grypa żołądkowa :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-17, 10:57   #1
MaryAnn20
Raczkowanie
 
Avatar MaryAnn20
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113

grypa żołądkowa :(


od wczoraj męczę się z moim brzuchem. silne wymoty, biegunka, ból brzucha. cały dzień nic nie mogłam jeść, jedynie trochę kleiku z ryżu ale i tak szybko bo zwróciłam. piję wodę przegotowaną, miętę. dziś jest trochę lepiej, ale czuję się strasznie osłabiona, rano zjadłam pół bułki, kupiłam sobie suchary na później. ale czasem kręci mi się w głowie i najchętniej dziś też był przeleżała w łóżku.
podejrzewam że jest to grypa żołądkowa, chciałabym się dowiedzieć jak postepować przy takiej chorobie, i w ogóle jak szybko to mija.

i po jakim czasie mogę w miarę normalnie jeśc, co nie jest na początek wskazanie, a co zalecanie. nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu bo ja nienawidzę wymiotować((
proszę,. pomóżcie
MaryAnn20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:05   #2
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: grypa żołądkowa :(

u mnie jest plaga tej grypy , sama ostatnie trzy dni przeleżałam w łóżku co chwile biegając (a potem to wręcz słaniając) sie do toalety , dzis jest juz lepiej , w tym samym czasie zachorowal mój TŻ i jego brat , dzis tez ich tata , nikomu tego nie życze można sie wykończyć
mi pomogła herbata miętowa i sucharki.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:19   #3
carterka
Przyczajenie
 
Avatar carterka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 16
Dot.: grypa żołądkowa :(

Witam!
U nas była grypa żołądkowa w maju, a oto co kazałą robić lekarka:
-dużo pić (zwykła herbata z cukrem, napar z borówek), jeśli się wymituje to małymi porcjami
-pić Gastrolit (przeciwko odwodnieniu)
-2 razy dziennie łykać Lacidofil
-3 razy dziennie pić Smekte (ale od razu z całej saszetki tylko podzielić sobie)

Jeśli boli brzuch to okład: recznik zamoczyć w zimnej wodzie i położyć na brzuch
Diete: na początek jeśli się nie może jeść to nie zmuszać się, ale bez przerwy pić. Później gotowny ryż, marchwianka, suchy chleb. Następny dzień wprowadzić zupę z marchwi i ziemniaków. I powoli wprowadzć inne jedzonko, ale nie szybko, bo brzuch może boleć.
Życzę zdrówka
carterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:20   #4
carterka
Przyczajenie
 
Avatar carterka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 16
Dot.: grypa żołądkowa :(

A jeszcze zapomniałam dodać, że można pic ciepłą i odgazowana (!) colę.
carterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 14:46   #5
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: grypa żołądkowa :(

a przeciw mdłościom ... aviomarin
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 17:50   #6
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: grypa żołądkowa :(

Cytat:
Napisane przez MaryAnn20
i po jakim czasie mogę w miarę normalnie jeśc, co nie jest na początek wskazanie, a co zalecanie. nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu bo ja nienawidzę wymiotować((
proszę,. pomóżcie

U mnie zawsze po takich sensacjach jest tak, że zaczynam jeść wtedy, kiedy wraca mi apetyt - oczywiście tylko lekkostrawne rzeczy. Dopóki coś się dzieje złego w żołądku, nie mam po prostu ochoty na jedzenie.
No i oczywiście musisz pić DUŻO wody, żeby się nie odwodnić.
Będzie dobrze!
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 07:32   #7
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: grypa żołądkowa :(

To teraz przyszła kolej na mojego męża, całą noc wymiotował, teraz leży nawet nie może się ruszyć. Na week bylismy u rodziców, chyba przywieźliśmy to świństwo od dzieci albo od szwagra bo on właśnie zaczął chorować.
No i potem pewnie kolej na mnie br....y a ja nie moge wymiotowć bo mam wrzody-a jak naruszę sobie żołądek wymiotami to chyba umrę z bólu.
Jak się przed tym cholerstwem uchronić????
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 17:24   #8
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: grypa żołądkowa :(

