Mamusie Listopadowe :-) część I! - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-22, 17:14   #1621
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez CARLA_23 Pokaż wiadomość
Współczuję
Mnie wczoraj ciągnął strasznie prawy pośladek bo zbytnio się przeforsowałam na spacerze ale dzisiaj jest już dobrze.Może na basen zacznij chodzić jeśli możesz? Świetnie zrelaksuje napięte mięśnie

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------


Zabiorę B dopiero na prenatalne i potem pewnie regularnie będzie ze mną już chodził.Jak do tej pory wchodziłam sama a B czekał w poczekalni bo nie było zbyt wiele do oglądania

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------


Może to jednak jest jakaś infekcja lepiej to sprawdzić
Zadzwonić do ginekologa? Głupio mi znów do niej dzwonić... Może zadzwonię do koleżanki położnej.

Jutro lecę na badania, cały spis robię - od morfologii, moczu, poprzez tsh, glukoze, grupę krwi, jak i przeciwciala toxo, różyczki i cmv i wiele innych. 200 wydam, jak nie więcej... Najpierw idę do rodzinnego po L4, więc wyblagam jak najwięcej badań na NFZ.

Co do mdłości to mnie dopadly dziś po południu, zresztą wczoraj też miałam i trwały z 2-3h, póki co przeszły i dopadł mnie głód :P

Ja jeszcze z mężem na wizycie nie byłam. Za tydzień jeszcze idę sama, ale na kolejną (pod koniec maja) pójdę z mężem
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 17:38   #1622
brunette6
Przyczajenie
 
Avatar brunette6
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hejka dziewuszki

Co do teściowych... Ja mieszkam z teściami już parę lat (5 jestem już po ślubie) i w sumie do tej pory nie mam na co narzekać. Oczywiście jak się źle czułam to teściowa się opiekowała i w ogóle. Ale już mnie to zaczęło wkurzać, tzn. rozliczanie mnie z tego co zjadłam, bo kanapek nie możesz ciągle jeść, byle jako jesz, zjedz cośtam. W końcu mój M. jej powiedział żeby mi dała spokój i póki co jest OK. No ale dziś np. wkurzyła mnie głupim żartem po którym widać, że jej się zrobiło głupio więc git. No ale mieliśmy jechać na majówkę do dziadków czyli jej rodziców. Jednak ja od razu powiedziałam, że niestety z M. ustaliliśmy że nie pojedziemy. Głównie ze względu zdrowotnego mojego bo nie chcę znowu być chora. A ta się wzięła i obraziła, że po co w takim razie gadaliśmy, że zapalenie pęcherza to każda w ciąży ma, że trzeba ciepłe majty ubierać ale wychodzić z domu i co to za różnica że ja tam będę czy tu....
Ehhh, M. jeszcze nie wrócił i nie miałam okazji z nim pogadać o tym tylko skrobnęłam mu smsa żeby czasem nie zmienił zdania. Bardzo by mnie to wkurzyło.... Teściowa moja niestety jest dość władcza i zawsze chce postawić na swoim. Obawiam się jak to będzie gdy urodzi się bejbe :/
brunette6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 18:22   #1623
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Jestem już po wizycie
Na USG wszystko w porządku, serducho bije jak szalone, noi ponad 6 cm ma A i chyba moja pani doktor znalazła przyczynę tych krwawień, a mianowicie to, że trofoblast leży bardzo blisko szyjki i to może być to. Dowiedziałam się też, że wraz z upływem ciąży powinien przesuwać się do góry, więc powinno być dobrze Przezierność też dobrze, ale powiedziała, że jutro po dyżurze zrobi mi usg na szpitalnym aparacie.

A teraz mniej przyjemniej... Jutro do szpitala, na ustabilizowanie tej glukozy, konsultacje diabetologiczne itp. Pewnie zahaczę o weekend, no ale cóż.

No cóż, pakować się trza..
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 18:27   #1624
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dzikasliwa a jaka wyszła ci glukoza?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 18:35   #1625
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Łoooo matko ale żeście naskrobały
Witam nowe mamusie

Co do brzucha -ja zawsze miałam widoczny brzuszek hehe a teraz jak mam czasem wzdęcia i się wypnę specjalnie to wyglądam na 5msc poważnie... nie wiem jak ja naprawdę będę wyglądać w tym 5-6msc...chyba jak babka prosto na porodówke..

Ja mam już mdłości wieczorne od miesiąca..dziś już leżę w łóżku..tak mi niedobrze,muli mnie strasznie..Czasami mam dość ale dla dzidzi przeżyję. Mam nadzieję,że się skończą i o wieczornym przytulaniu kibla zapomnę.

