Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-29, 13:09   #1
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424

Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?


... kiedy są tłumy? Czy czujecie sie nieswojo? Ja coś takiego przezywam kiedy w weekendy czy swieta musze jechac do supermarketu cos kupic. Z racji moze wykonywanego zawodu tak mam, jestem znana w miescie, to tez czesto spotykam ludzi ktorzy mnie znaja z widzenia. Nie czuje sie komfortowo kiedy na przyklad patrze w supermarkecie na gacie, staniki czy tego typu rzeczy. Ma ktoś podobnie?
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 13:27   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Rob zakupy online.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 13:40   #3
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Nienawidzę tłumów. Na zakupy jedzie mąż lub zamawiamy przez internet.
Drące się dzieci, ludzie stojący na środku alejki doprowadzają mnie do szału. Najgorzej się czuję w weekendy w Ikei, tłumy, ludzie rzucają się na materace, stają w przejściu i przejść się nie da.
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 13:44   #4
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
... kiedy są tłumy? Czy czujecie sie nieswojo? Ja coś takiego przezywam kiedy w weekendy czy swieta musze jechac do supermarketu cos kupic. Z racji moze wykonywanego zawodu tak mam, jestem znana w miescie, to tez czesto spotykam ludzi ktorzy mnie znaja z widzenia. Nie czuje sie komfortowo kiedy na przyklad patrze w supermarkecie na gacie, staniki czy tego typu rzeczy. Ma ktoś podobnie?
Nie lubie, nie cierpie wrecz tych tlumow w weekendy i w okresie przedswiatecznym! Pchaja sie ludziska, przejsc nie mozna, bo toboly z kazdej strony, do polki z towarem ciezko sie dostac, wrzask dzieci, klotnie rodzicow... Koszmar.

Nie mam problemu z bieganiem ze stanikami, majtkami, pospaskami po calym sklepie, zupelnie o tym nie mysle, co trzymam w rece.

Szczesliwie, w dzisiejszym czasach, wiekszosc rzeczy kupuje online

Edytowane przez vanniaa
Czas edycji: 2014-11-29 o 13:52
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 13:58   #5
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
Nie lubie, nie cierpie wrecz tych tlumow w weekendy i w okresie przedswiatecznym! Pchaja sie ludziska, przejsc nie mozna, bo toboly z kazdej strony, do polki z towarem ciezko sie dostac, wrzask dzieci, klotnie rodzicow... Koszmar.

Nie mam problemu z bieganiem ze stanikami, majtkami, pospaskami po calym sklepie, zupelnie o tym nie mysle, co trzymam w rece.

Szczesliwie, w dzisiejszym czasach, wiekszosc rzeczy kupuje online
jak ty to robisz nie mierząc?
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 14:00   #6
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Bardzo nie lubię tłoku , takie zakupy to żadna przyjemność.
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 14:02   #7
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

ja już dawno przerzuciłam się na zakupy online
zwłaszcza jeśli chodzi o prezenty na święta, wszystko kupuje na allegro, odpowiednio wcześniej więc nie mam stresu, że coś nie zdąży przyjść.
"Stacjonarnie" kupuję właściwie tylko żywność.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 14:52   #8
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Za tłumami nie przepadam, ale prawdopodobnie po prostu przywykłam. W miarę możliwości wolę robić zakupy w przed południem, w środku tygodnia, ale często po prostu nie mam takiej opcji. Tak samo nie zawsze jestem w stanie zrobić je w środku tygodnia po pracy. Przed świętami, żeby nie stać w dużych kolejkach do kas, niejednokrotnie wstaję wcześnie rano i jadę na zakupy w porze, gdy sklepy i targi się otwierają.
Co do tego co mam w koszyku lub oglądam na półkach - wisi mi to, kto to widzi i co sobie myśli. Niech się zajmie swoim koszykiem i swoim życiem, a nie moim

Szału dostaję tylko w jednym wypadku. Gdy pojawia się jakaś megapromocja, prawdziwa okazja, a lud rzuca się na to jak głupi i niemal się o to bije kupując po dziesięć sztuk. Ostatnio najczęściej obserwuję to w Lidlu i w samej mnie budzą się mordercze instynkty i myśl, że zaraz tych ludzi pomorduję za sam fakt, że nie umieją się zachować
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 15:28   #9
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