.dubel
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona

Edytowane przez lutiana
Czas edycji: 2007-01-25 o 17:26 Powód: dubel
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 17:24   #9
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: grypa żołądkowa :(

Witam, podnosze watek, bo wlasnie dzis dopadlo to swinstwo mojego szescioletniego synka, wymiotowal od rana, biegunki póki co nie ma, ale nie chce jesc ani za bardzo pic. Jak sobie z ta choroba radzicie gdy choruja Wasze dzieci?
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 17:30   #10
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: grypa żołądkowa :(

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Witam, podnosze watek, bo wlasnie dzis dopadlo to swinstwo mojego szescioletniego synka, wymiotowal od rana, biegunki póki co nie ma, ale nie chce jesc ani za bardzo pic. Jak sobie z ta choroba radzicie gdy choruja Wasze dzieci?

nie odpowiem dokładnie na Twoje pytanie, bo jak narazie dzieci jeszcze nie mam, ale z przykrością zauważam, że chyba coś własnie z rodziaju grypy żołądkowej łapie coraż więcej osób! Mnie jeszcze nie ale cały czas chodze osłabiona i kręci mi sie w głowie, za to moja przyjaciółka już wymiotowała...
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 17:41   #11
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: grypa żołądkowa :(

ggsh czyli jednak to może być prawda Cały dzien mi niedobrze i chce mi sie wymiotować, nic nawet nie zjadłam
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 17:44   #12
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: grypa żołądkowa :(

No to macie podobne objawy jak moj synek
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:19   #13
C/L/e/O_00
Przyczajenie
 
Avatar C/L/e/O_00
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: grypa żołądkowa :(

No i mnie to też dopadło...kilka dni temu.Kupiłam sobie "szybki obiad" z mojego lenistwa a jakże!!Puszny, pachnący z przypieczoną skóreczką kurczaczek z rożna.Mniam mniam palce lizać.Noo jasssne...zjadłam go o 18 i do 3 rano latałam do ubikacji!!!!
Prawdziwa rewolucja.Wymiotowałam i miałam"obstrukcje" rano ledwo na nogach stałam.Pewnie bym wogóle nie stała gdyby nie woda z cukrem i mięta.
Czym prędzej napisałam do znajomego który jest po szkole gastronomicznej i obecnie studiuje Ratownictwo Medyczne.Poradził by zjeść rano jogurcik lub wypić mleczko-ja na jogurcik raczej ochoty nie miałam bo był słodki a każdy smak słodki czy słony wywoływał we mnie mdłości.Przespałam cały dzień i zjadła 3 łyżki płatków na mleku.
na drugi dzień znowu płatki-trochę więcej i ogólnie to mleczna lekkostrawna dietka.
WIĘC JAKI Z TEGO WNIOSEK???ZDECYDOWANIE ODRADZAM JEDZENIE W NIEZNANYCH NIECIEKAWYCH PUNKTACH GASTRONOMICZNYCH...SPRAWD ZA SIĘ TO ZWŁASZCZA W NADMORSKICH 'BARACH SZYBKIEJ OBSŁUGI'...POZDAWIAM WSZYSTKICH ŻARŁOKÓW LENIUCHÓW... ;-D
__________________
Everyone is a moon and has a dark side
which he doesn`t show to anybody
C/L/e/O_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 15:56   #14
carterka
Przyczajenie
 
Avatar carterka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 16
Dot.: grypa żołądkowa :(

Lutiana, to co wyżej napisałam to rady lekarki dla mojego synka 4 letniego.
Jeśli Twój synek nie chce pić to dawaj mu na łyżeczce po dwa łyki a często. No i bardzo dobry jest ten gastrolit, on spowoduje, że dziecko się nie odwodni. Możesz rozpuścić w połowie szklanki a nie w całej i podawać między innymi piciami.
Zdrówka życzę
carterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:06   #15
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: grypa żołądkowa :(

grype żołądkowom miałam w październiku a od listopada mam angine ropną która nie chce mi przejsc i żadne leki na mnie nie działają moze mi cos plecicie wizażanki?
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:14   #16
rozana1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: grypa żołądkowa :(