Ja tam wiem, że moi teście już się wnuka nie mogą doczekać i będą go rozpieszczać aż za bardzo. I tego też się boję ale trudno. No ale też wiem, że pewnie będę się wkurzać na nich bo teściowa też jest z tych władczych..jak co to wywiozę bejbi do mamy mojej hyhy

A wiecie pobolewa mnie ostatnio brzuch, niezbyt mocno, poprostu czuję macicę,czasem jajniki. Chyba nie powinnam się zbytni martwić co? to się pewnie tam wszystko rozciąga itd?
I mam problem z niezasypianiem (w ogóle spaniem) na brzuchu..Nie umiem inaczej :/
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 18:35   #1626
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dzikasliwa a jaka wyszła ci glukoza?
Uuuu mi to kiepściutko:

na czczo 82;
po godzinie 193;
po dwóch 150.
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 18:38   #1627
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

A zwykły cukier jak badałas?

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Nie krzywa tylko to zwykle badanie glukozy mam na myśli.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 18:41   #1628
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
A zwykły cukier jak badałas?

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Nie krzywa tylko to zwykle badanie glukozy mam na myśli.
Normalnie, w laboratorium, z żyły, na czczo. Na pierwszej wizycie miałam zleconą samą glukozę i miałam 102, potem jak leżałam w szpitalu to miałam 100 i 101, ale to glukometrem.
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 18:42   #1629
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ok, dzięki. O wynik mi chodziło.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 18:54   #1630
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Mam nadzieję, że pocieszę te dziewczyny, które martwią się bólem brzucha. Mnie też pobolewa czasami, czasami jajniki zakłują, ale to chyba jest normalne. Powiem Wam szczerze, że jeżeli nie jest to ból niepokojący to nie ma co się martwić. W ciąży którą straciłam w południe pewnego dnia zaczął mnie boleć brzuch (wcześniej tydzień plamiłam). Były to bóle chwilowe, ale po pewnym czasie wracały. Na początku były słabsze, ale wyczuwalne. Pamiętam, że dużo leżałam. Z każdą godziną bolało coraz bardziej. Powiem Wam, że było to uczucie skurczy. Nie były to takie zwykłe skurcze, tylko takie zaczynające się z podbrzusza i jadące w dół. Tak jakby mi ktoś coś w dół wypychał. Pamiętam, że teściowa przyszła nas odwiedzić a ja taka zbolała byłam. I one obie z moją mamą się ze mnie śmiały, że to macica się rozciąga, że jak ja poród wytrzymam jak teraz tak przeżywam. Myślałam są starsze więc wiedzą co mówią. O 20 poszłam się myć i pamiętam, że poszło ze mnie kilka skrzepów krwi. Skurcze były już coraz częściej. Leżałam i płakałam z bólu, mówiąc do Męża, że jak to ma tak boleć to ja dziękuję. Bolało mnie tak gdzieś od 15. O 21:30 wszystko minęło jak ręką odjął. Zasnęłam z wycieńczenia. O 22:30 obudziłam się, bo poczułam, że mam całą podpaskę mokrą, oczywiście nie myliłam się, było dużo krwi.
Także dziewczyny nie martwcie się na zapas. Jeżeli coś jest tylko nie tak to zaraz pojawiają się plamienia. A ból który miałam przed poronieniem był nie do wytrzymania, więc na pewno takiego nie macie. Teraz myślę, że był to ból zbliżony do skurczy przy porodzie. Także takie kłucia i rozciąganie się są jak najbardziej normalne

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

A co do wózków to ja mam fazę na takiego typu i najchętniej w grochy:
http://allegro.pl/hit-zobacz-wozki-d...149436112.html


Z doświadczenia koleżanek wiem, że te na małych kółkach są nie praktyczne. Nie da się w nich kołysać dziecka i ciężko przejechać po śniegu albo piasku.
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:18   #1631
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Ja tez robilam test z obrączki i tez kręciła się ale nie na maksa tzn. Takich koleczek ladnych nie robila, tylko takie jak pisze Poziomkowa89 z kalendarza chinskiego tez mi wychodzi dziewczynka ale w to juz nie wierze bo z synkiem wg niego tez miala byc dziewcZynka jak ta lala hehe
Oj tam chiński wg amerykancow ma 80procent sprawdzalności. Wg chińczyków ponad 90 także sa wyjatki.





