Twister!!!!! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 20:02   #1981
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Twister!!!!!

Witam, a ja sie dolaczam , juz czekam za twisterem , zamowilam sobie go ,mam nadzieje pomoze na ten brzydki brzuch
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:14   #1982
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Twister!!!!!

u mnie w poniedzialek 25 min i dzisiaj pol godzinki

cos mi sie stalo z twisterem, chyba go zajechalam :P trzeszczy strasznie i jakas kulka wypadla :P ehh chyba musze kupic nowy

ma-li-na 10 cm to wielki sukces!! ale to chyba nie tylko od twistera?
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 17:44   #1983
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Twister!!!!!

tak, tak już dzisiaj kupiłam nowy i pokreciłam się 30 min, był tańszy od tamtego a dużo bardziej cichy

ahh jestem z siebie dumna, że nawet uszkodzenie sprzętu mnie nie zniechęciło do twistowania :P
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 19:53   #1984
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Twister!!!!!

Nie wiem, czy mnie pamietacie. jakiś czas temu pisałam Wam, że wraca,m do ćwiczeń na twisterze. I choć nie miałam czasu za dużo siedzieć na wizazu, to na twisterze ciągle się kręcę. Co prawda raz kkrócej, raz dłużej, ale regularnie Zaraz też wskakuje na niego

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
eh powiem ci tak jak zaczynałam miałam bardzo dużoo w pasie nie przewróć się bo 89cm! dziś mam 10 cm mniej czyli 79cm czyli 10 cm mniej nie jest źle ,ale przydałoby się z 12cm zrzucić ,więc sporo pracy przede mną ...cóż
świetne efekty. A coś jeszcze robiłaś poza twisterem??

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
tak, tak już dzisiaj kupiłam nowy i pokreciłam się 30 min, był tańszy od tamtego a dużo bardziej cichy

ahh jestem z siebie dumna, że nawet uszkodzenie sprzętu mnie nie zniechęciło do twistowania :P
tez jestem z Ciebie dumna hihi
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 21:00   #1985
anadiomene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Twister!!!!!

hej Twisterkichcę zakupić twister, ale zastanawiam sie - zwykly( sam krazek), czy krazek z linkami( taki widzialam na allegro)??i jeszcze jedno-"krecicie" sie z rekoma podpartymi o np. framugę( ), czy moze wyciagnietymi w bok, albo z wspomnianymi wyzej linkami? co jest fajniejsze i wydajniejsze? bo jakos rownowage trzeba zachowac, prawda?pzdr.
anadiomene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 06:30   #1986
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez lilak Pokaż wiadomość
Ćwiczyć, ćwiczyć!! Bo warto! Na twister, ale już!

Mnie nie chciało się ostatnio robić brzuszków (spięć), oj nie chciało...
Zamiast tego przebierałam sobie w szafie w letnich ciuszkach. Przymierzyłam m.in. letnie spodnie, ale oczywiście od dłuższego czasu nie mogłam się w nich dopiąć, w końcu udało się (na siłę!!!)...i ... po chwili guzik odstrzelił od spodni. Chwila załamki; popatrzyłam na podłogę... i za moment leżała na niej karimata, a na niej ja, robiąca brzuszki. Guzik =równał się= mobilizacja.
Na razie odpuszczam twister i hula przerzucam się na ABSy (ale nie te z you tuba - kupiłam książkę) Co 6 tygodni powinno się zmieniać ćwiczenia
Chciałabym mieć choć zawiązek kaloryferka
Mnie guziki na razie na szczęście nie strzelają

Cytat:
Napisane przez bborowka Pokaż wiadomość
Pokaż brzuch! Ja się jeszcze czaję - czekam na optymalną formę ;-) Do wakacyjnego wyjazdu jeszcze miesiąc i liczę że będzie płaściutki jak deseczka...
Dobra, specjalnie dla Ciebie założe prywatny album z brzuchem Zapraszam i proszę o wyrozumiałość dla mojego bladego, opatrzonego pociążowymi rozstępami brzucha Ale i tak jestem z niego dumna

Cytat:
Napisane przez lilak Pokaż wiadomość
Fakt. Porównując twister i stepper, na którym też kiedyś miałam okazję ćwiczyć, podpisuję się pod tym, że twister jest bardziej ogólnorozwojowy.
I daje efekty przy wcale nie takim wielkim wysiłku.