Edytowane przez rozana1979
Czas edycji: 2012-09-28 o 14:01
rozana1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:31   #17
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: grypa żołądkowa :(

Niestety to ta z chorób, którą trzeba po prostu przetrzymać i nic na nią nie ma
Ale do przeżycia
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:44   #18
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: grypa żołądkowa :(

Współczuję wszystkim, którzy teraz przez to przechodzą - ja po każdym ataku grypy żołądkowej przez miesiąc mam wstręt do jakiegokolwiek jedzenia, co wyraźnie widać, kiedy staję potem na wagę.
Na razie męczę się z anginą i mam nadzieję, że to tyle na ten miesiąc.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:49   #19
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: grypa żołądkowa :(

Ja w ciągu 3 dni schudłam 3 kilo. W ogóle wspominam te 3 dni jako najgorsze w moim życiu
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 11:55   #20
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: grypa żołądkowa :(

Cytat:
Napisane przez nula88 Pokaż wiadomość
Ja w ciągu 3 dni schudłam 3 kilo. W ogóle wspominam te 3 dni jako najgorsze w moim życiu
Ja też tak chudłam. A potem przez kilka tygodni chudłam jeszcze bardziej i bardziej, aż byłam tak słaba, że w końcu musiałam zacząć zmuszać się do normalnego jedzenie.
Grypa żołądkowa (i w moim przypadku jeszcze wszystkie zatrucia i rozstroje żołądkowe) to po prostu kilka dni wyjętych z życiorysu, których chyba nikt nie chce pamiętać.
A niektórych rzeczy, po których wymiotowałam, potrafię nie jeść potem przez kilka lat.
Okropne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:17   #21
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: grypa żołądkowa :(

Cytat:
Napisane przez nula88 Pokaż wiadomość
Niestety to ta z chorób, którą trzeba po prostu przetrzymać i nic na nią nie ma
Ale do przeżycia


dokładnie tak. ja i moj wrazliwy zoladek przezylismy juz pare tych grypisk. istny koszmar. to swinstwo atakuje najczesciej na 48h, gora 72h i w zasadzie ustepuje.

najbardziej ubolewalam jak zalatwilam sie na wyjezdzie do szklarskiej poreby, gdzie mialam rewelacyjny hotel, basenik, widoczki itd... a ja przesiedzialam 4 na 7 dni w pokoju z glowa w ubikacji ;(

Nic sie na to nie poradzi, jak dopadnie to polecam smecte no i dobry tydzien-dwa po ataku nastawic sie raczej na lekkie potrawy.
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 15:40   #22
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: grypa żołądkowa :(

Ja słyszałam za to,że mleko i jego przetwory podczas grypy żołądkowej odpadają.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2008-12-16 o 15:55
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:15   #23
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Dot.: grypa żołądkowa :(

Mnie też dopałdo najpierw chorowała moja mama- przeszlo jej po 3 stoperanach.. chorowała 2 dni..ja leżeod wczoraj. Cała noc spędziłam na wc i z głową w miednicy.Koszmar... Dziś faszeruje sie Smektą.. ale średnio pomaga, jestem strasznie słaba :/ a tu jutro trzeba isc do pracy...
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 15:50   #24
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: grypa żołądkowa :(

mnie dziś złąpało ;/ o 3 w nocy zaczely sie straszne wymioty i biegunka;/ potem jeszcze rano teraz narazie mam spokoj;/ do tego mam 38 temperatury jestem osłabiona. od wczoraj wieczorem nic nie jadlam i brzuch to pewnie z glodu mnie bolal;/ zjadlam troche makaronu z sosem odrazu lepiej i troszke kurczaka. wzielam jedna tabletke scorbolamidu mam nadzieje ze zbije goraczke;/ paskudztwo;/
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:01   #25
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: grypa żołądkowa :(

2 razy przechodziłam i współczuję wszystkim. Też schudłam parę kilo. Byłam tak odwodniona, że co chwila łapały mnie bardzo bolesne skurcze mięśni np. w łydkach. Na początku wymiotowałam nawet wodą. Ostatnio po całej nocy wymiotowania (z 14 razy) i biegunki myślałam, że umrę. Nie byłam w stanie nawet chodzić. Nad ranem małymi łyczkami wypiłam colę, choć zazwyczaj jej unikam i mi pomogło. Lekarz mi polecił kiedyś przy innej okazji gdy wymiotowałam.
Mleko niewskazane.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:48   #26
Izelka122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 15
Dot.: grypa żołądkowa :(

