etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dłonie! - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 10:18   #4141
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość

A jak jakiś pies podleci i rzuca się na mojego, to mam pozwolić mu pogryźć swojego? Główna zasada - każdy pies - niezależnie od rasy i wielkości - jest na smyczy i tyle. A nie względnie bezpieczny owczarek podlatuje i rzuca się na takiego amstaffa w kagańcu, który nie ma nawet jak się obronić. Ja nie raz miałam taką sytuację. Mój pies ma kilka ran po tym, jak zaatakowały go inne. Właścicielka wyżła, który ostatnio rzucił się na mojego miała do mnie pretensje - choć to mój pies był pogryziony - że takie psy nie powinny chodzić po ulicach (na smyczy i w kagańcu). Wezwałam straż miejską i kobieta miała duży problem...
Nika wierz mi częściej jest tak, że na amstaffy rzucają się inne psy, a one we własnej obronie robią atakującemu więcej krzywdy.

Może nasunąć się jeszcze jedno pytanie - dlaczego zdecydowałyśmy się z mamą na takiego psa? Mama mieszka w niebezpiecznej dzielnicy i właśnie po to, by pies robił wrażenie niebezpiecznego. Przygarnęłyśmy go od znajomego hodowcy u którego bywaliśmy wśród całego stada amstaffów i dostrzegłyśmy zalety tej rasy. Dobrze wychowany amstaff - a ta rasa jest idealna do szkolenia, jest mądra, wierna i posłuszna - jest bezpieczny, nie zrobi krzywdy, ale robi odpowiednie wrażenie i nikt, kto go nie zna Cię nie zaatakuje w obecności psa, ani nie włamie się do mieszkania. Po 10 latach twierdzę, że to jest idealny pies.


z tym gazem to rewelacyjny pomysł - muszę sama kupić


Te psy większości się nie podobają i absolutnie to rozumiem
Trzeba być świadomym jakiego psa się bierze pod opiekę i wychowanie. Jak widzę bandę dresów z amstaffem na czele i co chwila któryś go drażni i zachęca do ataku to mam ochotę zadzwonić na policję, bo taki pies to nic dobrego - właśnie na wzgląd na jego budowę i złość jaka w nim jest korzeniona. W tych psach nie śpi instynkt mordercy jak się przyjęło. To człowiek uczy tego instynktu wykorzystując jego anatomię i sposób ataku do własnych celów. Gdyby było inaczej nikt nie pozwoliłby na to, żeby ta rasa w ogóle była hodowana na całym świecie i dopuszczona do sprzedaży.
Aczkolwiek byłabym za tym, żeby robić nagonki na właścicieli dużych psów, nie tylko tej rasy celem sprawdzenia, czy właściciel radzi sobie ze swoim psem...


***
Czekam niecierpliwie na szarą Aidę, mam nadzieję, że lada moment pojawi się na stronie


Przepisy super
w weekend spróbuję zrobić Panna Cottę
Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Na prawdę znam ten ból. Bo to jest bolesne i dlatego jak tylko słyszę / widzę nagonkę na tę rasę to mi aż przykro, że każdy pies tej rasy jest wrzucany do jednego worka. Jest to nietolerancyjne.

Oj, chyba się nie zrozumiałyśmy!

Mi chodzi o to, że każdy jest odpowiedzialny za swojego zwierzaka.
Ja jestem olbrzymią miłośniczką zwierząt, ale też ich opiekunką, pogotowiem opiekuńczym i przekazowym (szukam domu bezpańskim etc). Wiele w swoim życiu widziałam i niestety większość przypadków, to wina opiekuna.
Są różne sytuacje i różni opiekunowie. Cieszę się, że zarówno Ty, jak i charal jesteście odpowiedzialne itd. Sprora grupa ludzi jednak ma "groźne" czy też duże psy, z którymi nie daje sobie rady, które ich dominują i nie widzą w tym niczego złego. Co więcej, moja sąsiadka np. daje 9 letniej dziewczynce na spacer [rotwailera]. To nic, że dziecko nie da nawet rady utrzymać psiaka, jak ten ruszy, a wyprowadza go w rejony placu zabaw...
Czasem wystarczy odrobina wyobraźni, by nie doszło do tragedii, niestety, psy działają instynktem i dlatego potrzebują odpowiedzialnego opiekuna.
I tego potrzebują wszystkie psy!!!! Włączając np. pudle, jamniki, które często swoim jazgotem zaczepiają olbrzymy