ojezusie wtek dla mnie!!! dzisiaj około 14 miałam okienko, wyskoczylam do tesco bo blisko, po ziemniaki i reszte na obiad
o masakracja : OOOOOOOOOOO
parking zapchany, ludzi tłum, zakupów nie zrobiłam bo nie dotarłabym do działu mięsnego, kolejki w kasach gorsze niż... nie wiem, serio, potem z parkingu wyjeżdżałam 20 minut taki korek się zrobił. nigdy nie robie w tych godzinach zakupow bo jestem w pracy, dzisiaj mi cos sie przesunelo i poszlam... pierwszy i ostatni raz. tragedia, nienawidzę tego, ludzie mi dzialaja na nerwy, czesc chodzi zamyślona i zastawia droge, czesc szarżuje jak ja, czesc grupowo komentuje kazdy produkt - pozabijac sie idzie, wszyscy sobie wchodzą w droge i przeszkadzaja;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 15:42   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 371
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Kiedy chodzę sama to spoko, nie mam problemu. Ja się nigdzie nie spieszę, nie muszę się przepychać, nie irytuje mnie to itd.
Mojego tż tak, ale jak jesteśmy razem to wtedy psuje mi to nastrój również mi. Właśnie dziś byłam w centrum no i jest ten caly czarny piątek, na dodatek weekend i do tego zlatują się jeszcze turyści... no było grubo ;p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 15:50   #11
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Szczerze nie cierpię tłumów w sklepach. Zakupy zajmują dwa razy tyle czasu co zazwyczaj. Tragedia. Wychodzę ze sklepu zmęczona i zła, więc staram się unikać określonych godzin albo dni. Dobrym rozwiązaniem jest robienie zakupów online albo korzystanie z hipermarketu czynnego 24h. Robiłam parę razy zakupy po północy - marzenie. Szybko, sprawnie, nikt drogi nie blokuje.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 15:52   #12
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

zakupy po północy są super ale jest jeden minus - dział mięsny sery i tak dalej zamknięte ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 15:59   #13
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
zakupy po północy są super ale jest jeden minus - dział mięsny sery i tak dalej zamknięte ;p
Fakt.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 16:24   #14
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Ja też nie lubię tłumów Z tego powodu staram się w ogóle nie chodzić do sklepów w godzinach szczytu. Odpuściłam też sobie już dawno temu zakupy w sklepach, które mają wąskie przejścia między regałami, bo w takich sklepach więcej czasu kombinuję, jak ominąć setną napotkaną osobę niż faktycznie robię zakupy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 16:28   #15
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Nie lubię, w sumie tylko jedną galerię handlową w swoim mieście lubię bo jest taka normalna, a nie pseudonowoczesna jak kolejne.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 16:30   #16
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
... kiedy są tłumy? Czy czujecie sie nieswojo? Ja coś takiego przezywam kiedy w weekendy czy swieta musze jechac do supermarketu cos kupic. Z racji moze wykonywanego zawodu tak mam, jestem znana w miescie, to tez czesto spotykam ludzi ktorzy mnie znaja z widzenia. Nie czuje sie komfortowo kiedy na przyklad patrze w supermarkecie na gacie, staniki czy tego typu rzeczy. Ma ktoś podobnie?
Z tego powodu jak pogrubione nie mam problemów, ale tłumów i hałasu nie lubię, cenię sobie spokój w każdej dziedzinie życia, i właściwie nigdy się nie pcham w miejsca w których w danym czasie jest dużo ludzi. Zakupy można zrobić na spokojnie wcześniej, a weekend mieć dla siebie na odpoczynek
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 16:54   #17
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Tuz przed świętami i w weekendy najgorzej, o losie. Kolejki są wszędzie, WSZĘDZIE - i w dyskoncie, i w aptece, i w kwiaciarni, i w drogerii.
Zakorkowane alejki, stukanie się wózkami, nie postoisz i nie pooglądasz produktu, bo nagle ktoś wyciąga rękę po coś, co zastawiasz, a za minutę to ty jesteś na miejscu tego ktosia i nie możesz się dopchać do półki.
W ch do którego chodzę, kolejki do stoiska z mięsem i wędlinami w soboty osiągają liczebność kilkudziesięciu osób i spokojnie ponad pół godziny można postać, bo wszystkie wędliny kroją na bieżąco dla klienta itd.

Najlepiej robi mi się zakupy w godzinach porannych, tak 7-9, jak mam możliwość. W poniedziałki to w ogóle jest bosko.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 17:05   #18
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

jak jestem sama, nie przeszkadza mi to. Jedynie tylko stanie w kolejce przy kasie. A chodzenie miedzy polkami w tłumie, mijanie tłoku na korytarzach w galerii - nie przeszkadza mi to. A jak juz jest okres swiateczny, to nawet lubie, bo czuje, ze ida swieta

Jak jestem z TZ na zakupach, to sie robie marudna, bo on marudzi non stop i mi sie udziela.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 18:01   #19
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