Cytat:
Napisane przez CARLA_23 Pokaż wiadomość
Współczuję
Mnie wczoraj ciągnął strasznie prawy pośladek bo zbytnio się przeforsowałam na spacerze ale dzisiaj jest już dobrze.Może na basen zacznij chodzić jeśli możesz? Świetnie zrelaksuje napięte mięśnie

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------


Zabiorę B dopiero na prenatalne i potem pewnie regularnie będzie ze mną już chodził.Jak do tej pory wchodziłam sama a B czekał w poczekalni bo nie było zbyt wiele do oglądania

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------


Może to jednak jest jakaś infekcja lepiej to sprawdzić



chodzę na basen bylam w niedziele i wymasowałam tyłek na biczach mnie tez po chodzeniu po dworze zaczęło ciągnać i parę dni pomeczy.


Cytat:
Napisane przez brunette6 Pokaż wiadomość
Hejka dziewuszki

Co do teściowych... Ja mieszkam z teściami już parę lat (5 jestem już po ślubie) i w sumie do tej pory nie mam na co narzekać. Oczywiście jak się źle czułam to teściowa się opiekowała i w ogóle. Ale już mnie to zaczęło wkurzać, tzn. rozliczanie mnie z tego co zjadłam, bo kanapek nie możesz ciągle jeść, byle jako jesz, zjedz cośtam. W końcu mój M. jej powiedział żeby mi dała spokój i póki co jest OK. No ale dziś np. wkurzyła mnie głupim żartem po którym widać, że jej się zrobiło głupio więc git. No ale mieliśmy jechać na majówkę do dziadków czyli jej rodziców. Jednak ja od razu powiedziałam, że niestety z M. ustaliliśmy że nie pojedziemy. Głównie ze względu zdrowotnego mojego bo nie chcę znowu być chora. A ta się wzięła i obraziła, że po co w takim razie gadaliśmy, że zapalenie pęcherza to każda w ciąży ma, że trzeba ciepłe majty ubierać ale wychodzić z domu i co to za różnica że ja tam będę czy tu....
Ehhh, M. jeszcze nie wrócił i nie miałam okazji z nim pogadać o tym tylko skrobnęłam mu smsa żeby czasem nie zmienił zdania. Bardzo by mnie to wkurzyło.... Teściowa moja niestety jest dość władcza i zawsze chce postawić na swoim. Obawiam się jak to będzie gdy urodzi się bejbe :/

oby tz nie uległ




Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie
Na USG wszystko w porządku, serducho bije jak szalone, noi ponad 6 cm ma A i chyba moja pani doktor znalazła przyczynę tych krwawień, a mianowicie to, że trofoblast leży bardzo blisko szyjki i to może być to. Dowiedziałam się też, że wraz z upływem ciąży powinien przesuwać się do góry, więc powinno być dobrze Przezierność też dobrze, ale powiedziała, że jutro po dyżurze zrobi mi usg na szpitalnym aparacie.

A teraz mniej przyjemniej... Jutro do szpitala, na ustabilizowanie tej glukozy, konsultacje diabetologiczne itp. Pewnie zahaczę o weekend, no ale cóż.

No cóż, pakować się trza..
Brawo 6cm
Szkoda ze musisz isc do szpitala nie wiedziałam ze sa takie procedury bez sensu ze na koniec tygodnia masz isc.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 20:19   #1632
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cześć, ale dzisiaj dużo napisaliście! Witam nowe mamusie i gratuluje wszystkim udanych wizyt
Ja na dwóch pierwszych wizytach byłam sama,na kolejną idę z tz, będzie to też wizyta z prenatalnymi
Juz po kłótni u nas, tz na tyle sobie Przemyślal swoje zachowanie ze dziś praktycznie drugi raz mi się oświadczyl

Ja z basenu zrezygnowałam na początku ciąży - bałam się i infekcji miejsc intymnych i przeziębienia.

My mieszkamy dość daleko od rodziny i mojej i tz, najbardziej liczę na pomoc mojego taty i jego wtedy juz żony rodzice tz mają już wnuki, wiec aż tak nie szaleją cchociaż nasze będzie dla nich pierwsze z ich nazwiskiem Moje babcie,czyli prababcie dzidzi tez oszalały ze szczęścia, co chwile dzwonią pytać jak się czuje itd i wczoraj spotkały się na mieście i nawet umówily się na jutro na kawę -wiele lat po rozwodzie moich rodziców praktycznie nie rozmawiały ze sobą. Ogólnie dziecka jeszcze nie ma a już baaaardzo wpłynęło na moje relacje z moją rodziną i to w pozytywny sposób.
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 20:23   #1633
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

ja będę robić badania krwi za tydzień prawdopodobnie, glukozę, krwinki białe, czerw, hemaglobinę itp, mocz, toxo. i tak się zastanawiam, powinnam być na czczo przed tymi badaniami ? to moje pierwsze badania, więc się nie orientuję
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 20:27   #1634
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Tak koniecznie na czczo.
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 21:30   #1635
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej dziewczyny ja ostatnio nie pisałam, bo po pracy zdążyłam wyjść z psem, podczytać Was i zasypialam praktycznie na stojąco.