Będąc opiekunem psa, który ma już w "rodowodzie" większy popyt na bójki, tudzież ogromny uścisk szczęki itd. trzeba być bardziej czujnym, tak więc myślę, że sposób charal z gazem- jest w tym momencie strzałem w 10!
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:18   #4142
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Paulyna Pokaż wiadomość
A mi się podoba pudrowa Vivien i dziś ją klikam, ale zastanawiam się czy coś jeszcze dobrać czy nie
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:19   #4143
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Mocniej raczej nie wygolę, to już i tak jest ekstrawagancja dla takiej starej baby jak ja
Butki były tanie jak barszcz, kupiłam w jakimś zwykłym sklepie,

Ej no, bez przesady :P My starsze Panie też lubimy być na topie
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:21   #4144
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Ej no, bez przesady :P My starsze Panie też lubimy być na topie
No, mój niemal nastoletni syn powiedział że tylko on w klasie ma taką fajną wystrzyżoną wytatuowaną mamuśkę
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:24   #4145
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Może nasunąć się jeszcze jedno pytanie - dlaczego zdecydowałyśmy się z mamą na takiego psa? Mama mieszka w niebezpiecznej dzielnicy i właśnie po to, by pies robił wrażenie niebezpiecznego. Przygarnęłyśmy go od znajomego hodowcy u którego bywaliśmy wśród całego stada amstaffów i dostrzegłyśmy zalety tej rasy.


U mnie w dzielnicy wielu kolesi kupuje psy jak:
rotwailery, pittbulle, itd tylko dlatego, że są modne i super się z nimi wygląda. Nie wiedzą o tym że większość z nich wymaga takiej opieki jak: szkolenie, nauka przywiązanie do jednego domownika, etc.
I cos takiego powinno się tępić...




Trzeba być świadomym jakiego psa się bierze pod opiekę i wychowanie. Jak widzę bandę dresów z amstaffem na czele i co chwila któryś go drażni i zachęca do ataku to mam ochotę zadzwonić na policję, bo taki pies to nic dobrego - właśnie na wzgląd na jego budowę i złość jaka w nim jest korzeniona. .
Aczkolwiek byłabym za tym, żeby robić nagonki na właścicieli dużych psów, nie tylko tej rasy celem sprawdzenia, czy właściciel radzi sobie ze swoim psem...
I o to mi właśnie chodzi! Nie mam nic do amstaffów jak dla mnie- psiaki super!

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
No, mój niemal nastoletni syn powiedział że tylko on w klasie ma taką fajną wystrzyżoną wytatuowaną mamuśkę

Ciekawam, czy mój mi też tak powie za te kilkaaaaa lat
Haha, mam tatoo na kostce, a Ty ?
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:25   #4146
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Jest pudrowa vivi

http://etorebka.pl/s03.php?f=0353
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:27   #4147
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość

Jak dla mnie, to ona liliowa. Nie widzi mi się
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 10:29   #4148
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
to chyba bedzie podobny kolor do wrzosowej Emili z pierwszego rzutu
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:34   #4149
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Poważnie?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, to ona liliowa. Nie widzi mi się
W opisie jest brudny róż nie wiem skąd się wam (znaczy nie tobie akurat) wziął PUDROWY:c ojest:
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:34   #4150
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
I o to mi właśnie chodzi! Nie mam nic do amstaffów jak dla mnie- psiaki super!

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------




Ciekawam, czy mój mi też tak powie za te kilkaaaaa lat
Haha, mam tatoo na kostce, a Ty ?
na plecach
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:37   #4151
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, to ona liliowa. Nie widzi mi się
Ja w ogóle nie lubię tego typu koloru na torbach...

Ciekawa jestem nowych zamszowych Sigrid. tylko czemu cena aż 129?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 10:41   #4152
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

edit

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2012-05-14 o 14:15
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:52   #4153
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

A czy były zdjęcia szarej Vivien II? Czy nikt nie klikał?
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:55   #4154
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Poważnie?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



W opisie jest brudny róż nie wiem skąd się wam (znaczy nie tobie akurat) wziął PUDROWY:c ojest:
Nie, żartowałam.
Nie ma pudrowej Viv.
Jest BRUDNORÓŻOWA!
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:58   #4155
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Nie, żartowałam.
Nie ma pudrowej Viv.
Jest BRUDNORÓŻOWA!
Wprowadzasz w błąd niedobra ty
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 10:59   #4156
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Exclamation Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
http://etorebka.pl/s03.php?f=0353

Chyba jest w kolorze Holly?!?

