Czy moglo dojść do zaplodnienia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 13:00   #1
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Exclamation

Czy moglo dojść do zaplodnienia?


Witam!
Ostatnią miesiączkę miałam 4października. 13 października spałam z chłopakiem, pieściliśmy się i podczas pieszczot główka penisa parę sekund dotykala wejścia do pochwy. chwilę później doszło do wytrysku, jednak zaznaczam, że na zewnątrz (jednak byl to dół brzucha). Po wytrysku zaniechaliśmy dalszych pieszczot i poszliśmy spać. Teraz mija 28 dzien od ostatniego okresu i poza zwiększoną wydzieliną z pochwy nie zauważyłam żadnych innych objaw przedmiesiączkowych. Trochę się denrwuję, mimo że moje miesiączki nie byly ostatnio zbyt regularne. Czasem cykl trwał 25,26 czy 28 dni, raz zdarzyło się że 19!
We wrześniu po "nieudanym" stosunku ginekolog przepisał mi tabletkę po. Po 5 dniach wystapilo krawienie, trwalo tak jak miesiaczka. Po 25 dniach dostałam kolejny okres. no i to bylo 4 października, o czym pisałam wyżej. Czasem odczuwam lekkie klucie prawego lub lewego jajnika.
Proszę o szybką odpowiedź! strasznie sie denerwuje! Wiem, ze musze zrobic test, ale nie mam odwagi!
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 13:28   #2
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy moglo dojść do zaplodnienia?

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery Pokaż wiadomość
Witam!
Ostatnią miesiączkę miałam 4października. 13 października spałam z chłopakiem, pieściliśmy się i podczas pieszczot główka penisa parę sekund dotykala wejścia do pochwy. chwilę później doszło do wytrysku, jednak zaznaczam, że na zewnątrz (jednak byl to dół brzucha). Po wytrysku zaniechaliśmy dalszych pieszczot i poszliśmy spać. Teraz mija 28 dzien od ostatniego okresu i poza zwiększoną wydzieliną z pochwy nie zauważyłam żadnych innych objaw przedmiesiączkowych. Trochę się denrwuję, mimo że moje miesiączki nie byly ostatnio zbyt regularne. Czasem cykl trwał 25,26 czy 28 dni, raz zdarzyło się że 19!
We wrześniu po "nieudanym" stosunku ginekolog przepisał mi tabletkę po. Po 5 dniach wystapilo krawienie, trwalo tak jak miesiaczka. Po 25 dniach dostałam kolejny okres. no i to bylo 4 października, o czym pisałam wyżej. Czasem odczuwam lekkie klucie prawego lub lewego jajnika.
Proszę o szybką odpowiedź! strasznie sie denerwuje! Wiem, ze musze zrobic test, ale nie mam odwagi!
Nie ma co panikować, po prostu masz rozregulowany cykl i tyle.
Na przyszłość pamiętaj o tym by się zabezpieczać
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 13:48   #3
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Czy moglo dojść do zaplodnienia?

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Nie ma co panikować, po prostu masz rozregulowany cykl i tyle.
Na przyszłość pamiętaj o tym by się zabezpieczać

ginekolog wspominał, że po tej tabletce nawet 3-4 kolejne miesiaczki mogą byc niereguralne, bo to jednak olbrzymia dawka hormonów. mimo wszystko trochę się stresuję
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 13:52   #4
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy moglo dojść do zaplodnienia?

Cytat:
Napisane przez sweet_mystery Pokaż wiadomość
ginekolog wspominał, że po tej tabletce nawet 3-4 kolejne miesiaczki mogą byc niereguralne, bo to jednak olbrzymia dawka hormonów. mimo wszystko trochę się stresuję
Nie masz powodów do stresu, nie jesteś w ciąży.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 15:34   #5
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Czy moglo dojść do zaplodnienia?

Nie jestes w ciazy, nie ma sie co martwic, Twoj cykl jest po prostu rozregulowany, ale na przyszlosc lepiej sie tak nie zabawiajcie
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.