Ale każdy dobiera sprzęt do siebie. Zależy co się chce wyszczuplić. Mnie stepper nie za bardzo służył. Nie na te partie ciała, z którymi problem miałam.
Za to twister wycmokać bym mogła za pomoc...
Stepper i twister działają na różne części ciała w końcu Ja z twisterka byłam mega zadowolona. Strasznie chude nogi miałam

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
eh powiem ci tak jak zaczynałam miałam bardzo dużoo w pasie nie przewróć się bo 89cm! dziś mam 10 cm mniej czyli 79cm czyli 10 cm mniej nie jest źle ,ale przydałoby się z 12cm zrzucić ,więc sporo pracy przede mną ...cóż
Super

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mnie pamietacie. jakiś czas temu pisałam Wam, że wraca,m do ćwiczeń na twisterze. I choć nie miałam czasu za dużo siedzieć na wizazu, to na twisterze ciągle się kręcę. Co prawda raz kkrócej, raz dłużej, ale regularnie Zaraz też wskakuje na niego
Pochwal się efektami

Cytat:
Napisane przez anadiomene Pokaż wiadomość
hej Twisterkichcę zakupić twister, ale zastanawiam sie - zwykly( sam krazek), czy krazek z linkami( taki widzialam na allegro)??i jeszcze jedno-"krecicie" sie z rekoma podpartymi o np. framugę( ), czy moze wyciagnietymi w bok, albo z wspomnianymi wyzej linkami? co jest fajniejsze i wydajniejsze? bo jakos rownowage trzeba zachowac, prawda?pzdr.
Ja mam bez linek i trzymam sie framugi. Ale chyba lepiej się nie trzymać Ja bez trzymanki dostaję zadyszki po 10s - to nie dla mnie
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 07:04   #1987
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Twister!!!!!

ania jeszce za bardzo nie mam się czym chwalic poza tym, że regularnie ćwiczę
Może efektów w postaci zgubionych cm nie ma, ale widzę jakby zarysowane mięśnie skośne
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 07:51   #1988
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Twister!!!!!

czesc wszystkim^^ a ja jak krece mam wrazenie ze nic nie dziala na brzuch i boczki. jak krecicie.?
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 20:55   #1989
lilak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 48
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
czesc wszystkim^^ a ja jak krece mam wrazenie ze nic nie dziala na brzuch i boczki. jak krecicie.?
Działa, działa. Ja na początku nie wykonywałam żadnych dodatkowych ćwiczeń, nie przeszłam nawet na dietę- tylko twister, a pupcia ładnie się "zbiła", bardziej się zaokrągliła.
Zresztą dostałam w żartach klapsa w nią i usłyszałam: "oł! Ale masz jędrny tyłeczek" i taki znak zapytania, zaskoczenia w głosie... Dlatego, że od czasu do czasu dostaję klapsy od tej osoby. I dodam, nie wiedziała ona o tym, że zaczęłam ćwiczyć, nie wiedziała o twisterze, więc nie mogła sie zasugerować tym, że ćwiczę. Po prostu wcześniej pupa była nieco inna przy klapsach.
Teraz zrobiło się ciepło, zrzuciłam trochę ubrań, w tym dłuższy płaszczyk i bardziej widać efekty.
Niunia_ona, ćwicz tak, abyś czuła że mięśnie pracują, testuj sobie lekkie ugięcie nóg, zasięg skrętu, który wykonujesz, aż poczujesz że jest dobrze. Ja np. nie stawiam szczególnie na szybkie tempo, ale na dokładność.