Dzisiaj miałam kontrolę u endo i wszystkie wyniki mam w normie

Co do bóli bruzcha to mnie też dalej boli. Wczoraj i dzisiaj nawet bardziej. To takie kłujące bóle po bokach, szybko mijające.

DzikaRopucha, ja też mam ten problem ze spaniem. Uwielbiam spać, a szczególnie zasypiać na brzuchu

DzikaSliwka, wow już 6cm! Super! I dobrze, że masz taką porządną opiekę. W ogóle fajnie, że tak możecie polegać na swoich lekarzach. Ja swojego nawet w sumie nie wybrałam, bo mam opiekę z Medicover i jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to poszłam do pierwszego, który miał dostępną wizytę w ten sam dzień. Podczas pierwszej wizyty był gburem i obiecałam sobie, że pójdę do niego jeszcze tylko na powierdzenie zarodka i serduszka bo już mnie umówił, a potem zmienię. Ale, o dziwo, na drugiej wizycie był bardzo miły i profesjonalny, więc dałam mu szansę jeszcze. Ale jakoś nie czuję, żebym mogła do niego zadzwonić i się poradzić...

Wizaz_pl, wpadaj częściej co do wózków to mi też się spodobał ten chicco urban. A w kwestii wizyt z partnerem, to ja mojego zabiorę też dopiero na prenatalne w 12 tyg.

Aha no i witam wszystkie nowe przyszłe mamy
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 06:25   #1636
kasiabwwl
Raczkowanie
 
Avatar kasiabwwl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 170
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie
Na USG wszystko w porządku, serducho bije jak szalone, noi ponad 6 cm ma A i chyba moja pani doktor znalazła przyczynę tych krwawień, a mianowicie to, że trofoblast leży bardzo blisko szyjki i to może być to. Dowiedziałam się też, że wraz z upływem ciąży powinien przesuwać się do góry, więc powinno być dobrze Przezierność też dobrze, ale powiedziała, że jutro po dyżurze zrobi mi usg na szpitalnym aparacie.

A teraz mniej przyjemniej... Jutro do szpitala, na ustabilizowanie tej glukozy, konsultacje diabetologiczne itp. Pewnie zahaczę o weekend, no ale cóż.

No cóż, pakować się trza..
O rany, już 6 cm Mam nadzieję że szybko wrócisz do domu.

wizaz_p_l jak do tej pory mój TŻ czekał w poczekalni, teraz może go wezmę do gabinetu żeby sam zobaczył co tam zmajstrował

Dziewczyny a możecie mi przypomnieć czy badania genetyczne robi się dowcipnie czy może już przez brzuch? Czy może to zależy od lekarza?
__________________
Zosia 25.09.2012
kasiabwwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 06:34   #1637
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie
Na USG wszystko w porządku, serducho bije jak szalone, noi ponad 6 cm ma A i chyba moja pani doktor znalazła przyczynę tych krwawień, a mianowicie to, że trofoblast leży bardzo blisko szyjki i to może być to. Dowiedziałam się też, że wraz z upływem ciąży powinien przesuwać się do góry, więc powinno być dobrze Przezierność też dobrze, ale powiedziała, że jutro po dyżurze zrobi mi usg na szpitalnym aparacie.

A teraz mniej przyjemniej... Jutro do szpitala, na ustabilizowanie tej glukozy, konsultacje diabetologiczne itp. Pewnie zahaczę o weekend, no ale cóż.