Podbijam temat.
Ja dziś byłam odwiedzić rodzinę i okazało się, ze oprócz jednej osoby wszyscy domownicy maja grypę żołądkową. Byłam tam raptem 20 minut, ale to pewnie wystarczy, żeby się zarazić. Jak sądzicie? Jestem spanikowana, bo jutro mam dwudniowy wyjazd i grypa żołądkowa jest ostatnia rzeczą, która może mi się przytrafić. Podnieście mnie na duchu proszę
Izelka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 08:53   #27
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: grypa żołądkowa :(

Up bo inny temat umarł. Ciekawa jestem jak czuje się dziewczyna która pochorowała się w tym samym czasie? Mnie to cholerstwo trzyma już od 4 dni, o ile w 1 myślałam że umrę to jednak wczoraj okazało się że może być gorzej. Lekarka mi dała skierowanie do szpitala żebym się nie odwodniła jednak dała też drugą deskę ratunku gdybym chciała jednak sama się leczyć i zobaczyć czy pomoże (zamiast szpitala). Mam brać Nifuroksazyd 4 razy dziennie a Gastrolit który zwracałam, rozrabiać sobie w posłodzonej herbacie. Najbardziej mnie niepokoi żeby tych elektrolitów za dużo nie stracić bo skurcze brzucha są przez to straszne i rano dzisiaj czułam mrowienie na dłoniach...
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 18:06   #28
margarita82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12
Dot.: grypa żołądkowa :(

Temat ponownie rozpocznę
W sobote mnie to złapało, wymiotowałam cały dzień, dziś jest wtorek a ja jak do tej pory zjadłam pół paczki herbatników i wypiłam małą colę... byłam wczoraj u lekarza powiedziała że wirusówka, kazała kupić nospę i trilac a mi dalej nie przeszło! Nie chcę nikogo w domu zarazić a to będzie trudne...

Czy to normalne, że nie chce mi się jeść, nie czuję sie osłabiona jedyne co czuję to lekki ból brzucha i mam nudności ale nie wymiotuję??

Help me
margarita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:50   #29
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: grypa żołądkowa :(

Cytat:
Napisane przez margarita82 Pokaż wiadomość
Temat ponownie rozpocznę
W sobote mnie to złapało, wymiotowałam cały dzień, dziś jest wtorek a ja jak do tej pory zjadłam pół paczki herbatników i wypiłam małą colę... byłam wczoraj u lekarza powiedziała że wirusówka, kazała kupić nospę i trilac a mi dalej nie przeszło! Nie chcę nikogo w domu zarazić a to będzie trudne...

Czy to normalne, że nie chce mi się jeść, nie czuję sie osłabiona jedyne co czuję to lekki ból brzucha i mam nudności ale nie wymiotuję??

Help me
Jasne że normalne. Każdy przechodzi inaczej.
U mnie w domu było tak że najpierw syn miał biegunkę i gorączkę, potem młodszy syn to samo z tym że on jest zaszczepiony na rotawirusa i przechodzi to znacznie łagodniej, a potem wirus się zmutował i ja z mężem na Boże Narodzenie dostaliśmy takiej grypy żołądkowej że masakra, siedzielismy na kibelku z miską na kolanach i dawaliśmy czadu na dwie strony, zmęczyło nas potwornie. Ja piłam colę i mi pomagało, ale słabość czuło się jeszcze przez dwa dni.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:37   #30
margarita82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12
Dot.: grypa żołądkowa :(

Hemm, to mam nadzieje że mieliście 2 toalety

No narazie nie jem już 3 dzień zobaczymy co jutro będzie...
A lekarka mi powiedziała że nie powinnam właśnie pić coli a wodę i to małymi łykami wiec już sama nie wiem, bo każdy mówi co innego
W sumie są 2 zalety, może trochę schudnę i dostałam zwolnienie do jutra
margarita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-14 13:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.