Do: ania4891,
również zaczęłam myśleć o ABS-ach, dopiero szperam po necie, znalazłam jakąś stronkę, gdzie przedstawiono poziomy ćwiczeń- od początkujących do zaawansowanych. Na razie szperam i wczytuję się, co i jak. Może też się skuszę.
lilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 10:27   #1990
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
ania jeszce za bardzo nie mam się czym chwalic poza tym, że regularnie ćwiczę
Może efektów w postaci zgubionych cm nie ma, ale widzę jakby zarysowane mięśnie skośne


Cytat:
Napisane przez lilak Pokaż wiadomość
Do: ania4891,
również zaczęłam myśleć o ABS-ach, dopiero szperam po necie, znalazłam jakąś stronkę, gdzie przedstawiono poziomy ćwiczeń- od początkujących do zaawansowanych. Na razie szperam i wczytuję się, co i jak. Może też się skuszę.
Ciekawe czy to te same ćwiczenia co z mojej książki
Pokaż stronę
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 15:28   #1991
aniabi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 37
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez anadiomene Pokaż wiadomość
hej Twisterkichcę zakupić twister, ale zastanawiam sie - zwykly( sam krazek), czy krazek z linkami( taki widzialam na allegro)??i jeszcze jedno-"krecicie" sie z rekoma podpartymi o np. framugę( ), czy moze wyciagnietymi w bok, albo z wspomnianymi wyzej linkami? co jest fajniejsze i wydajniejsze? bo jakos rownowage trzeba zachowac, prawda?pzdr.
Ja mam bez linek i uważam, że te linki nie są potrzebne. Początkowo twistałam przy krześle, teraz już umiem bez trzymanki
__________________
Skoro wiara czyni cuda, to ja wierzę że się uda
aniabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 18:24   #1992
lilak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 48
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy to te same ćwiczenia co z mojej książki Pokaż stronę
Link do każdej innej strony mogę wkleić, a kiedy wklejam do tej strony, to zamiast adresu pojawiają się gwiazdki w linku ****. Sprawdziłam na podglądzie wiadomości. Nie rozumiem
ania4891, wpisz w google słowa: wdzięk i ABS , i pierwsza wymieniona to będzie ta właśnie strona. ABS - trening mięśni brzucha, tak jest zatytułowana; takie błękitnawe tło.

W książce z pewnością masz lepiej wszystko opisane, tutaj jest prosto, tylko rodzaj ćwiczenia i ilość wykonywania...
lilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 19:27   #1993
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez lilak Pokaż wiadomość
Link do każdej innej strony mogę wkleić, a kiedy wklejam do tej strony, to zamiast adresu pojawiają się gwiazdki w linku ****. Sprawdziłam na podglądzie wiadomości. Nie rozumiem
ania4891, wpisz w google słowa: wdzięk i ABS , i pierwsza wymieniona to będzie ta właśnie strona. ABS - trening mięśni brzucha, tak jest zatytułowana; takie błękitnawe tło.

W książce z pewnością masz lepiej wszystko opisane, tutaj jest prosto, tylko rodzaj ćwiczenia i ilość wykonywania...
Tak, ta strona nigdy się nie chce wyświetlić
Niektóre ćwiczenia się pokrywają ale to nie są te moje ABSy
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:30   #1994
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Twister!!!!!

dziś przyszedł mój twisterek z alllegro
10 min zaliczone
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 14:03   #1995
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Twister!!!!!