No cóż, pakować się trza..
Super kochana my to idziemy tak łeb w łeb Trzymaj się dzielnie w tym szpitalu, bedzie dobrze

Witam się w II trymestrze Zaczynam dziś 14 tydzień

Kasiabwwl ja mialam przez brzuch
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 07:07   #1638
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dzień dobry,witam się w 12 tygodniu
Mi mój gin mówił ze zobaczymy jak się maleństwo ułoży i od tego zależy czy prenatalne przez brzuch czy jeszcze "od środka". Najpierw sprawdzi i jak będzie dobrze dla niego to zrobi prenatalne i potem zaprosi tz i jeszcze przez brzuch mu pokaże wszystko albo prenatalne będą przez brzuch juz przy tz
Juz się doczekać nie mogę a to jeszcze prawie 2tygodnie
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 07:28   #1639
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej dziewczyny
A te badania prenatalne są dodatkowo płatne? Czy tyle co zwykła wizyta?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 08:08   #1640
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cześć, witam się w 10 tygodniu ostatnio trochę zaniedbałam forum, ale łapią mnie paskudne bóle głowy i wieczorem marzę już tylko o tym, żeby położyć się spać... A całe dnie z dziećmi spędzamy na dworze, wiosna jest piękna Widzę parę nowych mam, gratuluję z całego serca oby jak najwięcej brzuchatek!!
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 10:28   #1641
Nouvel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

ja się witam w 10 tygodniu

niestety z plamieniami... dzwoniłam do lekarza i mam przyjść na 15.20.
Nouvel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 10:40   #1642
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Heh, a mnie w nocy obudziło mega kłucie po prawej stronie, ale takie jakby mi ktoś nóż wbijał. Pobolewało tak z przerwami przez godzinę... nie wiem co o tym myśleć. Różne miałam już bóle, ale nie takie. Na wszelkie wypadek umówiłam się na 15 do ginekologa, ale nie do mojego bo nie jest dostępny, tylko do jakiejś babki, która ma dobre opinie. Trzymajcie kciuki!
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 12:04   #1643
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Próbuję Was nadrabiać, ale... nie ma na to szans Ostatnio mam zbyt mało czasu, żeby siedzieć na Wiżażu ale stale o Was pamiętam
Byłam w poniedziałek na kolejnej wizycie, serducho bije, maluch miał trochę ponad 2,5 cm Dostałam "fotkę" w 3D i normalnie kosmos, wszystko dokładnie widać, głowę, rączki, nóżki... wszystko
Mdłości mi powoli mijają, choć czasem jeszcze dają o sobie znać. I wreszcie zaczynam normalnie jeść, bo przez ostatnie tygodnie mogłam żyć powietrzem
no i wreszcie pogoda wiosenna się zrobiła od razu chce się żyć
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 13:19   #1644
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Widzę, że dziś dzień niepokojących objawów. Ja zauważyłam jedna mała plamkę na wkladce takiego koloru jak kiedyś, więc to przez ten krwiak... Chyba za dużo dziś chodziłam, aż mnie pachwiny bolą...

Byłam rano u rodzinnego po L4, wzięłam też skierowanie na mocz i morfologie. A potem byłam w drugim laboratorium na płatnych badaniach i po pobraniu mi się bardzo słabo zrobiło i kręciło w głowie. Usiadłam, babka dała mi wody i przeszło A jak się najadlam to już w ogóle było ok
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:02   #1645
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Verumka, pokaz foto maluszka
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:06   #1646
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Verumka, pokaz foto maluszka
Jak tylko będę mieć dostęp do skanera to się postaram
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:55   #1647
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

a ja się wczoraj pochwaliłam, że tak dobrze się czuję to dziś za karę mam migrenę od samego rana jak żyć?
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 14:59   #1648
kasiabwwl
Raczkowanie
 
Avatar kasiabwwl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 170
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

JoyceSky, Nouvel trzymajcie się, dobrze że tak szybko załatwiłyście sobie wizyty.

Właśnie wstałam po krótkiej drzemce, córa jeszcze smacznie śpi więc mam chwilkę dla was Dziś naszła mnie ochota na spaghetti, nie mogłam podarować i chociaż na obiad już zrobiłam schabowe to specjalnie dla siebie musiałam wyczarować jakiś makaron z sosem
__________________
Zosia 25.09.2012
kasiabwwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 15:24   #1649
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

dawno mnie tu nie bylo z powodu natłoku pracy w pracy..... w nocy obudzil mnie potworny ból brzucha az sie wystraszylam :/ na dodatek chyba robi mi sie zajad lub opryszczka w kaciku ust, boje sie kurde... :/
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-23, 15:47   #1650
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie bylo z powodu natłoku pracy w pracy..... w nocy obudzil mnie potworny ból brzucha az sie wystraszylam :/ na dodatek chyba robi mi sie zajad lub opryszczka w kaciku ust, boje sie kurde... :/
Ja za to walczę i z zajadami i z zapaleniem pęcherza
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 10:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.