a co ze zwężaniem stanika w obwodzie tutmirlajt zalożyłaś wątek i go porzuciłaś
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-29, 19:22   #20
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
a co ze zwężaniem stanika w obwodzie tutmirlajt zalożyłaś wątek i go porzuciłaś
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 19:53   #21
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Znaną osobą w mieście nie jestem więc jeśli chodzi o skrępowanie przy wybieraniu bielizny, to tego problemu nie mam Jednak unikam godzin szczytu czyli piątku i soboty po południu oraz dni przed świętami bo męczy mnie i drażni dziki tłum. Męczą także ogłupiające melodie puszczane non stop w marketach, w tym kolędy, które lecą nim skończy się okres zniczowy w związku z 1 listopada Najchętniej robiłabym zakupy w nocy, ale mam tylko tesco, kawałek drogi ode mnie. Niemniej czasami korzystam
Dzisiaj ok 17 był dziki tłum, nie spodziewałam się tego, i jak sądzę lepiej w grudniu już nie będzie.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2014-11-29 o 19:55
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 13:58   #22
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Ja chodzę na zakupy tuż przed zamknięciem sklepu, jakieś pół godziny czy 15 minut przed, wtedy spokojnie robię zakupy i nie stoję w kolejce. W dzień idę jak już naprawdę muszę.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 14:08   #23
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Ja robie zakupy online, nie znosze tułania sie po supermarketach, dla mnie to strata czasu. Na dodatek nie mam auta, więc to dźwiganie siatek to koszmar. Do CH raczej jezdze rzadko, tak żeby połazić to nigdy. Muszę mieć coś konkretnego do kupienia, żeby jechać na zakupy. Za to uwielbiam przeglądanie stron internetowych, dużo forsy wydaję na zakupy online. Przed świętami te kolejki są dobijające, tak samo w piątek po południu. Ogólnie lubię sobie zrobić zakupy na spokojnie. W Polsce miałam 24h tesco koło domu i często robiłam zakupy około północy, bo pusto. Tylko pieczywa świeżego brak.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2014-11-30 o 14:11
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 14:15   #24
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Nie znam nikogo kto by lubił tlum, ścisk, hałas i kolejki. Ja też nie lubię, aczkolwiek nie wkurza mnie to, bo jak idę do sklepu w weekendy czy przed świętami to się z tym liczę.
Wkurzają mnie tylko zawracające wiadomo co hostessy i dzieci z różnych akcji harytatywnych - mniej lub bardziej szemranych.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 17:17   #25
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Ja do duzych marketow nie chodze, zakupy robie w malych sklepikach albo mniejszych markecikach, co jakis czes tez online.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 18:14   #26
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
... kiedy są tłumy? Czy czujecie sie nieswojo? Ja coś takiego przezywam kiedy w weekendy czy swieta musze jechac do supermarketu cos kupic. Z racji moze wykonywanego zawodu tak mam, jestem znana w miescie, to tez czesto spotykam ludzi ktorzy mnie znaja z widzenia. Nie czuje sie komfortowo kiedy na przyklad patrze w supermarkecie na gacie, staniki czy tego typu rzeczy. Ma ktoś podobnie?
Nie lubię tłumów, bo ludzie mnie zwyczajnie denerwują. Wkurza mnie to, że każdy myśli o sobie i ma wyj...bane na innych. Dlatego jak mogę to robię zakupy wtedy, kiedy tłumów nie ma.
Natomiast nie robi mi to różnicy czy szukam staników, podpasek czy t-shirtów. To wszystko są normalne rzeczy dla ludzi, "wszyscy" to noszą czy tego używają, nie ma czego się wstydzić.
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 19:26   #27
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Ja nie znoszę robić zakupów spożywczych, gdy w sklepach są tłumy. Przepychanie się z wózkiem czy koszykiem to nie dla mnie. Tak samo jak dźwiganie, więc staram się robić online. Jeśli chodzi o zakupy ciuchowe to w sklepach, galerii tłumy mi nie przeszkadzają.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:49   #28
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
jak ty to robisz nie mierząc?
Wiekszosc rzeczy pozniej odsylam

Czasem biore jedna rzecz w dwoch rozmiarach i po przymierzeniu zostawiam jeden pasujacy.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 21:16   #29
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Kiedy chodzę sama to spoko, nie mam problemu. Ja się nigdzie nie spieszę, nie muszę się przepychać, nie irytuje mnie to itd.
Mojego tż tak, ale jak jesteśmy razem to wtedy psuje mi to nastrój również mi.
Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
jak jestem sama, nie przeszkadza mi to. Jedynie tylko stanie w kolejce przy kasie. A chodzenie miedzy polkami w tłumie, mijanie tłoku na korytarzach w galerii - nie przeszkadza mi to. A jak juz jest okres swiateczny, to nawet lubie, bo czuje, ze ida swieta

Jak jestem z TZ na zakupach, to sie robie marudna, bo on marudzi non stop i mi sie udziela.
jak jestem z tż mam dokładnie to samo. nie mogę się skupić na zakupach.zapominam co mam kupić patrzę czy to już stan agonalny i mam go na wózku wywieźć czy jeszcze mogę pójść po coś jeszcze.

sama mogę chodzić i nawet 2 godziny zagłębiając się w każdą półkę, dział. mogę zaliczyć z 5 sklepów po drodze targać siaty o ile mam dobry dzień i wyhaczę coś fajnego.

ale faktycznie są godziny i okresy w których nawet ja nie lubię robić zakupów. ludzie zachowujący się jak bezmózgie yeti zostawiają wózki na środku bo pomarańcze na promo to cza drzeć...
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 21:33   #30
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Czy macie problem z chodzeniem po supermarketach , sklepach w święta, weekendy?

Najgorzej jest przed długimi weekendami, zwykle przez jeden cały dzień sklepy mają być zamknięte, a ludziska kupują choćby na miesiąc te sklepy zamykali.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 19:31:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.