hej hej
dorzucam jeszcze 2 zgubione cm oby tak dalej
prócz twistera orbitrek,skakanka,BBL i kickboxing chwytam się wszystkiego bo chce wrócić do swojej dawnej figury,miałam wtedy 66cm w pasie hehe to były czasy
ja się tu chwale ,że ćwicze po 20 min a moja znajoma którą wczoraj spotkałam mówi mi że od lutego co 2 dzień na twisterze 40 min kręci i jej brzuszek pożegnał się juz z oponką i boczkami ,na prawdę nie wierzyłam w to co widzę ,brzusio cudowny i te wcięcie osy ehh musze się bardziej przyłożyć
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:46   #1996
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
hej hej
dorzucam jeszcze 2 zgubione cm oby tak dalej
prócz twistera orbitrek,skakanka,BBL i kickboxing chwytam się wszystkiego bo chce wrócić do swojej dawnej figury,miałam wtedy 66cm w pasie hehe to były czasy
ja się tu chwale ,że ćwicze po 20 min a moja znajoma którą wczoraj spotkałam mówi mi że od lutego co 2 dzień na twisterze 40 min kręci i jej brzuszek pożegnał się juz z oponką i boczkami ,na prawdę nie wierzyłam w to co widzę ,brzusio cudowny i te wcięcie osy ehh musze się bardziej przyłożyć
to super oby tak dalej, ja wczoraj ledwo wytrzymałam 10 min bo kolka daje popalić ale co tam, niby taniutki był mój twisterek bo prawie 22 zł z przesyłką więc mogę go zajeździć
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:58   #1997
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Twister!!!!!

10 min zrobione
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 10:05   #1998
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Twister!!!!!

Hmm... ale mnie mobilizujecie Ja niedawno sie przeprosiłam z twisterem i teraz chce bardziej regularnie cwiczyc

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
ja się tu chwale ,że ćwicze po 20 min a moja znajoma którą wczoraj spotkałam mówi mi że od lutego co 2 dzień na twisterze 40 min kręci i jej brzuszek pożegnał się juz z oponką i boczkami ,na prawdę nie wierzyłam w to co widzę ,brzusio cudowny i te wcięcie osy ehh musze się bardziej przyłożyć
Mnie troche nudzi krecenie, dlatego pewnie 40 min bym nie wydoliła. Na razie 10... moze bedzie 10 w dwoch seriach Ale ma-li-na i tak jestes niezła

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
dziś przyszedł mój twisterek z alllegro
10 min zaliczone
Kolejna zapalona - super! Ja tez zaczne od 10...

Rany, mam nadzieje, ze mi sie uda nie stracic zapalu
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:03   #1999
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Twister!!!!!

u mnie dzisiaj pol godzinki wykrecone

musze sie bardziej do diety przylozyc, bo tak to ja nigdy tych efektow nie zobacze
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 21:03   #2000
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Twister!!!!!

co tu tak cicho?? dziś kolejne 10 min
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:08   #2001
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Twister!!!!!

Ja się nie pokazywałam, b nie miałam czasu przez weekend i 4 dni nie cwiczyłam, ale znód wczorak i dzis kręcę
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:38   #2002
ajlona31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Twister!!!!!

Witam wszystkie "twisterki". Mam twistera od niedawna i staram się ćwiczyć codziennie. Z różnym efektem niestety.... Na początku to bardziej zabawa była. Od poniedziałku przykładam się. Tylko męczy mnie kolka... Nie mogę sobie z tym poradzić. A ćwiczę 2 godziny po posiłku. Wy też tak macie? Pozdrawiam.
ajlona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:04   #2003
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez ajlona31 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie "twisterki". Mam twistera od niedawna i staram się ćwiczyć codziennie. Z różnym efektem niestety.... Na początku to bardziej zabawa była. Od poniedziałku przykładam się. Tylko męczy mnie kolka... Nie mogę sobie z tym poradzić. A ćwiczę 2 godziny po posiłku. Wy też tak macie? Pozdrawiam.
na jednym opakowaniu moich twisterow bylo napisane ze zeby zapobiegac kolce trzeba przed kreceniem wypic cos cieplego, ale nigdy tak nie robilam, mozesz sprobowac moze akurat pomoze

