Nie wiem czy dłużej chce z nim byc......... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-06, 22:17   #1
justys_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 81

Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........


Jestem z nim rok i cztery miesiące. Dwa tygodnie temu przeżyliśmy swoj pierwszy raz, ja bylam dziewicą, on prawiczkiem. Pamiętam tylko ogromny ból. Ogólnie złe wrażenie. Robiliśmy to 2razy jednej nocy i za kazdym razem skonczyl po 2minutach Wczesniej uprawialiśmy seks oralny i przez cały czas miałam orgazm, ale teraz klapa... Więcej razy sie nie kochaliśmy, w ogole nie mam na to ochoty, a na razie to nawet nie ma gdzie.

Najgorsze jest to, że ja nie wiem czy go kocham, czasami wydaje mi sie, ze nie umialabym życ bez niego, a czasami nie mam ochoty sie z nim widziec (np teraz). Jak nie widzimy sie kilkadni tostrasznie tesknie, ale jak przyjezdza 3dni pod rzad, to juz mi sie nudzi.. no i co tu robic? Wiem, ze on mnie bardzo kocha. Ja naprawde nie wiem co mam robic i myslec. Doradzcie cos..
justys_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 22:32   #2
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........

co do pierwszego razu to na pocieszenie moge powiedziec, ze wiele kobiet tak ma, pierwszy raz bywa bolesny i nie tak romantyczny jak sie wydaje, chociaz i sa dziewczyny u ktorych od pierwszego razu bylo cudownie. mnie tez bolalo, za pierwszym razem, i przy paru kolejnych, ale potem bardzo szybko to minelo, i teraz to juz w ogole jest wiec tym sie nie martw, ale tez do niczego nie zmuszaj, jezeli nie masz ochoty to poprostu nie jestes na to jeszcze gotowa...

co do drugiej sprawy, to czy nie wiesz czy go kochasz i ze po 3 dniach ci sie nudzi to nie wiem sama tylko ty mozesz wiedziec co tak na prawde czujesz....przemysl to i nie podejmuj decyzji pochopnie.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 23:17   #3
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........

Cytat:
Napisane przez justys_555
Najgorsze jest to, że ja nie wiem czy go kocham, czasami wydaje mi sie, ze nie umialabym życ bez niego, a czasami nie mam ochoty sie z nim widziec (np teraz). Jak nie widzimy sie kilkadni tostrasznie tesknie, ale jak przyjezdza 3dni pod rzad, to juz mi sie nudzi.. no i co tu robic? Wiem, ze on mnie bardzo kocha. Ja naprawde nie wiem co mam robic i myslec. Doradzcie cos..
czy go kochasz to Ci nie powiemy. Moze masz jakis trudniejszy czas i nie jestres pewna swoich uczuc. Poczekaj troche, moze sie cos zmieni i bedziesz juz wiedziec
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 00:03   #4
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........

Justys tak jak dziewczyny pisały wczesniej nie zniechęcaj się po pierwszym razie, poniewaz to jest naprawdę piekna rzecz .
Piszesz,że jesteście obydwoje niedoświadczeni, to także mogło mieć duzy wpływ. Zawsze jest lepiej jak facet jest bardziej doświadczony i wie jak podejśc do dziewczyny, która nie uprwiała jeszcze seksu. Więc nie przejmuj się i po prostu będzicie musi razem powoli nauczyć sie dobrego seksu z którego obydwoje będziecie czerpali przyjemność. Sama musisz odkryć co ci najbardziej sprawia przyjemość i musisz poprowadzić partrera. Sami musicei odkryć tą sronę sprawiania przyjemnośći drugiej osobie. Więc troszke cierpliwośći na pewno będzie dobrze .

P.S. A to, czy chcesz z nim być? musisz sama podjąc decyzję i my ci nie pomożemy w tej kwastii.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 17:44   #5
lusia9090
Raczkowanie
 
Avatar lusia9090
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 106
Dot.: Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........

mnie nie bolalo za pierwszym razem ale tez po 2 minutach bylo koniec (chlopak tez prawiczkiem byl ) i wiesz fajnie bylo patrzec jak z stosunku na stosunek jest coraz dluzej i lepiej

a do tego czy go kochasz to sama najlepiej wiesz przed snem sobie pomysl albo na kartce zrob line i po jednej stronie wypisz wszystko za a po drogiej przeciw i potem rozstrzygnij tylko nic pochopnie
lusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:55   #6
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........

kochana nie zalamuj sie tym 1 razem, one zazwyczaj sa kiszkowate. ja szczerze przynam ze tez nie mialam jakiejs specjalnej ochoty na sex ( ja bylam dziewica on prawiczkiem). w dodatku koleznaka zza sciany nam przeszkadzała;/ ogolnie to kiszka straszna;/ ale i tak umiem sie ztego smiac.

co do kochania- mysle ze kazda z nas ma takie chwile zwatpienia, takie glupawy normalne...ja ostatanio mialam jazdyz moim tztem, widzilam sie z nim codziennie i mnie trafaialo juz i sie klcocilam o byle co. my babki czasami takie kryzysy macie

sadze ze to ze go kchasz czy nie i czy chcesz sie z nim widywac teraz czy pozniej osadzasz po waszym 1 razie. facet nie maszyna tez sie musi nauczyc kobieta z reszta tez

uszy do góry! i uwazam ze na pewno go kochasz tylko zwyczajne CO ZA DUZO TO NIEZDROWO dlatego ja z mom tztem widyuje sie co 2 dzien co by zatesknic chcoiaz i tak tesknie juz a godzine temu go wygonilam do domu:P
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 22:28   #7
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........

ciezka sytuacja.. ja za swoim tz tesknie codziennie. A widujemy sie tez codziennie, wiec mimo tego i tak nas do siebie dalej ciągnie nawet po 3 latach.... chcociaz poczatki zawiazku sa czasami trudne i tez mialam kiedys watpliwosci, ale nie do kochanie tylko do tego czy zwiazek ma sens.

Jesli takie odczucia mialas zawsze od pocztku zwiazku to mysle ze juz co jest nie tak. Jesli tylko teraz twwoje uczucia sa mieszane to nie poddawaj sie bo to moze byc tylko kryzys, ktory minie. Nie wiem jak w innych zwiazkach jest, ale w naszym im jestesmy ze soba dluzej tym bardziej laczy nas co raz więcej.

A moze nudzisz sie nim bo zle spędzacie czas. Sprobujcie zyc aktywniej, gdzies wychodzic, spotykac sie z ludzmi, a wasze wspolne i intymne chwile beda wyjątkowe.

Mozesz tez nadzywczajnie pogadac o tym z chlopakiem, moze zacznie sie starac i cos robic zebys zwnou odczula motyle w brzuchu?

Tez tak mysle, ze twoje watpliwosci moga brac sie flustracji przez seks. A z tym musisz dac sobie czasu, bo nie odrazu osiaga sie szczyt. Wiec bawcie sie, a z czase bedzie co raz lepiej.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 23:10   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........

watek ma 2 lata :-D nie wiem jak udalo sie go wyciagnc na swiatlo dzienne :-D
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 23:32   #9
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........

a no rzeczywiscie hehe.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 06:28   #10
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........

hehe niezle 2 letnmi watek. nawet nie zwrocilam uwagi
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 07:44   #11
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Nie wiem czy dłużej chce z nim byc.........

Ciekawe jak tam założycielka wątku z swoim problemem
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.