bo widzę że już informacja została podana

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------



Ja zmywam Fitomedem do suchych lub NaturVital, Sensitive, Shampoo Revitalising (Szampon rewitalizujący z żeń-szeniem)

oba zmywają dobrze
dziękuje
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:09   #1816
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Fajnie macie,ze możecie kupować oleje w sklepach stacjonarnych...Ja jestem niestety skazana na allegro,a tam strasznie zawyżają cenę no i dochodzą niemałe koszty przesyłki
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:40   #1817
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Oops, bez konsultacji z Wami zakupiłam Olejek Amla Jasmine Mam jednak nadzieję, że odpowiecie mi na kilka pytań... czy należy trzymać olejek w pudełku, czy wystarczy w zacienionym miejscu? I czy trzymanie olejku na włosy dwie doby nie wpłynie negatywnie na kondycję włosów? Chodzi mi o sytuację, gdy nie muszę wychodzić z domu i czy mogę go na kolejną noc zostawić na włosach?
Pozdrawiam serdecznie i liczę na wskazówki
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:27   #1818
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

nie wiem jak jaksminowa, ale ja normlana male trzymalam bardzo czesto swego czasu przez 2 doby i byla bardzo zadowolona z efektu. ja w pudelkach nie trzymam bo juz nie mam, ale trzymam w ciemnej i chlodnym miejscu
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 14:02   #1819
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
nie wiem jak jaksminowa, ale ja normlana male trzymalam bardzo czesto swego czasu przez 2 doby i byla bardzo zadowolona z efektu. ja w pudelkach nie trzymam bo juz nie mam, ale trzymam w ciemnej i chlodnym miejscu
dzięki wielkie za podpowiedź czyli trzymam ją spokojnie na włoskach dzięki jeszcze raz
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 16:10   #1820
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

nie ma za co ja gdzies kiedys czytałam, że kobiety mieszkające w indiach wmasowują tylko torchę amli i rozprowadzają ją na włosach i skórze głowy masując. Ja też już nie wylewam tyle amli co kiedyś ( ale i włosy mam o wiele krótsze), ale działanie widzę tak samo dobre. Jednak ja zawsze stosuje ją na mokre/ wilgotne włosy
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:38   #1821
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dziewczyny, mam pytanie. Jest napisane, ze Sesa ma stała konsystencję, a moja jest płynna Kupowałam na helfach, data ważnosci jest w porządku, takżę o co chodzi?
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:55   #1822
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;21647385]Dziewczyny, mam pytanie. Jest napisane, ze Sesa ma stała konsystencję, a moja jest płynna Kupowałam na helfach, data ważnosci jest w porządku, takżę o co chodzi?[/QUOTE]

O temperaturę Sesa jest na bazie oleju kokosowego, dlatego tylko w wyższej temperaturze będzie miała płynną konsystencję.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 19:59   #1823
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
nie ma za co ja gdzies kiedys czytałam, że kobiety mieszkające w indiach wmasowują tylko torchę amli i rozprowadzają ją na włosach i skórze głowy masując. Ja też już nie wylewam tyle amli co kiedyś ( ale i włosy mam o wiele krótsze), ale działanie widzę tak samo dobre. Jednak ja zawsze stosuje ją na mokre/ wilgotne włosy
Ale musi od nich oszałamiająco pachnieć
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 08:23   #1824
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
I czy trzymanie olejku na włosy dwie doby nie wpłynie negatywnie na kondycję włosów? Chodzi mi o sytuację, gdy nie muszę wychodzić z domu i czy mogę go na kolejną noc zostawić na włosach?
ja trzymałam kiedys vatike na wlosach chyba porzez 2 doby. Niestety Twojego ojejku ne uzywalam. Ale co do vatiki efekt powalajacy. Az zaluje, ze obecnie moge tylko trzymac maksymalnie cala noc. Nie mam mozliwosci dluzej
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:53   #1825
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dziewczyny a czy gdzieś w Krakowie można kupić olejki indyjskie??? Byłam wczoraj w Naturalnym Sklepiku ale maja tylko Amle. Będę bardzo wdzięczna za informacje
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 22:14   #1826
Centkowana
Raczkowanie
 
Avatar Centkowana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 105
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum. A trafilam tu zupelnie przypadkowo. Szukalam cos o dzialaniu kosmetykow hinduskich na necie. Poniewaz tu gdzie mieszkam sa ogolnie dostepne, wiec zakupilam olejek kokosowy Vatika. Smaruje nim glowe juz trzeci dzien. Nie wiem. Wydaje mi sie, ze chyba troche lepiej z kondycja moich wlosow( chodzi mi tu o wypadanie), przy myciu i nakladaniu oczywiscie musze zebrac parenascie klaczkow, ale pozniej jak wyschna przez caly dzien, to moze 5-10 wl.
Widzialam w sklepie Black Seed Oil. Pisze na nim, ze tez mozna uzywac go do wlosow. Niestety nie moge znalezc konkretnych infromacji. Moze ktoras z pan miala z nim stycznosc i moze cos napisac. Bede wdzieczna za jakiekolwiek info.
__________________
Do zajechania jeden krok
Centkowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 09:44   #1827
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Zamówiłam olej kokosowy Vatika i już mam go w domu, ku mojemu zdziwieniu i zaskoczeniu zapach wcale nie jest kokosowy tylko ziołowy, nie podoba mi się, czy ktoś też tak miał? dodam że nie roztopiłam całości w buteleczce tylko część, olej również ma jakieś gródki jak by nie rozpuszczone zioła?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 10:11   #1828
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Zamówiłam olej kokosowy Vatika i już mam go w domu, ku mojemu zdziwieniu i zaskoczeniu zapach wcale nie jest kokosowy tylko ziołowy, nie podoba mi się, czy ktoś też tak miał? dodam że nie roztopiłam całości w buteleczce tylko część, olej również ma jakieś gródki jak by nie rozpuszczone zioła?
u mnie też zapach jest ziołowy, jednak wiedziałam, że tak będzie, bo już ktoś na forum o tym pisał ale mi się podoba
grudki też mam, nie mam pojęcia co to może być, wydawało mi się, że to tak jakby wiórki kokosowe
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:26   #1829
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez cindi Pokaż wiadomość
u mnie też zapach jest ziołowy, jednak wiedziałam, że tak będzie, bo już ktoś na forum o tym pisał ale mi się podoba
grudki też mam, nie mam pojęcia co to może być, wydawało mi się, że to tak jakby wiórki kokosowe
jak czytałam recenzje produktu prawie każdy pisał że piękny zapach kokosowy, pani w sklepie też - stąd moje zdziwienibędę stosować przed myciem, ciekawe gdzie produkowany ten olej? na mojej buteleczce jest to jakby zdrapane.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:37   #1830
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
jak czytałam recenzje produktu prawie każdy pisał że piękny zapach kokosowy, pani w sklepie też - stąd moje zdziwienibędę stosować przed myciem, ciekawe gdzie produkowany ten olej? na mojej buteleczce jest to jakby zdrapane.
u mnie jest napisane: product of the UAE czyli o ile sie dobrze orientuję to Emiraty Arabskie
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.