ja ostatnio zaniedbalam twistera ale wroce niedlugo do niego :P
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:11   #2004
lilak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 48
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez ajlona31 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie "twisterki". Mam twistera od niedawna i staram się ćwiczyć codziennie. Z różnym efektem niestety.... Na początku to bardziej zabawa była. Od poniedziałku przykładam się. Tylko męczy mnie kolka... Nie mogę sobie z tym poradzić. A ćwiczę 2 godziny po posiłku. Wy też tak macie? Pozdrawiam.
Na samym początku też chwytała mnie kolka. Schodziłam sobie na chwilę; a jak przechodziła, to wracałam i zaczynałam od kręcenia bardzo spokojnego.
Teraz już mi się to nie zdarza.

Kocham mój twister
Zaczęłam nosić ciuszki eksponujące talię. Nie muszę się chować. A tyłeczek cacuśny się robi. Wkręciłam się w twister w przenośni i dosłownie.
lilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:19   #2005
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez lilak Pokaż wiadomość
Na samym początku też chwytała mnie kolka. Schodziłam sobie na chwilę; a jak przechodziła, to wracałam i zaczynałam od kręcenia bardzo spokojnego.
Teraz już mi się to nie zdarza.

Kocham mój twister
Zaczęłam nosić ciuszki eksponujące talię. Nie muszę się chować. A tyłeczek cacuśny się robi. Wkręciłam się w twister w przenośni i dosłownie.
a jak długo, jak często i od kiedy kręcisz??

ajjć wracam od jutra do regularnego twistowania
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 09:49   #2006
lilak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 48
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez nanaaaaa87 Pokaż wiadomość
a jak długo, jak często i od kiedy kręcisz??

ajjć wracam od jutra do regularnego twistowania
Zaczęłam jakoś pod koniec stycznia, ale początki były rożne, nie zawsze mi sie chciało, więc w sumie można powiedzieć ze dopiero od lutego porządnie się przykładam i regularnie kręcę. Po 20 minut dziennie, ostatnio zdarza mi się dłużej...
Im większe efekty widzę, tym dłużej mam ochotę na nim pozostać. Nie patrzę na ilość skrętów, zegarek mam w zasięgu wzroku, muzyka włączona, woda mineralna w zasięgu ręki i zasuwam.
lilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 09:54   #2007
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez lilak Pokaż wiadomość
Zaczęłam jakoś pod koniec stycznia, ale początki były rożne, nie zawsze mi sie chciało, więc w sumie można powiedzieć ze dopiero od lutego porządnie się przykładam i regularnie kręcę. Po 20 minut dziennie, ostatnio zdarza mi się dłużej...
Im większe efekty widzę, tym dłużej mam ochotę na nim pozostać. Nie patrzę na ilość skrętów, zegarek mam w zasięgu wzroku, muzyka włączona, woda mineralna w zasięgu ręki i zasuwam.
no to i tak juz dosc dlugo

dzieki, zmobilizowalas mnie
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:19   #2008
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Twister!!!!!

Cytat:
Napisane przez lilak Pokaż wiadomość
Zaczęłam jakoś pod koniec stycznia, ale początki były rożne, nie zawsze mi sie chciało, więc w sumie można powiedzieć ze dopiero od lutego porządnie się przykładam i regularnie kręcę. Po 20 minut dziennie, ostatnio zdarza mi się dłużej...
Im większe efekty widzę, tym dłużej mam ochotę na nim pozostać. Nie patrzę na ilość skrętów, zegarek mam w zasięgu wzroku, muzyka włączona, woda mineralna w zasięgu ręki i zasuwam.
to już trochę czasu minęło wkleisz fotkę??

dziś 10 min
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:29   #2009
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Twister!!!!!

dziewczyny kręce codziennie po 10-15 min jutro sprawdze czy ubyło cm
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:39   #2010
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Twister!!!!!

Musze do was czesciej zagladam - mega mnie ten watek motywuje

Wklejajcie zdjecia wklejajcie
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-04 12:19:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.