Wietrzenie magazynów?!? Wróci,lo duzo starych modeli, głównie w bieli...A Maya jest śliczna

http://etorebka.pl/s03.php?f=0118
Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
No, mój niemal nastoletni syn powiedział że tylko on w klasie ma taką fajną wystrzyżoną wytatuowaną mamuśkę
Że coooo,nastoletni syyyn przecież Ty wyglądasz na góra 25 lat
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:03   #4157
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą w 100%
Uważam, że to na właścicieli psów powinniśmy robić nagonki (jeśli tylko jest ku temu powód), a nie na poszczególne rasy psów, które niczemu nie są winne, że zostały tak, a nie inaczej wychowane, traktowane i wybrane przez właściciela. Zawsze coś wynika z czegoś.

Jeszcze w temacie dzieci i zwierząt. Zwierzęta pewnych rzeczy nie rozumieją. My dla dzieci jesteśmy wyrozumiali, psy traktują dziecko jak każdego innego człowieka lub nawet rywala (!). Dzieci lubią psom dokuczać, ciągnąć za uszy, zagłaskać na śmierć. Jeśli pies nie jest wychowany wraz z dzieckiem i coś takiego jest dla niego nowością, może różnie się zachować, nie wytrzymać pewnego razu - on też ma nerwy i cierpliwość - i może ugryźć lub zranić. I to też jest poniekąd wina właściciela. Wiele osób jest zbyt pewnych swoich zwierząt, ale psa też trzeba poznawać, sprawdzać co lubi, czego nie lubi, jak w pewnych sytuacjach może się zachować. Pies wymaga ciągłego zainteresowania, tym bardziej, że nie umie mówić, wymaga od nas więcej uwagi.
Fakt jak pogryzie amstaff jest tragedia, ale na 99% nie wierze, że było to działanie bez powodu. Jeśli chodzi o spotkania dzieci z psem to my właściciele psów powinniśmy mieć oczy wokół głowy! Niezależnie czy to amstaff, czy pudelek, który - choć mały - też może odgryźć nosek lub inną część ciała! A właściciele dużych psów, które mogą poważnie zranić powinni mieć to ZAWSZE na uwadze.


Przede wszystkim to ta fryzura dodaje Ci charakteru i wyglądasz jak nastolatka i bardzo Ci pasuje!
A sama pamiętam jak byłam mała jakie pozytywne wrażenie robiły na mnie modne mamy moich rówieśników. Taka "spoko" mama
Faktem jest też że rodzice nie mają wyobraźni, kiedyś przywiązałam Bolka pod sklepem, z tym że widziałam go z wejścia, a pewna mama mówi do swoich dzieci ( na oko 4 i 3 lata) idźcie pogłaskać pieska. Mój pies jest wychowywany z moim synem i uwielbia dzieci, więc wiem że nic złego nie zrobi, ale przeraża mnie taki brak odpowiedziałności
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:04   #4158
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Wprowadzasz w błąd niedobra ty
Nie lubię takiego gatkowego różu w dużej ilości, więc dla mnie jeden pies
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:05   #4159
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Że coooo,nastoletni syyyn przecież Ty wyglądasz na góra 25 lat
A no tak, podobno tak wyglądam ale jestem stara baba, ale dziękuję, nie ma milszego komplementu
charal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 11:05   #4160
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Że coooo,nastoletni syyyn przecież Ty wyglądasz na góra 25 lat

Też mnie ten "prawie nastoletni syn" zaskoczył
Charal, młodo wyglądasz
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:08   #4161
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Też mnie ten "prawie nastoletni syn" zaskoczył
Charal, młodo wyglądasz
Dziękuję
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:10   #4162
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Nie lubię takiego gatkowego różu w dużej ilości, więc dla mnie jeden pies
Dla mnie ten viv nie jest gatkowy, już prędziej alexy
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:11   #4163
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Też mnie ten "prawie nastoletni syn" zaskoczył
Charal, młodo wyglądasz
Pozazdrościć
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:11   #4164
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Opłacam właśnie 2 torby
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:14   #4165
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Opłacam właśnie 2 torby
a jakie?
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:16   #4166
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
a jakie?
Chabrową Krysię i gadzią szarawą Madarę

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Miała być w pierwszym rzucie jasna Nancy, ale chciałabym jeszcze obejrzeć zdjęcia kawowej.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:17   #4167
charal
Zakorzenienie
 
Avatar charal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 147
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Chabrową Krysię i gadzią szarawą Madarę

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Miała być w pierwszym rzucie jasna Nancy, ale chciałabym jeszcze obejrzeć zdjęcia kawowej.
A ja mojej Krysi odkąd ją dostałam jeszcze nawet do domu z pracy nie wyniosłam, od kilku dni śmigam z nancy, tylko zapięcie mnie trochę w niej wkurza
charal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:23   #4168
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
A ja mojej Krysi odkąd ją dostałam jeszcze nawet do domu z pracy nie wyniosłam, od kilku dni śmigam z nancy, tylko zapięcie mnie trochę w niej wkurza
Nancy mi się strasznie podoba, ale obie wersje by mi się przydały i nie wiem, którą zamówić jako pierwszą
Dlatego zamówiłam te, które były już pewniakami Oby były bez wad...
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:30   #4169
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Poważnie?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



W opisie jest brudny róż nie wiem skąd się wam (znaczy nie tobie akurat) wziął PUDROWY:c ojest:
Hmmm, anie był najpierw (jak jeszcze nie było tytki) opis, że pudrowy?


Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą w 100%
Uważam, że to na właścicieli psów powinniśmy robić nagonki (jeśli tylko jest ku temu powód), a nie na poszczególne rasy psów, które niczemu nie są winne, że zostały tak, a nie inaczej wychowane, traktowane i wybrane przez właściciela. Zawsze coś wynika z czegoś.

Jeszcze w temacie dzieci i zwierząt. Zwierzęta pewnych rzeczy nie rozumieją. My dla dzieci jesteśmy wyrozumiali, psy traktują dziecko jak każdego innego człowieka lub nawet rywala (!). Dzieci lubią psom dokuczać, ciągnąć za uszy, zagłaskać na śmierć. Jeśli pies nie jest wychowany wraz z dzieckiem i coś takiego jest dla niego nowością, może różnie się zachować, nie wytrzymać pewnego razu - on też ma nerwy i cierpliwość - i może ugryźć lub zranić. I to też jest poniekąd wina właściciela. Wiele osób jest zbyt pewnych swoich zwierząt, ale psa też trzeba poznawać, sprawdzać co lubi, czego nie lubi, jak w pewnych sytuacjach może się zachować. Pies wymaga ciągłego zainteresowania, tym bardziej, że nie umie mówić, wymaga od nas więcej uwagi.
Fakt jak pogryzie amstaff jest tragedia, ale na 99% nie wierze, że było to działanie bez powodu. Jeśli chodzi o spotkania dzieci z psem to my właściciele psów powinniśmy mieć oczy wokół głowy! Niezależnie czy to amstaff, czy pudelek, który - choć mały - też może odgryźć nosek lub inną część ciała! A właściciele dużych psów, które mogą poważnie zranić powinni mieć to ZAWSZE na uwadze.


Dokładnie.
A najbardziej trafia mnie szlag, jak słyszę, że trzeba uśpić psa, bo kogoś pogryzł- zagryzł. Ja uśpiłabym "opiekuna", właściciela.
Niestety, nie ma żadnej weryfikacji, jakiego psa kto przygarnia...


Cytat:
Napisane przez charal Pokaż wiadomość
Faktem jest też że rodzice nie mają wyobraźni, kiedyś przywiązałam Bolka pod sklepem, z tym że widziałam go z wejścia, a pewna mama mówi do swoich dzieci ( na oko 4 i 3 lata) idźcie pogłaskać pieska. Mój pies jest wychowywany z moim synem i uwielbia dzieci, więc wiem że nic złego nie zrobi, ale przeraża mnie taki brak odpowiedziałności
Dla mnie to debilizm.
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:46   #4170
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: etorebka cz.25. Nowa kolekcja jest juz na stronie każda maniaczka aż zaciera dł

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Hmmm, anie był najpierw (jak jeszcze nie było tytki) opis, że pudrowy?





Dokładnie.
A najbardziej trafia mnie szlag, jak słyszę, że trzeba uśpić psa, bo kogoś pogryzł- zagryzł. Ja uśpiłabym "opiekuna", właściciela.
Niestety, nie ma żadnej weryfikacji, jakiego psa kto przygarnia...




Dla mnie to debilizm.
Nie wydaje mi się Nasz szpieg też mówił, że ma być w kolorze brudnego różu
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.